Hoşgeldiniz!

Diane Videoları İzle

The Host Türkçe Fragman 02:17
The Host Türkçe Fragman 261.665 izlenme - 4 yıl önce Dünyayı kasıp kavuran Alacakaranlık serisinin yazarı Stephanie Meyer yine aynı adlı romanından uyarlanan "The Host" bilim kurgu gerilim tarzına yeni bir solu...
Unfaithful - Fil müziği (Sadakatsiz) 03:45
Unfaithful - Fil müziği (Sadakatsiz) 105.598 izlenme - 8 yıl önce Unfaithful - Richard Gere and Diane Lane
In the Fade (Aus dem Nichts) Fragman 01:09
In the Fade (Aus dem Nichts) Fragman 64 izlenme - 7 saat önce Fatih Akın'ın 2017 Cannes Film Festivali'nde the yarışan filmi In the Fade (Aus dem Nichts) fragmanı.
Darmadağın / Disorder (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 01:33
Darmadağın / Disorder (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 5.688 izlenme - 1 yıl önce "Darmadağın" 5 Şubat 2016'da sinemalarda! Fransız asker Vincent Afganistan’daki görevinden travma sonrası stres bozukluğu rahatsızlığı ile döner. Lüks bir villada Whalid isimli işadamının karısı Jessie’yi koruması için çalışmaya başlayan Vincent, Jessie’ye karşılığı olup olmadığını çözemediği bir tutkuyla bağlanır. Whalid yurt dışına çıkınca iş adamının kirli işleri nedeniyle Vincent’ın paranoya sandığı pek çok tehlike onları bir kapana kıstıracak ve Jessie ile olan ilişkisi ani bir değişim yaşayacaktır. Cannes Film Festivali Belirli Bir Bakış Bölümü’nde yarışan ve Hitchcock filmlerine benzetilen bu psikolojik gerilim, Mustang filminin senaristlerinden yönetmen Alice Winocour’un ikinci uzun metrajı. AFI Fest'te Yönetmene Jüri Özel Ödülü'nü kazanan DARMADAĞIN’ın başrollerinde Vincent rolünü yönetmenin kendisi için yazdığı César Ödüllü oyuncu Matthias Schoenaerts ve güzel oyuncu Diane Kruger yer alıyor.
The Godfather - Final Sahnesi 05:01
The Godfather - Final Sahnesi 2.673 izlenme - 9 ay önce Godfather, Mario Puzo'nun yazdığı aynı isimli romandan uyarlanan, Francis Ford Coppola'nın yönettiği, Marlon Brando ve Al Pacino'nun başrollerini paylaştığı filmdir. Film, New York'ta yaşayan güçlü bir İtalyan mafya ailesinin hikâyesini anlatır. Corleone ailesi, Don Vito Corleone'nin başında olduğu, suça dayalı bir örgüt kurmuş olan İtalyan asıllı bir ailedir. Michael Corleone, babasının vurulması ve sonrasında ailenin en büyük kardeşi Sonny'nin öldürülmesi üzerine ailenin başına babası tarafından abisi Fredo yerine getirilir. Tek özelliği zekasıyken yavaş yavaş acımasız olmayı, güçlü olmayı ve kendine güvenmeyi öğrenen Micheal kısa bir süre sonra babasının içinde bulunup güçlendiği suç dünyasında, babasından daha acımasız, soğukkanlı ve daha güçlü; bu yüzden daha yalnız, daha mutsuz bir hale gelir. İlk filmin final sahnesi; Michael'in, aileye ihanet eden eniştesi Carlo Rizzi'yi öldürtmesi ve gittikçe acımasız, soğukkanlı bir Don'a dönüşünü göstermekte. İyi seyirler.
The Host Göçebe Fragman 4 Türkçe Altyazılı 01:46
The Host Göçebe Fragman 4 Türkçe Altyazılı 9.415 izlenme - 4 yıl önce Dünyayı kasıp kavuran Alacakaranlık serisinin yazarı Stephanie Meyer yine aynı adlı romanından uyarlanan "The Host" bilim kurgu gerilim tarzına yeni bir soluk getirmeyi planlıyor.
Ass Backwards Fragman 02:24
Ass Backwards Fragman 5.395 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde June Diane Raphael, Casey Wilson gibi isimlerin yer aldığı Ass Backwards filminin resmi fragmanı.
The Host Fragman 02:36
The Host Fragman 7.545 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Saoirse Ronan, Diane Kruger, William Hurt gibi isimlerin yer aldığı ve Alacakaranlık Serisi'nin ünlü yazarı Stephenie Meyer'in kitabından esinlenerek hazırlanan The Host filminin fragmanın.
5 Flights Up - Ruth & Alex (2014) Fragman 02:20
5 Flights Up - Ruth & Alex (2014) Fragman 2.106 izlenme - 2 yıl önce 2014 yapımı 5 Flights Up (Ruth & Alex) filminin fragmanı. Filmde Morgan Freeman ve Diane Keaton gibi iki efsane isim rol alıyor. Richard Loncraine'in yönettiği filmde Carrie Preston ve Cynthia Nixon gibi isimler de yer alıyor.
Göçebe – The Host (2013) – Klibi: Radioactive – İmagine Dragons 03:02
Göçebe – The Host (2013) – Klibi: Radioactive – İmagine Dragons 7.602 izlenme - 4 yıl önce Alacakaranlık Efsanesi’ serisinin yaratıcısı Stephenie Meyer’den yepyeni bir bilim kurgu filmi… Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie’nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe’nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie’nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie’nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared’ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie’yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar…
fur an ımaginary portrait of diane arbus 02:21
fur an ımaginary portrait of diane arbus 3.841 izlenme - 6 yıl önce ünlü fotoğrafçı diane arbus'un hayat hikayesinden esinlenilerek yapılmıştır. film 1958 yılı new york'unda geçiyor. diane arbus nicole kidman kendisini eşine ve çocuklarına adamış geleneksel bir evlilik hayatı sürdürmektedir. diane'in ailesinin desteği sayesinde ayakta duran eşi allan arbus ty burell moda ve reklam fotoğrafçısıdır diane ise ona asistanlık yapmaktadır. diane'in dikkatini çeken yeni komşusu lionel sweeney robert downey jr. aşırı kıllanma hastalığı olarak bilinen hypert
The Host Fragmanı 02:17
The Host Fragmanı 2.742 izlenme - 5 yıl önce Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar.. Vizyon Tarihi 29 Mart 2013
Jack And Diane Fragman 01:48
Jack And Diane Fragman 1.560 izlenme - 3 yıl önce Jack And Diane
Sky (2015) Fragman 01:52
Sky (2015) Fragman 572 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı Sky filminin fragmanı. Filmde Diane Kruger, Norman Reedus ve Gilles Lellouche başrolde oynuyor.
The Host Fragman 02:36
The Host Fragman 1.292 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Saoirse Ronan, Diane Kruger, William Hurt gibi isimlerin yer aldığı ve Alacakaranlık serisinin ünlü yazarı Stephenie Meyer kitabından sinemalara uyarlanan The Host filminin yayınlanan üçüncü resmi fragmanı.
Play It Again, Sam (1972) Fragman 03:12
Play It Again, Sam (1972) Fragman 413 izlenme - 2 yıl önce 1972 yapımı Yeniden Çal Sam (Play It Again, Sam) filminin fragmanı. Yönetmen: Herbert Ross Oyuncular: Diane Keaton, Jennifer Salt, Jerry Lacy, Susan Anspach, Tony Roberts, Woody Allen
Love and Death (1975) Fragman 02:31
Love and Death (1975) Fragman 78 izlenme - 6 ay önce 1975 yapımı Love and Death filminin fragmanı. Filmin başrolünde Woody Allen ve Diane Keaton'ı izliyoruz, yönetmen yine Woody Allen.
Baba - Mary Carleone'nin Vurulma Sahnesi 02:50
Baba - Mary Carleone'nin Vurulma Sahnesi 631 izlenme - 4 yıl önce The Godfather serisinin 3. filminden Mary Carleone'nin vurulma sahnesi. Don Michael Corleone artık genç değildir. Ailesini bu suç zincirinin dışına taşımak ve gençleri şiddet içeren bu yeraltına dünyasından uzaklaştırmak istemektedir. Corleone ailesinin Vatikan ile olan maddi bağlarını kontrol etmeli ve çok sevdiği kızı Mary ile yeğeni Vinnie arasındaki duygusal yakınlaşmanın da önüne geçmelidir.
Man of Steel Kamera Arkası 03:30
Man of Steel Kamera Arkası 658 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel filminin kamera arkası görüntülerinden oluşan çok özel video.
Man of Steel - Nokia Fragman 02:09
Man of Steel - Nokia Fragman 560 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel filminin Nokia isimli fragmanı.
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 01:11
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 238 izlenme - 2 yıl önce 1972 yapımı "Play It Again Sam" filminden bir sahne. Kahramanımız kız düşürme amacıyla girdiği sanat galerisinde arkadaşının da cesaretlendirmesiyle seçtiği avına doğru yaklaşır...
fur an ımaginary portrait of diane arbus fragmanı 1 02:21
fur an ımaginary portrait of diane arbus fragmanı 1 556 izlenme - 6 yıl önce ünlü fotoğrafçı diane arbus'un hayat hikayesinden esinlenilerek yapılmıştır. film 1958 yılı new york'unda geçiyor. diane arbus nicole kidman kendisini eşine ve çocuklarına adamış geleneksel bir evlilik hayatı sürdürmektedir. diane'in ailesinin desteği sayesinde ayakta duran eşi allan arbus ty burell moda ve reklam fotoğrafçısıdır diane ise ona asistanlık yapmaktadır. diane'in dikkatini çeken yeni komşusu lionel sweeney robert downey jr. aşırı kıllanma hastalığı olarak bilinen hypertrich
Man of Steel TV Fragman 3 00:32
Man of Steel TV Fragman 3 580 izlenme - 4 yıl önce Henry Cavill'in başrolünde yer aldığı ve Amy Adams, Diane Lane, Kevin Costner, Michael Shannon, Russell Crowe, Antje Traue, Ayelet Zurer, Henry Lennix, Christopher Meloni, Laurence Fishburne gibi isimlerin yer aldığı Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
The Host Türkçe Fragman 02:17
The Host Türkçe Fragman 453 izlenme - 4 yıl önce Alacakaranlık Serisinin Yazarı Stehenie Meyer'dan Ve Truman Show'un Yaratıcısı Andrew Niccol'ün Yönetmenliğinden The Host 29 Mart'ta Sinemalarda.
2013 Yılının En İyi 10 Aşk Filmleri 04:20
2013 Yılının En İyi 10 Aşk Filmleri 311 izlenme - 3 yıl önce 2013 Yılının En İyi 10 Aşk Filmleri, aşk filmleri listesi, aşk filmleri izle, sevgili flimleri, En iyi 10 aşk filmi. Lütfen youtube kanalımıza abone olunuz. ...
His Name Was Jason: 30 Years Of Friday The 13th Fragman 00:30
His Name Was Jason: 30 Years Of Friday The 13th Fragman 340 izlenme - 3 yıl önce 1980 yılında sinemalarda gösterime girdiği zaman büyük bir gişe başarısına imza atarak 30 yıl boyunca seri haline gelen ve 12 adet filmi yapılan, bununla kalmayıp kendinden sonra gelecek "slasher" tarzı filmlerin temelini oluşturan "Friday the 13th" (Türkiye'de kendisine uygun görülen adıyla "13. Cuma") hakkındaki bu belgeselde filmin yapımcısı ve yönetmeni Sean Cunningham başta olmak üzere serinin diğer yönetmenleri, oyuncuları ve Jason karakterini oluşturan aktörlerle yapılan röportajları izlerken, bu filmlerdeki kan dondurucu ölüm sahnelerinin çekim teknikleri, hileleri, özel efektleri ve makyajları konusunda da bilgi sahibi oluyoruz.
Soysuzlar Çetesi Aldo Raine Konuşma Sahnesi 02:55
Soysuzlar Çetesi Aldo Raine Konuşma Sahnesi 343 izlenme - 4 yıl önce Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir. Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar.Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.
Natalia Vodianova - Making Of Dvf Campaign 7 00:51
Natalia Vodianova - Making Of Dvf Campaign 7 187 izlenme - 6 yıl önce natalia vodianova - making of dvf campaign 7
Man of Steel - TV Fragman 00:31
Man of Steel - TV Fragman 221 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan ilk fragmanı.
John Mellencamp - Jack & Diane 04:18
John Mellencamp - Jack & Diane 23 izlenme - 6 ay önce Şarkı Sözleri: Little ditty about Jack and Diane Two American kids growin' up in the heartland Jackie gonna be a football star Diane debutante backseat of Jackie's car Suckin' on chili dogs outside the tastee freeze Diane's sittin' on Jackie's lap He's got his hand between her knees Jackie say, hey, Diane Let's run off behind a shady trees Dribble off those Bobby Brooks Let me do what I please Say a Oh yeah, life goes on Long after the thrill of livin' is gone Say a Oh yeah, life goes on Long after the thrill of livin' is gone They walk on Jackie sits back Reflects his thoughts for the moment Scratches his head And does his best James Dean Well you know, Diane We oughta run off to the city Diane says, baby You ain't missin' nuth-in Jackie, say-a Oh yeah, life goes on Long after the thrill of livin' is gone Oh yeah, I say, life goes on Long after the thrill of livin' is gone Gonna let it rock Let it roll Let the Bible Belt come And save my soul Hold on to sixteen as long as you can Changes come around real soon Make us women and men Oh yeah, life goes on Long after the thrill of livin' is gone Oh yeah, I say, life goes on Long after the thrill of livin' is gone Little ditty about Jack and Diane Two American kids done the best they can