Hoşgeldiniz!

Caps Videoları İzle

caps on izlesene Bir Tur Versene. :D 00:06
caps on izlesene Bir Tur Versene. :D 1.938.161 izlenme - 1 yıl önce Bir Tur Versene. :D izlesene.com/kanal/capsonizlesene türkiyenin'yeni caps on izlesene kanalı olacaktır. daha iyisini yapana kadar en iyi videolar bunlar.
YGS Sınavı Öncesi & Sonrası Ben 00:14
YGS Sınavı Öncesi & Sonrası Ben 379.701 izlenme - 2 yıl önce Bugün açıklanan YGS sonuçlarının öncesini ve sonrasını çok iyi betimleyen bir video gerçekten. Özellikle erkekler üzerine alınsın bence.
Onlarda & Bizde (Bitiş Düdüğü) 00:15
Onlarda & Bizde (Bitiş Düdüğü) 364.105 izlenme - 2 yıl önce Bir yanda gayet sempatik İbrahimovic isteği, diğer yanda sempatik ama yalvarır cinsten bir Yılmaz Vural isteği. İzleyelim azizim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/komikcapsler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Onlarda & Bizde Maceracı 00:15
Onlarda & Bizde Maceracı 406.996 izlenme - 2 yıl önce Meşhur bizim Maceracı ile Bear Grylls'in karşılaştırmasını yaptığımızda ortaya bu görüntüler çıkıyor. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: http://www.izlesene.com/komikcapsler
Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor 00:25
Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor 375.255 izlenme - 2 yıl önce Hocayı ve kendisinin İslam anlayışını bu ifadesiyle daha iyi idrak ediyoruz. 01.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Onlarda Bizde Sokak Sporu 00:24
Onlarda Bizde Sokak Sporu 67.109 izlenme - 2 yıl önce Onlarda spor bizde spor daha fazla video izlemek için sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Onlarda spor bizde spor daha fazla video izlemek için sayfamızı beğenmeyi unutmayın.
Milyoner Olmak İsterken Caps Olmak 00:30
Milyoner Olmak İsterken Caps Olmak 22.154 izlenme - 1 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılan üniversite öğrencisi 2. soruda talihsiz bir şekilde elenerek malzeme olmaktan kaçamıyor. Tebrik ediyoruz kendisini
14 Şubat'ta Sevgilin Var mı Diye Sorduklarında Ben 00:06
14 Şubat'ta Sevgilin Var mı Diye Sorduklarında Ben 39.466 izlenme - 2 yıl önce 14 Şubat'ı yalnız geçirenlerin bu soruya maruz kaldıklarında içlerinde yaşadıkları durumun betimleyen bir sahnedir efendim, gülünüz ve geçiniz lütfen.
Sevgililer Gününde Hayal Ettiğim 00:20
Sevgililer Gününde Hayal Ettiğim 31.830 izlenme - 2 yıl önce Herkes Sevgililer Gününde bir sevgilisi olsun, onunla duygusallığın ya da daha ilerlemiş vaziyetlerin! doruklarına ulaşayım ister ama o koşullar henüz olgunlaşmadıysa, hatta başlamadıysa düşünmek yersizdir.
Ona Küçük Sürprizler Yapın 00:10
Ona Küçük Sürprizler Yapın 23.724 izlenme - 2 yıl önce Sürprizle ya da şakayla irkitilmek, ürkütülmek istenen bir kız ve sonrasında 180 derece değişen bir durum.
An İtibariyle Galatasaraylılar 00:08
An İtibariyle Galatasaraylılar 14.542 izlenme - 2 yıl önce 2015 sezonu şampiyonu Galatasaraylıları, kazandıkları şampiyonluk sonrası ruh halleri :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/komikcapsler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Haftasonu Gelince Ben 00:22
Haftasonu Gelince Ben 15.163 izlenme - 2 yıl önce Oynak jynxlerin uyarlamasıdır azizim, sizce de her Cuma akşamı gelidiğinde bu hâle bürünmüyor muyuz? Öyle olduğunu düşünürsek ...!
Köy Düğününden Beklediğim & Aslında Olan 00:15
Köy Düğününden Beklediğim & Aslında Olan 16.690 izlenme - 2 yıl önce Köy Düğününe Giderken Ben Ve Aslında Olanlar:) ,nsan Bekliyorki Şöyle Cıvıl Cıvıl Hatunlar Görüyüm Ama Bize Çıka Çıka Anca Bu Dayılar Çıkar.
Onlarda & Bizde Havuz Partisi 00:23
Onlarda & Bizde Havuz Partisi 17.039 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Amerikanus havuz partisi ve sıkça gördüğümüz römork ya da kasada oluşturulan havuzlar. Çok mantıklı bir karşılaştırma gerçekten!
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 01:26
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 26.955 izlenme - 1 yıl önce Adım başı karşımıza çıkan ve tacizleriyle bunaltan Ayet el Kürsi satıcılarından Hüseyin T. 'gasp' suçundan gözaltına alındı. Gazetecilerin soru bombardımanıyla karşılaşan gaspçı din satıcısı 4 kez hacca gittiğini iddia etti ama 'besmele' çekmeyi bile beceremedi. Buyrun izleyelim arkadaşlar...
Yolu Neden Uzattık Baba 00:49
Yolu Neden Uzattık Baba 10.934 izlenme - 1 yıl önce Birçok caps'e konu olan meşhur replik "Yolu Neden Uzattık Baba"nın Karadayı dizisindeki orijinal sahnesidir efendim. Bunlar hep bilgi, köşede dursun, bakarsın ortamlarda lazım olur...
Capslere Konu Olan CatDog Sahnesi 00:06
Capslere Konu Olan CatDog Sahnesi 10.697 izlenme - 11 ay önce https://imgflip.com/readImage?iid=30583214 Nickelodeon'da yayınlanan ve vücutları birbirine yapışık bir kedi-köpeğin maceralarını anlatan CatDog çizgi filminde, capslere konu olmuş o meşhur sahne... Farenin adı Winslow Oddfellow'dur.
Nur Yerlitaş Caps'lerini Yorumladı 04:21
Nur Yerlitaş Caps'lerini Yorumladı 20.405 izlenme - 2 yıl önce Nur Yerlitaş Caps'lerini yorumladı Nur Yerlitaş, sosyal medyada son günlerin en popüler paylaşımları arasına giren eğlenceli caps'leri hakkında değerlendirmede bulundu Nur Yerlitaş internette fenomen oldu Ünlü modacı Nur Yerlitaş'ın kıyafet eleştirileri sırasında yaptığı bir mimik, sosyal medyanın fenomeni haline geldi.
Onlarda & Bizde Muhabir 00:17
Onlarda & Bizde Muhabir 8.884 izlenme - 2 yıl önce Örneklerle birçok benzerini hazırlayabileceğimiz bir tarz aslında. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: www.izlesene.com/komikcapsler
Kola İçerken Hissettiğim & Aslında Olan 00:27
Kola İçerken Hissettiğim & Aslında Olan 7.848 izlenme - 2 yıl önce Aslında tam da döneminde yapılmış bir çalışma. Sondaki geğirik de burdan tüm içip de geğiremeyenlere içinde patlayanlara gelsin efendim.
An İtibariyle Fenerbahçe Taraftarı 00:15
An İtibariyle Fenerbahçe Taraftarı 7.179 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe , Beşiktaş karşısında 90'ıncı dakikadada attığı golle 1-0 kazandı ve fenerbahçe taraftarını mutluluktan bu hale soktu:)))
Kurada Club Brugge Çıkınca Beşiktaşlılar 00:07
Kurada Club Brugge Çıkınca Beşiktaşlılar 13.945 izlenme - 2 yıl önce Bu tip videoların klişeleşmiş ismi Sırrı Süreyya abimizin Club Brugge'a verdiği atarı izleyelim efendim, Gel hele gellllll, bırakın gelsin, bırakın
İlber Ortaylı: Cahilin De Lazım Olacağı Yer Var 03:05
İlber Ortaylı: Cahilin De Lazım Olacağı Yer Var 4.429 izlenme - 10 ay önce İlber ortaylı hocamız cahillerin toplumda nasıl değerlendirilmesi gerektiğini anlatıyor.
Yılbaşında Annemin Düşündüğü, Gerçekte Olan 01:08
Yılbaşında Annemin Düşündüğü, Gerçekte Olan 3.564 izlenme - 1 yıl önce Geçen yılbaşı Geyik sucuklu noel dayılı reklamıyla beyin yakan Aftat bu sefer de caps videosu hazırlamış, beynine sağlık.
Dolar Yükselince Ben 00:11
Dolar Yükselince Ben 5.553 izlenme - 2 yıl önce Dolar dün gece 2.6730 ile tarihi zirveyi gördü, bu sabah 2.6735 ile zirvesini yeniledi (Dolar ne kadar oldu?)
Onlarda & Bizde Beatbox 00:19
Onlarda & Bizde Beatbox 5.768 izlenme - 2 yıl önce Onlarda & Bizde Beatbox Tom Thum ve tavernacı dayının kapışmasını izliyoruz. Sonuç belli ama, sizce hangisi alır?
Aziz Yıldırım Capsleri Eleştirirse 03:48
Aziz Yıldırım Capsleri Eleştirirse 1.755 izlenme - 7 ay önce Merhaba ben Enes Erkoç, Almanya'da doğdum fakat şuan Ankara'da yaşıyorum :) Ses taklitleri ve seslendirmeyle ilgileniyorum. İlgim bu konuda arttıkça bunları Youtube'da paylaşmaya karar verdim :) Bu aralar Aziz Yıldırım taklidim daha çok beğenildiği için onun üzerine daha çok yoğunlaştım umarım beğenirsiniz teşekkürlerr şimdiden :)
Oğlun Eskisi Kadar Masum Değil Anne 00:09
Oğlun Eskisi Kadar Masum Değil Anne 5.388 izlenme - 2 yıl önce Emrah'ın o saf halinden, o masum halinden çok uzak bir sahne gerçekten, neydin ne oldun be Emrahcığım. Neyse böylesi de yakışır sana! :)
Onlarda & Bizde (Bass Testi) 00:28
Onlarda & Bizde (Bass Testi) 5.303 izlenme - 2 yıl önce Bass testi nasıl yapılır? İşte ülkelere göre farklılık gösteren bir durum, tabi ki Türkiye'de her zaman durum biraz daha farklı.
İngilizce Konuşurken Hissettiğim & Aslında Olan 00:15
İngilizce Konuşurken Hissettiğim & Aslında Olan 5.937 izlenme - 2 yıl önce Ortamda tanıdıklar yokken İngilizce konuştuğunuzda kendinizi İngiliz İngilizcesi konuşan biri sanırsınız, sonrasında ortamda konuya daha hakim biri olunca her şey değişir.