Hoşgeldiniz!

che guevara

Che Guevara'dan Bahsetmeyin - Serkan İnci 01:54
Che Guevara'dan Bahsetmeyin - Serkan İnci 3.030 izlenme - 1 hafta önce Serkan İnci: Artık aileler çocuklarına Che Guevara ismini örnek göstermesin. Bill Gates, Steve Jobs gibi başarılı insanları örnek gösterin. Bilim ve teknoloji üretmek lazım. Gelecek nesil nasıl olacak?
Che Denen Eşkıya Gencimin Göğsünde Olamaz - İsmail Kahraman 01:19
Che Denen Eşkıya Gencimin Göğsünde Olamaz - İsmail Kahraman 3.901 izlenme - 2 ay önce Rize’de ilk kez gerçekleştirilen Fetih Kutlaması’nda konuşan TBMM Başkanı İsmail Kahraman, gençlere kendi tarihimizin öğretilip sevdirilmesi gerektiğini belirterek, Che’nin resimlerinin Türk gençlerinin tişörtlerinde olmaması gerektiğini söyledi ve "Dev-lis var. Yani Liseli Devrimciler. Che Guevara’nın gömleklerini giymişler. Che 39 yaşında öldürülen, bizzat kendisinin infazlar yaptığı bir katil kişilik. Bir gerilla. Bolivya’da, Küba’da, Güney Amerika’da faaliyette bulunan bir eşkıya benim liseli gencimin yakasında, göğsünde olamaz. Olmamalı." diye konuştu.
Natalie Cardone - Hasta Siemprr (Che Guevara) 04:59
Natalie Cardone - Hasta Siemprr (Che Guevara) 50.689 izlenme - 7 yıl önce sonsuza kadar komutan; che guevara!!!
Ernesto Che Guevara 05:09
Ernesto Che Guevara 32.244 izlenme - 9 yıl önce ernesto che guevara'nın resimlerinden oluşan slayt gösterimi
Che Guevara Suriye'de 00:46
Che Guevara Suriye'de 2.146 izlenme - 8 ay önce Che Guevara'nın Suriye ziyaretini gösteren çok nadir bir kayıt..
Deniz Gezmiş Ve Diğer Yoldaşları 04:41
Deniz Gezmiş Ve Diğer Yoldaşları 24.995 izlenme - 7 yıl önce deniz gezmiş'in anısına..
comandante  che guevara 04:43
comandante che guevara 12.478 izlenme - 8 yıl önce comandante che guevara
Che Guevara 02:13
Che Guevara 16.744 izlenme - 10 yıl önce arkadaşlar ,sanırım kötü olmadı,, bi de siz izleyin...
nathalie cardone comandante che guevara hasta sie 05:00
nathalie cardone comandante che guevara hasta sie 10.983 izlenme - 6 yıl önce
Che Guevara Diyemeyen Çocuğun Dramı 00:23
Che Guevara Diyemeyen Çocuğun Dramı 3.099 izlenme - 3 yıl önce Che Guevara Diyemeyen Çocuğun Dramı
Nathalie Cardone - Comandante Che Guevara Hasta Siempre 05:00
Nathalie Cardone - Comandante Che Guevara Hasta Siempre 1.262 izlenme - 1 yıl önce Nathalie Cardone Fransız sinema oyuncusu ve şarkıcıdır. Bir dönemin aktif devrimcilerinden de olan Cardone, maddi ve manevi iflasın eşiğinde iken "Hasta Siempre" adlı şarkıyı yeniden düzenleyerek büyük bir çıkış yapar. Keyifli dinlemeler. Senin cesaretinin güneşinin ölüme set çektiği tarihin doruklarından beri seni sevmeyi öğrendik İşte tam burada senin sevgili duruşunun duruluğu ve içtenliği komutan che guevara Gülüşündeki ışıkla baharın güneşlerini yanına alarak meltemleri yakarak geliyorsun bayrağı yükseltmek için İşte tam burada senin sevgili duruşunun duruluğu ve içtenliği komutan che guevara Senin devrim aşkın seni yeni hedeflere sürüklüyor orada senin özgürlük veren güçlü kollarına gerek var.
