Hoşgeldiniz!

büyük günah

Büyük Günah Medyalab Yapım 10:15
Büyük Günah Medyalab Yapım 1.135 izlenme - 4 yıl önce Bir Nazlı Kuşa Benzer Çocukluk Dediğim
Gıybet neden zina etmekten daha büyük günahtır 11:17
Gıybet neden zina etmekten daha büyük günahtır 1.021 izlenme - 6 yıl önce Bu sohbette, toplumları kanser gibi kemiren gıybetin, zina etmekten daha büyük günah olmasının nedenleri, nakillerle anlatılmaktadır.
namaz kılmayanın durumu 11:20
namaz kılmayanın durumu 1.015 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette namaz kılmamanın büyük günah olduğu ve namaz konusunda gevşek davranmanın dünya kabir ve ahirette ne gibi azaplara yol açacağı anlatılmaktadır.
Yedi Büyük Günah'tan Sakınınız - Vaaz - Cevat Akşit 43:42
Yedi Büyük Günah'tan Sakınınız - Vaaz - Cevat Akşit 381 izlenme - 3 yıl önce 100 Milyon Salavata Denk Salavat "allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Abdike Ve Nebiyyike Ve Resulikennebiyyil Ummiyyi Ve Ala Alihi Ve Sahbihi Ve Sellim Ve Tesliymen Bilkaderi Ve Azemeti Zatike Ve Fiy Külli Vaktin Vahiyn." 3 Dakikada 40 Milyon Sevap 10 Ekere "eshedü En La İlahe İllallahu Vahdehu La Serikeleh İlahen Vahiden Sameden Lem Yettehiz Sahibeten Ve La Veleda Ve Lem Yeküllehu Kufuven Ehad" bu Istigfari 10 Kere Ya Da 100 Kere Okunabilir la İlahe İllallahü Vallahu Ekber , Ve Sübhanallahi Ve Bihamdihi Ve Estagfurullah Ve La Havle Vela Guvvete İlla Billahil-Evveli Vel-Ahiri Vez-Zahiri Vel-Batini, Biyedihil Hayr, Yuhyi Ve Yümit Ve Hüve Ala Külli Sey'in Kadir. ayetel Kursiden Önce Okunursa 70 Milyar Sevap Kazandiran Dua allâhümme İnnî Ügaddimü İleyke, Beyne Yedey Külli Nefesiv, Ve Lemhativ, Ve Lahzativ, Ve Darfetiy, Yadrifü Bihâ, Ehlüs-Semâvâti Ve Ehlül Ardi, Ve Külli Sey'in Hüve Fî İ'lmike Kâ'inün Ev Gad Kâne Ügaddimü İleyke Beyne Yedey Zâlike Küllih
Cübbeli Ahmet Hoca - 7 Büyük Günah 02:27
Cübbeli Ahmet Hoca - 7 Büyük Günah 452 izlenme - 4 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca - 7 Büyük Günah Kufurlu Yorumlariniz Aninda Silinecektir! 1- Katl 2- Zina 3- Şarap 4- Ukuk-u valideyn (yani kat-ı sıla-i rahim), 5- Kumar 6- Yalancı şehadetlik 7- Dine zarar verecek bid’alara taraftar olmaktır.
namaz kılmayanın durumu 11:20
namaz kılmayanın durumu 490 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette namaz kılmamanın büyük günah olduğu ve namaz konusunda gevşek davranmanın dünya kabir ve ahirette ne gibi azaplara yol açacağı anlatılmaktadır.
büyük günahlar nelerdir 11:08
büyük günahlar nelerdir 264 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette büyük günahlar anlatılmaktadır.
tövbe etmek nasıl olmalı ? 11:21
tövbe etmek nasıl olmalı ? 279 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette tövbenin nasıl yapılacağı tövbenin şartları ve tövbenin hakikati anlatılmaktadır.
allahü tealayı incitmek nasıl olur 10:00
allahü tealayı incitmek nasıl olur 70 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette işlenmesi " allahü telyı incitmek olduğu buyurulan büyük günah anlatılmakta ve bundan kesinlikle sakınılması gerektiği anlatılmaktadır.