Hoşgeldiniz!

çinli

Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 01:59
Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 4.371 izlenme - 2 hafta önce Çin'de babasının dükkanını savunan küçük çocuk elinde boyunun iki katı demir boru ile polislere direndi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Bilgisayardan Online Masaj Yapan Çinli Amaçsız Amca 21:53
Bilgisayardan Online Masaj Yapan Çinli Amaçsız Amca 6.772 izlenme - 1 ay önce Amcamızın adı luo dong youtube da rastladım büyük ihtimalle abd'de yaşıyor seyyar masajcı genelde sokakta ama parkta metroda akla gelebilecek çoğu yerde insanlara masaj yapıyor. insanların gönderdiği fotoğraflar doğrultusunda internetten online olarak verdiği masaj hizmetide varmış adı ''manevi tedavi'' ekrana yağ sürmesi falan ilginç duruyor. İzliyoruz
başına aldanmayın ortalarda ağzınız açık kalacak 03:18
başına aldanmayın ortalarda ağzınız açık kalacak 192.291 izlenme - 5 yıl önce almanyada yetenek sizsiniz deki kızın keman çalışını beğenmediler kız sinirlenip jüriyi yarım saat şokta bıraktı
Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli 00:30
Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli 3.643 izlenme - 2 ay önce Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Fare Kafası Yiyen At Kafası 00:17
Fare Kafası Yiyen At Kafası 4.167 izlenme - 2 ay önce Höö ananı avradını dedirtecek görüntüler insanda biraz mide olur. İzliyoruz efendim
çinli kızdan çılgın dans !! 04:37
çinli kızdan çılgın dans !! 119.426 izlenme - 6 yıl önce çok delice..
Balina Köpek Balığını Canlı Canlı Doğrayan Çinliler ( 18) 02:04
Balina Köpek Balığını Canlı Canlı Doğrayan Çinliler ( 18) 10.351 izlenme - 9 ay önce Bu orospu çocukları neden bu kadar gaddar sorarım size? Bu türlerin neredeyse en zararsızlarından biri. Şahsen minik balıkları da bu şekilde doğrayanlara ayarım.
Üzerinden Araba Geçen Minik Çocuk Kalkıp Yürüdü 00:28
Üzerinden Araba Geçen Minik Çocuk Kalkıp Yürüdü 1.840 izlenme - 1 ay önce Üzerinden araba geçen minik çocuk kalkıp yürüdü Çinli çocuk arabanın altında kalmaktan etkilenmedi Çin'de sokakta yürürken üzerinden minibüs geçen çocuk hemen ayağa kalkıp yürümeye devam etti.
3d Yazıcı ile Ev Yapan Çinliler 01:20
3d Yazıcı ile Ev Yapan Çinliler 6.950 izlenme - 9 ay önce Artuık yuhh diyorum öeehh diyorum hatta vohuhe diyorum. Adamlar artık trendi takip etmiyor, bizzat trendi kendileri belirliyor.
çinli bebeğin annesi kırdı geçirdi !! 04:58
çinli bebeğin annesi kırdı geçirdi !! 49.566 izlenme - 6 yıl önce böceklere yiyecekmiş gibi bakan çocuğun annesi medya kralına telefon konuğu oluyor ve herkesi güldürüyor:))
Çinli Sanılan Turisti Dövmek 00:41
Çinli Sanılan Turisti Dövmek 5.712 izlenme - 10 ay önce Ankarada Doğu Türkistan'da yaşanan olayları protesto etmek amacı ile Tayland Büyükelçiliği önünde toplanan eylemci grubun önünden geçmeye çalışan kadın turist çinli sanılarak darp edildi.Yani insan gerçekten nediyeceğini bilemiyor Çinli olsa ne olucak o ayrı bir konu ben her şeyi geçtim bir toplum üç defa üst üste nasıl kendini geri zekelı durumuna düşürür aklim almıyor.
çinli rapçi kiz 04:35
çinli rapçi kiz 112.237 izlenme - 8 yıl önce çinliler de rap olayına el attı.güzel bir kız
Salaklığın Son Evresinde Olmak 00:08
Salaklığın Son Evresinde Olmak 199 izlenme - 3 gün önce Bu Çinli yada Japon çocuk sınırları zorlamak adına fitilini ateşleyip ağzına patlayıcı atıyor. Sonuç mu sizce?
Gördükleri Her Sakallıya İşidçi Diyen Hakkarililer 01:28
Gördükleri Her Sakallıya İşidçi Diyen Hakkarililer 7.249 izlenme - 10 ay önce Geçtiğimiz ekim ayında ülkemizde yaşayan pkk sempatizanları işidin kobani kentine saldırmasını protesto ederek ortalığı yakıp yıkmış ve bir grupta sınır hattına gelerek kabaniye geçmek istemişti. bu olay sonunda asker ve polislerle karşı karşıya gelerek taşlı sopalı çatışmalar meydana gelmiş ve yaklaşık 200 kişilik grup tel örgüleri aşarak kobaniye ulaşmıştı. ancak ne acıdır ki göt korkusu üstün gelerek sınırı geçen 200 kişi tekrardan türkiyeye dönmek istemeleri üzerine ülkeye alınmamıştı ve türkiye sınırının karşısında bir müddet beklemişlerdi. bknz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/221333/gaza-gelerek-siniri-gecip-gt-korkusuyla-geri-donmek tüm bunlar yaşanırken ülkemizde yaşayan pkk sempatizanlarıda sakallı herkesi işidçi ilan edip kimilerini sokak ortasında linç ederek öldürmüşlerdi. geçtiğimiz günlerde yine hakkaride aynı şekilde sakallı bir vatandaşımız dolaşırken hakkarililerin işidçi diyerek linç etmeye çalıştıklarını izliyoruz. bir yanda çinli diye kovalanan koreliler diğer yanda işidçi diye kovalanan sakallılar. izleyin siz karar verin adamlar mallıkta adete bir birleriyle yarışır duruma gelmiş sizce en mal kim???
