Hoşgeldiniz!

Çoban Köpeği

kangal ve çoban köpeği 02:40
kangal ve çoban köpeği 173.404 izlenme - 10 yıl önce kangal ve çoban köpeği
5 Ay Sonra Sahibini Gören Türk Çoban Köpeği 00:29
5 Ay Sonra Sahibini Gören Türk Çoban Köpeği 80.453 izlenme - 9 yıl önce
Kafkas Çoban Köpeği 02:58
Kafkas Çoban Köpeği 126.069 izlenme - 12 yıl önce Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsidir. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasyaya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur.
Tavuklara Dadanan Sansar 02:25
Tavuklara Dadanan Sansar 131.698 izlenme - 12 yıl önce SANSARLAR KÜMESE DALIP KATLİAM YAPTI Y.Sesi : Ağaçlık ve dağlık alanda yaşadığı bilinen sansarlar Hızırşah Köyü'nde çiftçilik ve kümes hayvancılığı ile uğraşan İsa Ermiş ile tavuklarının âdeta kâbusu oldu. Köyün mezarlık mevkisinde İsa Ermiş'e ait kümese dadanan sansarlar önceki gün 43 tavuğu boğazlayarak telef etti. İsa Ermiş, bir ay öncede benzer bir olay yaşandığını ve kümes hayvanlarından 25'inin telef edildiğini söyledi. ŞAHİNLERDEN KAÇIRDI, SANSARLARA YEM OLDU Tel örgüyle çevrili kümesin çok küçük deliklerinden içeri büyük bir ustalıkla giren ve kümeste bulunan tavukları boğazlarından sıkarak öldüren sansarlar Ermiş ailesinin huzurunu kaçırdı. Daha önce Kartallar Vadisi'nde bulunan kümesindeki tavuklarını yırtıcı şahin kuşların alıp götürmesinden dolayı, tavuk kümesini köyün mezarlık mevkisine taşıdığını belirten Ermiş, şimdi de sansarlarla başının dertte olduğunu söyledi. Çaresiz kalan Ermiş, "Kümese dadanan hayvanların sansar olduğunu tahmin ediyorum. Bu, ikinci kezdir kümese girerek hayvanlara zarar veriyor. Sadece hayvanların boğazlarını sıkarak öldürüyor. Bundan bir ay önce 25 tane tavuğumu telef etmişti. Bu kez ise daha fazla zarar verdi. 43 hayvanım telef oldu. Kümesin her tarafı tel örgüyle çevrili olmasına rağmen yinede içeri girip zarar veriyor, ne yapacağımı şaşırdım" dedi. Av yasağı nedeniyle sansarlara vuramadıklarını da söyleyen Ermiş, Kaymakamlık ve Tarım yetkililerinden bu konuda yardım beklediğini ifade etti.
Türk Kangal; Sivas Kangalı belgeseli 13:51
Türk Kangal; Sivas Kangalı belgeseli 181.168 izlenme - 11 yıl önce Kangal, Türkiye kökenli bir çoban ve bekçi köpeği ırkı. Adını Sivas'ın Kangal ilçesinden alır.Henüz FCI, AKC ve TKC gibi dünyadaki büyük köpek kulüpleri ve federasyonları tarafından tanınmamaktadır ancak Türkiye'deki otoritelerce dünyada safkan bir köpek ırkı olarak tanınması için çalışmalar yapılmaktadır
karadeniz dağ köpeği dağ komandoları 02:32
karadeniz dağ köpeği dağ komandoları 60.964 izlenme - 12 yıl önce www.facebook.com/karadeniz.dag.kopegi karadeniz dağ köpekleri karadeniz dağlarının yaylalarının komandoları dağlarda ayılara domuzlara kurtlara tilkilere çakallara sansarlara geçit yok sürüsü ve sahibini canı pasına korurlar samsun ordu giresun trabzon rize artvin kangal malaklı boz çoban
kangal çoban köpeği  topuz 01:28
kangal çoban köpeği topuz 54.245 izlenme - 11 yıl önce ankara
Kadınhanı Pusatta Çoban Köpekleri 00:23
Kadınhanı Pusatta Çoban Köpekleri 39.888 izlenme - 9 yıl önce Kamera Video-anamaslı Mehmet yörük Türkmenler
Yavru Çoban Köpeğinin Koyunlarla Tanıştığı İlk Görev Günü 00:32
Yavru Çoban Köpeğinin Koyunlarla Tanıştığı İlk Görev Günü 165 izlenme - 2 hafta önce Ankara'nın Gölbaşı ilçesine bağlı Bezirhane Mahallesi'nde kaydedilen görüntülerde, yavru bir çoban köpeği ilk kez koyunlarla tanışıyor. İşte o muhteşem anlar...
