Hoşgeldiniz!

Casper

Casper - Türkçe Çizgi Film 11:34
Casper - Türkçe Çizgi Film 107.979 izlenme - 3 yıl önce Casper kendi adını taşıyan çizgi film serisinde yer alan kurgusal bir karakterdir. Casper Dost Canlısı Hayalet olarak da bilinir. Harvey Entertainment adlı şirketin yaptığı çizgi film ile televizyonlarda görünmeye başlamıştır. 1995'te çekilen Casper adlı filme göre soyadı Mcfadden'dır.
Sevimli Hayalet Casper ın Açılış Teması 00:33
Sevimli Hayalet Casper ın Açılış Teması 34.485 izlenme - 3 yıl önce Casper kendi adını taşıyan çizgi film serisinde yer alan kurgusal bir karakterdir. Casper Dost Canlısı Hayalet olarak da bilinir. Harvey Entertainment adlı şirketin yaptığı çizgi film ile televizyonlarda görünmeye başlamıştır. 1995'te çekilen Casper adlı filme göre soyadı Mcfadden'dır.
Casper 11:34
Casper 3.684 izlenme - 3 yıl önce
Casper - Türkçe Çizgi Film 11:34
Casper - Türkçe Çizgi Film 7.208 izlenme - 2 yıl önce Casper kendi adını taşıyan çizgi film serisinde yer alan kurgusal bir karakterdir. Casper Dost Canlısı Hayalet olarak da bilinir. Harvey Entertainment adlı şirketin yaptığı çizgi film ile televizyonlarda görünmeye başlamıştır. 1995'te çekilen Casper adlı filme göre soyadı Mcfadden'dır.
Sevimli Hayalet Casper - Casper Maceraları (14.Bölüm) 24:31
Sevimli Hayalet Casper - Casper Maceraları (14.Bölüm) 595 izlenme - 5 ay önce Sevimli Hayalet Casper - Casper Maceraları (14.Bölüm) Sevimli Hayalet Casper (Özgün adıyla Casper), 1995 yapımı ABD aile komedi fantastik filmi. Başrollerde Christina Ricci, Bill Pullman, Cathy Moriarty, Eric Idle ve Amy Brenneman yer almıştır. Casper the Friendly Ghost çizgi romanı ve çizgi filmlerden uyarlanmıştır. Filmdeki hayaletler bilgisayarda üretilen görüntülerden oluşmuştur.
Casper Türkçe Çizgi Film 17:07
Casper Türkçe Çizgi Film 15.442 izlenme - 3 yıl önce Casper Çizgi Film İzle
Sevimli Hayalet Casper - En Güzel Bölümler #2 45:20
Sevimli Hayalet Casper - En Güzel Bölümler #2 917 izlenme - 10 ay önce Sevimli Hayalet Casper - En Güzel Bölümler #2 Sevimli Hayalet Casper (Özgün adıyla Casper), 1995 yapımı ABD aile komedi fantastik filmi. Başrollerde Christina Ricci, Bill Pullman, Cathy Moriarty, Eric Idle ve Amy Brenneman yer almıştır. Casper the Friendly Ghost çizgi romanı ve çizgi filmlerden uyarlanmıştır. Filmdeki hayaletler bilgisayarda üretilen görüntülerden oluşmuştur.
Casper - Türkçe Çizgi Film 17:07
Casper - Türkçe Çizgi Film 2.060 izlenme - 2 yıl önce Casper - Türkçe Çizgi Film Casper kendi adını taşıyan çizgi film serisinde yer alan kurgusal bir karakterdir. Casper Dost Canlısı Hayalet olarak da bilinir. Harvey Entertainment adlı şirketin yaptığı çizgi film ile televizyonlarda görünmeye başlamıştır. 1995'te çekilen Casper adlı filme göre soyadı Mcfadden'dır. Çizgi filmlerde konu genellikle benzerdir. Casper'ın bir hayalet olmasından dolayı, etrafındaki bütün canlılar ondan korkmakta bu da Casper'ı çok üzmektedir. Bundan dolayı da hiç arkadaş edinememektedir. Fakat o diğer hayaletlerin aksine, insanları korkutmak yerine onlara yardım etmeyi seçer. Her defasında kötülük yapmaya çalışan üç amcasını durdurmaya çalışır. Yaptığı iyilikler sonucunda bazen arkadaşlar edinir. Bazı bölümlerde beceriksiz cadı arkadaşı Wendy de onunla beraberdir. İkilinin en büyük ortak noktası güçlerini insanlara kötülük yapmak yerine, iyilik yapmaya adamış olmasıdır. Türkiye'de 1980'lı yıllarda TRT1 de yayınlanmıştır. Daha sonra Maxi TV'de yayınlanmış, 2006 yılından beri D Çocuk`ta yayınlanmaktadır.Ve ayrıca Cartoon Network`te yayınlanır. Eski yıllarda Kanal 1'de yayınlanmıştır.
