Hoşgeldiniz!

cep

Deprem Esnasında Balkondan Savrulan Cep Telefonu, 4 Kişiyi Hayata Bağladı 05:50
Deprem Esnasında Balkondan Savrulan Cep Telefonu, 4 Kişiyi Hayata Bağladı 90.012 izlenme - 1 yıl önce Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Malatya’da, 7.7’lik ilk deprem esnasında yıkılan binanın balkonundan sokağa savrulan cep telefonunu açan bir kişinin haber vermesi üzerine, bir aileden 4 kişi kurtarıldı. Kahramanmaraş’ta 6 Şubat tarihinde meydana gelen iki yıkıcı depremin ardından Malatya’da yıkık-ağır hasarlı bina sayısı 5 bin 578 olarak tespit edildi. ‘Asrın felaketi’ olarak nitelenen depremlerden etkilenen Malatya’da, Niyazi Mısri Mahallesi’ndeki Mazıcı Apartmanı çöktü. Çökme anında evin balkonundan dışarı savrulan cep telefonu, hayat kurtardı. Ekin ailesine ulaşmak isteyen akrabaları, aradığı telefonu açan yabancı uyruklu bir kişinin binanın çöktüğünü söylemesi üzerine bölgeye gitti. Aile fertleri, enkaz altında kalan 4 yakınını enkazdan sağ olarak çıkarmayı başardı. Eşi, iki kızı ve oğlu Muhammed ile enkaz altında kaldıklarını belirten İlhami Ekin (58), depremde oğlu Muhammed’i (18) kaybettiklerini kaydetti. Ekin ailesinin Battalgazi Devlet Hastanesi’ndeki tedavileri devam ediyor. “Bizim telefon aşağıya düşünce başkası alıp konuşmuş” Çöken binanın enkazında akrabalarının kendileri ile nasıl iletişime geçtiklerini anlatan İlhami Ekin, “İlk depremde 5 kişilik aile enkaz altında kaldık. Oğlumu kaybettim. Eşim ve diğer çocuklarımla enkazın altından hepimiz kırık dökük çıktık. Allah razı olsun bizi oradan çıkardılar. Bizim telefon aşağıya düşünce başkası alıp konuşmuş. Kayınlar, çocukları önceki depremlerde hasar gören evimizin yıkılacağını düşünmüş ve aramışlardır. Allah’tan da ümit kesilmez, üç kızım ve bir oğlum ile birlikte oturuyorduk. Oğlumu enkaz altında kaybettim. Bizler de yaralı olarak kurtulduk. Benim telefon camdan fırladığı için birileri dışarıdakiler ile konuşmuş ve ‘enkaz altındakilerin hepsi ölmüş’ demiş. Bizimkiler ‘İlhan ben size ulaşamıyorum’ demiş, telefona cevap veren Suriye uyruklu bir komşum ise ‘Ben İlhan değilim, bina komple yıkıldı, kimse sağ kalmadı’ demiş. Bizimkiler de bunu duyduktan sonra koşarak bizi kurtarmaya geldiler ve bir buçuk saatte bizim enkaza ulaştılar. Üstten kazmaya başladılar ve delik açtılar. Daha sonra hepimizi çıkardılar” dedi. “Oğlumun hedefi subaylık ve yüzbaşı olmaktı, şehit olmak istiyordu” Depremde hayatını kaybettiği oğlunun en büyük hayalinin asker olmak olduğunu kaydeden Ekin, “Sadece oğlum vefat etti. Onun acısı büyük. Demek ki Allah onu bizden daha çok sevdi. Oğlum, melek oldu gitti. Oğlumun hedefi subay olmaktı. Asker olup, şehit olmak istiyordu. O kadar saf ve temizdi ki, uygun olmayan bir şey bile gördüğünde başını çevirip gözlerini kapatırdı. O kadar duygulu, o kadar mutlu bir kişiliğe sahipti” diye konuştu.
Nuri, Cep Herkülü'nden Neden Saklanıyor? 02:42
Nuri, Cep Herkülü'nden Neden Saklanıyor? 252.436 izlenme - 10 yıl önce Zıt İkizler'den Nuri, dünya şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu, nam-ı diğer Cep Herkülü ile karşılaşır. Güçlü haltercinin güçlü sesinden etkilenen Nuri, ona albüm çıkarmak ister. Bakalım bu sefer ikizleri nasıl bir macera bekliyor?
