Hoşgeldiniz!

cedric

Cedric Zeyenne - Feel You 03:37
Cedric Zeyenne - Feel You 89.097 izlenme - 4 yıl önce Cedric Zeyenne - Feel You (Video Klip 2014) Şarkı Sözü: I wanna feel you, I wanna feel you, Feel you tonight. Gotta make this part, I jump higher I wanna feel you, Gotta make this part, I jump higher The way that you are, all the way that you are. Gotta make this part, I jump higher I wanna feel you, I wanna make you mine! Gotta make this part, I jump higher The way that you are, all the way that you are. Who's caring closer to me? I wanna feel you, feel you tonight! I'm gonna show you love!
Cedric 1.bölüm 12:00
Cedric 1.bölüm 149.225 izlenme - 9 yıl önce sevilen çizgi film cedric'in 1.bölümü
Lana Del Rey Vs. Cedric Gervais - Summertime Sadness 03:35
Lana Del Rey Vs. Cedric Gervais - Summertime Sadness 109.102 izlenme - 5 yıl önce Lana Del Rey vs. Cedric Gervais - Summertime Sadness (Yeni Klip 2013)
Lana Del Rey - Young & Beautiful (Cedric Gervais Remix) 03:52
Lana Del Rey - Young & Beautiful (Cedric Gervais Remix) 67.642 izlenme - 4 yıl önce Lana Del Rey - Young & Beautiful (Cedric Gervais Remix) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Verse 1] I've seen the world Done it all Had my cake now Diamonds, brilliant And Bel Air now Hot summer nights, mid July When you and I were forever wild The crazy days, city lights The way you'd play with me like a child [Chorus] Will you still love me When I'm no longer young and beautiful? Will you still love me When I got nothing but my aching soul? I know you will, I know you will I know that you will Will you still love me when I'm no longer beautiful? [Verse 2] I've seen the world, lit it up As my stage now Channeling angels in the new age now Hot summer days, rock 'n' roll The way you play for me at your show And all the ways I got to know Your pretty face and electric soul [Chorus] Will you still love me When I'm no longer young and beautiful? Will you still love me When I got nothing but my aching soul? I know you will, I know you will I know that you will Will you still love me when I'm no longer beautiful? [Bridge] Dear lord, when I get to heaven Please let me bring my man When he comes tell me that you'll let him in Father tell me if you can Oh that grace, oh that body Oh that face makes me wanna party He's my sun, he makes me shine like diamonds [Chorus] Will you still love me When I'm no longer young and beautiful? Will you still love me When I got nothing but my aching soul? I know you will, I know you will I know that you will Will you still love me when I'm no longer beautiful? Will you still love me when I'm no longer beautiful? Will you still love me when I'm not young and beautiful?
Cedric Çizgi Filmi 80. Bölüm Türkçe Dublajlı 11:46
Cedric Çizgi Filmi 80. Bölüm Türkçe Dublajlı 25.501 izlenme - 3 yıl önce Cedric Türkçe Bölüm 80 izle [HD] Cedric Türkçe izle Cedric Türkçe Bölüm 81 izle
cedric türk genci olsaydı 08:26
cedric türk genci olsaydı 53.132 izlenme - 8 yıl önce cedric çizgi dizisini türkçe ile yorumlanmış.ve ortaya çok komik bir şey çıkmış izleyin görün xd
Miley Cyrus Feat. Cedric Gervais - Adore You 03:37
Miley Cyrus Feat. Cedric Gervais - Adore You 43.810 izlenme - 4 yıl önce Miley Cyrus Feat. Cedric Gervais - Adore You Music video by Miley Cyrus vs. Cedric Gervais performing Adore You. (C) 2014 RCA Records, a division of Sony Music Entertainment
kabaza sedric 1 komik düblajlı 01:30
kabaza sedric 1 komik düblajlı 64.609 izlenme - 8 yıl önce kopun yeter xd
cedric 11:37
cedric 10.766 izlenme - 7 yıl önce cedric
dayı cedric ’e nasihat veriyor 18 01:00
dayı cedric ’e nasihat veriyor 18 23.988 izlenme - 8 yıl önce montajlanmış 18 küfürlü bolumleri mevcut
Cedric 11.  Bölüm (Türkçe) 11:37
Cedric 11. Bölüm (Türkçe) 6.263 izlenme - 2 yıl önce Çizgi filme göre Cedric, 8 yaşında sarışın bir çocuktur. Okulunda Çin kökenli sınıf arkadaşı Chen'e aşıktır. Sıra arkadaşı olan Christian ile çok iyi bir dostluk kurmuştur. Sınıflarında babası bir diplomat olan Nicolas ise onun bir numaralı düşmanıdır. Babası Doğu kilimleri satıcılığı yapan Cedric, evinde ailesiyle birlikte pek iyi geçinememektedir. Annesi olan Maryrose çok kuralcıdır. Babası Robert genellikle çok yorgun ve bitkin olur. Cedric'in büyükbabası olan Paul ise yaklaşık seksen yaşındadır fakat torunu Cedric'i en iyi anlayan odur. Bu çizgi film okulda sorunlar yaşayan küçük bir çocuğun kurduğu basit hayalleri anlatan bir komedi çizgi filmidir. Gece ay ışığında çocuğun saçları ve tüm ortam mavi olur. Gece yarısı, günlüğü ile her şeyini paylaşır. Anne annesi Marta, Cedric daha doğmadan önce ölmüştür, büyük babası Paul hep ondan bahseder ve Cedric çok sinirli olduğu zamanlarda o hep yanında vardır.
Miley Cyrus - Adore You Ft. Cedric Gervais (Remix) 03:38
Miley Cyrus - Adore You Ft. Cedric Gervais (Remix) 18.466 izlenme - 4 yıl önce Miley Cyrus - Adore You ft. Cedric Gervais (Remix) (Video Klip 2014)
Edward Maya Ft. Alicia - Stereo Love [harddance] 05:21
Edward Maya Ft. Alicia - Stereo Love [harddance] 38.987 izlenme - 9 yıl önce
Lana Del Rey - Summertime Sadness (Cedric Gervais Remix) 04:50
Lana Del Rey - Summertime Sadness (Cedric Gervais Remix) 17.369 izlenme - 4 yıl önce Lana Del Rey - Summertime Sadness (Cedric Gervais Remix) Şarkı Sözleri (Lyrics): I got my red dress on tonight Dancing in the dark in the pale moonlight Done my hair up real big beauty queen style High heels off, I'm feeling alive Oh, my God, I feel it in the air Telephone wires above are sizzling like a snare Honey, I'm on fire, I feel it everywhere Nothing scares me anymore Kiss me hard before you go Summertime sadness I just wanted you to know That, baby, you're the best I've got that summertime, summertime sadness S-s-summertime, summertime sadness Got that summertime, summertime sadness Oh, oh, oh I've got that summertime I've got that summertime I've got that summertime I've got that summertime, summertime sadness I've got that summertime I've got that summertime I've got that summertime, summertime sadness I'm feelin' electric tonight Cruising down the coast goin' 'bout 99 Got my bad baby by my heavenly side I know if I go, I'll die happy tonight Oh, my God, I feel it in the air Telephone wires above are sizzling like a snare Honey, I'm on fire, I feel it everywhere Nothing scares me anymore Kiss me hard before you go Summertime sadness I just wanted you to know That, baby, you're the best I've got that summertime, summertime sadness S-s-summertime, summertime sadness Got that summertime, summertime sadness Oh, oh, oh I've got that summertime I've got that summertime, summertime sadness S-s-summertime, summertime sadness Got that summertime, summertime sadness Oh, oh, oh Got that summertime I've got that summertime, summertime sadness S-s-summertime, summertime sadness Got that summertime, summertime sadness Oh, oh, oh
