Hoşgeldiniz!

chuck norris

bruce lee x chuck norris 05:55
bruce lee x chuck norris 50.563 izlenme - 14 yıl önce bruce lee x chuck norris
Chuck Norris'in Van Damme'a Cevabı 01:09
Chuck Norris'in Van Damme'a Cevabı 17.243 izlenme - 9 yıl önce Volvolu van damme reklamına chuck norris'ten muhteşem cevap
bruce lee vs chuck norris 05:55
bruce lee vs chuck norris 9.660 izlenme - 10 yıl önce unutulmaz dövüşçümüz bruce lee nin bir sahnesini sizlerle paylaşmak istedim yorum bırakmayı unutmayınız
An Eye for an Eye (1981) Fragman 01:53
An Eye for an Eye (1981) Fragman 1.839 izlenme - 4 yıl önce 1981 yapımı An Eye for an Eye filminin fragmanı. Filmi Steve Carver yönetiyor. Filmde Chuck Norris, Christopher Lee ve Richard Roundtree oynuyor.
Ejder'in Dönüşü Fragmanı 02:26
Ejder'in Dönüşü Fragmanı 5.573 izlenme - 9 yıl önce Bruce Lee 'nin başrol oyunculuğunu üstlendiği 1972 HongKong yapımı aksiyon filmi Meng Long Guo Jiang (Ejder'in Dönüşü) 'ın fragmanı. Roma da lüks bir lokanta işleten arkadaşını mafyaya haraç vermekten kurtarmak için italyaya gelen Hong Kong lu bir gencin hikayesini anlatıyor film.Bruce lee'nin mafyaya açtığı savaş ve Chuck Norris'in rakip olarak karşımıza çıktığı bu filmde, Bruce lee'nin rejisörlüğünüde yaptığı tek filmdi.
Predator'un İlk Taslak Tasarımı - Jean-Claude Van Damme'lı 05:10
Predator'un İlk Taslak Tasarımı - Jean-Claude Van Damme'lı 989 izlenme - 2 yıl önce Predator filminin çekimleri başlarken, uzaylı canavarın görüntüsü henüz kesin değildi. Bir kaç farklı taslak çizimi vardı. En başta deneme çekimleri yapılan canavar, filmdeki son halinden çok farklıydı. Boyu ortalama insan boyu, kafası ise öne uamış, çok daha prognatik, at-ördek-timsah karışımı bir ağıza sahip garip bir yapıdaydı. Bu ilk canavar tasarımının kostümünün içinde ise, o zamanlar bir kaç figüranlık dışında henüz hiç sinemada rol almamış, geçimini Chuck Norris'in özel antrenörü olarak sağlayan Jean-Claude van Damme bulunuyordu. Bir süre sonra pes edince, daha uzun boylu, cüsseli Kevin Peter Hall'i kast edip, canavarı da onun byuna ve yapısına göre yeniden tasarlamışlar.
Bruce Lee Chuck Norris Kapışması 09:19
Bruce Lee Chuck Norris Kapışması 2.948 izlenme - 7 yıl önce Efsane film Way of the Dragon'un Collesium'da gecen efsanevi finali. Bruce Lee mi dover, Chuck Norris'mi geyiginin bittigi noktadir ayrica. Norris'in apoletleriyle, Lee'nin salvar pantolonunu es gecip, Bruce Lee abimizin delikanli tavrilarini da saygiyla izleyelim.
Chuck Norris - Forest Warrior Dövüş Sahnesi 02:45
Chuck Norris - Forest Warrior Dövüş Sahnesi 1.773 izlenme - 7 yıl önce Çocukluğumuzda Chuck Norris'in filmlerini Kanal D'nin haftasonu sabah kuşağı'nda kahvaltıdan sonra izleyen biri olarak efsanevi Ormanın Savaşçısı (Ormanın Bekçisi yada Hakimi olarakta çevrilmiş olabilir tam hatırlayamıyorum) filminden bir sahneyi sizlerin beğenisine sunuyorum. kampa gelen doğa sevgisi dolu çocukları koruyan arada bir kurt,ayı,kartal suretinde ormanı koruyan ölmüş bir adamın hikayesi anlatılır bu filmde.Ayrıca bir C.Norris fact: Sadece Chuck Norris kadınları anlayabilir.
Sorunları Tekmeyle Çözen Adam - Chuck Norris 04:12
Sorunları Tekmeyle Çözen Adam - Chuck Norris 1.971 izlenme - 7 yıl önce Filmlerinde karşılaştığı günlük sorunları tekme atarak çözen ve ellerini kullanmayı pek sevmediğini anladığımız abimiz Chuck Norris in bu güzel uçan tekmelerinin güzide montajı efendiler.
