Hoşgeldiniz!

Çorumlu Amir

Çorumlu Amir vs Simge Barankoğlu - Korktun mu? 00:26
Çorumlu Amir vs Simge Barankoğlu - Korktun mu? 10.270 izlenme - 2 ay önce Son zamanlarda korktun mu videosu ile ünlenen Simge Barankoğlu yeni bir video çekmiş ve Çorumlu Amir ile bir araya gelmiş.
Çorumlu Amir Soyağacını Öğrenirse 00:48
Çorumlu Amir Soyağacını Öğrenirse 1.480 izlenme - 1 ay önce e-Devlet'in başlattığı soy ağacı sorgulama işlemini Çorumlu Amir'de denemiş.Çorumlu Amir yedi göbek Çorumlu çıkmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Çorumlu Amir'den Yeşil Uzaylı Dansı 00:25
Çorumlu Amir'den Yeşil Uzaylı Dansı 207 izlenme - 23 saat önce Amaçsızca dans eden yeşil uzaylıyı taklit etmek bu aralar internetin modası. Kendine akım yaratma konusunda zorlanmayan sosyal medya kullanıcıları bir uzaylı dansını taklit ederek eğlencenin dibine vuruyorlar.
Çorumlu Amir'in Tofaş İle Ferrari Çekmesi 00:59
Çorumlu Amir'in Tofaş İle Ferrari Çekmesi 4.934 izlenme - 5 ay önce Arkadaşı ile Ferrari'ye binen Çorumlu Amir arkadaşı oyun havası dinlemek istemiş ve olaylar bakın nasıl gelişmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çorumlu Amir'den Berber Dayamasına Tahtalı Çözüm 01:00
Çorumlu Amir'den Berber Dayamasına Tahtalı Çözüm 6.454 izlenme - 7 ay önce Yıllardır erkeklerin berberlerden çektiği berber dayaması hareketine karşı Çorumlu Amir bir taktik geliştirmiş. https://www.izlesene.com/video/tarihteki-en-komik-gol/8719101#_
Aleyna Tilki'ye Meydan Okuyan Çorumlu Tilki 00:36
Aleyna Tilki'ye Meydan Okuyan Çorumlu Tilki 17.152 izlenme - 1 yıl önce Çorumlu Amir lakaplı sosyal medya fenomeni Amir Zakaria Afrikalı ama kendisini Çorumlu gibi hissediyor. Paylaştığı videolarla bizleri güldüren Amir şimdide Aleyna Tilki'ye meydan okumuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aziz Yıldırım İle Çorumlu Amir Karşılaşırsa 01:31
Aziz Yıldırım İle Çorumlu Amir Karşılaşırsa 5.523 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Kulübü başkanı Aziz Yıldırım, Çorumlu Amir'in Leblebi Hızını gördükten sonra transfer etme fikrine kapılırsa ne olur? Buyrun izleyelim Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çorumlu Amir - Öne Kadar Uzattık 00:27
Çorumlu Amir - Öne Kadar Uzattık 5.892 izlenme - 1 yıl önce ÇORUMLU AMİR KİMDİR? Aslen Orta Afrika ülkesi olan Çad'dan geldi. 4,5 yıldır Çorum'da yaşayan Amir, Uçak Mühendisliği okuyor. Aslen ise Afrika'da yaşayan Amir, kendisini Çorumlu olarak görüyor. Kendisi internette bayağı fenomen, bunun sebebini de kendisini Çorumlu olarak hissetmesi ve Türkiye'ye ayak uydurması dikkatleri çekiyor. İnternette oldukça sevilen biri olan Çorumlu Amir, 22 yaşındadır ve birçok komik videosu vardır.
Çorumlu Amir: Titrettin Beni Titrettin 00:40
Çorumlu Amir: Titrettin Beni Titrettin 3.189 izlenme - 10 ay önce Sosyal medyanın sevilen adamı Çorumlu Amir kendi imkanlarınca Hep Yek filmindeki titrettin beni titrettin sahne sini canlandırmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çılgınca Dans Eden Çorumlu Tilki 00:36
Çılgınca Dans Eden Çorumlu Tilki 2.815 izlenme - 1 yıl önce Malum bildiğimiz Çorumlu bu arkadaşımız kendine klip çekmiş ve eğlenmiş gözüküyordu.İzliyoruz
Kamu Spotu: Nusret'le Gelen Yıkım 01:00
Kamu Spotu: Nusret'le Gelen Yıkım 3.025 izlenme - 1 yıl önce Artık her yerimizin Nusret olduğu şu günlerde bu durumdan şikayetçi olanlar için Çorumlu Amir bir kamu spotu yayınladı.
