Hoşgeldiniz!

conan

Ünlü sunucular çırılçıplak! 02:01
Ünlü sunucular çırılçıplak! 144.209 izlenme - 4 yıl önce Ünlü sunucular Conan O'Brien ve Chelsea Handler, Conan'ın eski stüdyosunun duşunda çırılçıplak kavgaya tutuştular
Conan O'Brien ve Memeler 02:15
Conan O'Brien ve Memeler 22.501 izlenme - 11 ay önce Alkışlarla Yaşıyorum'un vazgeçilmezi olan memeli, götlü videolara benden de bir katkı olsun istedim. Conan O'Brien ile Nicole Scherzinger arasında geçen göğüs muhabbetini izliyoruz.
Çıkarım Yapma Bilimi - Sherlock Holmes 04:07
Çıkarım Yapma Bilimi - Sherlock Holmes 4.703 izlenme - 6 ay önce Sir Arthur Conan Doyle tarafından oluşturulan Britanyalı hayali dedektif kahraman Sherlock Holmes, dedektif kahramanlar içerisinde belki de en meşhur olanıdır. Olayları gözlem yoluyla çözmesi ile ünlüdür. Yönetmenligini Guy Ritchie'nin yaptığı, baş rollerinde Robert Downey Jr. ve Jude Law yer aldığı romandan sinemaya uyarlanan filmin bu sahnesinde Sherlock müthiş gözlem yeteneğiyle yapmış olduğu çıkarımları izliyoruz. İyi seyirler..
conan the barbarian fragman 01:00
conan the barbarian fragman 18.554 izlenme - 6 yıl önce conan the barbarian filminin yayınlanan ilk kısa metrajlı fragmanı.
Conan Fragman 03:20
Conan Fragman 4.368 izlenme - 3 yıl önce Arnold'un politikacı olmadan önceki halini görmek için! Kılıçlar ve büyücüler, Conan the Barbarian 80'li yılların dalga gibi çoğalan fantazi filmlerinden. Ailesi bir baskında ölüdürülen Conan gönderildiği köle kampında ustasından dövüş sanatlarını öğrenir ve onun becerilerini para kazanmak için dövüş oyunlarında kullanır. Bir kez özgürlüğünü kazandıktan sonra kaslı savaşçı ailesinin vahşice öldürülüşünün intikamını almak ister.
Conan - Donald Trump ve Hitler Karşılaşfırması 03:02
Conan - Donald Trump ve Hitler Karşılaşfırması 1.023 izlenme - 9 ay önce Conan'dan Trump'a Hitler göndermesini izliyoruz arkadaşlar. Başlık çevirisi kısaca: ''Hitler kendininsinin Donald Trump ile karşılatırılmasından nefret ediyormuş.'' Salakça, taraflı bir video ama umarım bu aptallara karşı Trump kazanır diyorum.
Conan ve Maceraları (Çizgi Film) 01:04
Conan ve Maceraları (Çizgi Film) 1.826 izlenme - 2 yıl önce Sihirbazlar, Savaşçılar, Krallar zamanı idi O bir savaşçı, bir maceraperest, bir Fatih, kahraman ve bir efsane idi. Sadakat, dürüstlük ve adalet gibi yasaları vardı. Conan'ın Güçlü savaşçılar, büyücüler ve korsanlarla savaşırdı arkadaşları ile.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 3.109 izlenme - 4 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş.
conan the destroyer 01:30
conan the destroyer 2.804 izlenme - 6 yıl önce barbar conan'a kötücül kraliçe taramis tarafından zor bir görev yüklenir. genç ve güzel prenses jehnna ve devasa koruyucusu bombaata'ya uzun bir yolculukta eşlik etmek. ikiliye kimeryalı barbarın dışında conan'ın arkadaşları siyahi kadın savaşçı zula kendine özgü karakteriyle büyücü akiro ve sakar malak da eşlik eder.hep birlikte doğal ve doğaüstü güçleri aşıp mistik ve güçlü bir nesne olan dagon'un boynuzu ile birlikte geri dönmeyi denerler. ancak kraliçe taramis'in henüz conan'a anlatmad
The Adventures of Sherlock Holmes - A Scandal in Bohemia 54:16
The Adventures of Sherlock Holmes - A Scandal in Bohemia 1.381 izlenme - 2 yıl önce Bir Sherlock Holmes hayranı olarak 1984-1994 yılları arasında yayınlanmış olan tv dizisini sizlerle paylaşmak istiyorum. Yönetmen: Paul Annett Ülke: İngiltere Filmin Türü: Polisiye, Gizem Yapım Yılı: 1984 Gösterim Tarih: 24 Nisan 1984 Senaryo: Arthur Conan Doyle, John Hawkesworth Filmin Süresi: 60 Dakika Oyuncular: Jeremy Brett, David Burke, Gayle Hunnicutt, Wolf Kahler, Michael Carter, Max Faulkner, Tim Pearce, Rosalie Williams, Tessa Worsley, Will Tacey, Tom Watt, Paul Elsam, David Baukham, Edward York, John Graham-Davies
 Conan The Barbarian - Fragman (1982) 02:07
Conan The Barbarian - Fragman (1982) 621 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı yazar Robert Ervin Howard tarafından yaratılmış fantastik edebiyat karakteridir. Büyük başarı kazanan çizgi roman serisi ve ardından gelen filmleri ile tüm dünyada geniş kitlelerce tanındı. Conan karakteri, 1982 yılında "Barbar Conan" adıyla sinemaya da aktarılmıştır. John Milius tarafından yönetilen ve başrollerinde Arnold Schwarzenegger, James Earl Jones ve Max von Sydow'un bulunduğu bu filmin ardından Conan karakteri dünya çapında tanınmış ve 1984 yılında filmin ikincisi "Savaşçı Conan" adıyla yönetmen Richard Fleischer tarafından çekilmiştir. İkinci filmde de başrolde yine Arnold Schwarzenegger oynamıştır.