Chuck Norris'ten Vam Damme'a Cevap 01:09
Chuck Norris'ten Vam Damme'a Cevap 964 izlenme - 7 yıl önce Saygıdeğer Jean Claude Van Damme abimizin piyasada ses getiren reklam filmine beklenen kişiden beklenen yanıt geldi. Bir animasyon videosu... İlgili içerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/158237/volvo-tir-reklami-van-damme-icerir
Chuck Norris & Ayı 01:02
Chuck Norris & Ayı 631 izlenme - 7 yıl önce Teksas Polisi filminde ayı ile boğuşan Chuck Norris'i izleyeceğiz.Ayının kalleşçe arkadan saldırması bir yana,manitasının yanında Chuck Norris'in karizmasını zedelemeye çalışması çok kötü bir davranış. Tabi ki ayı karşılığını bulucaktır fakat bu davranışı delikanlılığa sığmadı. Üstünde koca bir ayıyla mücadele eden abimiz iki aparkat bir sol kroşe ile ayıyı sersemletir ve ayı artık kimle mücade ettiğini anlar. O andan itibaren götüm götüm gerileyen ayı son o bakışlarla iyice tırsar ve mücadeleyi kaybetmiş bir şekilde kaçar. Dipnot:Bu sahnenin çekimi sırasında yaklaşık 1,149 ayı zarar görmüştür.
Tahammülsüz Chuck Norris 00:41
Tahammülsüz Chuck Norris 1.020 izlenme - 7 yıl önce Chuck Norris'in Gangnam Style'a verdiği tepkiyi izleyeceğiz. Anlaşılan o da artık sıkılmış gibi gözüküyor. Elektrik bağlanmış televizyona tekme atmayınız. Siz Chuck Norris değilsiniz.
Chuck Norris - Roundhouse Kick 00:29
Chuck Norris - Roundhouse Kick 389 izlenme - 7 yıl önce Soğanı ağlatan, dolu şarjörle rus ruleti oynayıp kazanan, iki kuşla bir taşı öldürebilen dövüşçünün efsanevi uçan tekmesini izleyeceksiniz.
Orman Savaşçısı Film Fragmanı (1996) 01:47
Orman Savaşçısı Film Fragmanı (1996) 739 izlenme - 7 yıl önce Efsane yıllar önce bir ormanda başlamıştı. Ailesinden kalan ormanda karısı ile birlikte yaşayan McKennan (Chuck Norris) ağaçları kesmek isteyen kötü niyetli kişilerin baskınına uğradığında onlarla kahramanca dövüşmüştü. Ancak onlar altı kişiydiler ve silahları vardı. Sonunda onu kalleşçe vurdular. Ölüme karşı direnirken ormandaki ruh ona geldi. Büyük ayının çağırdığı sihirli güçler McKennan'ı sardılar. Sonra ayı, kurt ve kartalın güçleri onda birleştiler. Efsanevi orman savaşçısı artık doğmuştu. Ormanın ruhu dilediği biçimlere girerek özgürce savaşacaktır...
Van Damme'ın Chuck Norris'e Cevabı 01:30
Van Damme'ın Chuck Norris'e Cevabı 537 izlenme - 7 yıl önce Chuck Norris yoluyla cevap verilen uçaklı reklamdan sonra bu kez de Van Damme'ın böyle bir şeyi çıkmış. Dün itibariyle yayınlanan bu videoyla birlikte nokta koyulduğu söyleniyor. - ... götüne girsin - gireni bana girmeyeni sana - sana dünya girsin - sana da uzay girsin amk ... gibi bi şey olmuş bu.
Çalışan Hızarı Elle Durdurmak - Chuck Norris 00:21
Çalışan Hızarı Elle Durdurmak - Chuck Norris 411 izlenme - 7 yıl önce Evet efendim Türk sinemasıyla yeterince taşak geçip güldük, eğlendik tamam. Şimdi Chuck Norris'in Forest Warrior filmindeki bir sahneyi izleyeceğiz. İçerisinde bir çok absürd sahne bulunan filmin bana göre en ilginç sahnelerinden biri. Dipnot: Chuck Norris, işine geldiği zaman çeşitli orman hayvanlarına dönüşebilen john mckenna adında doğaüstü bir varlıktır. Film için yapılan örnek bir yorum: Ölmeden önce izleyebileceğiniz son film bence. izledikten sonra ölünebilir. -babaerenler
Le Petit Dragon - Kısa Film (Bruce Lee İçerir) 08:13
Le Petit Dragon - Kısa Film (Bruce Lee İçerir) 643 izlenme - 7 yıl önce Bruno Collet adında birinin 2009 yılında yaptığı kısa film. Kompozit animasyon şeklinde yapılan film Bruce Lee oyuncağını eğlenceli bir şekilde hikayeleştirmiş. Tabii Chuck Norrissiz olmaz.
Chuck Norris Süper Mario Versiyonu 00:42
Chuck Norris Süper Mario Versiyonu 323 izlenme - 7 yıl önce Chuck Norris, Super Mario reisin yalvarmaları karşısında prensesi kurtarma işine girişiyor. Tabii ki bizim gibi yok prenses başka kalede zırvalarını kabul etmiyor. Olaylar, olaylar...