Turkcell'den Hem Full Hem Akıllı Paket 00:40
Turkcell'den Hem Full Hem Akıllı Paket 306.498 izlenme - 10 yıl önce "Turkcell kalitesiyle internete girebileceğiniz, her yöne konuşup mesajlaşabileceğiniz bir paketiniz var. Full Paket ile cebinizde maksimum rahatlığı yaşayabilirsiniz. Şimdi Full paket dileyene Akıllı Fatura Özelliği ile ayda 74 TL yerine 55 TL. http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hepsi-bir-arada/full-paket-yeni"
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Toplantı 00:45
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Toplantı 354.085 izlenme - 11 yıl önce Turkcell Profesyoneller Kulübü, aklınızdan geçenleri okuyor. En uygun cihaz ve paket tekliflerinden indirimli alışveriş fırsatlarına siz beyaz yakalıların ihtiyaçlarını çok özel işbirlikleriyle karşılıyor. http://turkcell.com.tr/profesyoneller
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Açık Ofis 00:48
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Açık Ofis 357.606 izlenme - 11 yıl önce Profesyonellerin aklını okuyan kulüp! Turkcell Profesyoneller Kulübü, aklınızdan geçenleri okuyor. İndirimli uçak biletlerinden en uygun cihaz ve paket tekliflerine siz beyaz yakalıların ihtiyaçlarını çok özel işbirlikleriyle karşılıyor.
Turkcell’lilerin Puanları Sarı Kutu’da Birikiyor! 00:50
Turkcell’lilerin Puanları Sarı Kutu’da Birikiyor! 197.844 izlenme - 10 yıl önce Turkcell’li Olduğunuz Her Gün Sarı Kutu’da Puanlarınız Birikir! Biriken Puanlarınız İle Sarı Kutu Kataloğundan Hediyelerinizi Seçebilirsiniz. katılmak Ve Hemen Puan Biriktirmeye Başlamak İçin Sarı Kutu Yazıp 2222’ye Göndermeniz Yeterli. Turkcell Abonelik Yaşı Kesintisiz 1 Yılın Üzerinde Olan Ve Programa Katılan Faturalı Ve Ön Ödemeli Tüm Bireysel Abonelerimizin Katılabilecekleri Bir Programdır. Programa Katılan Abonelerimiz Katılım Günlerine Kadar, Turkcell'de Geçirdikleri Her Gün İçin 1 Sarı Puan, Turkcell'li Olmaya Devam Ettikleri Her Gün İçin İse 10 Sarı Puan Toplar ve Bu Sarı Puan'lar İle Sarı Kutu Kataloğundan Diledikleri Hediyeyi Seçebilirler.
Karşınızda İşCep’in Yenilenen Android Tasarımı! 04:58
Karşınızda İşCep’in Yenilenen Android Tasarımı! 45.661 izlenme - 8 yıl önce Türkiye İş Bankası'nın mobil bankacılık uygulaması İşCep, Android kullanıcıları için yenilendi. Her detayın daha yüksek kullanıcı deneyimi için geliştirildiği uygulamaya yakından bakıyoruz.
Sony Xperia Z3 ile gece çekimi 01:26
Sony Xperia Z3 ile gece çekimi 75.394 izlenme - 9 yıl önce Sony'nin düşük ışık koşullarında iddialı amiral gemisi modeli Xperia Z3 ile İstanbul'da gece turuna çıktık. Sadece gece çekimi modunu kullandığımız video Xperia Z3'ün gece çekimleri konusundaki başarısını gözler önüne serdi.
Üç Cihanda Dört Çeken Beylik Turkcell'lioğulları 02:00
Üç Cihanda Dört Çeken Beylik Turkcell'lioğulları 83.959 izlenme - 11 yıl önce Bu teknoloji bize atamızdan yadigâr! Kafası rahat beylik Turkcell’lioğulları, soluk soluğa izleyeceğiniz heyecan dolu maceralarıyla şimdi Turkcell reklamlarında! http://www.turkcell.com.tr/Downloads/bireysel/html/turkcellliogullari/index.html
Paranı Senden Daha Çok Düşünen Biri. 01:59
Paranı Senden Daha Çok Düşünen Biri. 32.499 izlenme - 11 yıl önce Mazhar Alanson’lu iGaranti reklam filmi Mazhar Alanson’un oynadığı iGaranti reklam filmi. Paranı senden daha çok düşünen biri. Seni yönlendiriyor, paranı senin yerine daha düzgün kontrol ediyor, senin yerine para bitiktiriyor. Güzel özellikleri olan bir uygulama.
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 3 01:22
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 3 46.909 izlenme - 11 yıl önce #EskidenSosyalMedyaOlsaydi hayat nasıl olurdu? Cevabını Turkcell’lioğulları veriyor.
Nokia Telefona Format Atma 00:08
Nokia Telefona Format Atma 22.643 izlenme - 12 yıl önce Video0001
Recep İvedik Plajda 02:37
Recep İvedik Plajda 33.565 izlenme - 15 yıl önce Arkadaslariyla gunesin tadini cikaran Recep Ivedik’in keyfini kim bozdu? Guzeller guzeli bir kiz mi yoksa bildigimiz kaplumbaga mi?
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 2 01:18
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 2 30.768 izlenme - 11 yıl önce #EskidenSosyalMedyaOlsaydi hayat nasıl olurdu? Cevabını Turkcell’lioğulları veriyor.
