Hoşgeldiniz!

Deprem Anı Videoları İzle

Japonya'daki deprem anı böyle kaydedildi 00:29
Japonya'daki deprem anı böyle kaydedildi 56.835 izlenme - 4 yıl önce Japonya'nın Miyagi bölgesi açıklarında dün gece 7.3 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
Kırşehir 'deki Deprem Güvenlik Kamerasına Böyle Yansıdı 00:40
Kırşehir 'deki Deprem Güvenlik Kamerasına Böyle Yansıdı 17.310 izlenme - 1 yıl önce 10.01.2016 Pazar akşamı meydana Kırşehir'deki deprem, ildeki kameralardan birine işte böyle yansıdı. Kırşehirdeki deprem Ankara, Yozgat, Aksaray, Nevşehir gibi çevre illerde de hissedildi. Ankara'da birçok kısım şiddetli şekilde sallandı!!!! Kırşehir depreminin şiddeti 5.0 olarak doğrulandı.
Deprem Anında Bile Alışverişe Devam Eden Kadın 00:26
Deprem Anında Bile Alışverişe Devam Eden Kadın 573 izlenme - 2 hafta önce Ege Denizi'nde meydana gelen 6.2 büyüklüğündeki deprem Balıkesir'in Edremit ilçesinde de büyük ölçüde hissedilirken, bir kadının markette depreme hiç aldırış etmeden alışverişe devam etmesi güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Karadeniz Açıklarında 4.8 Şiddetinde Deprem 00:46
Karadeniz Açıklarında 4.8 Şiddetinde Deprem 5.288 izlenme - 8 ay önce Merkez üssü Kocaeli Kandıra olan depremin Karadeniz’in ortasında olduğunu ifade eden AFAD yetkilileri, "Deprem 4.8 büyüklüğünde oldu" açıklamasında bulundu. Depremin yaklaşık 10 saniye sürdüğünü açıklayan yetkililer Karadeniz’in ortasında net bir fay hattı olmadığını, depremden korkulmaması gerektiğini ve bu depremi tetikleyen ikinci bir depremin olması olasılığını beklemedikleri söylenildi.
Deprem Olunca Tezgahın Üzerinden Adeta Uçtu 00:51
Deprem Olunca Tezgahın Üzerinden Adeta Uçtu 237 izlenme - 2 hafta önce Ege Denizi’nde meydana gelen depremin güçlü hissedildiği Balıkesir’in Edremit ilçesinde deprem anında canını kurtarmak için önündeki tezgahın üzerinden adeta uçan Murat Yeşilay’ın kaçış anı güvenlik kamerasına yansıdı. Yeşilay, o an yaşadıklarını anlattı.
Ege’deki Deprem Anı Güvenlik Kameralarında 01:22
Ege’deki Deprem Anı Güvenlik Kameralarında 223 izlenme - 2 hafta önce Ege Denizi'nde 6,2 büyüklüğündeki deprem, İzmir, İstanbul başta olmak üzere birçok kentte hissedildi. Sarsıntı sonrası İzmir ve çevre iller ile ilçelerde vatandaşlar sokaklara döküldü. Deprem anı güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi.
Depreme Canlı Yayında Yakalanan Radyocu 01:02
Depreme Canlı Yayında Yakalanan Radyocu 140 izlenme - 1 hafta önce İzmir'de, 6.2 büyüklüğünde meydana gelen depremin ardından orta büyüklükte çok sayıda artçı sarsıntılar meydana gelirken, kentteki bir radyoda programa yapan sunucuda 5.3 büyüklüğündeki depreme stüdyoda yakalandı. Karaburun açıklarında meydana depremin ardından, İzmir genelinde artçı sarsıntılarda meydana gelmeye devam ediyor. Son olarak İzmir ve çevresi de 5.3 büyüklüğündeki bir depremle sarsıldı. Yerin 23 kilometre derinliğinde olan deprem Ege sahil şeridindeki çok sayıda ilde ve İstanbul'da da hissedildi. Radyocunun deprem korkusu yüzüne yansıdı Öte yandan, İzmir'de yayın yapan Radyo Ege Postası stüdyolarında da ilginç anlar yaşandı. Depremin olduğu dakikalarda mikrofonun başında Ozan Özerdemin vardı. Düşler Sokağı isimli programın sunan Özerdemin, depreme yayında yakalandı. Ne yapacağını bilemeyen ve korkan Özerdemin, soğukkanlı davranmaya çalışsa da deprem korkusu yüzüne yansıdı. Depremin şiddeti nedeniyle de mikrofonların ve diğer cihazların sallandığı görüldü. Sosyal medyalar üzerinden de canlı yayınlanan programın sunucu Özerdemin, daha sonrada dinleyicilere deprem olduğunu aktararak yayına ara verdi. Çok sayıda dinleyici de sunucuya geçmiş olun dileklerini iletti.
