Hoşgeldiniz!

çinli

Sarhoş Elemanları Paket Eden Genç - Hollanda 01:50
Sarhoş Elemanları Paket Eden Genç - Hollanda 5.271 izlenme - 1 hafta önce Hollanda'da 2 sarhoş bir mekana girip Çinli ablaya saldırıyorlar. Bir genç yetişiyor, başta 1-2 yumruk yiyor ama elemanları paket etmesi uzun sürmüyor.
Kafası Prize Sıkışan Fare 00:57
Kafası Prize Sıkışan Fare 5.035 izlenme - 2 hafta önce kafası Prize sıkışan farenin kurtarılma anını izliyoruz. Bu farelerin neyi var he? Son zamanlarda her yerdeler.
Başına Aldanmayın Ortalarda Ağzınız Açık Kalacak 03:18
Başına Aldanmayın Ortalarda Ağzınız Açık Kalacak 203.276 izlenme - 6 yıl önce almanyada yetenek sizsiniz deki kızın keman çalışını beğenmediler kız sinirlenip jüriyi yarım saat şokta bıraktı
Sınıfta Oryantalin Dibine Vuran Çinli Kız 03:29
Sınıfta Oryantalin Dibine Vuran Çinli Kız 7.306 izlenme - 2 ay önce Çin'de bir lisede güzel kızımız derse ara verip biraz yeteneklerini sergilemek istemiş. Arap müziğinin eşliğinde oryantal oynamış.
İşeyerek Elmaları Parlatan Çinli Manav 00:31
İşeyerek Elmaları Parlatan Çinli Manav 4.229 izlenme - 3 hafta önce Yaşanılan bu inanılmaz olay çinde gerçekleşiyor. Manav tezgahında bulunan elmaların daha parlak gözükmesi için üzerine işeyen bu pis çinli adam kimselere aldırmadan işini görüyor. Adamın çocuğu bu olaya şahit olmasın diye annesi tarafından oyalanıyor.
Yeni Doğan Fareleri Yiyen Çinli 00:26
Yeni Doğan Fareleri Yiyen Çinli 5.097 izlenme - 2 ay önce Bu ne arkadaş Çinliler hakketen yam yam,görüntüde yüzlerce fareyi pişiren bir çinli sonrada yiyiyo göstere göstere insanlık çıktığını bilmiyo izliyoruz
çinli kızdan çılgın dans !! 04:37
çinli kızdan çılgın dans !! 120.271 izlenme - 7 yıl önce çok delice..
Ağlayarak Ezan Okuyan Çinli Çocuk 02:24
Ağlayarak Ezan Okuyan Çinli Çocuk 10.703 izlenme - 6 ay önce Bu küçük çocuk Çin Cumhuriyetinden ve henüz müslüman olmadığı söylendi. Ancak işittiği ilk ezanı Muhammediyye onu o kadar etkisi altında bırakmış ki her okuduğun da onu farklı duygular içerisinde bırakıyor ve gözlerinden yaşlar akmasına sebep oluyor.
Canlı Balık Masası 01:10
Canlı Balık Masası 3.847 izlenme - 3 ay önce Çinli kardeşlerimiz kendi aralarında verdikleri bu iğrenç canlı balık partisinden bi kesit
Canlı Canlı Kurbağa Yiyen Çinli 00:57
Canlı Canlı Kurbağa Yiyen Çinli 3.853 izlenme - 3 ay önce Bir alışveriş mağazasındaki markete giren Çinli çok acıkmış olacak ki market içerisindeki canlı kurbağa satılan alana gidip bir tane kurbağayı canlı canlı yiyor.
Boruya Hallenen Çinli Adam ( 18) 00:20
Boruya Hallenen Çinli Adam ( 18) 6.152 izlenme - 6 ay önce Çinli bir adam gece geç saatlerde bir mahalleden geçerken gözü evin gider borusuna takılır. Bu kadarına çüş diyeceğiniz bir görüntü ile sizi baş başa bırakıyorum. NOT: Orijinal videoyu mecburen sansürlemek zorunda kaldım.
Alkol Bağımlısı Çinli Bebek 01:12
Alkol Bağımlısı Çinli Bebek 3.823 izlenme - 3 ay önce Çinli bir baba bebeğini sanki yaptığı bir marifetmiş gibi alkol içmeye alıştırmış. Biberondaki sütü içmeyi istemeyen bebek babasının uzattığı bira şişesine bakın nasıl kapıyor.
Bilgisayardan Online Masaj Yapan Çinli Amaçsız Amca 21:53
Bilgisayardan Online Masaj Yapan Çinli Amaçsız Amca 7.321 izlenme - 8 ay önce Amcamızın adı luo dong youtube da rastladım büyük ihtimalle abd'de yaşıyor seyyar masajcı genelde sokakta ama parkta metroda akla gelebilecek çoğu yerde insanlara masaj yapıyor. insanların gönderdiği fotoğraflar doğrultusunda internetten online olarak verdiği masaj hizmetide varmış adı ''manevi tedavi'' ekrana yağ sürmesi falan ilginç duruyor. İzliyoruz
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 00:33
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 8.487 izlenme - 7 ay önce Bu videonun bir çok örneğini izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum. Ama bu seferki çok farklı çok.
