Hoşgeldiniz!

burç yorumları

Venüs Yay Burcunda İlerlerken Burçları Neler Bekliyor 04:10
Venüs Yay Burcunda İlerlerken Burçları Neler Bekliyor 32.091 izlenme - 3 yıl önce Venüs Yay Burcunda İlerlerken Burçları Neler Bekliyor? Astrolog Berna Aşkın Anlatıyor...
Rezzan Kiraz Haftalık Burç Yorumları Ocak 2015 09:28
Rezzan Kiraz Haftalık Burç Yorumları Ocak 2015 7.275 izlenme - 2 yıl önce http://www.astrolojiburcyorumlari.com ünlü astrolog rezzan kiraz 12 ocak 2015 haftasına özel tüm burçların yorumlarını anlatıyor. rezzan kiraz 2015 haftalık burç yorumları.
Güneş Tutulması Deprem Habercisi mi? 08:11
Güneş Tutulması Deprem Habercisi mi? 12.622 izlenme - 3 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
 Balık Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 01:44
Balık Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 640 izlenme - 10 ay önce BALIK BURCU 2016 yılı kariyer ve iş konularında sınav vereceğiniz bir yıl olacak. Temeli iyi olmayan iş ilişkileriniz bu sene sona erebilir ancak yeni teklifler konusunda da şansınız olacak. Aşk konusunda ise sizi daha güzel günler bekliyor. Var olan ilişkiniz bir adım öteye geçecek, bekar Balıkların kalbi yeni bir aşkla yenide çarpacak. Bu yıl kilo vermeye karar verebilirsiniz. Aile büyüklerinin sağlık sorunlarına dikkat… AŞK ve İLİŞKİLER 2016 yılı sizin için aşk konusunda güzel gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Bekarlar bu yıl pek çok insanla tanışacak, hatta karar vermekte zorlanacaklar. Aşk ilişkileri anlamında şanslı olduğunuz sene boyunca Jüpiter’in desteğini hissedeceksiniz ancak Satürn sizi ailenizle ilgili konularda sınayacak. Evliler Mart ve Mayıs ayına dikkat etmeli… KARİYER Yılın ilk 6 ayı kariyer konularında kafanızın karışık olacağı bir dönem yaşayabilirsiniz. Sağlam bir temeli olmayan iş ilişkileriniz sona erebilir. Bu dönemde işle ilgili sorumluluklar sizi zorlayabilir. Yılın ikinci yarısında ise sizi daha rahat bir dönem bekliyor. Ortaklı işlerden ve para açısından şanlı bir dönem yaşayacaksınız.
Günlük Burç Yorumları 00:42
Günlük Burç Yorumları 1.182 izlenme - 3 yıl önce Burçlar, Günlük Burçlar, Burç, Günlük burç falı, Astroloji ve Burç Yorumları - Burclar.Net http://burclar.net/burc-yorumlari
5 Ekim Terazi Burcunda Yeni Ay 07:12
5 Ekim Terazi Burcunda Yeni Ay 2.719 izlenme - 3 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
 Oğlak Burcunu 2016  Yılında Neler Bekliyor? 01:52
Oğlak Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 458 izlenme - 10 ay önce OĞLAK BURCU Yönetici gezegeniniz Satürn, Yay burcundaki seyrine devam ediyor. Hayatınızda engel olamadığınız değişimler yine gündeminizde olacak. Son birkaç yıldır sürekli değişen hayat şartlarını bu kez olduğu gibi kabul etmeli ve hayatınızda çıkan kişi ve durumları fazla sorgulamamalısınız. İş konusunda çeşitli fırsatlarla karşılaşacağınız 2016 yılında bol bol seyahat edeceksiniz. Bu yıl karamsarlıktan uzak durmaya çalışarak pozitif düşünmek, sağlığınız için oldukça önemli… AŞK ve İLİŞKİLER 2016 yılının ilk ayları geçmişinizdeki kişilerle yeniden karşılaşabilir, hatta eski sevgilinize geri dönme kararı alabilirsiniz. Mart ayındaki tutulma evlenme kararı aldırabilir, bekar oğlaklar güzel tanışmalar yaşayabilir. Ekim ayına kadar evlilik planı yapabilir ya da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ekim ayından sonra sizi daha kariyer odaklı gelişmeler bekleyecek. KARİYER 2016 yılı Oğlakların kariyerinde önemli gelişmelerin yaşanacağına işaret ediyor. Kendi işi olan Oğlakların bu yıl müşterileri artacak, başkası için çalışanlar ise işyerinde öne çıkacak ve konuşulacaklar. Yılın ikinci yarısı iş hayatında daha başarılı ve kendinizi daha iyi ifade ettiğiniz bir dönem olacak.
Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları (22 - 28 Aralık 2014) 01:16:12
Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları (22 - 28 Aralık 2014) 924 izlenme - 2 yıl önce Nuray Sayarı 22 - 28 Aralık Burç Yorumlarını Beyaz TV'de yayınlanan İşin Aslı programında anlatıyor.
 Akrep Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 01:32
Akrep Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 421 izlenme - 10 ay önce AKREP BURCU Akrepler 2016 yılında bol bol sosyalleşecek ve bununla birlikte çevrelerinden güzel destekler alarak ilerleyecekler. İş ve kariyer hayatında başarıları yine sosyal çevrelerinde tanıdıkları insanlar sayesinde olacak. Bir çok Akrep, bu yıl maddi konularda mantıklı kararlar alıp, ayağını yorganına göre uzatmayı öğrenecek. Sağlık konusunda Eylül ayından sonra kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. AŞK 2016 yılında yaşanacak tutulmalar aşk evinizi etkileyecek. Mart ve Eylül ayında yaşanacak tutulmalar sayesinde hayatında özel biri olmayan Akrepler aradıkları kişiyle karşılaşabilirler. İlişkisi olan Akrepler, Eylül ve Ekim aylarında evlenmeyi düşünebilir. Evli olan Akrepler ise yine aynı tarihlerde çocuk sahibi olabilirler. KARİYER Nisan ve Mayıs aylarında para konularında daha dikkatli olmalı ve düşünerek harcama yapmalısınız. Kariyer ve iş hayatınızda bu yıl bulunduğunuz ortamlar size şan getirecek, yani işle ilgili konularda sosyal çevrenizden büyük yardımlar göreceksiniz. Eylül ve Kasım aylarında yeni iş ya da ortaklık teklifleri alabilirsiniz.
 Terazi Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 02:31
Terazi Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 324 izlenme - 10 ay önce TERAZİ BURCU 2016 yılında Teraziler yer değişimi ve taşınma gibi konularla karşılaşabilirler. Yıl boyunca içe dönecek ve kendinizi keşfetmeye çalışacaksınız; bu isteğiniz biraz durgunlaşmanıza ve arka planda kalmak istemenize yol açacak. Fakat, Eylül ayından sonra sosyal hayatınızda yaşayacağınız canlanmayla hareketli günler sizi bekliyor olacak. Nisan ve Ekim aylarında stresten uzak durmaya dikkat edin. AŞK ve İLİŞKİLER Aşk hayatında bir süredir şansız olan Teraziler, Eylül ayıyla birlikte şanslı bir döneme girecek. Jüpiter’in desteği ile süregelen ilişkiniz evliliğe gidebilir ya da bu yıl “hayatımın aşkı” diyebileceğiniz biriyle tanışabilirsiniz. Evli terazileri de huzur ve mutluluk dolu günler bekliyor. Teraziler bu yıl akraba ve kardeşlerine her zamankinden daha fazla önem vermek zorunda kalacaklar. KARİYER Teraziler bu yıl Jüpiter’in burçlarına geçmesiyle birlikte yani Eylül ayında iş konusunda şanslı bir döneme adım atacaklar. Aklınızda olan projeleri ve girişimleri bu tarihten itibaren hayata geçirebilirsiniz. Özellikle internet, pazarlama ve reklam sektöründe yer alan Teraziler şanslı bir evreye “merhaba” diyecek.
2014 Burç Yorumları 04:03
2014 Burç Yorumları 914 izlenme - 3 yıl önce Medyum Kağan'ın 2014 burç yorumlar
Bilinç Okulu - Akrep 03:04
Bilinç Okulu - Akrep 1.931 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
 Yay Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 02:51
Yay Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 286 izlenme - 10 ay önce YAY BURCU 2015 yılından beri burcunuzda olan Satürn, sizi ve hayatınızı kökünden değiştirmeye zaten başlamıştı. Hayatınızı yeniden yapılandırırken, var olan sorumluluklarınıza yenilerini ekleyeceksiniz. Çoğu Yay burcu aradığı ciddi ilişkiyi buldu, evlendi ya da çocuk sahibi oldu. 2016 yılında da kariyer ve iş anlamında büyüme fırsatı bulacaksınız. Satürn etkisiyle bu yıl enerjinizi düşük hissedebilirsiniz; bu yüzden bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya çalışın. AŞK ve İLİŞKİLER Yay burçları 2015 yılında evlenmediyse doğru zaman 2016 yılı olabilir. Ciddi birlikteliklere adım atan Yaylar, bu yıl evlenerek yeni sorumluluklar edinecekler. Mart ayındaki tutulmayla birlikte evlilikle ilgili konular gündeme gelecek, bekar Yaylar da yine bu tutulmanın etkisiyle ilginç karşılaşmalar yaşayabilecekler. KARİYER Bu yıl Ekim ayına kadar kariyer evinizde ilerleyen Jüpiter olumsuz etkiler alsa da, Ekim ayından sonra gelir artışları ve yeni iş kapıları önünüze açılabilir. Ekim ayına kadar var olan işinizde çıkabilecek problemlere karşı dikkatli olmalısınız. Yıl sonunda her şey rayına oturacak ve kariyer anlamında istediğiniz hedeflere daha kolay ulaşabileceksiniz.
