Hoşgeldiniz!

çin

ABD'nin Çin'e Uygulayacağı Gümrük Tarifeleri Yürürlüğe Girdi 00:22
ABD'nin Çin'e Uygulayacağı Gümrük Tarifeleri Yürürlüğe Girdi 1.177.265 izlenme - 3 yıl önce
Çin Büyüme Verisi Ardından Asya’da Endeksler Düşüşte 00:27
Çin Büyüme Verisi Ardından Asya’da Endeksler Düşüşte 1.014.281 izlenme - 3 yıl önce
Canlı Hayvanlı Anahtarlık - Çin 00:17
Canlı Hayvanlı Anahtarlık - Çin 1.826.670 izlenme - 7 yıl önce Çin’de ortaya çıkan “canlı anahtarlık” modası, canlılara yapılan eziyetin uç noktalarından biri olarak kabul ediliyor. Hayvanlar, iki ay yaşayabilecekleri kadar sıvı besin içeren plastik muhafazalar içinde piyasaya sürülürken, hayvan hakları kuruluşları ve hayvan severler bu eziyetin sona erdirilmesi için yetkilileri derhal göreve çağırıyorlar. avaaz.org ve change.org sitelerinde devam eden kampanyalarda, şimdiden 350 bin imzaya ulaşılmış durumda. İmza kampanyası için hazırlanan metinde şu ifadelere yer veriliyor: “Yaşayan deniz canlıları küçük plastiklere hapsedilerek anahtarlık olarak satılıyor. Bu acımasız işlem derhal yasaklanmalı. Hapsedilmiş küçük balık, semender ve kaplumbağalardan oluşan bu anahtarlıklar Çin’de giderek daha fazla popüler hale geliyor. Birçok Çinli canlı anahtarlıkların şans getireceğine inanırken, hayvan koruma kuruluşları bu durumu “tam bir sömürü” olarak nitelendiriyor. Global Times gazetesinin haberine göre, Salı günü, Sihui Metro İstasyonunun önünde, 1 balık ve 9 kaplumbağa anahtarlığının satılması yalnızca 5 dakika sürdü. Üreticiler poşetlerdeki renkli suların, hayvanları besin açısından aylarca canlı tutabileceğini öne sürseler de, Uluslararası Veterinerler Birliği kurucusu Mary Peng besin yetse bile oksijenin o kadar uzun süre yetmeyeceğine dikkat çekiyor. Hayvan hakları savunucuları canlı anahtarlıklara karşı protestolarını yüksek sesle dile getirseler de, ellerinden daha fazla bir şey gelmiyor. Çünkü Çin’de var olan Vahşi Yaşamı Koruma Yasası, vahşi olmayan birçok hayvanı dışarıda bırakıyor. Kanun değişene ve tüm hayvanları koruma altına alana kadar, protestocuların yapabildiği sadece insanları bu anahtarlıkları almamaya davet etmek ve talep yetersizliği nedeniyle üretimin ortadan kalkmasını umut etmek.” Kaynak: http://www.gazetesiz.com/haber/yasam/hayvanlar-kralligi/canli-anahtarliklar-yasaklansin-73319.html
Çin Yabancı Yatırımcılara Yerel Ortak Koşulunu Kaldırıyor 00:25
Çin Yabancı Yatırımcılara Yerel Ortak Koşulunu Kaldırıyor 342.190 izlenme - 3 yıl önce
Site Çatısına Dağlı Ovalı Villa Yapmak 00:38
Site Çatısına Dağlı Ovalı Villa Yapmak 620.588 izlenme - 6 yıl önce Çin'de bir profesör! 26 katlı binasının üzerine gördüğünüz kasabayı taşımıi, 6 yıldır türlü şikayetler alıp aldırış etmiyormuş, sonunda görüntüler basına yansıyınca ebesinin hamını tersten görmüş yıkılacakmış. Aslında ne güzel de olmuşumuş lan.
Çin'de Sel Sularına Kapılan Kadın Böyle Kurtarıldı 00:25
Çin'de Sel Sularına Kapılan Kadın Böyle Kurtarıldı 821 izlenme - 1 hafta önce Çin'de aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen selden çok sayıda vatandaş zarar gördü.... Sel sularına kapılan kadın çevredekiler tarafından böyle kurtarıldı.