Saniye Saniye Deprem Anı 00:49
Saniye Saniye Deprem Anı 16.047 izlenme - 8 yıl önce bazı bölgelerin alıştığı bu olay hiç yaşamayanlar anlayamaz deprem cok kötü birşeydir izleyin işde o an
Depreme Stüdyoda Yakalandı 00:29
Depreme Stüdyoda Yakalandı 3.546 izlenme - 2 yıl önce Pakistan’da bir spiker Afganistan’ın kuzeydoğusu merkezli 7,5 büyüklüğündeki depreme stüdyoda yakalandı. Afganistan’ın kuzeydoğusunda meydana gelen ve komşu ülkelerde de hissedilen 7,5 büyüklüğündeki depreme Pakistanlı bir haber sunucusu stüdyoda program sırasında yakalandı. Yayın akışı kesilmeyen programda stüdyonun ve spot ışıklarının sallandığı görülürken haber sunucusunun istifini bozmadan son dakika haberlerini geçmesi dikkat çekti. Öte yandan son belirlemelere göre deprem nedeniyle 24’ü Afganistan’da 76’sı Pakistan’da olmak üzere hayatını kaybedenlerin sayısı 100’e yükseldi.
Avizecide Deprem Anı 01:10
Avizecide Deprem Anı 105 izlenme - 2 hafta önce Ege Denizi'nde meydana gelen 6.2 büyüklüğündeki deprem İstanbul'da da hissedildi. Deprem sırasında avizelerin şiddetle sallandığı ve vatandaşların panik içinde sokağa çıktığı o anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
van erciş deprem anı canlı görüntüler. van earthquake in turkey 7.2 23.10.2011 02:17
van erciş deprem anı canlı görüntüler. van earthquake in turkey 7.2 23.10.2011 6.937 izlenme - 6 yıl önce yabancı müzik ve daha fazlası için facebook adresimizi ziyaret edin--- www.facebook.com/okancabuk.sp okancabuk kanalı & facebook sayfamızı beğenin videolara profilinizden ulaşın.
Japonya'da Deprem Anı Ve Tsunami Görüntüleri 02:25
Japonya'da Deprem Anı Ve Tsunami Görüntüleri 751 izlenme - 7 ay önce Japonya'da 7.4 şiddetindeki deprem sonrası meydana gelen tsunami dalgaları japonlarda büyük paniğe yol açmıştı. Nükleer santralin bulunduğu bölgede meydana gelen depremin ve tsunaminin görüntüleri paylaşıldı.
Depremi Umursamayan Teyze 00:26
Depremi Umursamayan Teyze 63 izlenme - 2 hafta önce Dün yaşanan deprem sırasında markette bulunan ve depreme aldırış etmeden alışverişe devam eden teyzenin soğukkanlılığı, sosyal medyada ilgi gördü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İşte Canlı Canlı Deprem Anı 00:49
İşte Canlı Canlı Deprem Anı 7.803 izlenme - 8 yıl önce
İşte antalyadaki deprem anı !! 01:48
İşte antalyadaki deprem anı !! 3.894 izlenme - 8 yıl önce akdenizde meydana gelen deprem türkiyede de hissedildi. İşte güvenlik kameralarından deprem anı..
