Hoşgeldiniz!

conan

Ünlü sunucular çırılçıplak! 02:01
Ünlü sunucular çırılçıplak! 156.380 izlenme - 4 yıl önce Ünlü sunucular Conan O'Brien ve Chelsea Handler, Conan'ın eski stüdyosunun duşunda çırılçıplak kavgaya tutuştular
Conan O'Brien ve Memeler 02:15
Conan O'Brien ve Memeler 23.179 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum'un vazgeçilmezi olan memeli, götlü videolara benden de bir katkı olsun istedim. Conan O'Brien ile Nicole Scherzinger arasında geçen göğüs muhabbetini izliyoruz.
Severek Cin Çıkartmak (Conan The Barbarian) 04:40
Severek Cin Çıkartmak (Conan The Barbarian) 4.485 izlenme - 5 ay önce Yapım yılı 1982 olan Barbar Conan filmindeki bu sahne, günümüzde hala tartışmalı bir konu olan cin çıkarma meselesine alternatif bir yaklaşım getiriyor. Çocukluğunda köyünü basan zalimlerin peşineki Conan, sevişme esnasında cinlenen cadı ablamızı tuttuğu gibi şömineye atarak kendini kurtarıyor. Fakat cadının klübesinden kırık bir kalple ayrılmak durumunda kalıyor.
90'lı Yıllarda Oynanan Popüler Atari Oyunları 08:31
90'lı Yıllarda Oynanan Popüler Atari Oyunları 2.915 izlenme - 6 ay önce 90'larda çocuk olmak... Herkes favori oyununu yoruma bıraksın.
conan the barbarian fragman 01:00
conan the barbarian fragman 21.349 izlenme - 6 yıl önce conan the barbarian filminin yayınlanan ilk kısa metrajlı fragmanı.
Çıkarım Yapma Bilimi - Sherlock Holmes 04:07
Çıkarım Yapma Bilimi - Sherlock Holmes 4.931 izlenme - 1 yıl önce Sir Arthur Conan Doyle tarafından oluşturulan Britanyalı hayali dedektif kahraman Sherlock Holmes, dedektif kahramanlar içerisinde belki de en meşhur olanıdır. Olayları gözlem yoluyla çözmesi ile ünlüdür. Yönetmenligini Guy Ritchie'nin yaptığı, baş rollerinde Robert Downey Jr. ve Jude Law yer aldığı romandan sinemaya uyarlanan filmin bu sahnesinde Sherlock müthiş gözlem yeteneğiyle yapmış olduğu çıkarımları izliyoruz. İyi seyirler..
Conan Fragman 03:20
Conan Fragman 4.730 izlenme - 3 yıl önce Arnold'un politikacı olmadan önceki halini görmek için! Kılıçlar ve büyücüler, Conan the Barbarian 80'li yılların dalga gibi çoğalan fantazi filmlerinden. Ailesi bir baskında ölüdürülen Conan gönderildiği köle kampında ustasından dövüş sanatlarını öğrenir ve onun becerilerini para kazanmak için dövüş oyunlarında kullanır. Bir kez özgürlüğünü kazandıktan sonra kaslı savaşçı ailesinin vahşice öldürülüşünün intikamını almak ister.
Conan ve Maceraları (Çizgi Film) 01:04
Conan ve Maceraları (Çizgi Film) 2.515 izlenme - 2 yıl önce Sihirbazlar, Savaşçılar, Krallar zamanı idi O bir savaşçı, bir maceraperest, bir Fatih, kahraman ve bir efsane idi. Sadakat, dürüstlük ve adalet gibi yasaları vardı. Conan'ın Güçlü savaşçılar, büyücüler ve korsanlarla savaşırdı arkadaşları ile.
