Hoşgeldiniz!

Çorap

Çorap Kokusunun Kediler Üzerindeki Etkisi 00:24
Çorap Kokusunun Kediler Üzerindeki Etkisi 53.897 izlenme - 10 yıl önce Kedi Çorabı Kokladıktan Sonra Kafa Güzel Oldu Resmen
50 Külotlu Çorabı Üst Üste Giyen Hatun 23:29
50 Külotlu Çorabı Üst Üste Giyen Hatun 18.402 izlenme - 7 yıl önce Youtube kanalı için video çeken hanım kızımız 50 adet külotlu çorabı üst üste giyerek takipçilerine sunabileceği güzel bir video çekmiş.
Yalvarırken Kızın Külotlu Çorabını Çıkaran Erkek 00:18
Yalvarırken Kızın Külotlu Çorabını Çıkaran Erkek 26.216 izlenme - 8 yıl önce Çin'de terkedilen erkek kız arkadaşına yalvarıyor.çekiştirdikçe kızın külotlu çorabı çıkmış Yeni videolar için kanalıma abone olın
Bazı Aşkların Yeri Ayrıdır  (Uzun Versiyonu) 02:24
Bazı Aşkların Yeri Ayrıdır (Uzun Versiyonu) 6.500 izlenme - 4 yıl önce Markakolik elbise düşkün kadınla aşk yaparken soyunurken azami dikkatli olmanın hayati önemi. Sitede mavcut, ama sadece kesilmiş/sansürlenmiş versiyonu. Bu ise uzun versiyonu, ayrıca gavurca altyazılı.
Çoraptan Maymun Yapımı 06:11
Çoraptan Maymun Yapımı 16.387 izlenme - 7 yıl önce Bu videoda sizlere çoraptan nasıl bir maymun yapabiliriz bunu anlatacağım.
Çorap Giymenin Kolay Yolu - Www.medic-Al.com 01:20
Çorap Giymenin Kolay Yolu - Www.medic-Al.com 6.494 izlenme - 9 yıl önce Prosante / Varis Çorabı Giyme Aparatı - Varis çorabı gibi basınçlı çorapları giymek zordur. Çorap giyme aparatı özellikle kalça protezi ameliyetı gibi operasyonlardan sonra varis çorabı kullanımında kişiye kolaylık sağlar. Varis çoraplarını tek başına giymekte zorlananlar, eğilmekte zorlananlar, yüksek basınç çorapların giyiminde zorlananlar, çorap giyme aparatı sayesinde bu işlemi sorunsuzca hallederler. Standard boy (34cm) olarak üretilen çorap giyme aparatı kişiye oturduğu yerden rahatça çorap giyme kolaylığı sağlar.
Külotlu Çorap Modasının 100 Yıllık Değişimi 02:52
Külotlu Çorap Modasının 100 Yıllık Değişimi 6.333 izlenme - 7 yıl önce Kadınlar için yüzyıllardır değişmeyen şeylerin başında giyime verdikleri önem gelir. Yıllar içinde değişiklik gösteren bu modanın içinde külotlu çorap modası da var tabi ki... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adidas Markalı Çorabın Altında ''Allah'' Yazıyor 00:56
Adidas Markalı Çorabın Altında ''Allah'' Yazıyor 8.336 izlenme - 9 yıl önce Evet ibretlik bir tespit daha. Adidas amblemini ters çevirdiğimizde Allah yazıyormuş hadi ateistler bunu da açıklayın.
Alnının Teriyle Satış Yapan Mert 04:50
Alnının Teriyle Satış Yapan Mert 8.143 izlenme - 9 yıl önce Alnının Teriyle Satış Yapan güzel kardeşimiz Mert'den satış teknikleri, yaşam zorlukları, birazda siyasi yorumlarını dinliyoruz. "Zaman insanları değil armutları olgunlaştırır." Peyami Safa
Dengeyi Bozmadan Çorap Çıkarma Oyunu 01:22
Dengeyi Bozmadan Çorap Çıkarma Oyunu 2.082 izlenme - 3 yıl önce Bir kova buzlu suyu üzerinize dökmeden çoraplarınızı çıkarabilir misiniz? Bu arkadaşlara kendilerine farklı bir eğlence bulmuş.
