Hoşgeldiniz!

cezayir

Onur Yalçın 04:07
Onur Yalçın 42.530 izlenme - 16 yıl önce ANKARA OYUN HAVALARI
05-Cezayir 03:08
05-Cezayir 16.319 izlenme - 14 yıl önce cezayir antalya
Karısını İlk Kez Makyajsız Görünce Boşayan Adam 01:24
Karısını İlk Kez Makyajsız Görünce Boşayan Adam 14.848 izlenme - 6 yıl önce Eşini ilk kez makyajsız gören adam dava açtı Akıllara durgunluk veren olayın yaşandığı ülke Cezayir. Düğün gecesi keyfi yerinde olan damat, sabah eşini evde makyajsız görünce şoke oldu. Eve hırsız girdiğini zanneden damat kadının karısı olduğunu anlayınca mahkemeye koştu Cezayir'de bir damat, evliliğinin sabahında eşini makyajsız haliyle ilk kez görünce ''yaşadığı şok'' nedeniyle eşine 20 bin dolarlık dava açtı. Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre, eşine 20 bin dolarlık(55 bin TL) tazminat davası açtığını söyleyen damat, bir sabah uyandığında yanındaki kişiyi tanıyamadığını ve karısının bu kadar farklı görünüyor olmasının onu şaşırttığını anlattı. Öyle ki bir süre eşini, evine giren hırsız sandı. Davacı damat, karısının kendisini dolandırdığını ve psikolojik açıdan mağdur olduğu için kadından 20 bin dolar tutarında tazminat talep ettiğini söyledi.
fransa cezayir soykırımı 04:28
fransa cezayir soykırımı 20.022 izlenme - 16 yıl önce son zamanların en gözde konusunun videosu....
Yanlışlıkla Arkadaşının Yüzünün Çizilmesine Sebep Olan Arap 00:47
Yanlışlıkla Arkadaşının Yüzünün Çizilmesine Sebep Olan Arap 4.870 izlenme - 4 yıl önce Bir kaza eseri, hesapta olmayan bir şekilde istemeden arkadaşının yüzünü çizdiren sürücüyü ve mağdur arkadaşını izliyoruz. Bu görünmez kazanın Cezayir'de meydana geldiği rivayet ediliyor.
Uçağı Kovalayan Yolcu 02:12
Uçağı Kovalayan Yolcu 5.167 izlenme - 7 yıl önce Atatürk Havalimanı'nda Cezayir vatandaşı bir yolcu uçağını kaçırınca, camı kırarak aprona çıktı. Uçağın peşinden koşmaya çalışan yolcu, görevliler tarafından yakalandı. "Alıntıdır"
1999 Depremi Artçı Şokla Yıkılan Bina 03:16
1999 Depremi Artçı Şokla Yıkılan Bina 2.841 izlenme - 3 yıl önce 17 Ağustos 1999 depreminin ardından sadece üst kısmı ayaktan kalan binanın artçı şokla yıkılmasını ve enkazda kalanları kurtarmaya çalışan Cezayirli kurtarma ekibini izleyeceğiz.
Yaşar - Cezayir Menekşesi 04:07
Yaşar - Cezayir Menekşesi 8.654 izlenme - 8 yıl önce Yaşar - Cezayir Menekşesi Yine kar yağıyor sokaklara Sana yar yol bulamıyorum Dinlenmiyor şu gönlümün kavuşmak endişesi Gözlerin cezayir menekşesi İmdat yine mi yol |İmdat yine mi kar İmdat yine mi karlardan yollar örtülüyor Yaptığın cezaya girer senin Gün olur her alev küllenir Küllenmiyor senin yangının büyüyor hay aksi gözlerin cezayir menekşesi Şu yağan karlar gönlümün ceza-i müeyyidesi gözlerin cezayir menekşesi Dağda bir avcı kulübesi Kadar mahsurum sana mecburum Senin sesin melek sesi Ve gözlerin cezayir menekşesi
Algérie pour toujours (Gates of the Sun) Fragman 02:14
Algérie pour toujours (Gates of the Sun) Fragman 6.721 izlenme - 8 yıl önce 2014 yapımı Cezayir aksiyon filmi Güneşin Kapıları (Gates of the Sun) fragmanı. Jean-Marc Mineo'nun yazıp yönettiği Algerie Pour Toujours filminde Zakaria Ramdane ve Lorie Pester'in yanı sıra Mike Tyson da rol alıyor.
