Hoşgeldiniz!

çinli

Ağlayarak Ezan Okuyan Çinli Çocuk 02:24
Ağlayarak Ezan Okuyan Çinli Çocuk 10.246 izlenme - 1 ay önce Bu küçük çocuk Çin Cumhuriyetinden ve henüz müslüman olmadığı söylendi. Ancak işittiği ilk ezanı Muhammediyye onu o kadar etkisi altında bırakmış ki her okuduğun da onu farklı duygular içerisinde bırakıyor ve gözlerinden yaşlar akmasına sebep oluyor.
başına aldanmayın ortalarda ağzınız açık kalacak 03:18
başına aldanmayın ortalarda ağzınız açık kalacak 195.800 izlenme - 6 yıl önce almanyada yetenek sizsiniz deki kızın keman çalışını beğenmediler kız sinirlenip jüriyi yarım saat şokta bıraktı
Boruya Hallenen Çinli Adam ( 18) 00:20
Boruya Hallenen Çinli Adam ( 18) 5.716 izlenme - 2 ay önce Çinli bir adam gece geç saatlerde bir mahalleden geçerken gözü evin gider borusuna takılır. Bu kadarına çüş diyeceğiniz bir görüntü ile sizi baş başa bırakıyorum. NOT: Orijinal videoyu mecburen sansürlemek zorunda kaldım.
20 Çiğ Yumurtayı İçen Çinli 01:10
20 Çiğ Yumurtayı İçen Çinli 1.603 izlenme - 2 hafta önce Çin'de meydana gelen olayda arkadaşları ile iddiaya giren adam 20 adet çiğ yumurtayı içmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Cinsel Organında Maytap Patlatan Çinli 00:17
Cinsel Organında Maytap Patlatan Çinli 3.080 izlenme - 2 ay önce Cesaret mi? Salaklık mı? Belki'de her ikisi. Bu çinli vatandaş maytabı ateşleyip ilk önce elinde daha sonra iç çamaşırının içine atıp patlatıyor.
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 00:33
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 8.253 izlenme - 3 ay önce Bu videonun bir çok örneğini izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum. Ama bu seferki çok farklı çok.
çinli kızdan çılgın dans !! 04:37
çinli kızdan çılgın dans !! 119.723 izlenme - 7 yıl önce çok delice..
Bir Yabancının Kamerasından Çinli Denyo Sürücüler 02:54
Bir Yabancının Kamerasından Çinli Denyo Sürücüler 3.860 izlenme - 2 ay önce Görünrüler Çin'den bir yabancının kamerasından Çin'in garip sürücülerinin nasıl trafikte ilerdiğini gözler önüne sermiş.Neyse bir yabancının kamerasından Çin'in denyo sürücüleri
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı  00:39
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı 3.756 izlenme - 2 ay önce Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan çinli kızın , siyahi adamı makine içine atması ile beyaz tene sahip çinli bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
Bilgisayardan Online Masaj Yapan Çinli Amaçsız Amca 21:53
Bilgisayardan Online Masaj Yapan Çinli Amaçsız Amca 7.048 izlenme - 4 ay önce Amcamızın adı luo dong youtube da rastladım büyük ihtimalle abd'de yaşıyor seyyar masajcı genelde sokakta ama parkta metroda akla gelebilecek çoğu yerde insanlara masaj yapıyor. insanların gönderdiği fotoğraflar doğrultusunda internetten online olarak verdiği masaj hizmetide varmış adı ''manevi tedavi'' ekrana yağ sürmesi falan ilginç duruyor. İzliyoruz
Çinli Tırnakçı Chong Tai-shan 00:30
Çinli Tırnakçı Chong Tai-shan 4.613 izlenme - 2 ay önce Bizim ülkemizde de çok sık görülen suçlardan biri olan tırnakçılık bakın çinli abimizin sihirli parmaklarıyla nasıl yapılıyormuş.
Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 01:59
Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 4.606 izlenme - 3 ay önce Çin'de babasının dükkanını savunan küçük çocuk elinde boyunun iki katı demir boru ile polislere direndi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 00:36
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 2.829 izlenme - 2 ay önce Bu sivri zekaya sahip çinli genç ilk önce sigarasını yakıyor sonra malum yerine gelen alevi söndürmek için ortalığı birbirine katıyor.
Fare Kafası Yiyen At Kafası 00:17
Fare Kafası Yiyen At Kafası 4.237 izlenme - 5 ay önce Höö ananı avradını dedirtecek görüntüler insanda biraz mide olur. İzliyoruz efendim
Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli 00:30
Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli 3.653 izlenme - 5 ay önce Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Balina Köpek Balığını Canlı Canlı Doğrayan Çinliler ( 18) 02:04
Balina Köpek Balığını Canlı Canlı Doğrayan Çinliler ( 18) 10.950 izlenme - 12 ay önce Bu orospu çocukları neden bu kadar gaddar sorarım size? Bu türlerin neredeyse en zararsızlarından biri. Şahsen minik balıkları da bu şekilde doğrayanlara ayarım.
çinli bebeğin annesi kırdı geçirdi !! 04:58
çinli bebeğin annesi kırdı geçirdi !! 49.570 izlenme - 7 yıl önce böceklere yiyecekmiş gibi bakan çocuğun annesi medya kralına telefon konuğu oluyor ve herkesi güldürüyor:))
Kapkaççı Döven Çinli Kız 00:57
Kapkaççı Döven Çinli Kız 2.671 izlenme - 2 ay önce İşe çıkmış genç kapkaççı bileğini kurbanın eline kaptırınca olaylar gelişir. Fake evet.
