Hoşgeldiniz!

caps

Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 01:26
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 144.671 izlenme - 7 yıl önce Adım başı karşımıza çıkan ve tacizleriyle bunaltan Ayet el Kürsi satıcılarından Hüseyin T. 'gasp' suçundan gözaltına alındı. Gazetecilerin soru bombardımanıyla karşılaşan gaspçı din satıcısı 4 kez hacca gittiğini iddia etti ama 'besmele' çekmeyi bile beceremedi. Buyrun izleyelim arkadaşlar...
Milyoner Olmak İsterken Caps Olmak 00:30
Milyoner Olmak İsterken Caps Olmak 22.490 izlenme - 7 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılan üniversite öğrencisi 2. soruda talihsiz bir şekilde elenerek malzeme olmaktan kaçamıyor. Tebrik ediyoruz kendisini
Yılbaşında Annemin Düşündüğü, Gerçekte Olan 01:08
Yılbaşında Annemin Düşündüğü, Gerçekte Olan 3.627 izlenme - 7 yıl önce Geçen yılbaşı Geyik sucuklu noel dayılı reklamıyla beyin yakan Aftat bu sefer de caps videosu hazırlamış, beynine sağlık.
İlber Ortaylı: Cahilin De Lazım Olacağı Yer Var 03:05
İlber Ortaylı: Cahilin De Lazım Olacağı Yer Var 4.741 izlenme - 7 yıl önce İlber ortaylı hocamız cahillerin toplumda nasıl değerlendirilmesi gerektiğini anlatıyor.
İlber Ortaylı Caps'lerini Yorumladı 03:42
İlber Ortaylı Caps'lerini Yorumladı 5.285 izlenme - 9 yıl önce Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Kanaltürk'te yayınlanan Bunu Konuşalım programında Candaş Tolga Işık'ın konuğu oldu.
Belieber Türk Gençleri 01:39
Belieber Türk Gençleri 4.893 izlenme - 7 yıl önce gördüğünüz üzere müziğin insan üzerindeki etkisi apaçık ortada. kimi, neyi dinlediğiniz çok önemli, sizi etkiliyor, değiştiriyor. kime hayransanız ona benziyorsunuz. justin'in de pek zeki olduğu söylenemez zaten.
İlber Ortaylı Cahil Capsi Sorusu - Kim Milyoner Olmak İster 01:01
İlber Ortaylı Cahil Capsi Sorusu - Kim Milyoner Olmak İster 3.953 izlenme - 8 yıl önce İlber ortaylının sunduğu kim milyoner olmak ister yarışmasına bu soru damgasını vurdu. Sosyal medyada "Aramıza yeni cahiller katılmış" gibi capslerle yer alan kişi kimdir? sorusu. İlber Ortaylı'nın sunduğu Kim milyoner olmak ister yarışmasında çıkan "caps" sorusu, herkesi gülümsetti.
Türk Kızının Espri Kapasitesi 00:06
Türk Kızının Espri Kapasitesi 3.922 izlenme - 8 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/121836/turk-kizinin-besmele-ile-imtihani videosundan hatırladığımız kişinin vine üzerinden yayınladığı videodur. Caps jargonundan yola çıkılarak yapılmış güldürü ögesi olması amaçlanan bir vine.
80'lere ve 90'lara 3 Dakikalık Bir Yolculuk 02:54
80'lere ve 90'lara 3 Dakikalık Bir Yolculuk 4.611 izlenme - 8 yıl önce Kayahan Bir Aslan Miyav Dedi Şarkısı ile 80'li ve 90'lı yılların okuma fişleri, hikaye kitapları, etkinlikler, testler ve çalışma kitapları ile ilkokul yıllarımıza 3 dakikalık bir zaman yolculuğu artık Geleceğe Dönüşteki Deloreanla mı Yoksa Doctor Who'daki Tardis ile mi orasını bilemicem :) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/120717/kayahan-bir-aslan-miyav-dedi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58546/kayahan-bir-aslan-miyav-dedi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65479/bir-aslan-miyav-dedi-orjinal-video-trt-1988
Onlarda Liseli & Bizde Liseli (Video Caps) 00:22
Onlarda Liseli & Bizde Liseli (Video Caps) 1.240 izlenme - 9 yıl önce Onlarda Liseli & Bizde Liseli (Video Caps)
İzlemenden Gülmekten Öldüren Capsler (5.bölüm) 03:50
İzlemenden Gülmekten Öldüren Capsler (5.bölüm) 955 izlenme - 8 yıl önce Facebook/Capssite sayfamızda yayınladığım capsleri umarım beğenirsiniz.Ayrıca capslerimizin hiçbirinde domuz resmi yoktur.Afiyetle gülebilirsiniz...
İlber Ortaylı'ya Caps Malzemesi Çıkaran Yarışması 02:03
İlber Ortaylı'ya Caps Malzemesi Çıkaran Yarışması 1.028 izlenme - 8 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'in son sunucusu İlber Ortaylı'nın capslerine konu olacak hatta olmuş yarışmacılarından biriydi Burcu Mercan adındaki bu bayan yarışmacı.
Caps Nedir ? - Billur Bolu 01:09
Caps Nedir ? - Billur Bolu 483 izlenme - 8 yıl önce Valla çoh hoş anlatmış bence. Cidden bir karı bir caps kelimesini bu kadar iyi anlatabilirdi. Yani memeler sallana sallana ne hoş bir anlatış şekli. Kırmızı sütyenli sütyenli.
