Hoşgeldiniz!

burç yorumları

Burcuna Göre Nasıl Birisin? - Uzman Astrolog Cevaplıyor 14:23
Burcuna Göre Nasıl Birisin? - Uzman Astrolog Cevaplıyor 870 izlenme - 11 ay önce Bu videoda konuğumuz Astrolog Barış Özkırış. Bize burçların olumlu ve olumsuz özelliklerinden bahsediyor. Uzman Astrolog Barış Özkırış'ın sosyal medya hesapları: Facebook: https://goo.gl/S84smd Instagram: https://goo.gl/V3UzVq Twitter: https://goo.gl/4cWUpv Youtube: https://goo.gl/Cnh3MW Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Yasemin Boran ile Burç Yorumları: 2018 Yılında Türkiye’yi Neler Bekliyor? 02:22
Yasemin Boran ile Burç Yorumları: 2018 Yılında Türkiye’yi Neler Bekliyor? 317 izlenme - 7 ay önce Yasemin Boran ile Burç Yorumları: 2018 Yılında Türkiye’yi Neler Bekliyor?
Yasemin Boran ile Burç Yorumları: 2018 Yılında Dünya’yı Neler Bekliyor? 02:26
Yasemin Boran ile Burç Yorumları: 2018 Yılında Dünya’yı Neler Bekliyor? 267 izlenme - 7 ay önce Yasemin Boran ile Burç Yorumları: 2018 Yılında Dünya’yı Neler Bekliyor?
Koç Burcu (Temmuz 2018 Aylık Burç Yorumu ve Astroloji) 14:21
Koç Burcu (Temmuz 2018 Aylık Burç Yorumu ve Astroloji) 8 izlenme - 3 hafta önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri yeniay, dolunay.
2023 Burç Yorumları 04:28
2023 Burç Yorumları 65 izlenme - 1 yıl önce Youtuberından instagram fenomenine, sosyal medya uzmanından milletvekiline herkese bir ekmek kapısı açan astroloji bakalım bizim için de yeni bir sermaye haline gelecek mi?
Şenay Yangel Anlatıyor: Şubat'ta Bog?a Burcunu Neler Bekliyor? 01:31
Şenay Yangel Anlatıyor: Şubat'ta Bog?a Burcunu Neler Bekliyor? 31 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe canlı yayınına katılan ünlü Astrolog Şenay Yangel, astroloji ile ilgili bilinmeyenleri, dikkat çeken, merak edilen konuları anlattı. 2017 burç yorumları ay ay burç yorumları Şenay Yangel'le MigrosTV'de!
Şenay Yangel Anlatıyor: Burçlarla İlgili Bilinmeyenler 01:07
Şenay Yangel Anlatıyor: Burçlarla İlgili Bilinmeyenler 23 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe canlı yayınına katılan ünlü Astrolog Şenay Yangel, astroloji ile ilgili bilinmeyenleri, dikkat çeken, merak edilen konuları anlattı. 2017 burç yorumları ay ay burç yorumları Şenay Yangel'le MigrosTV'de!
Hurç Yorumları / Aslı İnandık 03:20
Hurç Yorumları / Aslı İnandık 55 izlenme - 2 yıl önce Hurcunuzun özelliklerini biliyor muydunuz? Hiç bu açıdan bakmış mıydınız? İç'e yolculuk, benliğinize ufak bir dokunuş belki..Bilmem.. Aslı'nın garip dünyasına abone olun.
Şenay Yangel Anlatıyor: Şubat'ta Akrep Burcunu Neler Bekliyor? 01:24
Şenay Yangel Anlatıyor: Şubat'ta Akrep Burcunu Neler Bekliyor? 14 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe canlı yayınına katılan ünlü Astrolog Şenay Yangel, astroloji ile ilgili bilinmeyenleri, dikkat çeken, merak edilen konuları anlattı. 2017 burç yorumları ay ay burç yorumları Şenay Yangel'le MigrosTV'de!
Şenay Yangel Anlatıyor: Şubat'ta Koç Burcunu Neler Bekliyor? 01:03
Şenay Yangel Anlatıyor: Şubat'ta Koç Burcunu Neler Bekliyor? 11 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe canlı yayınına katılan ünlü Astrolog Şenay Yangel, astroloji ile ilgili bilinmeyenleri, dikkat çeken, merak edilen konuları anlattı. 2017 burç yorumları ay ay burç yorumları Şenay Yangel'le MigrosTV'de!
Şenay Yangel Anlatıyor: Şubat'ta Terazi Burcunu Neler Bekliyor? 01:12
Şenay Yangel Anlatıyor: Şubat'ta Terazi Burcunu Neler Bekliyor? 10 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe canlı yayınına katılan ünlü Astrolog Şenay Yangel, astroloji ile ilgili bilinmeyenleri, dikkat çeken, merak edilen konuları anlattı. 2017 burç yorumları ay ay burç yorumları Şenay Yangel'le MigrosTV'de!
Seviye Hanım Burç Yorumluyor! (Haftalık Burç Yorumu;15-21 Mayıs) 05:41
Seviye Hanım Burç Yorumluyor! (Haftalık Burç Yorumu;15-21 Mayıs) 8 izlenme - 1 yıl önce Aşırı sallamalı burç yorumları sizlerle. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...