Hoşgeldiniz!

cenk koray

Cenk Koray - Tele Kutu Yarışması 06:02
Cenk Koray - Tele Kutu Yarışması 6.849 izlenme - 7 yıl önce Trt, Kanal 6 ve Kanal D'de yaptığı programlarla zamanında çok sevilen, sadece programlarıyla değil kişiliğiyle de çok takdir toplamış Cenk Koray'ın şovunda yer verdiği yarışma programı Tele Kutu bölümü, izleyelim duygulanalım.
Teleon Reklami - Cenk Koray & Müldat Gezen 01:01
Teleon Reklami - Cenk Koray & Müldat Gezen 4.980 izlenme - 16 yıl önce eski tv reklamı teleon....
Turnike Yarışması - Tam Bölüm - 90'lar (45 dk) 45:25
Turnike Yarışması - Tam Bölüm - 90'lar (45 dk) 3.023 izlenme - 7 yıl önce Cenk Koray, Müjdat Gezen, Hayko, İbrahim Tatlıses, Gönül Yazar, Halit Kıvanç, Muazzez Ersoy gibi ünlü isimlerle birlikte keyifli bir doksanlar akşamına dönüş yapacaksınız. Keyifli seyirler.
Laf Lafı Açıyor (1992) - 52. Bölüm 01:15:12
Laf Lafı Açıyor (1992) - 52. Bölüm 2.110 izlenme - 7 yıl önce 1992 yılının 52. programına özel olarak hazırlanmış 52 bölümden kısa kısa kesitler yer almaktadır. O kadar çok ünlü ve sevilen sanatçı var ki isimleri yazmaya üşendim.
Cenk Koray - Papağan Fıkrası 00:25
Cenk Koray - Papağan Fıkrası 1.061 izlenme - 8 yıl önce TRTnin bizdensize aldı cumartesi gecelerinin eğlence programın bir bölüm, programın bazı bölümlerine Cenk Koray espirileriyle damga vuruyor !!! Bu Videoyla Cenk Koray'ı bir kez daha anıyoruz.
Cenk Koray ve Soğuk Espriler 01:24
Cenk Koray ve Soğuk Espriler 992 izlenme - 7 yıl önce 2000 yılında kaybettiğimiz Cenk Koray ustamızdan o zamanlar için soğuk ama şimdilerde ise keşke hayatta olsa da yine aynı soğuklukta içimizi ısıtsaydı diyoruz.
Cenk Koray Telekutu Yarışması Yılbaşı (TRT - 1987) 11:52
Cenk Koray Telekutu Yarışması Yılbaşı (TRT - 1987) 953 izlenme - 7 yıl önce Eskiler diyince ilk akla gelen isimlerden olan Cenk Koray'ın yılbaşı için yaptığı özel tv şovundan nostaljik bir kesit, iyi seyirler.
Hasret Gültekin - Merhaba Çocuk 04:38
Hasret Gültekin - Merhaba Çocuk 916 izlenme - 7 yıl önce 2 Temmuz 1993 yılında Sivas Madımak olaylarında kaybettiğimiz halk ozanı Hasret Gültekin'in, Cenk Koray'ın TRT'de sunduğu programda sergilediği performans. Bu videoyu Youtube kanalına yükleyen "Sezer Aslan" isimli kullanıcıya ayrıca teşekkürler. Sözleri: Her akşam olmadan önce Solgunlaşır gökyüzü Ve her şey geçer usulca Ve her şey daha yorgun sessiz... O zaman daha da çoğalır denizler Merhaba çocuk! Göçler ve savaşlar yenilir Öğrenmelisin, düşünmelisin, yaratmalısın Ve her gün daha umutlu Ve her şey yaşanmadı daha... AlkışlarlaYaşıyorum.Com - Hasrete Hasretlerin Sitesi Hasret Gültekin Kimdir ? Sivas İmranlı'nın Han köyünde dünyaya geldi. Süleyman ve Hacıhanım Gültekin'in üçüncü çocuğudur. Gültekin 6 yaşında iken bağlama çalmaya başladı. Girdiği Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesini yarıda bırakarak müzik hayatına başladı. Pir Sultan Abdal Kültür Festivali'ne katılmak üzere gittiği Sivas'ta konakladığı Madımak Oteli'nin kundaklanması sonucu yaşanan katliamda 34 kişiyle birlikte yaşamını yitirdi. Ölümünden 72 gün sonra, 13 Eylül 1993'te Roni Hasret adı verilen bir oğlu oldu.