Eğitimli Bir Dövüş Köpeği 02:50
Eğitimli Bir Dövüş Köpeği 24.273 izlenme - 7 yıl önce Karapınar'ın baş köpeği... Bir kişiye bağlı o da vehbiye. Süper eğitim. İzlerken insan keşke benim de böyle bir köpeğim olsa diyor içinden.
Tibet Çoban Köpekleri - Tibet Mastifi 06:23
Tibet Çoban Köpekleri - Tibet Mastifi 23.800 izlenme - 6 yıl önce Kar altındaki güçlü çoban köpekleridir efendim izleyeceğiniz video. Köpek nasıl yetiştirilir, ne yerse köpekler güçlü olur, köpek nasıl eğitilir sorularının cevabı bu videoda saklı olabilir. sivas kangalı mı tibet mastifi mi? sivas kangalı mı pitbull mu? pitbull mu arjantin dogosu mu? doberman mı terrier mi? gibi soruların hepsi boş bence.
trakya çoban köpeği 01:17
trakya çoban köpeği 43.015 izlenme - 13 yıl önce sade görünüş satılık değildir
Motosikletle Çoban Köpeklerini Ayar Eden Adrenalin Tutkunu Türk! 02:59
Motosikletle Çoban Köpeklerini Ayar Eden Adrenalin Tutkunu Türk! 25.076 izlenme - 5 yıl önce Çılgın motorcu, çoban köpeklerini coşturuyor.
Kafkas Çoban Köpekleri 02:58
Kafkas Çoban Köpekleri 14.717 izlenme - 6 yıl önce Kars Çoban Köpeği Temel Özellikleri Kars, Ardahan, Artvin, Erzurum, Ağrı, Iğdır bölgelerinde yetişen, saflığı tescil edilmiş, bölge şartlarına uyumlu, çok iyi koruyucu özelliğe sahip, uyumlu, zeki, akıllı ideal bir çoban köpeğidir.
Beyin Yakan Road Runner & Coyote Sahnesi 00:26
Beyin Yakan Road Runner & Coyote Sahnesi 12.879 izlenme - 6 yıl önce Çocukluğumuzun çizgi filmi 'den değişik bir sahne. Anlatabilsem anlatacam ama sanırım izlenince daha iyi anlaşılır. Ya da anlaşılmaz bilemedim şimdi. oyuncular : çakal, çoban köpeği, kuzu
Kurt ve Çoban Köpeğinin Vardiya Değişimleri (Ralph Wolf & Sam Sheepdog) 02:39
Kurt ve Çoban Köpeğinin Vardiya Değişimleri (Ralph Wolf & Sam Sheepdog) 3.169 izlenme - 2 yıl önce Çocukken çok sevdiğim çizgi filmin, klasik bölümü olan vardiya değişme bölümlerini ekliyorum. Klasik kurt-çoban köpeği konusu işlenen çizgi filmde, her ikisi de eski model vardiya saatleri ile vardiya değişim bölümlerini izliyoruz.