Çiğ Köfte - Vilog Challenge 09:25
Çiğ Köfte - Vilog Challenge 2.967 izlenme - 2 yıl önce Gençlerimiz türlü sevimsizliklerle challenge yapmışlar. Youtube allah bin belanı versin, para vermeye başladığın günden beri ne kadar insanımız varsa işi gücü bıraktı challenge işine girdi. Bunun burda işi yok haklısınız ama sizin de görmeniz gerekiyordu. İzleyin yorum sizin
İrlandalı Boksör'e Posta Koyan Çorumlu Amir 01:56
İrlandalı Boksör'e Posta Koyan Çorumlu Amir 4.830 izlenme - 3 yıl önce 30.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "İrlandalı Boksör'e posta koyan Çorumlu Amir''başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çorumlu Amir'den Bu Oyunu Görün Mesajı 02:19
Çorumlu Amir'den Bu Oyunu Görün Mesajı 2.572 izlenme - 2 yıl önce Yayınladığı videolarla gündeme ilişkin çok sayıda değerlendirmelerde bulunan Çorumlu Amir, bu kez Türkiye ve Ortadoğu'da yaşanan politik ortamı yorumladı. Mesajında gençlere seslenen Çorumlu Amir, 'bu oyunu görün' çağrısında bulundu.
Çorumlu Amir - Vur Bana 00:30
Çorumlu Amir - Vur Bana 1.916 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyanın fenomen siyahi Çorumlusu Amir, son dönemin hit parçası vur banayı kendine göre yorumlamış.
Çorumlu Amir Bağdat Cover 00:32
Çorumlu Amir Bağdat Cover 2.497 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyanın kara çocuğu Çorumlu Amir son dönemin sevilen bağdat şarkısını kendine göre yorumlamış. Çorum'u iki gözüm kapalı bulabilirim demiş.
O Sen Olsan Bari Oyun Havası Versiyonu (Çorumlu Amir) 00:55
O Sen Olsan Bari Oyun Havası Versiyonu (Çorumlu Amir) 543 izlenme - 4 ay önce Aleyna Tilki'nin hit parçası O Sen Olsan Bari'yi bir de sosyal medya fenomeni Çorumlu Amir'den dinleyelim.
Ronaldo 4.5g Reklamının Çorumlu Amir Versiyonu 00:29
Ronaldo 4.5g Reklamının Çorumlu Amir Versiyonu 2.142 izlenme - 2 yıl önce 4.5G teknolojisiyle ilgili olarak Türk Telekom firması reklamında Ronaldo'yu oynatarak dünya genelinde ses getirmişti. Peki bu reklamda yurdum fenomeni Çorumlu Amir oynasa nasıl olurdu?
Çorumlu Amir'in Ankaralı Fatoş'tan Korkup Kaçması 00:38
Çorumlu Amir'in Ankaralı Fatoş'tan Korkup Kaçması 554 izlenme - 7 ay önce Ankara sokaklarında gezerken Ankara'lı fatoş ile karşılaşan Çorumlu Amir korkudan ne yapacağını şaşırmış. Eğlenceli skeci izliyoruz efendim.
Gülme Komasına Sokan Çorumlu Amir Vineları 2017(Leblebi) 12:34
Gülme Komasına Sokan Çorumlu Amir Vineları 2017(Leblebi) 636 izlenme - 9 ay önce Vine Burada Ekibi Olarak Bu ay Boyunca Her Gün Sizler İçin Videolar Yükleyeceğiz. Vine Türkiye 2017 Haziran Videoları Öğlen Vine Burada'da Tüm Videolarımızdaki Vine Fenomenleri; Halil söyletmez,cumali ceber,hakan hepcan,osman can kuzu,uğurcan akgül,bilal hancı,halil ibrahim göker,bülent mert,sefa kındır,memeli mestan,aslı bekiro,hayrettin,ekin soyak,orkun ışıtmak,ruhi çenet aykut elmas, murat sakaoğlu, atakan özyurt, fatih yasin, cihan albayrak, bülent mert, nez demir , barbaros dikmen, nalet bebe, ataberk doğan, dışmimar ve daha niceleri sizlerle çorumlu amir çorumlu amir 2017 çorumlu amir 2017 vineları çorumlu amir vineları çorumlu amir vineları 2017 2017 çorumlu amir 2017 vineları çorumlu amir çorumlu amir leblebi leblebi çorumlu amir gülme garantili leblebi çorumlu amir çorumlu amir gülme garantili çorumlu amir 2017 leblebi vineları leblebi vineları çorumlu amir 2017 çorumlu amir vineları 2017 çorumlu amir leblebi vineları vine türkiye çorumlu amir çorumlu amir haziran vineları En Güncel Vine Videoları İçin Kanalımıza Abone Olun!
