Hoşgeldiniz!

Burcu Esmersoy Videoları İzle

Burcu Esmersoy Arabada Soyundu 00:28
Burcu Esmersoy Arabada Soyundu 316.369 izlenme - 3 yıl önce Lidyana.com Burcu Esmersoy Reklam Filmi (Aralık 2013) Burcu Esmersoy, reklam filmi çekimlerinde otomobilin arka koltuğunda soyundu. Güzelliği ile ekranların en dikkat çekici isimlerinden biri olan Burcu Esmersoy, moda/tasarım sitesi Lidyana.com’un yeni yüzü oldu. Esmersoy, çekilen reklam filminde, otomobilin arka koltuğunda soyunup giyindiği görüntülerle çok konuşulacak.
Yüz Binlerce Kişi Burcu Esmersoy ile Aynı Fikirde.Oral B Diş Fırçasını Kullananlardan dinlediniz mi? 00:48
Yüz Binlerce Kişi Burcu Esmersoy ile Aynı Fikirde.Oral B Diş Fırçasını Kullananlardan dinlediniz mi? 103.689 izlenme - 1 yıl önce Eşsiz temizliği, Oral B şarjlı diş fırçasını deneyimleyenler anlatıyor. Siz de Oral B ile değişimi yakalayın.
Burcu Esmersoy Fena Yakalandı 00:34
Burcu Esmersoy Fena Yakalandı 140.833 izlenme - 3 yıl önce Burcu Esmersoy sabah yoldan geçerken tangasıyla yakalandı. Magazinciler kalçalarına zum yaptı.
Burcu Esmersoy Elle Dergisi Fotoğraf Çekimi 00:51
Burcu Esmersoy Elle Dergisi Fotoğraf Çekimi 185.498 izlenme - 3 yıl önce Burcu Esmersoy Elle Dergisi Ekim Sayısı İçin Verdiği Pozların Kamera Arkası Görüntüleri....
Ufak Bir Espriye Dibi Düşen Kızın Hazin Sonu (Burcu Esmersoy İçerir) 00:51
Ufak Bir Espriye Dibi Düşen Kızın Hazin Sonu (Burcu Esmersoy İçerir) 8.706 izlenme - 2 ay önce Çektikleri vineler ve ilginç flash tv parodileri ile tanınan Fatih Yasin ve Atakan Özyurt bu kez de konuk oyuncu olarak Burcu Esmersoy'u yanlarına almışlar ve Gerçek Kesit parodisi yapmışlar...
Burcu Esmersoy Çekimleri Kamera Arkası 00:31
Burcu Esmersoy Çekimleri Kamera Arkası 100.480 izlenme - 2 yıl önce Burcu Esmersoy Çekimleri Kamera Arkası
Siz de Burcu Esmersoy'la Oral B Şarjlı Diş Fırçalarını yakından tanıyın! 01:02
Siz de Burcu Esmersoy'la Oral B Şarjlı Diş Fırçalarını yakından tanıyın! 39.231 izlenme - 1 yıl önce Burcu Esmersoy işi uzmanından öğreniyor. Manuel diş fırçaları dakikada 600 hareket yapabiliyorken, Oral-B şarjlı diş fırçası dakikada 48 bin hareket yaparak sıradan manuel fırçalara göre 2 KAT’a kadar daha fazla plak temizliyor. Siz de Oral-B şarjlı diş fırçası ile değişimi yakalayın.
Burcu Esmersoy Süper Minisiyle +18 Muhabbet 02:36
Burcu Esmersoy Süper Minisiyle +18 Muhabbet 86.842 izlenme - 4 yıl önce Cengiz Semercioğlu'ndan Burcu Esmersoy'u utandıran gaf HD kalitede video izle Cengiz Semercioğlu, Şoray Uzun'un, Burcu Esmersoy'a kur yaptığını söylemesi Bur...
Burcu Esmersoy Arabada Soyundu 00:28
Burcu Esmersoy Arabada Soyundu 37.937 izlenme - 3 yıl önce Burcu Esmersoy Arabada Soyundu 06.04.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Burcu Esmersoy Arabada Soyundu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yıldızlı Anlar'ı Kazandılar Burcu Esmersoy İle İstanbul'u Keşfettiler! 03:21
Yıldızlı Anlar'ı Kazandılar Burcu Esmersoy İle İstanbul'u Keşfettiler! 99.642 izlenme - 3 yıl önce Pepsici hazır mısın? Burcu Esmersoy'u ikna edip onunla İstanbul'u keşfedenler işte burada!
