Hoşgeldiniz!

Desti İzdivaç Videoları İzle

Dest-i İzdivac'ın Yayınlanan İlk Bölümü 00:40
Dest-i İzdivac'ın Yayınlanan İlk Bölümü 4.321 izlenme - 2 ay önce İçimizi ısıtan masum gülüşüyle gönüllerimize taht kuran Evlilik programlarının samimiyeti bizi tüm içtenliği ekranlarda izleme fırsatı oluşturan Esra Erol'un, Flash Tv de yayınlandığı ilk görüntüleri izleyelim efem. İyi seyirler...
Mide Bulandıran Diyalog 01:53
Mide Bulandıran Diyalog 125.227 izlenme - 6 yıl önce atv'de ekrana gelen esra erol'da evlen benimle'de gelin ve damat adaylarının 'bacak kılı' diyalogları mide bulandırdı.
Latifeci Troll Damadın Flash TV Şakası 01:47
Latifeci Troll Damadın Flash TV Şakası 10.861 izlenme - 1 yıl önce Latifeci damadımız program program gezdiğini söylemiştim. Kendi facebook adresinde paylaştığı bu video ile troll olduğu kanıtlandı. Videonun açıklamasına; "Flash Tv'de canlı olarak yayınlanan ve sabaha karşı tekrarı olan evlendirme programı Dest-i İzdivaç'ı telefonla arayıp, yayına bağlanıp ardından maytap geçmek bu olsa gerek. Telefondaki konuşmacı benim. Ama ne adım Birol ne de 48 yaşındayım" yazmıştır Tansu Taşkın abimiz.
Damat Adayı Fikret ve Fantezileri - İzdivaç 03:29
Damat Adayı Fikret ve Fantezileri - İzdivaç 4.120 izlenme - 2 yıl önce 46 yaşına kadar eline kadın eli değmemiş fikret sarışın gelin adayımıza evlendiğinde onu nasıl üzeceğini bir bir anlatır. Sadece yatak odasıyla sınırlı kalmayıp salon ve mutfak fantezilerini ve gördüğü yerde affetmeyeceğini önceden bildirir.
50 veya 60 yaşında olsun bakire olsun 00:52
50 veya 60 yaşında olsun bakire olsun 8.056 izlenme - 7 yıl önce vay dedem vay
Dest-i Taciz 00:04
Dest-i Taciz 4.251 izlenme - 2 yıl önce Desti İzdivaç'a katılan bir amcamız Esra Erol'la fazlaca yakınlaşınca dayanamıyor ve olanlar oluyor.
dest-i izdivaç-1 04:15
dest-i izdivaç-1 3.884 izlenme - 8 yıl önce hasköy çok programlı lisesi skeç grubu sunar
Toy Olsun - Azeri Evlilik Programı 00:23
Toy Olsun - Azeri Evlilik Programı 1.823 izlenme - 2 yıl önce Azerbeycan televizyon kanalları dekorları, kostümleri ve azeri lehçesiyle bana hep çekici gelmiştir ta ki toy olsunla karşılaşana kadar.Türk televizyonlarının yeni kabusu dest-i izdivaç programları azeri kanallarını da etkisi altına almış. Wikileaks belgeleriyle Türkiye ile ilgili enerji politikası gün yüzüne çıkan Azerbeycan'a bir ceza mıdır bilinmez ama biz ettik siz etmeyin balalar.
Desti İzdivaç - Vücut Dili 00:17
Desti İzdivaç - Vücut Dili 2.122 izlenme - 2 yıl önce Aslında videonun sesini kısarak yükleyecektim ancak arkadaşlar ne konuştuğunu merak eder düşüncesiyle ellemedim. Alkışlarlayaşıyorum vücut dilinde tüy bitiren site.
