Hoşgeldiniz!

dağ filmi

Dağ 2 (2016) Ana Fragman 02:09
Dağ 2 (2016) Ana Fragman 501.203 izlenme - 10 ay önce 4 Kasım'da sinemalarda olacak olan DAĞ II; sınır ötesi, gizli operasyonlara gönderilen, yedi kişilik bir tim, 'Fırtına Getiren'in öyküsü. İlk DAĞ filminden altı sene sonra başlayan filmde, iki can dostu Oğuz ve Bekir, ilk saha görevlerinde Irak'ta barbarlığın hüküm sürdüğü yerlere girerler. Görevleri; IŞİD tarafından infaz edilecek olan gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmak ve bölgeden çıkarmak. Askerliğin doğasını ve savaşın merhametsizliğini inceleyen filmde, Oğuz ve Bekir'in altı sene süresince Bordo Bereli olmak için eğitimlerini, ve dahil oldukları tim "Fırtına Getiren"in diğer mensuplarının efkarlı öykülerine şahit olacağız. Masum çığlıkların yankılandığı topraklarda, felaket ve destan arasındaki çizgide, 7 bordo bereli ölümle dans ecedek.
Dağ 2 - Fragman 02:05
Dağ 2 - Fragman 6.140 izlenme - 11 ay önce TSK'nın yaşadığı durumları konu alan birçok film ve belgesel yapıldı ancak TSK'nın da yorumlarıyla en gerçekçi olarak Türk askerinin hikayesini konu alan Dağ filminin yenisi, aylar süren çalışmalar sonucunda tamamlandı. İlk filmdeki aynı kadro ile yoluna devam eden Dağ 2'nin yine başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Ufuk Bayraktar yer alacak. Film, Kuzey Irak'ta kaçırılan bir gazetecinin kurtarılma operasyonu ile başlıyor. Filmde operasyonu Bordo Bereliler yönetiyor. İlk filmde teröristlerin elinden kurtulan Oğuz ve Bekir'in de özel kuvvetlere katılımı ile hikayeleri başlıyor. Ayrıca bu ikilinin hedefinde ise IŞİD terör örgütünü bitirme planları yer alıyor.
Deniz Tekin - Ayrılık (Dağ 2 Film Müziği) 04:22
Deniz Tekin - Ayrılık (Dağ 2 Film Müziği) 7.657 izlenme - 9 ay önce 4 Kasım 2016'da vizyona giren, Dağ filminin devam filmi olan Dağ 2'nin film müziği.
Dağ filmi fragman 2 01:16
Dağ filmi fragman 2 20.770 izlenme - 5 yıl önce Dağ :Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar. 16 Kasım'da vizyonda.
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 03:23
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 14.982 izlenme - 2 yıl önce Alper Çağlar 'ın yönettiği 2012 yapımı Türk filmi 'Dağ' bugüne kadar yapılmış en iyi dram savaş filmlerinden. Filmin Konusu: Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Dağ Filmi - DAĞ II - İlk Teaser 01:09
Dağ Filmi - DAĞ II - İlk Teaser 4.590 izlenme - 1 yıl önce Biri kısa biri uzun dönem iki geçimsiz askerin esas düşmana karşı tek yürek olmalarının öyküsü "DAĞ" filmiyle büyük bir başarı yakalayan Alper Çağlar ve ekibi Dağ 2 ile 2016'da geri dönüyor. 4 Kasım 2016'da vizyona girecek olan film ile ilgili ilk teaser filmin facebook sayfası üzerinden yayınlandı. Profesyonel askerlerin fedakarlık dolu hayatları, ve çoğu zaman sivillerin tam olarak takdir etmediği bir ömre yayılmış azimlerini konu alan filmin ilk fragmanı göz dolduruyor. "Ne görüyorsun Arif?" "Irak komutanım. 'Beled el-nifak vel Şikak'..." Keyifli seyirler..
DAĞ II Son Teaser: FIRTINA GETİREN 02:05
DAĞ II Son Teaser: FIRTINA GETİREN 5.115 izlenme - 1 yıl önce DAĞ II; sınır ötesi, gizli operasyonlara gönderilen, yedi kişilik bir tim, 'Fırtına Getiren'in öyküsü. Filmin başlangıcından 6 sene önce Özel Kuvvetler'in çetin elemelerine katılan iki can dostu Oğuz ve Bekir'in ilk saha görevi, Irak'ta barbarlığın hüküm sürdüğü yerlere girmektir. Masum çığlıkların yankılandığı topraklarda, felaket ve destan arasındaki çizgide, 7 bordo bereli ölümle dansecedek.
DAĞ II Ana Fragman 02:09
DAĞ II Ana Fragman 1.171 izlenme - 10 ay önce 4 Kasım'da sinemalarda olacak olan DAĞ II; sınır ötesi, gizli operasyonlara gönderilen, yedi kişilik bir tim, 'Fırtına Getiren'in öyküsü. İlk DAĞ filminden altı sene sonra başlayan filmde, iki can dostu Oğuz ve Bekir, ilk saha görevlerinde Irak'ta barbarlığın hüküm sürdüğü yerlere girerler. Görevleri; IŞİD tarafından infaz edilecek olan gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmak ve bölgeden çıkarmak. Askerliğin doğasını ve savaşın merhametsizliğini inceleyen filmde, Oğuz ve Bekir'in altı sene süresince Bordo Bereli olmak için eğitimlerini, ve dahil oldukları tim "Fırtına Getiren"in diğer mensuplarının efkarlı öykülerine şahit olacağız. Masum çığlıkların yankılandığı topraklarda, felaket ve destan arasındaki çizgide, 7 bordo bereli ölümle dans ecedek.