Khaled - Aicha (Klip) 04:18
Khaled - Aicha (Klip) 4.852 izlenme - 7 yıl önce 90lı yılların patlayan rai şarkılarından biri daha! Alkışlarla Yaşıyorum farkıyla! Khaled(Halid) adlı abimizin bu eseri çıktığı sene billboardlarda paso 1 numaraydı. 1996 tarihli Sahra albümünde bulunmaktadır. Mutaf adlı doktorumuz da bu eseri coverlayanlar kervanına katılmıştır. Ses olaraktan ulaşmak isteyene: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1613/khaled---aicha Şarkı Sözleri (lyrics): Comme si j`n`existais pas Elle est passée a cote de moi Sans un regard, Reine de Sabbat J`ai dit, Aicha, prends, tout est pour toi Voici, les perles, les bijoux Aussi, l`or autour de ton cou Les fruits, bien murs au gout de miel Ma vie, Aicha si tu m`aimes J`irai où ton souffle nous mene Dans les pays d`ivoire et d`ebene J`effacerai tes larmes, tes peines Rien n`est trop beau pour une si belle Oooh ! Aicha, Aicha, ecoute-moi Aicha, Aicha, t`en vas pas Aicha, Aicha, regarde-moi Aicha, Aicha, reponds-moi Je dirai les mots des poemes Je jouerai les musiques du ciel Je prendrai les rayons du soleil Pour eclairer tes yeux de reine Oooh ! Aicha, Aicha, ecoute-moi Aicha, Aicha, t`en vas pas Elle a dit, garde tes trésors Moi, je vaux mieux que tout ca Des barreaux forts, des barreaux meme en or Je veux les memes droits que toi Et du respect pour chaque jour Moi je ne veux que de l`amour Comme si j`n`existais pas Elle est passée a cote de moi Sans un regard, Reine de Sabbat J`ai dit, Aicha, prends, tout est pour toi Nbrik Aicha ou nmout allik [Je te veux Aicha et je meurs pour toi] `Hhadi kisat hayaty oua habbi [Ceci est l`histoire de ma vie et de mon amour] Inti omri oua inti hayati [Tu es ma respiration et ma vie] Tmanit niich maake ghir inti [J`ai envie de vivre avec toi et rien qu`avec toi] Aicha, Aicha, ecoute-moi Aicha, Aicha, t`en vas pas Aicha, Aicha, regarde-moi Aicha, Aicha, reponds-moi
İsveç Stockholm'da Kadına Saldıran Mülteci 00:19
İsveç Stockholm'da Kadına Saldıran Mülteci 6.393 izlenme - 7 yıl önce Hırsızlık yapmaya çalışan bir mülteciyi engelleyen kadın, mülteci tarafından tekmelendi. Saldirganin avukati Ekrem Güngor isimli bir Türktur.
Yasar - Cezayir Meneksesi Yeni Videoklip 2008albüm 03:29
Yasar - Cezayir Meneksesi Yeni Videoklip 2008albüm 7.914 izlenme - 14 yıl önce yasar - cezayir meneksesi yeni videoklip 2008_ naza
Enrico Macias - Bu Ne Dünya Kardeşim (Aux Talons De Ses Souliers) 04:15
Enrico Macias - Bu Ne Dünya Kardeşim (Aux Talons De Ses Souliers) 6.520 izlenme - 7 yıl önce Yeliz'den tanıdığımız, Ayşeciğin dilinden düşürmediği, Hababam Vokal Grubunun da yorumladığı, Bu Ne Dünya Kardeşim şarkısının öz mü öz (öz be öz) sahibi Cezayir asıllı Fransız sanatçı Enrico Macias'tan sahne performansı. Siz bilmezsiniz belki ama teyzeleriniz bilir. Sitede vardı ama normal kaydı vardı. Bu sahne performansı.
