Hoşgeldiniz!

çitos

Fenomen Çocuk Çitos Efe Çocuktan Al Haberi Programında 03:49
Fenomen Çocuk Çitos Efe Çocuktan Al Haberi Programında 51.976 izlenme - 10 ay önce Erzurumlu küçük fenomen Çitos Efe sevilen program Çocuktan Al Haberi programına katılmış ve kahkahalar havada uçuşmuş.
Çitos Efe'nin Damat Oyunu Oynayıp Döktürmesi 01:28
Çitos Efe'nin Damat Oyunu Oynayıp Döktürmesi 35.885 izlenme - 11 ay önce Dünyalar tatlısı kardeşimiz Çitos Efe rahat durmadı bu sefer damat oyununa da el atmış.Efe'nin geleneksel müzik eşliğinde dans ettiği görüntüler sosyal medyada viral olmuş. Damat halayı eşliğinde dans eden çitos Efe'nin görüntülerini izliyoruz efendim.
Efe Koçyiğit'e Sosyete Yemeklerini Yedirmek 03:56
Efe Koçyiğit'e Sosyete Yemeklerini Yedirmek 7.651 izlenme - 6 ay önce Efe Koçyiğit, namı diğer Çitos Efe'ye diyet yemeklerinden sonra bu sefer sosyete yemekleri yedirildi
Çitos Efenin Show Tv'de Çocuk Programına Katılması 01:05
Çitos Efenin Show Tv'de Çocuk Programına Katılması 12.897 izlenme - 10 ay önce Çitos efe'de meşhur olmuş arkadaşlar hatta çocuk programına bile katılmış.
Çitos Efe'nin Uğur Böceği Sevmesi 01:00
Çitos Efe'nin Uğur Böceği Sevmesi 2.563 izlenme - 3 ay önce Sosyal medyanın patlayan yıldızı Çitos Efe uğur böceğini yenilen bir hayvan olmamasına rağmen çok sevmiş. İzliyoruz efendim...
Fenomen Çocuk Çitos Efe Çocuktan Al Haberi Programında 03:56
Fenomen Çocuk Çitos Efe Çocuktan Al Haberi Programında 5.879 izlenme - 10 ay önce Erzurumlu küçük fenomen Çitos Efe sevilen program Çocuktan Al Haberi programına katılmış ve kahkahalar havada uçuşmuş.
Çitos Efe'nin Youtuber Olması 02:11
Çitos Efe'nin Youtuber Olması 1.374 izlenme - 2 ay önce Son dönemde fenomen hale gelen Efe Koçyiğit youtube kanalı açmış ve o da artık küçük bir youtuber olmuş. Çitos Efe'ye kanalının hayırlı olmasını diliyoruz...
Çitos Efe'den Ankara'nın Bağları Performansı 01:57
Çitos Efe'den Ankara'nın Bağları Performansı 3.418 izlenme - 10 ay önce Çocuktan Al Haberi'nin yeni bölümünde, "Çitos" lakabıyla tanınan minik Efe Koçyiğit, "Ankara'nın Bağları" şarkısı eşliğinde stüdyodakilere keyifli anlar yaşattı.
Çitos Efe'den Bodrum Akşamları Performansı 02:04
Çitos Efe'den Bodrum Akşamları Performansı 2.063 izlenme - 10 ay önce Çocuktan Al Haberi Ünlüler'de "Çitos" lakabıyla tanınan minik Efe Koçyiğit, "Bodrum Akşamları" şarkısı eşliğinde stüdyodakilere keyifli anlar yaşattı
Çitos Efe Sen Olsan Bari Şarkısını Söyledi 01:00
Çitos Efe Sen Olsan Bari Şarkısını Söyledi 1.674 izlenme - 8 ay önce Son zamanlarda izleyenlerin yüzünü güldürerek sosyal medya fenomeni olan Erzurum'lu Çitos Efe, Aleyna Tilki'nin Sen Olsan Bari şarkısını seslendirmiş.
Chester Cheetos (Çitos) Nostalji Reklam - 90'lar 00:30
Chester Cheetos (Çitos) Nostalji Reklam - 90'lar 1.365 izlenme - 8 ay önce Evet site de ki önemli nostalji paylaşımlarından biri ile daha birlikteyiz. VHS kasetten aktarılmış piyasa da bugüne kadar pek görmediğimiz ancak izlerken sözleri ve görüntüleri anımsayacağımız Chester Cheetos 90'lar nostalji reklamı. Ayrıca Chester Cheetah'ı seslendiren: Uğur Taşdemir *Çocukluğumuzun cips üreticisi olan Uzay Gıdayı özlem ile anıyoruz...
Çitos Efe'yi Yemek Reklamında Kullanmak 00:37
Çitos Efe'yi Yemek Reklamında Kullanmak 1.091 izlenme - 9 ay önce Çektiği videolarla fenomen haline gelen Çitos Efe'nin yemek reklamı videosunu izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Erzurumlu Çitos Efe'nin Bol Figürlü Oyunu 01:39
Erzurumlu Çitos Efe'nin Bol Figürlü Oyunu 1.674 izlenme - 11 ay önce Kendinden figürler ekleyerek ortaya muazzam bir dans performansı çıkartan Erzurumlu Efe'yi tanıdınız mı? Hani güzel olan.
Efe Koçyiğit'e Diyet Yemekleri Yedirmek 05:03
Efe Koçyiğit'e Diyet Yemekleri Yedirmek 1.060 izlenme - 6 ay önce Efe Koçyiğit, namı diğer Çitos Efe'ye diyet yemekleri yedirildi.Efe Koçyiğit'in tepkileri sevimli oldu
Çitos Efe'nin Dilberay'ın Şarkısını Duyunca Coşması 01:27
Çitos Efe'nin Dilberay'ın Şarkısını Duyunca Coşması 1.580 izlenme - 10 ay önce Son dönemin sevimli fenomeni Erzurumlu Efe nam-ı diğer Çitos Efe Çocuktan Al Haberi programında Dilber ay'ın şarkısı eşliğinde coşmuş.
Çitos Efe - Çocuktan Al Haberi (06 Ağustos 2017) 04:19
Çitos Efe - Çocuktan Al Haberi (06 Ağustos 2017) 1.394 izlenme - 10 ay önce Çitos Efe - Çocuktan Al Haberi (06 Ağustos 2017) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çitos Efe'den - Tabi Tabi Performansı (Çocuktan Al Haberi 05 Ağustos 2017) 02:18
Çitos Efe'den - Tabi Tabi Performansı (Çocuktan Al Haberi 05 Ağustos 2017) 1.291 izlenme - 10 ay önce Çitos Efe'den - Tabi Tabi Performansı (05 Ağustos 2017) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Erzurumlu Efe'den Güldüren Cevaplar! (Çocuktan Al Haberi) 01:36
Erzurumlu Efe'den Güldüren Cevaplar! (Çocuktan Al Haberi) 1.091 izlenme - 8 ay önce Erzurumlu Efe'den Güldüren Cevaplar! (Çocuktan Al Haberi) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Enes Batur'un Çitos Efe İle Bir Gün Geçirmesi 18:34
Enes Batur'un Çitos Efe İle Bir Gün Geçirmesi 922 izlenme - 9 ay önce Ünlü Türk youtuber Enes Batur , son dönemin fenomen çocuğu Erzurumlu Çitos Efe ile buluşmuş ve onunla bir gün geçirmiş.
Maşa ile Koca Ayı - Sonsuz Arkadaşlık Şarkısı 02:08
Maşa ile Koca Ayı - Sonsuz Arkadaşlık Şarkısı 103 izlenme - 4 hafta önce Çocukların severek takip ettiği Maşa isimli küçük bir kızla sirkten emekli bir ayının maceralarını konu alan Maşa ile Koca Ayı, ‘Sonsuz Arkadaşlık 2’ isimli devam filmiyle sinemalarda! Türkiye genelinde 300’den fazla sinemada gösterilen filmin yıldızları Maşa ile Koca Ayı, sizlerden gelen ilgiye kayıtsız kalamadı ve filmin en özel sahneleri ile bir müzik klip yaptı! “Maşa ile Koca Ayı Sonsuz Arkadaşlık 2” filminde oynayan 8 başarılı Youtuber, seyir keyfini ikiye katlıyor. Bu muhteşem filmde; Enes Batur’a, Nisan Aktaş, Çitos Efe, Başak Karahan, Çağla Demirel, Duru Önver, Prenses Elif ve Şahangiller sizlerle!
Çitos Efe'den Komik Cevaplar! 02:40
Çitos Efe'den Komik Cevaplar! 641 izlenme - 9 ay önce Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de!
