Hoşgeldiniz!

deprem anı

İzmir Depremi Öncesi Gelen Korkunç Ses 00:30
İzmir Depremi Öncesi Gelen Korkunç Ses 85.548 izlenme - 4 hafta önce İzmir'in Buca ilçesinde saat 3:29 civarında 4,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaşanan afetin ardından vatandaşlar o anların öncesinde korkunç bir sesin geldiğini ifade ettiler..
Düzce'de Bir Evde Deprem Anı 00:44
Düzce'de Bir Evde Deprem Anı 4.425 izlenme - 7 gün önce Düzce'de saat 04.08'te meydana gelen 5.9 şiddetindeki deprem büyük panik yarattı. Depremin şiddeti kameraya böyle yansımış.
Deprem Anında Ergani’de Gökyüzünde Beliren Işık 00:05
Deprem Anında Ergani’de Gökyüzünde Beliren Işık 39.941 izlenme - 3 yıl önce Merkez üssü Elazığ olan 6,8 şiddetindeki deprem anında Ergani’de gökyüzünün aydınlandığı an gerçekten çok ürkütücü.
Depremi Önceden Hisseden Kediler 00:18
Depremi Önceden Hisseden Kediler 176 izlenme - 7 gün önce Düzce'de saat 04.08'te meydana gelen 5.9 şiddetindeki deprem büyük panik yarattı. Bir evdeki kediler ise depremi önceden böyle hissetmiş.
Denizin Altında Deprem Anı 01:24
Denizin Altında Deprem Anı 12.656 izlenme - 3 yıl önce Deprem, insanın hareketsiz kabul ettiği ve güvenle ayağını bastığı toprağın da oynayacağını ve üzerinde bulunan tüm yapılarında hasar görüp, can kaybına uğrayacak şekilde yıkılabileceklerini gösteren bir doğa olayıdır.Peki bu doğa olayını denizin altındayken yaşarsanız neler olur?
Düzce'de Deprem Anında Panik Kamerada 00:44
Düzce'de Deprem Anında Panik Kamerada 4.013 izlenme - 1 yıl önce AFAD, merkez üssü Düzce olan 5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi. Öte yandan Düzce’de meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki deprem sırasında yaşanan panik anları, iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı.
Otel Odasında Depreme Yakalanmak 00:09
Otel Odasında Depreme Yakalanmak 925 izlenme - 2 ay önce Meksika'da tatil yapan çift geçtiğimiz günlerde meydana gelen büyük depreme böyle yakalanmış. Adam o anları böyle kameraya almış.
İran'da Deprem Tırları Beşik Gibi Salladı 01:00
İran'da Deprem Tırları Beşik Gibi Salladı 4.739 izlenme - 1 yıl önce Son dakika bilgilerine göre, Avrupa-Akdeniz Sismoloji Merkezi (EMSC) İran'ın güneyindeki Hürmüzgan eyaletinde 6,5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Bölgede 6,3 büyüklüğünde ikinci bir deprem daha meydana geldi.
İstanbul Depreminde Beşik Gibi Sallanan Bina 00:34
İstanbul Depreminde Beşik Gibi Sallanan Bina 13.886 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da 5.8'lik deprem anı bir bina böyle sallanmış. Çevre illerden de hissedilen depremin ardından vatandaşlar büyük korku yaşamış.
Ardahan’daki Depremde Yaşanan Korku Dolu Anlar Kameraya Yansıdı 00:59
Ardahan’daki Depremde Yaşanan Korku Dolu Anlar Kameraya Yansıdı 944 izlenme - 2 ay önce Ardahan’ın Göle ilçesinde meydana gelen 5 büyüklüğündeki deprem sırasında yaşanan korku dolu anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Ardahan’da merkez üssü Göle ilçesi olan 5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem çevre il ve ilçelerde de hissedildi. Göle ilçesinde deprem sırasında yaşanan korku dolu anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Fatih Kılıç’a ait şarküteri dükkanında yaşanan panik anları güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Depremin ardından yaşanan korku ve panik de kameraya yansıdı. Öte yandan bir markette deprem sonrası yerlere savrulan içecekler ve ürünler ise cep telefonu ile görüntülendi.
Deprem Anında Video Çekerken Annesinden Fırçayı Yiyen Genç 00:34
Deprem Anında Video Çekerken Annesinden Fırçayı Yiyen Genç 4.873 izlenme - 1 yıl önce Konya'da meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında video çeken Yiğit Güneş adlı çocuk annesinden fırçayı yemiş.
