Hoşgeldiniz!

çöl

Canfeza - Çöl 05:15
Canfeza - Çöl 156.383 izlenme - 9 yıl önce Canfeza - Çöl (2014 YENİ)
Claydee Feat. Lexy Penterra - Dame Dame 05:06
Claydee Feat. Lexy Penterra - Dame Dame 95.525 izlenme - 6 yıl önce Claydee Feat. Lexy Penterra'nın, Yeni Dünya Müzik etiketiyle yayınlanan "Dame Dame" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Claydee, Andrea Sandoval, Sebastian Guerrero, Mauricio Alfredo Guerrero Jr., Sammy Plotkin Müzik: Claydee, Tim Aeby
Harika Kanatlar 1.Bölüm Çöl Kızağı 11:03
Harika Kanatlar 1.Bölüm Çöl Kızağı 27.635 izlenme - 7 yıl önce Harika Kanatlar 1.Bölüm Çöl Kızağı
Helena Paparizou 02:53
Helena Paparizou 76.092 izlenme - 16 yıl önce my number one
Çölde Susuzluktan Bayılan Deveye Su Veren Adam 01:00
Çölde Susuzluktan Bayılan Deveye Su Veren Adam 1.807 izlenme - 10 ay önce Sahra çölünde ilerleyen tanker şoförü, yol kenarında baygın halde duran deveyi görünce aracından inip bir şişe su ile deveyi kendine getirmiş.
Umman’da Çöl Denize Döndü 01:08
Umman’da Çöl Denize Döndü 525 izlenme - 3 ay önce Umman’da etkili olan sağanak yağışlarda çöl sular altında kaldı. Umman’da günlerdir etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Yağışlar nedeniyle Al Batinah, Musandam, Buraimi ve Dhofar’da sel meydana geldi. Thumrait bölgesinde yer alan çölün şiddetli yağışlar sonrası adeta denize dönmesi şaşkınlığa neden oldu. Meteoroloji servisi tarafından pazar günü yapılan açıklamada, şiddetli yağışların ülkenin kuzey kesimlerinde hafta sonuna kadar etkili olacağı belirtilmişti.
Çölde Bacak Açmak İsteyen Kadının Hazin Sonu 00:08
Çölde Bacak Açmak İsteyen Kadının Hazin Sonu 6.269 izlenme - 4 yıl önce Çölde güneş batarken ortaya çıkan loş havada bir kaç figür sergilemek isteyen kadının hazin dolu sonunu izliyoruz.
İlk kez görüntülenen kum kedisi yavruları 01:34
İlk kez görüntülenen kum kedisi yavruları 6.742 izlenme - 6 yıl önce Çölde yaşayan tek kedi türü olan kum kedisi, 4 yıllık araştırma sonucu görüntülendi. 6-7 haftalık olduğu düşünülen yavrular Panthera isimli kedi araştırma grubu tarafından görüldü.Yavruların annesi olduğu düşünülen erişkin bir kum kedisi yavrular görüntülenmeden 1 saat önce kameranın kadrajına girdi. Biyologlar Grégory Breton ve Dr Alexander Sliwa başkanlığındaki ekip, bu yıl nisan ayında Sahra çölündeki kampına geri dönerken yavru kedileri fark ettiler. Karanlıkta parlayan 3 çift göz gören araştırmacılar şanşlarına inanamadı. Kum kedileri Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya’da bulunuyor ancak görülmesi çok zor. Çöle yakın tüy renkleri saklanabilme kabiliyetleri sebebiyle çok nadir görülüyorlar. Dış görünüş olarak evcil kedilere çok benzeyen kum kedileri su içmeye ihtiyaç duymuyorlar ve vücutları çölde yaşamak için muazzam bir yapıya sahip.
Sahra Çölünün Kumlarıyla Oynayan Adam 02:03
Sahra Çölünün Kumlarıyla Oynayan Adam 7.758 izlenme - 8 yıl önce Fas'ın Merzouga bölgesinde kumlarla oynayan adam bize sahra çölünün kumlarının hafifliğini kanıtlamak ister nitelikte bir video çekmiş. Çölde kum tepelerinin sürekli yer değiştirdiğini yıllardır duyar ve biliriz. Tepelerin nasıl bu kadar kolay ve hızlı değiştiğine bir fikir vermesi adına izleyebilirsiniz.
Gırgır Hafiye - Yeşilçam Absürd Komedi (Cüneyt Arkın & Erol Taş) 08:58
Gırgır Hafiye - Yeşilçam Absürd Komedi (Cüneyt Arkın & Erol Taş) 11.308 izlenme - 8 yıl önce Yönetmenliğini Cüneyt Arkının üstlendiği,başrollerinde yine Cüneyt Arkın ve Erol Taş'ın oldukları gırgır hafiye filminden kesitler. Yeşilçam'ın absurdizm kategorisinin mihenk taşıdır bu film. İnanmak için izlemenin şart olduğu hatta onun bile yeterli olamadığı derecede fantastik bir filmdir.
walkabout 04:04
walkabout 11.263 izlenme - 12 yıl önce filmde avustralya'nın ıssız çölllerinden birinde mahsur kalan genç bir kız ve onun küçük erkek kardeşinin hayatta kalma mücadeleleri sırasında karşılarına çıkan gelenekleri gereği kabilesinden bir süreliğine uzaklaştırılarak tabiatın koynuna 'gezinti'ye walkabout gönderilmiş bir aborjin gencinden yardım görmeleri anlatılmaktadır. filmin özgün adı da bu aborjin geleneğinden kaynaklanmaktadır
Suudi Arabistan’da Çöle Kar Yağdı 01:17
Suudi Arabistan’da Çöle Kar Yağdı 914 izlenme - 1 yıl önce Suudi Arabistan'da ender görülen bir doğa olayı yaşandı ve kum tepeleri karla kaplandı. Kar görmeye alışık olmayan kent sakinleri çöle koştu.
Develerini Zivaf Ettiren Çöl Bedevisi 00:30
Develerini Zivaf Ettiren Çöl Bedevisi 4.192 izlenme - 4 yıl önce Uçsuz bucaksız Arabistan çöllerinde yaşayan Abu Jabbar Bin Arabi dostumuz develerinin üreyip çoğalması için çöl sıcağında yardımcı olmaya karar vermiş. Tabi bütün gün çöl sıcağında çalışan develere arkadan destek olması gerektiği için o da kolları sıvayıp 3. kişi olarak manevi desteği ile olaya girişmiş.
the searchers 02:47
the searchers 9.314 izlenme - 12 yıl önce
legionnaire 00:31
legionnaire 8.142 izlenme - 12 yıl önce yıl 1924. gecenin karanlığı çökerken marsilya'nın nemli sokakları jandarmanın düdük sesleri ile yankılanır. gangsterler araba ile kaçmaktadırlar. tren istasyonunda güzel bir kadın tek başına beklemektedir. hemen yakınlarında ise alain lefevre dar sokaklardan geçmektedir. çaresizce gölgelerde saklanan ve avlanmak üzere olan bir hayvan gibi kaçmaktadır. gece olmadan önce bu genç boksör bu bayanı mafyanın elinden kurtarmaya çalışırken yaptığı boks maçında tuzağa düşürülmüştür. iki kişinin katil
Lamborghini Aventador ile Of Road Yapmak! 00:20
Lamborghini Aventador ile Of Road Yapmak! 5.819 izlenme - 8 yıl önce Benimde sevdiğim italyan araba markası olan Lamborghini Aventador, ile çöl'de Of Road yapan adam, çölde yanlamanın tadını çıkarıyor. İzliyoruz!
Yusuf Meral-Çöl Yağmurları 04:53
Yusuf Meral-Çöl Yağmurları 6.285 izlenme - 13 yıl önce
Dubai Plajlarında Deveye Binmek 04:04
Dubai Plajlarında Deveye Binmek 4.763 izlenme - 5 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri'nin dubai şehrinde plajlarda aynı zamanda deveye de binilebiliyormuş ilginç iyi seyirler..
Hayati Hamzaoğlu'nun Efsane Kahkahası - Çöl Kartalı (Restorasyonlu) 00:33
Hayati Hamzaoğlu'nun Efsane Kahkahası - Çöl Kartalı (Restorasyonlu) 4.140 izlenme - 6 yıl önce 1972 yapımı Çöl Kartalı filminden bir sahne.
Kendi İdrarını İçen Adam 01:48
Kendi İdrarını İçen Adam 5.770 izlenme - 9 yıl önce Bu video da "Bear Grylls" tanıma fırsatı veriyorum. Kendisi bize hayatta kalabilmek için yapılacak son hamleleri bize göstermekte. İğrençlikte alkışlanacak tek insan evladıdır. iyi seyirler..
Amerika'da Çölde Keşfedilen Gizemli Metal Blok 01:34
Amerika'da Çölde Keşfedilen Gizemli Metal Blok 1.056 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Utah eyaletinde çölün ortasında dikili olarak keşfedilen metal blok eyalette paniğe neden oldu. Boyu 3,6 metre olan bloğun helikopter tarafından fark edildiği öğrenildi. Metal bloğu tespit eden helikopter pilotu yaptığı açıklamada , Uçmaya başladığımdan bu zamana kadar karşılaştığım en tuhaf şey dedi.
Seyircilere Kum Banyosu Yaptıran Arap Etkinliği 01:00
Seyircilere Kum Banyosu Yaptıran Arap Etkinliği 1.967 izlenme - 4 yıl önce Arapların araçları ile kum tepelerinde düzenlediği etkinlikte bir sürücü kum tepesine çıktıktan sonra seyircileri kuma bulamış.
Çölde Uçan Araba 00:35
Çölde Uçan Araba 2.109 izlenme - 4 yıl önce Parayı bol bulan arapların eğlencelerinin sonu gelmiyor. Lüks aracı ile çölde kum yığınına tırmanıp diğer tarafa uçan arabı izliyoruz.
Çölde Kum Şelalesi 00:09
Çölde Kum Şelalesi 2.285 izlenme - 4 yıl önce Suudi Arabistan'da çölün ortasında beliren kum şelalesi oldukça ilginç. O anları da büyük bir heyecanla arap abimiz anlatmış.
desert heat 01:38
desert heat 5.393 izlenme - 12 yıl önce
Osman Ortaç'tan Desert Eagle 357 Magnum İncelemesi ve Atış 19:52
Osman Ortaç'tan Desert Eagle 357 Magnum İncelemesi ve Atış 4.793 izlenme - 7 yıl önce Desert Eagle diğer bir deyişle 1'in 4'ü, filmlerden ve oyunlardan bildiğimiz dev boyutlarda bir tabanca. Osman Ortaç silah forumlarında ve video sitelerinde kanalı olan bir silah tutkunu. Onun ağzından Desert Eagle tanıtımı.
Çölde Su Ararken Petrol Buldular 00:17
Çölde Su Ararken Petrol Buldular 228 izlenme - 6 ay önce Cezayir'de bir grup çölde su arayan ararken petrol bulmuş. Adamlar petrol buldukları için sevinmek yerine su bulamadıkları için tepki göstermiş.
Suudi Arabistan Çöllerine Kar Yağması 01:08
Suudi Arabistan Çöllerine Kar Yağması 2.599 izlenme - 7 yıl önce Suudi Arabistan'ın orta ve kuzeybatı kesimlerinde sıcaklıklar 0'ın altına düştü. Çöllerle kaplı ülkede yaşayanlar kar yağışının sevinçle karşıladı.
Motosikletiyle Çölün Ortasında Cipe Çarpan Adam 02:15
Motosikletiyle Çölün Ortasında Cipe Çarpan Adam 3.631 izlenme - 6 yıl önce Çölde motor süren adrenalin bağımlılarından birisi kum tepesinin üzerinden atladığı an görüş açısına giren cipi küçük sürtünmeyle geçti. O anlar kafa kamerasına yansırken sonrasında gözüken cipin üzerinde ezilme ve lastik izi görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."