Hoşgeldiniz!

cennet mahallesi

Televizyonda Cennet Mahallesi Çıkınca 00:06
Televizyonda Cennet Mahallesi Çıkınca 77.225 izlenme - 4 yıl önce Televizyonda Cennet Mahallesi Çıkınca Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Boğulan Kızı Memesinden Avuçlayarak Taşımak-Cennet Mahallesi 00:26
Boğulan Kızı Memesinden Avuçlayarak Taşımak-Cennet Mahallesi 17.811 izlenme - 6 ay önce Ferhat, suda boğulmakta olan kızı kurtarmış, karaya çıkarıp suni teneffüs ile ayılmasını sağlamıştır. Tam ayağa kaldırdığı anda koşarak gelen yakını, kızı memesinden avuçlayarak sarılır ve olay mahallinden götürür.
Cennet Mahallesi - Yunus Fıtık Ameliyatı Olacak Ama 04:51
Cennet Mahallesi - Yunus Fıtık Ameliyatı Olacak Ama 51.776 izlenme - 4 yıl önce Cennet Mahallesin de Yunusun fıtık sancısı tutar, ameliyat için hastaneye gider ama dosyalar karışır.
Alişan - Yama Yama ( Cennet Mahallesi ) 03:58
Alişan - Yama Yama ( Cennet Mahallesi ) 51.581 izlenme - 4 yıl önce Alisan - Yama Yama
Cennet Mahallesi - Kamera Arkası 20:45
Cennet Mahallesi - Kamera Arkası 3.231 izlenme - 2 ay önce Güzel diziler arasında yer alan, Cennet Mahallesinin nette bulunmayan Kamera Arkası görüntüleri huzurlarınızda efendim.
Akasya Durağı Komik Çekim Hataları 22:00
Akasya Durağı Komik Çekim Hataları 18.377 izlenme - 9 ay önce Hepimizin yıllarca severek izlediği neredeyse her bölümünü hatırladığımız izlerken kahkahalara boğulduğumuz akasya durağının çekim hataları sizlerle efendim keyifli seyirler.
Cennet Mahallesi 02:46
Cennet Mahallesi 24.555 izlenme - 4 yıl önce Cennet Mahallesi
cennet mahallesi jenerik 02:28
cennet mahallesi jenerik 35.745 izlenme - 6 yıl önce
Hollywood Sosyetesi 01:00
Hollywood Sosyetesi 12.337 izlenme - 10 ay önce Eşim, Akademisyen Anne uygulaması hakkında cevap vermekten sıkılmış herhalde, yerine tanıtım filmi çekmiş. Ben gülmekten bayıldım!!! 7 çocuklu Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin uygulamanın çıkmasına gösterdiği sevinç görülmeye değer. Sanat Yönetmeni ve Seslendirme Direktörü : @faxmactor (Pazarcı oyunundaki teyze)
Cennet Mahallesi Yunus'un Komiser'e Sorduğu Tüm Saçma Sorular 23:48
Cennet Mahallesi Yunus'un Komiser'e Sorduğu Tüm Saçma Sorular 7.420 izlenme - 1 yıl önce Efsane diziler arasında çoktan yerini alan, Cennet Mahallesi dizisini benim gibi eminim ki bir çok seveni vardır. Dizinin eğlenceli sahnelerinden biride, Yunus ile komiser zeki alasya'nın diyaloglarıdır. Yunus'un 1'den 48'a kadar ve final bölümünde yer alan, sahnelerinden derlediğim video'yu seyrediyoruz efendim.
Cennet Mahallesi - Komik Sahne 03:05
Cennet Mahallesi - Komik Sahne 15.973 izlenme - 4 yıl önce Cennet mahallesi
Cennet Mahallesi - Pembe Komik 04:15
Cennet Mahallesi - Pembe Komik 12.165 izlenme - 4 yıl önce Cennet Mahallesi'nde Melek Baykal'ın canlandırdığı Pembe karakterinin komik anları...
Yunus'un Efsanevi Akrostiş Şiiri - Polonezköydeyim (Cennet Mahallesi) 03:34
Yunus'un Efsanevi Akrostiş Şiiri - Polonezköydeyim (Cennet Mahallesi) 2.711 izlenme - 7 ay önce Cennet Mahallesi dizisi'nden hafızalara kazınmış (en azından benim için) bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. Yunus zengin bir iş adamına benzediği için yanlışlıkla kaçırılmıştır. Ailesine bir mektup yollayan genius Yunus akrostiş yöntemiyle bulunduğu bölgenin konumunu paylaşmaktadır. Ayrıca şiirin içinde de şifrelenmiş kısımlar vardır. İzliyoruz.
İki Farklı Dizide Aynı Sahneyi Canlandırmak 03:48
İki Farklı Dizide Aynı Sahneyi Canlandırmak 7.356 izlenme - 1 yıl önce Cennet Mahallesi ve Akasya durağında bulunan iki karakter kaza geçirirler ve kan nakli yapılır ve eşcinsel kanı alan iki karakter garip davvranışlar sergileyince maço mafya babasının kanı verilir. Şimdi sorarım konu sıkıntısı mı var.
Cennet Mahallesi Yunus - Bi Susun Be Bi Susun (Compilation) 02:55
Cennet Mahallesi Yunus - Bi Susun Be Bi Susun (Compilation) 938 izlenme - 2 ay önce Yine taptaze bi içerikle selamlar efendim. Benim bayadır istediğim, compilation'u huzurlarınıza sunuyor yunuz'dan bi susun be karşımını izliyoruz. İyi seyirler.
Çiçek Taksi'de Irkçılık 00:55
Çiçek Taksi'de Irkçılık 6.646 izlenme - 2 yıl önce Aryan ırkının temsilcisi Osman Aga zenci damat adayını işine gücüne karakterine bakmadan sadece siyah ve afrikalı olduğu için evden kovuyor. Şimdi soruyorum Suriyelilere duyar kasanlar benim afrikalı zencime ırkçılık yapılırken neredeydiniz?
İbrahim Erkal Cennet Mahallesi Cümbüş 06:17
İbrahim Erkal Cennet Mahallesi Cümbüş 7.179 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Erkal Cennet Mahallesi Cümbüş 2006
Cennet Mahallesi - Ferhat Maça Hazırlanırsa 01:05
Cennet Mahallesi - Ferhat Maça Hazırlanırsa 6.787 izlenme - 4 yıl önce cennet mahallesi
Alişan - Giderim Bu Diyardan 02:03
Alişan - Giderim Bu Diyardan 6.961 izlenme - 4 yıl önce Cennet Mahallesi (14.Bölüm) Alisan - Giderim bu diyardan
Cennet Mahallesi Köpekler & Ferhatlar Giremez 01:32
Cennet Mahallesi Köpekler & Ferhatlar Giremez 8.720 izlenme - 4 yıl önce http://www.youtube.com/watch?v=lgOPJs7DKkw alın makara arkadaşlar :):)
Özkan Uğur- Kako (Cennet Mahallesi) 02:14
Özkan Uğur- Kako (Cennet Mahallesi) 3.875 izlenme - 3 yıl önce Cennet Mahallesi'nden, - her gün belgesel izleyen entelektüel Türk halkının izlemediğini iddia ettiği efsane diziden- bir sahne. Beter Ali karakterini canlandıran Özkan Uğur'dan Keko adlı parçayı dinliyoruz efendim. Not: Birilerinin ''Türk televizyonlarındaki en gereksiz sahne'' diye nitelendirdiği bir başka Roman havasını bu linkten dinleyebilirsiniz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/216635/turk-televizyonlarindaki-en-gereksiz-sahne İyi eğlenceler.
Cennet Mahallesi - Beter Ali ( Roman Süper ) 02:43
Cennet Mahallesi - Beter Ali ( Roman Süper ) 4.466 izlenme - 4 yıl önce beter ali
Cennet Mahallesi Jenerik 02:28
Cennet Mahallesi Jenerik 4.256 izlenme - 4 yıl önce Cennet Mahallesi Jenerik Pembe Yunus Fatoş Beter Selim Sultan Ferhat
Ferhat ile Sultan'ın Evlendikleri Sahne (Cennet Mahallesi) 20:04
Ferhat ile Sultan'ın Evlendikleri Sahne (Cennet Mahallesi) 273 izlenme - 2 ay önce Her yaştan bireyin, mutlaka denk geldiği yada izlediği Cennet Mahallesi dizisinin baş iki karakteri Ferhat ve Sultan durdular durdular ve senarist'in insafa gelmesiyle 100.Bölümün hatrına sonunda evlendiler. Kesip biçtiğim sahnelerden derlediğim, o mutlu mesut anlara, bizde ortak oluyoruz efendim.
Cennet Mahallesi - Selim Komik 01:21
Cennet Mahallesi - Selim Komik 2.442 izlenme - 4 yıl önce Selim komik sahne
Cennet Mahallesi -  Matematik İşlemi 01:48
Cennet Mahallesi - Matematik İşlemi 2.811 izlenme - 3 yıl önce Cennet mahallesi dizisinin en sevilen sahnelerinden! Penbe akıl almaz bir şekkilde çok zor olan soruyu bildi!
Cennet Mahallesi - Beter Abi 02:47
Cennet Mahallesi - Beter Abi 2.257 izlenme - 4 yıl önce parçayla eğlenmeye başla roman havasıda bu kadar süper olamaz...
Cennet Mahallesi - 1. Bölüm (2004) 01:00:18
Cennet Mahallesi - 1. Bölüm (2004) 933 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun efsane dizilerinden,her gün sabah akşam bölümleri tekrar yayınlansa da seve seve bıkmadan izlediğimiz efsane dizi Cennet Mahallesi'nin 1.bölümüdür. Cennet Mahallesi İstanbul'un kenar semtlerinden biridir. Dans, müzik, aşkların bol olduğu bir yerdir burası. En güzel kızlar, en afili delikanlılar, en hoş sohbet duygulu insanlar burada yaşar. Bu mahallenin gülü güzeller güzeli dansöz Sultan ile yanık sesli kemancı Ferhat birbirlerine deliler gibi aşıktır ama iki taraf aileleri arasında 4 göbek önceden başlayan düşmanlık bu iki sevgilinin aşkına mani olmaktadır. Sultan'ın anası bohçacı Penbe ile Ferhat'ın babası zurnacı Yunus'ta yıllar önce birbirlerine büyük sevda ile bağlanmışlar ama bu düşmanlık onlarında mutluluğunu bozmuştur. Falcı nine, saz tamircisi dededen başlayıp 6 yaşındaki Ayşe ile 8 yaşındaki Ali'ye kadar süren bu düşmanlık bakalım sonra erecek mi? Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve o eski günlere bir dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Cennet Mahallesi - Görünmez Adam Ethem 03:07
Cennet Mahallesi - Görünmez Adam Ethem 1.080 izlenme - 4 yıl önce komik sahne
Leyla ile Mecnun - Cinnet Mahallesi 00:42
Leyla ile Mecnun - Cinnet Mahallesi 930 izlenme - 3 yıl önce Fenomen dizi Leyla ile Mecnun'dan Cennet Mahallesi göndermesi izleyeceğiz. Videomuzun bonusu ise videonun son kısmında komiserin "Bi bitmediniz be!" diye serzenisi olsa gerek. İzliyoruz.