Hoşgeldiniz!

Civciv Videoları İzle

Niloya Türkçe - Civciv Kardeşi 11:49
Niloya Türkçe - Civciv Kardeşi 26.537 izlenme - 1 ay önce Yumurtadan çıkan civciv Niloya'nın peşine takılır. Niloya civciv annesi olmaya karar verir. Civciv de o da çok mutludur. Ama iş oyun oynamaya gelince küçük . Murat karnesini almıştır. Hepsi pekiyidir. Annesi oğluna güzel bir hediye verir. Niloya'ya da verecektir ama o çoktan gitmiştir. Çünkü biraz kafası karışmıştır. Niloya 6 Bölüm Bir Arada niloya 53-65. bölümler Çizgi Film Türkçe izle - üçüzler Renkleri Öğreniyorlar - Türkçe Çizgi Film izle çizgi film türkçe izle pepee şarkıları
Seks Civciv 01:34
Seks Civciv 103.096 izlenme - 2 yıl önce
Civciv Çıkartmak İçin Kuluçkaya Yatan Adam 01:06
Civciv Çıkartmak İçin Kuluçkaya Yatan Adam 1.579 izlenme - 3 gün önce Müzede camekan ile çevrili kapsülün içinde özel olarak hazırlanmış yumurta aparatının üzerine oturup uygun sıcaklığı sağlayarak 21 gün sonra civciv çıkartması.
Civcivin Yumurtadan Çıkma Anı !!! 02:08
Civcivin Yumurtadan Çıkma Anı !!! 71.068 izlenme - 3 yıl önce Civcivin Yumurtadan Çıkma Anı !!!
Niloya - Civciv Annesi 06:15
Niloya - Civciv Annesi 12.767 izlenme - 6 ay önce Niloya, okul öncesi yaş grubu için, özel olarak tasarlanmış, Yumurcak TV'nin yerli çizgi film projesidir. 2008 yılında ilk yapımına başlanmıştır. Şu an Çocuk'ta yayınlanmaktadır.
Kuluçkaya Yatan Adam 00:53
Kuluçkaya Yatan Adam 479 izlenme - 5 gün önce Gerekli sıcaklığı sağlamak için 21 gün boyunca kuluçkada yatarak civciv çıkmasını sağlamak isteyen adam.
Tarlaya Atılıp, Terk Edilen Civcivler 00:41
Tarlaya Atılıp, Terk Edilen Civcivler 2.383 izlenme - 2 ay önce İngiltere'nin Cambridge yakınlarındaki Crowland kasabasında, kimliği belirsiz kişilerce boş araziye bırakılan bin kadar bir günlük civciv hayvanları koruma örgütü tarafından kurtarıldı. Hayvanlara Kötü Muameleyi Önleme Derneği’nden (RSPCA) Justin Stubbs, bazı civcivlerin öldüğünü, bazılarını da uyutmak zorunda kaldıklarını söyledi. BBC Türkçe’nin haberine göre; civcivlerin, yakınlardaki bir tavuk çiftliğine ait olduğu ancak buraya başka birileri tarafından bırakılmış olabileceği belirtiliyor. Hayvanlar, kutulara konarak tekrar bu çiftliğe götürülürken, polisin olayla ilgili inceleme başlattığı belirtiliyor.
Gökhan Özen - Civciv 04:32
Gökhan Özen - Civciv 89.458 izlenme - 8 yıl önce Gökhan Özen - Civciv Şarkı Sözleri
pitbul ve civciv 00:26
pitbul ve civciv 58.365 izlenme - 9 yıl önce pitbul ve civciv [[[[İsmuta]]]]
Yeşilçam'da Tecavüz Bir Başkadır 02:47
Yeşilçam'da Tecavüz Bir Başkadır 14.942 izlenme - 2 yıl önce Sinemamızın en başarılı olduğu konulardan birisi de tecavüz sahneleridir. Yadigar sinemamızda yayınlanan her 10 filmin 7 sinde tecavüz kaçınılmazdır. Bu kadar çok vurgulanan bir konunun toplum üzerinde ki etkilerini tartışmaktan ziyade, tecavüz eden aktörlerimizin ve senaristlerimizin bu işte ne kadar uzmanlaştığına dikkatinizi çekmek isterim. Film Künyesi Hamal (1976)
İşte Bizim Civcivlerimiz 00:07
İşte Bizim Civcivlerimiz 13.445 izlenme - 3 yıl önce İşte Bizim Civcivlerimiz
Kabuk Olmadan Bardakta Doğan Civciv 03:17
Kabuk Olmadan Bardakta Doğan Civciv 5.393 izlenme - 11 ay önce Gözlerinize inanmak istemeyeceksiniz, yumurta kabuğu olmadan streç film içerisinde dünyaya gelen civciv! Çinliler bunuda yaptı!
