Hoşgeldiniz!

deprem anı

Düzce'de Deprem Anında Panik Kamerada 00:44
Düzce'de Deprem Anında Panik Kamerada 3.856 izlenme - 2 hafta önce AFAD, merkez üssü Düzce olan 5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi. Öte yandan Düzce’de meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki deprem sırasında yaşanan panik anları, iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı.
İran'da Deprem Tırları Beşik Gibi Salladı 01:00
İran'da Deprem Tırları Beşik Gibi Salladı 4.170 izlenme - 2 hafta önce Son dakika bilgilerine göre, Avrupa-Akdeniz Sismoloji Merkezi (EMSC) İran'ın güneyindeki Hürmüzgan eyaletinde 6,5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Bölgede 6,3 büyüklüğünde ikinci bir deprem daha meydana geldi.
Deprem Anında Video Çekerken Annesinden Fırçayı Yiyen Genç 00:34
Deprem Anında Video Çekerken Annesinden Fırçayı Yiyen Genç 4.351 izlenme - 3 hafta önce Konya'da meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında video çeken Yiğit Güneş adlı çocuk annesinden fırçayı yemiş.
Deprem Anında Ergani’de Gökyüzünde Beliren Işık 00:05
Deprem Anında Ergani’de Gökyüzünde Beliren Işık 39.258 izlenme - 2 yıl önce Merkez üssü Elazığ olan 6,8 şiddetindeki deprem anında Ergani’de gökyüzünün aydınlandığı an gerçekten çok ürkütücü.
Depremde Korkudan Bayılan Kadın Kameraya Böyle Yansıdı 04:24
Depremde Korkudan Bayılan Kadın Kameraya Böyle Yansıdı 521 izlenme - 2 hafta önce Düzce’de meydana gelen 5 büyüklüğündeki depremde yaşanan panik anları iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Depremde bazı vatandaşlar kendilerini can havliyle sokağa atarken, bazıları ise masaların altında kaldı. Bir kadın ise kafeteryada telefonla konuştuğu esnada korkudan bayıldı. AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre, saat 15.40’ta merkez üssü Düzce il merkezi olan 5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kocaeli, Sakarya, Bolu ve İstanbul olmak üzere çevre illerden de hissedilen deprem, korku dolu anlara sebep oldu. Düzce’de de depremin şiddetini hisseden vatandaşlar, evlerinden ve iş yerlerinden panikle dışarıya çıktı. Depremin oluşturduğu panik anları iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Depreme yakalanan çoğu vatandaş kendilerini panikle sokağa atarken bazı vatandaşlar ise deprem son bulana kadar masa altında kaldı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, kafede oturan vatandaşların deprem esnasında masaların altına girmesi, restoranda çalışan işçilerin ve müşterilerin panik halinde dışarı çıkması yer alıyor. Öte yandan, deprem esnasında bir kadının da bayıldığı anlar görüntülere yansıdı.
Denizin Altında Deprem Anı 01:24
Denizin Altında Deprem Anı 12.382 izlenme - 2 yıl önce Deprem, insanın hareketsiz kabul ettiği ve güvenle ayağını bastığı toprağın da oynayacağını ve üzerinde bulunan tüm yapılarında hasar görüp, can kaybına uğrayacak şekilde yıkılabileceklerini gösteren bir doğa olayıdır.Peki bu doğa olayını denizin altındayken yaşarsanız neler olur?
Konya'da 5.1 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi 03:49
Konya'da 5.1 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi 553 izlenme - 3 hafta önce Merkez üssü Konya'nın Meram ilçesi olan 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi. Bakan Kurum gerekli incelemeler için bölgeye ekiplerin sevk edildiğini bildirdi.
İstanbul Depreminde Beşik Gibi Sallanan Bina 00:34
İstanbul Depreminde Beşik Gibi Sallanan Bina 13.648 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da 5.8'lik deprem anı bir bina böyle sallanmış. Çevre illerden de hissedilen depremin ardından vatandaşlar büyük korku yaşamış.
Japonya'daki 6,1'lik Deprem Anı Dehşeti Kamerada 00:53
Japonya'daki 6,1'lik Deprem Anı Dehşeti Kamerada 676 izlenme - 2 ay önce Japonya bugün 6,1 büyüklüğünde depremle sarsıldı. Merkez üssü Chiba eyaleti olan depremin yerin 80 kilometre derinliğinde meydana geldiği bildirildi.
Depreme Havuz Kenarında Yakalanan Kadının Zor Anları 01:55
Depreme Havuz Kenarında Yakalanan Kadının Zor Anları 9.674 izlenme - 2 yıl önce Kaliforniya’nın 7.1 depremindemine evinin havuzunda yakalanan kadının zor anları evin güvenlik kamerasına yakalanmış.
Nepal'de Deprem 04:00
Nepal'de Deprem 4.854 izlenme - 2 yıl önce Nepal'de meydana gelen depremin büyüklüğü ve şiddeti güvenlik kamerasına böyle yansımış. İnsanlar panikten ne yapacağını şaşırmış.