Yanık Külotlu Çorap Koktu Bura Ya - Recep İvedik 3 06:11
Yanık Külotlu Çorap Koktu Bura Ya - Recep İvedik 3 9.712 izlenme - 8 yıl önce Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep'in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep'in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep'in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gelin Adayının Kıyafetini Gören Seda Sayan'ın Şaşırması 00:51
Gelin Adayının Kıyafetini Gören Seda Sayan'ın Şaşırması 7.872 izlenme - 8 yıl önce 'Evleneceksen Gel' programında stüdyoya gelen gelin adayının şortunu fazla mini bulan Seda Sayan, "Giyinmeyi mi unuttun sen" derken, Uğur Arslan utancından bakamadı.
İlk Kez Bacaklarındaki Kılları Alıp Külotlu Çorap Giymeyi Deneyen Erkekler 11:19
İlk Kez Bacaklarındaki Kılları Alıp Külotlu Çorap Giymeyi Deneyen Erkekler 4.074 izlenme - 6 yıl önce Yabancı bir youtuber kanalının sahibi gençler kadın olmak ne kadar zordur sorusuna bacak kıllarını alıp külotlu çorap giyerek cevap aramış.
Artislik Yapcam Diye Ayağını  Yakan Liseli 00:12
Artislik Yapcam Diye Ayağını Yakan Liseli 6.744 izlenme - 8 yıl önce şekil yapcam diye kolonyayla çorabı yakıp ayağını unutan liseli gencin haykırışını, leş çorabın ateş topuna dönüştüğü anları ibretle izliyoruz.
Naylon Çorap Sesi - ASMR 01:01
Naylon Çorap Sesi - ASMR 4.883 izlenme - 6 yıl önce Naylon çorabın zeminde çıkarttığı ses bir insanı nasıl etkiler? İşte bu şekilde. ASMR tekniği ile insanın içine işleyen bir ses.
Çoraptan Eldiven Yapmak / Nasıl Yapılır? / DIY 03:06
Çoraptan Eldiven Yapmak / Nasıl Yapılır? / DIY 3.541 izlenme - 8 yıl önce İletişim : Gul4ydeniz@gmail.com Artık bende bolca kendin yap (DIY) projesi videosuyla izlesene'de olucam. Video hoşunuzu gittiyse kanalımdan diğer videolarada göz atmayı unutmayın ve yeni videolardan haberdar olmak için kanala ABONE olmayı ihmal etmeyin:) İyi seyirler!
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 00:53
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 5.885 izlenme - 7 yıl önce Gerçek Kesit efsanesini yıllar sonra yeniden canlandıran EnGerçekKesit bu sefer bizleri Kaleci Saçlı Adam ile buluşturuyor.
Çakma Mükremin'den Baltalı İnfaz 00:19
Çakma Mükremin'den Baltalı İnfaz 2.138 izlenme - 4 yıl önce Suç makinesi çakma mükremin sağ elinde tabanca sol elinde balta ile etrafa dehşet saçıyor.Köyün orta yerinde nokta atışla kurbanının canına kıyan çakma mükremin belki canı çekmiştir diye baltayı sarı bıyığa ikram etmeyi de unutmuyor.
En Gerçek Kesit (Beyaz Çorap İçerir) 00:29
En Gerçek Kesit (Beyaz Çorap İçerir) 1.620 izlenme - 4 yıl önce Beyaz çorap arabaya çarpmıştı sarı bıyığın olaya dahil olması ile içmağa gidişlerini izliyoruz.