Conan - Donald Trump ve Hitler Karşılaşfırması 03:02
Conan - Donald Trump ve Hitler Karşılaşfırması 1.347 izlenme - 1 yıl önce Conan'dan Trump'a Hitler göndermesini izliyoruz arkadaşlar. Başlık çevirisi kısaca: ''Hitler kendininsinin Donald Trump ile karşılatırılmasından nefret ediyormuş.'' Salakça, taraflı bir video ama umarım bu aptallara karşı Trump kazanır diyorum.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 3.301 izlenme - 4 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş.
conan the destroyer 01:30
conan the destroyer 3.040 izlenme - 6 yıl önce barbar conan'a kötücül kraliçe taramis tarafından zor bir görev yüklenir. genç ve güzel prenses jehnna ve devasa koruyucusu bombaata'ya uzun bir yolculukta eşlik etmek. ikiliye kimeryalı barbarın dışında conan'ın arkadaşları siyahi kadın savaşçı zula kendine özgü karakteriyle büyücü akiro ve sakar malak da eşlik eder.hep birlikte doğal ve doğaüstü güçleri aşıp mistik ve güçlü bir nesne olan dagon'un boynuzu ile birlikte geri dönmeyi denerler. ancak kraliçe taramis'in henüz conan'a anlatmad
The Adventures of Sherlock Holmes - A Scandal in Bohemia 54:16
The Adventures of Sherlock Holmes - A Scandal in Bohemia 1.968 izlenme - 2 yıl önce Bir Sherlock Holmes hayranı olarak 1984-1994 yılları arasında yayınlanmış olan tv dizisini sizlerle paylaşmak istiyorum. Yönetmen: Paul Annett Ülke: İngiltere Filmin Türü: Polisiye, Gizem Yapım Yılı: 1984 Gösterim Tarih: 24 Nisan 1984 Senaryo: Arthur Conan Doyle, John Hawkesworth Filmin Süresi: 60 Dakika Oyuncular: Jeremy Brett, David Burke, Gayle Hunnicutt, Wolf Kahler, Michael Carter, Max Faulkner, Tim Pearce, Rosalie Williams, Tessa Worsley, Will Tacey, Tom Watt, Paul Elsam, David Baukham, Edward York, John Graham-Davies
conan the barbarian fragman - ruzgarınoglu 02:14
conan the barbarian fragman - ruzgarınoglu 1.838 izlenme - 8 yıl önce barbar conan
 Conan The Barbarian - Fragman (1982) 02:07
Conan The Barbarian - Fragman (1982) 768 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı yazar Robert Ervin Howard tarafından yaratılmış fantastik edebiyat karakteridir. Büyük başarı kazanan çizgi roman serisi ve ardından gelen filmleri ile tüm dünyada geniş kitlelerce tanındı. Conan karakteri, 1982 yılında "Barbar Conan" adıyla sinemaya da aktarılmıştır. John Milius tarafından yönetilen ve başrollerinde Arnold Schwarzenegger, James Earl Jones ve Max von Sydow'un bulunduğu bu filmin ardından Conan karakteri dünya çapında tanınmış ve 1984 yılında filmin ikincisi "Savaşçı Conan" adıyla yönetmen Richard Fleischer tarafından çekilmiştir. İkinci filmde de başrolde yine Arnold Schwarzenegger oynamıştır.
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 02:11
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 964 izlenme - 3 yıl önce Ünlü sunucu Conan O'brien, filmlerdeki abartılı kanlı sahneleri stüdyoda gerçekleştirdi. İçeri doğru katlanan samuray kılıcı ile "bıçaklanan" O'brien, kısa sürede kanlar içinde kaldı. Bu ilginç gösteri izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.
Genç Arnold Schwarzenegger Antreman Görüntüleri 04:47
Genç Arnold Schwarzenegger Antreman Görüntüleri 910 izlenme - 2 yıl önce Arnold Schwarzeneggerin gençliğindeki antreman görüntülerini izleyeceksiniz. Kendisi özellikle bolca konuştuğu terminator serisiyle üne kavuşmuştur. Şu an Amerika'da vali olarak görev yapmaktadır.
TAZMANYA CANAVARIM 00:50
TAZMANYA CANAVARIM 2.933 izlenme - 9 yıl önce tazmanya adasında ve nesli tükeniyor..işte gercek adıyla tazmania devil...