Desti İzdivaç - Sen De Şeyini Buldun Kıllısını Arıyorsun 00:23
Desti İzdivaç - Sen De Şeyini Buldun Kıllısını Arıyorsun 1.463 izlenme - 2 yıl önce Evlendirme programları her geçen gün akıl almaz bir şekilde daha çok artıyor. Yapmacık bir evlilik; kadın çıkıyor erkeğini seçiyor felan. İnsanlarımız seviyor izlemeyi napsınlar. Bunların en ünlüsü: Dest-i İzdivaç. Eskiden evi olan, arabası olan koca hemen kapılır, evlenilirdi. Ama artık programdaki kadınlar hiçbirşeyi beğenmez oldu; Erkek: "Arabam var, evim var" Kadın: "Araba kaç motor" Erkek: "1500" Kadın: "Ben 1600 motordan aşağısı ile evlenmem." Sıradaki...
Gay Naim ve Arkadaşı Murat 03:57
Gay Naim ve Arkadaşı Murat 1.495 izlenme - 2 yıl önce Gay barda çalışan ve Flash Tv'nin Kadrolu elemanı olan Murat, Yalçın Çakır'ın yalan testi programında makinaya bağlı arkadaşı gay Naim'i yerden yere vuruyor daha sonrada Semra kaynana'nın programına çıkıp kendine eş arıyor.
Ruh Hastası Teyze - Bas Gaza 01:00
Ruh Hastası Teyze - Bas Gaza 1.091 izlenme - 2 yıl önce Efendim, meşhur ruh hastası aileye ait "bas gaza" klibi, pek çok alkışçıda olduğu gibi izdivaç sevdalısı teyzelerde de derin beyin hasarlarına, cırcırlara, sıçalaklara neden oldu. Bu elim durumla birlikte türeyen insan profilini incelerken, ruh hastası bas gaza danslarının atasını da izleyerek saygı duruşunda bulunabilirsiniz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20234/
çorum - desti izdivaç 06:56
çorum - desti izdivaç 2.253 izlenme - 8 yıl önce Hattusas Sanat Atölyesi Tiyatro19 oyuncuları olarak, Çorum Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) için hazırladığımız ramazan özel proğramından doğaçlama şov bölümünden görüntüler.... www.hattusassanat.com
70 yaşında 5. göndermiş 01:48
70 yaşında 5. göndermiş 2.707 izlenme - 9 yıl önce kahka yaff
Dest-i İzdivaç - Cırtlak Sesli Kadın 01:32
Dest-i İzdivaç - Cırtlak Sesli Kadın 1.433 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol' un programına katılan bir kadınlar hep birden 'Kıskananlar Çatlasın' diye tempo tutmaktayken, birden ortaya çıkan gudubet bir ses stüdyodakileri bile güldürüyor.
İzdivaç - Kung-fu Ustası Songül Hanım 01:32
İzdivaç - Kung-fu Ustası Songül Hanım 691 izlenme - 2 yıl önce İzdivaç programında ata sporumuz olan güreş müsabakasında iki ezeli rakip karşı karşıya geldi. Güreş konusunda oldukça başarılı olan Songül hanıma güreş hayatında başarılar diliyoruz.
Semra Kaynana – Hadımköy Sapığı 03:07
Semra Kaynana – Hadımköy Sapığı 724 izlenme - 2 yıl önce Programa ön saflarda oturan bir bayana talip olduğunu söylemek için bağlanan şahıs sert kayaya toslamıştır. Talip olduğu bayanın arkadaşı gözlüğünü takarak ve Flaş tv sütüdyolarının verdiği güven ile hareket hışımla bertaraf edilmiştir.
dest-i izdivaç-2 14:11
dest-i izdivaç-2 1.268 izlenme - 8 yıl önce hasköy çok programlı lisesi tyatro grubu sunar
Desti izdivaç teperim geri kaç 04:36
Desti izdivaç teperim geri kaç 1.539 izlenme - 8 yıl önce izlenme rekorları kıran programın en komik anları...