Dağ Filmi Müziği - Müslüm Gürses - Affet / Kasımda Vizyonda 04:39
Dağ Filmi Müziği - Müslüm Gürses - Affet / Kasımda Vizyonda 2.748 izlenme - 5 yıl önce Nefes Filmi'nden Sonra Askeri Anlamda Çekilen 2. Film Olan Dağ Filmi'nin Fragmanı. Biri Uzun, Diğeri Kısa Dönem İki Geçimsiz Asker, Merhametsiz Bir Dağın Zir...
Dağ 2 - Nabat (Açelya Özcan) Türkiye'yi anlatıyor 01:35
Dağ 2 - Nabat (Açelya Özcan) Türkiye'yi anlatıyor 268 izlenme - 7 ay önce Dağ 2 - Nabat (Açelya Özcan) Türkiye'yi anlatıyor
DAĞ II - 02:52
DAĞ II - "Unutulmayanlar" 201 izlenme - 2 yıl önce DAĞ II hakkında ipuçları veren ilk teaser. 2012 yılında vizyona giren Dağ Filminin devam filmi DAĞ 2'nin ilk teaser 'ı yayımlandı. Dağ filmini facebook üzerinden takip etmek için (www.facebook.com/dagfilmi) adresine girebilirsiniz.
DAĞ 2 || Nabat Oğuz ve Bekir'e Smaw Taşıyor 01:13
DAĞ 2 || Nabat Oğuz ve Bekir'e Smaw Taşıyor 57 izlenme - 6 ay önce Türkmen Kızı Nabat (Açelya Özcan) Kahramanlarımız Oğuz (Çağlar Ertuğrul) ve Bekir'e (Ufuk Bayraktar) Smaw Taşıyor
Yanınızdaki Adam - DAĞ II 02:23
Yanınızdaki Adam - DAĞ II 59 izlenme - 5 ay önce Oğuz (Çağlar Ertuğrul) ve Bekir'in (Ufuk Bayraktar) yaşadığı olayların üzerinden 6 yıl geçmiştir. Çok gizli bir görev için bu kez Özel Kuvvetleri 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi'ne birlikte katılırlar. Bu görev, Kuzey Irak'ta bir terör örgütü tarafından kaçırılmış gazeteci Ceyda Balaban'ı (Ahu Türkpençe) kurtarmak ve sağ salim Türkiye'ye getirmektir. Karışık Ortadoğu coğrafyasında tek bir düşmandan daha fazlasıyla mücadele etmek zorunda kalan 7 kişilik MAK 8 için kurtarma operasyonu son derece tehlikeli ve zorlu olacaktır.
Açelya Özcan || 2017 Dergi Fotoğraf Çekimi Kamera Arkası 00:59
Açelya Özcan || 2017 Dergi Fotoğraf Çekimi Kamera Arkası 45 izlenme - 7 ay önce Açelya Özcan 2016 yılının son günlerinde Viva Yayın Grubu Dergileri Fotoğraf Çekimi için Stüyoya girdi. Fotoğraf : Sami Aksu
Açelya Özcan || 2017 Dergi Fotoğraf Çekimi Kamera Arkası 00:34
Açelya Özcan || 2017 Dergi Fotoğraf Çekimi Kamera Arkası 38 izlenme - 7 ay önce Açelya Özcan 2016 yılının son günlerinde Viva Yayın Grubu Dergileri Fotoğraf Çekimi için Stüyoya girdi. Fotoğraf : Sami Aksu
Açelya Özcan - Ayrılık - Dağ 2 Soundtrack - 00:57
Açelya Özcan - Ayrılık - Dağ 2 Soundtrack - 35 izlenme - 7 ay önce Açelya Özcan'dan 1 dakikalık saygı duruşu. Dağ 2 filminde kullanılan, "Ayrılık" şarkısının, Açelya'nın kamerasından akustik yorumu.
Burak Öksüzoğlu - Bir Başıma ( Neden Ayrıldık - Dağ ) 04:31
Burak Öksüzoğlu - Bir Başıma ( Neden Ayrıldık - Dağ ) 203 izlenme - 5 yıl önce Video Desing : By Nalan Ersoy...şehitler Ölmez Vatan Bölünmez...
Açelya Özcan- Ve Ahmet Pınar'dan 03:28
Açelya Özcan- Ve Ahmet Pınar'dan "bir Günah Gibi" Akustik Yorumu Dağ 2 Oyuncuları 8 izlenme - 7 ay önce Su Kutlu'nun kamerasından Açelya Özcan ve Ahmet Pınar'ın yılbaşı pijama partisinden özel performansları "Bir Günah Gibi"
Renkli Sayfalar || Kanal D Açelya Özcan'dan 'Ayrılık' Türküsü! 00:54
Renkli Sayfalar || Kanal D Açelya Özcan'dan 'Ayrılık' Türküsü! 5 izlenme - 6 ay önce Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'a konuk olan Açelya Özcan Dağ 2 Filmi Soundtrack'i Ayrılık Türküsünü seslendirdi.