Çorumlu Amir'in Annesi Bahar Candan Hastalığına Yakalanırsa 00:59
Çorumlu Amir'in Annesi Bahar Candan Hastalığına Yakalanırsa 942 izlenme - 11 ay önce Sosyal medyada paylaştığı komik videolarla fenomen haline gelen Çorumlu Amir, İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan'ı diline fena dolamış.
Beyaz Show Çorumlu Amir 'in Komik Muhabbeti 06:19
Beyaz Show Çorumlu Amir 'in Komik Muhabbeti 1.269 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin yakından tanıdığı ve sevdiği, artık bizden biri olan Çorumlu Amir kardeşimiz bundan 2 yıl önce Beyaz sbowa katılmış ve beyazla eğlenceli bir sohbet gerceklestirmisler. Malum son günlerde beyaz showun üzerine çok gidiliyor, bu video ile biraz gerginlikleri unutup beyaz showun eğlenceli yanlarını hatırlayalım.
Çorumlu Amir Vine Derlemeleri 06:02
Çorumlu Amir Vine Derlemeleri 328 izlenme - 9 ay önce İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim
Sigara Kamu Spotun Çorum Versiyonu 00:34
Sigara Kamu Spotun Çorum Versiyonu 870 izlenme - 2 yıl önce O bir Afrikalı ama kendisini Çorumlu gibi hissediyor. İşte Çorumlu Amir Zakaria'nın sigara ile ilgili kamu spotu.
Ramazan Davulcusu Olan Çorumlu Amir 00:19
Ramazan Davulcusu Olan Çorumlu Amir 286 izlenme - 9 ay önce Sosyal medyanın sevilen adamı Çorumlu Amir bir aralar izdivaç programlarında boy gösterse de evlenemeden Çorum'a geri dönmüş. Şimdilerde ise Ramazan davulculuğu (takipçileriyle paylaşmak amacıyla) yapan Amir, mahalleliyi bakın nasıl uyandırmış.
Çorumlu Amir - Nusret Bağımlısı 01:00
Çorumlu Amir - Nusret Bağımlısı 242 izlenme - 1 yıl önce Çorumlu amir ve anası Nusretin ünlü hareketinin bağımlısı olursa Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çorumlu Amir Ramazan Davulcusu Olursa 00:19
Çorumlu Amir Ramazan Davulcusu Olursa 176 izlenme - 9 ay önce Sosyal medyanın sevilen adamı Çorumlu Amir bir aralar izdivaç programlarında boy gösterse de evlenemeden Çorum'a geri dönmüş. Şimdilerde ise Ramazan davulculuğu yapıyor.
Çorumlu Amir Ferraride Oyun Havası Çalınmaz Tofaşta Çalınır | 2017 Vine 00:59
Çorumlu Amir Ferraride Oyun Havası Çalınmaz Tofaşta Çalınır | 2017 Vine 46 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar Kanalıma Abone Olup Videoya Like Atmayı Unutmayın Yakında 4.000 Abone Olacagız 5.000 Abonede Özel Süpriz Var 5 Saniyede Aşık Olacagın Kızlar : https://goo.gl/ypF9gc Etiket amir,çorumlu amir,çorum,vine,komik vineler,2017 komik vineler,en yeni vineler,çorumlu amir yolla,çorumlu amir sen olsan bari,çorumlu amir vine,amir zakaria,vineler,vine videoları,vine 2017,vine türk,vines,vine komik,vine aykut elmas,a funny vine,adana vine,en komik vinelar,best vines,komedi,funny,best funny,funny videos,funny video,funny montage,funny fails,funny kids
Çorumlu Amir'e Bahar Candan İşkencesi 00:55
Çorumlu Amir'e Bahar Candan İşkencesi 145 izlenme - 11 ay önce Düşmanları tarafından yakalanan Çorumlu Amir bütün işkencelere rağmen paraların yerini söylemiyor ta ki kendisine telefondan Bahar Candan izletilene kadar.
Çorumlu Amir - Leblebi Kamu Spotu 00:34
Çorumlu Amir - Leblebi Kamu Spotu 177 izlenme - 2 yıl önce Çorumlu Amir den bizlere örnek olan kamu spotu ''Leblebinin Faydaları'' Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...