4-10 Ocak Haftasında Kova Burcunu Neler Bekliyor? 01:04
4-10 Ocak Haftasında Kova Burcunu Neler Bekliyor? 281 izlenme - 10 ay önce Kova burçları için güzel ve hareketli bir hafta. İş hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. Çalışma tempoları yükselebilir. Hafta sonu sakin planlar yaparak dinlenebilirler.
 Başak Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 01:35
Başak Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 281 izlenme - 10 ay önce BAŞAK BURCU Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter’in burcunuzda olması sebebiyle hayatınızın belki de en güzel yıllarından birini yaşayacaksınız. Hem aşk hem de para anlamında olumlu etkiler altında, yaşam koşullarınızın iyileşmesine tanık olacaksınız. Mart ve Ağustos aylarında eski sağlık sorunları yeniden gündeme gelebilir. AŞK ve İLİŞKİLER 2016 yılındaki Güneş Tutulması , bekar Başakları evlenmeleri için zorlayacak. Hiç aklınızda yokken, kendinizi ciddi bir ilişkinin içinde bulabilir ya da evlilik kararı alabilirsiniz. İlişkisi sorunlu olanlar bu etkiyle ayrılık yaşayabilirler. Evli Başaklar bu yıl çocuk sahibi olmak isteyebilir ve ailelerini genişletebilirler. KARİYER Bu yıl kariyerinizi kökten değiştirecek kararlar alarak yeni bir işe geçebilir ya da yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. İş yerinizde kendinizi gösterecek ve başarılarınızla fark edileceksiniz. Eylül ayından sonra birikim elde edecek ve çabalarınızın karşılığını aldığınızı göreceksiniz.
 Koç Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 01:12
Koç Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 272 izlenme - 10 ay önce Koç Burçu 2016 Yorumu Aşk; geçmiş yılların verdiği hüsranlı ilişkilerinin varsa yılın ikinci yarısına doğru karşınıza sizi yeniden aşka inandıracak bir prens ya da prenses çıkabilir. Üzerini çizdiğiniz sevgiliniz ya da eşinizin sizi ilişkinizi duyup araması da beklenen olaylardan. Evli olan koç burçları evliliklerindeki sorunları çözüyorlar. Para; hayalinizi kurduğunuz ev ya da araba bu yıl içerisinde sizin olacak gibi gözüküyor. Genel durumu yükselmekte olan koç burçlarının para, kariyer ve iş olarak da iyi bir yıl geçireceği ufak mutsuzlukların onlara engel olmasına izin vermemeleri gerekiyor. Sağlık; huzur sağlık getirir kavramı bu yıl koç burçları tarafından kanıtlanmış olacak sağlıklı bir yıl seni bekliyor. Genel yaşam; genel huzurun yerinde olması paralelinde mutlu bir yıl geçirecek olan koç burçu aynı mutluluğu aile hayatı içerisinde de yaşayacak gibi duruyor. Konsantrasyon bakımından 2015 yılında yükselişte olan koç burçları 2016 yılında da aynı hızda eğitim konusunda da başarılarına devam edecekler.
Kova Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 02:39
Kova Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 213 izlenme - 10 ay önce KOVA BURCU 2015’ten beri sosyal çevresi değişen Kovalar, bu yıl da dost ve arkadaşlarıyla ilgili sınavlarla karşılaşacak. Bazı arkadaşlarınızın gerçek yüzünü görebilir ve bağlarınızı koparabilirsiniz. Maddi anlamda şanslı bir yıla giren Kovalar, başkalarından gelecek paralar konusunda şanslı olacaklar. Bu yıl sağlığınız da size sorun çıkarmayacak. AŞK ve İLİŞKİLER 2016 yılı iş hayatınız için önemli bir yıl olacağından, aşk konularını ikinci plana atacaksınız. Aşk konusunda yurtdışında tanışacağınız ya da yurtdışı bağlantılı biri ile ilişkiniz söz konusu olabilir. Bu sene diğer insanlar tarafından onaylanmayacak ilişkiler yaşayabilirsiniz; bu yüzden aşklarınızı kimseye duyurmadan yaşamayı tercih edeceksiniz. Evli olanlar Mart ayında ilişkileriyle ya da çocuklarla ilgili konularda sorun yaşayabilir. KARİYER Kovalar bu yıl maddi alanda şanslı etkiler alacaklar. Sadece Mart ve Mayıs aylarında harcamalarınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. 2016 yılı başkalarından gelecek paralar konusunda şanslı olacaksınız. Evli olanlar eşlerinin maddi fırsatlarından, bekarlar ise aileden kaynaklanan maddi imkanlardan faydalanacak. Eylül ayından sonra medya, uzaklar ve ticaret konularında çalışanlar için daha da şanslı bir dönem başlıyor.
Yengeç Burcu 2013 Yorumu 03:26
Yengeç Burcu 2013 Yorumu 1.333 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
İkizler Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 01:07
İkizler Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 203 izlenme - 10 ay önce İkizler Burçu 2016 Yorumu Aşk; geçtiğimiz iki yıl sizler için duygusal anlamda yorucu geçti evet ama yeni yılın özellikle şubat, mart ayı sizlerin yeni bir aşka başlangıç yapacağınızı söyleyebilirim. Para; maddi olarak nisan ve haziran ayı itibariyle bir yükselişe geçmeniz söz konusu ama bunun için yılın ilk üç ayı harcalamalarınıza dikkat etmelisiniz. Sağlık; 2015 yılı sonuna doğru yaşadığınız sağlık sorunlarınız yılın ilk üç ayında sizi rahatsız etmeye devam etse de sonrasında ufak hastalıklarınız dışında bir sıkıntı gözükmüyor. Genel yaşam; son iki yıldır çok yorgun ve mutsuz hisseden ikizler burçu için aile içerisinde yaşadıkları huzursuzluklar dâhil olmak üzere birçok sorunlarını rayına koyacaklar. Yılın sonuna doğru bir taşınma yer değiştirme söz konusu olabilir.
Su Grubu Burç Özellikleri 02:27
Su Grubu Burç Özellikleri 692 izlenme - 3 yıl önce Su Grubu Burç Özellikleri
12-18 Ekim Haftasında Balık Burcunu Neler Bekliyor? 00:48
12-18 Ekim Haftasında Balık Burcunu Neler Bekliyor? 228 izlenme - 1 yıl önce Balık burçları bu hafta çok fazla efor sarf edecekler. Sevdikleri bir yakınlarından bebek haberleri alabilirler. Bu dönemde özel ve iş hayatları dengeye giriyor. Tadını çıkarsınlar.
21-27 Aralık Haftasında Yay Burcunu Neler Bekliyor? 00:36
21-27 Aralık Haftasında Yay Burcunu Neler Bekliyor? 181 izlenme - 10 ay önce Yay burçları, yeni fırsatlar elde edip farklı planlar yapmaya başlayabilirler. Önemli kararlar alırken dikkatli olmaları gerekiyor. Mekan değişiklikleri söz konusu olabilir.
 Aslan Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 01:37
Aslan Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 165 izlenme - 10 ay önce ASLAN BURCU Aslanlar 2016 yılında parasal açıdan olumlu etkiler altında olacak. 2016 yılında taşınır taşınmaz mal sahibi olmak için bir çok imkânla karşılaşacaksınız. Bazı Aslanlar, bu yıl aşkı daha ciddi biçimde düşünmeye başlayacak ve bu etkiyle evlilik ya da evliliğe adım gibi konular gündeminizi oluşturacak. Yılın ikinci yarısında kardeş ve akrabalardan destek görebilirsiniz. AŞK ve İLİŞKİLER Aşk hayatında bu yıl sorgulayıcı olacak ve bir takım ciddi kararlar almak isteyeceksiniz. Bazılarınız sevgilisi/eşi ve ailesi arasında kalabilir. Bekâr Aslanların Ocak ve Şubat ayında aşk hayatları canlanabilir. Eğlenceyi seven Aslanlar, bu yıl aşkı çok ciddiye alacak ve hayatlarında kalıcı birliktelikler isteyecekler. Ebeveyn olanlar çocuklarıyla ilgili sorunlar yaşayabilir. KARİYER 2016 yılında hobilerinizden para kazanabilir ve yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Bu yıl artan yaratıcılığınız size para olarak geri dönecek. Kazancınızı yatırım yapmak ya da mal sahibi olmak için kullanacaksınız. Eylül ayından sonra yeni iş teklifleri alabilirsiniz.