Manisa'da Deprem Anı 01:00
Manisa'da Deprem Anı 82 izlenme - 1 ay önce Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem anında vatandaşların yaşadığı panik ise kameralara yansıdı. Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, Gölmarmara ilçesine Deynekler köyünde saat 18.53'te 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Yerin 10 kilometre derinliğinde meydana gelen sarsıntı İzmir başta olmak üzere çevre illerde de hissedildi. Deprem nedeniyle bazı vatandaşlar sokaklara döküldü.
van'da canlı yayında deprem anı 00:37
van'da canlı yayında deprem anı 3.337 izlenme - 6 yıl önce
İzmir’deki 6.2'lik Deprem Güvenlik Kamerasında 01:09
İzmir’deki 6.2'lik Deprem Güvenlik Kamerasında 33 izlenme - 2 hafta önce Ege Denizi'nde 15.28 sıralarında meydana gelen 6.2 büyüklüğündeki depremin ardından vatandaşlar sokaklara döküldü. Panik anında yaşananlar güvenlik kameralarına yansıdı.
İstanbul Umke Deprem Anı 00:46
İstanbul Umke Deprem Anı 2.505 izlenme - 7 yıl önce istanbul umke ulusal medikal kurtarma ekibi deprem anı
Japonya'daki Gökdelenlerin Depremde Sallanışı (Deprem Anı) 05:55
Japonya'daki Gökdelenlerin Depremde Sallanışı (Deprem Anı) 825 izlenme - 2 yıl önce Japonyadaki Gökdelenlerin 9 Şiddetinde ki depremde sallanışı, 1999 depremini yaşamış biri olarak insan izlerken ürperiyor.
Depreme Kamerası Açıkken Yakalanan Genç 00:42
Depreme Kamerası Açıkken Yakalanan Genç 31 izlenme - 2 hafta önce İzmirli bir genç Ege Denizi açıklarında meydana gelen 6.3 şiddetindeki deprem anını cep telefonuyla kaydetti. Telefon kayıttayken başlayan sarsıntı ile dolaptaki eşyalar beşik gibi sallandı. İşte genç kızın korktuğu o anlar.
Ege Denizi'nde Deprem 01:00
Ege Denizi'nde Deprem 30 izlenme - 2 hafta önce İstanbul ve çevre illerden hissedilen depremin merkez üssünün Ege Denizi olduğu ve şiddetinin 6.3 olduğu ifade edildi. Depremin İstanbul, Çanakkale, İzmir ve Bursa'da çok şiddetli hissedildiği belirtildi. AFAD'ın açıklamasına göre: Saat 15.28'de Merkezüssü İzmir'im Karaburun İlçesi olan 6.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul başta olmak üzere, Çanakkale, Bursa ve İzmir' de de hissedildi.
Adıyaman'da Deprem Anı 00:12
Adıyaman'da Deprem Anı 128 izlenme - 4 ay önce Adıyaman'ın Samsat ilçesinde 5,5 büyüklüğünde deprem oldu. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde, bugün saat 14.07'de merkez üssü Adıyaman'ın Samsat ilçesi olan 5,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği belirtildi. Depremin ardından büyük panik yaşanırken bölgede artçı sarsıntılar devam ediyor. Bölgede 5,5 büyüklüğündeki depremin ardından 14 artçı sarsıntı daha gerçekleşti. Akdamar Köyü muhtarı Necmettin Öztürk canlı yayında yaptığı açıklamada "Köyümüzün yarısı yıkıldı, diğerleri de oturacak durumda değil" dedi. AFAD Başkanvekili Mehmet Halis Bilden: Şimdiye kadar can kaybı ya da ciddi bir yaralı yok. İki köyümüzde biraz hasar görünüyor. Bölgeye 6 ilden arama kurtarma birlikleri sevk ettik Adıyaman Valisi Abdullah Erin depremde 22 kişinin yaralandığını açıkladı