kuluçka makinesi yapımı 00:31
kuluçka makinesi yapımı 34.482 izlenme - 6 yıl önce kuluçka makinesi nasıl yapılır
10 liralık buzdolabından kuluçka makinası yaptı 02:48
10 liralık buzdolabından kuluçka makinası yaptı 26.474 izlenme - 4 yıl önce Rize'de hurdacıdan 10 liraya satın aldığı eski buzdolabını kuluçka makinesine dönüştüren çiftçi, geçen yıl kuluçkadan çıkardığı 400 civcivden 350'sini satarak yine bir gelir kapısı elde etti.
Gökhan Özen - Yemezler 04:13
Gökhan Özen - Yemezler 34.080 izlenme - 8 yıl önce gökhan özen - yemezler
Bağımlılık Yapan Civcivli 118 80 Reklamının Orijinali 02:45
Bağımlılık Yapan Civcivli 118 80 Reklamının Orijinali 9.471 izlenme - 2 yıl önce Ya çok tatlı deyus. İnsan dinlemelere doyamıyor. Videodaki hayvanlarla beraber daha sempatik geldiği için sese çevirmeden atıyorum. İyi bağımlılıklar... Türkçe, Hd ve uzun versiyon için: https://www.youtube.com/watch?v=a49GgxqqKs4 O zaman son bi kez daha eeeeypuçinopiyo!
Dünyaları Yiyen Yılan 02:19
Dünyaları Yiyen Yılan 11.356 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşımız sırasıyla hüpletmiş de bana mısın dememiş. Yediklerini boğazından getirmişiler aaadetaa. Soonsaaaamsiiii
Kuluçka Makinesi Otomatik Yumurta Çevirme Sistemi 01:17
Kuluçka Makinesi Otomatik Yumurta Çevirme Sistemi 13.414 izlenme - 4 yıl önce Kuluçka Makinesi Otomatik Yumurta Çevirme Sistemi
Dört Bacaklı Civciv Görenleri Şaşırttı 02:49
Dört Bacaklı Civciv Görenleri Şaşırttı 1.911 izlenme - 6 ay önce Gaziantep'in İslahiye ilçesinde 4 bacaklı olarak yumurtadan çıkan civciv görenleri hayrete düşürüyor. Gaziantep'in İslahiye ilçesinde yaklaşık 25 yıldan beri tavuk besleyen Tekin Öztürk, yumurtadan çıkan 4 bacaklı civcivi görünce şaşırdı. 25 yıldan beri tavuk beslediğini ve ilk kez böylesi mucize bir olaya tanık olduğunu belirterek, "İlk defa 4 bacaklı bir civciv gördüm. Civciv 4 gün önce yumurtadan çıktı. Kümese gittiğimde civcivin normal bacaklarının arkasında 2 farklı çıkıntı olduğunu gördüm. Civcivin 2 bacağının daha olduğunu fark edince çok şaşırdım. İlk defa böyle mucize bir olayla karşılaştım. Canlı kaldığı sürece civcivi besleyeceğim" dedi. Tavuklarda ender rastlanan bir durum Veteriner Hekim Yusuf Yıldızgil, yumurtanın gelişimi esnasında bu tür olumsuzlukların görülebileceğini söyledi. Yıldızgil, "Bu durum tavuklarda ender rastlanan bir olaydır. Yumurtanın gelişimi esnasında embriyoda meydana gelen olumsuzluklardan kaynaklanıyor. Civcivin normal ayaklarını kullanmasında herhangi bir sakınca ve engel olmaz ancak ilerleyen günlerde diğer ayakları ameliyatla alınabilir" diye konuştu.
Otobüs Şoförüyle Vatandaşın Civciv Kavgası 00:59
Otobüs Şoförüyle Vatandaşın Civciv Kavgası 4.279 izlenme - 5 ay önce Bugün otobüs kavgalarında yeni sezonun yaklaştığı canım ülkemden dizi adına yaraşır bir trailer geldi !..
O Kırdıkça Civciv Çıktı 00:34
O Kırdıkça Civciv Çıktı 6.593 izlenme - 2 yıl önce Sokak satıcısı omlet yapmak için kurduğu tezgahta büyük şok yaşadı. Kırılan yumurtalardan çıkan civcivler herkesi şaşkına çevirdi.
