Hoşgeldiniz!

Çoban Köpeği

5 Ay Sonra Sahibini Gören Türk Çoban Köpeği 00:29
5 Ay Sonra Sahibini Gören Türk Çoban Köpeği 80.529 izlenme - 10 yıl önce
Kafkas Çoban Köpeği 02:58
Kafkas Çoban Köpeği 126.479 izlenme - 13 yıl önce Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsidir. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasyaya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur.
Tavuklara Dadanan Sansar 02:25
Tavuklara Dadanan Sansar 137.235 izlenme - 13 yıl önce SANSARLAR KÜMESE DALIP KATLİAM YAPTI Y.Sesi : Ağaçlık ve dağlık alanda yaşadığı bilinen sansarlar Hızırşah Köyü'nde çiftçilik ve kümes hayvancılığı ile uğraşan İsa Ermiş ile tavuklarının âdeta kâbusu oldu. Köyün mezarlık mevkisinde İsa Ermiş'e ait kümese dadanan sansarlar önceki gün 43 tavuğu boğazlayarak telef etti. İsa Ermiş, bir ay öncede benzer bir olay yaşandığını ve kümes hayvanlarından 25'inin telef edildiğini söyledi. ŞAHİNLERDEN KAÇIRDI, SANSARLARA YEM OLDU Tel örgüyle çevrili kümesin çok küçük deliklerinden içeri büyük bir ustalıkla giren ve kümeste bulunan tavukları boğazlarından sıkarak öldüren sansarlar Ermiş ailesinin huzurunu kaçırdı. Daha önce Kartallar Vadisi'nde bulunan kümesindeki tavuklarını yırtıcı şahin kuşların alıp götürmesinden dolayı, tavuk kümesini köyün mezarlık mevkisine taşıdığını belirten Ermiş, şimdi de sansarlarla başının dertte olduğunu söyledi. Çaresiz kalan Ermiş, "Kümese dadanan hayvanların sansar olduğunu tahmin ediyorum. Bu, ikinci kezdir kümese girerek hayvanlara zarar veriyor. Sadece hayvanların boğazlarını sıkarak öldürüyor. Bundan bir ay önce 25 tane tavuğumu telef etmişti. Bu kez ise daha fazla zarar verdi. 43 hayvanım telef oldu. Kümesin her tarafı tel örgüyle çevrili olmasına rağmen yinede içeri girip zarar veriyor, ne yapacağımı şaşırdım" dedi. Av yasağı nedeniyle sansarlara vuramadıklarını da söyleyen Ermiş, Kaymakamlık ve Tarım yetkililerinden bu konuda yardım beklediğini ifade etti.
karadeniz dağ köpeği dağ komandoları 02:32
karadeniz dağ köpeği dağ komandoları 61.318 izlenme - 13 yıl önce www.facebook.com/karadeniz.dag.kopegi karadeniz dağ köpekleri karadeniz dağlarının yaylalarının komandoları dağlarda ayılara domuzlara kurtlara tilkilere çakallara sansarlara geçit yok sürüsü ve sahibini canı pasına korurlar samsun ordu giresun trabzon rize artvin kangal malaklı boz çoban
kangal çoban köpeği  topuz 01:28
kangal çoban köpeği topuz 54.258 izlenme - 12 yıl önce ankara
Kadınhanı Pusatta Çoban Köpekleri 00:23
Kadınhanı Pusatta Çoban Köpekleri 40.544 izlenme - 10 yıl önce Kamera Video-anamaslı Mehmet yörük Türkmenler
Eğitimli Bir Dövüş Köpeği 02:50
Eğitimli Bir Dövüş Köpeği 24.443 izlenme - 8 yıl önce Karapınar'ın baş köpeği... Bir kişiye bağlı o da vehbiye. Süper eğitim. İzlerken insan keşke benim de böyle bir köpeğim olsa diyor içinden.
trakya çoban köpeği 01:17
trakya çoban köpeği 43.494 izlenme - 14 yıl önce sade görünüş satılık değildir
Tibet Çoban Köpekleri - Tibet Mastifi 06:23
Tibet Çoban Köpekleri - Tibet Mastifi 23.939 izlenme - 7 yıl önce Kar altındaki güçlü çoban köpekleridir efendim izleyeceğiniz video. Köpek nasıl yetiştirilir, ne yerse köpekler güçlü olur, köpek nasıl eğitilir sorularının cevabı bu videoda saklı olabilir. sivas kangalı mı tibet mastifi mi? sivas kangalı mı pitbull mu? pitbull mu arjantin dogosu mu? doberman mı terrier mi? gibi soruların hepsi boş bence.