Çinli Bebeğin Annesi Kırdı Geçirdi !! 04:58
Çinli Bebeğin Annesi Kırdı Geçirdi !! 49.579 izlenme - 7 yıl önce böceklere yiyecekmiş gibi bakan çocuğun annesi medya kralına telefon konuğu oluyor ve herkesi güldürüyor:))
Bisikleti Çalmak İçin Testereyle Ağacı Kesen Çinli 01:01
Bisikleti Çalmak İçin Testereyle Ağacı Kesen Çinli 2.439 izlenme - 4 ay önce Çin’de ağaca bağlı bisikleti gözüne kestiren hırsız harekete geçti. Eline testereyi aldı. Ağacı kesmek onun için daha kolaydı. Bu sırada güvenlik kamerası da kayıttaydı. Yol kenarındaki ağacın devrilmesiyle çaldığı bisikleti motosikletinin arkasına atan hırsız ardına bakmadan oradan ayrıldı.
Balina Köpek Balığını Canlı Canlı Doğrayan Çinliler ( 18) 02:04
Balina Köpek Balığını Canlı Canlı Doğrayan Çinliler ( 18) 11.363 izlenme - 1 yıl önce Bu orospu çocukları neden bu kadar gaddar sorarım size? Bu türlerin neredeyse en zararsızlarından biri. Şahsen minik balıkları da bu şekilde doğrayanlara ayarım.
Çinli Rapçi Kiz 04:35
Çinli Rapçi Kiz 112.303 izlenme - 9 yıl önce çinliler de rap olayına el attı.güzel bir kız
Gelin Arabasının Önünü Taşla Kesen Çinli 01:52
Gelin Arabasının Önünü Taşla Kesen Çinli 2.778 izlenme - 2 ay önce Eline aldığı büyük taş parçasıyla gelin arabasının önünü kesen bu çinli adam verilen parayı beğenmediği için uzun süre yoldan çekilmedi.
17 Aydır Hamile Olan Çinli Kadın 02:20
17 Aydır Hamile Olan Çinli Kadın 2.722 izlenme - 3 ay önce Çin'de yaşayan hamile bir kadın 17 aydır hamile olduğunu ve doktorların ısrarla kendisine sezaryen yapmadığını iddia etti.Çin'de yayınlanan People's Daily Online'a konuşan anne adayına göre kendisinin doğum zamanı 2015 yılının Kasım ayıydı. Ancak bebek bir türlü doğmayınca doktora giden genç kadına "plasentanın tam olarak gelişmediği" söylendi. İsminin Wang Shi olduğu öğrenilen Çinli kadın, iddialarına kimsenin inanmaması üzerine hastane belgelerini gösterdi. Şubat 2015'te hamile kaldığı öğrenilen Shi'nin Kasım 2015'te doğurması bekleniyordu. Ancak genç kadının suyu hiç gelmedi ve bebek doğmadı.Bu durumu için 10 bin Yuan harcayan Wang, 30 defadan fazla kontrole gitti. 14'üncü ayında doktorlar halen daha plasentanın gelişmediğini ve sezaryen için bile uygun pozisyona gelmediğini söyledi. Açıklama yapan Huang ismindeki bir doktor ise şunları söyledi "Bebek benim hesaplamalarıma göre 38 haftalık ve her şey normal."
Cinsel Organında Maytap Patlatan Çinli 00:17
Cinsel Organında Maytap Patlatan Çinli 3.215 izlenme - 6 ay önce Cesaret mi? Salaklık mı? Belki'de her ikisi. Bu çinli vatandaş maytabı ateşleyip ilk önce elinde daha sonra iç çamaşırının içine atıp patlatıyor.
Bir Yabancının Kamerasından Çinli Denyo Sürücüler 02:54
Bir Yabancının Kamerasından Çinli Denyo Sürücüler 3.932 izlenme - 6 ay önce Görünrüler Çin'den bir yabancının kamerasından Çin'in garip sürücülerinin nasıl trafikte ilerdiğini gözler önüne sermiş.Neyse bir yabancının kamerasından Çin'in denyo sürücüleri
Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 01:59
Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 4.729 izlenme - 8 ay önce Çin'de babasının dükkanını savunan küçük çocuk elinde boyunun iki katı demir boru ile polislere direndi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Fare Kafası Yiyen At Kafası 00:17
Fare Kafası Yiyen At Kafası 4.388 izlenme - 10 ay önce Höö ananı avradını dedirtecek görüntüler insanda biraz mide olur. İzliyoruz efendim
Çinli Tırnakçı Chong Tai-shan 00:30
Çinli Tırnakçı Chong Tai-shan 4.754 izlenme - 7 ay önce Bizim ülkemizde de çok sık görülen suçlardan biri olan tırnakçılık bakın çinli abimizin sihirli parmaklarıyla nasıl yapılıyormuş.
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı  00:39
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı 3.829 izlenme - 6 ay önce Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan çinli kızın , siyahi adamı makine içine atması ile beyaz tene sahip çinli bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
çinli çocuk - love me do 01:26
çinli çocuk - love me do 41.058 izlenme - 7 yıl önce çinli bir çocuğun aşk şarkı söylenimi ne de komik hehe .
Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli 00:30
Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli 3.665 izlenme - 9 ay önce Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çin Usulü Kuzu Şiş Kebab 04:43
Çin Usulü Kuzu Şiş Kebab 2.360 izlenme - 4 ay önce Kebabı cevirme hareketlerini falan gayet iyi kopyalamış kuntakinteler.
3d Yazıcı ile Ev Yapan Çinliler 01:20
3d Yazıcı ile Ev Yapan Çinliler 7.133 izlenme - 1 yıl önce Artuık yuhh diyorum öeehh diyorum hatta vohuhe diyorum. Adamlar artık trendi takip etmiyor, bizzat trendi kendileri belirliyor.