Hoşgeldiniz!

canımın ta içisin sen

Tual - Canımın Ta İçisin Sen 03:32
Tual - Canımın Ta İçisin Sen 42.069 izlenme - 5 yıl önce
Tual - Canımın Ta İçisin Sen (Adem07) 03:14
Tual - Canımın Ta İçisin Sen (Adem07) 24.815 izlenme - 9 yıl önce arkadaşlar kendime ait olan pps çalışmalarımı video formatında ekliyorum, daha fazlası için www.adem07.bloggum.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Zeki Müren - Canımın Ta İçisin Sen (Makara Bandı Çekimi) 03:18
Zeki Müren - Canımın Ta İçisin Sen (Makara Bandı Çekimi) 3.916 izlenme - 3 yıl önce Zeki Müren - Canımın Ta İçisin Sen (Makara Bandı Çekimi)
Tual - Canımın Ta İçisin Sen 03:31
Tual - Canımın Ta İçisin Sen 1.813 izlenme - 5 yıl önce
Canımın Ta İçisin Sen - Atilla 03:12
Canımın Ta İçisin Sen - Atilla 1.594 izlenme - 5 yıl önce Canımın Ta İçisin Sen - Atilla
murat gökşen - söyle naz mı 03:00
murat gökşen - söyle naz mı 2.548 izlenme - 7 yıl önce
Alaaddin Şensoy - Canımın Ta İçisin Sen / Madem Küskün Dargındın (45'lik) 05:31
Alaaddin Şensoy - Canımın Ta İçisin Sen / Madem Küskün Dargındın (45'lik) 85 izlenme - 2 ay önce ALAADDİN ŞENSOY - CANIMIN TA İÇİSİN SEN / MADEM KÜSKÜN DARGINDIN (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1963) Şarkı Listesi: 1. Canımın Ta İçisin Sen 00:00 2. Madem Küskün Dargındın 02:41 Download Linkleri: TTNET Müzik: https://www.ttnetmuzik.com.tr/sa/430564 iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/can-m-n-ta-icisin-sen-single/id1062577505?l=tr
Melihat Gülses - Canımın Ta içisin Sen 03:48
Melihat Gülses - Canımın Ta içisin Sen 375 izlenme - 2 yıl önce Söyle naz mı bu kaş çatış. Benden uzaklara kaçış. Sensiz baharım olur kış. Canımın ta içisin sen. Nasıl severim bir bilsen. Dargınlığı sen çıkardın Dilimden düşmez adın. Beni üzmek mi maksadın? Canımın ta içisin sen. Nasıl severim bir bilsen. Sana feda bu canım bak. Kaçma benden bucak bucak. Pişman olursun çabucak, Canımın ta içisin sen. Nasıl severim bir bilsen.
Aslı Pakalınlar - Canımın Ta İçisin Sen 02:24
Aslı Pakalınlar - Canımın Ta İçisin Sen 496 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Melihat Gülses - Canımın Ta İçisin Sen 03:55
Melihat Gülses - Canımın Ta İçisin Sen 506 izlenme - 3 yıl önce Melihat Gülses - Canımın Ta İçisin Sen Şarkı Sözleri (lyrics): Söyle nasıl bu kaş çatış Benden uzaklara kaçış Sensiz baharım olur kış Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen(2) Dargınlığı sen çıkardın Dilimden hiç düşmez adın Beni üzmek mi maksadın Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen(2) Sana fedadır canım bak Kaçma benden bucak bucak Pişman olursun çabucak Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen(5)
Esra içöz - Canımın ta içisin sen 03:23
Esra içöz - Canımın ta içisin sen 40 izlenme - 3 ay önce
Ebru Cündübeyoğlu - Canımın Ta içisin Sen (2015 Yepyeni) 04:09
Ebru Cündübeyoğlu - Canımın Ta içisin Sen (2015 Yepyeni) 193 izlenme - 2 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu - Canımın Ta içisin Sen (2015 Yepyeni) Şarkı Sözleri: Söyle nasıl bu kaş çatış Benden uzaklara kaçış Sensiz baharım olur kış Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Dargınlığı sen çıkardın Dilimden hiç düşmez adın Beni üzmek mi maksadın Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Sana fedadır canım bak Kaçma benden bucak bucak Pişman olursun çabucak Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Ebru Cündübeyoğlu kendi sevdiği şarkılardan oluşturduğu ve adına 'Sevdiğim Şarkılar' dediği ilk albümünü, müzik severlerle buluşturuyor..Albümün yapımcılığını Polat Yağcı,prodüktörlüğünü ise Seda Akay üstlendi. Bugüne kadar ekranlarda görmeye alıştığımız Ebru Cündübeyoğlu,ilk albümü olan Türk Sanat Müziği albümü 'Sevdiğim Şarkılar' ile,sevenlerine bambaşka bir Ebru gösterecek. Yeni Nesil Türk Sanat Müziği'ni Ebru Cündübeyoğlu ile sevecek… Şarkıları okuma tarzı,samimi tavırları ile dikkat çekecek olan Cündübeyoğlu,alışılagelmişin dışında bir albümle herkesi şaşırtacak.Albümde hepimizin bildiği klasikleşmiş 12 şarkı var. Albüm İçeriği 1. Duydum Ki Unutmuşsun 2. Tek Kelime Bir Söz 3. Tesellim Olsun 4. Leylakları Sümbülleri (Sen Giderken) 5. Elbet Birgün Buluşacağız 6. Hayat Mı Bu 7. Neyledin Yar 8. Damarımda Kanımsın 9. Fikrimin İncegülü 10. Canımın Ta İçisin Sen 11. Üzüldüğün Şeye Bak 12. Öyle Yeşil Gözleri Vardı
Gülüme İthaf Olunur 04:05
Gülüme İthaf Olunur 818 izlenme - 8 yıl önce sevmek sacak altina siĞinmiŞ göçmen bİr kuŞun kar tanecİklerİ arasinda uçuŞan beyaz tüyünü görebİlmek kadar İnce bİr duygudur..
Esra İçöz - Canımın Ta İçisin Sen 03:18
Esra İçöz - Canımın Ta İçisin Sen 310 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan: Erhan Duzturk
Zeki Müren - Söyle Naz mı (Canımın Ta İçisin Sen) 03:12
Zeki Müren - Söyle Naz mı (Canımın Ta İçisin Sen) 211 izlenme - 2 yıl önce Söyle nazlı bu kaş çatış Benden uzaklara kaçış Sensiz baharım olur kış Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Dargınlığı sen çıkardın Dilimden hiç düşmez adın Beni üzmek mi maksadın Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Sana fedadır canım bak Kaçma benden bucak bucak Pişman olursun çabucak Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen Söz - Müzik: Yusuf Nalkesen
Melihat Gülses- Canımın Ta İçisin Sen 03:55
Melihat Gülses- Canımın Ta İçisin Sen 164 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan: Erhan Duzturk