Kafkas Çoban Köpekleri 02:58
Kafkas Çoban Köpekleri 16.946 izlenme - 7 yıl önce Kars Çoban Köpeği Temel Özellikleri Kars, Ardahan, Artvin, Erzurum, Ağrı, Iğdır bölgelerinde yetişen, saflığı tescil edilmiş, bölge şartlarına uyumlu, çok iyi koruyucu özelliğe sahip, uyumlu, zeki, akıllı ideal bir çoban köpeğidir.
Motosikletle Çoban Köpeklerini Ayar Eden Adrenalin Tutkunu Türk! 02:59
Motosikletle Çoban Köpeklerini Ayar Eden Adrenalin Tutkunu Türk! 25.092 izlenme - 6 yıl önce Çılgın motorcu, çoban köpeklerini coşturuyor.
Beyin Yakan Road Runner & Coyote Sahnesi 00:26
Beyin Yakan Road Runner & Coyote Sahnesi 14.888 izlenme - 7 yıl önce Çocukluğumuzun çizgi filmi 'den değişik bir sahne. Anlatabilsem anlatacam ama sanırım izlenince daha iyi anlaşılır. Ya da anlaşılmaz bilemedim şimdi. oyuncular : çakal, çoban köpeği, kuzu
Kurt ve Çoban Köpeğinin Vardiya Değişimleri (Ralph Wolf & Sam Sheepdog) 02:39
Kurt ve Çoban Köpeğinin Vardiya Değişimleri (Ralph Wolf & Sam Sheepdog) 5.738 izlenme - 3 yıl önce Çocukken çok sevdiğim çizgi filmin, klasik bölümü olan vardiya değişme bölümlerini ekliyorum. Klasik kurt-çoban köpeği konusu işlenen çizgi filmde, her ikisi de eski model vardiya saatleri ile vardiya değişim bölümlerini izliyoruz.
sivas kangal köpeği 01:19
sivas kangal köpeği 13.982 izlenme - 14 yıl önce has kangal
Kangal Mı Kafkas Çoban Köpeği Mi Tibet Mastifi Mi? 08:46
Kangal Mı Kafkas Çoban Köpeği Mi Tibet Mastifi Mi? 8.209 izlenme - 6 yıl önce Kangal, Türkiye kökenli bir çoban ve bekçi köpeği ırkı. Adını Sivas'ın Kangal ilçesinden alır.[1] Henüz FCI, AKC ve TKC gibi dünyadaki büyük köpek kulüpleri ve federasyonları tarafından tanınmamaktadır ancak Türkiye'deki otoritelerce dünyada safkan bir köpek ırkı olarak tanınması için çalışmalar yapılmaktadır.[ Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsi. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasya"ya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının, Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur. Vikipedi Tibet mastifi kökeni Tibet olduğu sanılan büyük iri ve güçlü bir köpek türüdür. Tibet mastiflerinin boynunda aslanınkine benzer yele vardır. Tibet mastifi dünyanin en pahallı köpeği unvanına sahiptir.
alman kurdu boz 02:22
alman kurdu boz 12.233 izlenme - 14 yıl önce fotoraflar 8 aylıkken çekildi şuan 2 yaşında
paşams 04:19
paşams 10.613 izlenme - 11 yıl önce paşams
En büyük köpek - Tibetan Mastiff 00:50
En büyük köpek - Tibetan Mastiff 5.576 izlenme - 7 yıl önce en büyük köpek dev köpek en güçlü köpek Dünyanın en büyük köpeklerinden tibet mastifini görmek ister misiniz. Kangalla birlikte en büyük köpeklerden biri olan Tibet Mastifi. Tibet Mastifi Yavru diye çok kez aratıldığı bir gerçek.
Çoban Köpeklerinin Korkulu Rüyası Gürcü Asker Ve Mevlüt 05:11
Çoban Köpeklerinin Korkulu Rüyası Gürcü Asker Ve Mevlüt 5.906 izlenme - 7 yıl önce Arkadaşın biri gürcistanı bisikletiyle boydan boya gezerken karşısına her bisikletçinin korkulu rüyası olan bir köpek sürüsü çıkıyor .gerçi köpeklerin hiçbir kötü niyeti yok gibi ama dağ başında tırsan adama da birşey diyemem neyse ki sonra kurtarıcı yetişiyor..
Kafkas Çoban Köpeği ve Pitbull Atışması 01:57
Kafkas Çoban Köpeği ve Pitbull Atışması 4.985 izlenme - 7 yıl önce Kafkas Çoban Köpeği ve Pitbull Atışması Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsi. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasya"ya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının, Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur.