Susturulamayan Che Guevara Şarkısı 01:11
Susturulamayan Che Guevara Şarkısı 1.616 izlenme - 1 yıl önce Üniversitede öğrenciler ile polisler arasında olaylar çıkmıştır. Öğrenciler aynı anda okulun hoparlöründen Comandante Che Guevara şarkısını vermektedirler. Polisler ise buna bir son vermek isterler ancak istediklerini yapmakta biraz zorlanırlar. Böylece ortaya absürd bir durum çıkar. Film: Sıkıyönetim - 1972 Yönetmen: Costa-Gavras Film sıkıyönetim dönemindeki ve ABD'nin de içişlerine karıştığı Uruguay'daki toplumsal olayları ve buna karşı verilen tepkileri, mücadeleleri konu almaktadır. Gerçek hikayelerden esinlenilerek çekilmiştir.
nathalie cardone - hasta siempre 04:42
nathalie cardone - hasta siempre 6.409 izlenme - 7 yıl önce İnebolu... Karadeniz in incisi... Yeşille mavinin kucaklaştığı güzellikler diyarı. İnebolu yu görmeden Karadeniz i keşfedemezsiniz... Siz, hiç güneşin denizden doğup, denizden battığını gördünüz mü..? Yanıtınız hayır ise; İnebolu’yu görmelisiniz...
Comandante 04:17
Comandante 11.489 izlenme - 10 yıl önce Che Guevara'nin elimdeki en sevidğim resimleriyle bir movie hazırladım Umarım beğenirsiniz.
nathalie cardone comandante che guevara hasta siempre 05:00
nathalie cardone comandante che guevara hasta siempre 4.130 izlenme - 5 yıl önce
nathalie cardone 05:05
nathalie cardone 4.003 izlenme - 6 yıl önce ernesto che guevara için yapılan bir çalışma
hasta siempre / karma 08:12
hasta siempre / karma 8.745 izlenme - 9 yıl önce hasta siempre che guevara
che guevara 01:24
che guevara 5.301 izlenme - 10 yıl önce bence güzel oldu???
iran - mohsen namjoo - che guevara 02:39
iran - mohsen namjoo - che guevara 5.189 izlenme - 7 yıl önce mohsen namjoo - che guevara (alamut1@hotmail.de)
Che Guevara - Emperyalizm Üzerine 1965 (Türkçe Altyazı) 01:20
Che Guevara - Emperyalizm Üzerine 1965 (Türkçe Altyazı) 681 izlenme - 2 yıl önce Birkaç kez daha denedim siteye video eklemeyi ama kabul edilmedi. Bugün Che'nin 84. yaş günü olma sebebiyle belki bu defa yayınlanır. Videoyu nostalji kısmına eklememiş olmamın nedeni:Che Guevara'nın, dünyanın neresinde olursanız olun herhangi bir mücadele alanında direnişçilerin bayraklarında hala sembol olarak dalgalanmasıdır. Kendi ülkesi olmadığı halde ''nerede ezilen halk varsa ben oralıyım'' şiarıyla Bolivya'da,Küba'da ve Afrika'da gerilla mücadelerine katılmış, hepsinde başarılı olmasa da bizlere nasıl insan olunabileceğini hayatıyla göstermiştir. Son olarak iyi ki doğdun Che.
Che'nin İnfaz Edilişi - Che 07:34
Che'nin İnfaz Edilişi - Che 844 izlenme - 1 yıl önce Che'nin Bolivya ordusu tarafından esir alındıktan sonra hücredeki askerle konuşmasından bir kesit ve daha sonra infazı. Che filmi, Steven Soderbergh'in yönettiği ve Benicio del Toro'nun başrolünde yer aldığı, Ernesto "Che" Guevara'yı konu alan 2008 yapımı biyografik sinema filmidir.