İş İnsanı Takım Satın Alıp 126 Kiloluk Oğlunu Forvet Yaptı 01:28
İş İnsanı Takım Satın Alıp 126 Kiloluk Oğlunu Forvet Yaptı 6.486 izlenme - 2 ay önce Milyoner iş adamı He Shihua, 2. Lig kulübü Zibo Kaju'yu satın aldı. 126 kilo olan oğlunu forvet yapan He Shihua kendisine de 10 numaralı formayı verdi. Zibo Kaju takımı 5 maçta 1 puan aldı.
Çin'de Matematik Öğretmeni Olmak! 00:42
Çin'de Matematik Öğretmeni Olmak! 138.941 izlenme - 5 yıl önce Geçtiğimiz günlerde, Rusya'dan bir öğretmenin dersteki görüntüleri sanal alemi kasıp kavurmuştu. Güzel öğretmene yanıt gecikmedi ve Çin'de çekilen bu görüntüler ortaya çıktı. Çinli matematik öğretmenini izliyoruz.
Metin2 Çin Gm 06:42
Metin2 Çin Gm 198.610 izlenme - 12 yıl önce adam çoşuyor
Çin İşi Paket Servisi 00:41
Çin İşi Paket Servisi 173.088 izlenme - 8 yıl önce Abla otomatiğe bağlamış artık nasıl bir hızı varsa şaşırmamak elde değil. Milyarca kişiyi doyurmak oldukça zor olmalı.
Afiyetle Fare Yiyen Çinli 00:30
Afiyetle Fare Yiyen Çinli 35.502 izlenme - 3 yıl önce Çin,hayvanları ayırt etmeden yiren ülke,görüntüde bir Çinli özene bözene hazırladığı tabakta fareleribi bir güzel götürüyor
Çin’de İki Robotun Tartıştığı Anlar Sosyal Medyada Gündem Oldu 00:20
Çin’de İki Robotun Tartıştığı Anlar Sosyal Medyada Gündem Oldu 7.735 izlenme - 7 ay önce Çin'in Nanchang kentinde bulunan bir kütüphanede görevli iki robotun tartıştığı anlar izleyenleri güldürürken, görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu.
Çin İşi Paket Servisi 00:41
Çin İşi Paket Servisi 87.361 izlenme - 7 yıl önce Abla otomatiğe bağlamış artık nasıl bir hızı varsa şaşırmamak elde değil. Milyarca kişiyi doyurmak oldukça zor olmalı.
metin2 çin 104lw ve İtem shoow 02:57
metin2 çin 104lw ve İtem shoow 75.674 izlenme - 12 yıl önce metin2 çin İtem showw
Çin'den Temizlik Görüntüleri 01:34
Çin'den Temizlik Görüntüleri 12.059 izlenme - 1 yıl önce Çin'den yayılıp dünyayı tehdit eden corona virüsün Türkiye'de de görülmesinden sonra, virüsle doğru mücadelenin ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıktı.Çin'de ultra lüks otellerdeki temizlik görevlilerinin yaptığı temizlik işinin ne kadar pis ve yanlış olduğunu gözler önüne sermiş.
Corona Virüs Bulaşan Bebeğin Yürek Burkan Görüntüsü 00:12
Corona Virüs Bulaşan Bebeğin Yürek Burkan Görüntüsü 16.995 izlenme - 1 yıl önce Görüntülerde corona virüs bulaşmış bir bebek, babasından kendisini kucağına almasını istiyor. Babası ise bebeğin bu isteği karşısında gözyaşlarına hakim olamıyor.
Çin'de Kanalizasyondan Yemek Yağı Üretilmesi 02:38
Çin'de Kanalizasyondan Yemek Yağı Üretilmesi 10.377 izlenme - 2 yıl önce Çin'de kanalizasyon artıklarından yemek yağı üretilerek restoranların kullanımı için satılmaktadır. Tercih etmek yada etmemek size kalmış...
Çin Restoranına Satmak İçin Güvercin Yakalayan Adamlar 01:32
Çin Restoranına Satmak İçin Güvercin Yakalayan Adamlar 2.915 izlenme - 4 ay önce Bir mağazanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde iki adam önce güvercinleri besliyor ve daha sonra güvercinleri yakalıyorlar. Adamların Çin restoranına satmak için güvercinleri yakaladıkları anlaşılıyor.
