Hoşgeldiniz!

ceylan gözlüm

DAMAR 04:46
DAMAR 42.721 izlenme - 7 yıl önce İzleyecek olan arkadaŞlar yanlarinda jİlet ve benzerİ kesİcİ alet bullundurmasin lütfen.çünkü bu Şarki sİzİ kendİnİzden geçİrecek
Mustafa Aydın - Ceylan Gözlüm 03:58
Mustafa Aydın - Ceylan Gözlüm 1.530 izlenme - 7 ay önce Mustafa Aydın - Ceylan Gözlüm
ceylan gözlüm 04:42
ceylan gözlüm 5.837 izlenme - 5 yıl önce söz irfan yılmazmüzik erfani
ceylan gözlüm / 01:54
ceylan gözlüm / 6.179 izlenme - 5 yıl önce ceylan gözlüm /
ceylan gözlüm şiir 08:18
ceylan gözlüm şiir 7.550 izlenme - 7 yıl önce şiir slm ceylan gözlüm ben seni asla unutamam çok sewiyorum herkes dinlesein... (karanfildal_1771@hotmail.com)(((by_-_dereder)))
ceylan gözlüm - mc turnike & dj techine 01:54
ceylan gözlüm - mc turnike & dj techine 9.635 izlenme - 8 yıl önce mc turnike & dj techine'den amatör bir çalışma... ceylan gözlüm..
YAVUZ BİNGÖL ~~NEREDESİN SEN ~~ 03:32
YAVUZ BİNGÖL ~~NEREDESİN SEN ~~ 8.921 izlenme - 5 yıl önce Su garıp halımden bılen ısvelı nazlım Gönlüm hep senı arıyor neredesın sen Datlı dıllım güler yüzlüm hey ceylan gözlüm Gönlüm hep senı arıyor,neredesın sen,neredesın sen Ben aglarsam aglayıp,gülersem gülen Bütün dertlerımı anlayıp,gönlümü bılen Sankı kalbımı bılerek yüzüme gülen (x2) Gönlüm hep senı arıyor neredesın sen,neredesın sen Sınemde gızlı yaramı kımse bılmıyor Hıc bır tabıp yarama merhem olmuyor Boynu bükük bır garıbım
Oltulu Çocuk Metehan - Ceylan Gözlüm 01:54
Oltulu Çocuk Metehan - Ceylan Gözlüm 2.749 izlenme - 3 yıl önce Oltulu Çocuk Metehan - Ceylan Gözlüm
 Koray Avcı--Ceylan Gözlüm ... 05:28
Koray Avcı--Ceylan Gözlüm ... 530 izlenme - 8 ay önce Koray Avcı--Ceylan Gözlüm ... sarkı sözü Ankara, Türkiye'nin bir ili, başkenti[4] ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2014 itibarıyla 5.150.072 kişidir.[5] Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Yüzölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir. Ankara'nın başkent ilan edilmesinin ardından(13 Ekim 1923)şehir hızla gelişmiş ve günümüzde Türkiye'nin ikinci en kalabalık ili olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk yıllarında ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanan ilin topraklarının yarısı hâlâ tarım amaçlı kullanılmaktadır. Ekonomik etkinlik büyük oranda ticaret ve sanayiye dayalıdır. Tarım ve hayvancılığın ağırlığı ise giderek azalmaktadır. Ankara ve civarındaki gerek kamu sektörü gerek özel sektör yatırımları, başka illerden büyük bir nüfus göçünü teşvik etmiştir. Cumhuriyetin kuruluşundan günümüze, nüfusu ülke nüfusunun iki katı hızda artmıştır. Nüfusun yaklaşık dörtte üçü hizmet sektörü olarak tanımlanabilecek memuriyet, ulaşım, haberleşme ve ticaret benzeri işlerde, dörtte biri sanayide, %2'si ise tarım alanında çalışır. Sanayi, özellikle tekstil, gıda ve inşaat sektörlerinde yoğunlaşmıştır. Günümüzde ise en çok savunma, metal ve motor sektörlerinde yatırım yapılmaktadır. Türkiye'nin en çok sayıda üniversiteye sahip ili olan Ankara'da ayrıca, üniversite diplomalı kişi oranı ülke ortalamasının iki katıdır. Bu eğitimli nüfus, teknoloji ağırlıklı yatırımların gereksinim duyduğu iş gücünü oluşturur. Ankara'dan otoyollar, demiryolu ve hava yoluyla Türkiye'nin diğer şehirlerine ulaşılır. Bilinen tarihi en az 10 bin yıl öncesine, Eski Taş Çağı'na ulaşan[6] Ankara, tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır. Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve nihayet Türkiye Cumhuriyeti, il topraklarını kontrolleri altında tutmuştur. Tektosagların ve Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti olan Ankara şehri ve Frigyalıların başkenti Gordion, il sınırları içinde yer alır. Yıldırım Bayezid'in Timurlenk'e yenik düştüğü Ankara Muharebesi Çubuk yakınlarında ve Kurtuluş Savaşı'nın dönüm noktası olan Sakarya Muharebesi Polatlı yakınlarında yapılmıştır. İlin Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanı, keçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armudu, çiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam'ın maden suları ise ülke çapında tanınır.