Niloya Türkçe - Çoban Köpeği (Yeni Bölüm) 06:02
Niloya Türkçe - Çoban Köpeği (Yeni Bölüm) 3.410 izlenme - 5 yıl önce Niloya Türkçe - Çoban Köpeği (Yeni Bölüm) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Miyop Köpek 00:44
Miyop Köpek 1.352 izlenme - 3 yıl önce Atılan çomağı aport edecekken onu çok daha büyük olan kütükle karıştıran alman çoban köpeği
safkan alabay alabai efe jr ve golden kızımz mor 01:17
safkan alabay alabai efe jr ve golden kızımz mor 8.497 izlenme - 13 yıl önce golden kızımız mor 15 yaşında oğlumuz safkan alabai efe jr. ikisi bir araya gelince yaramazlıkta üstlerine yok.
Kangal ve Kafkas Köpeği'nin Atışması! 00:15
Kangal ve Kafkas Köpeği'nin Atışması! 3.194 izlenme - 7 yıl önce Kangal ve Kafkas Köpeği'nin Atışması! Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsi. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasya"ya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının, Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur.
Kediye Saldıran Alman Kurdu 07:34
Kediye Saldıran Alman Kurdu 1.763 izlenme - 3 yıl önce Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde, sahiplerince gezdirilen tasmalı iki köpekten Alman kurdu cinsi köpek, esnafın baktığı kaldırımda yatan sokak kedisine saldırdı. Vatandaşların köpeğin ağzından kurtardığı kedinin ayakları kırılırken, o anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, salı günü, Değirmenönü Mahallesi'nde meydana geldi. İsimleri henüz öğrenilemeyen 2 kişi, ellerinde tasmalarıyla tuttuğu biri Alman kurdu, diğeri pitbull cinsi köpeklerini caddede gezintiye çıkardı. Alman kurdu köpek, esnafın beslediği ve kaldırım kenarında uyuyan sokak kedisine saldırdı. Bu sırada hayvanların sahipleri, kediyi köpeğin ağzından almak için müdahale etti, ancak başaramadı. Köpek defalarca tekmelenmesine rağmen kediyi bırakmadı. Yardıma koşan çevre esnaf, kediyi bırakması için köpeği tekmeledi. Esnaftan Ersin Kaya, kediyi kurtarmaya çalışırken, köpeğin ısırması sonucu sağ elinden yaralandı. Yaşanan olay ise, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. KEDİNİN KAÇMA ANI YÜREK SIZLATTI Köpeğin ağzından kurtarılan sokak kedisinin ön ayakları kırıldı. Yaşadığı korku nedeniyle kimseyi yanına yaklaştırmayan kedinin ayakları kırık ve yaralı halde kaçmaya çalışması yürek sızlattı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi'nden ekip geldi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında köpeğin sahibi, polis merkezine götürüldü. Sokak kedilerine bakıcılık yapan, kırtasiye satışı yapan Ersin Kaya, kediyi kurtarmaya çalışırken köpeğin kendi parmağını ısırdığını, ardından kediyi bıraktığını belirterek, "Ben burada üç ayrı sokak kedisine bakıcılık yapıyorum. Benim iş yerime girip çıkarlar, mamayla beslenirler. Olay sırasında mamasını yiyen bir kedi, uyumak için kaldırım kenarına yattı. Bu sırada ben iş yerimin içindeyken sesler gelince dışarı çıktım. Bir köpeğin ağzından kediyi görünce dehşete düştüm. Ağızlığı olmadan gezdirilen köpek kediye ağzına almış, öldürmeye çalışıyordu. Hemen müdahale ettim. Köpek benim parmağımı ısırınca kediyi bıraktı. Köpeğin ağzından kanlar akıyordu. Kediyi kurtardık, ancak ağır yaralandı. Ön iki ayağı kırılmış, tedavisi için para gerekiyor, aramızda toplayıp tedavi ettireceğiz. Bu tür köpeklerin ağızlıkları olmadan dışarı çıkartılması herkesin can güvenliğini tehlikeye atıyor. Ben kamera görüntülerini izleyince bile dehşete düştüm. O sırada bir çocuk bile yaralanabilirdi. Bu tür kişilerin cezalandırılmasını istiyorum. Köpeğin aşıları da yokmuş, ben de aşı tedavisi alıyorum. Baktığım başka bir kedi de olayın etkisinden dolayı korktuğu için dışarıya çıkamıyor" dedi.
Bu Köpek Tek Başına Kurt Sürüsünü Alt Etti 00:46
Bu Köpek Tek Başına Kurt Sürüsünü Alt Etti 2.246 izlenme - 6 yıl önce Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.
Kuzu ve köpek,akbaş çoban köpeği 00:54
Kuzu ve köpek,akbaş çoban köpeği 4.407 izlenme - 11 yıl önce Kuzu ve köpek,akbaş,çoban,köpeği