Hoşgeldiniz!

Canlı Yayın Kavga Videoları İzle

Canlı Yayında Şoke Eden Kavga! 01:00
Canlı Yayında Şoke Eden Kavga! 444.810 izlenme - 4 yıl önce Orhan Bey ile kuma olarak aldığı Dilek isimli kadının annesi, canlı yayında birbirlerine girdiler. Programa ilk olarak Orhan Bey'e kuma olarak giden Dilek Hanım bağlandı. Orhan Bey'in kendisine sahilde tecavüz ettiğini ileri süren Dilek Hanım, sonrasında bu birlikteliğe mecbur kaldığını anlattı. BİR ANDA SALDIRDI Dilek Hanım'ın bu sözlerinden sonra stüdyoya gelen annesi, Orhan Bey ile tartışmaya başladı. Hızını alamayan öfkeli anne, canlı yayında kızını kuma olarak alan Orhan Bey'e saldırdı.
Canlı Yayında Kavga Çıktı 02:13
Canlı Yayında Kavga Çıktı 38.484 izlenme - 4 yıl önce Kavgaya Polis Müdahale Etti
Canlı Yayında Konuklar Kavga Etti 01:07
Canlı Yayında Konuklar Kavga Etti 36.124 izlenme - 7 yıl önce serap ezgü'nün programında konuklar kavga etti
dünyanın en iyi 10 canlı yayın kavgası 01:16
dünyanın en iyi 10 canlı yayın kavgası 27.970 izlenme - 8 yıl önce İnternet kullacılarının oyları ile dünyanın en iyi 10 canlı yayın kavgası seçildi.en çok oy alan videolar arasında hande ataizi ve sevda demirel'in olay yaratan kavgalarıda yer alıyor.
Rasim Ozan İle Adnan Oktar'ın Canlı Yayın Kavgası 05:27
Rasim Ozan İle Adnan Oktar'ın Canlı Yayın Kavgası 16.955 izlenme - 4 yıl önce Adnan Oktar'ın, kendi stüdyosundan Beyaz TV ekranlarına bağlanarak yayına katıldığı programda Rasim Ozan Kütahyalı ile yaşadığı diyaloglar yayına damgasını vurdu..
İbrahim Tatlıses Ve Yıldız Tilbe Kavga Etti 04:14
İbrahim Tatlıses Ve Yıldız Tilbe Kavga Etti 14.810 izlenme - 5 yıl önce İbo Show İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe kavga etti
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 00:43
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 2.335 izlenme - 9 ay önce Mısırlı Avukat Nebih el-Vaş ve İmam Mustafa Raşid Mısır'da yayın yapan bir televizyon kanalında canlı yayında kavga etti. Mısırlı Avukat, İslam hakkında tartışmalı görüşleriyle tanınan İmam Mustafa Raşid'in "başörtüsü dini bir görev değil, kültürel simgedir" sözleri üzerine canlı yayında ayakkabısını çıkararak imama saldırdı.
Ahmet Bulut İle Turgay Demir Canlı Yayında Tartıştı 02:45
Ahmet Bulut İle Turgay Demir Canlı Yayında Tartıştı 2.906 izlenme - 12 ay önce A Spor kanalında yayınlanan Transfer Raporu programına bağlanan menajer Ahmet Bulut ile Sabah gazetesi spor yazarı Turgay Demir arasında tartışma yaşandı.
Canlı Yayında Kavga 01:21
Canlı Yayında Kavga 8.522 izlenme - 7 yıl önce canlı yayında konuklar kavga etti
Tarafsız Bölge'de Reklama Götüren Kavga 05:50
Tarafsız Bölge'de Reklama Götüren Kavga 917 izlenme - 9 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programının yeni bölümünde Sivil Dayanışma Platformu Başkanı Ayhan Oğan ile Cumhuriyet Halk Partisi grup başkanvekilli Özgür Özel arasında yaşanan gerginlik programa damgasını vurdu. Yaşanan bu tartışma sonrasında Ahmet hakan reklam arası vermek zorunda kaldı.
Canlı Yayında Olay 03:13
Canlı Yayında Olay 7.537 izlenme - 8 yıl önce
canlı yayında büyük kavga 01:00
canlı yayında büyük kavga 5.856 izlenme - 7 yıl önce hindistan’da televizyon programında öğrenci konuklar birbirine girdi.
Canlı Yayında Büyük Kavga 01:20
Canlı Yayında Büyük Kavga 1.852 izlenme - 3 yıl önce canlı yayında büyük kavga. canlı yayında büyük kavgalar.
Canlı Yayında Kufurlu Muthıs Kavga 02:43
Canlı Yayında Kufurlu Muthıs Kavga 5.115 izlenme - 7 yıl önce canlı yayın
Canlı Yayında Kavga 00:20
Canlı Yayında Kavga 6.523 izlenme - 7 yıl önce canlı yayındaki şok kavga herkesi şaşırttı
canlı yayında böyle kavga görülmedi 01:08
canlı yayında böyle kavga görülmedi 4.891 izlenme - 8 yıl önce ne oldugunu bende anlmadım ama sankı ringdeler
Gürcü Milletvekillerinin Canlı Yayında Kavgası 00:24
Gürcü Milletvekillerinin Canlı Yayında Kavgası 971 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayında bağımsız milletvekilinin rüşvet almakla suçlaması sonrasında birbirlerini yumruklaması...
Sevda Demirel Ercan Avşar Kavgası 01:00
Sevda Demirel Ercan Avşar Kavgası 5.114 izlenme - 7 yıl önce sevda demirel katıldığı 'çıkmaz sokak' adlı programda ercan avşar ile sperm bankası ve hamilelik yüzünden kavgaya tutuştu.
Canlı Yayında Tekme Tokat 02:12
Canlı Yayında Tekme Tokat 3.683 izlenme - 8 yıl önce canlı yayında ortalık ana baba gününe döndü.
Rapçi Fuat İle Boys Anıların Canlı Yayında Kavga Görüntüleri 00:22
Rapçi Fuat İle Boys Anıların Canlı Yayında Kavga Görüntüleri 1.472 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın Tuhaf Şeyler programına konuk olan Fuat Ergin, stüdyoda bulunan Boys Anılar grubuna soytarılar deyince stüdyoda dev kavga çıktı. Canlı yayında, Boys Anılar grubunun üyeleri Fuat'a saldırdı. İşte o anlar..
Hırvat Tv Sinde Canlı Yayın Kavgası 01:24
Hırvat Tv Sinde Canlı Yayın Kavgası 3.944 izlenme - 8 yıl önce hırvat tv'sinde canlı yayın kavgası
Yayın Sırasında Saç Başa Kavga 01:47
Yayın Sırasında Saç Başa Kavga 1.239 izlenme - 3 yıl önce Yayın Sırasında Saç Başa Kavga
Müge Anlı'da Olay Çıktı! (Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat Perşembe) 01:58
Müge Anlı'da Olay Çıktı! (Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat Perşembe) 958 izlenme - 1 yıl önce Atv'de yayınlanan Müge Anlı'nın programında yeğenini öldürmekle suçlanan kişi, üzerine gelinince kendisini kaybetti. Kaybolan yeğeninin kardeşinin uyuşturucu sattığını ve kullandığını söyleyen kişi yeğenine saldırmaya çalışınca araya güvenlik görevlileri girdi. İşte programda iki kişi tarafından zor zaptedilen konuğun canlı yayını birbirine kattığı o anlar...
Rasim Ozan Kütayhalı - Ertem Şener Canlı Yayın Kavgası 02:31
Rasim Ozan Kütayhalı - Ertem Şener Canlı Yayın Kavgası 1.264 izlenme - 2 yıl önce Şike olayları sonrasında Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın konuk olacağı programın iptal edilmesi üzerine konuşulduğu sırada Rasim Ozan ile Ertem Şener birbirine girdi.Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş..
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 01:01
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 1.763 izlenme - 5 yıl önce Parlamentoda önceki gün milletvekillerinin birbirine girdiği Ukrayna'da bu kez de canlı yayında iki vekil kavga etti. Ukrayna'nın en ünlü açık oturum programı Shuster Live'de muhalefetteki Bizim Ukrayna Halkın Nefsi Müdafaası Bloğu milletvekili Vyaçeslav Krilenko ile iktidardaki Bölgeler Partisi milletvekili Vadim Kolesniçenko arasında kavga çıktı.Kolesniçenko, parlamentoda çıkan kavgada dayak yediğini söyleyince Krilenko, dayak yiyen milletvekili hastanede, öbürü ise burada stüdyoda oturuyor
Nagehan Alçı: Kendi Masturbasyonunuzu Yapmaya Devam Edin 02:40
Nagehan Alçı: Kendi Masturbasyonunuzu Yapmaya Devam Edin 1.050 izlenme - 3 yıl önce CNN Türt'te yayınlanan Dört Bir Taraf programına Nagehan Alçı'nın, Kadri Gürsel'e sarf ettiği söz damga vurdu. Twitter yasağının tartışıldığı programda Kadri Gürsel'in sözlerine sinirlenen Alçı 'Benim konuşmamın üzerine, twitter yasağını savunuyor demek, Türkiye'de iletişimin imkansızlaştığı bir ortamda siz kendi kendinize, Türkiye'yi özellikle okumayarak kendi masturbasyonunuzu yapmaya devam edin' dedi
Levent Kırca Fatih Altaylı Kavgası 2 06:15
Levent Kırca Fatih Altaylı Kavgası 2 1.685 izlenme - 4 yıl önce Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Leven...
Uğur Dündar Mehmet Baransu Kapışması 05:12
Uğur Dündar Mehmet Baransu Kapışması 1.382 izlenme - 5 yıl önce Uğur Dündar Mehmet Baransu Canlı yayında kavga ettiler
Serdar Ortaç'ı Korkutan Canlı Yayın Kavgası 01:04
Serdar Ortaç'ı Korkutan Canlı Yayın Kavgası 860 izlenme - 4 yıl önce Serdar Ortaç'ı Korkutan Canlı Yayın Kavgası Rasim Ozan Kütahyalı ve Latif Şimşek'in kavgası Serdar Ortaç'ı zor durumda bıraktı.
Müjde Ar Yarışmacıyı Böyle Tokatladı 02:41
Müjde Ar Yarışmacıyı Böyle Tokatladı 1.095 izlenme - 4 yıl önce Müjde Ar yarışmacıyı böyle tokatladı