Hoşgeldiniz!

dağ keçisi

En Efsanevi Kartal Ataklarının ,Avı Yakalama Anları. 07:24
En Efsanevi Kartal Ataklarının ,Avı Yakalama Anları. 2.902 izlenme - 2 ay önce Video da kartal çoluk,çoğumuz,çoğumuz demeden mafya gibi sniper gibi saldırıyor.
Yusufeli'nde Baraj işçilerinin Dağ Keçilerini Beslemesi 04:05
Yusufeli'nde Baraj işçilerinin Dağ Keçilerini Beslemesi 12.746 izlenme - 2 yıl önce Artvin - Yusufeli'nde baraj işçilerinin yabani dağ keçilerini beslemesi kameralara böyle yansıdı. Görüntüler sizlerle...
Kartalın Dağ Keçisi İle İmtihanı 01:43
Kartalın Dağ Keçisi İle İmtihanı 8.329 izlenme - 2 yıl önce Kartallar genel olarak diğer uçan yırtıcılardan daha iri ve daha güçlüdürler ve kafa yapıları daha büyüktür. Diğer yırtıcı kuşlar gibi eğri gagaları, kaslı bacakları ve güçlü pençeleri vardır.
Dağ Keçileri Çığdan Böyle Kurtuldu 01:40
Dağ Keçileri Çığdan Böyle Kurtuldu 11.981 izlenme - 4 yıl önce Fransız Alpleri’nde bir grup keçinin çığdan kurtuluşu saniye saniye kameralara yansıdı. Savoy bölgesinde çekilen görüntülerde, dokuz dağ keçisi hızla üstlerine doğru gelen çığdan kaçmak için koşmaya başlıyor. Keçilerden beşi, çığ kütlesinin altında kalmaktan kurtulurken, dört keçi, karların altına gömülüyor. Fakat bir süre sonra, dört keçi, birer birer çığın altından çıkıyor ve görüntüleri çekenlerin alkışları arasında diğer keçilere doğru koşuyor.
Dağ Keçisi 09:39
Dağ Keçisi 10.497 izlenme - 4 yıl önce Dağ Keçisi
Kayalardan At Beni İn Aşağı Yut Beni 01:25
Kayalardan At Beni İn Aşağı Yut Beni 2.112 izlenme - 2 yıl önce Çakal kartalın dağ keçisini kısa yoldan gömme yöntemi. Kayalıklardan atıyor, inip aşağı yutuyor.
Vaşak Dağ Keçisine Böyle Saldırdı  02:33
Vaşak Dağ Keçisine Böyle Saldırdı 2.196 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’de nesli tükenen hayvanlar arasından yer alan vaşak, Sivas’ın Divriği ilçesinde cep telefonu kamerası tarafından görüntülendi. Divriği ilçesi Cürek mevkiinde dağlık bir alanda Bekir Irmak adlı vatandaş tarafından çekilen görüntülerde bir vaşağın dağ keçisine saldırma anı yer alıyor. Kendisine kurban olarak bir dağ keçisini seçen vaşak, dağ keçisinin boynundan saldırarak keçiyi telef etti. Telef ettiği dağ keçisinin başında bir süre bekleyen vaşak, çevresindeki insanları fark edince bölgeden uzaklaşarak kayıplara karıştı.
araba değil dağ keçisi mubarek 00:35
araba değil dağ keçisi mubarek 7.901 izlenme - 9 yıl önce bu nasıl araba böyle
Düz Duvara Tırmanan Keçiler 01:43
Düz Duvara Tırmanan Keçiler 3.198 izlenme - 3 yıl önce İtalya'nın kuzeyindeki bir barajın duvarına tırmanan keçiler görenleri hayrete düşürüyor. Keçiler, yaklaşık 50 metre yüksekliğindeki duvardaki taşların içinde bulunan tuz ve mineralleri yalamak için canlarını tehlikeye atıyor. Üzerinde çok az eğim olan baraj duvarına tırmanan dağ keçileri Aosta Vadisi'ndeki Gran Paradiso Milli Parkı'nda yaşıyor.
