Hoşgeldiniz!

conan

Ünlü sunucular çırılçıplak! 02:01
Ünlü sunucular çırılçıplak! 175.342 izlenme - 5 yıl önce Ünlü sunucular Conan O'Brien ve Chelsea Handler, Conan'ın eski stüdyosunun duşunda çırılçıplak kavgaya tutuştular
Conan O'Brien ve Memeler 02:15
Conan O'Brien ve Memeler 23.831 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum'un vazgeçilmezi olan memeli, götlü videolara benden de bir katkı olsun istedim. Conan O'Brien ile Nicole Scherzinger arasında geçen göğüs muhabbetini izliyoruz.
Severek Cin Çıkartmak (Conan The Barbarian) 04:40
Severek Cin Çıkartmak (Conan The Barbarian) 4.940 izlenme - 1 yıl önce Yapım yılı 1982 olan Barbar Conan filmindeki bu sahne, günümüzde hala tartışmalı bir konu olan cin çıkarma meselesine alternatif bir yaklaşım getiriyor. Çocukluğunda köyünü basan zalimlerin peşineki Conan, sevişme esnasında cinlenen cadı ablamızı tuttuğu gibi şömineye atarak kendini kurtarıyor. Fakat cadının klübesinden kırık bir kalple ayrılmak durumunda kalıyor.
conan the barbarian fragman 01:00
conan the barbarian fragman 24.898 izlenme - 7 yıl önce conan the barbarian filminin yayınlanan ilk kısa metrajlı fragmanı.
90'lı Yıllarda Oynanan Popüler Atari Oyunları 08:31
90'lı Yıllarda Oynanan Popüler Atari Oyunları 2.998 izlenme - 1 yıl önce 90'larda çocuk olmak... Herkes favori oyununu yoruma bıraksın.
Çıkarım Yapma Bilimi - Sherlock Holmes 04:07
Çıkarım Yapma Bilimi - Sherlock Holmes 5.061 izlenme - 2 yıl önce Sir Arthur Conan Doyle tarafından oluşturulan Britanyalı hayali dedektif kahraman Sherlock Holmes, dedektif kahramanlar içerisinde belki de en meşhur olanıdır. Olayları gözlem yoluyla çözmesi ile ünlüdür. Yönetmenligini Guy Ritchie'nin yaptığı, baş rollerinde Robert Downey Jr. ve Jude Law yer aldığı romandan sinemaya uyarlanan filmin bu sahnesinde Sherlock müthiş gözlem yeteneğiyle yapmış olduğu çıkarımları izliyoruz. İyi seyirler..
Conan Fragman 03:20
Conan Fragman 5.115 izlenme - 4 yıl önce Arnold'un politikacı olmadan önceki halini görmek için! Kılıçlar ve büyücüler, Conan the Barbarian 80'li yılların dalga gibi çoğalan fantazi filmlerinden. Ailesi bir baskında ölüdürülen Conan gönderildiği köle kampında ustasından dövüş sanatlarını öğrenir ve onun becerilerini para kazanmak için dövüş oyunlarında kullanır. Bir kez özgürlüğünü kazandıktan sonra kaslı savaşçı ailesinin vahşice öldürülüşünün intikamını almak ister.
Conan ve Maceraları (Çizgi Film) 01:04
Conan ve Maceraları (Çizgi Film) 3.103 izlenme - 3 yıl önce Sihirbazlar, Savaşçılar, Krallar zamanı idi O bir savaşçı, bir maceraperest, bir Fatih, kahraman ve bir efsane idi. Sadakat, dürüstlük ve adalet gibi yasaları vardı. Conan'ın Güçlü savaşçılar, büyücüler ve korsanlarla savaşırdı arkadaşları ile.