Spor Sahalarında Fair Play Örnekleri 04:52
Spor Sahalarında Fair Play Örnekleri 807 izlenme - 8 yıl önce Çok fazla açıklamaya gerek yok bu video da yeşil sahadaki fair-play örneklerini izliyeceğiz. Tam ters bir içerik için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114505/futbolda-fair-playin-dolu-dolu-yasandigi-zamanlar
Günübirlikçiler Belgeseli 02:03
Günübirlikçiler Belgeseli 310 izlenme - 6 yıl önce daha çok yazın ortaya çıkan bu insan türlerini tanıtıcı ve güzel bir belgesel. aslında bu bizim belgeselimiz. hepimiz bazen günübirlikçi olmuşuzdur. olmayacağımız ne malum. aman bunlar gibi olmayalım da:)
Vize Öncesi Not İsteyen İnsanın Durumu 01:37
Vize Öncesi Not İsteyen İnsanın Durumu 755 izlenme - 8 yıl önce capste gördüm abd ırak savaşı öncesi kongre konuşması yapan bir insanın konuşmasına alt yazı eklemişler. biraz ergence olmuş ama çoğumuzun not isterken yaşadığı ruh halini çok iyi özetlemiş. ulan not verseniz ne olur hepimiz dersi geçsek ne olur. illah birileri kalsın mı kahrolsun böyle sisteme.
İlber Hoca'nın Capslere Dair  Yorumları 3 11:39
İlber Hoca'nın Capslere Dair Yorumları 3 525 izlenme - 8 yıl önce Pek değerli hocamız, über insan İlber Ortaylı Tarihin Arka Odası isimli programda kendisi adına yapılan capsleri yorumluyor. Daha evvel Candaş Tolga'nın programında da yorumlar yapan hocamız bu sefer daha detaylı bir yorum getirmiş. Lakin yönetmenin acizliğinden dolayı hocamızın nur yüzünü göremiyoruz. Murat Bardakçı hünkarın baskısının ve o muhteşem otoritesinin etkisiyle yönetmen tırsmaktan, hocamızın yüzünü ve tepkilerini ekrana aktarmayı unutmuş herhalde. Murat Bardakçı'nın ben görmüyorum sen oku diyerek hocamıza çocuk muamelesi yapması da ayrı bir acizlik olmuş. Neyse efendim iyi seyirler.
İlber Hoca ile İlberalizm ve Capslere Dair 04:28
İlber Hoca ile İlberalizm ve Capslere Dair 557 izlenme - 8 yıl önce Bütün duyu organlarından ilim irfan fışkıran pek değerli hocamız; ''Bunu Konuşalım'' programında kendisine yönelik yapılan capsleri değerlendiriyor. Videoyu bir İlberalist perspektifiyle izlemeniz tavsiye olunur. İyi seyirler efendim.
Kuran'ın Sümerler'deki Kökeni 25:00
Kuran'ın Sümerler'deki Kökeni 423 izlenme - 6 yıl önce Daha fazlası için lütfen kanalıma Abone olunuz .. Kaynak : Muazzez Ä°lmiye Çığ - Kuran, Ä°ncil ve Tevrat'ın Sümer'deki Kökeni Kitabı
Sandalyenin Harlem Shake Yapan İlkokulludan İntikamı 00:20
Sandalyenin Harlem Shake Yapan İlkokulludan İntikamı 493 izlenme - 8 yıl önce Bu yeni nesil nereye gidiyor, bilemiyoruz. Görünen o ki artık eşyalar bile bu nesle dayanamaz olmuş ve tepki göstermektedirler.
Siz Benim Neler Çektiğimi Nereden Bileceksiniz? 02:06
Siz Benim Neler Çektiğimi Nereden Bileceksiniz? 410 izlenme - 8 yıl önce İnci Sözlük İnci Caps 2012 yılının en iyi SWF'si! İnci Style... İçerikte şarkı olarak Ahmet Kaya, siz benim neler çektiği nereden bileceksiniz adlı şarkısı kullanılmıştır.
Vize Öncesi Not İsteyen İnsanın Durumu 01:37
Vize Öncesi Not İsteyen İnsanın Durumu 255 izlenme - 8 yıl önce capste gördüm abd ırak savaşı öncesi kongre konuşması yapan bir insanın konuşmasına alt yazı eklemişler. biraz ergence olmuş ama çoğumuzun not isterken yaşadığı ruh halini çok iyi özetlemiş. ulan not verseniz ne olur hepimiz dersi geçsek ne olur. illah birileri kalsın mı kahrolsun böyle sisteme.
Nur Yerlitaş'ın Yedigün Reklamı 00:52
Nur Yerlitaş'ın Yedigün Reklamı 187 izlenme - 8 yıl önce Sosyal medyada yayınlanan 'caps'lerle Türkiye gündeminde kendisine yer bulan sözümona modacı Nur Yerlitaş, Yedigün'ün reklamında oynadı.
Devlet Bahçeli'den Sosyal Medya Pozu 01:52
Devlet Bahçeli'den Sosyal Medya Pozu 218 izlenme - 8 yıl önce Devlet Bahçeli seçim bürosu açılışında aşka gelmiş ve de tesbihi ile yüzüğü ile bu bu poz da sosyal medyada dolaşsın deyip capscilere özel poz vermiş.
İnci Sözlük - Altyazı Ekibi - Tammy Fragman 02:04
İnci Sözlük - Altyazı Ekibi - Tammy Fragman 134 izlenme - 8 yıl önce İnci Sözlük modların olan Musiki Salla adlı üye bazı fragmanlara altyazı ekleyerek onları bir başka boyuta taşıyor. Gayet hoş bir görüntü ortaya çıkmış. Diğer çalışmalarını arkadaşın Youtube hesabından takip edebilirsiniz.