conan the barbarian fragman - ruzgarınoglu 02:14
conan the barbarian fragman - ruzgarınoglu 1.834 izlenme - 7 yıl önce barbar conan
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 02:11
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 949 izlenme - 3 yıl önce Ünlü sunucu Conan O'brien, filmlerdeki abartılı kanlı sahneleri stüdyoda gerçekleştirdi. İçeri doğru katlanan samuray kılıcı ile "bıçaklanan" O'brien, kısa sürede kanlar içinde kaldı. Bu ilginç gösteri izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.
Genç Arnold Schwarzenegger Antreman Görüntüleri 04:47
Genç Arnold Schwarzenegger Antreman Görüntüleri 754 izlenme - 2 yıl önce Arnold Schwarzeneggerin gençliğindeki antreman görüntülerini izleyeceksiniz. Kendisi özellikle bolca konuştuğu terminator serisiyle üne kavuşmuştur. Şu an Amerika'da vali olarak görev yapmaktadır.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 901 izlenme - 2 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87393/asiri-inandirici-olum-sahnesi-kareteci-kiz
Dexter'ın Türkiye Anıları - Conan O'brein 02:31
Dexter'ın Türkiye Anıları - Conan O'brein 686 izlenme - 2 yıl önce GQ magazin için Türkiye'ye gelen Dexter (Michael C. Hall) Conan'ın şovunda Türkiye anılarını anlatmış efenim. Ülkemizde de çok sevilen sanatçının ülkemizle ilgili konuştuğu o bölümü izliyoruz.
TAZMANYA CANAVARIM 00:50
TAZMANYA CANAVARIM 2.925 izlenme - 8 yıl önce tazmanya adasında ve nesli tükeniyor..işte gercek adıyla tazmania devil...
Conan O brien - Friends Setinde Röportaj ve Çekim Hataları 08:25
Conan O brien - Friends Setinde Röportaj ve Çekim Hataları 875 izlenme - 1 yıl önce Zamanın da sabahlara kadar altyazı beklerdim izlemek için. Bir ara atv mi ne dublajlı olarak göstermeye başlamıştı da bizimkiler kıymetini bilemedi. Velhasıl 10 yılda kimse şu röportajı çevirmemişti. Bu gün altyazılısını buldum.İzlemeyenlere tavsiyemdir.
Metallica - The Unforgiven Conan The Barbarian 06:20
Metallica - The Unforgiven Conan The Barbarian 2.283 izlenme - 6 yıl önce video conan the barbarianmusic metallica - the unforgivendesigned by mahoo
Iron Maiden - Fear Of The Dark 07:38
Iron Maiden - Fear Of The Dark 2.346 izlenme - 6 yıl önce video conan the barbarian -ıron maiden - rock ın rio müzik ıron maiden - fear of the dark hazırlayan mahoo
conan the barbarian fragmanı 13 01:02
conan the barbarian fragmanı 13 1.283 izlenme - 5 yıl önce arnold'un politikacı olmadan önceki halini görmek için! kılıçlar ve büyücüler conan the barbarian 80'li yılların dalga gibi çoğalan fantazi filmlerinden. ailesi bir baskında ölüdürülen conan gönderildiği köle kampında ustasından dövüş sanatlarını öğrenir ve onun becerilerini para kazanmak için dövüş oyunlarında kullanır. bir kez özgürlüğünü kazandıktan sonra kaslı savaşçı ailesinin vahşice öldürülüşünün intikamını almak ister.
Conan Gazi 06:14
Conan Gazi 435 izlenme - 2 yıl önce hunharca öldürülen Battal Gazi'nin (Cüneyt Arkın) oğlu Conan Gazi (Arnold Schwarzenegger), henüz bir çocukken intikam almaya yemin eder ve büyüyünce önüne gelenin sülalesini, gelmişini, geçmişini...
Conan - Basil Poledouris 02:55
Conan - Basil Poledouris 209 izlenme - 1 yıl önce Konusu 1932 yılında Robert Ervin Howard tarafından Cengiz Han'dan esinlenerek yaratılan ünlü çizgi roman kahramanı Kimmeryalı Conan olan Conan the Barbarian ve Destroyer filmlerin Basil Poledouris imzalı müziği. Ve bu sene yeni bir Conan filmi bizi beklemekte. Not: 1936 Robert Howard intihar etmesinden dolayı Conan serisine De Bjorn Nyberg devam etmiştir.
Conan ve Maceraları (Conan The Adventurer - 1997) 01:01
Conan ve Maceraları (Conan The Adventurer - 1997) 351 izlenme - 2 yıl önce Çizgifilm Uyarlaması Bir Herkül,zeyna ve sinbad gibi bu dizi de efsanedir. Büyücü ve mistik güçlerle savaşan bir savaşçı Conan'ın bir cüce arkadaşı,bir de konuşamayan arkadaşı vardı diye hatırlıyorum zamanında çok izlenirdi bu dizi de, Arkadaşlarının isimleri Zeban, Karella, Bayu, ve Otli ile yaşadığı maceralar anlatılıyordu.
conan the barbarian trailer 2011 official 02:15
conan the barbarian trailer 2011 official 764 izlenme - 5 yıl önce conan the barbarian trailer 2011 official
Conan O'Brien Late Night TBS Reklamı 04:06
Conan O'Brien Late Night TBS Reklamı 308 izlenme - 2 yıl önce Video tahmini 2 yıl önce civarının videosu. Önceki yıllarda jay leno nbc de conan'ın arkasında yani geç saatte ekrana geliyordu.Kanalda jay leno'yu öne çekip conan'ı arkaya almak istemişti. Bunu kabul etmeyen conan kanaldan ayrılmıştı. O sıralar tvde de dikkat etmişsinizdir. Conan yoktu jay leno vardı. Videomuz tam burada devreye giriyor. Daha sonra conan tbs kanalıyla (kablolu kanal)ile anlaşmaya vardı. Yeni kanalıyla ekrana dönen Conan'nın tv de dönen commercial videolarından birini izliyoruz efenim. Not: Bu arada conan'ı şu sıralar ekranda göremeyişimizin nedeni digitürk'e transfer olması.
conan the barbarian fragmanı 1 02:15
conan the barbarian fragmanı 1 1.070 izlenme - 5 yıl önce
Conan O'Brien - The Walking Dead 03:24
Conan O'Brien - The Walking Dead 276 izlenme - 1 yıl önce Conan yine yapacağını yapmış. Müthiş gerçekçi olmuş. Andy Richter'ın da hakkını teslim etmek lazım tabii.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'Brien 00:59
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'Brien 325 izlenme - 2 yıl önce Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'Brien Conan O'Brien talk showunda Bülent Kayabaş'ın meşhur ölüm sahnesi kullanarak skeç hazırlamış.
Dedektif Conan - Jenerik 01:15
Dedektif Conan - Jenerik 198 izlenme - 2 yıl önce 1996 yılının ocağında, aynı isimli mangadan uyarlanarak tvde gösterime giren anime. orijinal adı 'meitantei conan'dır. 2003 yılında yeniden başlamıştır ve halen devam etmektedir; manganın çizeri "hayat biter, dedective conan bitmez" demektedir. daha lise çağında üne kavuşmuş bir dedektif olan shinichi kudo'nun kendisine zorla içirilen bir ilaç yüzünden bir ilkokul çocuğun dönüşüp kendine conan adını vermesi ve babası da bir dedektif olan çocukluk arkadaşı ve platonik aşkı ran'ın yanında yaşamaya başlamasıyla tadından yinmez bir hal alır olaylar. geçen 8 yıl içinde conan'ın hiç büyümemesi, ran'in hala umutla ve yaşlanmayı bırakın liseyi bile bitiremeden shinichi'nin dönüşünü beklemesi ve bölümlerin içinde yaklayabileceğiniz bir kaç mantıksal hatası olsa da eğlenerek izleyeceğiniz, her bölümünde ipuçlarını kullanarak conan'dan önce cinayeti çözmek için çabalayacağınız bir seri. bir zamanlar show tv'de yayınlanmışlığı vardır. (altıntı: catlean/ekşisözlük)