Hoşgeldiniz!

captain tsubasa

Kaptan Tsubasa (2018) 1.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 24:00
Kaptan Tsubasa (2018) 1.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 140.838 izlenme - 4 yıl önce Çocukluk efsanelerimizden birisi olan yeni Tsubasa çizgi filmi resmen ekranlara geri döndü ve yakında Türkiye’ye de girecek. Dünya genelinde kısa bir zaman dilimi içerisinde çizgi filmler yenilik gösterdi. Ancak hepimiz nerde o eski çizgi filmler diyerek her zaman iç çektik. İşte Kaptan Tsubasa'nın 1.Bölümü türkçe altyazılı olarak sizlerle. 2.Bölümü İzlemek İçin: https://www.izlesene.com/video/10256317
Kaptan Tsubasa (2018) 3.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 23:59
Kaptan Tsubasa (2018) 3.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 47.385 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Tsubasa (2018) 3.Bölüm (Türkçe Altyazılı) Heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Kaptan Tsubasa'nın 3.Bölümü sizlerle.!
Kaptan Tsubasa (2018) 4.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 23:59
Kaptan Tsubasa (2018) 4.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 34.508 izlenme - 4 yıl önce Yeteneklerini istediği seviyeye taşıyabilmek için Tsubasa, annesiyle birlikte mükemmel ilkokul futbol takımlarıyla tanınan Nankatsu şehrine taşınır. Ancak, kendisi geldiği yerin “en iyisi” olmasına karşın burada kendisi ile boy ölçüşecek hatta ondan çok daha iyi rakiplerle karşılaşır. Aynı zamanda Sanae Nakazawa ve Tsubasa ile aynı tutkuyu paylaşan yetenekli kaleci Genzo Wakabayashi ile de güzel bir arkadaşlıkları başlar. Tsubasa’nın en büyük rüyası artık Japonya'yı FIFA Dünya Kupası'nda temsil etmektir. 4.Bölüm huzurlarınızda efendim.
Kaptan Tsubasa (2018) 6.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 23:59
Kaptan Tsubasa (2018) 6.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 29.304 izlenme - 4 yıl önce Yeteneklerini istediği seviyeye taşıyabilmek için Tsubasa, annesiyle birlikte mükemmel ilkokul futbol takımlarıyla tanınan Nankatsu şehrine taşınır. Ancak, kendisi geldiği yerin “en iyisi” olmasına karşın burada kendisi ile boy ölçüşecek hatta ondan çok daha iyi rakiplerle karşılaşır. Aynı zamanda Sanae Nakazawa ve Tsubasa ile aynı tutkuyu paylaşan yetenekli kaleci Genzo Wakabayashi ile de güzel bir arkadaşlıkları başlar. Tsubasa’nın en büyük rüyası artık Japonya'yı FIFA Dünya Kupası'nda temsil etmektir. 6.Bölüm huzurlarınızda efendim.
Captain Tsubasa Soundtrack 51 Unreleased 08:14
Captain Tsubasa Soundtrack 51 Unreleased 22.115 izlenme - 10 yıl önce Çizgi film müzikleri
captain tsubasa; kavga sahneleri 02:33
captain tsubasa; kavga sahneleri 26.660 izlenme - 12 yıl önce captain tsubasa shin captain tsubasa ve captain tsubasa road to 2002 serilerinden sahneler.
Kaptan Tsubasa (2018) 4. Bölüm İzle (Türkçe Altyazılı)  23:58
Kaptan Tsubasa (2018) 4. Bölüm İzle (Türkçe Altyazılı) 7.793 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Tsubasa (2018) 4. Bölüm İzle (Türkçe Altyazılı) Captain Tsubasa (2018) animesinin konusu genel olarak şu şekilde özetlenmektedir; Captain Tsubasa; düşünceleri ve hayalleri neredeyse tamamen futbol sevgisinin etrafında dönen bir ilkokul öğrencisinin tutkulu hikayesidir. 11 yaşındaki Tsubasa Oozora çok genç yaşta futbol oynamaya başlamıştır ve çoğunlukla arkadaşlarıyla eğlence amaçlı oynadığı spor, bir süre sonra takıntı haline gelmiştir. Yeteneklerini istediği seviyeye taşıyabilmek için Tsubasa, annesiyle birlikte mükemmel ilkokul futbol takımlarıyla tanınan Nankatsu şehrine taşınır. Ancak, kendisi geldiği yerin “en iyisi” olmasına karşın burada kendisi ile boy ölçüşecek hatta ondan çok daha iyi rakiplerle karşılaşır. Aynı zamanda Sanae Nakazawa ve Tsubasa ile aynı tutkuyu paylaşan yetenekli kaleci Genzo Wakabayashi ile de güzel bir arkadaşlıkları başlar. Tsubasa’nın en büyük rüyası artık Japonya'yı FIFA Dünya Kupası'nda temsil etmektir. Tsubasa bunun için yetenekten çok daha fazlasının gerekli olduğunu öğrenecektir.
Kaptan Tsubasa - Yeni Fragman (2018) 01:29
Kaptan Tsubasa - Yeni Fragman (2018) 11.820 izlenme - 5 yıl önce Yeni senaryosuyla çekilecek Tsubasa'nın ilk fragmanı da görücüye çıktı. Tsubasa'nın yaratıcıları, Rusya'da yapılacak Dünya Kupası öncesinde 24 bölümden oluşan 2 sezon hazırladı. Japonya'nın Dünya Kupası'na katılma serüveni ile başlayacak olan Tsubasa efsanesinde, izleyicileri sürprizler de bekliyor. 1983-86 yılları arasında dünyada büyük bir üne kavuşan Tsubasa, 90'larda ülkemize de gelmiş ve birçok çocuğun futbol hayali ile yanıp tutuşmasına neden olmuştu.
Kaptan Tsubasa - 2020 Tokyo Olimpiyatları Özel Bölüm (Türkçe Altyazılı) 03:25
Kaptan Tsubasa - 2020 Tokyo Olimpiyatları Özel Bölüm (Türkçe Altyazılı) 6.815 izlenme - 3 yıl önce Kaptan Tsubasa'nın 2020 yılında Japonya'da düzenlenecek olimpiyatlara özel olarak hazırlanmış ve "Jikan Terebi Nihon no Sport wa Tsuyoi!" isimli TV programında yayınlanan, Japon futbolcu Yuto Nagatomo'nun da sesiyle konuk olduğu kısa animasyon filmi. İnternette bulduğum İtalyanca ve Japonca altyazıları kullanarak Türkçe bir altyazı hazırlamaya çalıştım, hatam varsa da affola. İyi seyirler dilerim!
