Hoşgeldiniz!

canlı yayın kavga

Canlı Yayında Şoke Eden Kavga! 01:00
Canlı Yayında Şoke Eden Kavga! 449.059 izlenme - 5 yıl önce Orhan Bey ile kuma olarak aldığı Dilek isimli kadının annesi, canlı yayında birbirlerine girdiler. Programa ilk olarak Orhan Bey'e kuma olarak giden Dilek Hanım bağlandı. Orhan Bey'in kendisine sahilde tecavüz ettiğini ileri süren Dilek Hanım, sonrasında bu birlikteliğe mecbur kaldığını anlattı. BİR ANDA SALDIRDI Dilek Hanım'ın bu sözlerinden sonra stüdyoya gelen annesi, Orhan Bey ile tartışmaya başladı. Hızını alamayan öfkeli anne, canlı yayında kızını kuma olarak alan Orhan Bey'e saldırdı.
Canlı Yayında Kavga Çıktı 02:13
Canlı Yayında Kavga Çıktı 38.601 izlenme - 5 yıl önce Kavgaya Polis Müdahale Etti
Canlı Yayında Konuklar Kavga Etti 01:07
Canlı Yayında Konuklar Kavga Etti 36.163 izlenme - 8 yıl önce serap ezgü'nün programında konuklar kavga etti
dünyanın en iyi 10 canlı yayın kavgası 01:16
dünyanın en iyi 10 canlı yayın kavgası 28.001 izlenme - 9 yıl önce İnternet kullacılarının oyları ile dünyanın en iyi 10 canlı yayın kavgası seçildi.en çok oy alan videolar arasında hande ataizi ve sevda demirel'in olay yaratan kavgalarıda yer alıyor.
İbrahim Tatlıses Ve Yıldız Tilbe Kavga Etti 04:14
İbrahim Tatlıses Ve Yıldız Tilbe Kavga Etti 16.030 izlenme - 6 yıl önce İbo Show İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe kavga etti
Rasim Ozan İle Adnan Oktar'ın Canlı Yayın Kavgası 05:27
Rasim Ozan İle Adnan Oktar'ın Canlı Yayın Kavgası 17.077 izlenme - 5 yıl önce Adnan Oktar'ın, kendi stüdyosundan Beyaz TV ekranlarına bağlanarak yayına katıldığı programda Rasim Ozan Kütahyalı ile yaşadığı diyaloglar yayına damgasını vurdu..
Canlı Yayında Kavga 01:21
Canlı Yayında Kavga 8.532 izlenme - 8 yıl önce canlı yayında konuklar kavga etti
Canlı Yayında Olay 03:13
Canlı Yayında Olay 7.593 izlenme - 9 yıl önce
Ahmet Bulut İle Turgay Demir Canlı Yayında Tartıştı 02:45
Ahmet Bulut İle Turgay Demir Canlı Yayında Tartıştı 2.944 izlenme - 2 yıl önce A Spor kanalında yayınlanan Transfer Raporu programına bağlanan menajer Ahmet Bulut ile Sabah gazetesi spor yazarı Turgay Demir arasında tartışma yaşandı.
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 00:43
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 2.501 izlenme - 2 yıl önce Mısırlı Avukat Nebih el-Vaş ve İmam Mustafa Raşid Mısır'da yayın yapan bir televizyon kanalında canlı yayında kavga etti. Mısırlı Avukat, İslam hakkında tartışmalı görüşleriyle tanınan İmam Mustafa Raşid'in "başörtüsü dini bir görev değil, kültürel simgedir" sözleri üzerine canlı yayında ayakkabısını çıkararak imama saldırdı.
canlı yayında büyük kavga 01:00
canlı yayında büyük kavga 5.878 izlenme - 8 yıl önce hindistan’da televizyon programında öğrenci konuklar birbirine girdi.
Canlı Yayında Kufurlu Muthıs Kavga 02:43
Canlı Yayında Kufurlu Muthıs Kavga 5.139 izlenme - 8 yıl önce canlı yayın
Canlı Yayında Kavga 00:20
Canlı Yayında Kavga 6.530 izlenme - 8 yıl önce canlı yayındaki şok kavga herkesi şaşırttı
Canlı Yayında Büyük Kavga 01:20
Canlı Yayında Büyük Kavga 1.919 izlenme - 3 yıl önce canlı yayında büyük kavga. canlı yayında büyük kavgalar.
Sevda Demirel Ercan Avşar Kavgası 01:00
Sevda Demirel Ercan Avşar Kavgası 5.145 izlenme - 8 yıl önce sevda demirel katıldığı 'çıkmaz sokak' adlı programda ercan avşar ile sperm bankası ve hamilelik yüzünden kavgaya tutuştu.
Tarafsız Bölge'de Reklama Götüren Kavga 05:50
Tarafsız Bölge'de Reklama Götüren Kavga 1.015 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programının yeni bölümünde Sivil Dayanışma Platformu Başkanı Ayhan Oğan ile Cumhuriyet Halk Partisi grup başkanvekilli Özgür Özel arasında yaşanan gerginlik programa damgasını vurdu. Yaşanan bu tartışma sonrasında Ahmet hakan reklam arası vermek zorunda kaldı.
Gürcü Milletvekillerinin Canlı Yayında Kavgası 00:24
Gürcü Milletvekillerinin Canlı Yayında Kavgası 1.357 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında bağımsız milletvekilinin rüşvet almakla suçlaması sonrasında birbirlerini yumruklaması...
Canlı Yayında Tekme Tokat 02:12
Canlı Yayında Tekme Tokat 3.693 izlenme - 9 yıl önce canlı yayında ortalık ana baba gününe döndü.
Canlı Yayında Yumruk Yumruğa Kavga - Lübnan 00:37
Canlı Yayında Yumruk Yumruğa Kavga - Lübnan 364 izlenme - 10 ay önce Lübnan televizyonundaki tartışma programı bir anda çığırından çıktı. Suriye rejimi yanlısı konuk ile muhaliflerin destekçisi olan konuk yumruk yumruğa kavga etti. Programda bir sunucu iki konuk vardı. Konuklardan biri Esad diğer ise Suriyeli muhaliflerin destekçisiydi. Kavga sunucunun eski milletvekilinin kuzeninn öldürülmesini hatırlatmasıyla başladı. Suriyeli muhaliflerin yanlısı olan konuğun akrabasıyla ilgili konuşurken tansiyon yükseldi. Stüdyo adeta savaş alanına döndü. Yaşanan kavga stüdyoda bulunan televizyon ekibi tarafından güçlükle sakinleştirildi. Sonrasında yayın kesildi.
Nagehan Alçı: Kendi Masturbasyonunuzu Yapmaya Devam Edin 02:40
Nagehan Alçı: Kendi Masturbasyonunuzu Yapmaya Devam Edin 2.021 izlenme - 4 yıl önce CNN Türt'te yayınlanan Dört Bir Taraf programına Nagehan Alçı'nın, Kadri Gürsel'e sarf ettiği söz damga vurdu. Twitter yasağının tartışıldığı programda Kadri Gürsel'in sözlerine sinirlenen Alçı 'Benim konuşmamın üzerine, twitter yasağını savunuyor demek, Türkiye'de iletişimin imkansızlaştığı bir ortamda siz kendi kendinize, Türkiye'yi özellikle okumayarak kendi masturbasyonunuzu yapmaya devam edin' dedi
Rapçi Fuat İle Boys Anıların Canlı Yayında Kavga Görüntüleri 00:22
Rapçi Fuat İle Boys Anıların Canlı Yayında Kavga Görüntüleri 1.603 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın Tuhaf Şeyler programına konuk olan Fuat Ergin, stüdyoda bulunan Boys Anılar grubuna soytarılar deyince stüdyoda dev kavga çıktı. Canlı yayında, Boys Anılar grubunun üyeleri Fuat'a saldırdı. İşte o anlar..
Hırvat Tv Sinde Canlı Yayın Kavgası 01:24
Hırvat Tv Sinde Canlı Yayın Kavgası 3.949 izlenme - 9 yıl önce hırvat tv'sinde canlı yayın kavgası
Yayın Sırasında Saç Başa Kavga 01:47
Yayın Sırasında Saç Başa Kavga 1.254 izlenme - 4 yıl önce Yayın Sırasında Saç Başa Kavga
Rasim Ozan Kütayhalı - Ertem Şener Canlı Yayın Kavgası 02:31
Rasim Ozan Kütayhalı - Ertem Şener Canlı Yayın Kavgası 1.680 izlenme - 3 yıl önce Şike olayları sonrasında Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın konuk olacağı programın iptal edilmesi üzerine konuşulduğu sırada Rasim Ozan ile Ertem Şener birbirine girdi.Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş..
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 01:01
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 1.823 izlenme - 6 yıl önce Parlamentoda önceki gün milletvekillerinin birbirine girdiği Ukrayna'da bu kez de canlı yayında iki vekil kavga etti. Ukrayna'nın en ünlü açık oturum programı Shuster Live'de muhalefetteki Bizim Ukrayna Halkın Nefsi Müdafaası Bloğu milletvekili Vyaçeslav Krilenko ile iktidardaki Bölgeler Partisi milletvekili Vadim Kolesniçenko arasında kavga çıktı.Kolesniçenko, parlamentoda çıkan kavgada dayak yediğini söyleyince Krilenko, dayak yiyen milletvekili hastanede, öbürü ise burada stüdyoda oturuyor
Levent Kırca Fatih Altaylı Kavgası 2 06:15
Levent Kırca Fatih Altaylı Kavgası 2 1.693 izlenme - 5 yıl önce Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Leven...
Uğur Dündar Mehmet Baransu Kapışması 05:12
Uğur Dündar Mehmet Baransu Kapışması 1.386 izlenme - 6 yıl önce Uğur Dündar Mehmet Baransu Canlı yayında kavga ettiler
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Als Kavgası - Beyaz Futbol 04:54
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Als Kavgası - Beyaz Futbol 1.373 izlenme - 3 yıl önce Ümit Özat'ın Elazığspor'un başına gelmesinin ardından yeni döneme eski Fenerbahçeli futbolcu Abdülkerim Durmaz'ı da alarak devam eden Beyaz Futbol ekibi dün gece programın sonunda ALS hastalığına dikkat çekmek istemiş. Fakat Ahmet Çakar bu olaya baş kaldırınca Sinan Engin biraz darılmış gibi. "Komik" kategorisine ekliyorum çünkü dünkü program kesinlikle komediydi. Çoğu sit-com dizilerinden daha iyiydi. Neyse efendim, izleyelim..
Serdar Ortaç'ı Korkutan Canlı Yayın Kavgası 01:04
Serdar Ortaç'ı Korkutan Canlı Yayın Kavgası 871 izlenme - 4 yıl önce Serdar Ortaç'ı Korkutan Canlı Yayın Kavgası Rasim Ozan Kütahyalı ve Latif Şimşek'in kavgası Serdar Ortaç'ı zor durumda bıraktı.
Müjde Ar Yarışmacıyı Böyle Tokatladı 02:41
Müjde Ar Yarışmacıyı Böyle Tokatladı 1.109 izlenme - 5 yıl önce Müjde Ar yarışmacıyı böyle tokatladı