Hoşgeldiniz!

cep

Deprem Esnasında Balkondan Savrulan Cep Telefonu, 4 Kişiyi Hayata Bağladı 05:50
Deprem Esnasında Balkondan Savrulan Cep Telefonu, 4 Kişiyi Hayata Bağladı 89.971 izlenme - 1 ay önce Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Malatya’da, 7.7’lik ilk deprem esnasında yıkılan binanın balkonundan sokağa savrulan cep telefonunu açan bir kişinin haber vermesi üzerine, bir aileden 4 kişi kurtarıldı. Kahramanmaraş’ta 6 Şubat tarihinde meydana gelen iki yıkıcı depremin ardından Malatya’da yıkık-ağır hasarlı bina sayısı 5 bin 578 olarak tespit edildi. ‘Asrın felaketi’ olarak nitelenen depremlerden etkilenen Malatya’da, Niyazi Mısri Mahallesi’ndeki Mazıcı Apartmanı çöktü. Çökme anında evin balkonundan dışarı savrulan cep telefonu, hayat kurtardı. Ekin ailesine ulaşmak isteyen akrabaları, aradığı telefonu açan yabancı uyruklu bir kişinin binanın çöktüğünü söylemesi üzerine bölgeye gitti. Aile fertleri, enkaz altında kalan 4 yakınını enkazdan sağ olarak çıkarmayı başardı. Eşi, iki kızı ve oğlu Muhammed ile enkaz altında kaldıklarını belirten İlhami Ekin (58), depremde oğlu Muhammed’i (18) kaybettiklerini kaydetti. Ekin ailesinin Battalgazi Devlet Hastanesi’ndeki tedavileri devam ediyor. “Bizim telefon aşağıya düşünce başkası alıp konuşmuş” Çöken binanın enkazında akrabalarının kendileri ile nasıl iletişime geçtiklerini anlatan İlhami Ekin, “İlk depremde 5 kişilik aile enkaz altında kaldık. Oğlumu kaybettim. Eşim ve diğer çocuklarımla enkazın altından hepimiz kırık dökük çıktık. Allah razı olsun bizi oradan çıkardılar. Bizim telefon aşağıya düşünce başkası alıp konuşmuş. Kayınlar, çocukları önceki depremlerde hasar gören evimizin yıkılacağını düşünmüş ve aramışlardır. Allah’tan da ümit kesilmez, üç kızım ve bir oğlum ile birlikte oturuyorduk. Oğlumu enkaz altında kaybettim. Bizler de yaralı olarak kurtulduk. Benim telefon camdan fırladığı için birileri dışarıdakiler ile konuşmuş ve ‘enkaz altındakilerin hepsi ölmüş’ demiş. Bizimkiler ‘İlhan ben size ulaşamıyorum’ demiş, telefona cevap veren Suriye uyruklu bir komşum ise ‘Ben İlhan değilim, bina komple yıkıldı, kimse sağ kalmadı’ demiş. Bizimkiler de bunu duyduktan sonra koşarak bizi kurtarmaya geldiler ve bir buçuk saatte bizim enkaza ulaştılar. Üstten kazmaya başladılar ve delik açtılar. Daha sonra hepimizi çıkardılar” dedi. “Oğlumun hedefi subaylık ve yüzbaşı olmaktı, şehit olmak istiyordu” Depremde hayatını kaybettiği oğlunun en büyük hayalinin asker olmak olduğunu kaydeden Ekin, “Sadece oğlum vefat etti. Onun acısı büyük. Demek ki Allah onu bizden daha çok sevdi. Oğlum, melek oldu gitti. Oğlumun hedefi subay olmaktı. Asker olup, şehit olmak istiyordu. O kadar saf ve temizdi ki, uygun olmayan bir şey bile gördüğünde başını çevirip gözlerini kapatırdı. O kadar duygulu, o kadar mutlu bir kişiliğe sahipti” diye konuştu.