Sevimli Kahraman Casper - 1 Saatlik Versiyon 56:20
Sevimli Kahraman Casper - 1 Saatlik Versiyon 617 izlenme - 10 ay önce Sevimli Kahraman Casper - 1 Saatlik Versiyon Sevimli Hayalet Casper (Özgün adıyla Casper), 1995 yapımı ABD aile komedi fantastik filmi. Başrollerde Christina Ricci, Bill Pullman, Cathy Moriarty, Eric Idle ve Amy Brenneman yer almıştır. Casper the Friendly Ghost çizgi romanı ve çizgi filmlerden uyarlanmıştır. Filmdeki hayaletler bilgisayarda üretilen görüntülerden oluşmuştur.
Casper 1. Bölüm 19:47
Casper 1. Bölüm 3.612 izlenme - 3 yıl önce Çizgi filmlerin devamı için kanalıma abone olmayı unutmayın.İyi seyirler Casper 1.bölüm izle casper
Casper Türkçe Çizgi Film - 1 - 2 17:07
Casper Türkçe Çizgi Film - 1 - 2 5.694 izlenme - 2 yıl önce Casper Çizgi Film İzle
Casper Türkçe Çizgi Film 11:34
Casper Türkçe Çizgi Film 2.669 izlenme - 2 yıl önce Sevimli Hayalet Casper izle ----------------------------------------- izlediginiz için teşekkürler ----------------------------------------- abone olmayı unutmayın
Sevimli Hayalet Casper - En Güzel Bölümler (Türkçe) 17:07
Sevimli Hayalet Casper - En Güzel Bölümler (Türkçe) 464 izlenme - 10 ay önce Sevimli Hayalet Casper - En Güzel Bölümler (Türkçe) Sevimli Hayalet Casper (Özgün adıyla Casper), 1995 yapımı ABD aile komedi fantastik filmi. Başrollerde Christina Ricci, Bill Pullman, Cathy Moriarty, Eric Idle ve Amy Brenneman yer almıştır. Casper the Friendly Ghost çizgi romanı ve çizgi filmlerden uyarlanmıştır. Filmdeki hayaletler bilgisayarda üretilen görüntülerden oluşmuştur.
Sevimli Hayalet Casper ve Arkadaşları 08:25
Sevimli Hayalet Casper ve Arkadaşları 323 izlenme - 10 ay önce Sevimli Hayalet Casper ve Arkadaşları Sevimli Hayalet Casper (Özgün adıyla Casper), 1995 yapımı ABD aile komedi fantastik filmi. Başrollerde Christina Ricci, Bill Pullman, Cathy Moriarty, Eric Idle ve Amy Brenneman yer almıştır. Casper the Friendly Ghost çizgi romanı ve çizgi filmlerden uyarlanmıştır. Filmdeki hayaletler bilgisayarda üretilen görüntülerden oluşmuştur.
Casper The Friendly Ghost   03   Boo Hoo Baby  ms 07:13
Casper The Friendly Ghost 03 Boo Hoo Baby ms 5.093 izlenme - 2 yıl önce www.privatetours.vn cheap tours and cars rental
Sevimli Hayalet Casper 11:34
Sevimli Hayalet Casper 1.304 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun süper kahramanlarından bir karakter. Ne zaman tv'de denk gelsek öylece kalırız çoğumuz; çünkü çoğu kişiye çocukluğumuzun saf, temiz günlerini hatırlatır. Kimine de kötü bir şeyleri, bir yerleri anımsatır. Bana hatırlattığı yağmurlu bir kış günü okuldan gelmişim, tv başında Tokatlı komşumuzun getirdiği cevizli böreğe yumuluyorum.
Casper 5.Bölüm 05:31
Casper 5.Bölüm 91 izlenme - 2 yıl önce Casper 5.Bölüm Casper 5.Bölüm Casper 5.Bölüm Casper 5.Bölüm Casper 5.Bölüm Casper 5.Bölüm Casper 5.Bölüm
Casper 3. ve 4. Bölüm 12:34
Casper 3. ve 4. Bölüm 105 izlenme - 2 yıl önce Casper Çizgi Film İzle Casper 3. ve 4. Bölüm Casper 3. ve 4. Bölüm Casper 3. ve 4. Bölüm Casper 3. ve 4. Bölüm