Hoşgeldiniz!

Çorumlu Amir

Çorumlu Amir ile Simge Barankoğlu Evlenirse 00:35
Çorumlu Amir ile Simge Barankoğlu Evlenirse 30.041 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medyanın iki fenomeni Simge Barankoğlu ile Çorumlu Amir damatlık ve gelinlik giydikleri bir video paylaşıp evlendik demişler...
Çorumlu Amir vs Simge Barankoğlu Su Altında Nefes Tutma Challenge 00:56
Çorumlu Amir vs Simge Barankoğlu Su Altında Nefes Tutma Challenge 23.370 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medyanın iki fenomeni bir araya gelmiş ve bir havuzda su altında nefeslerinin tutmayı denemiş. Bakalım Simge Barankoğlu'mu yoksa Çorumlu Amir'mi başarılı olmuş.
Çiğ Köfteci Ali Ustayı Çileden Çıkartan Çorumlu Amir 00:32
Çiğ Köfteci Ali Ustayı Çileden Çıkartan Çorumlu Amir 11.284 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medyadan tanıdığımız Çorumlu Amir meşhur Çiğ Köfteci Ali Dayıyı trollemek istemiş ancak Ali Dayıyı baya sinirlendirmiş.
Aleyna Tilki'ye Meydan Okuyan Çorumlu Tilki 00:36
Aleyna Tilki'ye Meydan Okuyan Çorumlu Tilki 17.636 izlenme - 6 yıl önce Çorumlu Amir lakaplı sosyal medya fenomeni Amir Zakaria Afrikalı ama kendisini Çorumlu gibi hissediyor. Paylaştığı videolarla bizleri güldüren Amir şimdide Aleyna Tilki'ye meydan okumuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çorumlu Amir vs Simge Barankoğlu - Korktun mu? 00:26
Çorumlu Amir vs Simge Barankoğlu - Korktun mu? 13.154 izlenme - 5 yıl önce Son zamanlarda korktun mu videosu ile ünlenen Simge Barankoğlu yeni bir video çekmiş ve Çorumlu Amir ile bir araya gelmiş.
Çorumlu Amir'den Berber Dayamasına Tahtalı Çözüm 01:00
Çorumlu Amir'den Berber Dayamasına Tahtalı Çözüm 7.280 izlenme - 5 yıl önce Yıllardır erkeklerin berberlerden çektiği berber dayaması hareketine karşı Çorumlu Amir bir taktik geliştirmiş. https://www.izlesene.com/video/tarihteki-en-komik-gol/8719101#_
Çorumlu Amir'in Tofaş İle Ferrari Çekmesi 00:59
Çorumlu Amir'in Tofaş İle Ferrari Çekmesi 5.801 izlenme - 5 yıl önce Arkadaşı ile Ferrari'ye binen Çorumlu Amir arkadaşı oyun havası dinlemek istemiş ve olaylar bakın nasıl gelişmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çorumlu Amir & Kerimcan Durmaz - Vur Bana 00:15
Çorumlu Amir & Kerimcan Durmaz - Vur Bana 3.111 izlenme - 3 yıl önce İki sosyal medya fenomeni Çorumlu Amir ve Kerimcan Durmaz bir araya gelmiş ve eski günlerden vur bana tekrar ortaya çıkmış.
Aziz Yıldırım İle Çorumlu Amir Karşılaşırsa 01:31
Aziz Yıldırım İle Çorumlu Amir Karşılaşırsa 6.773 izlenme - 6 yıl önce Fenerbahçe Kulübü başkanı Aziz Yıldırım, Çorumlu Amir'in Leblebi Hızını gördükten sonra transfer etme fikrine kapılırsa ne olur? Buyrun izleyelim Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çorumlu Amir Naylon Poşet Dikim İşi 00:47
Çorumlu Amir Naylon Poşet Dikim İşi 4.387 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medya fenomeni Çorumlu Amir 1 Ocak 2019 tarihi itibari ile alışveriş poşetlerinin paralı olmasını eğlenceli bir video ile eleştirmiş.
Çorumlu Amir - Araba Satarken Söylediğimiz Milli Yalanlar 00:58
Çorumlu Amir - Araba Satarken Söylediğimiz Milli Yalanlar 3.929 izlenme - 4 yıl önce Araba satışında gerçekleştirdiğimiz milli yalanları sosyal medyanın sevilen adamı Çorumlu Amir (Amir Z.) eğlenceli bir skeç haline getirip instagram hesabından yayınlamış.
Çorumlu Amir'ın Falcao İsyanı 01:07
Çorumlu Amir'ın Falcao İsyanı 2.489 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da yüksek maliyeti olmasına rağmen sponsorlarla transfer edileceği konuşulan Radamel Falcao transferi bir türlü gerçekleşmeyince Çorumlu Amir'de isyan etmiş.
Çorumlu Amir Dolmuş Şoförü Olursa 01:00
Çorumlu Amir Dolmuş Şoförü Olursa 3.855 izlenme - 4 yıl önce Kendisi internette bayağı fenomen, bunun sebebini de kendisini Çorumlu olarak hissetmesi ve Türkiye'ye ayak uydurması dikkatleri çekiyor. İnternette oldukça sevilen biri olan Çorumlu Amir şimdi de dolmuş şoförü alsın. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yeni Nesil Bayramlaşma - Çorumlu Amir 00:25
Yeni Nesil Bayramlaşma - Çorumlu Amir 1.279 izlenme - 2 yıl önce Corona virüs salgınından korunmak için temas en aza indirilmeli. Bayram zamanı da bu oldukça zor. Ama Çorumlu Amir el öpme geleneğini yerine getirmek için sıra dışı bir yöntem denemiş.