Conan - Donald Trump ve Hitler Karşılaşfırması 03:02
Conan - Donald Trump ve Hitler Karşılaşfırması 1.412 izlenme - 2 yıl önce Conan'dan Trump'a Hitler göndermesini izliyoruz arkadaşlar. Başlık çevirisi kısaca: ''Hitler kendininsinin Donald Trump ile karşılatırılmasından nefret ediyormuş.'' Salakça, taraflı bir video ama umarım bu aptallara karşı Trump kazanır diyorum.
conan the destroyer 01:30
conan the destroyer 3.263 izlenme - 7 yıl önce barbar conan'a kötücül kraliçe taramis tarafından zor bir görev yüklenir. genç ve güzel prenses jehnna ve devasa koruyucusu bombaata'ya uzun bir yolculukta eşlik etmek. ikiliye kimeryalı barbarın dışında conan'ın arkadaşları siyahi kadın savaşçı zula kendine özgü karakteriyle büyücü akiro ve sakar malak da eşlik eder.hep birlikte doğal ve doğaüstü güçleri aşıp mistik ve güçlü bir nesne olan dagon'un boynuzu ile birlikte geri dönmeyi denerler. ancak kraliçe taramis'in henüz conan'a anlatmad
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 3.406 izlenme - 5 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş.
conan the barbarian fragman - ruzgarınoglu 02:14
conan the barbarian fragman - ruzgarınoglu 1.846 izlenme - 8 yıl önce barbar conan
 Conan The Barbarian - Fragman (1982) 02:07
Conan The Barbarian - Fragman (1982) 873 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı yazar Robert Ervin Howard tarafından yaratılmış fantastik edebiyat karakteridir. Büyük başarı kazanan çizgi roman serisi ve ardından gelen filmleri ile tüm dünyada geniş kitlelerce tanındı. Conan karakteri, 1982 yılında "Barbar Conan" adıyla sinemaya da aktarılmıştır. John Milius tarafından yönetilen ve başrollerinde Arnold Schwarzenegger, James Earl Jones ve Max von Sydow'un bulunduğu bu filmin ardından Conan karakteri dünya çapında tanınmış ve 1984 yılında filmin ikincisi "Savaşçı Conan" adıyla yönetmen Richard Fleischer tarafından çekilmiştir. İkinci filmde de başrolde yine Arnold Schwarzenegger oynamıştır.
TAZMANYA CANAVARIM 00:50
TAZMANYA CANAVARIM 2.946 izlenme - 9 yıl önce tazmanya adasında ve nesli tükeniyor..işte gercek adıyla tazmania devil...
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 02:11
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 977 izlenme - 4 yıl önce Ünlü sunucu Conan O'brien, filmlerdeki abartılı kanlı sahneleri stüdyoda gerçekleştirdi. İçeri doğru katlanan samuray kılıcı ile "bıçaklanan" O'brien, kısa sürede kanlar içinde kaldı. Bu ilginç gösteri izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.
Genç Arnold Schwarzenegger Antreman Görüntüleri 04:47
Genç Arnold Schwarzenegger Antreman Görüntüleri 961 izlenme - 3 yıl önce Arnold Schwarzeneggerin gençliğindeki antreman görüntülerini izleyeceksiniz. Kendisi özellikle bolca konuştuğu terminator serisiyle üne kavuşmuştur. Şu an Amerika'da vali olarak görev yapmaktadır.
Dişleyerek Akbaba Öldürmek - Barbar Conan (1982) 01:00
Dişleyerek Akbaba Öldürmek - Barbar Conan (1982) 725 izlenme - 3 yıl önce Arnold Schwarzenegger dallamasının başrol oynadığı filmden bir kesit. Bu arada ismi google ye yazarak buldum,yalan yok.
Metallica - The Unforgiven Conan The Barbarian 06:20
Metallica - The Unforgiven Conan The Barbarian 2.301 izlenme - 7 yıl önce video conan the barbarianmusic metallica - the unforgivendesigned by mahoo
Conan O brien - Friends Setinde Röportaj ve Çekim Hataları 08:25
Conan O brien - Friends Setinde Röportaj ve Çekim Hataları 1.252 izlenme - 2 yıl önce Zamanın da sabahlara kadar altyazı beklerdim izlemek için. Bir ara atv mi ne dublajlı olarak göstermeye başlamıştı da bizimkiler kıymetini bilemedi. Velhasıl 10 yılda kimse şu röportajı çevirmemişti. Bu gün altyazılısını buldum.İzlemeyenlere tavsiyemdir.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 1.181 izlenme - 3 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87393/asiri-inandirici-olum-sahnesi-kareteci-kiz
Conan ve Maceraları (Conan The Adventurer - 1997) 01:01
Conan ve Maceraları (Conan The Adventurer - 1997) 746 izlenme - 3 yıl önce Çizgifilm Uyarlaması Bir Herkül,zeyna ve sinbad gibi bu dizi de efsanedir. Büyücü ve mistik güçlerle savaşan bir savaşçı Conan'ın bir cüce arkadaşı,bir de konuşamayan arkadaşı vardı diye hatırlıyorum zamanında çok izlenirdi bu dizi de, Arkadaşlarının isimleri Zeban, Karella, Bayu, ve Otli ile yaşadığı maceralar anlatılıyordu.