Montunun Cebini Denk Getiremeyen Wenger 00:08
Montunun Cebini Denk Getiremeyen Wenger 1.045.501 izlenme - 8 yıl önce Zamanında kışın eldiven giydiğimde felan soğuktan cebimi denk getiremediğim felan olurdu işte Arselan'in teknik direktörü Arsene Wenger'in de 6 denemede cebini bir türlü bulamadığı o anlar.
Nuri, Cep Herkülü'nden Neden Saklanıyor? 02:42
Nuri, Cep Herkülü'nden Neden Saklanıyor? 252.283 izlenme - 9 yıl önce Zıt İkizler'den Nuri, dünya şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu, nam-ı diğer Cep Herkülü ile karşılaşır. Güçlü haltercinin güçlü sesinden etkilenen Nuri, ona albüm çıkarmak ister. Bakalım bu sefer ikizleri nasıl bir macera bekliyor?
Turkcell'den Hem Full Hem Akıllı Paket 00:40
Turkcell'den Hem Full Hem Akıllı Paket 306.492 izlenme - 9 yıl önce "Turkcell kalitesiyle internete girebileceğiniz, her yöne konuşup mesajlaşabileceğiniz bir paketiniz var. Full Paket ile cebinizde maksimum rahatlığı yaşayabilirsiniz. Şimdi Full paket dileyene Akıllı Fatura Özelliği ile ayda 74 TL yerine 55 TL. http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hepsi-bir-arada/full-paket-yeni"
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Toplantı 00:45
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Toplantı 354.084 izlenme - 9 yıl önce Turkcell Profesyoneller Kulübü, aklınızdan geçenleri okuyor. En uygun cihaz ve paket tekliflerinden indirimli alışveriş fırsatlarına siz beyaz yakalıların ihtiyaçlarını çok özel işbirlikleriyle karşılıyor. http://turkcell.com.tr/profesyoneller
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Açık Ofis 00:48
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Açık Ofis 357.598 izlenme - 9 yıl önce Profesyonellerin aklını okuyan kulüp! Turkcell Profesyoneller Kulübü, aklınızdan geçenleri okuyor. İndirimli uçak biletlerinden en uygun cihaz ve paket tekliflerine siz beyaz yakalıların ihtiyaçlarını çok özel işbirlikleriyle karşılıyor.
Turkcell’lilerin Puanları Sarı Kutu’da Birikiyor! 00:50
Turkcell’lilerin Puanları Sarı Kutu’da Birikiyor! 197.843 izlenme - 9 yıl önce Turkcell’li Olduğunuz Her Gün Sarı Kutu’da Puanlarınız Birikir! Biriken Puanlarınız İle Sarı Kutu Kataloğundan Hediyelerinizi Seçebilirsiniz. katılmak Ve Hemen Puan Biriktirmeye Başlamak İçin Sarı Kutu Yazıp 2222’ye Göndermeniz Yeterli. Turkcell Abonelik Yaşı Kesintisiz 1 Yılın Üzerinde Olan Ve Programa Katılan Faturalı Ve Ön Ödemeli Tüm Bireysel Abonelerimizin Katılabilecekleri Bir Programdır. Programa Katılan Abonelerimiz Katılım Günlerine Kadar, Turkcell'de Geçirdikleri Her Gün İçin 1 Sarı Puan, Turkcell'li Olmaya Devam Ettikleri Her Gün İçin İse 10 Sarı Puan Toplar ve Bu Sarı Puan'lar İle Sarı Kutu Kataloğundan Diledikleri Hediyeyi Seçebilirler.
Karşınızda İşCep’in Yenilenen Android Tasarımı! 04:58
Karşınızda İşCep’in Yenilenen Android Tasarımı! 45.660 izlenme - 7 yıl önce Türkiye İş Bankası'nın mobil bankacılık uygulaması İşCep, Android kullanıcıları için yenilendi. Her detayın daha yüksek kullanıcı deneyimi için geliştirildiği uygulamaya yakından bakıyoruz.