çinli rapçi kiz 04:35
çinli rapçi kiz 112.271 izlenme - 9 yıl önce çinliler de rap olayına el attı.güzel bir kız
3d Yazıcı ile Ev Yapan Çinliler 01:20
3d Yazıcı ile Ev Yapan Çinliler 7.017 izlenme - 12 ay önce Artuık yuhh diyorum öeehh diyorum hatta vohuhe diyorum. Adamlar artık trendi takip etmiyor, bizzat trendi kendileri belirliyor.
Çinli Sanılan Turisti Dövmek 00:41
Çinli Sanılan Turisti Dövmek 5.766 izlenme - 1 yıl önce Ankarada Doğu Türkistan'da yaşanan olayları protesto etmek amacı ile Tayland Büyükelçiliği önünde toplanan eylemci grubun önünden geçmeye çalışan kadın turist çinli sanılarak darp edildi.Yani insan gerçekten nediyeceğini bilemiyor Çinli olsa ne olucak o ayrı bir konu ben her şeyi geçtim bir toplum üç defa üst üste nasıl kendini geri zekelı durumuna düşürür aklim almıyor.
çinli çocuk - love me do 01:26
çinli çocuk - love me do 40.999 izlenme - 7 yıl önce çinli bir çocuğun aşk şarkı söylenimi ne de komik hehe .
Çinli Sandıkları Koreli Turist Grubuna Saldırdılar  02:14
Çinli Sandıkları Koreli Turist Grubuna Saldırdılar 578 izlenme - 1 ay önce Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı tarafından Doğu Türkistan’daki Müslümanlara destek olmak için yürüyüş gerçekleştirildi. Beyazıt Meydanı’nda başlayan yürüyüş Sultanahmet Meydanı’nda son buldu. Burada basın açıklaması yapıldığı sırada ayrılan bir grup Topkapı Sarayı’na yöneldi.
herkesle dalga geçen çinli çocuğun annesi! 07:40
herkesle dalga geçen çinli çocuğun annesi! 37.820 izlenme - 6 yıl önce çinli çocuğun annesiyim diyen kadın medya kralına konuk oldu..
Çinli Kadının İlginç ve Hızlı Para Sayma Tekniği 00:30
Çinli Kadının İlginç ve Hızlı Para Sayma Tekniği 7.720 izlenme - 1 yıl önce Elindeki paraları sayan kadının tekniği daha önce görmediğimiz türden. Tekniği ile hızlı bir şekilde paraları sayan kadının büyüleyici parmak hareketlerini izliyoruz.
Gördükleri Her Sakallıya İşidçi Diyen Hakkarililer 01:28
Gördükleri Her Sakallıya İşidçi Diyen Hakkarililer 7.287 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz ekim ayında ülkemizde yaşayan pkk sempatizanları işidin kobani kentine saldırmasını protesto ederek ortalığı yakıp yıkmış ve bir grupta sınır hattına gelerek kabaniye geçmek istemişti. bu olay sonunda asker ve polislerle karşı karşıya gelerek taşlı sopalı çatışmalar meydana gelmiş ve yaklaşık 200 kişilik grup tel örgüleri aşarak kobaniye ulaşmıştı. ancak ne acıdır ki göt korkusu üstün gelerek sınırı geçen 200 kişi tekrardan türkiyeye dönmek istemeleri üzerine ülkeye alınmamıştı ve türkiye sınırının karşısında bir müddet beklemişlerdi. bknz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/221333/gaza-gelerek-siniri-gecip-gt-korkusuyla-geri-donmek tüm bunlar yaşanırken ülkemizde yaşayan pkk sempatizanlarıda sakallı herkesi işidçi ilan edip kimilerini sokak ortasında linç ederek öldürmüşlerdi. geçtiğimiz günlerde yine hakkaride aynı şekilde sakallı bir vatandaşımız dolaşırken hakkarililerin işidçi diyerek linç etmeye çalıştıklarını izliyoruz. bir yanda çinli diye kovalanan koreliler diğer yanda işidçi diye kovalanan sakallılar. izleyin siz karar verin adamlar mallıkta adete bir birleriyle yarışır duruma gelmiş sizce en mal kim???
Üzerinden Araba Geçen Minik Çocuk Kalkıp Yürüdü 00:28
Üzerinden Araba Geçen Minik Çocuk Kalkıp Yürüdü 1.869 izlenme - 4 ay önce Üzerinden araba geçen minik çocuk kalkıp yürüdü Çinli çocuk arabanın altında kalmaktan etkilenmedi Çin'de sokakta yürürken üzerinden minibüs geçen çocuk hemen ayağa kalkıp yürümeye devam etti.
İş Adamından Çinli Şarkıcıya Emzirme Teklifi 00:32
İş Adamından Çinli Şarkıcıya Emzirme Teklifi 10.167 izlenme - 3 yıl önce Çinli şarkıcıya emzirme teklifi iş adamından ahlaksız teklif iş adamı çinli şarkıcıya restaurantta emzirme teklif ediyor
çinli çocuk sahibi 2 05:44
çinli çocuk sahibi 2 17.103 izlenme - 7 yıl önce çinli çocuk sahibi kısır kadın vakasında ilginç gelişme
Metro İstasyonuna Sıçan Çinli Kadın 00:18
Metro İstasyonuna Sıçan Çinli Kadın 5.332 izlenme - 2 yıl önce Bir sıçma furyasıdır, ki dur durak bilmiyor. Rezalet görüntüler Çin'den. Çin'deki metroda sıkışan bir kadın uluorta büyük tuvaletini yaptı. Metronun hemen girişinde yere çömelen kadın, tuvaletini yaparken güvenlik kamerasına yakalandı.