Hoşgeldiniz!

burun ameliyatı

Kaburga Kıkırdağı İle Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı 02:39
Kaburga Kıkırdağı İle Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı 4.318 izlenme - 4 yıl önce Video açıklamalarını bulabileceğiniz link >> http://www.muratenoz.com/2017/03/revizyon-burun-estetigi.html You'll find the links to the video description >> http://www.healthzoneturkey.xyz/2017/03/revision-rhinoplasty-with-cadaveric-rib-cartilage.html http://www.muratenoz.com/2016/10/rhinoplasty-in-istanbul.html
Lazerle Burun Eti Küçültme Ameliyatı 02:15
Lazerle Burun Eti Küçültme Ameliyatı 2.711 izlenme - 6 yıl önce www.atillasengor.com Burun tıkanıklığının en önde gelen nedenlerinden biri burun eti büyümesi yani tıbbi adıyla konka şişmeleridir. Burun etleri yumuşak doku olduğundan çoğu kez tedavilerle ameliyatsız olarak küçültülebilir. Ancak tıbbi tedavilere yanıt alınamıyorsa bunları etkin ve kalıcı bir yöntem olan endoskopik lazer uygulaması ile küçültmek mümkün. Dr. Atilla Şengör 2002 yılından bu yana şiddetli burun tıkanıklığına yol açan ileri burun eti büyümelerinde lazerle konka küçültme yöntemini kullanmaktadır
Burun Ucu Estetiği Nedir? 00:50
Burun Ucu Estetiği Nedir? 1.172 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/burun-ucu-estetigi-nedir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer‘den burun estetiği ile ilgili değerli bilgiler almaya devam ediyoruz. Burun ucu estetiği nedir? Yanıtı videomuzda. Ayrıca Sümer; burun estetiği ile ilgili pek çok sorumuza yanıt veriyor: Burun Estetiği Acılı Bir Operasyon mudur?, Burun Estetiği ile İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar Nelerdir?, Burun Estetiği Kimlere Yapılır?
Burun Ameliyatı Sonrası Ağrı,Şişlik ve Morluk Oluşur mu? - Op.Dr.Orhan Alan 02:19
Burun Ameliyatı Sonrası Ağrı,Şişlik ve Morluk Oluşur mu? - Op.Dr.Orhan Alan 1.266 izlenme - 7 yıl önce Op.Dr.Orhan Alan taze bilgilerini açıklamak için videoyu seçti ve healthplay'e geldi. HealthPlay hakkında daha fazla bilgi, http://www.healthplay.co/ 'da Adres : Bağdat Caddesi Zümrüt Apt. No:378 Kat:1 D:4 (Boyner yanı – Nezih Kitapevi üzeri) Şaşkınbakkal - İSTANBUL - TÜRKİYE Telefon : +90 (216) 478 21 22 Faks : +90 (216) 386 44 31 Gsm : +90 (532) 417 17 75
Türkiye Antalya'da Burun Estetiği Ameliyatı 01:21
Türkiye Antalya'da Burun Estetiği Ameliyatı 1.256 izlenme - 8 yıl önce Op Dr GÖKHAN ÖZERDEM ve Doç Dr ÖMER REFİK ÖZERDEM | Antalya Burun Estetiği Ameliyatı Doktorları A-plast Estetik ve Plastik Cerrahi
Her Deviasyon Ameliyatı Gerektirmez 03:47
Her Deviasyon Ameliyatı Gerektirmez 763 izlenme - 6 yıl önce http://www.atillasengor.com Deviasyon ya da diğer adı burun kemik kıkırdak eğrilikleri sıklıkla operasyon gerektirecek boyutta değildir. Burun tıkanıklığı burun içerisindeki pek çok farklı yapının bozukluğuna bağlı olabilir. Burun tıkanıklıklarının çoğu ilaç ve spreylerle tedavi edilebilir. Tedaviyle düzelmeyen pek az vakada ameliyat gerekli olabilir. Burun tıkanıklığı tedavisi konusuna yoğunlaşmış olarak çalışan Dr. Atilla Şengör ayrıntılı bilgi veriyor.
Burun Estetiği Acılı Bir Operasyon mudur? 01:00
Burun Estetiği Acılı Bir Operasyon mudur? 434 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/burun-estetigi-acili-bir-operasyon-mudur/ Burun estetiği ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtlarını Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer‘den öğreniyor. Burun estetiği acılı bir operasyon mudur? Yanıtı videomuzda.  Ayrıca Sümer; burun estetiği ile ilgili pek çok sorumuza yanıt veriyor: Burun Estetiğinde Teknolojik Yenilikler Nelerdir?, Burun Estetiği Operasyonları Nasıl Gerçekleştirilir? İyileşme Süreci Nasıldır?, Burun Ucu Estetiği Nedir?