Çitos Efe Dilberay'ın Şarkısında Coştu - Çocuktan Al Haberi 22 Temmuz Cumartesi 02:54
Çitos Efe Dilberay'ın Şarkısında Coştu - Çocuktan Al Haberi 22 Temmuz Cumartesi 711 izlenme - 10 ay önce Son dönemin sevimli fenomeni Erzurumlu Efe nam-ı diğer Çitos Efe Çocuktan Al Haberi programında Dilber ay'ın şarkısı eşliğinde coşmuş.
Çitos Efe'nin İzleyenleri Güldürmesi 02:49
Çitos Efe'nin İzleyenleri Güldürmesi 837 izlenme - 10 ay önce Çocuktan Al Haberi Ünlüler'in minik fenomeni Çitos Efe (Efe Koçyiğit) sevimli hayvan taklitleri herkesi kahkahaya boğmuş. Renkli kişiliği ve danslarıyla çok sevilen Çitos Efe'nin eğlenceli sohbetini izliyoruz efendim.
Çitos Efe'den Tavukları Pişirmişem Performansı (Çocuktan Al Haberi Ünlüler) 02:53
Çitos Efe'den Tavukları Pişirmişem Performansı (Çocuktan Al Haberi Ünlüler) 786 izlenme - 10 ay önce Show Tv'de yayınlanan Çocuktan Al Haberi Ünlüler'in minik fenomeni Çitos Efe (Efe Koçyiğit) Dilberay'ın meşhur şarkısı "Tavukları Pişirmişem"i hem söylemiş hem de dans etmiş.
Çitos Efe Amerikan Dublajı Çocuktan Al Haberi 01:00
Çitos Efe Amerikan Dublajı Çocuktan Al Haberi 502 izlenme - 10 ay önce Çitos efenin komedi dolu Konusması
Çitos Efe'nin Dünya Çapında Fenomen Olması 01:15
Çitos Efe'nin Dünya Çapında Fenomen Olması 493 izlenme - 11 ay önce "Çitos" lakabı takılan 6 yaşındaki Efe, kıvırcık saçları, dansları ve konuşmalarıyla kısa sürede sanal dünyanın yeni fenomeni olmayı başardı. Ailesinin çekip paylaştığı videoların en popüler olanında kendisine çirkin denilmesine önce karşı çıkan Çitos Efe, daha sonra bu durumla "Hele Benim Güzelliğime Bakın" diyerek kendine has dansları eşliğinde dalga geçiyordu. Daha sonra "Çek Tulumbayı" şarkısını söylediği videosuyla yine izlenme rekoru kıran sevimli çocuğun ünü dünyaya taştı.
Erzurumlu Çitos Efe Dünya Fenomeni Oldu 03:49
Erzurumlu Çitos Efe Dünya Fenomeni Oldu 480 izlenme - 11 ay önce Erzurumlu 6 yaşındaki ‘Çitos Efe’ lakaplı Muhammed Efe Koçyiğit, sosyal medyada fenomen oldu. Hollywood yıldızı Sofia Vergara ve Harry Potter kitabının yazarı J. K. Rowling'in dikkatini çeken Efe, hayranlık toplamaya devam ediyor.
Çitos Efe’nin Nazara Gelmesi! 04:47
Çitos Efe’nin Nazara Gelmesi! 572 izlenme - 11 ay önce Sosyal medyada paylaşılan videolarıyla gündeme oturan 6 yaşındaki Erzurumlu Çitos Efe lakaplı Muhammed Efe Koçyiğit’in içinde bulunduğu otomobil kaza yapmış. Minik fenomen Çitos Efe, kazayı küçük sıyrıklarla atlatmış.
Çitos Efe'den Hayvan Sesi Taklitleri 02:49
Çitos Efe'den Hayvan Sesi Taklitleri 207 izlenme - 5 ay önce Çocuktan Al Haberi programında ve sosyal medyada son zamanlar fenomen olan Çitos efe'den hayvan seslerini dinliyoruz.
Çitos Efe'nin Eğlenceli Aslan Sorusu 03:32
Çitos Efe'nin Eğlenceli Aslan Sorusu 410 izlenme - 9 ay önce Çocuktan Al Haberi Ünlüler’in 17. Bölümünde; Çitos Efe Koçyiğit, Hülya Koçyiğit'e sorduğu aslan sorusu stüdyodakileri kahkahaya boğdu.