cedric türk genci olsaydı ne olurdu  18 küfürlü 08:26
cedric türk genci olsaydı ne olurdu 18 küfürlü 18.994 izlenme - 7 yıl önce
Cedric 9. Bölüm (Türkçe) 11:38
Cedric 9. Bölüm (Türkçe) 4.227 izlenme - 2 yıl önce Çizgi filme göre Cedric, 8 yaşında sarışın bir çocuktur. Okulunda Çin kökenli sınıf arkadaşı Chen'e aşıktır. Sıra arkadaşı olan Christian ile çok iyi bir dostluk kurmuştur. Sınıflarında babası bir diplomat olan Nicolas ise onun bir numaralı düşmanıdır. Babası Doğu kilimleri satıcılığı yapan Cedric, evinde ailesiyle birlikte pek iyi geçinememektedir. Annesi olan Maryrose çok kuralcıdır. Babası Robert genellikle çok yorgun ve bitkin olur. Cedric'in büyükbabası olan Paul ise yaklaşık seksen yaşındadır fakat torunu Cedric'i en iyi anlayan odur. Bu çizgi film okulda sorunlar yaşayan küçük bir çocuğun kurduğu basit hayalleri anlatan bir komedi çizgi filmidir. Gece ay ışığında çocuğun saçları ve tüm ortam mavi olur. Gece yarısı, günlüğü ile her şeyini paylaşır. Anne annesi Marta, Cedric daha doğmadan önce ölmüştür, büyük babası Paul hep ondan bahseder ve Cedric çok sinirli olduğu zamanlarda o hep yanında vardır.
cedric 1.bölüm 11:38
cedric 1.bölüm 15.024 izlenme - 8 yıl önce cedric 1.bölüm
Lana Del Rey - Summertime Sadness (Cedric Gervais Remix) 04:04
Lana Del Rey - Summertime Sadness (Cedric Gervais Remix) 16.830 izlenme - 5 yıl önce Lana Del Rey - Summertime Sadness (Cedric Gervais Remix)
Miley Cyrus vs. Cedric Gervais - Adore You (Remix) [Official Video] 03:38
Miley Cyrus vs. Cedric Gervais - Adore You (Remix) [Official Video] 13.943 izlenme - 4 yıl önce Miley Cyrus teamed up with Cedric Gervais to bring you the incredible Adore You. OUT NOW, download here : http://btprt.dj/1dSLTkn Subscribe to Cedric Gervais...
cedric çizgi filmi izle çok güzel 01:23
cedric çizgi filmi izle çok güzel 14.393 izlenme - 7 yıl önce
cedric 05:14
cedric 12.801 izlenme - 10 yıl önce cedriccedric
harry potter ve ateş kadehi kamera arkası 03:00
harry potter ve ateş kadehi kamera arkası 20.960 izlenme - 7 yıl önce harry potter ve ateş kadehi kamera arkası
Cedric 1.Bölüm 11:38
Cedric 1.Bölüm 1.161 izlenme - 1 yıl önce Cedric 1.Bölüm Çizgi filme göre Cedric, 8 yaşında sarışın bir çocuktur. Okulunda Çin kökenli sınıf arkadaşı Chen'e aşıktır. Sıra arkadaşı olan Christian ile çok iyi bir dostluk kurmuştur. Sınıflarında babası bir diplomat olan Nicolas ise onun bir numaralı düşmanıdır. Babası Doğu kilimleri satıcılığı yapan Cedric, evinde ailesiyle birlikte pek iyi geçinememektedir. Annesi olan Maryrose çok kuralcıdır. Babası Robert genellikle çok yorgun ve bitkin olur. Cedric'in büyükbabası olan Paul ise yaklaşık seksen yaşındadır fakat torunu Cedric'i en iyi anlayan odur. Bu çizgi film okulda sorunlar yaşayan küçük bir çocuğun kurduğu basit hayalleri anlatan bir komedi çizgi filmidir. Gece ay ışığında çocuğun saçları ve tüm ortam mavi olur. Gece yarısı, günlüğü ile her şeyini paylaşır. Anne annesi Marta, Cedric daha doğmadan önce ölmüştür, büyük babası Paul hep ondan bahseder ve Cedric çok sinirli olduğu zamanlarda o hep yanında vardır.
