Hoşgeldiniz!

coni

bu köpek çok akıllı  mutlaka İzleyİn 02:24
bu köpek çok akıllı mutlaka İzleyİn 7.520 izlenme - 14 yıl önce İzlemeye deĞer bİr vİdeo böyle akılı bir köpek yoqq
ABD'de Hakim Karşısına Çıkan Türk Genci ve Adalet 2 03:25
ABD'de Hakim Karşısına Çıkan Türk Genci ve Adalet 2 2.743 izlenme - 4 yıl önce Gecenlerde paylasina videonun ardindan bu sefer baska bir Turk ayni durumdan mahkemeye cikiyor. Tesaduf ki diger Turkte ayni salondaymis. Adaleti sadece kanunlarla sinirlanmamasi gerektiginin bir deger kaniti bu.
Adıyamanlı Zencisi Olan Profesyonel Çiğköfte Reklamı 01:01
Adıyamanlı Zencisi Olan Profesyonel Çiğköfte Reklamı 2.915 izlenme - 8 yıl önce Adıyamanlı Conni isimli zenci ağabeyimiz bir çiğköfteciye gider ve "hamburger", "çizburger", "sandiviç" sorar ama hepsine "NO" cevabı alır ve olaylar gelişmeye başlar. Uluslararası isot ödülünü almış ve profesyonel gerçekçi oyunculuklarıyla tam bir görsel şölen olan bu reklamımızı hep birlikte izleyelim ve ülkemizin reklam alanında ne kadar ilerlediğini gözlerimizle görelim. İyi seyirler.
Kargo Uçağından Paraşütle Hummer İndirmek 00:43
Kargo Uçağından Paraşütle Hummer İndirmek 889 izlenme - 8 yıl önce Coniler yine şov peşinde. Kargo uçağından paraşütle hummer indiriyorlar. İndiriyorlar pek yerinde değil aslında atıyorlar demek daha mantıklı. (İlk Türkiye'de olsa esprisi geliyor, burda olsa paraşütü vurup indirir, jipi de çalarlar ... )
Kaygısızlar - Sana Keriz Dedi Abi 02:16
Kaygısızlar - Sana Keriz Dedi Abi 206 izlenme - 8 yıl önce Kültigin ve ekibinin tekrar askere çağrıldığı bölümden bir kesit efenim sözü uzatmadan izleyelim. Dipnot: bu şafaktan sonra ben mi yapayım :)
Merhum Necmettin Erbakan'dan Kesitler 06:56
Merhum Necmettin Erbakan'dan Kesitler 305 izlenme - 8 yıl önce Efenim kıymeti bilinmeyen değerlerimizdendir kendisi. Tarafsızca izlemenizi tavsiye ediyorum. Not: Lütfen AKP ile asla ve kat'a bağdaştırmayınız bu değerli şahsiyeti.