Hoşgeldiniz!

cono

Adana Cono Kavgası 01:26
Adana Cono Kavgası 58.926 izlenme - 2 yıl önce Tüm videoyu ağzım açık izledim harbiden. Bakalım kavgayı kim kazanacak?
Cono Aşiretinin Yankesicilerini Savunan Adam 00:54
Cono Aşiretinin Yankesicilerini Savunan Adam 2.802 izlenme - 7 ay önce Adana'da "birden fazla kişiyle yağma" suçundan tutuklanan 'Cono' aşireti mensubu kadınları savunan adam.
Brezilyadaki Conoların Şiddet İçeren Kavgası 01:49
Brezilyadaki Conoların Şiddet İçeren Kavgası 4.672 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizdeki cono aşiretleri kavgasına benzer bir aile kapışması. Brezilya'nın yoksul gettosunun barındığı favela evlerinde geçmekte..
Adana'da Cono Kadınların Kavgası 02:28
Adana'da Cono Kadınların Kavgası 8.749 izlenme - 2 yıl önce Adana'da Cono kadınların kavgası başka bir boyutta gerçekleşiyor. Kameraya yansıyan eğlenceli görüntüler sizlerle...
İsyan Tetick Kamera Arkası (Sabır Gerektirir) 01:29
İsyan Tetick Kamera Arkası (Sabır Gerektirir) 8.792 izlenme - 3 yıl önce Evet sevgili Alkışlarlayaşıyorum takipçileri bugün kulisimizde beste ve sözleriyle gençleri adeta kalbinden vuran gittiği her konserde milyonlarla karşılanan İsyan Tetick'in klibinin kamera arkası görüntülerini paylaşıyoruz. İyi Seyirler...
Şemamme 04:38
Şemamme 32.612 izlenme - 11 yıl önce
Yakalanacağını Anlayınca Hapları Ağzına Atan Torbacı 01:31
Yakalanacağını Anlayınca Hapları Ağzına Atan Torbacı 4.686 izlenme - 4 yıl önce Güzel Adanamızı kirleten yerel halkın cono diye tabir ettiği adamın müthiş performansını izleyelim.
Dünyanın En Kibar Kaçakçısı Ve Cono Ağa 18:39
Dünyanın En Kibar Kaçakçısı Ve Cono Ağa 1.323 izlenme - 11 ay önce Ön not: Arkadaşlar hiç demedim diye mi beğenmiyorsunuz videoları? Ben utanıyorum beğenin demeye ama siz yine de çok şeyapmayın :) Bu bölümde tarihi eser kaçakçısı adamın spikerleri kıskandıracak beyefendiğini ve çocuk sayısıyla rekor kırmaya çalışan Cono Ahmet röportajını izleyebilirsiniz. İlginç kısımların devamı gelecek iyi seyirler. Lütfen kanalıma abone Olun. Tarihle ilgili ilginç ayrıntıları yayınlamaya devam edeceğim.
Adana'da Conoların Göbek Atmalı Taş Atmalı Kavgaları 01:19
Adana'da Conoların Göbek Atmalı Taş Atmalı Kavgaları 875 izlenme - 1 yıl önce Adana'da birlikte oturdukları kendi mahallelerinde sebebi bilinmeyen bir husumetten dolayı karşılıklı iki grubun birbirlerine girerek üstüne üstlük birde attıkları taşları havada uçuşturdular. oluşan arbedeye polislerin anında tazyikli suyla müdahele etme çarelerini gerçekleştirirken, dağılmamakta inat eden mahalle sakinlerinden birkaç kadının da güya öfke sinir nöbetine girmişcesine, milletin kafa göz daldığı ortamın şiddetinde göbekler atarak oynamaya başlamalarını izlettiğinde inanın ki kısa gösterileri, eğlence mi yoksa eylemmiydi ya dedirten hareketli saatleri an itibarıyla sokakta yaşatmışlar.
Adana'da Sucuk Ekmek Tezgahında Fuhuş 00:37
Adana'da Sucuk Ekmek Tezgahında Fuhuş 1.554 izlenme - 3 yıl önce Adana'da sucuk- ekmek satılan göl manzaralı kaçak barakaya baskın düzenleyen polis, erkeklerle para karşılığı ilişkiye girdiği öne sürülen Suriyeli 38 yaşındaki N.T.'yi yakaladı.
Hırsızlık Yaparken Yakalanan Cononun Dükkanın Ortasına Sıçması 01:06
Hırsızlık Yaparken Yakalanan Cononun Dükkanın Ortasına Sıçması 451 izlenme - 8 ay önce Alışveriş bahanesi ile girdiği avea bayinde para üstünü tırtıklarken yakalanan cono ve olayın şoku ile dükkanın ortasına sıçma çabası.