Rapçi Sabiha Teyze 02:48
Rapçi Sabiha Teyze 670 izlenme - 2 yıl önce Sabah kadın programlarında gelinen son nokta. Bir flash tv klasiği semiha yankıyla desti izdivaç programında ceza eşliğinde rap yapan teyze. Durum içler acısı falan değil aslında çünkü lerzan mutlu onlar mutlu o zaman midyat seyfo gülün.
dest-i İzdivaç - cırtlak sesli teyze 01:32
dest-i İzdivaç - cırtlak sesli teyze 949 izlenme - 8 yıl önce dest-i İzdivaç - cırtlak sesli teyze
The Dürdane - Ilık Rüzgar (İzdivaç) 02:05
The Dürdane - Ilık Rüzgar (İzdivaç) 392 izlenme - 2 yıl önce Dürdane yine iş başında iş geliştirme konusunda masteri olan durdana nasıl verimli çalışır bir eş bir masaj nasıl mutlu sonla biter, karlılık nasıl artırılır konusunda kısa bir eğitim veriyor videoda. Özellikle konuşmasına kattığı mimikler vücut dili onu daha anlaşılmaz yapıyor, bu mistik hava tıpkı bir bok anlamadığımız fakat bu anlamsızlık yüzünden paha biçilemeyen bir eser gibi. Son olarak adete yediveren gibi diyen teyze amacın ne?
Oha Çok Heyecanlandım Lan Diyen Damat Adayı 03:05
Oha Çok Heyecanlandım Lan Diyen Damat Adayı 320 izlenme - 2 yıl önce Eleman Jokeymiş,cigara içmekten ses telleri bambaşka hal almış,bu salakça anlarla sizleri başbaşa bırakıyorum iyi seyirler
Desti İzdivaç'ta Gerginlik Çıktı 15:11
Desti İzdivaç'ta Gerginlik Çıktı 1.261 izlenme - 8 yıl önce desti İzdivaç'ta gerginlik çıktı
Desti İzdivaç(Omü-Üniversiyone)  +[16] 05:16
Desti İzdivaç(Omü-Üniversiyone) +[16] 670 izlenme - 7 yıl önce döndü vermediogün aydın uğur beyhakan bayrak seyircileratahan ceyhanaykut altunaykadir can sarbazözgür şatır
Adam Deliği Boş Bırakmamış 01:19
Adam Deliği Boş Bırakmamış 637 izlenme - 4 yıl önce Kocam Her Gece 5 Kere Yapardı
That's The İzdivaç - Amcadan Kaşıklı Çikulata Çikita Dansı 01:18
That's The İzdivaç - Amcadan Kaşıklı Çikulata Çikita Dansı 247 izlenme - 2 yıl önce Düğün olur, kına olur; insanın içini kıpırtadan bir şarkı org eşliğinde cami amfileri eşliğinde çalınır. Ailenin önde gelenleri dansa kalkar. Hep oturmak isteyen ya da birinin kaldırmasını bekleyen pısırıklar ısrarlara dayanayıp dansa kalkarlar. İşte Desti izdivaçda böylesine bir hava eserken bir anda sahneye kaşıklarla atılan amcamıza ve dansına alkışlar. "Haydi Maare Çukulata Çikita, Çiki Çiki Çikita"
Desti İtiraf 01:20
Desti İtiraf 293 izlenme - 2 yıl önce Yüzyılın izdivaç programı desti izdivaç'ta damat adayının annesinin canlı yayına telefonla bağlanıp pot üstüne pot kırması,çam üstüne çam çam devirmesi ve Esra Erol'un çabalarına rağmen bunun hala farkında olamaması..he teyze he tamam oğlun işsiz teyze..tamam teyze he kriz var..oğlum bak sende de zaten tam Hans tipi var..öyle ağzını oynatma, insan annesine böyle küfretmez.
İzdivaç - Gerçek Dişi Yakarış 02:20
İzdivaç - Gerçek Dişi Yakarış 253 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayına bağlanan Hatice hanımın henüz bilim adamlarının açıklayamadığı bir şekilde aynı evde 4 gelinle yaşamaktadır. Bunu duyan Kadriye hanım kulakları yırtan sesiyle kendisine cevap vermekte bir yerden sonra tren yapmakta zuhal topal'a da ayar vermektedir. Kadriye teyzenin içerdeki adam olması temennisiyle...
İzdivaçtaki Damat Adayı Şaşırttı! Her Türlü Olur... 01:30
İzdivaçtaki Damat Adayı Şaşırttı! Her Türlü Olur... 367 izlenme - 4 yıl önce Flash Tv'nin İzdivaç Programında Damat Adayından İlginç Gelin Adayı Tarifi...