cudi dağı dağ keçisi avı 01:38
cudi dağı dağ keçisi avı 6.501 izlenme - 7 yıl önce cudi dağında av mevsiminde dağ keçisi avı Vidousudur.Normalde Yasak Bölge ama Ara Sıra Gidiliyor :)
Dağ Keçisinin Yaşam Mücadelesi 00:59
Dağ Keçisinin Yaşam Mücadelesi 900 izlenme - 1 yıl önce Kar leoparının saldırısına uğrayan burma boynuzlu dağ keçisi, suya atlayarak canını kurtardı. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Oğlağın Yaşam İnadı - Life / Hayat 05:26
Oğlağın Yaşam İnadı - Life / Hayat 2.337 izlenme - 4 yıl önce "Life- Hayat" Belgeselinde, Doğada Yaşanan Pek Çok Yaşam Mücadelesi Yer Alıyor. İşte Bunlardan Birisi Olan, Yavru Bir Keçinin Yaşama Tutunuşunun Muhteşem Görüntüleri.tuncel Kurtiz'in Anlatımıyla İzliyoruz Efendim...
Yavru Dağ Keçisi 01:14
Yavru Dağ Keçisi 1.283 izlenme - 5 yıl önce Erzincan'ın Kemaliye İlçesinde Dağlarda Yürüyüşe Çıkan 2 Arkadaş, Önlerine Çıkan Yavru Dağ Keçisinin Yakınlığı Ve Sıcak Kanlılığını Kameraya Kaydetti. Fotoğr...
Çığ'dan Son Anda Kurtulan Dağ Keçileri 01:40
Çığ'dan Son Anda Kurtulan Dağ Keçileri 862 izlenme - 4 yıl önce Dağ Keçileri Çıgd'an Son Anda Kurtuldular.
dağ keçisi dağdan indi 00:52
dağ keçisi dağdan indi 1.349 izlenme - 7 yıl önce
Düz Duvara Tırmanan Hatun 01:54
Düz Duvara Tırmanan Hatun 766 izlenme - 3 yıl önce Bir tırmanışçı için hatunun yaptığı pek bir beceri yok fakat işin içerisinde bir bayan, bikini ve tırmanış var. Tıklanma oranına iyice etki eder her halde. O zaman buralara kadar geldiğinize göre eliniz boş göndermeyelim sizleri.
Video Geyikler 00:25
Video Geyikler 927 izlenme - 6 yıl önce çamlıyayla-kadıncık vadisi karakapı yöresi ekim 2011
baharibeklerken belgeseliçengel boynuzludağ keçisi 01:16
baharibeklerken belgeseliçengel boynuzludağ keçisi 1.563 izlenme - 7 yıl önce belgeselin adı baharı beklerkenyönetmen nurten şalıkara aykut inceyapımcı zehra çelenkmetin yazarı onur özdemirmüzik özgür can alkan30 dakikalık hd 169 formatında çekilen yönetmenliğini nurten şalıkara ve aykut incenin yapımcılığını ise zehra çelenkin üstlendiği artvin şavşat'ta çekimleri yapılan belgesel kış uykusundaki bozayıyı bulunduğu yaşam alanını çekimlerin kamera arkasını bir arada anlatıyor./wwwartvinliyiz.net/artvin web portalı/
Oğlağın Yaşam İnadı - Life / Hayat 05:26
Oğlağın Yaşam İnadı - Life / Hayat 688 izlenme - 3 yıl önce "Life-Hayat" belgeselinde, doğada yaşanan pek çok yaşam mücadelesi yer alıyor. İşte bunlardan birisi olan, yavru bir keçinin yaşama tutunuşunun muhteşem görüntüleri.tuncel kurtiz'in anlatımıyla izliyoruz efendim...
Eğitimli Dağ Keçisi 01:32
Eğitimli Dağ Keçisi 558 izlenme - 3 yıl önce Hayvanın beynini gereksiz bilgilerle doldurmak üzere hareket geçen abimizin röportajı neden üstsüz verdiğini ilerleyen bölümlerde net biçimde görüyoruz. Abinin muhabirin komutlarıyla konuşmasına yön vermesi ise ayrı bir güzellik.
Yaralı Dağ Keçisini 17 Kilometre Sırtında Taşıdı 01:11
Yaralı Dağ Keçisini 17 Kilometre Sırtında Taşıdı 72 izlenme - 6 ay önce Adıyaman'da bir çoban, hayvanlarını otlatırken yaralı bulduğu dağ keçisini tedavi ettirebilmek için 17 kilometre sırtında taşıdı. Merkeze bağlı Yazıbaşı köyünde çobanlık yapan Erdal Değirmenci, Ulubaba Yaylası'nda hayvanlarını otlattığı sırada gördüğü dağ keçisinin yaralı olduğunu fark etti. Hayvanı 17 kilometre omzunda taşıyıp köyüne getiren ve durumu yetkililere bildiren Değirmenci, keçinin tedavi edilmesini bekliyor. Çocuklar ise yaralı keçinin başından bir an olsun ayrılmıyor. Değirmenci, gazetecilere yaptığı açıklamada, köye getirdiği hayvanın suyunu ve yemini verdiğini belirtti.
Keçilerin Sessizliği 00:19
Keçilerin Sessizliği 450 izlenme - 3 yıl önce Ben de mal gibi izledim ilk seyrettiğimde, ataş sesini duyduğumda oha! dedim. resimler vardır ya hani ''resimdeki köpeği görebildiniz mi?'' diye aynı onlar gibi işte. lütfen beni onaylar mısınız?
Palmiye Ağacına Tırmanan Keçi 00:40
Palmiye Ağacına Tırmanan Keçi 95 izlenme - 6 ay önce Sen oraya çıkmayı nasıl becerdin acaba keçi kardeş? Not: görüntüler kurban bayramından kalma değildir...
Cezalı Dağ Keçisi Oyunu Oynadık 09:21
Cezalı Dağ Keçisi Oyunu Oynadık 193 izlenme - 3 yıl önce Melih ve Okaner, Zynga'nın yeni oyunu Mountain Goat Mountain oynuyor. Dağ keçisini yeterince yükseğe çıkaramayan elektriği yiyor.
Vaşağın Elinden Zor Aldılar 01:05
Vaşağın Elinden Zor Aldılar 347 izlenme - 3 yıl önce Tunceli'de vaşağın saldırdığı belirtilen yavru dağ keçisine vatandaşlar sahip çıktı. Tedavi süreci için..
Kayalıklara Sıkışan Keçiyi Böyle Kurtardı 01:06
Kayalıklara Sıkışan Keçiyi Böyle Kurtardı 83 izlenme - 1 yıl önce Muğla’nın Fethiye İlçesi yakınlarındaki Babadağ’da kayalıklara sıkışan keçi, doğa sporları yapan Orhan Şentürk tarafından kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre; Babadağ sırtlarından Fethiye Kelebekler vadisine doğru yürüyüş yapmakta olan doğa sporcusu Orhan Şentürk, yürüyüş sırasında acı acı keçi sesi duyunca sesin geldiği kayalıklarda iki kayanın arasına sıkışarak mahsur kalmış bir keçi ile karşılaştı. Kıvrımlı boynuzu bulunan iki kaya arasındaki küçük bir çalağa sıkışan keçi Orhan Şentürk tarafından böyle kurtarıldı. Yaralı ve bitkin vaziyette kurtarılan talihsiz keçiyi bir süre sırtında taşıyan Orhan Şentürk, telefonların çekmediği bölgeden 112 Acil Servise arayarak yardım istedi. Görüşmeler sırasında telefonun bataryası biten şahıs, keçiyi sırtında Hisarönü Mahallesi’ne getirip veterinere baktırdı. Bakımı yapılan keçi tedavisinin ardından doğal ortamına salındı.
Yaralı Dağ Keçisine Vatandaşlar Sahip Çıktı 01:50
Yaralı Dağ Keçisine Vatandaşlar Sahip Çıktı 35 izlenme - 6 ay önce Yaralı dağ keçisine vatandaşlar sahip çıktı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kayalıklardan düştüğü tahmin edilen yaralı dağ keçisini bulunan 2 kişi, veterinere getirerek ilk tedavisini yaptırdıTUNCELİ - Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kayalıklardan düştüğü tahmin edilen yaralı dağ keçisini bulunan 2...
Koruma Altındaki 2 Dağ Keçisi Kaçak Avcıların Kurbanı Oldu 01:00
Koruma Altındaki 2 Dağ Keçisi Kaçak Avcıların Kurbanı Oldu 93 izlenme - 1 yıl önce Antalya'nın Termessos Milli Parkı içinde kaçak avcıların vurduğu 2 dağ keçisi telef oldu. Koruma altındaki hayvanları vurup derisini yüzen kaçak avcılar, etlerini alamadan kaçtı.
Yavru Dağ Keçisi Avlayan Vaşak Cep Telefonu ile Görüntülendi 03:05
Yavru Dağ Keçisi Avlayan Vaşak Cep Telefonu ile Görüntülendi 109 izlenme - 2 yıl önce Yavru Dağ Keçisi Avlayan Vaşak Cep Telefonu ile Görüntülendi