Kaptan Tsubasa (2018) 8.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 23:58
Kaptan Tsubasa (2018) 8.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 9.282 izlenme - 4 yıl önce Yeteneklerini istediği seviyeye taşıyabilmek için Tsubasa, annesiyle birlikte mükemmel ilkokul futbol takımlarıyla tanınan Nankatsu şehrine taşınır. Ancak, kendisi geldiği yerin “en iyisi” olmasına karşın burada kendisi ile boy ölçüşecek hatta ondan çok daha iyi rakiplerle karşılaşır. Aynı zamanda Sanae Nakazawa ve Tsubasa ile aynı tutkuyu paylaşan yetenekli kaleci Genzo Wakabayashi ile de güzel bir arkadaşlıkları başlar. Tsubasa’nın en büyük rüyası artık Japonya'yı FIFA Dünya Kupası'nda temsil etmektir. 8.Bölüm huzurlarınızda efendim.
Kaptan Tsubasa (2018) 3. Bölüm İzle (Türkçe Altyazılı) 23:59
Kaptan Tsubasa (2018) 3. Bölüm İzle (Türkçe Altyazılı) 5.223 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Tsubasa (2018) 3. Bölüm İzle (Türkçe Altyazılı) Yönetmen: Toshiyuki Kato Oyuncular: Genzou Wakabayashi, Kojirou Hyuuga, Ryou Ishizaki, Tarou Misaki, Tsubasa Oozora Captain Tsubasa (2018) 3. Bölüm izle, Captain Tsubasa (2018) 3. Bölüm 1080p izle, Captain Tsubasa (2018) 3. Bölüm Türkçe Dublaj izle, Captain Tsubasa (2018) 3. Bölüm Türkçe Altyazılı izle Captain Tsubasa (2018) animesinin konusu genel olarak şu şekilde özetlenmektedir; Captain Tsubasa; düşünceleri ve hayalleri neredeyse tamamen futbol sevgisinin etrafında dönen bir ilkokul öğrencisinin tutkulu hikayesidir. 11 yaşındaki Tsubasa Oozora çok genç yaşta futbol oynamaya başlamıştır ve çoğunlukla arkadaşlarıyla eğlence amaçlı oynadığı spor, bir süre sonra takıntı haline gelmiştir. Yeteneklerini istediği seviyeye taşıyabilmek için Tsubasa, annesiyle birlikte mükemmel ilkokul futbol takımlarıyla tanınan Nankatsu şehrine taşınır. Ancak, kendisi geldiği yerin “en iyisi” olmasına karşın burada kendisi ile boy ölçüşecek hatta ondan çok daha iyi rakiplerle karşılaşır. Aynı zamanda Sanae Nakazawa ve Tsubasa ile aynı tutkuyu paylaşan yetenekli kaleci Genzo Wakabayashi ile de güzel bir arkadaşlıkları başlar. Tsubasa’nın en büyük rüyası artık Japonya'yı FIFA Dünya Kupası'nda temsil etmektir. Tsubasa bunun için yetenekten çok daha fazlasının gerekli olduğunu öğrenecektir.
Kaptan Tsubasa (2018) 7.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 23:58
Kaptan Tsubasa (2018) 7.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 6.578 izlenme - 4 yıl önce Yeteneklerini istediği seviyeye taşıyabilmek için Tsubasa, annesiyle birlikte mükemmel ilkokul futbol takımlarıyla tanınan Nankatsu şehrine taşınır. Ancak, kendisi geldiği yerin “en iyisi” olmasına karşın burada kendisi ile boy ölçüşecek hatta ondan çok daha iyi rakiplerle karşılaşır. Aynı zamanda Sanae Nakazawa ve Tsubasa ile aynı tutkuyu paylaşan yetenekli kaleci Genzo Wakabayashi ile de güzel bir arkadaşlıkları başlar. Tsubasa’nın en büyük rüyası artık Japonya'yı FIFA Dünya Kupası'nda temsil etmektir. 7.Bölüm huzurlarınızda efendim.
Captain Tsubasa - 3. Bölüm (Altyazılı) 23:49
Captain Tsubasa - 3. Bölüm (Altyazılı) 4.269 izlenme - 7 yıl önce 1.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili İndirmek isteyen olursa 2.bölümün altında polatttcan'ın verdiği siteden indirebilirsiniz. Hergün 1-2 bölüm ekleyerek modlarımız, adminlerimiz izin verdiği sürece seriyi devam ettireceğim. İyi seyirler
Captain Tsubasa 1983 1. Bölüm 23:38
Captain Tsubasa 1983 1. Bölüm 3.489 izlenme - 8 yıl önce Captain Tsubasa 1983 1. Bölüm
Kaptan Tsubasa (2018) 12.Bölüm (İngilizce Altyazılı) 24:00
Kaptan Tsubasa (2018) 12.Bölüm (İngilizce Altyazılı) 1.950 izlenme - 4 yıl önce Yeteneklerini istediği seviyeye taşıyabilmek için Tsubasa, annesiyle birlikte mükemmel ilkokul futbol takımlarıyla tanınan Nankatsu şehrine taşınır. 12.Bölüm ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Türkçe altyazı çok isterdik ama. Ne yazık ki ingilizce altyazılı.
Captain Tsubasa - 61. Bölüm (Türkçe Dublaj) 19:37
Captain Tsubasa - 61. Bölüm (Türkçe Dublaj) 2.013 izlenme - 7 yıl önce Tsubasa Oozora, futbol oynamayı çok seven ve Dünya Kupası'nı Japonya ile kazanmak isteyen bir ilkokul öğrencisidir. Ailesi onun daha çok futbol oynayabilmesi için Nankatsu şehrine taşınır. Tsubasa'nın hikayesi burada başlamış olur. İlk önemli mücadelesi Nankatsu SC ve Shutetsu takımları arasında yapılan maçta yaşanacaktır. Brezilya Milli Takımı orta saha oyuncusu Roberto Hongo'nun koçluğunda maça hazırlanan Nankatsu takımıyla, Wakabayashi'li Shutetsu arasındaki maç berabere sona erer. Bunun üzerine Nankatsu şehri karma bir takım kurup Ulusal Turnuva'ya öyle katılır. Tsubasa ve Misaki bu takımda en iyi anlaşan iki oyuncudur. "Altın İkili" olarak çağırılırlar. Altın İkili'nin büyük katkısı sayesinde Nankatsu bu turnuvayı kazanır. Daha sonra takımın önemli oyuncularından biri olan Genzo Wakabayashi Batı Almanya'ya gider, Taro Misaki ise babasıyla şehir şehir gezmeye devam eder. Nankatsu bu iki oyuncu ve daha birçok oyuncunun ayrılmasına rağmen 3 yıl daha turnuvayı kazanır. Daha sonra 16 yaş altı Milli Takımı'yla mücadeleye başlar. U-16 Dünya Kupası'nda şampiyon olurlar. Tsubasa, Roberto ile beraber profesyonel olmak için Brezilya'ya gider. 1. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili 29. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57632/captain-tsubasa-29-bolum-altyazili 30. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57633/captain-tsubasa-30-bolum-altyazili 31. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57686/captain-tsubasa-31-bolum-altyazili 32. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57762/captain-tsubasa-32-bolum-altyazili 33. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57766/captain-tsubasa-33-bolum-altyazili 34. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57840/captain-tsubasa-34-bolum-altyazili 35. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57841/captain-tsubasa-35-bolum-altyazili 36. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57907/captain-tsubasa-36-bolum-altyazili 37. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57908/captain-tsubasa---37-bolum-altyazili 38. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57964/captain-tsubasa-38-bolum-altyazili 39. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57989/captain-tsubasa-39-bolum-altyazili 40. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58027/captain-tsubasa-40-bolum-altyazili 41. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58091/captain-tsubasa-41-bolum-altyazili 42. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58092/captain-tsubasa-42-bolum-altyazili 43. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58127/captain-tsubasa-43-bolum-altyazili 44. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58129/captain-tsubasa-44-bolum-altyazili 45. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58151/captain-tsubasa-45-bolum-altyazili 46. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58153/captain-tsubasa-46-bolum-altyazili 47. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58171/captain-tsubasa-47-bolum-altyazili 48. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58220/captain-tsubasa-48-bolum-altyazili 49. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58301/captain-tsubasa-49-bolum-altyazili 50. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58305/captain-tsubasa-50-bolum-altyazili 51. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58306/captain-tsubasa-51-bolum-altyazili 52. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58376/captain-tsubasa---52-bolum-altyazili 53. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58377/captain-tsubasa-53-bolum-altyazili 54. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58447/captain-tsubasa---54-bolum-altyazili 55. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58448/captain-tsubasa---55-bolum-altyazili 56. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58450/captain-tsubasa-56-bolum-altyazili-1-sezon-finali 57. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58308/captain-tsubasa-57-bolum-sezon-2 58. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58310/captain-tsubasa-58-bolum-sezon-2 59. Bölüm; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58311/captain-tsubasa-59-bolum-sezon-2 60. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99256/captain-tsubasa-60-bolum-sezon-2
Captain Tsubasa - 39. Bölüm (Altyazılı) 21:11
Captain Tsubasa - 39. Bölüm (Altyazılı) 2.065 izlenme - 7 yıl önce Bölüm Adı: Final Ve büyük kapışma başlar. 1.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili 29.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57632/captain-tsubasa-29-bolum-altyazili 30.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57633/captain-tsubasa-30-bolum-altyazili 31.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57686/captain-tsubasa-31-bolum-altyazili 32.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57762/captain-tsubasa-32-bolum-altyazili 33.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57766/captain-tsubasa-33-bolum-altyazili 34.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57840/captain-tsubasa-34-bolum-altyazili 35.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57841/captain-tsubasa-35-bolum-altyazili 36.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57907/captain-tsubasa-36-bolum-altyazili 37.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57908/captain-tsubasa---37-bolum-altyazili 38.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57964/captain-tsubasa-38-bolum-altyazili
Captain Tsubasa - 57. Bölüm (Sezon 2) 19:46
Captain Tsubasa - 57. Bölüm (Sezon 2) 1.855 izlenme - 7 yıl önce Birinci sezonda muhteşem bir finalle kazanan Nankatsu takımı eksikleriyle beraber yeni turnuvaya hazırlanmaktadır. Tabi millet de büyümüş boy atmış falan. Yeni rakip Otomo ve Nitta. Hayırlı uğurlu olsun. 1.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili 29.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57632/captain-tsubasa-29-bolum-altyazili 30.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57633/captain-tsubasa-30-bolum-altyazili 31.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57686/captain-tsubasa-31-bolum-altyazili 32.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57762/captain-tsubasa-32-bolum-altyazili 33.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57766/captain-tsubasa-33-bolum-altyazili 34.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57840/captain-tsubasa-34-bolum-altyazili 35.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57841/captain-tsubasa-35-bolum-altyazili 36.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57907/captain-tsubasa-36-bolum-altyazili 37.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57908/captain-tsubasa---37-bolum-altyazili 38.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57964/captain-tsubasa-38-bolum-altyazili 39.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57989/captain-tsubasa-39-bolum-altyazili 40.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58027/captain-tsubasa-40-bolum-altyazili 41.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58091/captain-tsubasa-41-bolum-altyazili 42.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58092/captain-tsubasa-42-bolum-altyazili 43.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58127/captain-tsubasa-43-bolum-altyazili 44.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58129/captain-tsubasa-44-bolum-altyazili 45. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58151/captain-tsubasa-45-bolum-altyazili 46. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58153/captain-tsubasa-46-bolum-altyazili 47.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58171/captain-tsubasa-47-bolum-altyazili 48.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58220/captain-tsubasa-48-bolum-altyazili 49.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58301/captain-tsubasa-49-bolum-altyazili 50.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58305/captain-tsubasa-50-bolum-altyazili 51.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58306/captain-tsubasa-51-bolum-altyazili 52.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58376/captain-tsubasa---52-bolum-altyazili 53.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58377/captain-tsubasa-53-bolum-altyazili 54.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58447/captain-tsubasa---54-bolum-altyazili 55.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58448/captain-tsubasa---55-bolum-altyazili 56. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58450/captain-tsubasa-56-bolum-altyazili-1-sezon-finali
Captain Tsubasa: Road To Dream Fragman 01:29
Captain Tsubasa: Road To Dream Fragman 2.068 izlenme - 9 yıl önce Manga popülerlik kazanınca aynı isimle çizgi film olarak da uyarlanmıştır. Öykü bir Japon genç takımın ve onun yıldız oyuncusu Tsubasa Oozora\'nın yaşadıklarını anlatmaktadır. Türkiye \'de
Captain Tsubasa - 71. Bölüm (Türkçe Dublaj) 20:32
Captain Tsubasa - 71. Bölüm (Türkçe Dublaj) 1.428 izlenme - 7 yıl önce Tsubasa Oozora, futbol oynamayı çok seven ve Dünya Kupası'nı Japonya ile kazanmak isteyen bir ilkokul öğrencisidir. Ailesi onun daha çok futbol oynayabilmesi için Nankatsu şehrine taşınır. Tsubasa'nın hikayesi burada başlamış olur. İlk önemli mücadelesi Nankatsu SC ve Shutetsu takımları arasında yapılan maçta yaşanacaktır. Brezilya Milli Takımı orta saha oyuncusu Roberto Hongo'nun koçluğunda maça hazırlanan Nankatsu takımıyla, Wakabayashi'li Shutetsu arasındaki maç berabere sona erer. Bunun üzerine Nankatsu şehri karma bir takım kurup Ulusal Turnuva'ya öyle katılır. Tsubasa ve Misaki bu takımda en iyi anlaşan iki oyuncudur. "Altın İkili" olarak çağırılırlar. Altın İkili'nin büyük katkısı sayesinde Nankatsu bu turnuvayı kazanır. Daha sonra takımın önemli oyuncularından biri olan Genzo Wakabayashi Batı Almanya'ya gider, Taro Misaki ise babasıyla şehir şehir gezmeye devam eder. Nankatsu bu iki oyuncu ve daha birçok oyuncunun ayrılmasına rağmen 3 yıl daha turnuvayı kazanır. Daha sonra 16 yaş altı Milli Takımı'yla mücadeleye başlar. U-16 Dünya Kupası'nda şampiyon olurlar. Tsubasa, Roberto ile beraber profesyonel olmak için Brezilya'ya gider. 1. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili 29. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57632/captain-tsubasa-29-bolum-altyazili 30. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57633/captain-tsubasa-30-bolum-altyazili 31. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57686/captain-tsubasa-31-bolum-altyazili 32. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57762/captain-tsubasa-32-bolum-altyazili 33. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57766/captain-tsubasa-33-bolum-altyazili 34. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57840/captain-tsubasa-34-bolum-altyazili 35. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57841/captain-tsubasa-35-bolum-altyazili 36. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57907/captain-tsubasa-36-bolum-altyazili 37. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57908/captain-tsubasa---37-bolum-altyazili 38. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57964/captain-tsubasa-38-bolum-altyazili 39. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57989/captain-tsubasa-39-bolum-altyazili 40. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58027/captain-tsubasa-40-bolum-altyazili 41. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58091/captain-tsubasa-41-bolum-altyazili 42. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58092/captain-tsubasa-42-bolum-altyazili 43. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58127/captain-tsubasa-43-bolum-altyazili 44. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58129/captain-tsubasa-44-bolum-altyazili 45. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58151/captain-tsubasa-45-bolum-altyazili 46. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58153/captain-tsubasa-46-bolum-altyazili 47. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58171/captain-tsubasa-47-bolum-altyazili 48. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58220/captain-tsubasa-48-bolum-altyazili 49. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58301/captain-tsubasa-49-bolum-altyazili 50. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58305/captain-tsubasa-50-bolum-altyazili 51. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58306/captain-tsubasa-51-bolum-altyazili 52. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58376/captain-tsubasa---52-bolum-altyazili 53. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58377/captain-tsubasa-53-bolum-altyazili 54. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58447/captain-tsubasa---54-bolum-altyazili 55. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58448/captain-tsubasa---55-bolum-altyazili 56. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58450/captain-tsubasa-56-bolum-altyazili-1-sezon-finali 57. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58308/captain-tsubasa-57-bolum-sezon-2 58. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58310/captain-tsubasa-58-bolum-sezon-2 59. Bölüm; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58311/captain-tsubasa-59-bolum-sezon-2 60. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99256/captain-tsubasa-60-bolum-sezon-2 61. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113636/captain-tsubasa-61-bolum-turkce-dublaj/ 62. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113644/captain-tsubasa-62-bolum-turkce-dublaj/ 63. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113650/captain-tsubasa-63-bolum-turkce-dublaj/ 64. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113656/captain-tsubasa-64-bolum-turkce-dublaj/ 65. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113659/captain-tsubasa-65-bolum-turkce-dublaj/ 66. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113660/kaptan-tsubasa-66-bolum-turkce-dublaj-tek-parca/ 67. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113666/captain-tsubasa-67-bolum-turkce-dublaj/ 68. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113669/captain-tsubasa-68-bolum-turkce-dublaj/ 69: bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113673/kaptan-tsubasa-69bolum-turkce-dublaj/ 70. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113679/captain-tsubasa-70-bolum-turkce-dublaj
KAPTAN TSUBASA 11. Bölüm (Türkçe Dublaj) 22:40
KAPTAN TSUBASA 11. Bölüm (Türkçe Dublaj) 1.682 izlenme - 7 yıl önce Kaptan Tsubasa, 1981'de Yoichi Takahashi tarafından yaratılmış bir manga serisidir. Manga popülerlik kazanınca aynı isimle anime olarak da uyarlanmıştır. Öykü bir Japon genç takımın ve onun yıldız oyuncusu Tsubasa Oozora'nın yaşadıklarını anlatmaktadır. Türkiye'de "Küçük Golcü" olarak da yayınlanmıştır. Manga olarak çıkan serileri; 1981-1988 arasında Captain Tsubasa, 1994-1997 arasında Captain Tsubasa: "World Youth" Saga, 2001-2004 arasında Captain Tsubasa: Road to 2002 ve 2005'ten 2008 kadar Captain Tsubasa: Golden 23 olarak yayınlandı. Şimdi ise Captain Tsubasa: Kaigai Gekito Hen in Calcio olarak yayınlanmaktadır. Ancak Captain Tsubasa: Golden 23 bitmemiş, ara verilmiştir. Daha sonra animeye çevrilen seri 1983-1986 arasında Captain Tsubasa ismiyle yayınlandı. 1985-1986 arasında dört tane filmi çekildi. 1989'da serinin devamı Shin Captain Tsubasa adını aldı. Sonradan çıkan seriler 1994-1995 arasında Captain Tsubasa J, daha sonra Captain Tsubasa: Holland Youth ve 2001-2002 arasında Captain Tsubasa: Road to Dream isimleriyle yayınlandı.
