Hoşgeldiniz!

ciciş

Çiçişlerden Karpuz Nasıl Seçilir 00:10
Çiçişlerden Karpuz Nasıl Seçilir 6.944 izlenme - 6 yıl önce Esra Ceyda kardeşlerden karpuz nasıl seçilir eğitimi.
 Cicişler nasıl maç izler ? 01:40
Cicişler nasıl maç izler ? 18.073 izlenme - 9 yıl önce Fenerbahçe - Bate Borisov maçını böyle izlediler
Samet liçina Esra Ceyda Kardeşler -Beyin Sağlığını Olumsuz  Etkiler 02:19
Samet liçina Esra Ceyda Kardeşler -Beyin Sağlığını Olumsuz Etkiler 4.518 izlenme - 6 yıl önce Biz bilmesek de kibarlığı, yerinde yaparız sevgiyi saygıyı, alem ne derse desin, gönlümuzde saklarız sevdamızı! Tarz giyinip tiki olmasak da, pantolonu düşürüp küpe takmasak da saçlarımızı şekül şukul yapmasak da Allah ın verdiği güzelliğimiz var! Her önümüze gelene iş koymayız, her kızın gururuyla oynamayız, kusura bakmayın kızlar; bizi sevmeniz için gevşek olamayız! Yok yakışıklıymış tikiymiş, şekli şemali yerindeymiş, ne farkeder ki kızım gevşeklik onların kanına işlemiş! Evet alemin gözünde serseriyiz, kolları kesik façalı gençleriz ama biz gevşek değiliz, sevdik mi Allah ına kadar severiz! Gidene dur demeyiz! Ardından sessizce ağlarız! Biz gevşek değiliz, gençliğimizi uğrunda harcarız! Duvarlarda sevdiğimizin ismi, Sevdiğimize bağlarız kalbimizi, biz gevşek değiliz kızım, kanımızla yazarız sevdiğimizi! Küpeyi takmış tam bir züppe, bizim dilimizde derler böylesine ibne, kızlar da tam tersine hasta olurlar böyle gevşeklere! Tarz giyinip tiki mi olalim? Pantolon dusurup küpe mi takalim? Ya kizlar bizi sevmeniz icin illa ibnemi olalim?
cicis dans ediyor[çok komikxd] 01:35
cicis dans ediyor[çok komikxd] 6.774 izlenme - 14 yıl önce kuşum ciciş dans ediyor çok komik
Ciciş Kardeşlerden Sakızlı Hava Durumu 03:44
Ciciş Kardeşlerden Sakızlı Hava Durumu 1.196 izlenme - 7 yıl önce Arkadaşlar tövbe estafurullah bu nedir? İzleyin lan ibretlik video. Hava durumunu öğrenmek faydalıdır ona göre giyinirsiniz.
Wolfteam All Star Ünlüler Büyük Finalde Kapışıyor 04:31
Wolfteam All Star Ünlüler Büyük Finalde Kapışıyor 4.294 izlenme - 7 yıl önce Wolfteam oyununun yaptığı reklam çalışmaları ünlüleri dahi oyunu oynamaya itti oldukça komik(yersen) olan videomuzda bakalım ünlülerimiz(yersen)neler konuşmuş neler yapmış(yersen)
Esra Ceyda trafik maceralari 00:15
Esra Ceyda trafik maceralari 1.523 izlenme - 7 yıl önce Esra Ceyda trafik halleri
Dokun ve Tahmin et Oyunu 04:23
Dokun ve Tahmin et Oyunu 721 izlenme - 4 yıl önce Bölünmüş yol kaşlı kızımız ve ergen kardeşimiz bir oyun oynuyor ve adete manava gelmiş gibi dokunarak bir şeylerin ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Son derece masum ve eğlenceli bir oyun :)
Cicişler Fenerbahçe Yarı Final Eğlencesinde 02:05
Cicişler Fenerbahçe Yarı Final Eğlencesinde 804 izlenme - 7 yıl önce Cicişlerin fenerbahçe sevgisi hepimizin malumu zaten. Lazio maçının ardından yarı final sevinci için arabalarına atladıkları gibi soluğu yarı final eğlencesinde almışlar. Kamerayı görünce de durup bir basın açıklaması yapmayı da ihmal etmemişler ama o sırada da seyyar satıcı ve taraftarların elinde kalacaklarmış neredeyse. Polis kendilerini kurtarmış ve de akmışlar efenim tıısssss...
Ciciş Esra'ya Canlı Yayında Evlenme Teklifi Eden Dayı 03:03
Ciciş Esra'ya Canlı Yayında Evlenme Teklifi Eden Dayı 397 izlenme - 7 yıl önce Reyting için midir bilinmez ama dayı Cicis Esra'ya evlenme teklifinde bulunmuş. Esra da ne evet ne hayır demiş. Çünkü dayı çok çapkınmış bu yüzden tereddütleri varmış. Sanırsın kendisi rahibe hayatı yaşıyor, ilk hayatına giren insan evleneceği kişi. Her gece biriylesin ama yok o çok çapkın ben yapamam ayakları... Evet bu yarak kürek video için bu kadar açıklama girdim.
Atilla Kaptan - Yoksun Cicişim 00:58
Atilla Kaptan - Yoksun Cicişim 93 izlenme - 7 yıl önce Boşuna demiyoruz 'Türkiye'nin yetiştirdiği en büyük vlogger' diye. Atilla Abi bu kez şair kimliğiyle bizlerle ve sizlerle. Kaptan'ın, şiir merakını Ahmet Hoşgör’e bağlamadan burada noktalaması dileğiyle… Şiiri Cicişler’den hangisine yazdığıysa sonsuza değin sır olarak kalacak gibi…