Hoşgeldiniz!

canlı yayın kavga

Canlı Yayında Şoke Eden Kavga! 01:00
Canlı Yayında Şoke Eden Kavga! 447.278 izlenme - 5 yıl önce Orhan Bey ile kuma olarak aldığı Dilek isimli kadının annesi, canlı yayında birbirlerine girdiler. Programa ilk olarak Orhan Bey'e kuma olarak giden Dilek Hanım bağlandı. Orhan Bey'in kendisine sahilde tecavüz ettiğini ileri süren Dilek Hanım, sonrasında bu birlikteliğe mecbur kaldığını anlattı. BİR ANDA SALDIRDI Dilek Hanım'ın bu sözlerinden sonra stüdyoya gelen annesi, Orhan Bey ile tartışmaya başladı. Hızını alamayan öfkeli anne, canlı yayında kızını kuma olarak alan Orhan Bey'e saldırdı.
Canlı Yayında Kavga Çıktı 02:13
Canlı Yayında Kavga Çıktı 38.585 izlenme - 4 yıl önce Kavgaya Polis Müdahale Etti
Canlı Yayında Konuklar Kavga Etti 01:07
Canlı Yayında Konuklar Kavga Etti 36.157 izlenme - 8 yıl önce serap ezgü'nün programında konuklar kavga etti
dünyanın en iyi 10 canlı yayın kavgası 01:16
dünyanın en iyi 10 canlı yayın kavgası 27.994 izlenme - 8 yıl önce İnternet kullacılarının oyları ile dünyanın en iyi 10 canlı yayın kavgası seçildi.en çok oy alan videolar arasında hande ataizi ve sevda demirel'in olay yaratan kavgalarıda yer alıyor.
İbrahim Tatlıses Ve Yıldız Tilbe Kavga Etti 04:14
İbrahim Tatlıses Ve Yıldız Tilbe Kavga Etti 15.439 izlenme - 5 yıl önce İbo Show İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe kavga etti
Rasim Ozan İle Adnan Oktar'ın Canlı Yayın Kavgası 05:27
Rasim Ozan İle Adnan Oktar'ın Canlı Yayın Kavgası 17.019 izlenme - 5 yıl önce Adnan Oktar'ın, kendi stüdyosundan Beyaz TV ekranlarına bağlanarak yayına katıldığı programda Rasim Ozan Kütahyalı ile yaşadığı diyaloglar yayına damgasını vurdu..
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 00:43
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 2.420 izlenme - 1 yıl önce Mısırlı Avukat Nebih el-Vaş ve İmam Mustafa Raşid Mısır'da yayın yapan bir televizyon kanalında canlı yayında kavga etti. Mısırlı Avukat, İslam hakkında tartışmalı görüşleriyle tanınan İmam Mustafa Raşid'in "başörtüsü dini bir görev değil, kültürel simgedir" sözleri üzerine canlı yayında ayakkabısını çıkararak imama saldırdı.
Ahmet Bulut İle Turgay Demir Canlı Yayında Tartıştı 02:45
Ahmet Bulut İle Turgay Demir Canlı Yayında Tartıştı 2.930 izlenme - 1 yıl önce A Spor kanalında yayınlanan Transfer Raporu programına bağlanan menajer Ahmet Bulut ile Sabah gazetesi spor yazarı Turgay Demir arasında tartışma yaşandı.
Canlı Yayında Kavga 01:21
Canlı Yayında Kavga 8.527 izlenme - 8 yıl önce canlı yayında konuklar kavga etti
Canlı Yayında Olay 03:13
Canlı Yayında Olay 7.567 izlenme - 9 yıl önce
canlı yayında büyük kavga 01:00
canlı yayında büyük kavga 5.867 izlenme - 7 yıl önce hindistan’da televizyon programında öğrenci konuklar birbirine girdi.
Canlı Yayında Kufurlu Muthıs Kavga 02:43
Canlı Yayında Kufurlu Muthıs Kavga 5.130 izlenme - 8 yıl önce canlı yayın
Canlı Yayında Yumruk Yumruğa Kavga - Lübnan 00:37
Canlı Yayında Yumruk Yumruğa Kavga - Lübnan 273 izlenme - 4 ay önce Lübnan televizyonundaki tartışma programı bir anda çığırından çıktı. Suriye rejimi yanlısı konuk ile muhaliflerin destekçisi olan konuk yumruk yumruğa kavga etti. Programda bir sunucu iki konuk vardı. Konuklardan biri Esad diğer ise Suriyeli muhaliflerin destekçisiydi. Kavga sunucunun eski milletvekilinin kuzeninn öldürülmesini hatırlatmasıyla başladı. Suriyeli muhaliflerin yanlısı olan konuğun akrabasıyla ilgili konuşurken tansiyon yükseldi. Stüdyo adeta savaş alanına döndü. Yaşanan kavga stüdyoda bulunan televizyon ekibi tarafından güçlükle sakinleştirildi. Sonrasında yayın kesildi.
Canlı Yayında Büyük Kavga 01:20
Canlı Yayında Büyük Kavga 1.887 izlenme - 3 yıl önce canlı yayında büyük kavga. canlı yayında büyük kavgalar.
Tarafsız Bölge'de Reklama Götüren Kavga 05:50
Tarafsız Bölge'de Reklama Götüren Kavga 980 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programının yeni bölümünde Sivil Dayanışma Platformu Başkanı Ayhan Oğan ile Cumhuriyet Halk Partisi grup başkanvekilli Özgür Özel arasında yaşanan gerginlik programa damgasını vurdu. Yaşanan bu tartışma sonrasında Ahmet hakan reklam arası vermek zorunda kaldı.
Canlı Yayında Kavga 00:20
Canlı Yayında Kavga 6.526 izlenme - 8 yıl önce canlı yayındaki şok kavga herkesi şaşırttı
canlı yayında böyle kavga görülmedi 01:08
canlı yayında böyle kavga görülmedi 4.894 izlenme - 9 yıl önce ne oldugunu bende anlmadım ama sankı ringdeler
Sevda Demirel Ercan Avşar Kavgası 01:00
Sevda Demirel Ercan Avşar Kavgası 5.134 izlenme - 7 yıl önce sevda demirel katıldığı 'çıkmaz sokak' adlı programda ercan avşar ile sperm bankası ve hamilelik yüzünden kavgaya tutuştu.
Gürcü Milletvekillerinin Canlı Yayında Kavgası 00:24
Gürcü Milletvekillerinin Canlı Yayında Kavgası 1.161 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayında bağımsız milletvekilinin rüşvet almakla suçlaması sonrasında birbirlerini yumruklaması...
Canlı Yayında Tekme Tokat 02:12
Canlı Yayında Tekme Tokat 3.686 izlenme - 8 yıl önce canlı yayında ortalık ana baba gününe döndü.
Rapçi Fuat İle Boys Anıların Canlı Yayında Kavga Görüntüleri 00:22
Rapçi Fuat İle Boys Anıların Canlı Yayında Kavga Görüntüleri 1.569 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın Tuhaf Şeyler programına konuk olan Fuat Ergin, stüdyoda bulunan Boys Anılar grubuna soytarılar deyince stüdyoda dev kavga çıktı. Canlı yayında, Boys Anılar grubunun üyeleri Fuat'a saldırdı. İşte o anlar..
Hırvat Tv Sinde Canlı Yayın Kavgası 01:24
Hırvat Tv Sinde Canlı Yayın Kavgası 3.946 izlenme - 8 yıl önce hırvat tv'sinde canlı yayın kavgası
Yayın Sırasında Saç Başa Kavga 01:47
Yayın Sırasında Saç Başa Kavga 1.245 izlenme - 4 yıl önce Yayın Sırasında Saç Başa Kavga
Rasim Ozan Kütayhalı - Ertem Şener Canlı Yayın Kavgası 02:31
Rasim Ozan Kütayhalı - Ertem Şener Canlı Yayın Kavgası 1.448 izlenme - 2 yıl önce Şike olayları sonrasında Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın konuk olacağı programın iptal edilmesi üzerine konuşulduğu sırada Rasim Ozan ile Ertem Şener birbirine girdi.Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş..
Müge Anlı'da Olay Çıktı! (Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat Perşembe) 01:58
Müge Anlı'da Olay Çıktı! (Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat Perşembe) 985 izlenme - 2 yıl önce Atv'de yayınlanan Müge Anlı'nın programında yeğenini öldürmekle suçlanan kişi, üzerine gelinince kendisini kaybetti. Kaybolan yeğeninin kardeşinin uyuşturucu sattığını ve kullandığını söyleyen kişi yeğenine saldırmaya çalışınca araya güvenlik görevlileri girdi. İşte programda iki kişi tarafından zor zaptedilen konuğun canlı yayını birbirine kattığı o anlar...
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 01:01
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 1.791 izlenme - 5 yıl önce Parlamentoda önceki gün milletvekillerinin birbirine girdiği Ukrayna'da bu kez de canlı yayında iki vekil kavga etti. Ukrayna'nın en ünlü açık oturum programı Shuster Live'de muhalefetteki Bizim Ukrayna Halkın Nefsi Müdafaası Bloğu milletvekili Vyaçeslav Krilenko ile iktidardaki Bölgeler Partisi milletvekili Vadim Kolesniçenko arasında kavga çıktı.Kolesniçenko, parlamentoda çıkan kavgada dayak yediğini söyleyince Krilenko, dayak yiyen milletvekili hastanede, öbürü ise burada stüdyoda oturuyor
Nagehan Alçı: Kendi Masturbasyonunuzu Yapmaya Devam Edin 02:40
Nagehan Alçı: Kendi Masturbasyonunuzu Yapmaya Devam Edin 1.105 izlenme - 4 yıl önce CNN Türt'te yayınlanan Dört Bir Taraf programına Nagehan Alçı'nın, Kadri Gürsel'e sarf ettiği söz damga vurdu. Twitter yasağının tartışıldığı programda Kadri Gürsel'in sözlerine sinirlenen Alçı 'Benim konuşmamın üzerine, twitter yasağını savunuyor demek, Türkiye'de iletişimin imkansızlaştığı bir ortamda siz kendi kendinize, Türkiye'yi özellikle okumayarak kendi masturbasyonunuzu yapmaya devam edin' dedi
Levent Kırca Fatih Altaylı Kavgası 2 06:15
Levent Kırca Fatih Altaylı Kavgası 2 1.689 izlenme - 5 yıl önce Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Leven...
Uğur Dündar Mehmet Baransu Kapışması 05:12
Uğur Dündar Mehmet Baransu Kapışması 1.387 izlenme - 5 yıl önce Uğur Dündar Mehmet Baransu Canlı yayında kavga ettiler
Serdar Ortaç'ı Korkutan Canlı Yayın Kavgası 01:04
Serdar Ortaç'ı Korkutan Canlı Yayın Kavgası 867 izlenme - 4 yıl önce Serdar Ortaç'ı Korkutan Canlı Yayın Kavgası Rasim Ozan Kütahyalı ve Latif Şimşek'in kavgası Serdar Ortaç'ı zor durumda bıraktı.