Tuzla Buz Olan Vitrine İlginç Yazı 00:48
Tuzla Buz Olan Vitrine İlginç Yazı 3.321 izlenme - 3 yıl önce Cep telefonu ve aksesuarlarının satıldığı bir mağazada tanıtım vitrininin camı kırılınca mağaza sahibi yaratıcı bir reklama imza atmış.
Gömlek Cebinde Telefon Patlayan Adam Ölümden Döndü 00:34
Gömlek Cebinde Telefon Patlayan Adam Ölümden Döndü 1.050 izlenme - 1 yıl önce Evinin mutfağında oturan adam gömlek cebindeki telefonun patlamasıyla neye uğradığını şaşırmış. Adam gömleğinin yanmasıyla zor kurtulmuş.
Bitmeyen Tl 00:46
Bitmeyen Tl 12.940 izlenme - 11 yıl önce " Yayınlanma tarihi: 9 Oca 2013 Bitmeyen TL ile harcadığı TL'si geri yüklenen Turkcell'linin kafası rahat http://www.turkcell.com.tr/kafamrahat"
General Mobile Dst Diamond Cep Telefonu 00:30
General Mobile Dst Diamond Cep Telefonu 17.297 izlenme - 13 yıl önce General Mobile DST Diamond Cep Telefonu & SWAROUSKİ taşlı özel tasarım Kolye HEDİYE www.ticaretmerkezi.com.tr sitesinden bu ürünü sipariş verebilirsiniz.
İnceleme: Samsung Galaxy W i8150 03:05
İnceleme: Samsung Galaxy W i8150 6.785 izlenme - 11 yıl önce
Çantasındaki Telefon Patlayınca Yanma Tehlikesi Geçiren Adam 00:33
Çantasındaki Telefon Patlayınca Yanma Tehlikesi Geçiren Adam 2.293 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da eşi ile yürüyen adamın çantasındaki cep telefonu patlayınca yanma tehlikesi geçirmiş. Adam son anda yırtmış.
Tamir Sırasında Patlayan Cep Telefonu 00:30
Tamir Sırasında Patlayan Cep Telefonu 1.921 izlenme - 3 yıl önce Sıfır ve ikinci el cep telefonu satan dükkanda bir telefonun tamirini gerçekleştiren personel telefonun patlamasıyla büyük korku yaşamış.
Hülya Önütan Cep Telefonu Tanıtımı 00:50
Hülya Önütan Cep Telefonu Tanıtımı 4.053 izlenme - 5 yıl önce Hülya Önütan Cep Telefonu tanıtıyor yanındaki eleman telefondan çok hatunun bacaklarına bakıyor.
Bol Atmasyonlu Çakma iPhone X İncelemesi 30:53
Bol Atmasyonlu Çakma iPhone X İncelemesi 6.812 izlenme - 6 yıl önce Abimiz replika iPhone X tanıtımı yapmış ama fena sallamış. Kamu Spotu : Çakma telefon almayın ufaklık kalkmaz.
Çizilmiş Telefon Ekranı Nasıl Temizlenir? 01:17
Çizilmiş Telefon Ekranı Nasıl Temizlenir? 4.404 izlenme - 9 yıl önce Çizilmiş olan telefon ekranının nasıl temizlediğini birlikte izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nokia 6600 Reklamı (2003) 00:31
Nokia 6600 Reklamı (2003) 4.194 izlenme - 5 yıl önce Nokianın efsane telefonu 6600'ın reklamını izleyeceksiniz. Ne tip yorumlar geleceğini az çok tahmin ediyorum çünkü bizim milletin bu telefonla tanışması çok değişik yollarla olmuştur. Bu arada telefonun çıkış yılı 2003 çıkış fiyatı ise 1000-1200 tl arasıymış yazdığına göre.
cep telefonu ile arabanın kapısını açın 00:59
cep telefonu ile arabanın kapısını açın 9.876 izlenme - 13 yıl önce http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
Akıllı Telefon ile Araba Kullanmak 01:57
Akıllı Telefon ile Araba Kullanmak 6.715 izlenme - 9 yıl önce Ünlü otomobil markası Land Rover tarafından geliştirilen bir uygulama sayesinde araçlar akıllı telefon ile kontrol edilebiliyor. Çoğumuzun telefonu araba yarışı oynatamazken elin adamı gerçek araba sürüyor işte.
2 Bin 779 Telefonla Guinness Rekorlar Kitabı'na Giren Türk 01:27
2 Bin 779 Telefonla Guinness Rekorlar Kitabı'na Giren Türk 1.649 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın dört yanından 2 bin 779 cep telefonu biriktirerek rekor kıran Ekrem Karagüdekoğlu, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.
Nokia 3310 Eritilirse 00:08
Nokia 3310 Eritilirse 1.670 izlenme - 2 yıl önce Bir neslin efsane telefonu olan Nokia 3310 üzerinde bir çok deney yapılmıştı. Bu deneylere eritme deneyi de eklenmiş.