Adem Aydaş Aydost Bülbül Cezayir 07:24
Adem Aydaş Aydost Bülbül Cezayir 7.116 izlenme - 14 yıl önce adem aydaŞ(fox tv)-aydost-bülbül-cezayİr
Yarışan Atlar İle Çarpışan Polis Arabası - Cezayir 00:59
Yarışan Atlar İle Çarpışan Polis Arabası - Cezayir 3.190 izlenme - 5 yıl önce Cezayir'den gelen görüntüde cinayet gibi kaza,görüntüde at yarışı esnasında koşan atlaraın üzerine arabasını süren polis aracı jokeyleri bowling gibi deviriyor
Sétif ve Guelma Katliamı - 8 Mayıs 1945 04:28
Sétif ve Guelma Katliamı - 8 Mayıs 1945 2.859 izlenme - 7 yıl önce II. Dünya Savaşı’nın sona ermesi üzerine Cezayir bayrakları ile kutlama yapan tüm Müslüman Cezayirlilerin üzerine, Fransız ordusu ve polisi tarafından makinalı tüfeklerle ateş açılmış ve silahsız 45.000 sivil Cezayirli görüldükleri ve yakalandıkları yerde katledilmiştir. Bağımsızlık vaddi için gösteri yapan halktan binlerce sivil katledilmiştir. Bununla birlikte Fransa, Cezayir'in bağımsızlığını ilan ettiği tarihe kadar sivil Cezayirlileri sistematik bir şekilde katletmiştir. Cezayirlilere göre, Fransa'nın 132 yıl süren işgali sırasında 1 milyondan fazla insan öldürülmüştür. Cezayir devlet başkanı Abdülaziz Buteflika ise Fransa'nın Cezayir'de sadece insanlara karşı değil, insanların kimlikleri ve kültürlerine karşı da bir soykırım uyguladığını iddia etmiştir. Cezayirli üst düzey bir idareci olan ve Mayıs 1945 Vakfı'nın Başkanı Muhammed El Korso, "Fransızlar ve uluslararası kamuoyu bilmelidir ki Fransa Mayıs 1945'de gerçek bir soykırım işlemiştir" demiştir. Yine Cezayir devlet başkanı Abdülaziz Bouteflika da "Cezayir, sömürgecilik ve bağımsızlık savaşı dönemlerinde işlenen tüm bu suçların Fransa tarafından kabul edilmesini beklemeyi hiçbir zaman bırakmamıştır." demiştir. Fransa'nın inkâr politikalarına rağmen Cezayir, Fransa'nın Cezayir Soykırımı'nı tanımasını istemiştir ve 2005 yılında tanınmıştır da.
Kamera Şakası Yapayım Derken Bir Kamyon Sopa Yemek 01:15
Kamera Şakası Yapayım Derken Bir Kamyon Sopa Yemek 3.246 izlenme - 8 yıl önce Cezayirde kamera şakası yapmaya çalışan gençlerden bir tanesinin yediği sopaya şahit oluyoruz, şakayı yapmaya çalışan genç de seçtiği şaka yöntemiyle sopa yemeyi biraz haketmiş gibi, iyi seyirler
Ali Saruhan Cezayir 03:48
Ali Saruhan Cezayir 2.372 izlenme - 8 yıl önce Kayıt Ali ihsan Yıldırım
Cezayir Oyun Havası Oynayan Çocuklar 01:35
Cezayir Oyun Havası Oynayan Çocuklar 2.016 izlenme - 9 yıl önce Cezayir Oyun Havası Oynayan Çocuklar
Bayhan - Cezayir Menekşesi 03:03
Bayhan - Cezayir Menekşesi 3.248 izlenme - 13 yıl önce cezayir menekşesi(ölüm çiçeği)
Mustafa Kandıralı - Cezayir Oyun Havası (Enstrümantal) 02:25
Mustafa Kandıralı - Cezayir Oyun Havası (Enstrümantal) 1.583 izlenme - 7 yıl önce Tüm Anadolu ve Rumeli'nde bilinen Cezayir havasının, üstat Mustafa Kandıralı tarafından, enstrümantal icrasını efendim. Müziği oynak da olsa, sözleri hüzünlüdür. 1830'da kaybedilen Cezayir'e ağıttır.
Hasan Yılmaz   -Cezayir 03:51
Hasan Yılmaz -Cezayir 1.271 izlenme - 7 yıl önce cezayir
Türkiye 2-0 Cezayir - Keyif Sigarası İçen Fatih Terim (1993) 05:34
Türkiye 2-0 Cezayir - Keyif Sigarası İçen Fatih Terim (1993) 1.489 izlenme - 7 yıl önce Fransa 93 Akdeniz Oyunlarında altın madalyayı getiren final maçı. Karşılaşmayı Hakan Şükür ve Sergen'in golleriyle 2-0 kazandık. Fatih Terim önderliğinde Türk futbolunun altın jenerasyonunun yakalandığı bu turnuvada Sergen Yalçın, Hakan Şükür, Ergün Penbe, Tugay Kerimoğlu, Arif Erdem, Alpay Özalan gibi birçok isim sahneye çıkmıştır. En unutulmazı maç esnasında Fatih Terim in, 2. gol üzerine yaktığı keyif sigarasıdır.