Dexter'ın Türkiye Anıları - Conan O'brein 02:31
Dexter'ın Türkiye Anıları - Conan O'brein 776 izlenme - 2 yıl önce GQ magazin için Türkiye'ye gelen Dexter (Michael C. Hall) Conan'ın şovunda Türkiye anılarını anlatmış efenim. Ülkemizde de çok sevilen sanatçının ülkemizle ilgili konuştuğu o bölümü izliyoruz.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 1.103 izlenme - 3 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87393/asiri-inandirici-olum-sahnesi-kareteci-kiz
Metallica - The Unforgiven Conan The Barbarian 06:20
Metallica - The Unforgiven Conan The Barbarian 2.291 izlenme - 7 yıl önce video conan the barbarianmusic metallica - the unforgivendesigned by mahoo
Conan O brien - Friends Setinde Röportaj ve Çekim Hataları 08:25
Conan O brien - Friends Setinde Röportaj ve Çekim Hataları 1.015 izlenme - 2 yıl önce Zamanın da sabahlara kadar altyazı beklerdim izlemek için. Bir ara atv mi ne dublajlı olarak göstermeye başlamıştı da bizimkiler kıymetini bilemedi. Velhasıl 10 yılda kimse şu röportajı çevirmemişti. Bu gün altyazılısını buldum.İzlemeyenlere tavsiyemdir.
Conan ve Maceraları (Conan The Adventurer - 1997) 01:01
Conan ve Maceraları (Conan The Adventurer - 1997) 553 izlenme - 2 yıl önce Çizgifilm Uyarlaması Bir Herkül,zeyna ve sinbad gibi bu dizi de efsanedir. Büyücü ve mistik güçlerle savaşan bir savaşçı Conan'ın bir cüce arkadaşı,bir de konuşamayan arkadaşı vardı diye hatırlıyorum zamanında çok izlenirdi bu dizi de, Arkadaşlarının isimleri Zeban, Karella, Bayu, ve Otli ile yaşadığı maceralar anlatılıyordu.
Iron Maiden - Fear Of The Dark 07:38
Iron Maiden - Fear Of The Dark 2.351 izlenme - 7 yıl önce video conan the barbarian -ıron maiden - rock ın rio müzik ıron maiden - fear of the dark hazırlayan mahoo
Dişleyerek Akbaba Öldürmek - Barbar Conan (1982) 01:00
Dişleyerek Akbaba Öldürmek - Barbar Conan (1982) 473 izlenme - 2 yıl önce Arnold Schwarzenegger dallamasının başrol oynadığı filmden bir kesit. Bu arada ismi google ye yazarak buldum,yalan yok.
conan the barbarian fragmanı 13 01:02
conan the barbarian fragmanı 13 1.290 izlenme - 6 yıl önce arnold'un politikacı olmadan önceki halini görmek için! kılıçlar ve büyücüler conan the barbarian 80'li yılların dalga gibi çoğalan fantazi filmlerinden. ailesi bir baskında ölüdürülen conan gönderildiği köle kampında ustasından dövüş sanatlarını öğrenir ve onun becerilerini para kazanmak için dövüş oyunlarında kullanır. bir kez özgürlüğünü kazandıktan sonra kaslı savaşçı ailesinin vahşice öldürülüşünün intikamını almak ister.
conan the barbarian fragmanı 1 02:15
conan the barbarian fragmanı 1 1.203 izlenme - 6 yıl önce
Conan Gazi 06:14
Conan Gazi 482 izlenme - 2 yıl önce hunharca öldürülen Battal Gazi'nin (Cüneyt Arkın) oğlu Conan Gazi (Arnold Schwarzenegger), henüz bir çocukken intikam almaya yemin eder ve büyüyünce önüne gelenin sülalesini, gelmişini, geçmişini...
conan the barbarian trailer 2011 official 02:15
conan the barbarian trailer 2011 official 776 izlenme - 6 yıl önce conan the barbarian trailer 2011 official
Conan - Basil Poledouris 02:55
Conan - Basil Poledouris 248 izlenme - 2 yıl önce Konusu 1932 yılında Robert Ervin Howard tarafından Cengiz Han'dan esinlenerek yaratılan ünlü çizgi roman kahramanı Kimmeryalı Conan olan Conan the Barbarian ve Destroyer filmlerin Basil Poledouris imzalı müziği. Ve bu sene yeni bir Conan filmi bizi beklemekte. Not: 1936 Robert Howard intihar etmesinden dolayı Conan serisine De Bjorn Nyberg devam etmiştir.
Age Of Conan 02:06
Age Of Conan 1.181 izlenme - 10 yıl önce