Deprem Anında Kardeşini Düşünen Küçük Abi 00:36
Deprem Anında Kardeşini Düşünen Küçük Abi 311 izlenme - 1 ay önce Tayland'da yaşanan depremde bir evde yalnız olan abi ve kardeş korku dolu anlar yaşamış. Abi depremde hemen kardeşini korumak istemiş.
İzmir’de Depremler Peş Peşe Geldi: 1 Saat İçerisinde 4 Deprem 04:09
İzmir’de Depremler Peş Peşe Geldi: 1 Saat İçerisinde 4 Deprem 2.820 izlenme - 10 ay önce Son dakika: Ege Denizi'nde, İzmir'in Karaburun ilçesi açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu depremin ardından saat 08.46'da da 5,1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Saat 08.47'de de 4,8 büyüklüğünde üçüncü Ege Denizi'nde saat 09:00'da 4.7 büyüklüğünde dördüncü deprem meydana geldi. Bu depremlerden hemen sonra İzmir'de 09.34 ve 11.35'te birer deprem daha oldu.
Allah Ol Der Oluverir Derken Sallanmak 00:39
Allah Ol Der Oluverir Derken Sallanmak 2.796 izlenme - 1 yıl önce Malatya'yı sallayan ve büyük paniğe neden olan 5.2 şiddetindeki depreme Yusuf Selami Çakaroğlu isimli din adamı canlı yayında yakalanmış.
7.3 Büyüklüğündeki Depremin Görüntüleri 00:21
7.3 Büyüklüğündeki Depremin Görüntüleri 2.466 izlenme - 2 yıl önce Yeryüzündeki en büyük su kütlesini boydan boya kat eden Pasifik Ateş Çemberi'nde 7 büyüklüğünde bir deprem olmuş. Depremin merkez üssü, Endonezya ve Papua Yeni Gine arasındaki Banda Deniziymiş.
Depremin Gökdelenin Tepesindeki Havuzu Boşaltması 00:30
Depremin Gökdelenin Tepesindeki Havuzu Boşaltması 5.193 izlenme - 3 yıl önce Filipinler'de meydana getiren deprem, ülkedeki devasa bir yapının tepesinde bulunan havuz sistemini taşırmış, ortaya bu görüntüler çıkmış.
Şili'de 6.8 Şiddetinde Depremde Sakinliğini Koruyan İnsanlar 00:44
Şili'de 6.8 Şiddetinde Depremde Sakinliğini Koruyan İnsanlar 3.398 izlenme - 2 yıl önce Şili'de yaşanan 6.8 şiddetindeki depremde insanların nasıl sakinliğini korunduğuna bakın.Bizimde deprem konusunda çok daha bilinçli bir toplum haline gelmemiz gerekiyor.
Depremde Beşik Gibi Sallanan İnşaat Halindeki Gökdelen 00:44
Depremde Beşik Gibi Sallanan İnşaat Halindeki Gökdelen 1.604 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de 6,6 büyüklüğündeki deprem sırasında inşaat halindeki gökdelen, beşik gibi sallandı. Kameralara yansıyan görüntüler depremin boyutunu gözler önüne serdi.
İstanbul Depreminin Yeraltındaki Sesi 00:41
İstanbul Depreminin Yeraltındaki Sesi 3.033 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da korku yaratan 5.8 büyüklüğündeki depremin yeraltındaki ses kaydı ortaya çıktı. ABD’de yeraltını inceleyen üniversite konsorsiyumu tarafından deprem anında kaydedildiği ifade edilen ses kaydı paylaşılmış.
Deprem Anında Yayında Olan Gencin Yaşadığı Korku Dolu Anlar 00:35
Deprem Anında Yayında Olan Gencin Yaşadığı Korku Dolu Anlar 1.468 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de yaşanan 6.6 büyüklüğündeki depreme Arda Can Özel adlı genç yayındayken yakalandı. Yaşadığı dehşet anlarını izliyoruz.
Malatya’da Deprem Anı Kamerada 00:17
Malatya’da Deprem Anı Kamerada 87 izlenme - 3 hafta önce Malatya’nın Pütürge ilçesinde yaşanan 4,7 büyüklüğündeki deprem kısa süreli paniğe yol açtı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan bilgilere göre merkez üssü Malatya’nı Pütürge ilçesinde saat 12.19’da 4.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem Malatya merkez ve yakın ilçelerde de hissedilirken, şuana kadar bir hasar ihbarı güvenlik güçlerine ulaşmadı. Deprem ile birlikte çok sayıda vatandaş da evlerinden çıkarak sokaklara çıktı.
Açık Denizde Depreme Yakalanmak 00:59
Açık Denizde Depreme Yakalanmak 466 izlenme - 6 ay önce Dev kargo gemisi açık denizde büyük ölçekli bir depreme denk gelmiş. Deprem anını mürettebat böyle görüntülemiş.