ceylan gözlüm 05:15
ceylan gözlüm 4.160 izlenme - 7 yıl önce İyenİm bu türkü senİn İçİn
Süleyman Oruç - Ceylan Gözlüm 04:23
Süleyman Oruç - Ceylan Gözlüm 483 izlenme - 8 ay önce Süleyman Oruç - Ceylan Gözlüm
Ceylan Gözlüm 01:54
Ceylan Gözlüm 1.251 izlenme - 2 yıl önce Ceylan Gözlüm
tatlı dillim.fon müziği eşliğinde senin olmak isti 05:08
tatlı dillim.fon müziği eşliğinde senin olmak isti 6.089 izlenme - 6 yıl önce birinin elini tutmakla birinin elini sıkı sıkı tutmak arasında çok fark var! ya tutarsın ya da tutmazsın ya da tutmuş gibi yaparsın işte. ben yapmam! bunu zaten bilirsin. kimin elini tutacağını yani. deneyerek bulmazsın. sadece bilirsin. bilmek! açıklaması yok. ve ben elini sıkı sıkı tutmayacağımı bildiğim hiç kimseyle İstiklal caddesine gitmeyeceğim! heyecanla ve özene bezene olmadıktan sonra kimseye yemek yapmayacağım! repliklerin bir anlamı yoksa kimseyle film seyretmeyeceğim.
murat şenpınar- ceylan gözlüm 03:52
murat şenpınar- ceylan gözlüm 4.570 izlenme - 7 yıl önce www.muratsenpinar.tr.gg www.muratsenpinar.tr.cx sunar
son kez bakayım yar gözlerine 03:56
son kez bakayım yar gözlerine 3.068 izlenme - 6 yıl önce
yıldız tilbe - neredesin sen cok süper 04:18
yıldız tilbe - neredesin sen cok süper 4.844 izlenme - 6 yıl önce
Osman Köseoğlu - Ceylan Gözlüm 02:28
Osman Köseoğlu - Ceylan Gözlüm 1.900 izlenme - 4 yıl önce
Karataş - Ceylan Gözlüm 03:58
Karataş - Ceylan Gözlüm 1.607 izlenme - 4 yıl önce
zeki bekar-ceylan gözlüm 03:00
zeki bekar-ceylan gözlüm 2.009 izlenme - 6 yıl önce zeki bekar-ceylan gözlüm
Ceylan gözlüm 03:00
Ceylan gözlüm 1.043 izlenme - 4 yıl önce
gidiyorum ceylan gözlüm 04:24
gidiyorum ceylan gözlüm 2.079 izlenme - 7 yıl önce söz: dursun elmas beste ve okuyan: ozan fedai koç
Ah Be Yar 02:56
Ah Be Yar 868 izlenme - 3 yıl önce Seni Unutmayacağımı Bile Bile unutmaya Çalışıyorum
selim güler ceylan gözlüm 06:19
selim güler ceylan gözlüm 1.330 izlenme - 7 yıl önce selimguler@msn.com-SELİM GÜLER ALBÜM ÇIKTI
Kral Efsane - Ceylan Gözlüm 06:19
Kral Efsane - Ceylan Gözlüm 520 izlenme - 2 yıl önce Kral Efsane - Ceylan Gözlüm
ceylan gözlüm(*sen ve ben*) 03:55
ceylan gözlüm(*sen ve ben*) 1.102 izlenme - 5 yıl önce esmerimle damarkolik
Cocuktaki Sese Bak Ya Süper - Erzurumlu Metehan 01:54
Cocuktaki Sese Bak Ya Süper - Erzurumlu Metehan 749 izlenme - 3 yıl önce Erzurumlu Metehan - Sesine Hakim Oluyor Dinlemeye Deger Cocuktaki sese bak ya Sper sesine hakim oluyor Dinlemeye deger(erzurumlu metehan) Dj DersimliKizhttps://www.facebook.com/pages/Dj-DersimliKiz/149636291741383?ref=tn_tnmn"Videoyu İzlerken Sol Üstteki Beğen Butunona Basınız. Desteğinizi Esirgemeyin Arkadaşlarınıza Önerin Bizi.
Mustafa Aydın - Ceylan Gözlüm 03:59
Mustafa Aydın - Ceylan Gözlüm 102 izlenme - 6 ay önce Efendim Mustafa Aydın Karslı bir halk ozanı. Bu şarkısı ise bir trafik kazasında kaybettiği eşine bir ağıt. "kaşlarının karasından kan süzülür yarasından dikenlerin arasından çık kenara ceylan gözlüm"
seni sewiyorum bebeğim 05:30
seni sewiyorum bebeğim 1.047 izlenme - 8 yıl önce bitanemsin
Mustafa Sayan - Gel Yine Ceylan Gözlüm 04:46
Mustafa Sayan - Gel Yine Ceylan Gözlüm 618 izlenme - 4 yıl önce
Ceylan - Kaderın Tuzakları 1985 05:11
Ceylan - Kaderın Tuzakları 1985 553 izlenme - 3 yıl önce seyfi doganay bestesi olan bu eseri sevgili ceylan ücüncü albünde seslendirdi ve albümünede adini verdi