Kuşun Yumurtadan Çıkma Anı Anbean Böyle Görüntülendi  01:00
Kuşun Yumurtadan Çıkma Anı Anbean Böyle Görüntülendi 1.969 izlenme - 8 ay önce Kabuğunu kendi gayretiyle kırıp yumurtadan çıkmayı onu sahiplenen kişinin parmakları arasında başaran bu yavru kuş izleyenleri duygulandırıyor.
Gökhan Özen - Civciv 04:51
Gökhan Özen - Civciv 9.978 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Yok ben almam Alana da mani olmam Senden bana hiç hayır yok Ne ateşler yaktım sevdanın uğruna Sende sevdanın "S" si bile yok Sayende yaralı yüreğim Birgün olsun sevdinmi ki güleyim Çok çektim aşkından yeter artık Mümkünse bir daha görüşmeyelim Ufak at biraz ufak at da civcivler yesin Ne kadar, ne kadar da havalı şeysin Yalan aşklardan yorulup dersini alsın Dilerim ki o taş kalbin kapıma dayansın x 2
cesur civciv - bir küçük yanlış 02:56
cesur civciv - bir küçük yanlış 32.371 izlenme - 9 yıl önce süper bir video izlemenizi tavsiye ederim.
Civciv Cinsiyet Ayrımı (Türkçe Dublaj) 05:10
Civciv Cinsiyet Ayrımı (Türkçe Dublaj) 12.106 izlenme - 3 yıl önce Civciv Cinsiyet Ayrımı (Türkçe Dublaj) Yumurta-civciv Oluşumu Belgeseli Kanatlı hayvanlarda cinsiyet ayrımı çeşitli yöntemlerde tespit edilir. Bunlardan birkaç örnek verecek olursak, erkek ve dişi arasındaki renge bakma, ilk çıkan kanatların şekline bakma, sesini dinleme, kafa iriliğine bakma vb. Fakat bazı kanatlı ırklarında civcivler ilk yumurtadan çıktığında erkek ve dişi arasında hiç bir ayrım olmaz. O zaman en garanti olanı geriye bakmadır. Ben çok gerekmedikçe çıkardığım civcivlerin cinsiyetlerini bakmam. Eğer çok gerekiyorsa civcivler yumurtadan çıktıklarında horozların ilk 6 saat boyunca cinsel organları dışarıda olur. Daha sonraki saatlerde içine çeker. Yani ilk 6 saat içinde büyüteçle bakıldığında belli olur.
Tavuk Nasıl Kesilir, Nasıl Temizlenir? 12:40
Tavuk Nasıl Kesilir, Nasıl Temizlenir? 3.792 izlenme - 8 ay önce Yumurta verimi olmayan yaşlanmış tavukları Razaner arkadaşımız tüm islami koşullara uygun olarak kesiyor. Youtube'de videolara bakarken rast geldim güzel tanıtımıyla arkadaşımızın videosunu izliyoruz..
pitbul civciv 2 02:41
pitbul civciv 2 20.644 izlenme - 9 yıl önce pitbul civciv 2
civciv deki cesarete bak hele 00:55
civciv deki cesarete bak hele 18.378 izlenme - 7 yıl önce civciv deki cesarete bak hele
Yemeğini Tavuklara Kaptıran Çocuk 01:24
Yemeğini Tavuklara Kaptıran Çocuk 6.523 izlenme - 2 yıl önce Yemeğini tavuklara kaptıran çocuk Yemeğini inatla yiyen tavuklara karşı sinirlenen bu çocuk herşeyi yapsa da tavuklardan kurtulamıyor.
Türk Kafasıyla Kuluçka Makinesi 01:42
Türk Kafasıyla Kuluçka Makinesi 8.657 izlenme - 2 yıl önce Ben hiçbirşey demiyorum anlayabilecekseniz sahibi anlatsın. Yılancı abiyle aynı yerden Sakarya'dan haber. ''Ben bu makinaya bir tavuk ve horoz bahçeme attıktan sonra esinlendim ve cins tavuklar üzerine çalışma yapıyorum yani ben ve bu makina tamamen tavuğun görevini yapıyor ve 21 günde civcivlerimiz yüzde yüz verim alarak yani makinadan yüzde yüz verim alıyoruz, 21 günde de çıkımı oluyor ....... buzdolabından imal ettik. Çevremizdeki cins tavukları olan sahipler sahip olan arkadaşlar ... hocam olmadı.''