Tele Pazar - Cenk Koray & Necla Akben 05:05
Tele Pazar - Cenk Koray & Necla Akben 947 izlenme - 8 yıl önce 90lı yıllarda Cenk Koray'ın sunumuyla ekranlara gelen, sonrasında Kanal 6'da Banu Sağnak ve Ali Kocatepenin sunduğu TelePazar programından bir kesit. Muhabbetin ardından Seher Seher şarkısıyla Necla Akben.
Cenk Koray'ın Yeni Nesil Sunucular Hakkındaki Düşünceleri 02:13
Cenk Koray'ın Yeni Nesil Sunucular Hakkındaki Düşünceleri 1.249 izlenme - 6 yıl önce Nedim Saban'ın 1990'lı yıllarda yapmış olduğu DrStress programında o yıllarda gündemi derinden sarsacak her konu hakkında konuşuldu. Cinselliğin, eşcinselliğin, travestilerin hayatlarının irdelendiği programların yanı sıra gündeme dair eğitim, politika, sanat ve sanatçılar ile de ilgili pek çok program yapılmıştır. Programlarında sansürsüz yayın yapma özelliğini taşıyan Nedim Saban o yıllarda ülkenin konuştuğu konuları belirleyen Türkiye'nin ilk talk show programını yapan isim olmuştur. Daha sonraları onu taklit ederek yolundan ilerleyen pek çok sanatçı olmasına rağmen Doktor stress programlarının ivmesini yakalayabilen olmamıştır. Türünün ilk örneği olan DrStress bugün bile o yıllarda konuşulan konuların ve konuşmalardaki özgür iradenin tek olması sebebiyle gündemi belirlemektedir.
Pazar 8x-9x ve Mustafa Yolaşan Ekolü 00:30
Pazar 8x-9x ve Mustafa Yolaşan Ekolü 745 izlenme - 8 yıl önce Bugün seksenlerin ve doksanların çocukları büyük bir travmatik geçmişe sahipse, bunda Yıldırım Akbulut ve Bülent Karpat'tan sonra en büyük nedendir Mustafa Yolaşan. Trt'nin Oran Sitesi'ndeki devasa bahçesinde kardeşi Güner Ümit ile birlikte özenle büyütülmüş olan Mustafa, yeterince semirtidiğine kanaat getirildikten sonra Pazar öğleden sonralarına salınmış, değişik atraksiyonları, soketleri ve seksensekiz açıdan görüntülenmiş sanatçıların fotolarının kolajından oluşan klipleriyle büyük beğeni toplamış, ileride uygur kardeşlerin suyunu çıkaracağı pazar eğlence programlarının öncüsü olmuştur. Şu sıralar Eymir Gölü kıyısında emekliliğini beklemekte olan Mustafa Yolaşan'a saygılarımızı sunuyor, bu reklamı paylaştığı için Youtube'dan terbet'e ayrıca teşekkür ediyoruz. Çalsın sazlar, muhabbet bağına giricem!
Cenk Koray Şov (1995) 42:56
Cenk Koray Şov (1995) 920 izlenme - 7 yıl önce Cenk Koray'ın 95 Yılında yayınlanmış talk şovunu izleyeceksiniz. Konuklar Pınar Eliçe, Kadir Tapucu ve gazete yazarı Erdoğan Sevgin..
Eskiden Bir Teleon Vardı 01:01
Eskiden Bir Teleon Vardı 609 izlenme - 8 yıl önce Eski bir kanal. Genelde türk filmi verirdi. 80 kuşağı gençler için çok çok özel bir kanaldı. O' nu bekledik biz hep...
Gülben Ergen'liği 01:46
Gülben Ergen'liği 895 izlenme - 8 yıl önce Geçenlerde karpuz yerken, TRT'nin mide bulandırıcı pazar yarışmalarına katılanların sonraki hali ne oldu diye merak ediverdim. Evet, Tüzün Denli'den haberim vardı, fakat bunca yıl Rize'den çay, Malatya'dan kayısı ile yetinip evine kös kös gidenlerin hali niceydi? Tam bu anda Show Tv ve android spikeri Hamit Özsaraç imdadıma yetişti ve Gülben Ergen'i saklandığı kozasından çıkardı. Erkan Yolaç ve Cenk Koray da işin bonusu. Ben asıl soketli yarışmaya katılanlara ne oldu onu merak ediyorum ya, neyse Tarkan falan çıkar şimdi, neme lazım.
