Hoşgeldiniz!

dedeye sahip çıkalım

Dedeye Sahip Çıkalım 01:13
Dedeye Sahip Çıkalım 70.620 izlenme - 10 yıl önce Dedeye Sahip Çıkalım
Dedeye Sahip Çıkalım Teyzenin Dönüşü 04:01
Dedeye Sahip Çıkalım Teyzenin Dönüşü 42.199 izlenme - 10 yıl önce Dedeye sahipçıkalım dedi ünlü oldu. Muğla'nın Fethiye ilçesinde yerel bir televizyon kanalı tarafından bir kadınla yapılan röportaj internette tıklanma rekoru kırıyor.Meşhur olduğunun farkında bile değil
97 Yaşındaki Dede ve Tesla 06:16
97 Yaşındaki Dede ve Tesla 6.693 izlenme - 5 yıl önce Zac Carmi, 97 yaşındaki dedesine Tesla otomobilini gösteriyor. Dedesi oldukça etkileniyor ve Carmi, bu durumu videoya çekerek sosyal medya üzerinde paylaşıyor. Carmi'nin aslında büyükbabasına aracını göstermesindeki neden, jenerasyonlar arsındaki farklara dikkat çekmekten kaynaklanıyor. Sevimli ve meraklı bir dedeye sahip olması da, bu durumu kolaylaştırıyor.
 Dedeye Sahip Çıkalım Taklidi 01:11
Dedeye Sahip Çıkalım Taklidi 14.988 izlenme - 9 yıl önce Kendilerince tekrardan canlandırmaya çalışmışlar, en önemli husus olan gülüşler kameraya bakılarak yapılmamış nedense.
Dedeye Kızan Nine 01:00
Dedeye Kızan Nine 5.369 izlenme - 6 yıl önce Eve misafir gelecek olmasına rağmen yatan dedeye ninemiz kendisine has üslubu ile kızmış.
Dede İle Torun Kumanda Kavgası 01:39
Dede İle Torun Kumanda Kavgası 5.660 izlenme - 7 yıl önce Dedemiz haberleri izlemek istiyor ufaklıkta hiç oralı değil dedeye yaşından büyük laflar ediyor aile fertleri de mal mal gülüyor bu duruma gülüceğinize mal gibi dedeye sahip çıksanıza laleler. neyse sakinim efenim izliyoruz
Dedeye Sahip Çıkalım Remix 01:25
Dedeye Sahip Çıkalım Remix 5.076 izlenme - 8 yıl önce Mala bağlayan komşu teyzenin (a.k.a. dedeye sahip çıkalım) remiksi. Kendi çalışmamdır. Orijinal videosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28447/dedeye-sahip-cikalim
Dedeye Sahip Çıkalım Taklidi 01:12
Dedeye Sahip Çıkalım Taklidi 1.346 izlenme - 8 yıl önce Kendilerince tekrardan canlandırmaya çalışmışlar, en önemli husus olan gülüşler kameraya bakılarak yapılmamış nedense.
Torununu Trolleyen Dede 01:48
Torununu Trolleyen Dede 969 izlenme - 7 yıl önce Noelde torununa oyun konsolu hediye ederek önce sevindiren ardından da hüzne boğan bir dede.
Dedeye Sahip Çıkalım Teyzenin Dönüşü 02:49
Dedeye Sahip Çıkalım Teyzenin Dönüşü 1.431 izlenme - 7 yıl önce Mumdan çıkan yangın sonucu kimsesiz kalan dedeye sahip çıkmamızı figan eden gomşu teyze Muğla'dan sesleniyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28447/dedeye-sahip-cikalim
Dedeye Sahip Çıkalım Remix 3 00:53
Dedeye Sahip Çıkalım Remix 3 953 izlenme - 8 yıl önce Dede dostu sevimli ablamızın videomix'ini gururla takdim ediyorum.. Ne güneşte ne de ayda, onun yeri çok uzakta (neyin kafasıysa bu).. Kalpten kalbe akışlarla, alkışlarla yaşıyorum a dostlar.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57727/dedeye-sahip-cikalim-remix-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28447/dedeye-sahip-cikalim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/36856/dedeye-sahip-cikalim-remix
Dedeye Sahip Çıkalım 01:12
Dedeye Sahip Çıkalım 980 izlenme - 8 yıl önce Gün geçmiyor ki, yurdumda kendi dünyasında yaşayıp dışardan müdahale gören organizmalar balatayı sıyırmıyor? Gomşumuz oluyo da kendisi. Muhabirin de isyanına dikkat edelim.
Dedeye Sahip Çıkalım 01:12
Dedeye Sahip Çıkalım 490 izlenme - 8 yıl önce Gün Geçmiyor Ki, Yurdumda Kendi Dünyasında Yaşayıp Dışardan Müdahale Gören Organizmalar Balatayı Sıyırmıyor? Gomşumuz Oluyo Da Kendisi. Muhabirin De İsyanına Dikkat Edelim.
Dolandırıcıyla Canlı Bağlantı 05:02
Dolandırıcıyla Canlı Bağlantı 275 izlenme - 8 yıl önce Habercilikte nirvanaya ulaşan Türk televizyonu artık altyapıdanda genç yetenekler çıkarmaya başladı.Yerel bir kanalın haber spikeri canlı yayında dolandırıcılık yaptığı öne sürülen(öne sürülmek nedemekse,resmen dolandırıcı adam)vatandaşı telefonla arıyor. Şimdi biz Alkışlarla üyeleri kurnazız ama dedelerimizi, ninelerimizi bilimum kandırılmaya müsait aile büyüklerimizi koruyalım lütfen diye de belirtmek istedim şu an. Hatta 'dedeye sahip çıkalım' bile diyorum. İçimden geldi. Üyelerini bilinçlendirmeyi kendine borç bilen ve borcunu ödemezse geceleri gözüne uyku girmeyen site..
Sakinler - Fenomenler 02:23
Sakinler - Fenomenler 267 izlenme - 8 yıl önce Sakinler diye bir yapım çıkıyormuş. Yetişkinlereymiş. Bir trailer çıkarmışlar. İçinde tüm fenomenleri barındıran bir animasyon. Ben çok güldüm. Devamını bekliyoruz, efendim.
Sosyal Medya Karaoke - Hsynz 01:56
Sosyal Medya Karaoke - Hsynz 250 izlenme - 8 yıl önce Bobiler Evreninden 'hsynz' isimli arkadaşın nadide bir çalışması. Sitemizde de çok beğenilen videoların kaliteli bir karaoke versiyonu. İlk başta hiçbir şey yapmadan izlerken bu ne lan desemde, karaoke yaptığımda gülünce sesim Boomcu Onur'a döndü. Baya zevkli tavsiyemdir. Açıkcası ikincisini bekliyorum.