KAPTAN TSUBASA 9. Bölüm (Türkçe Dublaj) 21:55
KAPTAN TSUBASA 9. Bölüm (Türkçe Dublaj) 1.488 izlenme - 7 yıl önce Kaptan Tsubasa, 1981'de Yoichi Takahashi tarafından yaratılmış bir manga serisidir. Manga popülerlik kazanınca aynı isimle anime olarak da uyarlanmıştır. Öykü bir Japon genç takımın ve onun yıldız oyuncusu Tsubasa Oozora'nın yaşadıklarını anlatmaktadır. Türkiye'de "Küçük Golcü" olarak da yayınlanmıştır. Manga olarak çıkan serileri; 1981-1988 arasında Captain Tsubasa, 1994-1997 arasında Captain Tsubasa: "World Youth" Saga, 2001-2004 arasında Captain Tsubasa: Road to 2002 ve 2005'ten 2008 kadar Captain Tsubasa: Golden 23 olarak yayınlandı. Şimdi ise Captain Tsubasa: Kaigai Gekito Hen in Calcio olarak yayınlanmaktadır. Ancak Captain Tsubasa: Golden 23 bitmemiş, ara verilmiştir. Daha sonra animeye çevrilen seri 1983-1986 arasında Captain Tsubasa ismiyle yayınlandı. 1985-1986 arasında dört tane filmi çekildi. 1989'da serinin devamı Shin Captain Tsubasa adını aldı. Sonradan çıkan seriler 1994-1995 arasında Captain Tsubasa J, daha sonra Captain Tsubasa: Holland Youth ve 2001-2002 arasında Captain Tsubasa: Road to Dream isimleriyle yayınlandı.
Captain Tsubasa - 4. Bölüm (Altyazılı) 24:21
Captain Tsubasa - 4. Bölüm (Altyazılı) 1.257 izlenme - 7 yıl önce Seri devam ediyor. Top arkadaşımız isimli bu bölümde Tsubasa Nankatsu takımına topla arkadaş olmayı öğretecektir. 1.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili
Captain Tsubasa - 29. Bölüm (Altyazılı) 21:00
Captain Tsubasa - 29. Bölüm (Altyazılı) 1.055 izlenme - 7 yıl önce Bölüm Adı: Zorlu Çarpışmalar Furano - Meiwa mücadelesi sona erer. Kazanan Matsuyama mı yoksa Hyuga mı? 1.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili
Captain Tsubasa - 36. Bölüm (Altyazılı) 21:09
Captain Tsubasa - 36. Bölüm (Altyazılı) 956 izlenme - 7 yıl önce 1.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili 29.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57632/captain-tsubasa-29-bolum-altyazili 30.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57633/captain-tsubasa-30-bolum-altyazili 31.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57686/captain-tsubasa-31-bolum-altyazili 32.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57762/captain-tsubasa-32-bolum-altyazili 33.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57766/captain-tsubasa-33-bolum-altyazili 34.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57840/captain-tsubasa-34-bolum-altyazili 35.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57841/captain-tsubasa-35-bolum-altyazili
Captain Tsubasa - 91. Bölüm (Türkçe Dublaj) 18:35
Captain Tsubasa - 91. Bölüm (Türkçe Dublaj) 946 izlenme - 7 yıl önce Tsubasa Oozora, futbol oynamayı çok seven ve Dünya Kupası'nı Japonya ile kazanmak isteyen bir ilkokul öğrencisidir. Ailesi onun daha çok futbol oynayabilmesi için Nankatsu şehrine taşınır. Tsubasa'nın hikayesi burada başlamış olur. İlk önemli mücadelesi Nankatsu SC ve Shutetsu takımları arasında yapılan maçta yaşanacaktır. Brezilya Milli Takımı orta saha oyuncusu Roberto Hongo'nun koçluğunda maça hazırlanan Nankatsu takımıyla, Wakabayashi'li Shutetsu arasındaki maç berabere sona erer. Bunun üzerine Nankatsu şehri karma bir takım kurup Ulusal Turnuva'ya öyle katılır. Tsubasa ve Misaki bu takımda en iyi anlaşan iki oyuncudur. "Altın İkili" olarak çağırılırlar. Altın İkili'nin büyük katkısı sayesinde Nankatsu bu turnuvayı kazanır. Daha sonra takımın önemli oyuncularından biri olan Genzo Wakabayashi Batı Almanya'ya gider, Taro Misaki ise babasıyla şehir şehir gezmeye devam eder. Nankatsu bu iki oyuncu ve daha birçok oyuncunun ayrılmasına rağmen 3 yıl daha turnuvayı kazanır. Daha sonra 16 yaş altı Milli Takımı'yla mücadeleye başlar. U-16 Dünya Kupası'nda şampiyon olurlar. Tsubasa, Roberto ile beraber profesyonel olmak için Brezilya'ya gider. 1. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili 29. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57632/captain-tsubasa-29-bolum-altyazili 30. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57633/captain-tsubasa-30-bolum-altyazili 31. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57686/captain-tsubasa-31-bolum-altyazili 32. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57762/captain-tsubasa-32-bolum-altyazili 33. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57766/captain-tsubasa-33-bolum-altyazili 34. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57840/captain-tsubasa-34-bolum-altyazili 35. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57841/captain-tsubasa-35-bolum-altyazili 36. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57907/captain-tsubasa-36-bolum-altyazili 37. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57908/captain-tsubasa---37-bolum-altyazili 38. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57964/captain-tsubasa-38-bolum-altyazili 39. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57989/captain-tsubasa-39-bolum-altyazili 40. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58027/captain-tsubasa-40-bolum-altyazili 41. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58091/captain-tsubasa-41-bolum-altyazili 42. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58092/captain-tsubasa-42-bolum-altyazili 43. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58127/captain-tsubasa-43-bolum-altyazili 44. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58129/captain-tsubasa-44-bolum-altyazili 45. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58151/captain-tsubasa-45-bolum-altyazili 46. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58153/captain-tsubasa-46-bolum-altyazili 47. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58171/captain-tsubasa-47-bolum-altyazili 48. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58220/captain-tsubasa-48-bolum-altyazili 49. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58301/captain-tsubasa-49-bolum-altyazili 50. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58305/captain-tsubasa-50-bolum-altyazili 51. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58306/captain-tsubasa-51-bolum-altyazili 52. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58376/captain-tsubasa---52-bolum-altyazili 53. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58377/captain-tsubasa-53-bolum-altyazili 54. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58447/captain-tsubasa---54-bolum-altyazili 55. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58448/captain-tsubasa---55-bolum-altyazili 56. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58450/captain-tsubasa-56-bolum-altyazili-1-sezon-finali 57. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58308/captain-tsubasa-57-bolum-sezon-2 58. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58310/captain-tsubasa-58-bolum-sezon-2 59. Bölüm; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58311/captain-tsubasa-59-bolum-sezon-2 60. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99256/captain-tsubasa-60-bolum-sezon-2 61. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113636/captain-tsubasa-61-bolum-turkce-dublaj/ 62. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113644/captain-tsubasa-62-bolum-turkce-dublaj/ 63. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113650/captain-tsubasa-63-bolum-turkce-dublaj/ 64. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113656/captain-tsubasa-64-bolum-turkce-dublaj/ 65. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113659/captain-tsubasa-65-bolum-turkce-dublaj/ 66. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113660/kaptan-tsubasa-66-bolum-turkce-dublaj-tek-parca/ 67. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113666/captain-tsubasa-67-bolum-turkce-dublaj/ 68. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113669/captain-tsubasa-68-bolum-turkce-dublaj/ 69: bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113673/kaptan-tsubasa-69bolum-turkce-dublaj/ 70. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113679/captain-tsubasa-70-bolum-turkce-dublaj 71. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113683/captain-tsubasa-71-bolum-turkce-dublaj/ 72. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113697/captain-tsubasa-72-bolum-turkce-dublaj 73. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113837/captain-tsubasa-73-bolum-turkce-dublaj/ 74. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113840/captain-tsubasa-74-bolum-turkce-dublaj/ 75. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113846/captain-tsubasa-75-bolum-turkce-dublaj/ 76. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113850/captain-tsubasa-76-bolum-turkce-dublaj/ 77. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113851/captain-tsubasa-77-bolum-turkce-dublaj/ 78. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113852/captain-tsubasa-78-bolum-turkce-dublaj/ 79. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113854/captain-tsubasa-79-bolum-turkce-dublaj/ 80. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113860/captain-tsubasa-80-bolum-turkce-dublaj/ 81. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113863/captain-tsubasa-81-bolum-turkce-dublaj/ 82. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113866/kaptan-tsubasa-82-bolum-turkce-dublaj-tek-parca/ 83. bölüm: Tsubasa Oozora, futbol oynamayı çok seven ve Dünya Kupası'nı Japonya ile kazanmak isteyen bir ilkokul öğrencisidir. Ailesi onun daha çok futbol oynayabilmesi için Nankatsu şehrine taşınır. Tsubasa'nın hikayesi burada başlamış olur. İlk önemli mücadelesi Nankatsu SC ve Shutetsu takımları arasında yapılan maçta yaşanacaktır. Brezilya Milli Takımı orta saha oyuncusu Roberto Hongo'nun koçluğunda maça hazırlanan Nankatsu takımıyla, Wakabayashi'li Shutetsu arasındaki maç berabere sona erer. Bunun üzerine Nankatsu şehri karma bir takım kurup Ulusal Turnuva'ya öyle katılır. Tsubasa ve Misaki bu takımda en iyi anlaşan iki oyuncudur. "Altın İkili" olarak çağırılırlar. Altın İkili'nin büyük katkısı sayesinde Nankatsu bu turnuvayı kazanır. Daha sonra takımın önemli oyuncularından biri olan Genzo Wakabayashi Batı Almanya'ya gider, Taro Misaki ise babasıyla şehir şehir gezmeye devam eder. Nankatsu bu iki oyuncu ve daha birçok oyuncunun ayrılmasına rağmen 3 yıl daha turnuvayı kazanır. Daha sonra 16 yaş altı Milli Takımı'yla mücadeleye başlar. U-16 Dünya Kupası'nda şampiyon olurlar. Tsubasa, Roberto ile beraber profesyonel olmak için Brezilya'ya gider. 1. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili 29. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57632/captain-tsubasa-29-bolum-altyazili 30. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57633/captain-tsubasa-30-bolum-altyazili 31. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57686/captain-tsubasa-31-bolum-altyazili 32. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57762/captain-tsubasa-32-bolum-altyazili 33. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57766/captain-tsubasa-33-bolum-altyazili 34. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57840/captain-tsubasa-34-bolum-altyazili 35. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57841/captain-tsubasa-35-bolum-altyazili 36. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57907/captain-tsubasa-36-bolum-altyazili 37. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57908/captain-tsubasa---37-bolum-altyazili 38. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57964/captain-tsubasa-38-bolum-altyazili 39. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57989/captain-tsubasa-39-bolum-altyazili 40. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58027/captain-tsubasa-40-bolum-altyazili 41. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58091/captain-tsubasa-41-bolum-altyazili 42. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58092/captain-tsubasa-42-bolum-altyazili 43. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58127/captain-tsubasa-43-bolum-altyazili 44. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58129/captain-tsubasa-44-bolum-altyazili 45. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58151/captain-tsubasa-45-bolum-altyazili 46. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58153/captain-tsubasa-46-bolum-altyazili 47. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58171/captain-tsubasa-47-bolum-altyazili 48. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58220/captain-tsubasa-48-bolum-altyazili 49. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58301/captain-tsubasa-49-bolum-altyazili 50. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58305/captain-tsubasa-50-bolum-altyazili 51. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58306/captain-tsubasa-51-bolum-altyazili 52. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58376/captain-tsubasa---52-bolum-altyazili 53. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58377/captain-tsubasa-53-bolum-altyazili 54. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58447/captain-tsubasa---54-bolum-altyazili 55. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58448/captain-tsubasa---55-bolum-altyazili 56. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58450/captain-tsubasa-56-bolum-altyazili-1-sezon-finali 57. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58308/captain-tsubasa-57-bolum-sezon-2 58. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58310/captain-tsubasa-58-bolum-sezon-2 59. Bölüm; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58311/captain-tsubasa-59-bolum-sezon-2 60. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99256/captain-tsubasa-60-bolum-sezon-2 61. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113636/captain-tsubasa-61-bolum-turkce-dublaj/ 62. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113644/captain-tsubasa-62-bolum-turkce-dublaj/ 63. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113650/captain-tsubasa-63-bolum-turkce-dublaj/ 64. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113656/captain-tsubasa-64-bolum-turkce-dublaj/ 65. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113659/captain-tsubasa-65-bolum-turkce-dublaj/ 66. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113660/kaptan-tsubasa-66-bolum-turkce-dublaj-tek-parca/ 67. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113666/captain-tsubasa-67-bolum-turkce-dublaj/ 68. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113669/captain-tsubasa-68-bolum-turkce-dublaj/ 69: bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113673/kaptan-tsubasa-69bolum-turkce-dublaj/ 70. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113679/captain-tsubasa-70-bolum-turkce-dublaj 71. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113683/captain-tsubasa-71-bolum-turkce-dublaj/ 72. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113697/captain-tsubasa-72-bolum-turkce-dublaj 73. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113837/captain-tsubasa-73-bolum-turkce-dublaj/ 74. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113840/captain-tsubasa-74-bolum-turkce-dublaj/ 75. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113846/captain-tsubasa-75-bolum-turkce-dublaj/ 76. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113850/captain-tsubasa-76-bolum-turkce-dublaj/ 77. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113851/captain-tsubasa-77-bolum-turkce-dublaj/ 78. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113852/captain-tsubasa-78-bolum-turkce-dublaj/ 79. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113854/captain-tsubasa-79-bolum-turkce-dublaj/ 80. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113860/captain-tsubasa-80-bolum-turkce-dublaj/ 81. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113863/captain-tsubasa-81-bolum-turkce-dublaj/ 82. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113866/kaptan-tsubasa-82-bolum-turkce-dublaj-tek-parca/ 83. bölüm: Tsubasa Oozora, futbol oynamayı çok seven ve Dünya Kupası'nı Japonya ile kazanmak isteyen bir ilkokul öğrencisidir. Ailesi onun daha çok futbol oynayabilmesi için Nankatsu şehrine taşınır. Tsubasa'nın hikayesi burada başlamış olur. İlk önemli mücadelesi Nankatsu SC ve Shutetsu takımları arasında yapılan maçta yaşanacaktır. Brezilya Milli Takımı orta saha oyuncusu Roberto Hongo'nun koçluğunda maça hazırlanan Nankatsu takımıyla, Wakabayashi'li Shutetsu arasındaki maç berabere sona erer. Bunun üzerine Nankatsu şehri karma bir takım kurup Ulusal Turnuva'ya öyle katılır. Tsubasa ve Misaki bu takımda en iyi anlaşan iki oyuncudur. "Altın İkili" olarak çağırılırlar. Altın İkili'nin büyük katkısı sayesinde Nankatsu bu turnuvayı kazanır. Daha sonra takımın önemli oyuncularından biri olan Genzo Wakabayashi Batı Almanya'ya gider, Taro Misaki ise babasıyla şehir şehir gezmeye devam eder. Nankatsu bu iki oyuncu ve daha birçok oyuncunun ayrılmasına rağmen 3 yıl daha turnuvayı kazanır. Daha sonra 16 yaş altı Milli Takımı'yla mücadeleye başlar. U-16 Dünya Kupası'nda şampiyon olurlar. Tsubasa, Roberto ile beraber profesyonel olmak için Brezilya'ya gider. 1. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili 29. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57632/captain-tsubasa-29-bolum-altyazili 30. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57633/captain-tsubasa-30-bolum-altyazili 31. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57686/captain-tsubasa-31-bolum-altyazili 32. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57762/captain-tsubasa-32-bolum-altyazili 33. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57766/captain-tsubasa-33-bolum-altyazili 34. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57840/captain-tsubasa-34-bolum-altyazili 35. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57841/captain-tsubasa-35-bolum-altyazili 36. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57907/captain-tsubasa-36-bolum-altyazili 37. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57908/captain-tsubasa---37-bolum-altyazili 38. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57964/captain-tsubasa-38-bolum-altyazili 39. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57989/captain-tsubasa-39-bolum-altyazili 40. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58027/captain-tsubasa-40-bolum-altyazili 41. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58091/captain-tsubasa-41-bolum-altyazili 42. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58092/captain-tsubasa-42-bolum-altyazili 43. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58127/captain-tsubasa-43-bolum-altyazili 44. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58129/captain-tsubasa-44-bolum-altyazili 45. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58151/captain-tsubasa-45-bolum-altyazili 46. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58153/captain-tsubasa-46-bolum-altyazili 47. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58171/captain-tsubasa-47-bolum-altyazili 48. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58220/captain-tsubasa-48-bolum-altyazili 49. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58301/captain-tsubasa-49-bolum-altyazili 50. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58305/captain-tsubasa-50-bolum-altyazili 51. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58306/captain-tsubasa-51-bolum-altyazili 52. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58376/captain-tsubasa---52-bolum-altyazili 53. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58377/captain-tsubasa-53-bolum-altyazili 54. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58447/captain-tsubasa---54-bolum-altyazili 55. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58448/captain-tsubasa---55-bolum-altyazili 56. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58450/captain-tsubasa-56-bolum-altyazili-1-sezon-finali 57. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58308/captain-tsubasa-57-bolum-sezon-2 58. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58310/captain-tsubasa-58-bolum-sezon-2 59. Bölüm; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58311/captain-tsubasa-59-bolum-sezon-2 60. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99256/captain-tsubasa-60-bolum-sezon-2 61. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113636/captain-tsubasa-61-bolum-turkce-dublaj/ 62. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113644/captain-tsubasa-62-bolum-turkce-dublaj/ 63. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113650/captain-tsubasa-63-bolum-turkce-dublaj/ 64. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113656/captain-tsubasa-64-bolum-turkce-dublaj/ 65. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113659/captain-tsubasa-65-bolum-turkce-dublaj/ 66. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113660/kaptan-tsubasa-66-bolum-turkce-dublaj-tek-parca/ 67. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113666/captain-tsubasa-67-bolum-turkce-dublaj/ 68. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113669/captain-tsubasa-68-bolum-turkce-dublaj/ 69: bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113673/kaptan-tsubasa-69bolum-turkce-dublaj/ 70. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113679/captain-tsubasa-70-bolum-turkce-dublaj 71. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113683/captain-tsubasa-71-bolum-turkce-dublaj/ 72. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113697/captain-tsubasa-72-bolum-turkce-dublaj 73. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113837/captain-tsubasa-73-bolum-turkce-dublaj/ 74. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113840/captain-tsubasa-74-bolum-turkce-dublaj/ 75. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113846/captain-tsubasa-75-bolum-turkce-dublaj/ 76. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113850/captain-tsubasa-76-bolum-turkce-dublaj/ 77. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113851/captain-tsubasa-77-bolum-turkce-dublaj/ 78. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113852/captain-tsubasa-78-bolum-turkce-dublaj/ 79. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113854/captain-tsubasa-79-bolum-turkce-dublaj/ 80. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113860/captain-tsubasa-80-bolum-turkce-dublaj/ 81. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113863/captain-tsubasa-81-bolum-turkce-dublaj/ 82. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113866/kaptan-tsubasa-82-bolum-turkce-dublaj-tek-parca/ 83. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113871/kaptan-tsubasa-83-bolum-turkce-dublaj-tek-parca/ 84. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114048/captain-tsubasa-84-bolum-turkce-dublaj/ 85. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114072/captain-tsubasa-85-bolum-turkce-dublaj/ 86. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114092/captain-tsubasa-86-bolum-turkce-dublaj/ 87. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114289/captain-tsubasa-87-bolum-turkce-dublaj 88. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114293/captain-tsubasa-88-bolum-turkce-dublaj 89. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114300/captain-tsubasa-89-bolum-turkce-dublaj 90. bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114313/kaptan-tsubasa-90-bolum-turkce-dublaj-tek-parca
Captain Tsubasa Oyunu Müzikleri (8 Bit) 07:55
Captain Tsubasa Oyunu Müzikleri (8 Bit) 1.421 izlenme - 7 yıl önce Çoğumuzun atari oyunları içindeki favori oyunu olan Captain Tsubasa'nın efsane müzikleri. Japon harfleriyle password girerek saatlerini harcamış bir neslin anısına alkışlarla paylaşıyorum efendim.
Captain Tsubasa - 8. Bölüm (Altyazılı) 24:21
Captain Tsubasa - 8. Bölüm (Altyazılı) 849 izlenme - 7 yıl önce Altın ikili olarak ilk kez buluşacak olan Tsubasa ve Misaki'nin çabaları bakalım gol atmaya ve maçı kazanmaya yetecek mi? İzleyelim ve görelim. 1.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili
Captain Tsubasa - 34. Bölüm (Altyazılı) 21:09
Captain Tsubasa - 34. Bölüm (Altyazılı) 842 izlenme - 7 yıl önce Bölüm Adı:Tsubasa'nın Oyuna Dönüşü Tsubasa kendine gelir ve golünü atar. 1.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili 29.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57632/captain-tsubasa-29-bolum-altyazili 30.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57633/captain-tsubasa-30-bolum-altyazili 31.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57686/captain-tsubasa-31-bolum-altyazili 32.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57762/captain-tsubasa-32-bolum-altyazili 33.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57766/captain-tsubasa-33-bolum-altyazili
Captain Tsubasa - 31. Bölüm (Altyazılı) 21:12
Captain Tsubasa - 31. Bölüm (Altyazılı) 832 izlenme - 7 yıl önce Evet bu bölüm de Almanca yeter artık bu tarz yorumlar yapmayın, izleyenleri rahatsız etmeyin. İyi seyirler. Bölüm Adı: Mükemmel Mücadele Musashi Tsubasa'yı durdurabilecek mi? Nankatsu Misugi'nin şahane futbolu karşısında ne yapacak? 1.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56875/captain-tsubasa-1-bolum-altyazili 2.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56906/captain-tsubasa---2-bolum-altyazili 3.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56939/captain-tsubasa---3-bolum-altyazili 4.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56974/captain-tsubasa---4-bolum-altyazili 5.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56995/captain-tsubasa---5-bolum-altyazili 6.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57032/captain-tsubasa-6-bolum-altyazili 7.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57071/captain-tsubasa-7-bolum-altyazili 8.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57093/captain-tsubasa-8-bolum-altyazili 9.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57109/captain-tsubasa-9-bolum-altyazili 10.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57135/captain-tsubasa-10-bolum-altyazili 11.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57150/captain-tsubasa-11-bolum-altyazili 12.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57186/captain-tsubasa---12-bolum-altyazili 13.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57254/captain-tsubasa-13-bolum-altyazili 14.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57261/captain-tsubasa-14-bolum-altyazili 15.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57308/captain-tsubasa-15-bolum-altyazili 16.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57309/captain-tsubasa-16-bolum-altyazili 17.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57381/captain-tsubasa-17-bolum-altyazili 18.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57431/captain-tsubasa-18-bolum-altyazili 19.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57443/captain-tsubasa-19-bolum-altyazili 20.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57455/captain-tsubasa-20-bolum-altyazili 21.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57475/captain-tsubasa-21-bolum-altyazili 22.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57504/captain-tsubasa-22-bolum-altyazili 23.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57507/captain-tsubasa-23-bolum-altyazili 24.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57510/captain-tsubasa-24-bolum-altyazili 25.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57511/captain-tsubasa-25-bolum-altyazili 26.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57531/captain-tsubasa-26-bolum-altyazili 27.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57543/captain-tsubasa-27-bolum-altyazili 28.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57623/captain-tsubasa-28-bolum-altyazili 29.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57632/captain-tsubasa-29-bolum-altyazili 30.bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57633/captain-tsubasa-30-bolum-altyazili