Hoşgeldiniz!

Dağ Keçisi Videoları İzle

Yusufeli'nde Baraj işçilerinin Dağ Keçilerini Beslemesi 04:05
Yusufeli'nde Baraj işçilerinin Dağ Keçilerini Beslemesi 8.840 izlenme - 10 ay önce Artvin - Yusufeli'nde baraj işçilerinin yabani dağ keçilerini beslemesi kameralara böyle yansıdı. Görüntüler sizlerle...
Kartalın Dağ Keçisi İle İmtihanı 01:43
Kartalın Dağ Keçisi İle İmtihanı 7.429 izlenme - 2 yıl önce Kartallar genel olarak diğer uçan yırtıcılardan daha iri ve daha güçlüdürler ve kafa yapıları daha büyüktür. Diğer yırtıcı kuşlar gibi eğri gagaları, kaslı bacakları ve güçlü pençeleri vardır.
Dağ Keçileri Çığdan Böyle Kurtuldu 01:40
Dağ Keçileri Çığdan Böyle Kurtuldu 11.753 izlenme - 4 yıl önce Fransız Alpleri’nde bir grup keçinin çığdan kurtuluşu saniye saniye kameralara yansıdı. Savoy bölgesinde çekilen görüntülerde, dokuz dağ keçisi hızla üstlerine doğru gelen çığdan kaçmak için koşmaya başlıyor. Keçilerden beşi, çığ kütlesinin altında kalmaktan kurtulurken, dört keçi, karların altına gömülüyor. Fakat bir süre sonra, dört keçi, birer birer çığın altından çıkıyor ve görüntüleri çekenlerin alkışları arasında diğer keçilere doğru koşuyor.
Dağ Keçisi 09:39
Dağ Keçisi 10.224 izlenme - 3 yıl önce Dağ Keçisi
Kayalardan At Beni İn Aşağı Yut Beni 01:25
Kayalardan At Beni İn Aşağı Yut Beni 2.058 izlenme - 1 yıl önce Çakal kartalın dağ keçisini kısa yoldan gömme yöntemi. Kayalıklardan atıyor, inip aşağı yutuyor.
Dağ Keçisinin Yaşam Mücadelesi 00:59
Dağ Keçisinin Yaşam Mücadelesi 462 izlenme - 3 ay önce Kar leoparının saldırısına uğrayan burma boynuzlu dağ keçisi, suya atlayarak canını kurtardı. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Vaşak Dağ Keçisine Böyle Saldırdı  02:33
Vaşak Dağ Keçisine Böyle Saldırdı 1.407 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’de nesli tükenen hayvanlar arasından yer alan vaşak, Sivas’ın Divriği ilçesinde cep telefonu kamerası tarafından görüntülendi. Divriği ilçesi Cürek mevkiinde dağlık bir alanda Bekir Irmak adlı vatandaş tarafından çekilen görüntülerde bir vaşağın dağ keçisine saldırma anı yer alıyor. Kendisine kurban olarak bir dağ keçisini seçen vaşak, dağ keçisinin boynundan saldırarak keçiyi telef etti. Telef ettiği dağ keçisinin başında bir süre bekleyen vaşak, çevresindeki insanları fark edince bölgeden uzaklaşarak kayıplara karıştı.
Düz Duvara Tırmanan Keçiler 01:43
Düz Duvara Tırmanan Keçiler 2.874 izlenme - 3 yıl önce İtalya'nın kuzeyindeki bir barajın duvarına tırmanan keçiler görenleri hayrete düşürüyor. Keçiler, yaklaşık 50 metre yüksekliğindeki duvardaki taşların içinde bulunan tuz ve mineralleri yalamak için canlarını tehlikeye atıyor. Üzerinde çok az eğim olan baraj duvarına tırmanan dağ keçileri Aosta Vadisi'ndeki Gran Paradiso Milli Parkı'nda yaşıyor.
araba değil dağ keçisi mubarek 00:35
araba değil dağ keçisi mubarek 7.846 izlenme - 9 yıl önce bu nasıl araba böyle
cudi dağı dağ keçisi avı 01:38
cudi dağı dağ keçisi avı 6.271 izlenme - 7 yıl önce cudi dağında av mevsiminde dağ keçisi avı
Oğlağın Yaşam İnadı - Life / Hayat 05:26
Oğlağın Yaşam İnadı - Life / Hayat 2.052 izlenme - 3 yıl önce "Life- Hayat" Belgeselinde, Doğada Yaşanan Pek Çok Yaşam Mücadelesi Yer Alıyor. İşte Bunlardan Birisi Olan, Yavru Bir Keçinin Yaşama Tutunuşunun Muhteşem Görüntüleri.tuncel Kurtiz'in Anlatımıyla İzliyoruz Efendim...
Çığ'dan Son Anda Kurtulan Dağ Keçileri 01:40
Çığ'dan Son Anda Kurtulan Dağ Keçileri 833 izlenme - 3 yıl önce Dağ Keçileri Çıgd'an Son Anda Kurtuldular.
Yavru Dağ Keçisi 01:14
Yavru Dağ Keçisi 1.231 izlenme - 4 yıl önce Erzincan'ın Kemaliye İlçesinde Dağlarda Yürüyüşe Çıkan 2 Arkadaş, Önlerine Çıkan Yavru Dağ Keçisinin Yakınlığı Ve Sıcak Kanlılığını Kameraya Kaydetti. Fotoğr...
dağ keçisi dağdan indi 00:52
dağ keçisi dağdan indi 1.300 izlenme - 6 yıl önce
Düz Duvara Tırmanan Hatun 01:54
Düz Duvara Tırmanan Hatun 600 izlenme - 2 yıl önce Bir tırmanışçı için hatunun yaptığı pek bir beceri yok fakat işin içerisinde bir bayan, bikini ve tırmanış var. Tıklanma oranına iyice etki eder her halde. O zaman buralara kadar geldiğinize göre eliniz boş göndermeyelim sizleri.
