Hoşgeldiniz!

civciv

Seks Civciv 01:34
Seks Civciv 107.631 izlenme - 3 yıl önce
Tavuğu Dövmekten Beter Eden Civciv 00:58
Tavuğu Dövmekten Beter Eden Civciv 905 izlenme - 2 hafta önce Görüntüde bir civviv boyuna posuna bakmadan sinir olduğu tavuğa ölümüne girişiyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çöpe Atılan Yumurtalardan Civciv Çıktı 01:45
Çöpe Atılan Yumurtalardan Civciv Çıktı 2.053 izlenme - 4 hafta önce Muğla’nın Marmaris ilçesinde çöp konteynerine atılan yumurtalardan çıkan civcivlere belediye ve vatandaşlar sahip çıktı. Marmaris Belediyesi’ne, "çöp konteynerinde civciv sesleri geliyor" ihbarı üzerine harekete geçen Temizli İşleri Müdürlüğü ekipleri Hatipirimi Mahallesi’nde belirtilen adrese gitti. Çöp konteyneri bulunan yumurtalar arasında civciv seslerini duyan ekipler şaşkına döndü. Yaklaşık 1000 adet yumurtanın atıldığı konteynerinde boşaltan ekipler, civcivleri yaşatmak için seferber oldu. Bazı vatandaşların olayı sosyal medya üzerinden paylaşması ile paylaşım kısa sürede binlerce kişiye ulaştı. Havaların soğuk ve yağışlı olması ekiplerin işini zorlaştırıyordu. Marmaris Belediyesi’ne bağlı ekipler zaman kaybetmeden sıcaklığı ayarlanmış bir oda oluşturdu. konteynerde bulunan 20 civciv ve içinde civciv olduğu tahmin edilen 400 yumurta hazırlanan odaya nakledildi. Sosyal medya üzerinden olayı duyan bazı vatandaşlar ekiplere ulaşarak 60 tane yumurtayı evlerinde bulunan kuluçka makinelerine yerleştirme talebinde bulundu. Talebi olumlu karşılanan vatandaşlar zaman kaybetmeden yumurtaları alıp kuluçka makinesine yerleştirdi. İlçe yaşayanını ve ekipleri seferber eden olaya sebep olan kişi ya da kişileri tespit etme çalışmaları sürüyor. Temiz İşleri Sorumlusu Barış Ünlü olay hakkında bilgi verdi. Vatandaşlara duyarlılıklarından dolayı teşekkür eden Ünlü şunları söyledi, "Kısa sürede ihbarın geldiği adrese gittik. Konteynerlerin içini boşaltmaya başladık. Bu sırada, civciv seslerinin geldiğini fark ettik. Yaşayan 20 civcivi arabaya alarak sıcak ortamda muhafaza ettik. Yumurtalarda bulunan civcivler için kuluçka makinesi lazımdı. Ama kuluçka makinesini hemen bulmak çok zordu. Hızlı hareket edip, veterinerimiz araç parkında hemen bir oda hazırladı. Şuan yumurtalar ve civcivler o sıcak odadalar kurtarabileceğimiz kadarını kurtaracağız. 2 gün bekleyeceğiz. Konuyla ilgili sosyal medyadan paylaşım yapıldı. 60 kadar yumurtayı kuluçka makineleri olan vatandaşlarımız aldı. İnsanların yumurtadaki civciv bile olsa bunlara sahip çıkması bizi mutlu etti. Kuluçkaya götürdüğümüz yaklaşık 400 yumurta ve yaşayan 20 civciv var. Yaşayan civcivleri sahiplenmek isteyenler var. Daha sonraki süreçte hayatta kalan civcivlerimizi sahiplendireceğiz." dedi.
Yeşilçam'da Tecavüz Bir Başkadır 02:47
Yeşilçam'da Tecavüz Bir Başkadır 63.267 izlenme - 3 yıl önce Sinemamızın en başarılı olduğu konulardan birisi de tecavüz sahneleridir. Yadigar sinemamızda yayınlanan her 10 filmin 7 sinde tecavüz kaçınılmazdır. Bu kadar çok vurgulanan bir konunun toplum üzerinde ki etkilerini tartışmaktan ziyade, tecavüz eden aktörlerimizin ve senaristlerimizin bu işte ne kadar uzmanlaştığına dikkatinizi çekmek isterim. Film Künyesi Hamal (1976)
Civcivin Yumurtadan Çıkma Anı !!! 02:08
Civcivin Yumurtadan Çıkma Anı !!! 73.205 izlenme - 4 yıl önce Civcivin Yumurtadan Çıkma Anı !!!