sivas kangal köpeği 01:19
sivas kangal köpeği 13.976 izlenme - 13 yıl önce has kangal
Kangal Mı Kafkas Çoban Köpeği Mi Tibet Mastifi Mi? 08:46
Kangal Mı Kafkas Çoban Köpeği Mi Tibet Mastifi Mi? 6.728 izlenme - 5 yıl önce Kangal, Türkiye kökenli bir çoban ve bekçi köpeği ırkı. Adını Sivas'ın Kangal ilçesinden alır.[1] Henüz FCI, AKC ve TKC gibi dünyadaki büyük köpek kulüpleri ve federasyonları tarafından tanınmamaktadır ancak Türkiye'deki otoritelerce dünyada safkan bir köpek ırkı olarak tanınması için çalışmalar yapılmaktadır.[ Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsi. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasya"ya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının, Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur. Vikipedi Tibet mastifi kökeni Tibet olduğu sanılan büyük iri ve güçlü bir köpek türüdür. Tibet mastiflerinin boynunda aslanınkine benzer yele vardır. Tibet mastifi dünyanin en pahallı köpeği unvanına sahiptir.
alman kurdu boz 02:22
alman kurdu boz 12.231 izlenme - 13 yıl önce fotoraflar 8 aylıkken çekildi şuan 2 yaşında
paşams 04:19
paşams 10.606 izlenme - 10 yıl önce paşams
Miyop Köpek 00:44
Miyop Köpek 1.344 izlenme - 2 yıl önce Atılan çomağı aport edecekken onu çok daha büyük olan kütükle karıştıran alman çoban köpeği
Çoban Köpeklerinin Korkulu Rüyası Gürcü Asker Ve Mevlüt 05:11
Çoban Köpeklerinin Korkulu Rüyası Gürcü Asker Ve Mevlüt 5.904 izlenme - 6 yıl önce Arkadaşın biri gürcistanı bisikletiyle boydan boya gezerken karşısına her bisikletçinin korkulu rüyası olan bir köpek sürüsü çıkıyor .gerçi köpeklerin hiçbir kötü niyeti yok gibi ama dağ başında tırsan adama da birşey diyemem neyse ki sonra kurtarıcı yetişiyor..
En büyük köpek - Tibetan Mastiff 00:50
En büyük köpek - Tibetan Mastiff 5.130 izlenme - 6 yıl önce en büyük köpek dev köpek en güçlü köpek Dünyanın en büyük köpeklerinden tibet mastifini görmek ister misiniz. Kangalla birlikte en büyük köpeklerden biri olan Tibet Mastifi. Tibet Mastifi Yavru diye çok kez aratıldığı bir gerçek.
Sürüye Saldıran Ayı ve Kahraman Karpat Çoban Köpekleri 01:09
Sürüye Saldıran Ayı ve Kahraman Karpat Çoban Köpekleri 5.282 izlenme - 6 yıl önce Gerçekten garip bir video. Çoban ya da köylü her neyse baltalarla girişen bu kişilerin ayıya verdiği hayvani zarar karşısında üzülmemek elde değil. Görüntü kalitesi olarak yanından bile geçemese de kalite olaraktan belgesel gibi ilgi çekici bir video.
Kafkas Çoban Köpeği ve Pitbull Atışması 01:57
Kafkas Çoban Köpeği ve Pitbull Atışması 4.603 izlenme - 6 yıl önce Kafkas Çoban Köpeği ve Pitbull Atışması Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsi. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasya"ya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının, Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur.
