Hoşgeldiniz!

conan

Conan O'Brien ve Memeler 02:15
Conan O'Brien ve Memeler 25.080 izlenme - 6 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum'un vazgeçilmezi olan memeli, götlü videolara benden de bir katkı olsun istedim. Conan O'Brien ile Nicole Scherzinger arasında geçen göğüs muhabbetini izliyoruz.
conan the barbarian fragman 01:00
conan the barbarian fragman 32.394 izlenme - 10 yıl önce conan the barbarian filminin yayınlanan ilk kısa metrajlı fragmanı.
Severek Cin Çıkartmak (Conan The Barbarian) 04:40
Severek Cin Çıkartmak (Conan The Barbarian) 6.017 izlenme - 4 yıl önce Yapım yılı 1982 olan Barbar Conan filmindeki bu sahne, günümüzde hala tartışmalı bir konu olan cin çıkarma meselesine alternatif bir yaklaşım getiriyor. Çocukluğunda köyünü basan zalimlerin peşineki Conan, sevişme esnasında cinlenen cadı ablamızı tuttuğu gibi şömineye atarak kendini kurtarıyor. Fakat cadının klübesinden kırık bir kalple ayrılmak durumunda kalıyor.
Conan Fragman 03:20
Conan Fragman 9.523 izlenme - 7 yıl önce Arnold'un politikacı olmadan önceki halini görmek için! Kılıçlar ve büyücüler, Conan the Barbarian 80'li yılların dalga gibi çoğalan fantazi filmlerinden. Ailesi bir baskında ölüdürülen Conan gönderildiği köle kampında ustasından dövüş sanatlarını öğrenir ve onun becerilerini para kazanmak için dövüş oyunlarında kullanır. Bir kez özgürlüğünü kazandıktan sonra kaslı savaşçı ailesinin vahşice öldürülüşünün intikamını almak ister.
Conan ve Maceraları (Çizgi Film) 01:04
Conan ve Maceraları (Çizgi Film) 5.543 izlenme - 6 yıl önce Sihirbazlar, Savaşçılar, Krallar zamanı idi O bir savaşçı, bir maceraperest, bir Fatih, kahraman ve bir efsane idi. Sadakat, dürüstlük ve adalet gibi yasaları vardı. Conan'ın Güçlü savaşçılar, büyücüler ve korsanlarla savaşırdı arkadaşları ile.
Çıkarım Yapma Bilimi - Sherlock Holmes 04:07
Çıkarım Yapma Bilimi - Sherlock Holmes 5.313 izlenme - 5 yıl önce Sir Arthur Conan Doyle tarafından oluşturulan Britanyalı hayali dedektif kahraman Sherlock Holmes, dedektif kahramanlar içerisinde belki de en meşhur olanıdır. Olayları gözlem yoluyla çözmesi ile ünlüdür. Yönetmenligini Guy Ritchie'nin yaptığı, baş rollerinde Robert Downey Jr. ve Jude Law yer aldığı romandan sinemaya uyarlanan filmin bu sahnesinde Sherlock müthiş gözlem yeteneğiyle yapmış olduğu çıkarımları izliyoruz. İyi seyirler..
conan the destroyer 01:30
conan the destroyer 5.351 izlenme - 10 yıl önce barbar conan'a kötücül kraliçe taramis tarafından zor bir görev yüklenir. genç ve güzel prenses jehnna ve devasa koruyucusu bombaata'ya uzun bir yolculukta eşlik etmek. ikiliye kimeryalı barbarın dışında conan'ın arkadaşları siyahi kadın savaşçı zula kendine özgü karakteriyle büyücü akiro ve sakar malak da eşlik eder.hep birlikte doğal ve doğaüstü güçleri aşıp mistik ve güçlü bir nesne olan dagon'un boynuzu ile birlikte geri dönmeyi denerler. ancak kraliçe taramis'in henüz conan'a anlatmad
90'lı Yıllarda Oynanan Popüler Atari Oyunları 08:31
90'lı Yıllarda Oynanan Popüler Atari Oyunları 3.104 izlenme - 5 yıl önce 90'larda çocuk olmak... Herkes favori oyununu yoruma bıraksın.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 3.527 izlenme - 8 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş.
Conan - Donald Trump ve Hitler Karşılaşfırması 03:02
Conan - Donald Trump ve Hitler Karşılaşfırması 1.572 izlenme - 5 yıl önce Conan'dan Trump'a Hitler göndermesini izliyoruz arkadaşlar. Başlık çevirisi kısaca: ''Hitler kendininsinin Donald Trump ile karşılatırılmasından nefret ediyormuş.'' Salakça, taraflı bir video ama umarım bu aptallara karşı Trump kazanır diyorum.
Conan - Dizi Jeneriği (1997) 01:03
Conan - Dizi Jeneriği (1997) 601 izlenme - 2 yıl önce Zamanında yayınlanan herkül,zeyna,sinbad dizilerinden sonra bu gösterilmişti ama benzerlerinden daha kötüydü. O yüzden de ömrü fazla uzun olmamıştı.
