Hoşgeldiniz!

Deniz Akkaya

deniz akkaya tamer karadağlının son filmi 02:32
deniz akkaya tamer karadağlının son filmi 596.539 izlenme - 16 yıl önce işte denız akkayaya tecavuz sahnesınin olduğu holywod filmi seyredın bulamazsınız baska bır yerdeniz akkaya tecavuz sahneside
Selin Ciğerci: Elindeki Belgeleri Bekliyorum 04:43
Selin Ciğerci: Elindeki Belgeleri Bekliyorum 1.825 izlenme - 12 ay önce Selin Ciğerci geçtiğimiz akşam bir mekan çıkışında kendisine ettiği hakaretler yüzünden 3 gün cezaevine giren Deniz Akkaya'yı sert eleştirdi.
Deniz Akkaya'dan Selin Ciğerci'ye Fuhuş Göndermesi 09:17
Deniz Akkaya'dan Selin Ciğerci'ye Fuhuş Göndermesi 2.522 izlenme - 2 yıl önce Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci arasında yaşanan ''senin çocuğun olmaz'' tartışmasının ardından sular durulmuyor.Yayın çıkışı muhabirlerimize röportaj veren Deniz Akkaya ''Medeni kanunu adeta bir avukat gibi okuyarak bunun yasadışı bir eylem olduğunu bu kampanyayı bitirmesini söyledim ve bunları kanun çerçevesinde söyledim'' dedi.Selin Ciğerci hakkında savcılıkta soruşturma başlatıldığını söyleyen Akkaya ''bakkaldan bisküvi almıyorsunuz bir kaç gün sonra bundan ağlayarak kurtulamazsınız'' dedi. Selin Ciğerci'nin ''geçmişinde fuhuş yaparak hayatını idare ettiğini'' dile getiren Akkaya en azından artık fuhuştan kurtuldu bu konuda onu çok takdir ediyorum''dedi.Ben çocuğu düşünüyorum diyen Akkaya'ya Selin Ciğerci cephesinden bakalım nasıl bir tepki gelecek. Canlı yayında yaşanan kavga; https://www.izlesene.com/video/selin-cigerci-ile-deniz-akkayanin-kavgasi/10481321
Tamer Karadağlı ile Deniz Akkaya’nın Yataklı Vagon Yolculuğu (2003) 00:27
Tamer Karadağlı ile Deniz Akkaya’nın Yataklı Vagon Yolculuğu (2003) 2.117 izlenme - 2 yıl önce Tövbe estağfurullah diyeceğimiz bir olay. İzliyoruz efendim.
Eski Manken Deniz Akkaya Cezaevinden Tahliye Oldu 04:41
Eski Manken Deniz Akkaya Cezaevinden Tahliye Oldu 857 izlenme - 12 ay önce Deniz Akkaya, Selin Ciğerci'nin aldırdığı 3 aylık tedbir kararına uymadığı için 3 gün zorlama hapis cezasına çarptırılmıştı. Cezasını çeken Akkaya tahliye oldu. Eski manken, cezaevi çıkışında Selin Ciğerci hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu
Seyfi Dursunoğlu - Genelev Açtım 02:17
Seyfi Dursunoğlu - Genelev Açtım 4.287 izlenme - 6 yıl önce Huysuz Virjin lakabıyla herkesin gönlünde taht kurmuş olan usta komedyen Seyfi Dursunoğlu, Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programına telefonla katıldı ve Deniz Akkaya, Seren Serengil ve eski partneri Murat Başoğlu'nu esprileri ve hazırcevaplılığı ile kırdı geçirdi. İzliyoruz efenim..
nihat doğan ve deniz akkaya'nın gençliği 00:49
nihat doğan ve deniz akkaya'nın gençliği 3.643 izlenme - 11 yıl önce
Unitel Motorola Reklam Filmi (2001) 00:56
Unitel Motorola Reklam Filmi (2001) 3.016 izlenme - 7 yıl önce Ünitel'in, Ali Taran Creative Workshop tarafından hazırlanan 2001 yapımı reklam filmi.
Deniz Akkayalı Muya Reklamı (2004) 00:47
Deniz Akkayalı Muya Reklamı (2004) 1.959 izlenme - 6 yıl önce Deniz Akkaya'nın taş olduğu son dönemlerde çekildiği muya terlik reklamını izleyeceksiniz.
Deniz Akkaya Düşüşü 00:28
Deniz Akkaya Düşüşü 1.913 izlenme - 8 yıl önce Eğlenceden çıkan Deniz Akkaya,mekan çıkışında merdivenlerden inerken dengesini kaybetti ve yere düştü,hatta yuvarlandı azcık..Yerden kalkınca da "İyi miyim ?" diyerek basın mensuplarına sordu.. ilgili içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23150/meshur-hasan-cihat-orter-dususu
Aysel Gürel ve Deniz Akkaya - Bonus Kart Reklamı (2005) 01:02
Aysel Gürel ve Deniz Akkaya - Bonus Kart Reklamı (2005) 1.815 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'nin en esprili reklam filmlerinden biri sayılan bu reklam filminde rahmetli Aysel Gürel'in kredi kartı ile estetik ameliyat olup bonuslarıyla Deniz Akkaya'ya dönüşmesini izliyoruz.
Mahallenin Muhtarları - Deniz Akkaya (2000) 20:57
Mahallenin Muhtarları - Deniz Akkaya (2000) 1.854 izlenme - 7 yıl önce Deniz Akkaya'nın da yolu geçti Mahallenin Muhtarları'ndan.Şimdi de çok güzel ama o yıllarda daha çıtır,daha seksi tabii ki.Bunu inkar edemeyiz.Delüğanlılar için dadundan yenmeyecek bir içerik.Vatan Şaşmaz,Simge Selçuk ve rahmetli Mümtaz Sevinç de var içerikte.
Deniz Akkaya'nın Mikonos’ta Dudak Dudağa Öpüşmesi 00:38
Deniz Akkaya'nın Mikonos’ta Dudak Dudağa Öpüşmesi 1.017 izlenme - 5 yıl önce Manken Deniz Akkaya ve sevgilisi Gökmen Şeynova ile Mikonos'ta aşka gelmiş. Önceki gün bir gece kulübünde objektife takılan çift dans ederken bir yandan da sık sık öpüşmüşler.
Maçoyum Ben - Nihat Doğan (Tam Klip) 03:06
Maçoyum Ben - Nihat Doğan (Tam Klip) 823 izlenme - 7 yıl önce Yıllar önce zar zor bir kısmına ulaşabildiğimiz Nihat Doğan'ın estetiksiz Deniz Akkaya ile çektiği Maçoyum Ben şarkısının klibinin tam halini bulunca Alkışlarla Yaşıyorum'la paylaşmamak olmazdı. Albüm: Nihat Doğan - Ayrılık Acı Birşey (1996) Eski kısa olanı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/31056/macoyum-ben-deniz-akkaya-amp-nihat-dogan
Bir Kompozitçinin Dramı - Neden 04:01
Bir Kompozitçinin Dramı - Neden 65 izlenme - 7 yıl önce Hakan'ın canı çok sıkılmaktadır çalıştığı şirkette yaptığı işler onu germektedir. Ona verilen işler hep aynıdır yaptığı şeyler hep aynıdır. Buna bir çare ile gelen arkadaşı Fenasi'nin içeri girmesiyle ortalık karışır, çok değişik fikrileri vardır ancak Hakan, can sıkınıtısından dolayı canı sıkılmaya devam eder haydi hep beraber izleyelim!