Dexter'ın Türkiye Anıları - Conan O'brein 02:31
Dexter'ın Türkiye Anıları - Conan O'brein 833 izlenme - 3 yıl önce GQ magazin için Türkiye'ye gelen Dexter (Michael C. Hall) Conan'ın şovunda Türkiye anılarını anlatmış efenim. Ülkemizde de çok sevilen sanatçının ülkemizle ilgili konuştuğu o bölümü izliyoruz.
Iron Maiden - Fear Of The Dark 07:38
Iron Maiden - Fear Of The Dark 2.355 izlenme - 7 yıl önce video conan the barbarian -ıron maiden - rock ın rio müzik ıron maiden - fear of the dark hazırlayan mahoo
conan the barbarian fragmanı 13 01:02
conan the barbarian fragmanı 13 1.299 izlenme - 7 yıl önce arnold'un politikacı olmadan önceki halini görmek için! kılıçlar ve büyücüler conan the barbarian 80'li yılların dalga gibi çoğalan fantazi filmlerinden. ailesi bir baskında ölüdürülen conan gönderildiği köle kampında ustasından dövüş sanatlarını öğrenir ve onun becerilerini para kazanmak için dövüş oyunlarında kullanır. bir kez özgürlüğünü kazandıktan sonra kaslı savaşçı ailesinin vahşice öldürülüşünün intikamını almak ister.
conan the barbarian fragmanı 1 02:15
conan the barbarian fragmanı 1 1.329 izlenme - 7 yıl önce
conan the barbarian trailer 2011 official 02:15
conan the barbarian trailer 2011 official 780 izlenme - 6 yıl önce conan the barbarian trailer 2011 official
Dedektif Conan - Jenerik 01:15
Dedektif Conan - Jenerik 311 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılının ocağında, aynı isimli mangadan uyarlanarak tvde gösterime giren anime. orijinal adı 'meitantei conan'dır. 2003 yılında yeniden başlamıştır ve halen devam etmektedir; manganın çizeri "hayat biter, dedective conan bitmez" demektedir. daha lise çağında üne kavuşmuş bir dedektif olan shinichi kudo'nun kendisine zorla içirilen bir ilaç yüzünden bir ilkokul çocuğun dönüşüp kendine conan adını vermesi ve babası da bir dedektif olan çocukluk arkadaşı ve platonik aşkı ran'ın yanında yaşamaya başlamasıyla tadından yinmez bir hal alır olaylar. geçen 8 yıl içinde conan'ın hiç büyümemesi, ran'in hala umutla ve yaşlanmayı bırakın liseyi bile bitiremeden shinichi'nin dönüşünü beklemesi ve bölümlerin içinde yaklayabileceğiniz bir kaç mantıksal hatası olsa da eğlenerek izleyeceğiniz, her bölümünde ipuçlarını kullanarak conan'dan önce cinayeti çözmek için çabalayacağınız bir seri. bir zamanlar show tv'de yayınlanmışlığı vardır. (altıntı: catlean/ekşisözlük)
Conan Gazi 06:14
Conan Gazi 504 izlenme - 3 yıl önce hunharca öldürülen Battal Gazi'nin (Cüneyt Arkın) oğlu Conan Gazi (Arnold Schwarzenegger), henüz bir çocukken intikam almaya yemin eder ve büyüyünce önüne gelenin sülalesini, gelmişini, geçmişini...
Age Of Conan 02:06
Age Of Conan 1.181 izlenme - 10 yıl önce
conan the barbarian  fragman 2011 02:14
conan the barbarian fragman 2011 660 izlenme - 6 yıl önce conan the barbarian fragman 2011