Hoşgeldiniz!

çocuk filmleri

Çizgi FilM - 3D -  4 Araba Sırtında Boya Fırçası 02:33
Çizgi FilM - 3D - 4 Araba Sırtında Boya Fırçası 3.406 izlenme - 3 ay önce Çizgi Film eğitici bir içeriğe sahiptir. okul öncesi çocuklar bu çizgi filmler ile harika bir gelişim sergiliyorlar. Çocuklarını bu çizgi Filmler ile büyüten Nail Baba kendi yorumlarını da 3 d animasyona ekliyor. 4 Araba 3 d animasyon filmlerini bir çizgi dizi haline getiriyor. Bun çizgi film serisini Yani dizisini üretmek ve seslendirmek Nail Baba da olup onu paylaşmak yaymak ve çocukların izlemlerine sunmak siz değerli ebeveynlerin gelinde.Ne kadar yayılırsa okadar faydalı olabilecek çizgi filmlerdir 4 araba serisi. Türk milleti olarak gurur duyuyoruz bu tür içerik yaratan Bebetürk ten. Videolar ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Dede Korkut Hikayeleri - Boğaçhan'ın Kahramanlığı Çizgi Filmi 12:59
Dede Korkut Hikayeleri - Boğaçhan'ın Kahramanlığı Çizgi Filmi 594 izlenme - 8 ay önce Dirse Han ve Aruz'un erkek çocukları olmaz. Dede Korkut'un ve Dirse Hanın eşinin öğüdüyle Allah'a çok dua edip hayır işlerler ve ikisinin de bir oğlu olur. Şökli Melik, Bayındır Han'ın obasını basar ve Aruz'un oğlunu kaçırır. Daha sonra oğlan çocuğu bir aslanın eline geçer. Aslan onu kendi evladı gibi büyütür. Dirse Hanın da bir Oğlu olmuştur. Filmde yıllar sonraya gidilir. Obada şenlik günü kızgın bir boğa kazayla ipinden kurtulur. Herkes kaçışır fakat Dirse Han'ın oğlu boğayı durdurur. Dede Korkut gelir ve ona Boğaç adını verir. Bu arada bir aslan obaya dadanmıştır. Aslan ormana düşmüş olan Aruz'un oğlunun aslanıdır. Aruz'un oğlu Orman Çocuğu da buralardadır.
Mini Mini Hutos // Çizgi Film (Yeni Bölüm 2015) 22:44
Mini Mini Hutos // Çizgi Film (Yeni Bölüm 2015) 819 izlenme - 1 yıl önce İki kız kardeşin yapabileceği her şeyi yapıyorlar. Kâh gülüyorlar, kâh üzülüyorlar. Müge ve Mine’den bahsediyoruz. Bazen aralarında rekabet yaşanıyor. Her ailede olduğu gibi, bu evde de bazen anlaşmazlıklar oluyor. Fakat sonunda her şey tatlıya bağlanıyor. Aralarında 3 yaş fark olan iki kız kardeşin başından geçen eğlenceli, samimi ve komik maceraları anlatan “Canım Kardeşim”, ailevi değerleri yüceltirken, izleyiciyi sıkmıyor. Seyirci bu mini hikâyelerde kendi hayatından bir şeyler buluyor. Bir ailede yaşanabilecek her şey bu macerada! Canım Kardeşim, TRT Çocuk’ta…
Gazoon Çizgi Filmi 2 Bölüm 02:47
Gazoon Çizgi Filmi 2 Bölüm 267 izlenme - 8 ay önce Gazoon Çizgi Filmi - 2. Bölüm Gazoon Çizgi Filminin en sevilen bölümlerini Çocuk Kulübü'nde izleyebilirsiniz.
Kelebek|ODDBODS_BVBKclupTURKİYE 00:40
Kelebek|ODDBODS_BVBKclupTURKİYE 66 izlenme - 3 ay önce BVBKclupTURKİYE ile ODDBODS filmi eğlencesi için kanalımıza ABONE OL! *************************************************************************************
Olly Çizgi Filmi - Paket Servisi Yarışı 04:08
Olly Çizgi Filmi - Paket Servisi Yarışı 257 izlenme - 8 ay önce Olly Çizgi Filmi - Paket Servisi Yarışı Servis yarışına katılan Olly, en çok yemek servisi yapmak için gün boyu mücadele eder. Çevredekilere reklam veren Olly, gün sonunda rakibinden daha başarılı servisler ve kaliteli güzel yemekler yaparak yarışmayı kazanır. Olly Çizgi Filminin en sevilen bölümlerini Çocuk Kulübü'nde izleyebilirsiniz.
Tom Sawyer & Huckleberry Finn (2014) Fragman 02:11
Tom Sawyer & Huckleberry Finn (2014) Fragman 489 izlenme - 2 yıl önce Jo Kastner'in yönettiği, Val Kilmer'ın Mark Twain rolüyle katıldığı unutulmaz çocuk romanı klasiği Tom Sawyer uyarlaması, Tom Sawyer and Huckleberry Finn filminin fragmanı.
Gazoon Çizgi Filmi - 5 Bölüm 02:48
Gazoon Çizgi Filmi - 5 Bölüm 199 izlenme - 8 ay önce Gazoon Çizgi Filmi - 5. Bölüm Yeni bölümde fil ile kuş, yoldan geçen hayvanlara şakalar yaparak onların yolda bulunan ağaca çarpmasından keyif alıyor. En son ise kuş ağaca filin sesinden korkarak çarpması ile beraber daha komik görüntüler ortaya çıkıyor. Gazoon Çizgi Filminin en sevilen bölümlerini Çocuk Kulübü'nde izleyebilirsiniz.
Doki Çizgi Filmi - Doki'nin Parlak Fikri 09:49
Doki Çizgi Filmi - Doki'nin Parlak Fikri 136 izlenme - 8 ay önce Doki Çizgi Filmi - Doki'nin Parlak Fikri TRT Çocuk'un en sevilen çizgi filmlerinden olan Doki'nin bütün bölümlerini Çocuk Kulübü'nde izleyebilirsiniz. Doki, arkadaşları ile beraber her bölümde yeni maceraların peşine düşerek dünyayı dolaşmanın keyfine varıyor.
Doki Çizgi Filmi - Uçurtma Diyarı 09:44
Doki Çizgi Filmi - Uçurtma Diyarı 108 izlenme - 8 ay önce Doki Çizgi Filmi - Uçurtma Diyarı TRT Çocuk'un en sevilen çizgi filmlerinden olan Doki'nin bütün bölümlerini Çocuk Kulübü'nde izleyebilirsiniz. Doki, arkadaşları ile beraber her bölümde yeni maceraların peşine düşerek dünyayı dolaşmanın keyfine varıyor.
Bugs Bunny - 9 . bölüm 03:32
Bugs Bunny - 9 . bölüm 174 izlenme - 1 yıl önce Bugs bunny deliğinden dışarıya kulaklarını çıkarttığında onun deliğinden çıkmasını bekliyen köpeğe yakalanmamak için temkinli bir şekilde hareket eder. Sadece kulaklarını çıkartan bugs bunny deliğin çevresinde herhangi bir hareketlilik olup olmadığını yoklamak için kulakları ile etrafı kontrol eder. Kulağının biri ile köpeğin dişlerini yokluyan bugs bunny'nin sol kulağı hemen sağ kulağını dürterek yanda köpeğin ağzını açmış bir şekilde onları beklediğini haber verir. Sağ kulak'ta köpeğin dişlerini yokladıktan sonra heme yuvadan içeriye kaçar. Bugs bunny tarafından farkedildiğini anlıyan köpek bugs bunny'nin çıkacağı yok bari ben yanına gideyim diyerek hızlıca deliğe girmeye çalışır. Delik çok küçük olduğu için giremediğinden deliği genişletmeye başlıyan köpek büyük bir çaba göstererek kuyuyu büyütür. Bugs bunny hemen farklı bir delikten çıkarak köpeğin yuvayı nasıl kazdığını bakar. Deliğin başına gelen bugs bunny köpeği dürterek ne yaptığını sorar. Dışarıya çıkan köpek karşısındaki bugs bunny'nin kim olduğunu farketmiyerek içeride bir tavşan ve yakalıyacağım der. Elinde havucu ile kuyunun dibinde biraz daha duran bugs bunny köpeğe sonra görüşürüz kolay gelsin canım diyerek ordan yavaşça ayrılır. Köpek tavşan gittikten hemen sonra kendisine selam verenin onun yakalamak için uğraştığı tavşan oolduğunu anlar ve hemen delikten çıkarak peşinden koşturmaya başlar. Tavşan bugs bunny yavaş adımlarla ahes aheste yürürken köpeğin tam araksına yakaştığı sırada delikten içeriye girerek köpeğin onu ıska geçmesini sağlar. Tavşan'ı yine yakalıyamıyan köpek hemen geriye dönüp yuvanın yanına gelir.
Gazoon Çizgi Filmi 6 Bölüm 02:48
Gazoon Çizgi Filmi 6 Bölüm 50 izlenme - 8 ay önce Gazoon Çizgi Filmi - 6. Bölüm Sevimli leylek yemek yerken gökyüzünden düşen kaya parçaları nedeniyle kaçmaya başlar. Kaçarken ilk bulduğu deliğe başını sokan leylek orada yılanla karşılaşır. Kayalardan kaçmaya devam eden sevimli leylek ileride filin kurduğu kayalıklarla karşılaşır. Gazoon Çizgi Filminin en sevilen bölümlerini Çocuk Kulübü'nde izleyebilirsiniz.
Olly Çizgi Filmi Gökdelen Temizliği 04:08
Olly Çizgi Filmi Gökdelen Temizliği 50 izlenme - 8 ay önce Olly Çizgi Filmi - Gökdelen Temizliği Olly, arkadaşı Steen ile birlikte iş adamının isteği üzerine kirlenen gökdelenin camlarını temizlemeye karar verirler. Ancak Steen'in yükseklik korkusu nedeniyle bu iş biraz zor olmaktadır. Steen en üst kata çıktıklarında artık yükseklik korkusunu yenerek manzaranın tadını çıkarır. Olly Çizgi Filminin en sevilen bölümlerini Çocuk Kulübü'nde izleyebilirsiniz.
Dede Korkut Hikayeleri - Tepegözün Doğuşu 12:59
Dede Korkut Hikayeleri - Tepegözün Doğuşu 33 izlenme - 8 ay önce Obanın çobanı ve Karabaş'ın sebep olduğu bir olay olur, su perisi yumurtasını kaybeder. Bu arada Orman Çocuğu artık obada kalmaya başlamış, babasıyla vakit geçirmektedir. Kahramanlarımız bir tesadüf sonucu su perisinin yumurtasını bulur, onu değerli bir taş zannedip saklar fakat bu yumurtanın içinden Tepegöz çıkar. Dede Korkut Hikayeleri çizgi filminin en sevilen bölümlerini Çocuk Kulübü'nde izleyebilirsiniz.