Deviasyon Ameliyatı Sonrası Burun Ucu Sarkması Nasıl Ortaya Çıkabilir? 03:55
Deviasyon Ameliyatı Sonrası Burun Ucu Sarkması Nasıl Ortaya Çıkabilir? 248 izlenme - 4 yıl önce Deviasyon ameliyatı esnasında burun septum kıkırdağındaki eğrilik olan alanlar çıkarılmaktadır. Burun kıkırdaklarının her biri kendine özgü görevlere ve özelliklere sahiptir. Deviasyon ameliyatı esnasında fotoğrafta görüldüğü gibi, en az 10 mm genişliğinde üst ve buna dik yine 10 mm genişliğinde dik alt kıkırdak bölgesinin korunması gerekmektedir ("L" şeklinde en az 10 mm genişliğinde kıkırdak alanı kalmalıdır). Bu alan haricinde, yeninden düzeltilen kıkırdaklar septuma yeninden yerleştirilebilir ya da bu alandan daha büyük ve geniş kıkırdak bölgesinin yerinde bırakılması en ideal olanıdır (yani esas olan koruyucu ve minimal travmatik işlemdir). Burun ucu bölgesi (nazal tip bölgesinin) en önemli destek dokularından bir tanesi olan nazal septumun alt (kaudal septum) bölümünin tamamen çıkarılması durumunda burun ucu yumuşar ve burun deliklerini ayıran kolumella bölgesine bastırıldığında videoda görüldüğü gibi yukarıya doğru parmak ucunun gömülebildiği, kaudal septum bölümünün yani destek dokusunun olmadığı anlaşılabilir. Bu durumda yaşla birlikte burun ucundaki normalden daha hızlı aşağıya doğru yönelme, gülerken burun ucunda sarkma ve genişleme, giderek arta burun tıkanıklığı kolayca kolayca fark edilebilir. Burun ameliyatları sonrasında burun ucunda sarkma ve aşağıya doğru yönelme olan hastalarda, kalan septum kıkırdağı, kaburga kıkırdağı ya da kulak kepçesi kıkırdağı kullanılarak burun ucu destek dokusunun yeniden oluşturulması amacıyla burun ucu ameliyatlarının yapılması gerekmektedir.
Burun Estetiği Kimlere Yapılır? 01:07
Burun Estetiği Kimlere Yapılır? 182 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/burun-estetigi-kimlere-yapilir/ Burun estetiği ile ilgili bilgiler MigrosTV’de. Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, merak edilen tüm sorulara yanıt veriyor. Burun estetiği kimlere yapılır, yanıtı videomuzda.  Ayrıca Sümer; burun estetiği ile ilgili pek çok sorumuza yanıt veriyor: Burun Estetiğinde Teknolojik Yenilikler Nelerdir?, Burun Estetiği Operasyonları Nasıl Gerçekleştirilir? İyileşme Süreci Nasıldır?, Burun Ucu Estetiği Nedir?
Burun Estetiğinde Teknolojik Yenilikler Nelerdir? 01:20
Burun Estetiğinde Teknolojik Yenilikler Nelerdir? 157 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/burun-estetiginde-teknolojik-yenilikler-nelerdir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, burun estetiği ile ilgili sorularımıza yanıt veriyor.  Burun estetiğinde teknolojik yenilikler nelerdir, yanıtı MigrosTV’de. Ayrıca Sümer; burun estetiği ile ilgili pek çok sorumuza yanıt veriyor: Burun Estetiği Acılı Bir Operasyon mudur?, Burun Estetiği ile İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar Nelerdir?, Burun Estetiği Kimlere Yapılır?
Burun Estetiği Operasyonları Nasıl Gerçekleştirilir Ve İyileşme Süreci Nasıldır? 01:38
Burun Estetiği Operasyonları Nasıl Gerçekleştirilir Ve İyileşme Süreci Nasıldır? 117 izlenme - 7 yıl önce http://www.migrostv.com/burun-estetigi-operasyonlari-nasil-gerceklestirilir-iyilesme-sureci-nasildir/ Burun estetiği ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtlarını, Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer‘den alıyoruz. Burun estetiği operasyonları nasıl gerçekleştirilir? Burun estetiği sonrası iyileşme sürecinasıldır? Yanıtı videomuzda. Ayrıca Sümer; burun estetiği ile ilgili pek çok sorumuza yanıt veriyor: Burun Estetiği Acılı Bir Operasyon mudur?, Burun Estetiği ile İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar Nelerdir?, Burun Estetiği Kimlere Yapılır?