Hoşgeldiniz!

çitos

Fenomen Çocuk Çitos Efe Çocuktan Al Haberi Programında 03:49
Fenomen Çocuk Çitos Efe Çocuktan Al Haberi Programında 48.355 izlenme - 3 ay önce Erzurumlu küçük fenomen Çitos Efe sevilen program Çocuktan Al Haberi programına katılmış ve kahkahalar havada uçuşmuş.
Çitos Efe'nin Damat Oyunu Oynayıp Döktürmesi 01:28
Çitos Efe'nin Damat Oyunu Oynayıp Döktürmesi 33.866 izlenme - 4 ay önce Dünyalar tatlısı kardeşimiz Çitos Efe rahat durmadı bu sefer damat oyununa da el atmış.Efe'nin geleneksel müzik eşliğinde dans ettiği görüntüler sosyal medyada viral olmuş. Damat halayı eşliğinde dans eden çitos Efe'nin görüntülerini izliyoruz efendim.
Çitos Efenin Show Tv'de Çocuk Programına Katılması 01:05
Çitos Efenin Show Tv'de Çocuk Programına Katılması 12.269 izlenme - 3 ay önce Çitos efe'de meşhur olmuş arkadaşlar hatta çocuk programına bile katılmış.
Fenomen Çocuk Çitos Efe Çocuktan Al Haberi Programında 03:56
Fenomen Çocuk Çitos Efe Çocuktan Al Haberi Programında 5.602 izlenme - 3 ay önce Erzurumlu küçük fenomen Çitos Efe sevilen program Çocuktan Al Haberi programına katılmış ve kahkahalar havada uçuşmuş.
Çitos Efe Sen Olsan Bari Şarkısını Söyledi 01:00
Çitos Efe Sen Olsan Bari Şarkısını Söyledi 1.312 izlenme - 2 hafta önce Son zamanlarda izleyenlerin yüzünü güldürerek sosyal medya fenomeni olan Erzurum'lu Çitos Efe, Aleyna Tilki'nin Sen Olsan Bari şarkısını seslendirmiş.
Chester Cheetos (Çitos) Nostalji Reklam - 90'lar 00:30
Chester Cheetos (Çitos) Nostalji Reklam - 90'lar 1.269 izlenme - 4 hafta önce Evet site de ki önemli nostalji paylaşımlarından biri ile daha birlikteyiz. VHS kasetten aktarılmış piyasa da bugüne kadar pek görmediğimiz ancak izlerken sözleri ve görüntüleri anımsayacağımız Chester Cheetos 90'lar nostalji reklamı. Ayrıca Chester Cheetah'ı seslendiren: Uğur Taşdemir *Çocukluğumuzun cips üreticisi olan Uzay Gıdayı özlem ile anıyoruz...
Çitos Efe'den Ankara'nın Bağları Performansı 01:57
Çitos Efe'den Ankara'nın Bağları Performansı 3.184 izlenme - 3 ay önce Çocuktan Al Haberi'nin yeni bölümünde, "Çitos" lakabıyla tanınan minik Efe Koçyiğit, "Ankara'nın Bağları" şarkısı eşliğinde stüdyodakilere keyifli anlar yaşattı.
Çitos Efe'den Bodrum Akşamları Performansı 02:04
Çitos Efe'den Bodrum Akşamları Performansı 1.664 izlenme - 3 ay önce Çocuktan Al Haberi Ünlüler'de "Çitos" lakabıyla tanınan minik Efe Koçyiğit, "Bodrum Akşamları" şarkısı eşliğinde stüdyodakilere keyifli anlar yaşattı
Çitos Efe'yi Yemek Reklamında Kullanmak 00:37
Çitos Efe'yi Yemek Reklamında Kullanmak 982 izlenme - 2 ay önce Çektiği videolarla fenomen haline gelen Çitos Efe'nin yemek reklamı videosunu izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Erzurumlu Efe'den Güldüren Cevaplar! (Çocuktan Al Haberi) 01:36
Erzurumlu Efe'den Güldüren Cevaplar! (Çocuktan Al Haberi) 700 izlenme - 4 hafta önce Erzurumlu Efe'den Güldüren Cevaplar! (Çocuktan Al Haberi) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çitos Efe - Çocuktan Al Haberi (06 Ağustos 2017) 04:19
Çitos Efe - Çocuktan Al Haberi (06 Ağustos 2017) 1.286 izlenme - 2 ay önce Çitos Efe - Çocuktan Al Haberi (06 Ağustos 2017) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çitos Efe'den - Tabi Tabi Performansı (Çocuktan Al Haberi 05 Ağustos 2017) 02:18
Çitos Efe'den - Tabi Tabi Performansı (Çocuktan Al Haberi 05 Ağustos 2017) 1.232 izlenme - 2 ay önce Çitos Efe'den - Tabi Tabi Performansı (05 Ağustos 2017) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çitos Efe'nin Dilberay'ın Şarkısını Duyunca Coşması 01:27
Çitos Efe'nin Dilberay'ın Şarkısını Duyunca Coşması 1.454 izlenme - 3 ay önce Son dönemin sevimli fenomeni Erzurumlu Efe nam-ı diğer Çitos Efe Çocuktan Al Haberi programında Dilber ay'ın şarkısı eşliğinde coşmuş.
Erzurumlu Çitos Efe'nin Bol Figürlü Oyunu 01:39
Erzurumlu Çitos Efe'nin Bol Figürlü Oyunu 1.558 izlenme - 4 ay önce Kendinden figürler ekleyerek ortaya muazzam bir dans performansı çıkartan Erzurumlu Efe'yi tanıdınız mı? Hani güzel olan.
Enes Batur'un Çitos Efe İle Bir Gün Geçirmesi 18:34
Enes Batur'un Çitos Efe İle Bir Gün Geçirmesi 760 izlenme - 2 ay önce Ünlü Türk youtuber Enes Batur , son dönemin fenomen çocuğu Erzurumlu Çitos Efe ile buluşmuş ve onunla bir gün geçirmiş.
Çitos Efe'den Komik Cevaplar! 02:40
Çitos Efe'den Komik Cevaplar! 534 izlenme - 2 ay önce Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de!
Çitos Efe Dilberay'ın Şarkısında Coştu - Çocuktan Al Haberi 22 Temmuz Cumartesi 02:54
Çitos Efe Dilberay'ın Şarkısında Coştu - Çocuktan Al Haberi 22 Temmuz Cumartesi 673 izlenme - 3 ay önce Son dönemin sevimli fenomeni Erzurumlu Efe nam-ı diğer Çitos Efe Çocuktan Al Haberi programında Dilber ay'ın şarkısı eşliğinde coşmuş.
Çitos Efe'nin İzleyenleri Güldürmesi 02:49
Çitos Efe'nin İzleyenleri Güldürmesi 753 izlenme - 3 ay önce Çocuktan Al Haberi Ünlüler'in minik fenomeni Çitos Efe (Efe Koçyiğit) sevimli hayvan taklitleri herkesi kahkahaya boğmuş. Renkli kişiliği ve danslarıyla çok sevilen Çitos Efe'nin eğlenceli sohbetini izliyoruz efendim.
Çitos Efe'den Tavukları Pişirmişem Performansı (Çocuktan Al Haberi Ünlüler) 02:53
Çitos Efe'den Tavukları Pişirmişem Performansı (Çocuktan Al Haberi Ünlüler) 668 izlenme - 3 ay önce Show Tv'de yayınlanan Çocuktan Al Haberi Ünlüler'in minik fenomeni Çitos Efe (Efe Koçyiğit) Dilberay'ın meşhur şarkısı "Tavukları Pişirmişem"i hem söylemiş hem de dans etmiş.
Çitos Efe Amerikan Dublajı Çocuktan Al Haberi 01:00
Çitos Efe Amerikan Dublajı Çocuktan Al Haberi 421 izlenme - 3 ay önce Çitos efenin komedi dolu Konusması
Çitos Efe'nin Eğlenceli Aslan Sorusu 03:32
Çitos Efe'nin Eğlenceli Aslan Sorusu 296 izlenme - 2 ay önce Çocuktan Al Haberi Ünlüler’in 17. Bölümünde; Çitos Efe Koçyiğit, Hülya Koçyiğit'e sorduğu aslan sorusu stüdyodakileri kahkahaya boğdu.
Çitos Efe'nin Dünya Çapında Fenomen Olması 01:15
Çitos Efe'nin Dünya Çapında Fenomen Olması 436 izlenme - 4 ay önce "Çitos" lakabı takılan 6 yaşındaki Efe, kıvırcık saçları, dansları ve konuşmalarıyla kısa sürede sanal dünyanın yeni fenomeni olmayı başardı. Ailesinin çekip paylaştığı videoların en popüler olanında kendisine çirkin denilmesine önce karşı çıkan Çitos Efe, daha sonra bu durumla "Hele Benim Güzelliğime Bakın" diyerek kendine has dansları eşliğinde dalga geçiyordu. Daha sonra "Çek Tulumbayı" şarkısını söylediği videosuyla yine izlenme rekoru kıran sevimli çocuğun ünü dünyaya taştı.
Erzurumlu Çitos Efe Dünya Fenomeni Oldu 03:49
Erzurumlu Çitos Efe Dünya Fenomeni Oldu 428 izlenme - 4 ay önce Erzurumlu 6 yaşındaki ‘Çitos Efe’ lakaplı Muhammed Efe Koçyiğit, sosyal medyada fenomen oldu. Hollywood yıldızı Sofia Vergara ve Harry Potter kitabının yazarı J. K. Rowling'in dikkatini çeken Efe, hayranlık toplamaya devam ediyor.
Çitos Efe’nin Nazara Gelmesi! 04:47
Çitos Efe’nin Nazara Gelmesi! 514 izlenme - 4 ay önce Sosyal medyada paylaşılan videolarıyla gündeme oturan 6 yaşındaki Erzurumlu Çitos Efe lakaplı Muhammed Efe Koçyiğit’in içinde bulunduğu otomobil kaza yapmış. Minik fenomen Çitos Efe, kazayı küçük sıyrıklarla atlatmış.
Çitos Efe’ye Nazar Değdi 04:47
Çitos Efe’ye Nazar Değdi 233 izlenme - 4 ay önce Sosyal medyada paylaşılan videolarıyla gündeme oturan Erzurumlu 6 yaşındaki ‘Çitos Efe’ lakaplı Muhammed Efe Koçyiğit’in içinde bulunduğu otomobil kaza yaptı. Minik fenomen Efe, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı.
Çitos Efe'den Ankara'nın Bağları Performansı (Çocuktan Al Al Haberi 29 Temmuz 2017) 01:57
Çitos Efe'den Ankara'nın Bağları Performansı (Çocuktan Al Al Haberi 29 Temmuz 2017) 283 izlenme - 3 ay önce Çocuktan Al Haberi'nin yeni bölümünde, "Çitos" lakabıyla tanınan minik Efe Koçyiğit, "Ankara'nın Bağları" şarkısı eşliğinde stüdyodakilere keyifli anlar yaşattı.
Çitos Efe'ye Yasak Geliyor 02:06
Çitos Efe'ye Yasak Geliyor 168 izlenme - 1 ay önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, yurtiçi ve yurtdışından binlerce takipçisi olan 'Çitos Efe' için başlatılan kampanyaya seyirci kalmadı. Bakanlık bünyesinde kurul oluşturuldu, ilk çalışmalar başladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Show TV’de yayımlanan “Çocuktan Al Haberi Ünlüler” programında ünlenen ve sosyal medyada kısa sürede binlerce takipçi sayısına ulaşan 5.5 yaşındaki Erzurumlu Efecan Koçyiğit gibi ekran yüzü olan tüm çocuklar için harekete geçti. Bu amaçla bakanlık bünyesinde bir de kurul oluşturuldu. Ekrana çıkan çocukların aileleri ile temasa geçilecek, çocuklara psikolojik danışmanlık hizmeti verilecek, ekonomik anlamda sömürülmelerine izin verilmeyecek. Hürriyet'in haberine göre; Bu kapsamda ilk olarak Erzurumlu Efecan Koçyiğit’in ailesi ile görüşen bakanlık yetkilileri, aileyi özellikle obezite konusunda uyardı. Efecan’ın doktor kontrolünden geçirilmesi gerektiğini belirten yetkililer, ekrana çıkan miniklerin psikolojik olarak da desteklenmesi gerektiğini söyledi. Yetkililer aileden, okullar açıldıktan sonra Erzurum İl Müdürlüğü’ne gelerek görüşmelere başlamalarını da istedi.
Çitos Efe'nin Dedesiyle Halay Çekmesi 01:00
Çitos Efe'nin Dedesiyle Halay Çekmesi 344 izlenme - 4 ay önce Hollywood yıldızı Sofia Vergara ve Harry Potter kitabının yazarı J. K. Rowling'in dikkatini çeken Erzurum'lu Çitos Efe, hayranlık toplamaya devam ediyor
Çitos Efe Vurucam Kırbacı 00:08
Çitos Efe Vurucam Kırbacı 346 izlenme - 4 ay önce Erzurum'un yeni fenomeni sevimli tombiş Çitos Efe Yeşilçam karakteri Şişko Nuri'nin vurucam kırbacı sahnesini canlandırmış.
Çitos Efe'nin Eğlenceli Aslan Sorusu (Çocuktan Al Haberi  17. Bölüm 27 Ağustos Pazar) 03:32
Çitos Efe'nin Eğlenceli Aslan Sorusu (Çocuktan Al Haberi 17. Bölüm 27 Ağustos Pazar) 153 izlenme - 2 ay önce Çocuktan Al Haberi Ünlüler’in 17. Bölümünde; Çitos Efe Koçyiğit, Hülya Koçyiğit'e sorduğu aslan sorusu stüdyodakileri kahkahaya boğdu.