Çinli Kadının İlginç ve Hızlı Para Sayma Tekniği 00:30
Çinli Kadının İlginç ve Hızlı Para Sayma Tekniği 7.608 izlenme - 10 ay önce Elindeki paraları sayan kadının tekniği daha önce görmediğimiz türden. Tekniği ile hızlı bir şekilde paraları sayan kadının büyüleyici parmak hareketlerini izliyoruz.
çinli çocuk - love me do 01:26
çinli çocuk - love me do 40.974 izlenme - 7 yıl önce çinli bir çocuğun aşk şarkı söylenimi ne de komik hehe .
herkesle dalga geçen çinli çocuğun annesi! 07:40
herkesle dalga geçen çinli çocuğun annesi! 37.808 izlenme - 6 yıl önce çinli çocuğun annesiyim diyen kadın medya kralına konuk oldu..
İş Adamından Çinli Şarkıcıya Emzirme Teklifi 00:32
İş Adamından Çinli Şarkıcıya Emzirme Teklifi 9.834 izlenme - 3 yıl önce Çinli şarkıcıya emzirme teklifi iş adamından ahlaksız teklif iş adamı çinli şarkıcıya restaurantta emzirme teklif ediyor
çinli çocuk sahibi 2 05:44
çinli çocuk sahibi 2 17.103 izlenme - 6 yıl önce çinli çocuk sahibi kısır kadın vakasında ilginç gelişme
Metro İstasyonuna Sıçan Çinli Kadın 00:18
Metro İstasyonuna Sıçan Çinli Kadın 4.614 izlenme - 1 yıl önce Bir sıçma furyasıdır, ki dur durak bilmiyor. Rezalet görüntüler Çin'den. Çin'deki metroda sıkışan bir kadın uluorta büyük tuvaletini yaptı. Metronun hemen girişinde yere çömelen kadın, tuvaletini yaparken güvenlik kamerasına yakalandı.
çinli çocuk sahibi kadın okanın programına bağlanı 09:45
çinli çocuk sahibi kadın okanın programına bağlanı 16.560 izlenme - 6 yıl önce çocuk sahibi kadın okanın programına bağlanırsa
çinli bebeğin annesi okan bayülgene katılırsa 08:17
çinli bebeğin annesi okan bayülgene katılırsa 15.605 izlenme - 6 yıl önce çinli bebeğin annesi
çinli çocuk sahibi kısır kadın 05:43
çinli çocuk sahibi kısır kadın 15.607 izlenme - 6 yıl önce çinli çocuğu olan ablamız bu sefer de kocasının gece hayatından dert yanıyor. kocasını gece hayatına alıştıran aslan kim acaba? ah çinli çocuk aslan ın çocuğu mu yoksa? peki çin'in memlekete uzaklığı kaç kilometre? ayşenur yazıcı'nın çözümü ne olacak? merakla izleyelim.
çinden alacağımız araba 00:09
çinden alacağımız araba 16.668 izlenme - 7 yıl önce işte çinlilerden alacağımız araba :))
Çinli İcadı Ev Yapımı Uçan Daire 06:24
Çinli İcadı Ev Yapımı Uçan Daire 6.259 izlenme - 3 yıl önce Çinli İcadı Ev Yapımı Uçan Daire
Kore Gazisi Ali Çavuşun Anıları 12:50
Kore Gazisi Ali Çavuşun Anıları 1.426 izlenme - 7 ay önce Kore savaşına giden Türk tugayında görev yapan Ali Çavuşun savaş anıları ve Çinli bir bayan asker ile arasındaki ilginç olaylar.
Ülkücü Reklamı 03:00
Ülkücü Reklamı 1.498 izlenme - 9 ay önce Evet arkadaşlar internet'de dolaşırken rasladım ülkücüler belgesel çekmişler galiba buda reklam videosu.Neyse efendim bize ülkücüleri hep yanlış tanıtmışlar meğerse ülkücü kardeşlerimiz kimseyi incitmemiş kimseye zarar vermemiş hep haksızlığa uğramışlar ezilmişler, öldürülmüşler, hapislere atılmışlar aman dikkat edin bu dramı izlerken gözünüzden yaş gelmesin.
Penis Şeklindeki Bitki 00:50
Penis Şeklindeki Bitki 1.978 izlenme - 1 yıl önce Çok da açıklamaya gerek duyulacak bir video değil haliyle, ablalarımız böyle bitkiler bulmuşlar keyfini çıkarıyorlar.
Gönül Sofrası - Rahmet Pınarı 04:17
Gönül Sofrası - Rahmet Pınarı 4.002 izlenme - 2 yıl önce Yeni Müslüman Olan Çinlinin İbretlik Hikayesi
(: anne türk baba türk çocuk çinli :) 05:21
(: anne türk baba türk çocuk çinli :) 10.854 izlenme - 6 yıl önce