Hunharca Civciv Yiyen Keçi 00:41
Hunharca Civciv Yiyen Keçi 12.286 izlenme - 9 ay önce Çin'de bir kasa dolusu civcivi hunharca yiyen keçinin görüntüleri hayvanlar alemine dair oluşan ezberleri bozdu."
Bir Civcivin Yumurtadan Çıkışı 00:37
Bir Civcivin Yumurtadan Çıkışı 2.130 izlenme - 2 ay önce Bir Civcivin Yumurtadan Çıkışına Şahit Olan Ufaklıkların Tüm Masumiyetleriyle Ona Doğum Günü Şarkısı Söylemesi
Gökhan Özen - Civciv 04:32
Gökhan Özen - Civciv 89.664 izlenme - 9 yıl önce Gökhan Özen - Civciv Şarkı Sözleri
pitbul ve civciv 00:26
pitbul ve civciv 58.551 izlenme - 10 yıl önce pitbul ve civciv [[[[İsmuta]]]]
İşte Bizim Civcivlerimiz 00:07
İşte Bizim Civcivlerimiz 13.543 izlenme - 4 yıl önce İşte Bizim Civcivlerimiz
kuluçka makinesi yapımı 00:31
kuluçka makinesi yapımı 34.672 izlenme - 7 yıl önce kuluçka makinesi nasıl yapılır
10 liralık buzdolabından kuluçka makinası yaptı 02:48
10 liralık buzdolabından kuluçka makinası yaptı 27.645 izlenme - 5 yıl önce Rize'de hurdacıdan 10 liraya satın aldığı eski buzdolabını kuluçka makinesine dönüştüren çiftçi, geçen yıl kuluçkadan çıkardığı 400 civcivden 350'sini satarak yine bir gelir kapısı elde etti.
Gökhan Özen - Yemezler 04:13
Gökhan Özen - Yemezler 34.159 izlenme - 9 yıl önce gökhan özen - yemezler
Kuluçka Makinesi Otomatik Yumurta Çevirme Sistemi 01:17
Kuluçka Makinesi Otomatik Yumurta Çevirme Sistemi 14.554 izlenme - 5 yıl önce Kuluçka Makinesi Otomatik Yumurta Çevirme Sistemi
Bağımlılık Yapan Civcivli 118 80 Reklamının Orijinali 02:45
Bağımlılık Yapan Civcivli 118 80 Reklamının Orijinali 10.183 izlenme - 2 yıl önce Ya çok tatlı deyus. İnsan dinlemelere doyamıyor. Videodaki hayvanlarla beraber daha sempatik geldiği için sese çevirmeden atıyorum. İyi bağımlılıklar... Türkçe, Hd ve uzun versiyon için: https://www.youtube.com/watch?v=a49GgxqqKs4 O zaman son bi kez daha eeeeypuçinopiyo!
Dünyaları Yiyen Yılan 02:19
Dünyaları Yiyen Yılan 11.552 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşımız sırasıyla hüpletmiş de bana mısın dememiş. Yediklerini boğazından getirmişiler aaadetaa. Soonsaaaamsiiii
Kabuk Olmadan Bardakta Doğan Civciv 03:17
Kabuk Olmadan Bardakta Doğan Civciv 5.591 izlenme - 2 yıl önce Gözlerinize inanmak istemeyeceksiniz, yumurta kabuğu olmadan streç film içerisinde dünyaya gelen civciv! Çinliler bunuda yaptı!
Civciv 00:25
Civciv 24.479 izlenme - 9 yıl önce küçük civcivler kendi aralarında yemek savaşı veriyorlar
cesur civciv - bir küçük yanlış 02:56
cesur civciv - bir küçük yanlış 32.949 izlenme - 10 yıl önce süper bir video izlemenizi tavsiye ederim.
O Kırdıkça Civciv Çıktı 00:34
O Kırdıkça Civciv Çıktı 6.680 izlenme - 3 yıl önce Sokak satıcısı omlet yapmak için kurduğu tezgahta büyük şok yaşadı. Kırılan yumurtalardan çıkan civcivler herkesi şaşkına çevirdi.
pitbul civciv 2 02:41
pitbul civciv 2 20.648 izlenme - 10 yıl önce pitbul civciv 2
Civciv Cinsiyet Ayrımı (Türkçe Dublaj) 05:10
Civciv Cinsiyet Ayrımı (Türkçe Dublaj) 13.059 izlenme - 4 yıl önce Civciv Cinsiyet Ayrımı (Türkçe Dublaj) Yumurta-civciv Oluşumu Belgeseli Kanatlı hayvanlarda cinsiyet ayrımı çeşitli yöntemlerde tespit edilir. Bunlardan birkaç örnek verecek olursak, erkek ve dişi arasındaki renge bakma, ilk çıkan kanatların şekline bakma, sesini dinleme, kafa iriliğine bakma vb. Fakat bazı kanatlı ırklarında civcivler ilk yumurtadan çıktığında erkek ve dişi arasında hiç bir ayrım olmaz. O zaman en garanti olanı geriye bakmadır. Ben çok gerekmedikçe çıkardığım civcivlerin cinsiyetlerini bakmam. Eğer çok gerekiyorsa civcivler yumurtadan çıktıklarında horozların ilk 6 saat boyunca cinsel organları dışarıda olur. Daha sonraki saatlerde içine çeker. Yani ilk 6 saat içinde büyüteçle bakıldığında belli olur.
Gökhan Özen - Civciv 04:51
Gökhan Özen - Civciv 10.337 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: Yok ben almam Alana da mani olmam Senden bana hiç hayır yok Ne ateşler yaktım sevdanın uğruna Sende sevdanın "S" si bile yok Sayende yaralı yüreğim Birgün olsun sevdinmi ki güleyim Çok çektim aşkından yeter artık Mümkünse bir daha görüşmeyelim Ufak at biraz ufak at da civcivler yesin Ne kadar, ne kadar da havalı şeysin Yalan aşklardan yorulup dersini alsın Dilerim ki o taş kalbin kapıma dayansın x 2
Civciv Çıkartmak İçin Kuluçkaya Yatan Adam 01:06
Civciv Çıkartmak İçin Kuluçkaya Yatan Adam 3.115 izlenme - 11 ay önce Müzede camekan ile çevrili kapsülün içinde özel olarak hazırlanmış yumurta aparatının üzerine oturup uygun sıcaklığı sağlayarak 21 gün sonra civciv çıkartması.
civciv deki cesarete bak hele 00:55
civciv deki cesarete bak hele 18.457 izlenme - 8 yıl önce civciv deki cesarete bak hele
Türk Kafasıyla Kuluçka Makinesi 01:42
Türk Kafasıyla Kuluçka Makinesi 9.375 izlenme - 3 yıl önce Ben hiçbirşey demiyorum anlayabilecekseniz sahibi anlatsın. Yılancı abiyle aynı yerden Sakarya'dan haber. ''Ben bu makinaya bir tavuk ve horoz bahçeme attıktan sonra esinlendim ve cins tavuklar üzerine çalışma yapıyorum yani ben ve bu makina tamamen tavuğun görevini yapıyor ve 21 günde civcivlerimiz yüzde yüz verim alarak yani makinadan yüzde yüz verim alıyoruz, 21 günde de çıkımı oluyor ....... buzdolabından imal ettik. Çevremizdeki cins tavukları olan sahipler sahip olan arkadaşlar ... hocam olmadı.''
Tavuk Nasıl Kesilir, Nasıl Temizlenir? 12:40
Tavuk Nasıl Kesilir, Nasıl Temizlenir? 5.504 izlenme - 2 yıl önce Yumurta verimi olmayan yaşlanmış tavukları Razaner arkadaşımız tüm islami koşullara uygun olarak kesiyor. Youtube'de videolara bakarken rast geldim güzel tanıtımıyla arkadaşımızın videosunu izliyoruz..
civciv üretimi 02:15
civciv üretimi 13.503 izlenme - 7 yıl önce
Tarlaya Atılıp, Terk Edilen Civcivler 00:41
Tarlaya Atılıp, Terk Edilen Civcivler 2.401 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'nin Cambridge yakınlarındaki Crowland kasabasında, kimliği belirsiz kişilerce boş araziye bırakılan bin kadar bir günlük civciv hayvanları koruma örgütü tarafından kurtarıldı. Hayvanlara Kötü Muameleyi Önleme Derneği’nden (RSPCA) Justin Stubbs, bazı civcivlerin öldüğünü, bazılarını da uyutmak zorunda kaldıklarını söyledi. BBC Türkçe’nin haberine göre; civcivlerin, yakınlardaki bir tavuk çiftliğine ait olduğu ancak buraya başka birileri tarafından bırakılmış olabileceği belirtiliyor. Hayvanlar, kutulara konarak tekrar bu çiftliğe götürülürken, polisin olayla ilgili inceleme başlattığı belirtiliyor.
Yemeğini Tavuklara Kaptıran Çocuk 01:24
Yemeğini Tavuklara Kaptıran Çocuk 6.554 izlenme - 3 yıl önce Yemeğini tavuklara kaptıran çocuk Yemeğini inatla yiyen tavuklara karşı sinirlenen bu çocuk herşeyi yapsa da tavuklardan kurtulamıyor.