cedric türk olsaydı xd 08:26
cedric türk olsaydı xd 7.907 izlenme - 8 yıl önce cedric türk olsaydı işte böyle olurdu xd
Cedric Küfürlü +18 1. Bölüm 07:54
Cedric Küfürlü +18 1. Bölüm 7.799 izlenme - 5 yıl önce Seri Başladı
cedric 1 [küfürlü] 02:27
cedric 1 [küfürlü] 3.328 izlenme - 7 yıl önce elimizden qeldiyince gülduyseniz ne mutlu bizee 2 ve 3 u çıkacaktırr
ayyaş cedric 04:47
ayyaş cedric 8.011 izlenme - 9 yıl önce melih productions @2005
Lana Del Rey Vs Cedric Gervais 'summertime Sadness' Remix 03:45
Lana Del Rey Vs Cedric Gervais 'summertime Sadness' Remix 5.998 izlenme - 4 yıl önce Lana Del Rey vs Cedric Gervais 'Summertime Sadness' Remix
Miley Cyrus & Cedric Gervais - Adore You 03:37
Miley Cyrus & Cedric Gervais - Adore You 5.771 izlenme - 4 yıl önce Miley Cyrus & Cedric Gervais - Adore You Şarkı Sözleri (Lyrics): Oh, hey, oh Baby, baby, are you listening? Wondering where you've been all my life I just started living Oh, baby, are you listening? When you say you love me Know I love you more And when you say you need me Know I need you more Boy, I adore you, I adore you Baby, can you hear me? When I'm crying out for you I'm scared oh, so scared But when you're near me I feel like I'm standing with an army Of men armed with weapons, hey, oh When you say you love me Know I love you more And when you say you need me Know I need you more Boy, I adore you, I adore you I love lying next to you I could do this for eternity You and me—we're meant to be In holy matrimony God knew exactly what he was doing When he led me to you When you say you love me Know I love you more (I love you more) And when you say you need me Know I need you more Boy, I adore you, I adore you When you say you love me Know I love you more And when you say you need me Know I need you more Boy, I adore you, I adore you
Lana Del Rey, Cedric Gervais - Summertime Sadness 03:35
Lana Del Rey, Cedric Gervais - Summertime Sadness 4.725 izlenme - 4 yıl önce Lana Del Rey, Cedric Gervais - Summertime Sadness [Lana Del Rey vs. Cedric Gervais] 2014 yeni klip Şarkı Sözleri: Kiss me hard before you go Summertime sadness I just wanted you to know That baby you're the best Got my red dress on tonight Dancing in the dark in the pale moonlight Got my hair up real big beauty queen style Highheels off, I'm feeling alive Oh, my God, I feel it in the air Telephone wires above are sizzling like a snare Honey I'm on fire I feel it everywhere Nothing scares me anymore ... 2, 3, 4 Kiss me hard before you go Summertime sadness I just wanted you to know That baby you're the best I've got that summertime, summertime sadness Got that summertime, summertime sadness Got that summertime, summertime sadness Oh, oh I'm feelin' electric tonight Cruising down the coast goin' by 99 Got my bad baby by my heavenly side I know if I go, I'll die happy tonight. Oh, my God, I feel it in the air Telephone wires above are sizzling like a snare Honey I'm on fire I feel it everywhere Nothing scares me anymore ... 2, 3, 4 Kiss me hard before you go Summertime sadness I just wanted you to know That baby you're the best I've got that summertime, summertime sadness S-s-summertime, summertime sadness Got that summertime, summertime sadness Oh, oh I think I'll miss you forever Like the stars miss the sun in the morning skies Later's better than never Even if you're gone I'm gonna drive, drive I've got that summertime, summertime sadness S-s-summertime, summertime sadness Got that summertime, summertime sadness Oh, oh Kiss me hard before you go Summer time sadness I just wanted you to know That baby you're the best I've got that summertime, summertime sadness S-s-summertime, summertime sadness Got that summertime, summertime sadness Oh, oh