Tayvan'da Meydana Gelen Depremde Korkunç Anlar 00:22
Tayvan'da Meydana Gelen Depremde Korkunç Anlar 733 izlenme - 2 ay önce Tayvan'da günün erken saatlerinde 6,8 büyüklüğünde deprem meydana gelmiş. Depremin ardından Japonya Meteoroloji Ajansı kısa süreli tsunami uyarısı yapılmış.
Meksika Açıklarında 7.4 Büyüklüğünde Deprem 03:16
Meksika Açıklarında 7.4 Büyüklüğünde Deprem 809 izlenme - 2 ay önce Meksika’nın Michoacan eyaleti açıklarında 7.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem başkent Mexico City ve çevredeki bazı eyaletlerde hissedildi. Meksika Ulusal Sismoloji Servisi tarafından yapılan açıklamada, yerel saatle 13.05’te Michoacan eyaleti açıklarında Büyük Okyanus’ta 7.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirilerek, depremin merkez üssünün Michoacan eyaletinde yer alan Coalcoman şehrinin 63 kilometre güneyi olduğu aktarıldı. Başkentte sirenler yükseldi Deprem Michoacan eyaletinin yanı sıra çevresinde yer alan Colima, Guerrero, Oaxaca, Morelos eyaletlerinde ve başkent Mexico City’de hissedildi. Mexico City’de güçlü bir sarsıntı hissedilirken, deprem alarmları devreye girdi. Yaşanan deprem ülke genelinde bugün düzenlenen Ulusal Deprem Tatbikatı’ndan yaklaşık 45 dakika sonra meydana gelirken, depremin merkez üssü Michoacan eyaletinde ve başkent Mexico City’de şu ana kadar herhangi bir hasar veya can kaybı bildirilmedi.
Çin'deki Korku Dolu Deprem Anı 00:30
Çin'deki Korku Dolu Deprem Anı 753 izlenme - 3 ay önce Çin’in Sichuan eyaletinde meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 46'ya yükseldi.
Depreme Havuz Kenarında Yakalanan Kadının Zor Anları 01:55
Depreme Havuz Kenarında Yakalanan Kadının Zor Anları 9.783 izlenme - 3 yıl önce Kaliforniya’nın 7.1 depremindemine evinin havuzunda yakalanan kadının zor anları evin güvenlik kamerasına yakalanmış.
İzmir'deki Deprem Anı Böyle Görüntülendi 00:28
İzmir'deki Deprem Anı Böyle Görüntülendi 595 izlenme - 3 ay önce İzmir'de meydana gelen deprem anı bir kafenin güvenlik kamerasına yansıdı Kafe çalışanı depremi aldırış etmeden çalışmaya devam etti.
Nepal'de Deprem 04:00
Nepal'de Deprem 5.159 izlenme - 3 yıl önce Nepal'de meydana gelen depremin büyüklüğü ve şiddeti güvenlik kamerasına böyle yansımış. İnsanlar panikten ne yapacağını şaşırmış.
Japonya'da Meydana Gelen 7.3 Büyüklüğündeki Deprem Anı 00:38
Japonya'da Meydana Gelen 7.3 Büyüklüğündeki Deprem Anı 1.114 izlenme - 8 ay önce Japonya'nın Fukushima kentinde 7.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Uzmanlar tsunami uyarısında bulunurken depreme evde yakalanan vatandaş o anları kaydetti.
İzmir’de Korkutan Deprem 02:05
İzmir’de Korkutan Deprem 221 izlenme - 4 hafta önce Merkezi üssü İzmir’in Buca ilçesi olan 4,9 büyüklüğündeki deprem, büyük korku yaşattı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, İzmir’in Buca ilçesi merkezli 4,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 03.29’daki depremin derinliği 14,47 kilometre olarak ölçüldü. İzmirlileri uykudan uyandırarak sokağa döken depremde, herhangi bir hasarın meydana gelip gelmediği ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
Depreme Kuaförde Yakalanan İnsanların Paniği 00:30
Depreme Kuaförde Yakalanan İnsanların Paniği 1.083 izlenme - 11 ay önce Geçtiğimiz günlerden kuzey Laos'u vuran bir deprem, Çin'in Laos sınırındaki Yunnan Eyaletinde güçlü bir şekilde hissedilmiş.
İzmir’de Depremler Peş Peşe Geldi: 1 Saat İçerisinde 4 Deprem 04:09
İzmir’de Depremler Peş Peşe Geldi: 1 Saat İçerisinde 4 Deprem 3.328 izlenme - 2 yıl önce Son dakika: Ege Denizi'nde, İzmir'in Karaburun ilçesi açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu depremin ardından saat 08.46'da da 5,1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Saat 08.47'de de 4,8 büyüklüğünde üçüncü Ege Denizi'nde saat 09:00'da 4.7 büyüklüğünde dördüncü deprem meydana geldi. Bu depremlerden hemen sonra İzmir'de 09.34 ve 11.35'te birer deprem daha oldu.