İnanılmaz Gerçekçi Vurulma Sahnesi (Brezilya Gerçek Kesit'i) 00:10
İnanılmaz Gerçekçi Vurulma Sahnesi (Brezilya Gerçek Kesit'i) 1.841 izlenme - 4 yıl önce Özellikle ölüm ve vurulma sahneleriyle Türk televizyonları tarihine adını altın harflerle yazdıran Gerçek Kesit'e Brezilya'dan çok dişli bir rakip geldi. İzleyenlerin kanını donduran bu sahneyi tüm gerçekliği ile izliyoruz. (Obrigado à Matar filminden)
Müjde Müjde Size Parizyen'den Müjde Size 00:26
Müjde Müjde Size Parizyen'den Müjde Size 2.462 izlenme - 9 yıl önce Ender rastlasam da hala kullanılan efsaneleşmiş bir reklam ve onun pelesenk repliği; Müjde Müjde Size Parizyen'den Müjde Size.. Asansör ve çorap fantezisi olanlara gelsin.
Burcu Bakdur İle Aşırı Entel Gece Sohbetleri-2 05:44
Burcu Bakdur İle Aşırı Entel Gece Sohbetleri-2 2.829 izlenme - 7 yıl önce Burcu hanım bu bölümde de kendisi hakkında yazılan eleştiri okumuş.Ekşisözlükte yazılanları okumak kolay tabi bi de bu sitede olan yorumları okusana Burcu hanım.Eleştirinin en hası asıl burda kendini filozof zanneden itici bayan.
Pratik Katlama Yöntemi (Sucuk Modeli) 00:46
Pratik Katlama Yöntemi (Sucuk Modeli) 2.877 izlenme - 9 yıl önce Seyahate çıkarken, spora giderken ve bir çok kısa süreli yolculuklarımızda uygulayabileceğimiz bir yöntem gibi görünüyor, işe yarar gibi, ilginizi çekeceğini düşünüyorum...
Çorap Giyme Aleti 01:04
Çorap Giyme Aleti 1.746 izlenme - 9 yıl önce Sonunda bunu da yaptılar. Çorap giydirici. Çorap giymekte zorlananlar için geliştirilen bu alet birgün hepimize lazım olacak. İcat eden kimse sağolsun var olsun.
Domates Üreticisi Banu Alkan ve Külotlu Çoraplı Dalgıç 02:01
Domates Üreticisi Banu Alkan ve Külotlu Çoraplı Dalgıç 3.382 izlenme - 9 yıl önce Herkesin yapamayacağı şekilde domates yapan Banu ablamız, peynirde de başarısını deklare ettikten sonra, ani bir geçişle tekne üstünde sırtüstü uzanarak teatral tadda ön sevişir. O yıllarda ince çorap bulmak zor olduğundan, kötü adam külotlu çorapla gelecek ve olaylar zerre gelişmeyecektir.
Kedilerin Çorapla İmtihanı 02:19
Kedilerin Çorapla İmtihanı 1.732 izlenme - 9 yıl önce Patilerine çorap giydirilen kedilerin tepkilerini izliyoruz. Onlar için belkide eziyete dönüşen bu durum bize sevimli görüntüler ortaya çıkarmış.
Çorabı Kaçan Hatun Erkeklerden Yardım İsterse 01:19
Çorabı Kaçan Hatun Erkeklerden Yardım İsterse 1.566 izlenme - 5 yıl önce Şakacı hatun çorabının kaçtığını fark edip kurban olarak yanında sevgilisi olan erkeklerden yardım istemiş. Ortalık oldukça karışmış.
Üsküdar'da Yaya Olmak (Korku - Gerlim) 03:07
Üsküdar'da Yaya Olmak (Korku - Gerlim) 2.874 izlenme - 8 yıl önce Üsküdar'ın kaos ortamını, bitmek bilmeyen tadilatlarını eleştiren, güldürürken ürküten mizahi film fragmanı.