Hoşgeldiniz!

cezaevi

Özgecan Arslan Katil Zanlısı Cezaevinde Öldüresiye Dövüldü 01:10
Özgecan Arslan Katil Zanlısı Cezaevinde Öldüresiye Dövüldü 64.389 izlenme - 7 yıl önce Özgecan Arslan Katil Zanlısı Cezaevinde Dövüldü___@___xclas_______ Mersin Cinayet Özgecan Aslan Katilinin Biletini Kesmişler....
tatar ramazan 07:35
tatar ramazan 93.703 izlenme - 16 yıl önce
PKK'lı Mazlum Doğan - Diyarbakır Cezaevi'ndeki İfadesi 00:22
PKK'lı Mazlum Doğan - Diyarbakır Cezaevi'ndeki İfadesi 11.234 izlenme - 6 yıl önce ''kendisini yakarak öldürmek suretiyle özgürleşen, güya nevruz sembolü bir teröristtir. dağdaki, şehirdeki ve sanal ortamdaki diğer terörist arkadaşların da bir an önce aynı yöntemle kendilerini özgürleştirmelerini bekliyoruz efendim.''
Kader Mahkumları İle 1 Gün - Maltepe Cezaevi 03:14
Kader Mahkumları İle 1 Gün - Maltepe Cezaevi 7.320 izlenme - 5 yıl önce Atv haber Maltepe Cezaevi'ndeki kader mahkumlarının bir gününü kayda almış.
Konya E.tipi Kapalı Cezaevi B.blok D.7 Koğuşu 05:11
Konya E.tipi Kapalı Cezaevi B.blok D.7 Koğuşu 15.667 izlenme - 13 yıl önce biz kelepçeleri kolumuza kol saati diye taktık...
Sevan Nişanyan - Türk Dizileri Boktan 01:24
Sevan Nişanyan - Türk Dizileri Boktan 12.016 izlenme - 6 yıl önce Turizmci, gezgin, yazar Sevan Nişanyan bir süredir hapishanede malum. Açık ceza evinde olduğundan dolayı izinli olarak dışarı çıktığı zaman tvye bir röportaj vermiş ve türk dizilerinden bahsetmiş. Benim de kyk yurdunda kqantinde yemek yerken yaşadığım işkencenin aynısını yaşamış belli ki adam dolmuş. Kendisine geçmiş olsun diyorum buradan.
Tekelci Ahmet Abinin Cezaevine Girmesi 02:05
Tekelci Ahmet Abinin Cezaevine Girmesi 8.953 izlenme - 5 yıl önce Yaklaşık 7 yıl önceki Tekel bayiisindeki kavgası internette izlenme rekoru kıran Tekelci Ahmet lakaplı Ahmet Yılmaz, 10'a yakın suç kaydı nedeniyle polisin düzenlediği baskınla yakalandı.
Ronaldinho’nun Tutuklanarak Cezaevine Gönderilmesi 00:28
Ronaldinho’nun Tutuklanarak Cezaevine Gönderilmesi 3.233 izlenme - 2 yıl önce Sahte pasaport düzenlemesi nedeniyle Paraguay'da yakalanan dünyaca ünlü efsane futbolcu Ronaldinho, kelepçelenerek tutuklandı ve cezaevine gönderildi. İzliyoruz efendim..
Hapishane Maçında Şov Yapan Ronaldinho (5 Gol, 6 Asist) 00:32
Hapishane Maçında Şov Yapan Ronaldinho (5 Gol, 6 Asist) 2.402 izlenme - 2 yıl önce Spektaküler hareketleriyle bir dönemi kendisine hayran bırakan Ronaldinho, hapiste de boş durmamış ve Paraguay'daki kader mahkumu arkadaşlarla yaptıkları maçta 5 gol, 6 asist ile günün yıldızı olmuş İzliyoruz..
Survivor Taner'in Cezaevine Gönderilmesi 03:12
Survivor Taner'in Cezaevine Gönderilmesi 10.145 izlenme - 5 yıl önce Survivor yarışmasından tanıdığımız uçuk kaçık hareketleri ile gündemde kalmayı başaran Taner Tolga Tarlacı karıştığı kavgada şikayet edildi. Daha öncede ufak çapta sabıka kaydı bulunan Tarlacı 35 gün Sincan cezaevinde yattı.
Pardon Filminin İlham Kaynağı 04:36
Pardon Filminin İlham Kaynağı 3.571 izlenme - 4 yıl önce Pardon filminin ilham kaynağı olan bu amcamızın başına gelenleri kendi ağzıyla anlattığı bir röportaj... Traji komik mi desem dram mı desem bilemiyorum ama "Türk işi" olduğu kesin. Olaylar hakikaten "ancak Türkiye'de olur denen" cinsten. Özetle; 1994 yılında işlemediği bir cinayet nedeniyle tam 4 yıl hapis yatıyor ve 1998 yılında suçsuz olduğu anlaşılıp hapisten çıkıyor. Sonrasında da 1999 yılının sonlarına doğru kanserden vefat ediyor. http://www.hurriyet.com.tr/gundem/bay-pardon-omrunu-verdigi-davayi-kaybetti-13153945
Cezaevine Şarkı Söyleyerek Giden Hırsızlar 01:18
Cezaevine Şarkı Söyleyerek Giden Hırsızlar 7.247 izlenme - 7 yıl önce Samsun’da Atatürk Anıtı çevresinde bulunan Atatürk’ün silah arkadaşlarının rölyeflerinden birini çalıp hurdacıya sattıkları iddia edilen 2 genç yakalanırken biri roman türküsü söyleyerek adliye binasına girdi.
Aldırma Gönül Ve Sinop Cezaevi 05:09
Aldırma Gönül Ve Sinop Cezaevi 15.687 izlenme - 13 yıl önce
Irak'da Sıradan Bir Cezaevi 00:44
Irak'da Sıradan Bir Cezaevi 5.740 izlenme - 5 yıl önce Irak'da her dinden her dilden, her meshep'den insanın olduğu, adım atılacak yerlerin olmadığı bir ceza evi görüntüleri sizlerle.
Cezaevi Life-hack 04:19
Cezaevi Life-hack 1.768 izlenme - 2 yıl önce Dil almanca gerçi, ama asıl mesaj zaten görsellerde. Bir gün olur da hapişe düşerseniz, işinize yarayacak life-hackler.
Barbaros Şansal - Türkiye'de Zindanlar Zor 02:30
Barbaros Şansal - Türkiye'de Zindanlar Zor 2.167 izlenme - 3 yıl önce Moda tasarımcısı Şansal, sosyal medyadaki tartışmalı paylaşımından sonra yaşadıklarını anlattı…
Fethiye Kapalı Cezaevi 02:27
Fethiye Kapalı Cezaevi 10.406 izlenme - 14 yıl önce fethiye kapalı cezaevinde halkoyunları ve boks gösterisi
Ezhel'in Tahliye Edilmesi 08:02
Ezhel'in Tahliye Edilmesi 3.193 izlenme - 4 yıl önce Şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği iddiasıyla hakkında 10 yıla kadar hapis istemiyle açılan davadan beraat eden Rapçi ‘Ezhel’ cezaevinden tahliye edildi. Cezaevi önünde açıklama yapan Rapçi Ezhel, “Ben her zaman özgür bir şekilde kendimi ifade etmeye müziğimi yapmaya devam edeceğim” dedi.
Çağdaş Türkü - Tolga Çandar (Rami Kişlasi) 04:21
Çağdaş Türkü - Tolga Çandar (Rami Kişlasi) 12.371 izlenme - 13 yıl önce tolga çandar'ın müthiş sesiyle...
Ümraniye Sapığı Diye Tutuklanan Bilal Akyıldız'ın İsyanı 01:11
Ümraniye Sapığı Diye Tutuklanan Bilal Akyıldız'ın İsyanı 5.552 izlenme - 7 yıl önce Gündemi hayli meşgul eden halk arasında tereddüte yol açan sapık olayının en akılda kalıcı isimlerinden Bilal Akyıldız'ın düştüğü durum oldukça ürkütücü. Cezaevine sevk edilirken kendisini korku ve çaresizlik içinde böyle ifade ediyor.
Eski Manken Deniz Akkaya Cezaevinden Tahliye Oldu 04:41
Eski Manken Deniz Akkaya Cezaevinden Tahliye Oldu 854 izlenme - 10 ay önce Deniz Akkaya, Selin Ciğerci'nin aldırdığı 3 aylık tedbir kararına uymadığı için 3 gün zorlama hapis cezasına çarptırılmıştı. Cezasını çeken Akkaya tahliye oldu. Eski manken, cezaevi çıkışında Selin Ciğerci hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu
Çilem Doğan'n Tahliye Olması 00:16
Çilem Doğan'n Tahliye Olması 3.887 izlenme - 6 yıl önce Adana’da şiddet uygulayan eşini öldürdüğü gerekçesiyle 15 yıl hapis cezasına verilen Çilem Doğan, kefaletle tahliye edildi.
Hırsızlıktan Ceza Evine Giren Adamın Ceza Evini De Soyup Firar Etmesi 01:19
Hırsızlıktan Ceza Evine Giren Adamın Ceza Evini De Soyup Firar Etmesi 2.412 izlenme - 5 yıl önce Kırklareli'de hırsızlık yaparken yakalanan Kenan T. girdiği ceza evinde görevlilerin boş anını kullanarak idari binadaki çelik kasadan 10.282 TL ve 250 Doları çalıp firar etti.
Cezaevinde Maraton Düzenlemek 00:50
Cezaevinde Maraton Düzenlemek 1.464 izlenme - 3 yıl önce Dünyada ilk kez düzenlenen Cezaevi Maratonu'nunda İngiltere'de kullanılmayan bir cezaevi sporcuların parkuru olmuş. Katılan yarışmacılardan Michael Burke, rakiplerini geride bırakarak koşunun galibi olMUŞ.
Mapushane 05:36
Mapushane 7.525 izlenme - 14 yıl önce ne acıdır mapushane havası çocuklar ağlıyor ister babasını hakkımda verdiler idam cezasını mapushane senıde yapan kör olsun kör olsunnnnnn:(
Afganistan - Aşiret Reislerinin Tutsağı Kadınlar 02:21
Afganistan - Aşiret Reislerinin Tutsağı Kadınlar 4.309 izlenme - 6 yıl önce Afganistan’da Taliban’ı deviren savaşın üzerinden 15 yıl geçmesine rağmen kadınlar hala temel haklarından mahrum edilmeye devam ediyor. Ülkenin en fakir illerinden Paktika’da kadın mahkumlar için yapılmış bir cezaevi bulunmuyor. Bu nedenle hükümlü kadınlar aldıkları cezayı aşiret reislerinin evlerinde kalarak çekiyor. Zina yapmakla suçlanan 18 yaşındaki Feyza da cezasını çekmek üzere bir aşiret resinin evine gönderilmiş: “Benim gibi aşiret liderlerinin evlerinde cezasını tamamlayanlar buradaki zor şartlardan şikayetçi. Burada bize bakmak ve taleplerimizi karşılamak için hiç kimse yok. Hükümetten ve kadın hakları temsilcilerinden ayrı bir hapishane kurmalarını istiyoruz ki oralarda hizmet edelim, aşiret şeflerinin evlerinde değil.” Ailelerinden uzak tutulan mahkum kadınların kaderi evlerine yerleştirildikleri aşiret liderinin elinde. Bu kadınlar hiç bir maaş almadan temizlikçi olarak çalıştırılıyor. Burada yaşayan Peştunların töreleri modern hukuk kurallarının üzerinde işliyor. Kadınları kendi evinde tutan aşiret reisi Halil Zadran: “Bir kadın veya bir kız suç sayılabilecek bir eylemde bulunduğu zaman Vali veya emniyet müdürü beni arar ve kadınlar için hapishaneleri olmadığını ve mümkünse onu burada tutmamızı ister. Ardından ben de kadınlar için kalacak güvenli bir yer bulurum ve cezaları bitene kadar burada kalırlar.” dedi. Aşiret liderlerinin evlerinde tutulan kadın mahkumların hepsine kötü muamelede bulunulmasa da, cinsel istismar durumda hiç bir hukuki güvence bulunmuyor. Kadın hakları savunucularından Bibi Hava “Durum öyle bir çözüme kavuşmuş ki kaybeden yine kadınlar. Paktika’da kadınlar için en büyük sorun onlar için bir hapishane ve özgürlülerine kavuştuklarında güvenli bir koruma alanları olmaması.” dedi. İnsan Hakları İzleme Örgütü’nün 2014 yılında yayınladığı bir rapora göre Afganistan’da kadınların yarısından fazlası evlilik dışı ilişkiler gibi “ahlaki suçlardan” yargılanıyor. Ülkedeki hapishane şartları çoğu kez insan hakları gözlemcileri tarafından eleştirilerin odağı olmaya devam ediyor. Feyza’nın durumu 2001’de Taliban devrildikten sonra elde edilen insan haklarının henüz tüm bölgelere ulaştırılamadığının da bir diğer kanıtı.
Ulucanlar Mamak Cezaevi 04:56
Ulucanlar Mamak Cezaevi 3.155 izlenme - 10 yıl önce Ulucanlar Mamak Cezaevinde Yapılan Müzeden Fotoğraflar ..
Ramiz Dayı - Emir Almak Başka, Keyif Almak Başka 03:17
Ramiz Dayı - Emir Almak Başka, Keyif Almak Başka 2.704 izlenme - 5 yıl önce Ramiz dayı hayat dersi verirken içeri giren gardiyan ortamı bok ediyor tabi dayı durur mu koyar postayı yollar. Emir Almak Başka, Keyif Almak Başka
Havalandırmadan Kaçmaya Çalışan Kadın Mahkum 01:16
Havalandırmadan Kaçmaya Çalışan Kadın Mahkum 723 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da bir kadın mahkum, hapishanenin tavanda bulunan havalandırma borusuna tırmanarak kaçmaya çalışırken polis tarafından aşağıya çekilerek yakalanmış.
12 Eylül'de Ateist Üsteğmen ve Ülkücüler 03:05
12 Eylül'de Ateist Üsteğmen ve Ülkücüler 3.232 izlenme - 7 yıl önce Bugün 12 Eylül 2013 ve 12 Eylül 1980 tarihinin 33. yıldönümü. 12 Eylül 1980 Akıl Tutulmasında neler oldu neler, belki bizler o gün hayatta bile yoktuk ama daha bizler dünyaya gelmeden hayatlarımızı etkileyecek olaylar cereyan etti bu tarihte. Neyse bugünü anmak adına dönemin ülkücülerinden sevgili Turan Sevim'in coşkulu anlatımıyla Ülkücülerin Ateist Üsteğmen ile olan maceralarını dinleyelim.