Burcu Esmersoy'un Seksi Reklamı 01:20
Burcu Esmersoy'un Seksi Reklamı 15.735 izlenme - 10 ay önce Yıllar geçtikçe daha da bi güzel olan Burcu Esmersoy hanımefendinin oynadığı spor giyim reklamı. Sadece tayt reklamı da olabilir bilemedim. keyifle izliyoruz..
Burcu Esmersoy'dan Cesur Pozlar 01:16
Burcu Esmersoy'dan Cesur Pozlar 27.257 izlenme - 3 yıl önce Burcu Esmersoy'dan Cesur Pozlar
Burcu Esmersoy Arkadaşım Hoşgeldin'e Katıldı 07:27
Burcu Esmersoy Arkadaşım Hoşgeldin'e Katıldı 47.831 izlenme - 3 yıl önce Ekran başındakileri kahkaha krizine sokan Tolag Çevik'in yeni programı “Arkadaşım Hoşgeldin’nin dün akşamki bölümüne Burcu Esmersoy konuk oldu. Kahkaha ve keyif dolu programda Burcu Esmersoy, Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in konuğu oldu. Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen yeni dönem programı ‘Arkadaşım Hoşgeldin’e bu hafta Burcu Esmersoy katıldı. Kahkaha ve keyif dolu programda Burcu Esmersoy Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in konuğu oldu. Yeni ev arkadaşının nişanlısı (Ezgi Mola) Arkadaşım’ın ilk aşkı çıkınca ortalık karıştı. Ardından günümüzden uzaklaşıp Ortaçağ’a giden ekip, bu kez de özel korumalık işi için kolları sıvadı. Ezgi Mola ve Tolga Çevik özel koruma olup, Burcu Esmersoy da korudukları güzel prenses olunca kahkaha tufanı da kaçınılmaz oldu.
Burcu Esmersoy'dan Olay Yaratan Reklam Filmi! 01:20
Burcu Esmersoy'dan Olay Yaratan Reklam Filmi! 8.058 izlenme - 10 ay önce Burcu Esmersoy'dan Olay Yaratan Reklam Filmi! Ekranların sevilen ismi sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy, bir giyim markasının reklam filminde oynadı.
Burcu Esmersoy Frikik 00:34
Burcu Esmersoy Frikik 24.181 izlenme - 3 yıl önce Burcu Esmersoy Frikik
Burcu Esmersoy - Elle Kamera Arkası 00:51
Burcu Esmersoy - Elle Kamera Arkası 24.619 izlenme - 3 yıl önce Burcu Esmersoy Elle Dergisi Ekim Sayısı Kamera Arkası (2013)
#yetişfebreze 01:51
#yetişfebreze 14.473 izlenme - 3 yıl önce Geveze en kötü kokularla yüzleşmek için cam odaya giriyor. Peki Burcu Esmersoy bu işe ne diyor? #YetişFebreze
Burcu Esmersoy Yine Baştan Çıkardı! 00:31
Burcu Esmersoy Yine Baştan Çıkardı! 17.552 izlenme - 2 yıl önce Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, All dergisine verdiği pozlarda güzelliğiyle göz kamaştırdı.
Burcu Esmersoy Gülme Krizine Girdi 01:26
Burcu Esmersoy Gülme Krizine Girdi 7.124 izlenme - 1 yıl önce Saba Tümer'in sunduğu Saba ile Oyuna Geldik programının bu haftaki konukları Safiye Soyman, Faik Öztürk, Oya Aydoğan, Nuri Alço, Burcu Esmersoy ve Onur Büyüktopçu'ydu. Programın hemen başındaki kelime oyunu programı izleyenlere neşeli anlar yaşattı. Kelime oyununda rakibini izleyen Burcu Esmersoy'un gülme krizine girip, "Rezil oldu" dediği an ise programa damgasını vurdu.
Burcu Esmersoy'dan Yürek Hoplatan Pozlar! 01:16
Burcu Esmersoy'dan Yürek Hoplatan Pozlar! 21.873 izlenme - 3 yıl önce Elle Shopping Book dergisinin fotoğraf çekimlerine katılan ünlü Spor Sunucusu Burcu Esmersoy, güzelliğiyle yine gönülleri fethetti...
Burcu Esmersoy'dan Muhteşem Frikik 00:45
Burcu Esmersoy'dan Muhteşem Frikik 12.789 izlenme - 2 yıl önce Güzel sunucu Burcu Esmersoy, ceza sahası dışından frikik kullanarak topu filelere gönderdi.Güzel sunucu Burcu Esmersoy, Instagram'dan paylaştığı gol videosuyla takipçilerini büyüledi.Yaklaşık 20 metreden frikik kullanan Burcu Esmersoy, topu 90'a attı.
Burcu Esmersoy ALL Dergisi Kamera Arkası Video FRİKİK WORLD 00:31
Burcu Esmersoy ALL Dergisi Kamera Arkası Video FRİKİK WORLD 13.109 izlenme - 2 yıl önce Burcu Esmersoy ALL Derğisi Kamera Arkası Video FRİKİK WORLD
Çeşmeden Frikik Görüntüler 01:33
Çeşmeden Frikik Görüntüler 17.678 izlenme - 3 yıl önce Çeşmeden Frikik Görüntüler
Burcu Esmersoy 00:34
Burcu Esmersoy 44.031 izlenme - 6 yıl önce burcu esmersoy süper bir bayan
Burcu Esmersoy'dan Elle'ye Özel Pozlar 01:16
Burcu Esmersoy'dan Elle'ye Özel Pozlar 15.048 izlenme - 3 yıl önce Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, ELLE Shopping Book dergisine röportaj verdi. Esmersoy, ‘Giyinirken size ne veya kim ilham veriyor? sorusuna, ‘Kendi kendime ilham veriyorum Ruh halim çok önemli. Nasıl hissettiğim, kendime neyi yakıştırdığım da öyle. Ancak illa bir isim derseniz, bazen Audrey Hepburn, bazen Rihanna kafası diyebilirim rahatlıkla’ diye cevap verdi.
Burcu Esmersoy Sevgilisiyle Yakalandı 01:33
Burcu Esmersoy Sevgilisiyle Yakalandı 9.850 izlenme - 2 yıl önce Burcu Esmersoy Çeşme'de Sevgilisiyle
Burcu Esmersoy'un Babası - Cenazeme Dahi Gelmesin 05:21
Burcu Esmersoy'un Babası - Cenazeme Dahi Gelmesin 8.415 izlenme - 1 yıl önce Ünlü spiker Burcu Esmersoy'un babası Timur Esmersoy, 9 yıldır görüşmediği kızına ateş püskürdü. Cenazeme bile gelmesin dedi. Kızının kendisi için 'Her akşam dua ediyorum senin düşmüş halini görmek için. Allah senin belanı vermiş daha da verecek' dediğini söyleyen Timur Esmersoy bir baba olarak bence haklı. Burcu Esmersoy klasik bir Türk kızı kezbanın şöhrete ulaşmış versiyonudur. Gerek hareketleri gerek konuşması olsun izlerken fiziği dışında başka hiç birşeyine önem vermeden izliyorum.
Burcu Esmersoy: Evliliği Tavsiye Etmiyorum 00:59
Burcu Esmersoy: Evliliği Tavsiye Etmiyorum 3.836 izlenme - 11 ay önce Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, katıldığı talk show'da "Bütün sevgililerim benimle evlenmek istedi... Evliliği tavsiye etmiyorum." dedi. Burcu Esmersoy, Emre Saygı'nın talk show'u "Hadi Be"ye konuk oldu. Esmersoy, "Geçmişte bir evlilik yaşadım ve boşandım. Bu nedenle evliliğe korkarak yaklaşmaya başladım. Birlikte olduğum erkek arkadaşlarım benimle evlenmek istediler. Bu süreç içerisinde onlara evliliğin iyi bir şey olmadığını anlatmaya çalıştım. Anlayan anladı, canını kurtardı. Artık evliliği tavsiye etmiyorum." dedi.
Burcu Esmersoy Yine Baştan Çıkardı 00:31
Burcu Esmersoy Yine Baştan Çıkardı 9.589 izlenme - 2 yıl önce Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, All dergisine verdiği pozlarda güzelliğiyle göz kamaştırdı.
Burcu Esmersoy Plajda Bikinisiyle ile Süper Görüntüler Sergiledi 01:01
Burcu Esmersoy Plajda Bikinisiyle ile Süper Görüntüler Sergiledi 15.948 izlenme - 5 yıl önce http//www.forumcunuz.com/unlulerin-resim-ve-video-arsivi/Hepsi ve Daha Fazlası Burcu Esmersoy Plajda Bikinisiyle Ile Süper Görüntüler Sergiledi