Mehmet Kayık - Cezayir 03:29
Mehmet Kayık - Cezayir 1.356 izlenme - 7 yıl önce Mehmet Kayık - Cezayir
Dokumacılar Köyü 05:47
Dokumacılar Köyü 2.222 izlenme - 13 yıl önce dünyanın en iyi pirincinin yetişdiği yer işte bu köy
El Gusto (Belgesel) 01:29:20
El Gusto (Belgesel) 1.160 izlenme - 7 yıl önce Bir kaç yıl önce televizyonda zap yaparken TRT'de denk geldiğim ve hayran kaldığım belgesel/müzik. Cezayir iç savaşıyla birbirinden ayrı düşmüş chaabi adlı Cezayir'e özgü müziği yapan amcaların hikayesi anlatıyor. Yakın zamanda toplanıp El Gusto Orchestra adıyla konserlere başlamışlar. Müzikleri bence muhteşem. Yazan-Yöneten: Safinez Bousbia
Cezayir Taraftarlarının Hunharca Yaşadığı Gol Sevinci 01:04
Cezayir Taraftarlarının Hunharca Yaşadığı Gol Sevinci 965 izlenme - 7 yıl önce Dün akşam oynanan Cezayir-Rusya maçında Slimani'nin attığı gol sonrası Cezayirli taraftarların yaşadığı gol sevinci ilginçti. Hunharca ve "Sen otur lan, kamera beni çekiyor." tarzında yaşanması nedeniyle güldürdü. Nedense bu dünya kupasında ilginç gol sevinçleri görüyoruz. Hayrolsun
Ramazan Çelik - Cezayir 05:06
Ramazan Çelik - Cezayir 118 izlenme - 12 ay önce Ramazan Çelik'in, Canayakın Müzik etiketiyle yayınlanan "Ramazan Çelik'le Oynamaya Devam" albümünde yer alan "Cezayir" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik :Anonim Aranje : Hüseyin Canayakın Mix-Master : Hüseyin Canayakın Klip Yönetmeni : Hüseyin Canayakın Montaj: Canayakın Desing Görüntü Yönetmeni: Orhan Canayakın "Cezayir" şarkı sözleri ile Cezayir'in harmanları savrulur, Savrulur da dört bir yana devrilir, Cezayir anam canım Cezayir. Sokakları mermer taşlı, Güzelleri hilâl kaşlı Cezayir. Cezayir'in atyanında çaylar var, Güzel güzel giyinmişte kızlar var, Kızlar var anam kızlar var. Sokakları mermer taşlı, Güzelleri hilâl kaşlı Cezayir. Cezayir'in gemileri sallanır, Sallanır da dört bir yana devrilir, Cezayir anam canım Cezayir. Sokakları mermer taşlı, Güzelleri hilâl kaşlı Cezayir. Cezayir'i bir ikindi vurdular, Camilere çifte çanlar taktılar, Cezayir aman canım Cezayir. Sokakları mermer taşlı, Güzelleri hilâl kaşlı Cezayir
Ama Rasim - Cezayir 03:16
Ama Rasim - Cezayir 1.354 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Sarı Kız - Sözlü Oyun Havaları Çıkış Tarihi: 07.05.2009 Türk Halk Müziği
Yaşar - Cezayir Menekşesi 03:42
Yaşar - Cezayir Menekşesi 1.082 izlenme - 8 yıl önce Albüm: Dem Şarkı Sözleri(lyrics): Yine kar yağıyor sokaklara Sana yar yol bulamıyorum Dinlenmiyor şu gönlümün kavuşmak endişesi Gözlerin cezayir menekşesi İmdat yine mi yol &İmdat yine mi kar İmdat yine mi karlardan yollar örtülüyor Yaptığın cezaya girer senin Gün olur her alev küllenir Küllenmiyor senin yangının büyüyor hay aksi gözlerin cezayir menekşesi Şu yağan karlar gönlümün ceza-i müeyyidesi gözlerin cezayir menekşesi Dağda bir avcı kulübesi Kadar mahsurum sana mecburum Senin sesin melek sesi Ve gözlerin cezayir menekşesi