Various Artists - Comandante Che Guevara 03:29
Various Artists - Comandante Che Guevara 2.229 izlenme - 5 yıl önce
Ölümsüz Che Guevara - Belgesel (45 dk) 45:19
Ölümsüz Che Guevara - Belgesel (45 dk) 587 izlenme - 1 yıl önce Küba Devrimi'nin öncü liderlerinden Ernesto Che Guevara'nın nasıl öldürüldüğü ayrıntılı bir şekilde anlatan belgesel. "ölüm nereden ve nasıl gelirse gelsin... savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa ve silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle, savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa ölüm hoş geldi, safa geldi..."
Quilapayún - Elegia Al Che Guevara 03:05
Quilapayún - Elegia Al Che Guevara 2.323 izlenme - 6 yıl önce Quilapayún - Elegia Al Che Guevara
Dev-Lis'lilerin Meclisteki Che Açıklamasına T-Shirt Engeli 02:23
Dev-Lis'lilerin Meclisteki Che Açıklamasına T-Shirt Engeli 49 izlenme - 2 ay önce Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın Che Guevara'ya yönelik 'katil kişilik, eşkıya, gerilla' sözlerine yönelik TBMM'de 'Devrimci Liseliler' ile basın açıklaması yapmak isteyen TBMM Katip Üyesi CHP'li Ali Haydar Hakverdi'ye polisler engel oldu
Fidel Castro'nun Türkiye'ye Gelişi 01:09
Fidel Castro'nun Türkiye'ye Gelişi 729 izlenme - 1 yıl önce Küba devriminin önderlerinden büyük insan ve yaşayan efsane sevgili Fidel Castro'nun 1995 yılında Türkiye'ye gelişini gösteren nostaljik haberdir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Nathalie Cardone - Hasta Siempre Comandante 04:43
Nathalie Cardone - Hasta Siempre Comandante 552 izlenme - 1 yıl önce 1965'te Carlos Pueblo tarafından yazılmış, Bueno Vista Social Club tarafından bestelenmiştir. Bir çok şarkıcı ve grubun söylediği Che Guevera'nın anısına yazılmıştır. Küba`nın Guantanamera ve Chan Chan ile birlikte en tanınmış şarkılarındandır. Türkçe anlamı sonsuza dek demektir. Yüzlerce versiyonu olan, efsane bir şarkıdır...
Joan Baez - Hasta Siempre 03:46
Joan Baez - Hasta Siempre 594 izlenme - 1 yıl önce 1965'te Carlos Pueblo tarafından Che Guevara'nın anısına yazılan, bir çok şarkıcı tarafından da yorumlanan efsane şarkı. Türkçe anlamı sonsuza kadar demektir. Yüzlerce kez yorumlanan efsane şarkının en iyi cover'larından biri de Joan Baez'e aittir. aprendimos a quererta desde la historica altura donde el sol de tu bravura le puso certo a la muerte aqui se queda la clara la entra nable transparencia de tu querida presencia comandante che guevara tu mano gloriosa y fuerte sobre la historia dispara cuando tu do santa clara se despierta para verta vienes quefriando la brisa con soles de primavera para plantar la bandera con la luz de tu sorrisa to amor revolucionario te conduce a nueva empresa donde esperan la firmeza de tu brazo lebertario segueremos adelante como junto a ti seguimos y co fidel te decios hasta siempre comandante
neyim var ki rap ten gayriiii 03:42
neyim var ki rap ten gayriiii 2.433 izlenme - 9 yıl önce
Che Guevara Devrimci Mi Terörist Mi? 02:04
Che Guevara Devrimci Mi Terörist Mi? 45 izlenme - 2 ay önce 30.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Che Guevara Devrimci Mi Terörist Mi? başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler 3