Çorumlu Amir: Titrettin Beni Titrettin 00:40
Çorumlu Amir: Titrettin Beni Titrettin 4.045 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medyanın sevilen adamı Çorumlu Amir kendi imkanlarınca Hep Yek filmindeki titrettin beni titrettin sahne sini canlandırmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İrlandalı Boksör'e Posta Koyan Çorumlu Amir 01:56
İrlandalı Boksör'e Posta Koyan Çorumlu Amir 4.954 izlenme - 7 yıl önce 30.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "İrlandalı Boksör'e posta koyan Çorumlu Amir''başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çılgınca Dans Eden Çorumlu Tilki 00:36
Çılgınca Dans Eden Çorumlu Tilki 2.933 izlenme - 6 yıl önce Malum bildiğimiz Çorumlu bu arkadaşımız kendine klip çekmiş ve eğlenmiş gözüküyordu.İzliyoruz
Çiğ Köfte - Vilog Challenge 09:25
Çiğ Köfte - Vilog Challenge 3.039 izlenme - 6 yıl önce Gençlerimiz türlü sevimsizliklerle challenge yapmışlar. Youtube allah bin belanı versin, para vermeye başladığın günden beri ne kadar insanımız varsa işi gücü bıraktı challenge işine girdi. Bunun burda işi yok haklısınız ama sizin de görmeniz gerekiyordu. İzleyin yorum sizin
Çorumlu Amir Bağdat Cover 00:32
Çorumlu Amir Bağdat Cover 2.622 izlenme - 6 yıl önce Sosyal medyanın kara çocuğu Çorumlu Amir son dönemin sevilen bağdat şarkısını kendine göre yorumlamış. Çorum'u iki gözüm kapalı bulabilirim demiş.
Ankara Oturak Aleminde Kurtlarını Döken Çorumlu Amir 01:31
Ankara Oturak Aleminde Kurtlarını Döken Çorumlu Amir 1.550 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da Dostlar Konuğu dedikleri evde toplanıp oynayıp eğlenen Ankara gençleri, Çorumlu Amir'ide davet etmişler.
Kamu Spotu: Nusret'le Gelen Yıkım 01:00
Kamu Spotu: Nusret'le Gelen Yıkım 3.071 izlenme - 6 yıl önce Artık her yerimizin Nusret olduğu şu günlerde bu durumdan şikayetçi olanlar için Çorumlu Amir bir kamu spotu yayınladı.
Çorumlu Amir Soyağacını Öğrenirse 00:48
Çorumlu Amir Soyağacını Öğrenirse 1.709 izlenme - 5 yıl önce e-Devlet'in başlattığı soy ağacı sorgulama işlemini Çorumlu Amir'de denemiş.Çorumlu Amir yedi göbek Çorumlu çıkmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Beyaz Show Çorumlu Amir 'in Komik Muhabbeti 06:19
Beyaz Show Çorumlu Amir 'in Komik Muhabbeti 1.673 izlenme - 7 yıl önce Hepimizin yakından tanıdığı ve sevdiği, artık bizden biri olan Çorumlu Amir kardeşimiz bundan 2 yıl önce Beyaz sbowa katılmış ve beyazla eğlenceli bir sohbet gerceklestirmisler. Malum son günlerde beyaz showun üzerine çok gidiliyor, bu video ile biraz gerginlikleri unutup beyaz showun eğlenceli yanlarını hatırlayalım.
Çorumlu Amir - Çorumda Bayram 01:00
Çorumlu Amir - Çorumda Bayram 1.494 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medyanın sevilen adamı Çorumlu Amir Ramazan Bayramı'nda elini öpen çocukları eli boş göndermemiş. Her çocuğa leblebi vermiş.
Sigara Kamu Spotun Çorum Versiyonu 00:34
Sigara Kamu Spotun Çorum Versiyonu 1.722 izlenme - 6 yıl önce O bir Afrikalı ama kendisini Çorumlu gibi hissediyor. İşte Çorumlu Amir Zakaria'nın sigara ile ilgili kamu spotu.
Çorumlu Amir'in Annesi Bahar Candan Hastalığına Yakalanırsa 00:59
Çorumlu Amir'in Annesi Bahar Candan Hastalığına Yakalanırsa 1.389 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medyada paylaştığı komik videolarla fenomen haline gelen Çorumlu Amir, İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan'ı diline fena dolamış.
Çorumlu Amir'in Ankaralı Fatoş'tan Korkup Kaçması 00:38
Çorumlu Amir'in Ankaralı Fatoş'tan Korkup Kaçması 685 izlenme - 5 yıl önce Ankara sokaklarında gezerken Ankara'lı fatoş ile karşılaşan Çorumlu Amir korkudan ne yapacağını şaşırmış. Eğlenceli skeci izliyoruz efendim.
Çorumlu Amir ile Soru & Cevap 23:06
Çorumlu Amir ile Soru & Cevap 481 izlenme - 3 yıl önce Ben Angara Bebesi Engin Koçer , Herkese merhaba arkadaşlar bu gün Çorumlu Amir e yönlendirdiğiniz soruları sorduk ve yorumlarını aldık .Kanalıma hala abone değilseniz abone olmayı unutmayın .Kanalımda genel itibari ile #Röportaj ve kendi ürettiğim içerikler bulunacak . Bu tür videoların gelmesini istiyorsanız beğenmeyi daha farklı videolar istiyorsanız yorumlarda belirtmeyi unutmayın .