Niloya Türkçe - Çoban Köpeği (Yeni Bölüm) 06:02
Niloya Türkçe - Çoban Köpeği (Yeni Bölüm) 2.883 izlenme - 4 yıl önce Niloya Türkçe - Çoban Köpeği (Yeni Bölüm) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kediye Saldıran Alman Kurdu 07:34
Kediye Saldıran Alman Kurdu 1.736 izlenme - 2 yıl önce Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde, sahiplerince gezdirilen tasmalı iki köpekten Alman kurdu cinsi köpek, esnafın baktığı kaldırımda yatan sokak kedisine saldırdı. Vatandaşların köpeğin ağzından kurtardığı kedinin ayakları kırılırken, o anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, salı günü, Değirmenönü Mahallesi'nde meydana geldi. İsimleri henüz öğrenilemeyen 2 kişi, ellerinde tasmalarıyla tuttuğu biri Alman kurdu, diğeri pitbull cinsi köpeklerini caddede gezintiye çıkardı. Alman kurdu köpek, esnafın beslediği ve kaldırım kenarında uyuyan sokak kedisine saldırdı. Bu sırada hayvanların sahipleri, kediyi köpeğin ağzından almak için müdahale etti, ancak başaramadı. Köpek defalarca tekmelenmesine rağmen kediyi bırakmadı. Yardıma koşan çevre esnaf, kediyi bırakması için köpeği tekmeledi. Esnaftan Ersin Kaya, kediyi kurtarmaya çalışırken, köpeğin ısırması sonucu sağ elinden yaralandı. Yaşanan olay ise, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. KEDİNİN KAÇMA ANI YÜREK SIZLATTI Köpeğin ağzından kurtarılan sokak kedisinin ön ayakları kırıldı. Yaşadığı korku nedeniyle kimseyi yanına yaklaştırmayan kedinin ayakları kırık ve yaralı halde kaçmaya çalışması yürek sızlattı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi'nden ekip geldi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında köpeğin sahibi, polis merkezine götürüldü. Sokak kedilerine bakıcılık yapan, kırtasiye satışı yapan Ersin Kaya, kediyi kurtarmaya çalışırken köpeğin kendi parmağını ısırdığını, ardından kediyi bıraktığını belirterek, "Ben burada üç ayrı sokak kedisine bakıcılık yapıyorum. Benim iş yerime girip çıkarlar, mamayla beslenirler. Olay sırasında mamasını yiyen bir kedi, uyumak için kaldırım kenarına yattı. Bu sırada ben iş yerimin içindeyken sesler gelince dışarı çıktım. Bir köpeğin ağzından kediyi görünce dehşete düştüm. Ağızlığı olmadan gezdirilen köpek kediye ağzına almış, öldürmeye çalışıyordu. Hemen müdahale ettim. Köpek benim parmağımı ısırınca kediyi bıraktı. Köpeğin ağzından kanlar akıyordu. Kediyi kurtardık, ancak ağır yaralandı. Ön iki ayağı kırılmış, tedavisi için para gerekiyor, aramızda toplayıp tedavi ettireceğiz. Bu tür köpeklerin ağızlıkları olmadan dışarı çıkartılması herkesin can güvenliğini tehlikeye atıyor. Ben kamera görüntülerini izleyince bile dehşete düştüm. O sırada bir çocuk bile yaralanabilirdi. Bu tür kişilerin cezalandırılmasını istiyorum. Köpeğin aşıları da yokmuş, ben de aşı tedavisi alıyorum. Baktığım başka bir kedi de olayın etkisinden dolayı korktuğu için dışarıya çıkamıyor" dedi.
safkan alabay alabai efe jr ve golden kızımz mor 01:17
safkan alabay alabai efe jr ve golden kızımz mor 8.475 izlenme - 12 yıl önce golden kızımız mor 15 yaşında oğlumuz safkan alabai efe jr. ikisi bir araya gelince yaramazlıkta üstlerine yok.
Bu Köpek Tek Başına Kurt Sürüsünü Alt Etti 00:46
Bu Köpek Tek Başına Kurt Sürüsünü Alt Etti 2.228 izlenme - 5 yıl önce Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.
K-9 Köpeğinin Kar Botuyla İmtihanı 01:13
K-9 Köpeğinin Kar Botuyla İmtihanı 2.667 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Güney Dakota eyaletine bağlı Rapid şehrinde görevli polisler soğuk hava şartlarından dolayı soğuk iklim elbiselerinin kullanılması için emir almış. Polis departmanında görev yapan Jary adlı K-9 köpeğine yeni kar botları giydirilmiş. Kar botlarını giyen Jary'in yürümede zorlandığı anlar kameraya yansırken izleyenleri de gülümsetmiş.