Deprem Anında Sigarayı Tüttüren Yurdum İnsanı 00:10
Deprem Anında Sigarayı Tüttüren Yurdum İnsanı 2.095 izlenme - 2 yıl önce Elazığ'da 6,8 büyüklüğünde yaşanan deprem anında. Bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerdeki abi sigarasından vazgeçmemiş.
Meksika'da 7.4'lük Deprem Sırasında Kaydedilen Korkutucu Anlar 00:38
Meksika'da 7.4'lük Deprem Sırasında Kaydedilen Korkutucu Anlar 1.123 izlenme - 1 yıl önce Yer yerinden oynatan 7.4'lük deprem sonrasında kaydedilen görüntüler oldukça korkutucu... İşte Meksika'da meydana gelen deprem anından bir görüntü...
van erciş deprem anı canlı görüntüler. van earthquake in turkey 7.2 23.10.2011 02:17
van erciş deprem anı canlı görüntüler. van earthquake in turkey 7.2 23.10.2011 7.214 izlenme - 10 yıl önce yabancı müzik ve daha fazlası için facebook adresimizi ziyaret edin--- www.facebook.com/okancabuk.sp okancabuk kanalı & facebook sayfamızı beğenin videolara profilinizden ulaşın.
Meksika'da 7 Büyüklüğünde Deprem Anı 00:10
Meksika'da 7 Büyüklüğünde Deprem Anı 170 izlenme - 3 ay önce Meksika'nın Guerrero eyaletinde 7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin ardından tsunami uyarısı yapıldı. İlk gelen bilgilere göre bir kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.
Depreme Rağmen Çayından Vazgeçmeyen Yurdum İnsanı 00:06
Depreme Rağmen Çayından Vazgeçmeyen Yurdum İnsanı 2.132 izlenme - 2 yıl önce İstanbul deprem dalgalarıyla sarsılmaya devam ederken. Bir mağazada deprem anında yurdum insanının elindeki çaya verdiği önem kameraya böyle yansımış.
Filipinler'de 6.8 Şiddetinde Deprem Paniği 01:18
Filipinler'de 6.8 Şiddetinde Deprem Paniği 1.225 izlenme - 2 yıl önce Filipinler dün 6.8 şiddetinde bir depremle sarsılmış. Ülke genelinde yaralananlar olmuş ve deprem nedeniyle üzerine beton blok düşen 15 yaşındaki bir çocuk hayatını kaybetmiş. Bir ofiste kaydedilen görüntüler depremin şiddetini ve paniği ortaya koymuş.
Kaş Açıklarındaki Deprem Anı Güvenlik Kamerasında 01:23
Kaş Açıklarındaki Deprem Anı Güvenlik Kamerasında 119 izlenme - 1 ay önce AFAD verilerine göre Antalya’nın Kaş ilçesi açıklarında saat 08.32’de 6,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem Antalya merkezde hissedilmezken Kumluca İlçesi’nde deprem anında avizelerin sallanması güvenlik kamerasına yansıdı. AFAD verilerine göre Akdeniz’de Antalya’nın Kaş ilçesi açıklarında (155 km), saat 08.32’de 6,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Antalya Valisi Ersin Yazıcı “İlimiz Kaş ilçesi açıklarında (155 km), saat 08.32’de 6,0 büyüklüğünde meydana gelen depremde, şu ana kadar gelen bilgilere göre çok şükür can ve mal kaybı bulunmamaktadır. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” sözlerine yer verdi. “Kahvaltı esnasında depremi yaşadık” Antalya merkezde hissedilmeyen deprem, Kumluca İlçesi’nde kısa süreli olarak hissedildi. İlçede deprem anı bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde dükkan içerisinde bulunana avizelerin sallandığı görüldü. Depremi hissettiğini belirten Ozan Güven, “Deprem olduğu anca işyerimize gelmemiştik. Evdeydik. Kahvaltı esnasında depremi yaşadık. Önce ne olduğunu anlayamadık. Sonra avizeler sallanmaya başladı. Çok şiddetli oldu. Apartmandan dışarı çıkanlar oldu. Bir panik havası oldu” dedi. “İnan hiçbir şey hissetmedim” Antalya’da ise depremi hissetmediğini belirten Turgut Demir, “Sabah deprem olmuş. Benim haberim olmadı. Ben de sizden öğrendim. Herkese geçmiş olsun” derken Yaşar Üzülmez, “İnan hiçbir şey hissetmedim. 6. şiddetinde olmuş. Denizde olmuş olabilir” dedi.
Japonya'daki Deprem Anında Su Dolu Küvet 00:19
Japonya'daki Deprem Anında Su Dolu Küvet 600 izlenme - 9 ay önce Japonya'da dün meydana gelen 7.3 büyüklüğündeki depreme banyosundaki küvette yakalanan kişi, o anları kaydetti.