13 Eylül'deki Güneş Tutulması Burçların İş Hayatını Nasıl Etkiliyor? 06:00
13 Eylül'deki Güneş Tutulması Burçların İş Hayatını Nasıl Etkiliyor? 250 izlenme - 1 yıl önce 13 Eylül 2015'te Başak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması, tüm burçları genel olarak olumlu yönde etkiliyor. Yapıcı etkileri olan bu tutulmanın iş hayatı üzerindeki etkilerini Astrolog Nurcan Vecigün anlatıyor.
Yay Burcu Genel Yorum 03:56
Yay Burcu Genel Yorum 923 izlenme - 3 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
Başak Burcu 2013 Yorumu 05:00
Başak Burcu 2013 Yorumu 950 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
Temmuz Ayında Yengeç'i Neler Bekliyor? 02:38
Temmuz Ayında Yengeç'i Neler Bekliyor? 680 izlenme - 3 yıl önce Temmuz Ayında Yengeç'i Neler Bekliyor?
Koç Burcu Yorumu ( 2013 Aşk Para Yorumu ) 05:34
Koç Burcu Yorumu ( 2013 Aşk Para Yorumu ) 892 izlenme - 3 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
Türkiye'yi 2016  Yılında Neler Bekliyor? 02:57
Türkiye'yi 2016 Yılında Neler Bekliyor? 146 izlenme - 10 ay önce Birçok olayları önceden bilen ve tahminlerinin çoğu doğru çıkan dünyaca ünlü astrolog Joni Party Türkiye’nin geleceği hakkında bir takım tahminlerde bulundu. Ünlü astrolog Gezi olayları, Ebola salgını gibi önemli olayları önceden tahmin etmişti. Party’e göre; 2015 ve 2016 yılları hem Türkiye hem de tüm dünya için zor geçecek. Her alanda sorunlar yaşanacak. Ancak özellikle ekonomik gelişmeler çok önemli. 2015 yılında Türkiye’de ekonomide büyük inişler çıkışlar görülecek ancak insanlar para kazanmaya devam edecek. Fakat asıl problem 2016 yılında başlıyor, çok büyük bir ekonomik kriz patlak verecek Türkiye’de. 2017 yılında ise hem Türkiye hem de dünya tekrar istikrara kavuşacak. Sorunlar çözülmeye başlanacak, istikrar sağlanacak ve ekonomi düze çıkacak. Türkiye bu krizden güçlenerek çıkacak ve 2017’den itibaren bölgesinde söz sahibi bir ülke olmaya başlayacak. Joni Party’e göre bu ekonomik karışıklık içinde en sağlıklı yatırım araçları altın ve İstanbul’da gayrimenkul satın almak. Borsa’dan da para kazanılabilir ama çok değişken olduğu için dikkatli olmak lazım.
 Boğa Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 01:35
Boğa Burcunu 2016 Yılında Neler Bekliyor? 144 izlenme - 10 ay önce Boğa Burcu 2016 Yorumu Aşk; ikili ilişkiler konusunda içinde bulunduğun sıkıntıya bağlı olarak yanlış kararlar vermeden önce kafanı toparlarsan yılsonuna doğru seni bulacak olan aşkı kaçırmamış olursun. Evli olan boğalar ise sabırlarının sonu olan huzurlu aşka kavuşacaklar. Para; iş hayatı olarak yapmış olduğun girişimlerin meyvelerini toplayacaksın. sağlık; son zamanlar da stresli zamanlar geçirmenin verdiği yorgunluklara bağlı yaşadığın rahatsızlıkların bu yılda seni zorlayabilir. Unutma önce sağlık gerisi gelir. Genel yaşam; boğa burçu geçtiğimiz yıl iş ve ev hayatı içerisinde karakterinin aksine girdiği ortamlarda lider değil uyum sağlayan olmak zorunda kalmıştı fakat şubat, mart ayı sonrasında bu iki aya yaptığı sağlıklı yatırımlarla tekrar zirveye oynayabilecek taviz gösteren değil ev ve iş hayatının etkili insanı olacak.