Conan ve Maceraları (Conan The Adventurer - 1997) 01:01
Conan ve Maceraları (Conan The Adventurer - 1997) 1.476 izlenme - 6 yıl önce Çizgifilm Uyarlaması Bir Herkül,zeyna ve sinbad gibi bu dizi de efsanedir. Büyücü ve mistik güçlerle savaşan bir savaşçı Conan'ın bir cüce arkadaşı,bir de konuşamayan arkadaşı vardı diye hatırlıyorum zamanında çok izlenirdi bu dizi de, Arkadaşlarının isimleri Zeban, Karella, Bayu, ve Otli ile yaşadığı maceralar anlatılıyordu.
 Conan The Barbarian - Fragman (1982) 02:07
Conan The Barbarian - Fragman (1982) 1.150 izlenme - 6 yıl önce Amerikalı yazar Robert Ervin Howard tarafından yaratılmış fantastik edebiyat karakteridir. Büyük başarı kazanan çizgi roman serisi ve ardından gelen filmleri ile tüm dünyada geniş kitlelerce tanındı. Conan karakteri, 1982 yılında "Barbar Conan" adıyla sinemaya da aktarılmıştır. John Milius tarafından yönetilen ve başrollerinde Arnold Schwarzenegger, James Earl Jones ve Max von Sydow'un bulunduğu bu filmin ardından Conan karakteri dünya çapında tanınmış ve 1984 yılında filmin ikincisi "Savaşçı Conan" adıyla yönetmen Richard Fleischer tarafından çekilmiştir. İkinci filmde de başrolde yine Arnold Schwarzenegger oynamıştır.
Conan O brien - Friends Setinde Röportaj ve Çekim Hataları 08:25
Conan O brien - Friends Setinde Röportaj ve Çekim Hataları 1.960 izlenme - 6 yıl önce Zamanın da sabahlara kadar altyazı beklerdim izlemek için. Bir ara atv mi ne dublajlı olarak göstermeye başlamıştı da bizimkiler kıymetini bilemedi. Velhasıl 10 yılda kimse şu röportajı çevirmemişti. Bu gün altyazılısını buldum.İzlemeyenlere tavsiyemdir.
conan the barbarian fragmanı 1 02:15
conan the barbarian fragmanı 1 1.693 izlenme - 10 yıl önce
Genç Arnold Schwarzenegger Antreman Görüntüleri 04:47
Genç Arnold Schwarzenegger Antreman Görüntüleri 1.159 izlenme - 6 yıl önce Arnold Schwarzeneggerin gençliğindeki antreman görüntülerini izleyeceksiniz. Kendisi özellikle bolca konuştuğu terminator serisiyle üne kavuşmuştur. Şu an Amerika'da vali olarak görev yapmaktadır.
Dişleyerek Akbaba Öldürmek - Barbar Conan (1982) 01:00
Dişleyerek Akbaba Öldürmek - Barbar Conan (1982) 877 izlenme - 6 yıl önce Arnold Schwarzenegger dallamasının başrol oynadığı filmden bir kesit. Bu arada ismi google ye yazarak buldum,yalan yok.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 1.335 izlenme - 7 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87393/asiri-inandirici-olum-sahnesi-kareteci-kiz
conan the barbarian fragmanı 13 01:02
conan the barbarian fragmanı 13 1.349 izlenme - 10 yıl önce arnold'un politikacı olmadan önceki halini görmek için! kılıçlar ve büyücüler conan the barbarian 80'li yılların dalga gibi çoğalan fantazi filmlerinden. ailesi bir baskında ölüdürülen conan gönderildiği köle kampında ustasından dövüş sanatlarını öğrenir ve onun becerilerini para kazanmak için dövüş oyunlarında kullanır. bir kez özgürlüğünü kazandıktan sonra kaslı savaşçı ailesinin vahşice öldürülüşünün intikamını almak ister.
Dedektif Conan - Jenerik 01:15
Dedektif Conan - Jenerik 585 izlenme - 6 yıl önce 1996 yılının ocağında, aynı isimli mangadan uyarlanarak tvde gösterime giren anime. orijinal adı 'meitantei conan'dır. 2003 yılında yeniden başlamıştır ve halen devam etmektedir; manganın çizeri "hayat biter, dedective conan bitmez" demektedir. daha lise çağında üne kavuşmuş bir dedektif olan shinichi kudo'nun kendisine zorla içirilen bir ilaç yüzünden bir ilkokul çocuğun dönüşüp kendine conan adını vermesi ve babası da bir dedektif olan çocukluk arkadaşı ve platonik aşkı ran'ın yanında yaşamaya başlamasıyla tadından yinmez bir hal alır olaylar. geçen 8 yıl içinde conan'ın hiç büyümemesi, ran'in hala umutla ve yaşlanmayı bırakın liseyi bile bitiremeden shinichi'nin dönüşünü beklemesi ve bölümlerin içinde yaklayabileceğiniz bir kaç mantıksal hatası olsa da eğlenerek izleyeceğiniz, her bölümünde ipuçlarını kullanarak conan'dan önce cinayeti çözmek için çabalayacağınız bir seri. bir zamanlar show tv'de yayınlanmışlığı vardır. (altıntı: catlean/ekşisözlük)
Dexter'ın Türkiye Anıları - Conan O'brein 02:31
Dexter'ın Türkiye Anıları - Conan O'brein 977 izlenme - 6 yıl önce GQ magazin için Türkiye'ye gelen Dexter (Michael C. Hall) Conan'ın şovunda Türkiye anılarını anlatmış efenim. Ülkemizde de çok sevilen sanatçının ülkemizle ilgili konuştuğu o bölümü izliyoruz.
Future Boy Conan 01:19
Future Boy Conan 424 izlenme - 3 yıl önce Maalesef ülkemizde yayımlanmamış bu anime 1978'de gösterime girmiş.
Derisi İnek Memesi Kıvamına Gelince Gerdek Görmek -  Nuri Alço 02:17
Derisi İnek Memesi Kıvamına Gelince Gerdek Görmek - Nuri Alço 909 izlenme - 6 yıl önce Nuri Alço'nun sarı saçları ve kara kaşlarıyla rol aldığı Altar filminden gerdek öncesi tüyoları alacağız. Ama öncesinde epik diyaloglarla sinemamız için mihenk taşlarından olan Altar filminin efsane repliklerini dinlemek mecburidir. Lütfen kemerlerinizi takınız. Ama ben tüm filmi izlemek istiyorum diyenler varsa şuradan yaksın; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/78299/altar-turkish-conan-1985-77-dk
Conan Gazi 06:14
Conan Gazi 590 izlenme - 6 yıl önce hunharca öldürülen Battal Gazi'nin (Cüneyt Arkın) oğlu Conan Gazi (Arnold Schwarzenegger), henüz bir çocukken intikam almaya yemin eder ve büyüyünce önüne gelenin sülalesini, gelmişini, geçmişini...
Dexter Conan'a Türkiye Anılarını Anlattı! 03:45
Dexter Conan'a Türkiye Anılarını Anlattı! 666 izlenme - 9 yıl önce CNBC-e’de de yayınlanan Dexter’ın başrol oyuncusu Michael C. Hall, Conan O’Brien’ın talk show’una katıldı. Programda Türkiye’ye olan ziyaretinden ilginç anıları da anlattı.
Conan Gray - Astronomy 04:10
Conan Gray - Astronomy 20 izlenme - 3 ay önce Conan Gray - Astronomy Şarkı Sözleri: We drive through the woods Rich neighborhoods to watch We joked as we looked That they were too good for us Cause socially speaking we were the same With runaway fathers and mothers who drank A tale old as time Young love don't last for life And now I know Now I know It's time to go It's time to go We've traveled the seas We've ridden the stars We've seen everything From Saturn to Mars As much as it seems Like you own my heart It's astronomy We're two worlds apart (It's astronomy) We're two worlds apart (It's astronomy) We're two worlds apart From far away I wish I'd stayed with you But here face to face A stranger that I once knew I thought if I wandered I'd fall back in love You said distance brings fondness But guess not with us The only mistake That we didn't make Was run Now look what we've done We've traveled the seas We've ridden the stars We've seen everything From Saturn to Mars As much as it seems Like you own my heart It's astronomy We're two worlds apart (It's astronomy) We're two worlds apart Stop tryna keep us alive You're pointing at stars in the sky That already died Stop tryna keep us alive You can't force the stars to align When they've already died Oh we've died Ooh Oh, we've traveled the seas We've ridden the stars We've seen everything From Saturn to Mars As much as it seems Like you own my heart It's astronomy We're two worlds apart
Conan - Basil Poledouris 02:55
Conan - Basil Poledouris 305 izlenme - 6 yıl önce Konusu 1932 yılında Robert Ervin Howard tarafından Cengiz Han'dan esinlenerek yaratılan ünlü çizgi roman kahramanı Kimmeryalı Conan olan Conan the Barbarian ve Destroyer filmlerin Basil Poledouris imzalı müziği. Ve bu sene yeni bir Conan filmi bizi beklemekte. Not: 1936 Robert Howard intihar etmesinden dolayı Conan serisine De Bjorn Nyberg devam etmiştir.
Conan O'brien - Karı Koca Spor Yapmak 03:41
Conan O'brien - Karı Koca Spor Yapmak 475 izlenme - 6 yıl önce Siyahi eleman karısıyla beraber nasıl spor yaptığını gösteriyor. Evde deneyin çok fena oluyo(muş).
Conan vs Canavar 06:34
Conan vs Canavar 317 izlenme - 6 yıl önce Yıllar öncesine ait meşhur Conan (konan) filminin şahsımca en özel dövüş sahnesi. Başroldeki Arnold schwarczxclzeneger'in güzeller güzeli prensesi kurtarabilmesi için geçmesi gereken bet suratlı bir sınav vardır. Küçüklüğümüzün şahane filminden bir kuple. Not: Siyahlı kadın favorimdir, siz prensesle ilgilenin..
Tripkolic Ft. Temuray Conan 02:36
Tripkolic Ft. Temuray Conan 807 izlenme - 11 yıl önce