Kanal D Geliyor! 01:49
Kanal D Geliyor! 813 izlenme - 8 yıl önce Doğan ve Doğuş Holding'in mutlu fakat pek de uzun sürmeyen beraberliklerinin tek ürünüydü Kanal D. İlk kurulduğunda çok göze çarpmasa da 3-4 sene içinde reytinglerde birinci sıraya çıkmış, çok zorda kaldıkça da inmemişti. Halen daha zibilyon tane dizisiyle orta direk türk ailesini neşelendirmeyi ve reklama boğmayı amaç edinmiş kanalımız, hangi ahval ve şeraitlerde yayına başlamış dersiniz? Helikopter ile İstanbul'u turlamak, Galleria önüne tır çekmek gibi enteresan aksiyonların bir özeti olan, Kanal D'nin 15.yılı şerefine yapılmış Disko Kralı'nda ilk defa yayınlanmış bu görüntüleri sizlerle paylaşırken, YouTube'a ekleyen KutayTube'u alkışlarla yaşatıyoruz. Dizi izlemeye devam edin.
Trt Klasikleri - Unutulmazlar 11:50
Trt Klasikleri - Unutulmazlar 661 izlenme - 7 yıl önce Siyah Beyaz dönemden renkli döneme Trt'de yayınlanan klasikleşmiş programlar... Mizah Programı-Suna Keskin (1973) UNICEF Balosu (1973) Talih Kuşu (1974) 5 Dakika (1978) Sağlık Olsun (1978) Sayım Suyum Yok (1979) Çocuk Yılı Özel Programı (1979) Bizden Size (1981) Tele Tempo (1984) 32.Gün (1985) Şüpheli Şemsettin (1986) Mesela Muzaffer (1987) Mehmet Ali Erbille Değiştir (1988) Olacak O Kadar (1988) Erkan Yolaçla Evet Hayır (1989) 077 Hızır Acil Servis (1989) Susam Sokağı (1989) İnsanlık Hali (1990) Halit Kıvançla Hadi Anlat Bakalım (1991) Nostalji Sevenlere Selamlar...
Bir Zamanlar Şampiyonluk Kutlaması - Beşiktaş 02:34
Bir Zamanlar Şampiyonluk Kutlaması - Beşiktaş 589 izlenme - 8 yıl önce Futbol bir endüstri olduğundan beri bu güzellikleri kaybettik...Artık kimse teknik direktörlere para yapıştırmıyor,dansöz göremiyoruz...Birileri bunların kalitesiz olduğunu iddia etti...Akın Sel zaten kayboldu, Şansal Ağabey ise yabancı hakemlerle programlara başladı...Artık şampiyonluklar basit bir kliple geçiştiriliyor, mikrofona söylenenler ise hep aynı klişeler...Neyse kaybedilen güzelliklerin yerine başka güzelliklerin gelmesi dileklerimle...Rahmetli Cenk Koray ı anmadan geçemeyeceğim...
La Linea (Bay Meraklı) - Aşk ve Evlilik 02:31
La Linea (Bay Meraklı) - Aşk ve Evlilik 315 izlenme - 8 yıl önce Gerçek adı La Linea olan, zamanında Trt'de Cenk Koray'ın programında yayınlanmış ve bizim mahallenin bakkal amcası kadar çok sevdiğimiz İtalyan yapımı çizgi film kahramanı. Dünyada 40 ülkede gösterilmiş olan bu yapımın Türkçe'ye çevrilmiş adı Bay Meraklı'dır. Başına ne gelirse hep meraktan gelen kahramanımızın, bu sefer başı gerçekten dertte!
Hamiyet Yüceses - Gölge Etme 03:28
Hamiyet Yüceses - Gölge Etme 226 izlenme - 8 yıl önce Bir önceki paylaşımımda(Sezen Aksu) seyirciler arasında gördüğümüz Hamiyet YÜCESES'i bu kez sahnede izleyeceğiz. Bu müzikali bir bölüm halinde bulamadığımdan parçalar halinde yayınlıyorum. İyi seyirler.
 Bay Meraklı - La Linea Hayvanlar 04:10
Bay Meraklı - La Linea Hayvanlar 331 izlenme - 7 yıl önce 1969 yılında İtalyan Osvaldo Cavandoli tarafından bir reklam filmi için çizilen Bay Meraklı (Orijinal adıyla La Linea) bizim hayatımıza TRT-1’de Cenk Koray’ın sunduğu Stüdyo Pazar programı ile girdi.Diğer bölümler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18896/la-linea-bay-merakli---ask-ve-evlilik http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/287/la-linea---bay-merakli
Daum ve Koch'dan Beşiktaş'ım Sen Çok Yaşa 01:58
Daum ve Koch'dan Beşiktaş'ım Sen Çok Yaşa 148 izlenme - 8 yıl önce Mehmet, Recep, Metin, Of Aman Nalan.. gibi efsane isimlerin olduğu güçlü kadrosuyla 1994-1995 sezonunda şampiyonluk yaşayan Beşiktaşın sunuculuğunu Cenk Koray’ın yaptığı şampiyonluk balosundan alman aksanıyla Beşiktaşım Sen Çok Yaşa.