Hoşgeldiniz!

devin

R.I.P.D. Ölümsüz Polisler Türkçe Fragman 02:45
R.I.P.D. Ölümsüz Polisler Türkçe Fragman 32.240 izlenme - 10 yıl önce R.I.P.D. ÖLÜMSÜZ POLİSLER 19 TEMMUZ'DA SİNEMALARDA!
Geriye Kalan Fragmanı 01:34
Geriye Kalan Fragmanı 17.563 izlenme - 11 yıl önce Geriye Kalan:7 yıldır evli olan Sevda'nın güzel ve düzenli dünyası kocası Cezmi'nin kendisini aynı hastanede çalışan Zühal'le aldattığını fark etmesiyle sarsılır. Cezmi'yle olan evliliği Sevda'nın hayattaki en büyük başarısıdır. Cezmi onun koruyucusu, güvencesi, sosyal ve duygusal sığınağıdır. Yalnız kalmaktan, küçük kızını babasız büyütmekten, evini ve gelecek hayallerini kaybetmekten korkar. "Öteki kadın" Zuhal ise birkaç yıl önce kocasından ayrılmış, 10 yaşında hasta bir oğlan çocuğuyla yalnız kalmıştır. Bütün yalnız kadınlar gibi yetersiz bir zaman ve enerjiyi çok fazla şey arasında paylaştırmaya, ayakta durmaya çalışır. Cezmi, Zühal'in endişeli ve yorgun hayatına beklenmedik bir heyecan, özlediği bir cinsellik ve erkeklerin sağlayabildiği türden bir güvenlik duygusu getirir. Sevda annesinin de öğü düyle, Cezmi'ye hiçbir şey sezdirmeden evindeki saat gibi düzeni sürdürmeye devam ederken, aynı ev kadını titizliğiyle Zühal'in peşine takılır. Evine bile girmeyi başararak onun günlük alışkanlıklarını, düzenini, saatlerini öğrenir. Her geçen gün Cezmi'nin kendisini bu ilişkiye biraz daha kaptırışını izler. Zuhal'in eski kocası Mustafa'nın, karısını yeniden kazanmak için geri dönüşüyle üçlü arasındaki nazik denge tamamen alt üst olacak ve şiddet yüklü bir sona sürükleneceklerdir. Vizyon tarihi: 7 Eylül 2012
Havalı Çocuğun İzin Günü 01:49
Havalı Çocuğun İzin Günü 5.391 izlenme - 6 yıl önce sizler için youtube'un derinliklerinden çıkarttığım bir maden, anlatılmaz yaşanır bir video.
Nikki Stanley - Eclipse (Offıcıal) 02:05
Nikki Stanley - Eclipse (Offıcıal) 2.429 izlenme - 5 yıl önce site ahalisinin zevkine hitap edeceğini düşündüğüm başarılı bir sporcu ablamız huzurlarınızda. cumaya daha var ön hazırlık olsun.
Ekskavatörle Eğlencenin Dibine Vuran İnsanlar 02:29
Ekskavatörle Eğlencenin Dibine Vuran İnsanlar 3.188 izlenme - 8 yıl önce Devin Super Tramp ekibinin eğlence anlayışları bizlere her geçen gün biraz daha kendilerine hayran bıraktırıyor. Eğlenmeyi gerçek anlamda bilen ekip bu defa bir adet ekskavatör ile nasıl eğlenilir bizlere gösterdi.
Hepimiz Hayallerimizin Kurbanıyız - Gönül Yarası 02:11
Hepimiz Hayallerimizin Kurbanıyız - Gönül Yarası 3.572 izlenme - 7 yıl önce Gönül Yarası filminde Nazım karakterinin kızı Piraye ile yaptığı konuşma. İyi seyirler.
Mac & Devin Go to High School Fragman 02:34
Mac & Devin Go to High School Fragman 4.284 izlenme - 9 yıl önce Mac & Devin Go to High School
Assassin's Creed Syndicate'i Gerçek Hayata Uyarlamak 03:44
Assassin's Creed Syndicate'i Gerçek Hayata Uyarlamak 2.430 izlenme - 8 yıl önce 4k teknoloji kullanılarak çekilen Assassin's Creed Syndicate oyunununun canladırıldığı harika parkur
Galgamet Film Fragmanı (1996) 01:21
Galgamet Film Fragmanı (1996) 2.692 izlenme - 8 yıl önce Prensin Babasının Ölümü Üzerine Yerine General Geçmek İster.Bir Sabah Uyanan Prens John Örtünün Altında Garip Birşey Farkeder Ondan Sonra Bunun Kitaplarda Adı Geçen Efsanevi Yaratık Galgameth Oldugunu Bulur.Bu Yaratık ****l(Burayı Sansürlemişler) Yedikçe Gelişmektedir.Ve En Sonunda Akıl Almaz Bir Büyüklüge Gelir Prens Yaratıkla Dost Olmuştur.
Guatemala Tikal'de Gezinti 02:57
Guatemala Tikal'de Gezinti 1.674 izlenme - 8 yıl önce Tikal Guatemala Maya Antik Kentinin aşırı net kalitesindeki büyüleyici görüntüleriyle başbaşa kalalım.
Karar Vermek Zor 03:54
Karar Vermek Zor 1.097 izlenme - 14 yıl önce ahmet kaya
Mad Max GoKart Paintball War 03:34
Mad Max GoKart Paintball War 856 izlenme - 4 yıl önce george miller'ın kült serisi mad max'in gokart araçları ve paintball silahlarıyla yapılan profesyonelce yapılmış bir kısa film çalışması.
Timuçin'den Cennet'e İlan-ı Aşk! - İkinci Bahar 01:21
Timuçin'den Cennet'e İlan-ı Aşk! - İkinci Bahar 1.470 izlenme - 7 yıl önce İkinci Bahar, 1998 - 2001 yılları arasında yayınlanan tv dizisidir. Başrollerinde Türkân Şoray ve Şener Şen gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi, Samatya'da çekilmiştir. Gaziantepli kebap üstadı Ali Haydar (Şener Şen) ile Hanım (Türkân Şoray) adlı işe ihtiyacı olan iki çocuklu dul bir kadının hayat mücadelesi içindeki, her türlü zorluk içinde işte ve aşkta ''İkinci Bahar''ı yaşamaya başlamalarının hikayesi. İyi seyirler...
Uçan Kaykay ile İnsanları Hayattan Soğutmak 03:26
Uçan Kaykay ile İnsanları Hayattan Soğutmak 482 izlenme - 9 yıl önce Günler geçmiyor ki Devin Graham yeni videolar çekerek bizleri hayattan soğutmasın. Bu sefer su üzerinde uçan kaykay ile bizleri PC başında terlemiş kaselerimizi başbaşa bırakıyor sevgili Alkışdaşlar...
Gölde İş Makinasıyla Eğlenmek 02:29
Gölde İş Makinasıyla Eğlenmek 85 izlenme - 9 yıl önce Devin Graham ekibinin yeni paylaştığı videoda Jonh Dere marka iş makinasıyla gölde eğlenmenin doruğuna çıkan kızlı erkekli gençleri görüyoruz. Şişme botlar ve kayaklarla suyun zevkii çıkartmaktadırlar. Gerisini izliyoruz
Renk Festivali (2013) 02:54
Renk Festivali (2013) 95 izlenme - 8 yıl önce Geçen hafta sonu yapılan festivalde dünyanın her yerinden gelinmiş ve doyasıya eğlenilmiş, uyuşturucu alkol ve sex'in olmadığı için siteye koyabileceğim bi içerik olduğunu düşündüm.