Hoşgeldiniz!

Çinli Videoları İzle

Başına Aldanmayın Ortalarda Ağzınız Açık Kalacak 03:18
Başına Aldanmayın Ortalarda Ağzınız Açık Kalacak 206.177 izlenme - 6 yıl önce almanyada yetenek sizsiniz deki kızın keman çalışını beğenmediler kız sinirlenip jüriyi yarım saat şokta bıraktı
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 00:34
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 1.981 izlenme - 2 hafta önce Sokakta çöğdürürken ortamda bulunabilecek iyi sıhhatte olsunları kaçırmak için en etkili yöntem önce tükürmek, sonra destur çekmek ve akabinde çöğdürmek şeklinde olmalıdır.
Sarhoş Elemanları Paket Eden Genç - Hollanda 01:50
Sarhoş Elemanları Paket Eden Genç - Hollanda 5.536 izlenme - 2 ay önce Hollanda'da 2 sarhoş bir mekana girip Çinli ablaya saldırıyorlar. Bir genç yetişiyor, başta 1-2 yumruk yiyor ama elemanları paket etmesi uzun sürmüyor.
Sınıfta Oryantalin Dibine Vuran Çinli Kız 03:29
Sınıfta Oryantalin Dibine Vuran Çinli Kız 7.374 izlenme - 3 ay önce Çin'de bir lisede güzel kızımız derse ara verip biraz yeteneklerini sergilemek istemiş. Arap müziğinin eşliğinde oryantal oynamış.
Yeni Doğan Fareleri Yiyen Çinli 00:26
Yeni Doğan Fareleri Yiyen Çinli 5.334 izlenme - 3 ay önce Bu ne arkadaş Çinliler hakketen yam yam,görüntüde yüzlerce fareyi pişiren bir çinli sonrada yiyiyo göstere göstere insanlık çıktığını bilmiyo izliyoruz
çinli kızdan çılgın dans !! 04:37
çinli kızdan çılgın dans !! 120.580 izlenme - 7 yıl önce çok delice..
Ağlayarak Ezan Okuyan Çinli Çocuk 02:24
Ağlayarak Ezan Okuyan Çinli Çocuk 10.857 izlenme - 7 ay önce Bu küçük çocuk Çin Cumhuriyetinden ve henüz müslüman olmadığı söylendi. Ancak işittiği ilk ezanı Muhammediyye onu o kadar etkisi altında bırakmış ki her okuduğun da onu farklı duygular içerisinde bırakıyor ve gözlerinden yaşlar akmasına sebep oluyor.
Kafası Prize Sıkışan Fare 00:57
Kafası Prize Sıkışan Fare 5.375 izlenme - 2 ay önce kafası Prize sıkışan farenin kurtarılma anını izliyoruz. Bu farelerin neyi var he? Son zamanlarda her yerdeler.
İşeyerek Elmaları Parlatan Çinli Manav 00:31
İşeyerek Elmaları Parlatan Çinli Manav 4.396 izlenme - 2 ay önce Yaşanılan bu inanılmaz olay çinde gerçekleşiyor. Manav tezgahında bulunan elmaların daha parlak gözükmesi için üzerine işeyen bu pis çinli adam kimselere aldırmadan işini görüyor. Adamın çocuğu bu olaya şahit olmasın diye annesi tarafından oyalanıyor.
Canlı Balık Masası 01:10
Canlı Balık Masası 3.894 izlenme - 4 ay önce Çinli kardeşlerimiz kendi aralarında verdikleri bu iğrenç canlı balık partisinden bi kesit
Boruya Hallenen Çinli Adam ( 18) 00:20
Boruya Hallenen Çinli Adam ( 18) 6.259 izlenme - 8 ay önce Çinli bir adam gece geç saatlerde bir mahalleden geçerken gözü evin gider borusuna takılır. Bu kadarına çüş diyeceğiniz bir görüntü ile sizi baş başa bırakıyorum. NOT: Orijinal videoyu mecburen sansürlemek zorunda kaldım.
Canlı Canlı Kurbağa Yiyen Çinli 00:57
Canlı Canlı Kurbağa Yiyen Çinli 3.902 izlenme - 5 ay önce Bir alışveriş mağazasındaki markete giren Çinli çok acıkmış olacak ki market içerisindeki canlı kurbağa satılan alana gidip bir tane kurbağayı canlı canlı yiyor.
Çinli Bebeğin Annesi Kırdı Geçirdi !! 04:58
Çinli Bebeğin Annesi Kırdı Geçirdi !! 49.580 izlenme - 7 yıl önce böceklere yiyecekmiş gibi bakan çocuğun annesi medya kralına telefon konuğu oluyor ve herkesi güldürüyor:))
Bilgisayardan Online Masaj Yapan Çinli Amaçsız Amca 21:53
Bilgisayardan Online Masaj Yapan Çinli Amaçsız Amca 7.362 izlenme - 10 ay önce Amcamızın adı luo dong youtube da rastladım büyük ihtimalle abd'de yaşıyor seyyar masajcı genelde sokakta ama parkta metroda akla gelebilecek çoğu yerde insanlara masaj yapıyor. insanların gönderdiği fotoğraflar doğrultusunda internetten online olarak verdiği masaj hizmetide varmış adı ''manevi tedavi'' ekrana yağ sürmesi falan ilginç duruyor. İzliyoruz
Alkol Bağımlısı Çinli Bebek 01:12
Alkol Bağımlısı Çinli Bebek 3.902 izlenme - 5 ay önce Çinli bir baba bebeğini sanki yaptığı bir marifetmiş gibi alkol içmeye alıştırmış. Biberondaki sütü içmeyi istemeyen bebek babasının uzattığı bira şişesine bakın nasıl kapıyor.
Çinli Rapçi Kiz 04:35
Çinli Rapçi Kiz 112.305 izlenme - 9 yıl önce çinliler de rap olayına el attı.güzel bir kız
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 00:33
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 8.527 izlenme - 8 ay önce Bu videonun bir çok örneğini izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum. Ama bu seferki çok farklı çok.
Balina Köpek Balığını Canlı Canlı Doğrayan Çinliler ( 18) 02:04
Balina Köpek Balığını Canlı Canlı Doğrayan Çinliler ( 18) 11.523 izlenme - 1 yıl önce Bu orospu çocukları neden bu kadar gaddar sorarım size? Bu türlerin neredeyse en zararsızlarından biri. Şahsen minik balıkları da bu şekilde doğrayanlara ayarım.
Ölümle Dans Eden Çinlinin Fantastik Drifti 00:30
Ölümle Dans Eden Çinlinin Fantastik Drifti 178 izlenme - 1 hafta önce Ölümle Dans Eden Çinlinin Fantastik Drifti Böyle drift görülmedi,görüntüde kazayı göze alarak drift yapan çinlinin manyak driftini izliyoruz
çinli çocuk - love me do 01:26
çinli çocuk - love me do 41.091 izlenme - 8 yıl önce çinli bir çocuğun aşk şarkı söylenimi ne de komik hehe .
Bisikleti Çalmak İçin Testereyle Ağacı Kesen Çinli 01:01
Bisikleti Çalmak İçin Testereyle Ağacı Kesen Çinli 2.444 izlenme - 5 ay önce Çin’de ağaca bağlı bisikleti gözüne kestiren hırsız harekete geçti. Eline testereyi aldı. Ağacı kesmek onun için daha kolaydı. Bu sırada güvenlik kamerası da kayıttaydı. Yol kenarındaki ağacın devrilmesiyle çaldığı bisikleti motosikletinin arkasına atan hırsız ardına bakmadan oradan ayrıldı.
Fare Kafası Yiyen At Kafası 00:17
Fare Kafası Yiyen At Kafası 4.408 izlenme - 11 ay önce Höö ananı avradını dedirtecek görüntüler insanda biraz mide olur. İzliyoruz efendim
Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 01:59
Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 4.763 izlenme - 9 ay önce Çin'de babasının dükkanını savunan küçük çocuk elinde boyunun iki katı demir boru ile polislere direndi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Cinsel Organında Maytap Patlatan Çinli 00:17
Cinsel Organında Maytap Patlatan Çinli 3.234 izlenme - 7 ay önce Cesaret mi? Salaklık mı? Belki'de her ikisi. Bu çinli vatandaş maytabı ateşleyip ilk önce elinde daha sonra iç çamaşırının içine atıp patlatıyor.
Bir Yabancının Kamerasından Çinli Denyo Sürücüler 02:54
Bir Yabancının Kamerasından Çinli Denyo Sürücüler 3.935 izlenme - 8 ay önce Görünrüler Çin'den bir yabancının kamerasından Çin'in garip sürücülerinin nasıl trafikte ilerdiğini gözler önüne sermiş.Neyse bir yabancının kamerasından Çin'in denyo sürücüleri
Çinli Tırnakçı Chong Tai-shan 00:30
Çinli Tırnakçı Chong Tai-shan 4.765 izlenme - 8 ay önce Bizim ülkemizde de çok sık görülen suçlardan biri olan tırnakçılık bakın çinli abimizin sihirli parmaklarıyla nasıl yapılıyormuş.
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı  00:39
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı 3.846 izlenme - 8 ay önce Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan çinli kızın , siyahi adamı makine içine atması ile beyaz tene sahip çinli bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
3d Yazıcı ile Ev Yapan Çinliler 01:20
3d Yazıcı ile Ev Yapan Çinliler 7.175 izlenme - 1 yıl önce Artuık yuhh diyorum öeehh diyorum hatta vohuhe diyorum. Adamlar artık trendi takip etmiyor, bizzat trendi kendileri belirliyor.
17 Aydır Hamile Olan Çinli Kadın 02:20
17 Aydır Hamile Olan Çinli Kadın 2.787 izlenme - 5 ay önce Çin'de yaşayan hamile bir kadın 17 aydır hamile olduğunu ve doktorların ısrarla kendisine sezaryen yapmadığını iddia etti.Çin'de yayınlanan People's Daily Online'a konuşan anne adayına göre kendisinin doğum zamanı 2015 yılının Kasım ayıydı. Ancak bebek bir türlü doğmayınca doktora giden genç kadına "plasentanın tam olarak gelişmediği" söylendi. İsminin Wang Shi olduğu öğrenilen Çinli kadın, iddialarına kimsenin inanmaması üzerine hastane belgelerini gösterdi. Şubat 2015'te hamile kaldığı öğrenilen Shi'nin Kasım 2015'te doğurması bekleniyordu. Ancak genç kadının suyu hiç gelmedi ve bebek doğmadı.Bu durumu için 10 bin Yuan harcayan Wang, 30 defadan fazla kontrole gitti. 14'üncü ayında doktorlar halen daha plasentanın gelişmediğini ve sezaryen için bile uygun pozisyona gelmediğini söyledi. Açıklama yapan Huang ismindeki bir doktor ise şunları söyledi "Bebek benim hesaplamalarıma göre 38 haftalık ve her şey normal."
Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli 00:30
Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli 3.666 izlenme - 10 ay önce Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler