Hoşgeldiniz!

Deve Videoları İzle

Suudi Arabistan Katar Develerini Sınır Dışı Etti 01:14
Suudi Arabistan Katar Develerini Sınır Dışı Etti 2.552 izlenme - 7 gün önce Suudi Arabistan diplomatik ilişkilerini kestiği Katar'a ait binlerce deveyi sınır dışı etti Develer de diplomatik ilişkilerden nasibini almış oldu.
Çekim Sırasında Sahibini Isıran Deve 02:26
Çekim Sırasında Sahibini Isıran Deve 31.554 izlenme - 4 ay önce A Haber ekibi Hatay’ın Samandağ İlçesi'ndeki bir ahırda deve çekimi yapmak istedi.Her şey normaldi ta ki deve sahibini bacağından ısırıp fırlatana kadar. İşte A Haber kamerasına yansıyan o görüntü.
Entarisi Dım Dım Yar - Deve Kuşu Edition 00:40
Entarisi Dım Dım Yar - Deve Kuşu Edition 135.983 izlenme - 4 yıl önce Devekuşundan düğün dernek filminin müziği entarisi dım dım yar eşliğinde dans şov
Erkek Arkadaşını Aşağılayan Kadın 01:59
Erkek Arkadaşını Aşağılayan Kadın 88.991 izlenme - 3 yıl önce Sarışın bayan , erkek arkadaşına zavallı gibi davranıyor ve erkek arkadaşı durumdan oldukça memnun gözüküyor . Bu dominant ilişki bizim için ilginç olsa da , onların keyfi yerinde . İyi seyirler ...
deve güreşleri 10:51
deve güreşleri 147.510 izlenme - 9 yıl önce 2007 milas deve güreşi
Toynakları Başına Dert Olan Abla 01:30
Toynakları Başına Dert Olan Abla 18.592 izlenme - 1 yıl önce Ablamız ne güzel de giyinmiş. Yumşak yumşakk. Ama ne yazık ki merkeze doğru uygulanan kuvvet deve toynağının ayan ve beyan edilmesine sebep olmuş.
Harmandalı Oynayan Deve 00:43
Harmandalı Oynayan Deve 7.529 izlenme - 2 yıl önce Deve güreşlerinde güreştirilen deve klarnet ile davulun harmandalı çalmasına dayanamayıp başlıyor oynamaya.
Deve Güreşi 01:25
Deve Güreşi 21.892 izlenme - 5 yıl önce Ayvacık Tan Güneş--------- Ayvacık Tan Jübiter
Arap Kraliyet Ailesinin Ziyafeti - Pilav Üstü Deve 01:32
Arap Kraliyet Ailesinin Ziyafeti - Pilav Üstü Deve 7.371 izlenme - 9 ay önce Yine Arap Yarımadası yine steril, temiz, medeni ve çağdaş bir ortam. Keşke tüm insanlar böyle israfa savaş açabilmiş olsa.
Deve İle Dubai'de Kız Tavlayan Adam 02:28
Deve İle Dubai'de Kız Tavlayan Adam 17.890 izlenme - 2 yıl önce Devesini kuma oturttuktan sonra amiyane tabir ile oltayı bırakıp beklemeye çekilen kahramanımızın başarılı davranışına tanıklık edeceğiz. Çektikleri bir çok eğlenceli video ile tanıdığımız 'VitalyzdTv' yer verdiği açıklamasında bir çok başarısız denemenin gerçekleştiğini ve bu şaka videosu sırasında hiç bir hayvanın zarar görmediğini bizlere sunmuş.
Cem Yılmaz Aydın'da Deve İle Karşılandı (1999) 05:22
Cem Yılmaz Aydın'da Deve İle Karşılandı (1999) 4.823 izlenme - 8 ay önce 09.02.1999 Stand-up ustası ünlü şovmen Cem Yılmaz, çıktığı Anadolu turnesinin Aydın ayağında, yörenin simgesi olan deve ve efeler tarafından karşılandı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği sanatçı, kendisini karşılayanların getirdiği devenin üzerinde küçük harflerle 'Hoşgeldin', büyük harflerle de 'Cem Yılmaz' yazısını gördüğünde, yanlış anladığını belirterek, 'Bir anda kendimi deve zannettim' diyerek espiri yaptı. KENDİMİ DEVE ZANNETTİM Tekofaks-Panasonic tarafından düzenlenen G 520 Anadolu Turnesi'nde Cem Yılmaz 'Bir tat, bir doku' adlı tek kişilik oyununu sergilemek üzere Aydın'a gelen ünlü şovmen, yine ilgi odağı oldu. Oyun öncesi Tekofaks-Panasonic Bayii'ne gelen Cem Yılmaz'ı burada bir süpriz bekliyordu. Üzerinde 'Hoşgeldin Cem Yılmaz' yazılı bir deve ve zeybek oynayan efelerin folklör gösterisi ile karşılanan sanatçı, bayide mini bir basın toplantısı yaptı. Bu sırada espirilerine devam eden ünlü şovmen, 'Üzerinde Cem Yılmaz yazılı deveyi görünce, beni deveye benzettiklerini zannettim. Meğerse yazının kenarında küçücük hoşgeldin yazısı varmış' diyerek hayranlarını güldürdü. Bu arada, Cem Yılmaz gelmeden önce, devenin kulağına küpe takarak, muziplik yapmak isteyen birkaç kişi bunda başarılı olamadı. Deve, kulağına takılmak istenen küpeleri, başını sallayarak düşürdü. DOĞAL VİAGRA İNCİR YEDİ Öte yandan, Aydın Genç İşadamları Derneği üyeleri Cem Yılmaz'a 'Doğal Viagra' olarak adlandırılan Aydın yöresinin ünlü kuruyemişi incirini hediye etti. İncir paketini açarak birkaç tanesini yiyen ünlü şovmen, 'Artık araba çekmeyeceğim. Şimdi deve ile güreşeceğim' diyerek espiriyi patlattı. Bayide bir süre kalan ve yoğun ilgi gören Cem Yılmaz, sessizce arka kapıdan çıktı. Akşam da 'Bir tat, bir doku' adlı tek kişilik oyununu sergileyen Cem Yılmaz, yaptığı esprilerle yine bol bol güldürdü.
Otoyolun Ortasında Çiftleşmeye Çalışan Develer 00:30
Otoyolun Ortasında Çiftleşmeye Çalışan Develer 616 izlenme - 4 hafta önce Ayıp gözetmeksizin yolun ortasında çiftleeşmeye çalışan umarsamaz develeri izlicez.Adres duabi
Boynu Kesik Devenin İntikamı 00:15
Boynu Kesik Devenin İntikamı 22.359 izlenme - 3 yıl önce Deve kesmeye çalışan acemi kasap, devenin hışmına uğradı. Kafadan kapsaydı karpuz gibi patlatıcaktı. Neyse ki omzundan yakaladı. Bir an ölmüşlerine kavuştuğunu düşünen kasap, deve kesmeye tövbe etti
Zootopia'dan Aşırı Gerçekçi Devlet Dairesi Sahnesi 03:41
Zootopia'dan Aşırı Gerçekçi Devlet Dairesi Sahnesi 9.452 izlenme - 1 yıl önce Zootopia isimli Animasyon filmin bir sahnesinde kahramanlarımızın işi bir devlet dairesine düşüyor. Bizlere uzak olmayan bu görüntüler yaşanıyor. Sizde animasyon filmleri seviyorsanız bu filmi kaçırmayın. Gerçekten eğlenceli ve komik bir filmdi.
deve güreşi 01:59
deve güreşi 42.488 izlenme - 9 yıl önce deve güreşi
eşek vs. deve 00:13
eşek vs. deve 43.804 izlenme - 9 yıl önce tabikide eşek kazanıyor savaşı ama nasıl ...??
Deveden Düşünce, Recep Tayyip Erdoğan'ın İzinden Gidiyoruz Demek 01:10
Deveden Düşünce, Recep Tayyip Erdoğan'ın İzinden Gidiyoruz Demek 7.019 izlenme - 1 yıl önce MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nde bu yıl 3'üncüsü yapılan Karaçulha Deve Güreşleri'nde katılımcıları selamlamak isteyen Karaçulha Belde Belediye Başkanı Ak Partili Yusuf Çaylı, deveden düştü. Tedavisinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da attan düştüğünü hatırlatan Yusuf Çaylı, "Başbakanımızın izinden gidiyoruz" dedi.