Ejderin Dönüşü (1972) - Fragman 01:23
Ejderin Dönüşü (1972) - Fragman 373 izlenme - 7 yıl önce B Tipi sinemayı içinde barındırdığı emek faktörü nedeni ile her zaman el üstünde tutarım. Çünkü parası olan zaten yapar, götün yiyosa parasız yapacaksın bu işi. Sinema tarihinin en iyi alternatif filmlerinden biri olan "Meng long guo jiang" için söylenecek söz o kadar çok ki... Bruce Lee ile Chuck Norris'i biraraya getiren film asaleti yüzünden sayısız reklam kampanyasına, filme ve şarkıya konu olmuştu. Ölmeden önce yapılması gerekenler adlı boktan dayatmayı bi kenara atın ve hayattayken bu filmi izleyin hem de defalarca. Tang Lung ve Colt arasındaki amansız kapışma da çok şık bu arada. Üstüste gelen yumruk darbeleri ve dövüş mizansenleri milyon dolarlık pek çok filmi direkt çöpe atacak kadar güçlü.
Arif Susam - Nikah Memuru 05:09
Arif Susam - Nikah Memuru 287 izlenme - 7 yıl önce İşte tavernanın mahçup prensinin, unutulmaz şarkısı. Arif, Susam olduysa bilinisin ki bu şarkıdandır. Arada detone olsa da, sesi çatallaşsa da, şarkının ortasında alkış sesi girse de candır canandır, rakının mezesidir. Ondan bir mutluluk alacağım var !
Chuck Norris Street Fighter'a Karşı 01:57
Chuck Norris Street Fighter'a Karşı 174 izlenme - 7 yıl önce Efsane adam Chuck Norris tüm Street Fighter dövüşçülerini düm düz ediyor. Bize de izlemek düşer.
Chuck Norris Filmlerinin 5 Kuralı 02:45
Chuck Norris Filmlerinin 5 Kuralı 363 izlenme - 7 yıl önce Yıllar Önce ingilizce olarak hazırlanmış bir videoydu bu ben de Türkçe halini hazırlayıp sunmak istedim sizlere... Her Chuck Norris filminde olmazsa olmaz 5 kural vardır; Kural 1: Chuck Norris'in Mermisi Asla Bitmez Kural 2 : Chuck Norris Herzaman İlk Önce Vurur Kural 3 : Chuck Norris'ten Kaçamazsınya da Saklanamazsın Kural 4 : Onun Elinde Herşey Bir Silaha Dönüşebilir Kural 5 : Chuck Norris Asla Iskalamaz
Chuck Norris'in Justin Bieber'den İntikamı 00:17
Chuck Norris'in Justin Bieber'den İntikamı 185 izlenme - 7 yıl önce Chuck, -18 ergen tayfasına bir güzellik yapıyor ve Justin Cucumber'i en özel silahıyla titrete, titrete öldürüyor. İbret alarak izliyoruz, arkadaşlar.
Chuck Norris Hindistan Şubesi 05:47
Chuck Norris Hindistan Şubesi 169 izlenme - 7 yıl önce Bollywood'un Cüneyt Arkın'ı da diyebiliceğimiz abimiz bira şisesinden çıkan kavgada üstün marifetlerini gösteriyor. Hindistanlıların her filme şarkı yapması da dayağa ayrı bir hava katmış. Ayrıyeten girişteki wii reklamı da gözümüzten kaçmadı.
Tarihin Efsanevi Rap Savaşları 4 - Top 10 Parodileri 08:47
Tarihin Efsanevi Rap Savaşları 4 - Top 10 Parodileri 170 izlenme - 7 yıl önce Tarihin Efsanevi Rap Savaşları Top 10 Bölüm Parodileri.... Parodiler Sıra ile.. 10. Master Chief ve leonidas 9. Frank Sinatra ve Freddie Mercury 8. Gandhi ve Martin Luther King Junior 7. Albert Einstein ve Steven Hawking 6. Bill Gates vs Steve Jobs 5. Batman (and Robin) ve Sherlock Holmes (and Watson) 4. Abe Lincoln ve Chuck Norris 3. Santa Claus ve Moses 2. Bruce Lee ve Clint Eastwood 1. Hitler ve Darth Vader
Tarihin En Büyük Rap Savaşları 2 (Hızlı Versiyonu) 10:37
Tarihin En Büyük Rap Savaşları 2 (Hızlı Versiyonu) 89 izlenme - 7 yıl önce 1# John Lennon vs. Bill O'Reilly 0:00 2# Adolf Hitler vs. Darth Vader 1:01 3# Abe Lincoln vs. Chuck Norris 1:58 4# Sarah Palin vs. Lady Gaga 3:00 5# Kim John-IL vs. The Mega Powers 3:57 6# Justin Beiber vs. Beethoven 5:04 7# Albert Eintstine vs. Stephan Hawking 6:06 8# The Easter Bunny vs Genghis Khan 7:16 9# Napoleon Dynamite vs. Napoleon Bonaparte 8:06 10# Ben Franklin vs. Billy Mays vs. Shamwow Guy 9:13 Peki Sizce Hangisi En İyisi Rap Savaşı Yapıyor ?