Hırsız Olduğunu İtiraf Etmek - Cono Operasyonu 02:39
Hırsız Olduğunu İtiraf Etmek - Cono Operasyonu 1.348 izlenme - 3 yıl önce Eskilerden,Uğur Dündar'ın Star Haber'i sunduğu yıllardan... Adana'da gerçekleşen uyuşturucu operasyonunda Cono aşiretinden bir ablamız torbacı olmadıklarına inandırmak için 'masum' bir itirafta bulunuyor.Şaşkınlıkla izliyoruz...
Kum Pistte Çılgın Atan Cono Teyzeler 00:35
Kum Pistte Çılgın Atan Cono Teyzeler 2.302 izlenme - 4 yıl önce Cono aşireti kendini aşmış olacak ki yabancı şarkılarda bile kopuyorlar artık. Teyzeler ve gangnam style sizlerle.
Kum Pistte Çılgın Atan Cono Teyzeler 00:35
Kum Pistte Çılgın Atan Cono Teyzeler 1.155 izlenme - 4 yıl önce Cono aşireti kendini aşmış olacak ki yabancı şarkılarda bile kopuyorlar artık. Teyzeler ve kankam style sizlerle.
Kahtalı Reco(Çilek Mahallesi) 01:26
Kahtalı Reco(Çilek Mahallesi) 6.139 izlenme - 10 yıl önce varmı böle bi sanatçı
adıyamanlı truva 05:43
adıyamanlı truva 5.777 izlenme - 11 yıl önce adıyamanca truva
Cono Sayım 05:00
Cono Sayım 933 izlenme - 6 yıl önce Conaların BARONU
Conolar 03:50
Conolar 5.635 izlenme - 11 yıl önce Mersin Çilek mahallesindeki conolar ve kavgaları....
Şerizbin 03:11
Şerizbin 4.132 izlenme - 11 yıl önce
Kalbime Gömerim O Zaman 03:49
Kalbime Gömerim O Zaman 3.228 izlenme - 11 yıl önce SONUNDA BİTTİ GALİBA......
Kahtalı Mışko(Fare) 01:01
Kahtalı Mışko(Fare) 3.153 izlenme - 11 yıl önce Mışko şarkısını bir fare söylüyor.. süper........
Sonunda Bitti Galiba 03:54
Sonunda Bitti Galiba 2.039 izlenme - 11 yıl önce
Adana'da Polisten Nasıl Motor Kaçırılır? 00:54
Adana'da Polisten Nasıl Motor Kaçırılır? 277 izlenme - 3 yıl önce İzleyecek olduğunuz Adanalı gencimiz ekip arabasından uzun uğraş ve titizlik gerektiren çabalamaları sonucu kaçarak mahallesindeki bir dükkanın önüne sığınmıştır. Mahallede de rahat bırakmayan ekibi farkeden genç hünerlerini sergiliyor. Not:26 Yıllık Adanalıyım
Sonunda Bitti... 03:49
Sonunda Bitti... 1.014 izlenme - 11 yıl önce
Cono Aşireti Üyeleri, Polis Dinlemesine Takılmamak İçin 'Conoca Dili' Geliştirmiş 01:39
Cono Aşireti Üyeleri, Polis Dinlemesine Takılmamak İçin 'Conoca Dili' Geliştirmiş 25 izlenme - 7 ay önce Adana'da fuhuş ve dolandırıcılık suçlarına karşı düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Cono Aşireti üyelerinin, dinlemeye takılmamak için kendi dillerini oluşturdukları ortaya çıktı.
Cono 03:38
Cono" Aşiretine Bin Polisle Şafak Baskını 23 izlenme - 7 ay önce "Cono" aşiretine bin polisle şafak baskını Adana ve Mersin'de aşk vaadiyle dolandırıcılık, yağma, gasp, hırsızlık yaptıkları ve uyuşturucu sattıkları iddia edilen Cono aşiretine yönelik bin polis ile düzenlenen eş zamanlı operasyonda 30'dan fazlası kadın yaklaşık 50 kişi gözaltına alındı...
Arjantin'deki Işid Cono Karışımı Eeleman 03:15
Arjantin'deki Işid Cono Karışımı Eeleman 143 izlenme - 4 yıl önce Arjantin'de turist ile gaspçı elamanla birlikte küçük bir buenos aires turuna nedersiniz. İyi seyirler herkese..hasta la vista
Cono 05:30
Cono"Lar Çocukları Kucaklarında Adliyeye Sevk Edildi 15 izlenme - 7 ay önce "Cono"lar çocukları kucaklarında adliyeye sevk edildi Adana ve Mersin'de Cono aşiretine düzenlenen eş zamanlı operasyonda gözaltına alınan 31 kadın 15 erkekten 42'si bugün kucağında bebek ve çocuklarıyla adliyeye sevk edildi Suzsuç olduklarını ileri süren kadınlar basın mensuplarına saldırdıADANA...
Polise Saldıran 01:25
Polise Saldıran "Cono"Lara Biber Gazlı Müdahale 7 izlenme - 3 ay önce Adana’da aile içi kavga ihbarına giden polis parke taşlarıyla saldırıya uğradı.