Sony Xperia Z3 ile gece çekimi 01:26
Sony Xperia Z3 ile gece çekimi 75.394 izlenme - 8 yıl önce Sony'nin düşük ışık koşullarında iddialı amiral gemisi modeli Xperia Z3 ile İstanbul'da gece turuna çıktık. Sadece gece çekimi modunu kullandığımız video Xperia Z3'ün gece çekimleri konusundaki başarısını gözler önüne serdi.
Üç Cihanda Dört Çeken Beylik Turkcell'lioğulları 02:00
Üç Cihanda Dört Çeken Beylik Turkcell'lioğulları 83.955 izlenme - 10 yıl önce Bu teknoloji bize atamızdan yadigâr! Kafası rahat beylik Turkcell’lioğulları, soluk soluğa izleyeceğiniz heyecan dolu maceralarıyla şimdi Turkcell reklamlarında! http://www.turkcell.com.tr/Downloads/bireysel/html/turkcellliogullari/index.html
İbretlik Siyah Adam Türbanlı Kız Yakınlaşması 01:15
İbretlik Siyah Adam Türbanlı Kız Yakınlaşması 28.189 izlenme - 7 yıl önce Türbanlı bacımız arkadan tacizci var diyo fakat olaylar degişiyor izliyoruz. İbret alınacak bir kesit...
Canlı Yayında Cep Telefonu Çalınan Muhabir 00:51
Canlı Yayında Cep Telefonu Çalınan Muhabir 17.618 izlenme - 4 yıl önce Caddede canlı yayın bağlantısı yapan bir muhabirin cep telefonunu çalınmış. Hırsızların peşine düşen muhabir polislerinde olaya dahil olmasıyla telefonuna kavuşmuş.
2009’a Damgasını Vuracak Harika Bir Duygusal Rap.. 03:09
2009’a Damgasını Vuracak Harika Bir Duygusal Rap.. 85.208 izlenme - 14 yıl önce 2009’a damgasını vuracak harika bir duygusal rap...
Paranı Senden Daha Çok Düşünen Biri. 01:59
Paranı Senden Daha Çok Düşünen Biri. 32.497 izlenme - 10 yıl önce Mazhar Alanson’lu iGaranti reklam filmi Mazhar Alanson’un oynadığı iGaranti reklam filmi. Paranı senden daha çok düşünen biri. Seni yönlendiriyor, paranı senin yerine daha düzgün kontrol ediyor, senin yerine para bitiktiriyor. Güzel özellikleri olan bir uygulama.
Tuzla Buz Olan Vitrine İlginç Yazı 00:48
Tuzla Buz Olan Vitrine İlginç Yazı 3.304 izlenme - 1 yıl önce Cep telefonu ve aksesuarlarının satıldığı bir mağazada tanıtım vitrininin camı kırılınca mağaza sahibi yaratıcı bir reklama imza atmış.
2008 En Güzel Aşk Şiiri Çok Duygusal 04:32
2008 En Güzel Aşk Şiiri Çok Duygusal 51.838 izlenme - 14 yıl önce 2008 en güzel aşk şiiri wwww.ikiask.com
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 3 01:22
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 3 46.902 izlenme - 10 yıl önce #EskidenSosyalMedyaOlsaydi hayat nasıl olurdu? Cevabını Turkcell’lioğulları veriyor.
Nokia Telefona Format Atma 00:08
Nokia Telefona Format Atma 21.784 izlenme - 11 yıl önce Video0001
Recep İvedik Plajda 02:37
Recep İvedik Plajda 33.542 izlenme - 14 yıl önce Arkadaslariyla gunesin tadini cikaran Recep Ivedik’in keyfini kim bozdu? Guzeller guzeli bir kiz mi yoksa bildigimiz kaplumbaga mi?