Deve Güreşi 00:31
Deve Güreşi 24.052 izlenme - 7 yıl önce deve güreşi izle
Adamın Kafasına Şaplağı İndiren Kızgın Deve 00:20
Adamın Kafasına Şaplağı İndiren Kızgın Deve 1.073 izlenme - 3 ay önce Kesilmek üzere olan kızgın deve kendisini iple yere düşürmeye çalışan adamın kafasına tekmeyi fena yapıştırdı.
Bisikletle Yarışan Deve Kuşu 01:19
Bisikletle Yarışan Deve Kuşu 6.549 izlenme - 1 yıl önce Bisikletle yarışan deve kuşu kırdı geçirdi. Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
Deve 00:11
Deve 33.104 izlenme - 11 yıl önce Sessiz deve birden delleniyor.
Kadının Elini Isıran Deve Kuşu 00:26
Kadının Elini Isıran Deve Kuşu 193 izlenme - 2 hafta önce Teksas bölgesinde bulunan doğa ve vahşi yaşam alanında otomobil içerisinden yiyecek veren kadının elini bir anda deve kuşu ısırıyor.
2008 yatağan deve güreşi 11:08
2008 yatağan deve güreşi 25.629 izlenme - 9 yıl önce 2008 yatağan deve güreşi
Dünyanın En Büyük Sahanda Yumurtası! 04:54
Dünyanın En Büyük Sahanda Yumurtası! 5.936 izlenme - 2 yıl önce Deve kuşu yumurtası ile sahanda yumurta yapmanın tarihini tekrar'dan yazan ablamız eline geçirdiği yumurtayı pişirerek dünyanın en büyük sahanda yumurtasına imzasını attığını düşünüyoruz.
Hindistan Usulü Tavada Deve Kuşu 10:31
Hindistan Usulü Tavada Deve Kuşu 2.737 izlenme - 6 ay önce Hepimizin evinde pratik bir şekilde uygulayabileceği tarifi kolay Hindistan'a ait olan tavada deve kuşu yemeğinin yapılışını izleyelim efem. İyi seyirler.
Camel Toe (Deve Tırnağı) Şakası 02:38
Camel Toe (Deve Tırnağı) Şakası 8.243 izlenme - 2 yıl önce Bir alkışlarlayaşıyorum kullanıcısıysanız size camel toe nin ne demek olduğunu açıklamama gerenk yok zaten, siz değerli arkadaşlarım ne olduğunu gayet iyi bilir. Elemanımız yoldan geçen kızlara "look at that camel toe" yani tabiri caizse "araya kaçmış" diyerek laf atıyor fekat sonrasında lafın kendilerine söylenmediğini anlayarak gülüşmeler yaşaanıyor. Sonradaki ablamız da "look familiar" yani "tanıdık geliyor" diyerek elemanları dumur ediyor. İyi seyirler
Nazilli Deve Güreşi 2012 09:59
Nazilli Deve Güreşi 2012 14.266 izlenme - 5 yıl önce
kadrinin götürdüğü yere git deve ile konuşma sahne 02:35
kadrinin götürdüğü yere git deve ile konuşma sahne 24.944 izlenme - 8 yıl önce kadrinin götürdüğü yere git deve ile konuşma sahnesi
Arap Şeyhleri ve Lawrance'in Pilav Yemesi 01:58
Arap Şeyhleri ve Lawrance'in Pilav Yemesi 5.756 izlenme - 2 yıl önce Arabistanlı Lawrance zamanı ingilizler toplamışlar arap şeyhlerini hem nasıl isyan çıkartılır akıl vermişler, hem de pilavı avuçlamalarını 100 yıl önceden çekip bir asır sonra bile adamlarla alay etmişler. Nostalji, Arap ve bol miktarda develi pilav içerir.
Deve Kuşuna Saldıran Çita Sürüsü 02:26
Deve Kuşuna Saldıran Çita Sürüsü 1.948 izlenme - 7 ay önce Deve Kuşuna Saldıran Çita Sürüsü Deve kuşuna saldıran çita sürüsünün kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.