Çanakkale'de Deprem Anı 00:56
Çanakkale'de Deprem Anı 1.318 izlenme - 3 yıl önce Marmara, Akdeniz ve Ege Bölgesi saat 12.26'da şiddetli depremle sallandı. Deprem Bolu'dan Edirne'ye, İstanbul'dan İzmir'e, Çanakkale'den Eskişehir'e kadar geniş bir alanda hissedildi. İşte deprem sonrası Çanakkale'den görüntüler. Merkez üssü Gökçeada açıkları olan 6.9 şiddetindeki deprem Çanakkale de deprem anı kameralara böyle yansıdı dükkan içi çekim
İstanbul Ve İzmir'de Korkutan Deprem 01:23
İstanbul Ve İzmir'de Korkutan Deprem 20 izlenme - 2 hafta önce Korkutan deprem... Ege Denizi'nde 6.3 büyüklüğünde şiddetli bir deprem meydana geldi. Marmara ve Ege'de hissedilen İzmir, İstanbul, Bursa, Çanakkale, Tekirdağ gibi pek çok ilde paniğe neden oldu. İlk gelen bilgilere göre depremin merkez üssü İzmir açıkları. Kandalli Rasathanesi 15.28'de meydana gelen depremin büyüklüğünü 6.3, AFAD ise 6.2 olarak duyurdu. Derinliğin 10 km olduğu belirtiliyor. Depremin ardından Kandilli Rasahtanesi'nin internet sitesine ulaşılamadı.
Malatya'daki Deprem Anı Kameraya Böyle Yansıdı ! 00:50
Malatya'daki Deprem Anı Kameraya Böyle Yansıdı ! 1.684 izlenme - 5 yıl önce Darende Kaymakamı Mehmet Aktaş, merkez üssü Çukurkaya köyü olan 4.7 büyüklüğündeki depremde bir yazlık evin bazı kısımlarının yıkıldığını, onun dışında olumsuz bir durum olmadığını söyledi.
Ege'de 5.5 Büyüklüğünde Deprem 00:50
Ege'de 5.5 Büyüklüğünde Deprem 115 izlenme - 5 ay önce EGE Denizi'nde merkez üssü Çanakkale'nin Ayvacık İlçesi açıkları olan Richter ölçeğine göre 5.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, Ege Bölgesi kıyı şeridi ile Bursa ve Tekirdağ'dan da hissedildi. Bugün saat 05.51 'de merkez üssü Ege Denizi olan Çanakkale'nin Ayvacık İlçesi açıklarında 5.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü depremin yerin 5.5 kilometre derinliğinde meydana geldiğini açıkladı. Muğla, Aydın, İzmir, Bursa ve Tekirdağ'dan da hissedilen depremde ilk gelen bilgilere göre can ve mal kaybı yaşanmadı.
Depreme Canlı Yayında Yakalandırlar 01:42
Depreme Canlı Yayında Yakalandırlar 156 izlenme - 7 ay önce Kaliforniya’daki depreme canlı yayında yakalanan televizyon spikerlerinin paniği kameraya saniye saniye yansıdı. Kaliforniya’da meydana gelen deprem anında bazı kanallardaki spikerler canlı yayında yakalandı. Canlı yayında depreme yakalanan spikerlerden birinin şuan çok güçlü bir deprem oluyor dediği duyuluyor.
Ege Açıklarında Deprem 00:26
Ege Açıklarında Deprem 12 izlenme - 2 hafta önce İstanbul ve çevre illerden hissedilen depremin merkez üssünün Ege Denizi olduğu ve şiddetinin 6.3 olduğu ifade edildi. Depremin İstanbul, Çanakkale, İzmir ve Bursa'da çok şiddetli hissedildiği belirtildi. AFAD'ın açıklamasına göre: Saat 15.28'de Merkezüssü İzmir'im Karaburun İlçesi olan 6.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul başta olmak üzere, Çanakkale, Bursa ve İzmir' de de hissedildi.
haitideki  deprem anı 00:30
haitideki deprem anı 1.166 izlenme - 7 yıl önce haitiyi yerle bir eden o anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi