Hoşgeldiniz!

Çöp Kamyonu

Araba yutan çöp kamyonu 00:59
Araba yutan çöp kamyonu 271.212 izlenme - 9 yıl önce Arabanızdan memnun değilseniz artık en azından ne yapacağınızı biliyorsunuz...
Dört Araba Geri Dönüşüm Çöp Kamyonu / Bebeturk 03:38
Dört Araba Geri Dönüşüm Çöp Kamyonu / Bebeturk 42.299 izlenme - 6 yıl önce Bebetürk kanalı, Türkiye nin önde gelen okul öncesi eğitici çizgi film kanallarındandır.Okul öncesi eğitim alanında şiddetten uzakta, yararlı bilgilerle liderliği hedefleyip her an çocukların hafızalarına yararlı bilgi yerleştirmeyi amaç edinmiştir. Ebeveynler çocuklarına Bebeturk kanalından kolaylıkla çalma listesi oluşturup gönül rahatlığıyla çocuklarını bebeturk kanalına emanet edebilirler. www.izlesene.com/bebeturk https://www.izlesene.com/video/robocar-poli-ile-trafik-lambalarini-ogrenelim/9082629 https://www.izlesene.com/video/pepee-ve-damperli-kamyon-balik-besliyor/9100827 https://www.izlesene.com/video/poliamber-ve-roy-icin-kurtarma-istasyonu-yapiliyor/9106509
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 17.012 izlenme - 7 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
Kadının Gücünü Göstermek İstiyorum 03:57
Kadının Gücünü Göstermek İstiyorum 3.700 izlenme - 7 yıl önce Adana ilinde bir sürücü kursumuzun kezban Tangsak adında bayan öğrencisinin mükemmel bir hayali var sabırla dinleyip izlemenizi istiyorum.
Çöp Kamyonuna Dolce Gabbana Gideri Yapan Eleman 00:17
Çöp Kamyonuna Dolce Gabbana Gideri Yapan Eleman 2.476 izlenme - 3 yıl önce İstanbul sokaklarında çöp arabasının önüne geçip Dolce Gabbana reklamı yapan eleman. Dolce Gabbana Lan.. Dolce Gabbana lannn diyerek naralar atıyor.
Bir Günlüğüne Temizlik İşçisi Olmak 13:35
Bir Günlüğüne Temizlik İşçisi Olmak 2.362 izlenme - 5 yıl önce Temizlik işçilerinin bir günü nasıl geçiyor? İzliyoruz...
Çalan Müzikle Çöp Kamyonunda Coşan Temizlik Görevlileri 00:16
Çalan Müzikle Çöp Kamyonunda Coşan Temizlik Görevlileri 332 izlenme - 2 yıl önce Bağcılar'da, çöp kamyonda bulunan iki temizlik görevlisi arkadan gelen araçta çalan şarkının ritmine ayak uydurup oynadı. O anlar araç sürücüsü tarafından cep telefonu ile kaydedildi.
Çöp Kamyonunun Üstünde Okula Giden Çocuklar 00:51
Çöp Kamyonunun Üstünde Okula Giden Çocuklar 301 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya'da bir çöp kamyonunun üzerinde tehlike bir şekilde okula giden çocuklar bir sürücü tarafında kameraya almış.
Saniyeler İçinde Çöpü Alan Çöp Kamyonu 00:10
Saniyeler İçinde Çöpü Alan Çöp Kamyonu 122 izlenme - 1 yıl önce Teknoloji geliştikçe insan hayatı da kolaylaşıyor ve uzun süren işler daha kısa sürede yapılır hale geliyor. Buna bir örnekte bu çöp kamyonudur...
Doktor Mac Wheelie - Çöp Kamyonu 04:58
Doktor Mac Wheelie - Çöp Kamyonu 574 izlenme - 7 yıl önce Doktor Mac Wheelie her bölümde olduğu gibi bir arabaya yardım edecek. Bugün işini artık sevmeyen bir çöp kamyonuna yardım etmeye çalışacağız. Belki onu başka bir iş arabasına dönüştürebiliriz.
Keyfine Sıçarım Senin - Kemal Sunal 00:15
Keyfine Sıçarım Senin - Kemal Sunal 584 izlenme - 7 yıl önce Efendim mahallenin meşhur bekçisi Şaban yolda kasım kasım kasılarak giderken bi kadının evinden çıkıp mahalleye çöp arabası gelmediği için çöpü yere döken kadına sinirleniyor ve basıyor fırçayı izliyoruz. Buyrun efenim.
Teknoloji Düşmanı Çöpçü 01:13
Teknoloji Düşmanı Çöpçü 596 izlenme - 8 yıl önce Adamlara kamyondan inmeden çöpleri toplama imkanı vermişler onu bile istismar etmiş herifler. Demirden tarak meselesine dönmüş iş. Ya da kimi bilemez kimi bulamaz. Aslında çöp değil bir geri dönüşüm malzemesi toplama kamyonu ama öyle yazıverdik işte.
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Sürpriz yumurta - Çöp kamyonu - Türkçe izle 03:50
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Sürpriz yumurta - Çöp kamyonu - Türkçe izle 734 izlenme - 7 yıl önce Ekskavatör Max yine oyun parkında yapı taşlarıyla oynuyor. Bence onunla saklambaç oynamalıyız. Biz bir sürpriz yumurta saklayalım, Max da bulmaya çalışsın. Bakalım başarılı olacak mı. Palyaço Dima'nın eğlenceli filmini de izle: https://www.youtube.com/watch?v=cmdoSerUVkk
Bakırköy Belediyesi Temizlik Kampanyası Plağı (1971) 01:54
Bakırköy Belediyesi Temizlik Kampanyası Plağı (1971) 320 izlenme - 7 yıl önce 68'de Adalet Partisi'nden İstanbul Belediye Başkanı olan Fahri Atabey'in uyguladığı dönem temizlik kampanyası çerçevesinde 1971 yılında Bakırköy Belediyesi'nin araçlarla halkına yaptığı duyurunun kayıt plağıdır. Fonda o senenin hitlerinden Selçuk Alagöz - Edremit Van'a Bakar ile.
Çöp Kamyonunu Iskalayan Çöpçü 00:34
Çöp Kamyonunu Iskalayan Çöpçü 257 izlenme - 7 yıl önce Abimiz çöpçülüğü tam öğrenemeden işe başlamış ki kamyonun deliğini tutturamıyor. Ne demişler "el süpürgesiyle temizlik olmaz"
Çöp Kamyonuna Araba Atmak 01:49
Çöp Kamyonuna Araba Atmak 172 izlenme - 7 yıl önce Ülke olarak pek ilerde sayılmayız ama çok şükür bir otomobili çöpe atacak kadar da müsrif değiliz. Videoyu " ama bu daha kullanılırdı ki :(" mantığıyla izleyelim.