Çin'de Deprem Anında Bir İlkokul Sınıfı 00:36
Çin'de Deprem Anında Bir İlkokul Sınıfı 754 izlenme - 6 ay önce Çin devlet yayın kuruluşu CCTV tarafından yayınlanan videoda, güneybatıdaki Sıçuan eyaletindeki 6,1 büyüklüğündeki depremin sınıfı vurduğu an kaydedildi.
Depremin Gökdelenin Tepesindeki Havuzu Boşaltması 00:30
Depremin Gökdelenin Tepesindeki Havuzu Boşaltması 5.218 izlenme - 4 yıl önce Filipinler'de meydana getiren deprem, ülkedeki devasa bir yapının tepesinde bulunan havuz sistemini taşırmış, ortaya bu görüntüler çıkmış.
Allah Ol Der Oluverir Derken Sallanmak 00:39
Allah Ol Der Oluverir Derken Sallanmak 2.920 izlenme - 2 yıl önce Malatya'yı sallayan ve büyük paniğe neden olan 5.2 şiddetindeki depreme Yusuf Selami Çakaroğlu isimli din adamı canlı yayında yakalanmış.
7.3 Büyüklüğündeki Depremin Görüntüleri 00:21
7.3 Büyüklüğündeki Depremin Görüntüleri 2.616 izlenme - 3 yıl önce Yeryüzündeki en büyük su kütlesini boydan boya kat eden Pasifik Ateş Çemberi'nde 7 büyüklüğünde bir deprem olmuş. Depremin merkez üssü, Endonezya ve Papua Yeni Gine arasındaki Banda Deniziymiş.
Şili'de 6.8 Şiddetinde Depremde Sakinliğini Koruyan İnsanlar 00:44
Şili'de 6.8 Şiddetinde Depremde Sakinliğini Koruyan İnsanlar 3.606 izlenme - 3 yıl önce Şili'de yaşanan 6.8 şiddetindeki depremde insanların nasıl sakinliğini korunduğuna bakın.Bizimde deprem konusunda çok daha bilinçli bir toplum haline gelmemiz gerekiyor.
Depremin Şiddeti Bebek Odasındaki Güvenlik Kamerasına Yansıdı 00:20
Depremin Şiddeti Bebek Odasındaki Güvenlik Kamerasına Yansıdı 227 izlenme - 2 ay önce Merkez üssü Osmaniye’nin Düziçi ilçesi Çerçioğlu köyü olan 5.1 büyüklüğündeki depremin şiddeti Kadirli ilçesinde bir evin bebek odasının güvenlik kamerasına yansıdı. Bugün saat 18.48’de merkez üssü Osmaniye’nin Düziçi ilçesine bağlı Çerçioğlu köyü olan 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Osmaniye’nin tüm ilçelerinin yanı sıra Adana, Hatay, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinden de hissedildi. Depremin şiddeti ise Kadirli ilçesindeki bir evin bebek odasındaki güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde boş olduğu öğrenilen bebek beşiği sarsıntının şiddeti ile yerinden oynadı.
Depremde Beşik Gibi Sallanan İnşaat Halindeki Gökdelen 00:44
Depremde Beşik Gibi Sallanan İnşaat Halindeki Gökdelen 2.333 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de 6,6 büyüklüğündeki deprem sırasında inşaat halindeki gökdelen, beşik gibi sallandı. Kameralara yansıyan görüntüler depremin boyutunu gözler önüne serdi.
İstanbul Depreminin Yeraltındaki Sesi 00:41
İstanbul Depreminin Yeraltındaki Sesi 3.227 izlenme - 3 yıl önce İstanbul’da korku yaratan 5.8 büyüklüğündeki depremin yeraltındaki ses kaydı ortaya çıktı. ABD’de yeraltını inceleyen üniversite konsorsiyumu tarafından deprem anında kaydedildiği ifade edilen ses kaydı paylaşılmış.
Malatya’daki 5.2’lik Depremin Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı 01:18
Malatya’daki 5.2’lik Depremin Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı 791 izlenme - 8 ay önce Malatya’nın Pütürge ilçesinde meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen 5.2’lik depremin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) verilene göre, saat 17.02’de merkez üssü Malatya’nın Pütürge ilçesi olan 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Çevre illerde de hissedilen 5.2’lik depremin ise yeni görüntüleri ortaya çıktı. Pütürge ilçesinde yaşayan vatandaşlar tarafından cep telefonu ile kaydedilen görüntülerde, dağlarda toz bulutlarının oluşmasının yanı sıra bazı evlerde ise küçük çapta hasarların meydana geldiği görülüyor.