Tokat Manyağı Olan Kız 01:27
Tokat Manyağı Olan Kız 71.972 izlenme - 7 yıl önce Çinli iki kız bir kızı ortaklaşa tokatlıyorlar, kız resmen tokat manyağı oluyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çin'de Baş Döndüren Merdiven 00:18
Çin'de Baş Döndüren Merdiven 5.146 izlenme - 9 ay önce Çin'de doğal güzelliğiyle büyüleyen tepeye çıkmak isteyen insanlar zorlu bir merdiveni tırmanmak zorunda. Bu merdiveni tırmanmak hiçte kolay değil...
Çin Seddi Sorusuyla İlgili Dalga Konusu Olan Su Ayhan'ın Eleştirilere Cevabı 00:30
Çin Seddi Sorusuyla İlgili Dalga Konusu Olan Su Ayhan'ın Eleştirilere Cevabı 21.248 izlenme - 3 yıl önce Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Su Ayhan geçtiğimiz günlerde çıktığı 'Kim Milyoner Olmak İster?' programında,Çin Seddi ile ilgili çok kolay soruda iki joker kullanıp baya bir eleştirilmişti.Su Ayhan eleştirilere cevap verdi
çinli dfm den succe 00:32
çinli dfm den succe 55.971 izlenme - 11 yıl önce
Çin'de Yakıt Tankerinin Patlama Anı 00:14
Çin'de Yakıt Tankerinin Patlama Anı 5.437 izlenme - 1 yıl önce Çin'de seyir halindeki bir yakıt tankeri patladı. 10 kişinin hayatını kaybettiği, 117 kişinin de yaralandığı şiddetli patlamada ortalık savaş alanına dönmüş.
Çin Malı Ucuz Tablet Nasıl Üretiliyor 07:40
Çin Malı Ucuz Tablet Nasıl Üretiliyor 33.138 izlenme - 7 yıl önce Çinlilerin 50 dolarlık tabletlerinin üretimi
Sel Sularında İnsanların Yardımına Koşan Çocuklar 00:23
Sel Sularında İnsanların Yardımına Koşan Çocuklar 388 izlenme - 3 hafta önce Çin'in Guizhou kentinde şiddetli sağanak yağış nedeniyle sular altında kalan kaldırımın üzerine ilkokul öğrencileri taşlı bir patika inşa etti.
İnsan Yüzlü Domuz Şaşkına Çevirdi 01:45
İnsan Yüzlü Domuz Şaşkına Çevirdi 40.545 izlenme - 6 yıl önce Çin'de doğan deforme bir domuz yavrusu görenleri şoke etti.İnsan yüzüyle ve alnında da bir penisle dünyaya gelen domuz yavrusu dünyanın pek çok yerinden insanın ilgi odağı oldu.Fotoğrafların internete düşmesiyle doğumdan hemen sonra ölen deforme yavruyu satın almak için çiftçiye pek çok teklif yapıldı.
Çin'den Yanlışlıkla Çakma iPhone X Alan Adam 02:47
Çin'den Yanlışlıkla Çakma iPhone X Alan Adam 34.004 izlenme - 4 yıl önce İş seyahati için Çin'e giden Mücahit Yıldız piyasada tanesi altı bin liraya satılan cep telefonunu yarı fiyatına aldı. Daha doğrusu aldığını zannediyormuş. Dolandırıldığını anladığında ise artık çok geçti. Çünkü aldığı iki telefon sahte çıkmıştı. Hatta mağduriyetini haber yapan muhabiride sahte sandı.
Sınıfta Oryantalin Dibine Vuran Çinli Kız 03:29
Sınıfta Oryantalin Dibine Vuran Çinli Kız 34.211 izlenme - 5 yıl önce Çin'de bir lisede güzel kızımız derse ara verip biraz yeteneklerini sergilemek istemiş. Arap müziğinin eşliğinde oryantal oynamış.
Sevimli Tilki - Agent F.O.X. (2014) Fragman 01:20
Sevimli Tilki - Agent F.O.X. (2014) Fragman 35.959 izlenme - 6 yıl önce 2014 yapımı Çin animasyonu Sevimli Tilki (Agent F.O.X.) filminin fragmanı. Ge Shuiying, filmin yönetmeni.
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 02:50
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 37.880 izlenme - 6 yıl önce Sadece Çin'de değil, uzak doğuda genel olarak yenilen şeyler bunlar, adamlarda protein azmış zamanında ne var ne yok yemişler artık alışkanlık olmuş, alışınca güzeldir herhalde. Diye kendimizi avutsak da görüntüler bir acayip.