Video Geyikler 00:25
Video Geyikler 908 izlenme - 6 yıl önce çamlıyayla-kadıncık vadisi karakapı yöresi ekim 2011
baharibeklerken belgeseliçengel boynuzludağ keçisi 01:16
baharibeklerken belgeseliçengel boynuzludağ keçisi 1.546 izlenme - 6 yıl önce belgeselin adı baharı beklerkenyönetmen nurten şalıkara aykut inceyapımcı zehra çelenkmetin yazarı onur özdemirmüzik özgür can alkan30 dakikalık hd 169 formatında çekilen yönetmenliğini nurten şalıkara ve aykut incenin yapımcılığını ise zehra çelenkin üstlendiği artvin şavşat'ta çekimleri yapılan belgesel kış uykusundaki bozayıyı bulunduğu yaşam alanını çekimlerin kamera arkasını bir arada anlatıyor./wwwartvinliyiz.net/artvin web portalı/
Eğitimli Dağ Keçisi 01:32
Eğitimli Dağ Keçisi 528 izlenme - 2 yıl önce Hayvanın beynini gereksiz bilgilerle doldurmak üzere hareket geçen abimizin röportajı neden üstsüz verdiğini ilerleyen bölümlerde net biçimde görüyoruz. Abinin muhabirin komutlarıyla konuşmasına yön vermesi ise ayrı bir güzellik.
Oğlağın Yaşam İnadı - Life / Hayat 05:26
Oğlağın Yaşam İnadı - Life / Hayat 597 izlenme - 2 yıl önce "Life-Hayat" belgeselinde, doğada yaşanan pek çok yaşam mücadelesi yer alıyor. İşte bunlardan birisi olan, yavru bir keçinin yaşama tutunuşunun muhteşem görüntüleri.tuncel kurtiz'in anlatımıyla izliyoruz efendim...
Keçilerin Sessizliği 00:19
Keçilerin Sessizliği 418 izlenme - 2 yıl önce Ben de mal gibi izledim ilk seyrettiğimde, ataş sesini duyduğumda oha! dedim. resimler vardır ya hani ''resimdeki köpeği görebildiniz mi?'' diye aynı onlar gibi işte. lütfen beni onaylar mısınız?
Cezalı Dağ Keçisi Oyunu Oynadık 09:21
Cezalı Dağ Keçisi Oyunu Oynadık 188 izlenme - 2 yıl önce Melih ve Okaner, Zynga'nın yeni oyunu Mountain Goat Mountain oynuyor. Dağ keçisini yeterince yükseğe çıkaramayan elektriği yiyor.
Kayalıklara Sıkışan Keçiyi Böyle Kurtardı 01:06
Kayalıklara Sıkışan Keçiyi Böyle Kurtardı 57 izlenme - 5 ay önce Muğla’nın Fethiye İlçesi yakınlarındaki Babadağ’da kayalıklara sıkışan keçi, doğa sporları yapan Orhan Şentürk tarafından kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre; Babadağ sırtlarından Fethiye Kelebekler vadisine doğru yürüyüş yapmakta olan doğa sporcusu Orhan Şentürk, yürüyüş sırasında acı acı keçi sesi duyunca sesin geldiği kayalıklarda iki kayanın arasına sıkışarak mahsur kalmış bir keçi ile karşılaştı. Kıvrımlı boynuzu bulunan iki kaya arasındaki küçük bir çalağa sıkışan keçi Orhan Şentürk tarafından böyle kurtarıldı. Yaralı ve bitkin vaziyette kurtarılan talihsiz keçiyi bir süre sırtında taşıyan Orhan Şentürk, telefonların çekmediği bölgeden 112 Acil Servise arayarak yardım istedi. Görüşmeler sırasında telefonun bataryası biten şahıs, keçiyi sırtında Hisarönü Mahallesi’ne getirip veterinere baktırdı. Bakımı yapılan keçi tedavisinin ardından doğal ortamına salındı.
Vaşağın Elinden Zor Aldılar 01:05
Vaşağın Elinden Zor Aldılar 310 izlenme - 2 yıl önce Tunceli'de vaşağın saldırdığı belirtilen yavru dağ keçisine vatandaşlar sahip çıktı. Tedavi süreci için..
Koruma Altındaki 2 Dağ Keçisi Kaçak Avcıların Kurbanı Oldu 01:00
Koruma Altındaki 2 Dağ Keçisi Kaçak Avcıların Kurbanı Oldu 74 izlenme - 9 ay önce Antalya'nın Termessos Milli Parkı içinde kaçak avcıların vurduğu 2 dağ keçisi telef oldu. Koruma altındaki hayvanları vurup derisini yüzen kaçak avcılar, etlerini alamadan kaçtı.
Yavru Dağ Keçisi Avlayan Vaşak Cep Telefonu ile Görüntülendi 03:05
Yavru Dağ Keçisi Avlayan Vaşak Cep Telefonu ile Görüntülendi 85 izlenme - 2 yıl önce Yavru Dağ Keçisi Avlayan Vaşak Cep Telefonu ile Görüntülendi