Hoşgeldiniz!

Cinci Hoca Videoları İzle

Şarlatan Cinci ve Katibesi 07:12
Şarlatan Cinci ve Katibesi 10.111 izlenme - 8 ay önce Şarlatanlıkla kalmayıp akabinde tıp biliminide itibarsızlaştırarak cahil insanları kandırma arayışına giren bu dolandırıcıları görmenizi istedim. İyi Seyirler.
Cinci Hoca Tacizde - Recep İvedik 3 05:16
Cinci Hoca Tacizde - Recep İvedik 3 8.841 izlenme - 1 yıl önce Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep'in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep'in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep'in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Azerbaycanlı Cinci Hoca 09:07
Azerbaycanlı Cinci Hoca 12.308 izlenme - 4 yıl önce Azerbaycanlı Cinci Hoca
recep ivedik 3 - cinci hoca tacizi 04:35
recep ivedik 3 - cinci hoca tacizi 7.717 izlenme - 7 yıl önce
Cinci Hoca Çok Komik 04:13
Cinci Hoca Çok Komik 2.788 izlenme - 9 yıl önce cinci hoca şıh mehmet efendi's movie
Recep İvedik 3 - Cinci Hoca Macerası 04:54
Recep İvedik 3 - Cinci Hoca Macerası 1.041 izlenme - 3 yıl önce Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik depresyon belirtileri göstermektedir. Bu hali sürerken hayatına uzak akrabası Zeynep girer.
Cinle Pazarlık Yaparak Çıkarmaya Çalışan Hoca 08:41
Cinle Pazarlık Yaparak Çıkarmaya Çalışan Hoca 862 izlenme - 2 yıl önce Sahtekarlar çok ülkemizde biliyorsunuz ki. Tıp, bilim bu denli ilerlemişken insanların hala böyle şeylere bulaşmasının nedeni 1-cehalet, 2- din'dir. Bir çok akıl hastalığı, psikolojik rahatsızlıklar kendine hoca diyen şarlatanlar tarafından "cin" olarak değerlendirilmektedir. Halk cahil ne yapsın? İnanıyor onlarda. İşte o cin çıkarma seanslarından birisi. Düşünün bu tahsilsiz belki okuma bile bilmeyen adamlar lüks jeeplere biniyorlar, refah içinde yaşıyorlar. İyi seyirler.
Recep İvedik 3 - Cinci Hoca Macerası 04:54
Recep İvedik 3 - Cinci Hoca Macerası 593 izlenme - 3 yıl önce İçine 3 harfli kaçtığını sanan Recebin hali ne olacak :)
Recep İvedik - Cinci Hoca Macerası 04:54
Recep İvedik - Cinci Hoca Macerası 711 izlenme - 3 yıl önce Recep İvedik - Cinci Hoca Macerası_xclas___
150 Liraya Çocuk Vaad Eden Cinci Hoca 03:51
150 Liraya Çocuk Vaad Eden Cinci Hoca 938 izlenme - 4 yıl önce 150 Liraya Çocuk Vaad Eden Cinci Hoca
Sahte Cinci Hoca Nasıl Anlaşılır ? 04:44
Sahte Cinci Hoca Nasıl Anlaşılır ? 701 izlenme - 4 yıl önce Huzur & İrfan - Cin Özel Bölümü
'cinci Hocaları' Polis Çarptı! 03:47
'cinci Hocaları' Polis Çarptı! 439 izlenme - 4 yıl önce Sultanbeyli'de Polis, Hastalıklara Şifa Bulduklarını İleri Sürerek İnsanları Dolandıran 'cinci Hoca' Olarak Bilinen Şahıslara Operasyon Düzenledi. Para Karşılığında İnsanlara Çeşitli Vaatlerde Bulunan Sahte Hocalar, Müşteri Kılığındaki Polislere De Aynı Şekilde Davaranınca Yakayı Ele Verdi. Müşteri Kılığındaki Polislerden Çeyrek Altın İsteyen Sahte Hocanın Diyalogları Gizli Kamera İle Görüntülendi.
avea astroloji paketi tanıtımı - cinci hoca ver. 1 01:31
avea astroloji paketi tanıtımı - cinci hoca ver. 1 328 izlenme - 6 yıl önce astrolok ve senaryo- halil ibrahim topkaya erkek madur oyuncu - ufuk öztürkkadın madure oyuncu - ülfet kaplanyönetmen ve seslendirme - erbil yıldırım set ekibi - özge içgüzel merve çolakoğlumüzik secimi akustik sorumlusu - gürbil yıldırım ışık yönetmeni yardım ve yataklık yapan - alev sarıkayatabıkı başımızda bir buyuk vardı unutmak ımkansız sonsuz teşekkürler " yeni rakı "
Erenler İkilisi - Cinci Hoca 02:33
Erenler İkilisi - Cinci Hoca 128 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Topal Eşekler Çıkış Tarihi: 20.10.1994 Arabesk Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Cinci Hoca Tacizde - Recep İvedik 3 05:16
Cinci Hoca Tacizde - Recep İvedik 3 66 izlenme - 1 yıl önce Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep'in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep'in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep'in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar.