Hoşgeldiniz!

dabbe

Dabbe 5 Zehr-i Cin (Fragman) 02:31
Dabbe 5 Zehr-i Cin (Fragman) 645.905 izlenme - 9 yıl önce DABBE 5 : ZEHR-İ CİN FRAGMAN 12 EYLÜL'DE SİNEMALARDA HASAN KARACADAĞ'IN YENİ DEHŞET ÖYKÜSÜ! KARANLIK BİR SİNEMA SALONUNDA ONLARLA YÜZLEŞMEYE CESARETİN VAR MI?...FRAGMAN ÖZET:Dabbe 'nin 5. serisinde;dünyayı şoka sokacak gerçek bir olay tüm detaylarıyla perdeye yansıyacak.30 yıl önce Anadolu'nun ıssız bir köyünde yaşanmış ve dehşetengiz sırlar barındıran bu unutulmuş vaka,cinler aleminin ürperten zehirli bir öyküsüyle birleşiyor. Kocası Ömer'le mutlu bir hayat sürmekte olan Dilek için sakin ve sıradan geçen aydınlık günler, cehennem fırtınalarının gölgelerine gizlenmiş adı anılmaz cinnilerin ani bir saldırısıyla kararır.Herşey;Dilek'in bir rüyasıyla başlar.Bu rüyada Belirsiz suretler; şeytana dair bir takım sırları Dilek'in kulağına fısıldadıktan sonra ona musallat olmuşlardır.Kocası Ömer,rüyayı Dilek'in birkaç gün önce yaşadığı bir hırsızlık olayının psikolojik yansıması olarak görse de,Dilek kendisine git gide yaklaşan ve habis fısıltılarla onu bilinmez bir aleme doğru sürükleyerek sır fısıldayan bu cinnileri artık hissetmeye başlamıştır.Korku şiddete dönüşmeye ve Dilek bedeninin kontrolünü kaybetmeye başlayınca, Cinler alemiyle ilgili ilim sahibi bir kişi olan Bitlis'li Belkıs Hoca'dan yardım almaya başlarlar.Kendine has yöntemlerle cinlerle temas kurabilen Belkıs Hoca,karşılaştığı bu vakanın tarihteki en korkunç bir cin kabilesiyle ilgili olduğunu anlayınca şok geçirir.Rüyalar yoluyla insan kanına giren ve orada bir zehir gibi dolanan bu cin kabilesini, musallat oldukları ruhlardan uzaklaştırmak neredeyse imkansızdır! Zaman,Dilek için karanlık bir boyutun tesiri altına girdikçe,çaresizlik yerini teslimiyete bırakacak mıdır? İyi bir hayat süren,sıradan Bir insanın geçmişindeki karanlık anlar, geleceğini nasıl lanetler? Kana hükmeden zehr-i cin ve şeytanın en kindar kabilesi Dilek'in ruhunu neden kemirmektedir? YÖNETMEN & SENARYO:HASAN KARACADAĞ YAPIMCI:J PLAN & TAFF PICTURES OYUNCULAR NİL GÜNAL ÇAKIROĞLU ÜMİT BÜLENT DİNÇER SULTAN KÖROĞLU KILIÇ EMİR ÖZBEK PELİN ACAR MURAT SEVİŞ ÖMER DURAN YASAK SIRLAR ŞEYTANA AİTTİR! ŞOKA HAZIR OL! DABBE 5 : ZEHR-İ CİN FRAGMAN 12 EYLÜL'DE SİNEMALARDA
Dabbe 2 Fragmanı 02:43
Dabbe 2 Fragmanı 390.305 izlenme - 14 yıl önce Türk sinemasının ilk seri korku filmi dabbenin ikincisi ilk fragmanı.dabbe ve semum filmlerinin yönetmeni hasan karacadağ tarafından çekilen dabbe 2 - 25 aralık 2009 da tüm sinemalarda gösterimde.
Dabbe 5: Zehr-i Cin Fragman 02:31
Dabbe 5: Zehr-i Cin Fragman 131.939 izlenme - 9 yıl önce Dabbe Zehr-i Cin resmi fragmanı. 12 Eylül 2014'te vizyona giren filmde, Hasan Karacadağ yine izleyenleri ürperten bir hikayeyle karşımıza çıkıyor.
dabbe 2 02:43
dabbe 2 75.903 izlenme - 14 yıl önce dabbe 2 filminin fragmanı 25 aralıkta sinemalarda
Dabbe 6 03:05
Dabbe 6 43.487 izlenme - 8 yıl önce Korku Serisinin son filmi olan Dabbe 6 filminin nihayet fragmanı yayınlandı. timescape02 ve http://hdfilmevreni.com/dabbe-6-full-izle.html linkinden filmin full sürümüne ulaşabilirsiniz.. Dabbe 6,Dabbe 6 izle,Dabbe 6 Full izle,Dabbe 6 hd izle,Dabbe 6 720p izle,Dabbe 6 tek parça izle,Dabbe 6 Fragmanı,Dabbe 6 Filmi,Dabbe Son Filmi,Dabbe 6 1080p izle,Dabbe 6 Trailler,Dabbe 6 Film Fragmanı,Dabbe Serisi
Dabbe Cin Çarpması 01:58
Dabbe Cin Çarpması 45.531 izlenme - 10 yıl önce Dabbe:Cin Çarpması Hasan Karacadağ'ın 6.Filmi
semum d@bbe-2  kamera arkası 02:16
semum d@bbe-2 kamera arkası 57.277 izlenme - 16 yıl önce önümüzdeki sezona damgasını vuracak olan türkiye\'nin ilk yaratık filmi semum,dabbe filminin yönetmeni hasan karacadağ tarafından çekildi.Fragmanı çok yakında çıkacak!
..::semum::.. 02:47
..::semum::.. 68.376 izlenme - 16 yıl önce hasan karacadağın ikinci korku türündeki filmi semum türkiye sinemalarında vizyona girdi. herkesin film hakkındaki görüşü farklı ama şuda bir gerçekki bugüne kadar yapılmış en iyi korku filmi diyebiliriz. musallat filmide gözardı edilemez tabi..
Gerçek Cin Görüntüsü Var mı? 04:32
Gerçek Cin Görüntüsü Var mı? 39.867 izlenme - 11 yıl önce Dabbe filminin ikincisini çeken Hasan Karacadağ gerçek cin görüntüsünü anlatıyor. 11.08.2012 günü mplay kanalına yüklediğim 'Gerçek Cin Görüntüsü Var mı?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dabbe 5 Zehri Cin - Fragmanı 02:31
Dabbe 5 Zehri Cin - Fragmanı 17.825 izlenme - 9 yıl önce Yayın Tarihi:12 Eylül 2014 Oyuncular:Ümit Bülent Dinçer , Nil Günal Çakıroğlu , Murat Seviş , Ömer Duran , Pelin Acar Filmin Özeti:Dabbe serisinin 5. filminde, dünyayı şoka sokacak gerçek bir olay tüm detaylarıyla perdeye yansıyacak.30 yıl önce Anadolu'nun ıssız bir köyünde yaşanmış ve dehşetengiz sırlar barındıran bu unutulmuş vaka,cinler aleminin ürperten zehirli bir öyküsüyle birleşiyor.
Adolf Hitler'den Kaçan Büyücü Kadın - Magi 01:38
Adolf Hitler'den Kaçan Büyücü Kadın - Magi 11.040 izlenme - 7 yıl önce 1943'den sonra Hitler, iletişimde olduğu büyücü, astrolog, simyacı, hür mason ve okultistlerin hepsini tek tek öldürttü... Sadece bir kişi Türkiye'ye kaçarak kurtulmuştu. Bu kişi... Baron Von Sebottendorftu... D@bbe serisinin yapımcısı Hasan Karacadağ'ın yönetmenliğini üstlendiği Magi filminin giriş sahnesi.
Efe Aydal'ı Açıklama Yaparken Cin Çarpması 01:33
Efe Aydal'ı Açıklama Yaparken Cin Çarpması 7.190 izlenme - 6 yıl önce Türkiye'nin yetiştirdiği büyük atayizlerden Efe reyizi sonunda cin çarpıyor. Saniye saniye kaydedilen bu olay belki diğer ateyizlere de ders olur...
dabbe 07:19
dabbe 8.805 izlenme - 12 yıl önce dabbe klasikleri
Dabbe 4 - Diri Diri Gömülme Sahneleri 04:27
Dabbe 4 - Diri Diri Gömülme Sahneleri 6.931 izlenme - 7 yıl önce 2013 yapımlı dabbe 4 filminden spoilerın kralını içeren iki gömülme sahnesi. filmi birkaç kere izlememe rağmen konusunu tam anlayamadım. sanırım çok tehlikeli bir cin kabilesi olan zuzula cinlerine ve gizemli birkaç kişiye madik atılmış. intikamları ise acı oluyor.
 Dabbe Cin Çarpması , Dabbe Cin Carpması Full İzle ,Dabbe İzle, evrenselsinema (1) 01:58
Dabbe Cin Çarpması , Dabbe Cin Carpması Full İzle ,Dabbe İzle, evrenselsinema (1) 3.238 izlenme - 9 yıl önce Dabbe Cin Çarpması
Dabbe ile Dalga  Geçen Kızın Sonu 01:09
Dabbe ile Dalga Geçen Kızın Sonu 4.426 izlenme - 9 yıl önce Dabbe ile dalga geçen kızımızın başına bakın neler geliyor. Fakat ekranın alt kısmında ki çekim hatasına dikkat.
Dabbe 4: Cin Çarpması - Cin Çıkarma 14:24
Dabbe 4: Cin Çarpması - Cin Çıkarma 5.619 izlenme - 8 yıl önce Dabbe 4: Cin Çarpması - Cin Çıkarma Psikiyatrist Ebru Karaduman ve Cinci Faruk Akat olarak bilinen Cin Çıkarma uzmanının aynı anda ilgilendikleri cin çarpılma vakasının ana kahramanı Kübra Duran isimli genç bir kızdır. Bir define bulma olayıyla ilgili korkunç ve lanetli bir geçmişe sahip olan Kıbledere köylüsü Kübra, aynı zamanda Ebru’nun çocukluk arkadaşıdır. Kübra, kına gecesinde aniden cinlerin saldırısına uğramış ve içinde büyüyen çok güçlü ve tehlikeli bir varlığın tehdidi altına girmiştir. Psikiyatrist Ebru, görüntülü olgu sunumu için Kübra'yı incelemeye alıp, Cinci Hoca dedikleri kişilerin hastalara yaptıklarını ve sonuçlarını kamera ile kayıt altına almak istemektedir. Psikiyatr ve Hoca birlikte Kübra'nın ailesiyle yaşadığı köy evine varırlar. Din ve bilim arasındaki bu çekişme gerçekler ortaya çıktıkça dehşete dönüşmeye başlar. İlk başlarda olaylar çözüme doğru giderken, Kıbledere’nin geçmişinde saklı olan ürpertici olaylar ve tuhaf bir şifre ortaya çıkınca, herkes için cehennem saatleri başlar. TAFF Pictures (Tam Aile Filmleri Fabrikası), 2013 yılında Timur Savcı ve Cemal Okan tarafından kuruldu. Kurucularının ve ekibinin, sinema televizyon sektöründeki tecrübesiyle kısa zamanda adından bahsettiren filmlere imza atan TAFF Pictures, insan hikayelerini ve hayallerini sinema perdesine aktarmaya devam ediyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Dabbe Cin Çarpması 01:58
Dabbe Cin Çarpması 3.613 izlenme - 9 yıl önce Dabbe Cin Çarpması..
Tuzağa Düştük Zafer 00:56
Tuzağa Düştük Zafer 4.469 izlenme - 7 yıl önce Türk korku sinemasini pek basarili bulmasamda bu sahne gercekten efsane. Dabbe cin vakasi filminden bir kesiti sizlerle paylasmak istedim.
Spider Man Dabbe Taktiğiyle Kapı Açma Yöntemi 00:09
Spider Man Dabbe Taktiğiyle Kapı Açma Yöntemi 4.258 izlenme - 7 yıl önce Evde Spider Man kostümüyle kapıyı açamayan çocuğun, dabbe taktiği ile kapıyı açma yöntemi.
Dabbe 5 :  Zehr-i Cin Fragmanı 02:31
Dabbe 5 : Zehr-i Cin Fragmanı 3.732 izlenme - 9 yıl önce Dabbe 5 : Zehr-i Cin Resmi Fragmanı. 17 Eylül 2014'te Vizyona Giren Filmde, Hasan Karacadağ Yine İzleyenleri Ürperten Bir Hikayeyle Karşımıza Çıkıyor. Ve Flimden Korkmayana 10 Bin Dolar Ödüll .
Gülmek Sana Yakışıyor 01:56
Gülmek Sana Yakışıyor 2.664 izlenme - 8 yıl önce Sebepsizce haykırmalarıyla içinizdeki kelebekleri uyandıran teyzemiz. Not:10 sn'den fazla bakmamanız tavsiyemdir psikolojik sorunlara yol açabilir lakin bana öyle oldu.
Benim Karım İnsan Değil Bir Cin 02:10
Benim Karım İnsan Değil Bir Cin 1.604 izlenme - 3 yıl önce Köyde bir adamın evine gidip bilgi almaya çalışan kişiler ev sahibi adamın bir Cin kadınla evlendiğini ve ondan çocuk sahibi olduğunu öğrenir. 2013 yılında vizyona giren yönetmenliğini ve senaryosunu Hasan Karacadağ'ın üstlendiği 'D@bbe Cin Çarpması' filminden bir sahne.
Dabbe 6 Film Fragmanı 03:05
Dabbe 6 Film Fragmanı 1.997 izlenme - 5 yıl önce Dabbe 6 Full izle http://www.netteilkfilmizle.com/film-izle/dabbe-6-full-izle
dabbe 1bölüm 11:53
dabbe 1bölüm 1.699 izlenme - 11 yıl önce
Arınma (Short Horror Movie) 01:57
Arınma (Short Horror Movie) 2.421 izlenme - 10 yıl önce Found footage formatında çektiğim kısa korku filmi.
Dabbe 4: Cin Çarpması - Kübra'nın Köyü 13:44
Dabbe 4: Cin Çarpması - Kübra'nın Köyü 1.867 izlenme - 8 yıl önce Dabbe 4: Cin Çarpması - Kübra'nın Köyü Psikiyatrist Ebru Karaduman ve Cinci Faruk Akat olarak bilinen Cin Çıkarma uzmanının aynı anda ilgilendikleri cin çarpılma vakasının ana kahramanı Kübra Duran isimli genç bir kızdır. Bir define bulma olayıyla ilgili korkunç ve lanetli bir geçmişe sahip olan Kıbledere köylüsü Kübra, aynı zamanda Ebru’nun çocukluk arkadaşıdır. Kübra, kına gecesinde aniden cinlerin saldırısına uğramış ve içinde büyüyen çok güçlü ve tehlikeli bir varlığın tehdidi altına girmiştir. Psikiyatrist Ebru, görüntülü olgu sunumu için Kübra'yı incelemeye alıp, Cinci Hoca dedikleri kişilerin hastalara yaptıklarını ve sonuçlarını kamera ile kayıt altına almak istemektedir. Psikiyatr ve Hoca birlikte Kübra'nın ailesiyle yaşadığı köy evine varırlar. Din ve bilim arasındaki bu çekişme gerçekler ortaya çıktıkça dehşete dönüşmeye başlar. İlk başlarda olaylar çözüme doğru giderken, Kıbledere’nin geçmişinde saklı olan ürpertici olaylar ve tuhaf bir şifre ortaya çıkınca, herkes için cehennem saatleri başlar. TAFF Pictures (Tam Aile Filmleri Fabrikası), 2013 yılında Timur Savcı ve Cemal Okan tarafından kuruldu. Kurucularının ve ekibinin, sinema televizyon sektöründeki tecrübesiyle kısa zamanda adından bahsettiren filmlere imza atan TAFF Pictures, insan hikayelerini ve hayallerini sinema perdesine aktarmaya devam ediyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Stephen Hawking dabbe mi? Yaşar Nuri Öztürk 01:55
Stephen Hawking dabbe mi? Yaşar Nuri Öztürk 1.925 izlenme - 8 yıl önce Dünyanın en ünlü bilim insanlarından Stephen Hawking için Yaşar Nuri Öztürk "dabbe" dedi! sebebi ise Stephen Hawking'in beynini kullanması ve felçli olduğu için makine aracı ile konuşması...