Türkiye'ye Cep Telefonunun Gelmesi (1995) 12:51
Türkiye'ye Cep Telefonunun Gelmesi (1995) 7.847 izlenme - 6 yıl önce 1995 yılında cep telefonu Türkiye'ye yeni gelmiş, bilişim uzmanı bir bir abimizde bu mucize aleti tanıtıyor. O zamanlar sadece iki GSM şirketi var Telsim ve Turkcell, iki marka var , Ericsson ve Nokia.
İşini Çok Seven Türk Kızı 00:10
İşini Çok Seven Türk Kızı 14.508 izlenme - 8 yıl önce Çok mu konuştuk ne? İşini çok seven Türk kızından komiklikler, şakalar izleyeceksiniz. Teknnolojini zararlarını ortaya koyan ibret verici bir yapım.
Nostaljik Cep Telefonu Zil Sesleri 06:47
Nostaljik Cep Telefonu Zil Sesleri 17.934 izlenme - 8 yıl önce Hayatımızın artık vazgeçilmez bir parçası olan cep telefonlarının unutulmaya yüz tutmuş eski zil seslerini sizlerle paylaşıyorum. Cep telefonunun zil sesini mp3 yapmaktan sıkılanlara, bu güzel monofonik melodileri özleyenlere armağan olsun. Ericsson 00:00 - 01:30 Nokia 01:31 - 06:15 Panasonic 06:16 - 11.02 Motorola Startac 11:03 - 11:39
2 Bin 779 Telefonla Guinness Rekorlar Kitabı'na Giren Türk 01:27
2 Bin 779 Telefonla Guinness Rekorlar Kitabı'na Giren Türk 1.649 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın dört yanından 2 bin 779 cep telefonu biriktirerek rekor kıran Ekrem Karagüdekoğlu, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.
Kafası İyi Genci Trollemek 01:40
Kafası İyi Genci Trollemek 11.619 izlenme - 8 yıl önce Evet sevgili alkışlarlayaşıyorum sakinleri, yine yeni bir troll videosu; Bu sefer bonzai lanetiyle kafayı bulan bir genç trolleniyor. Esen kalın...
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 2 01:18
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 2 30.766 izlenme - 10 yıl önce #EskidenSosyalMedyaOlsaydi hayat nasıl olurdu? Cevabını Turkcell’lioğulları veriyor.
Antrenörüm Diyerek Çocukları Koşturup Soymak 00:52
Antrenörüm Diyerek Çocukları Koşturup Soymak 13.782 izlenme - 7 yıl önce İstanbul Beşiktaş’ta kendisini futbol antrenörü diye tanıtan şahıs, testi geçmesi için çocukları 500 metre koşuya tabii tutmuş, koşu esnasında ise çocukların montlarını çıkartıp, telefonlarını falan bırakmasını istemiş. Çocuklar koşunca da kendisi ters tarafa fıyyyyy.
Minecraft'ta Çalışan Cep Telefonu Yapmak 08:44
Minecraft'ta Çalışan Cep Telefonu Yapmak 8.660 izlenme - 7 yıl önce Efendim bu arkadaş, Minecraft adlı oyunda sadece oyun içi eklentileri kullanarak çalışan bir cep telefonu yapmış. Daha önce de hesap makinası yapılmıştı. İzleyelim..
Nokia 3310 Eritilirse 00:08
Nokia 3310 Eritilirse 1.663 izlenme - 1 yıl önce Bir neslin efsane telefonu olan Nokia 3310 üzerinde bir çok deney yapılmıştı. Bu deneylere eritme deneyi de eklenmiş.
Çantasındaki Telefon Patlayınca Yanma Tehlikesi Geçiren Adam 00:33
Çantasındaki Telefon Patlayınca Yanma Tehlikesi Geçiren Adam 2.260 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da eşi ile yürüyen adamın çantasındaki cep telefonu patlayınca yanma tehlikesi geçirmiş. Adam son anda yırtmış.