Hoşgeldiniz!

diane

The Host Türkçe Fragman 02:17
The Host Türkçe Fragman 273.778 izlenme - 5 yıl önce Dünyayı kasıp kavuran Alacakaranlık serisinin yazarı Stephanie Meyer yine aynı adlı romanından uyarlanan "The Host" bilim kurgu gerilim tarzına yeni bir solu...
In the Fade / Paramparça (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 02:03
In the Fade / Paramparça (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 6.193 izlenme - 2 ay önce Katja, Türkiyeli bir Kürt olan kocasıyla çocuğunu Hamburg’daki bir terörist saldırıda kaybeden bir kadın. Hakkını aradığı mahkeme, zanlılardan yana tavır koyunca bütün gücüyle sarıldığı yası yavaş yavaş öfkeye dönüşmeye başlar. Hayatına dair her şeyi yaşadığı kayıpla birlikte arkasında bırakan Katja, kendi adaletini sağlamak adına yollara düşer. Paramparça, Fatih Akın’ın güçlü sinema dilinden amansız bir intikam öyküsü, düzene karşı bir başkaldırı… Almanya’daki ırkçı cinayetlerin yarattığı karanlıktan hareketle senaryosunu yazan Akın, kurbanlara adadığı filminde başkarakterini bir an bile yargılamayarak etraflı bir karakter portresi sunuyor.
Paramparça / In The Fade (Türkçe Altyazılı Teaser Fragman) 01:15
Paramparça / In The Fade (Türkçe Altyazılı Teaser Fragman) 8.430 izlenme - 7 ay önce YAKINDA SİNEMALARDA Dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan Fatih Akın’ın son filmi “Paramparça”, başrol oyuncusu Diane Kruger’a başarılı performansıyla “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü getirdi. Film, “Yabancı Dilde En İyi Film” dalında Almanya’nın Oscar adayı seçildi.
Unfaithful - Fil müziği (Sadakatsiz) 03:45
Unfaithful - Fil müziği (Sadakatsiz) 114.741 izlenme - 9 yıl önce Unfaithful - Richard Gere and Diane Lane
Davetsiz Aşk (Hampstead) Türkçe Altyazılı Fragman 01:58
Davetsiz Aşk (Hampstead) Türkçe Altyazılı Fragman 2.608 izlenme - 9 ay önce Hampstead / Davetsiz Aşk Trailer/Fragman Yönetmen: Joel Hopkins Oyuncular: Diane Keaton, Brendan Gleeson
In the Fade (Aus dem Nichts) Fragman 01:09
In the Fade (Aus dem Nichts) Fragman 2.968 izlenme - 10 ay önce Fatih Akın'ın 2017 Cannes Film Festivali'nde the yarışan filmi In the Fade (Aus dem Nichts) fragmanı.
Darmadağın / Disorder (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 01:33
Darmadağın / Disorder (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 6.116 izlenme - 2 yıl önce "Darmadağın" 5 Şubat 2016'da sinemalarda! Fransız asker Vincent Afganistan’daki görevinden travma sonrası stres bozukluğu rahatsızlığı ile döner. Lüks bir villada Whalid isimli işadamının karısı Jessie’yi koruması için çalışmaya başlayan Vincent, Jessie’ye karşılığı olup olmadığını çözemediği bir tutkuyla bağlanır. Whalid yurt dışına çıkınca iş adamının kirli işleri nedeniyle Vincent’ın paranoya sandığı pek çok tehlike onları bir kapana kıstıracak ve Jessie ile olan ilişkisi ani bir değişim yaşayacaktır. Cannes Film Festivali Belirli Bir Bakış Bölümü’nde yarışan ve Hitchcock filmlerine benzetilen bu psikolojik gerilim, Mustang filminin senaristlerinden yönetmen Alice Winocour’un ikinci uzun metrajı. AFI Fest'te Yönetmene Jüri Özel Ödülü'nü kazanan DARMADAĞIN’ın başrollerinde Vincent rolünü yönetmenin kendisi için yazdığı César Ödüllü oyuncu Matthias Schoenaerts ve güzel oyuncu Diane Kruger yer alıyor.
The Host Göçebe Fragman 4 Türkçe Altyazılı 01:46
The Host Göçebe Fragman 4 Türkçe Altyazılı 9.534 izlenme - 5 yıl önce Dünyayı kasıp kavuran Alacakaranlık serisinin yazarı Stephanie Meyer yine aynı adlı romanından uyarlanan "The Host" bilim kurgu gerilim tarzına yeni bir soluk getirmeyi planlıyor.
The Godfather - Final Sahnesi 05:01
The Godfather - Final Sahnesi 2.949 izlenme - 2 yıl önce Godfather, Mario Puzo'nun yazdığı aynı isimli romandan uyarlanan, Francis Ford Coppola'nın yönettiği, Marlon Brando ve Al Pacino'nun başrollerini paylaştığı filmdir. Film, New York'ta yaşayan güçlü bir İtalyan mafya ailesinin hikâyesini anlatır. Corleone ailesi, Don Vito Corleone'nin başında olduğu, suça dayalı bir örgüt kurmuş olan İtalyan asıllı bir ailedir. Michael Corleone, babasının vurulması ve sonrasında ailenin en büyük kardeşi Sonny'nin öldürülmesi üzerine ailenin başına babası tarafından abisi Fredo yerine getirilir. Tek özelliği zekasıyken yavaş yavaş acımasız olmayı, güçlü olmayı ve kendine güvenmeyi öğrenen Micheal kısa bir süre sonra babasının içinde bulunup güçlendiği suç dünyasında, babasından daha acımasız, soğukkanlı ve daha güçlü; bu yüzden daha yalnız, daha mutsuz bir hale gelir. İlk filmin final sahnesi; Michael'in, aileye ihanet eden eniştesi Carlo Rizzi'yi öldürtmesi ve gittikçe acımasız, soğukkanlı bir Don'a dönüşünü göstermekte. İyi seyirler.
Ass Backwards Fragman 02:24
Ass Backwards Fragman 5.615 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde June Diane Raphael, Casey Wilson gibi isimlerin yer aldığı Ass Backwards filminin resmi fragmanı.
The Host Fragman 02:36
The Host Fragman 7.609 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Saoirse Ronan, Diane Kruger, William Hurt gibi isimlerin yer aldığı ve Alacakaranlık Serisi'nin ünlü yazarı Stephenie Meyer'in kitabından esinlenerek hazırlanan The Host filminin fragmanın.
5 Flights Up - Ruth & Alex (2014) Fragman 02:20
5 Flights Up - Ruth & Alex (2014) Fragman 2.334 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı 5 Flights Up (Ruth & Alex) filminin fragmanı. Filmde Morgan Freeman ve Diane Keaton gibi iki efsane isim rol alıyor. Richard Loncraine'in yönettiği filmde Carrie Preston ve Cynthia Nixon gibi isimler de yer alıyor.
Göçebe – The Host (2013) – Klibi: Radioactive – İmagine Dragons 03:02
Göçebe – The Host (2013) – Klibi: Radioactive – İmagine Dragons 7.730 izlenme - 5 yıl önce Alacakaranlık Efsanesi’ serisinin yaratıcısı Stephenie Meyer’den yepyeni bir bilim kurgu filmi… Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie’nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe’nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie’nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie’nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared’ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie’yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar…
fur an ımaginary portrait of diane arbus 02:21
fur an ımaginary portrait of diane arbus 4.472 izlenme - 7 yıl önce ünlü fotoğrafçı diane arbus'un hayat hikayesinden esinlenilerek yapılmıştır. film 1958 yılı new york'unda geçiyor. diane arbus nicole kidman kendisini eşine ve çocuklarına adamış geleneksel bir evlilik hayatı sürdürmektedir. diane'in ailesinin desteği sayesinde ayakta duran eşi allan arbus ty burell moda ve reklam fotoğrafçısıdır diane ise ona asistanlık yapmaktadır. diane'in dikkatini çeken yeni komşusu lionel sweeney robert downey jr. aşırı kıllanma hastalığı olarak bilinen hypert
The Host Fragmanı 02:17
The Host Fragmanı 3.080 izlenme - 5 yıl önce Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar.. Vizyon Tarihi 29 Mart 2013
Jack And Diane Fragman 01:48
Jack And Diane Fragman 1.766 izlenme - 4 yıl önce Jack And Diane
Sky (2015) Fragman 01:52
Sky (2015) Fragman 701 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Sky filminin fragmanı. Filmde Diane Kruger, Norman Reedus ve Gilles Lellouche başrolde oynuyor.
Aus dem Nichts (2017) Fragman 01:09
Aus dem Nichts (2017) Fragman 276 izlenme - 10 ay önce Katja's life collapses after the death of husband and son in a bomb attack. After the time of mourning and injustice, here comes the time of revenge.
Play It Again, Sam (1972) Fragman 03:12
Play It Again, Sam (1972) Fragman 608 izlenme - 3 yıl önce 1972 yapımı Yeniden Çal Sam (Play It Again, Sam) filminin fragmanı. Yönetmen: Herbert Ross Oyuncular: Diane Keaton, Jennifer Salt, Jerry Lacy, Susan Anspach, Tony Roberts, Woody Allen
The Host Fragman 02:36
The Host Fragman 1.337 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Saoirse Ronan, Diane Kruger, William Hurt gibi isimlerin yer aldığı ve Alacakaranlık serisinin ünlü yazarı Stephenie Meyer kitabından sinemalara uyarlanan The Host filminin yayınlanan üçüncü resmi fragmanı.
Love and Death (1975) Fragman 02:31
Love and Death (1975) Fragman 214 izlenme - 1 yıl önce 1975 yapımı Love and Death filminin fragmanı. Filmin başrolünde Woody Allen ve Diane Keaton'ı izliyoruz, yönetmen yine Woody Allen.
Baba - Mary Carleone'nin Vurulma Sahnesi 02:50
Baba - Mary Carleone'nin Vurulma Sahnesi 686 izlenme - 4 yıl önce The Godfather serisinin 3. filminden Mary Carleone'nin vurulma sahnesi. Don Michael Corleone artık genç değildir. Ailesini bu suç zincirinin dışına taşımak ve gençleri şiddet içeren bu yeraltına dünyasından uzaklaştırmak istemektedir. Corleone ailesinin Vatikan ile olan maddi bağlarını kontrol etmeli ve çok sevdiği kızı Mary ile yeğeni Vinnie arasındaki duygusal yakınlaşmanın da önüne geçmelidir.
Man of Steel Kamera Arkası 03:30
Man of Steel Kamera Arkası 698 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminin kamera arkası görüntülerinden oluşan çok özel video.
Man of Steel - Nokia Fragman 02:09
Man of Steel - Nokia Fragman 571 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminin Nokia isimli fragmanı.
fur an ımaginary portrait of diane arbus fragmanı 1 02:21
fur an ımaginary portrait of diane arbus fragmanı 1 632 izlenme - 7 yıl önce ünlü fotoğrafçı diane arbus'un hayat hikayesinden esinlenilerek yapılmıştır. film 1958 yılı new york'unda geçiyor. diane arbus nicole kidman kendisini eşine ve çocuklarına adamış geleneksel bir evlilik hayatı sürdürmektedir. diane'in ailesinin desteği sayesinde ayakta duran eşi allan arbus ty burell moda ve reklam fotoğrafçısıdır diane ise ona asistanlık yapmaktadır. diane'in dikkatini çeken yeni komşusu lionel sweeney robert downey jr. aşırı kıllanma hastalığı olarak bilinen hypertrich
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 01:11
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 302 izlenme - 3 yıl önce 1972 yapımı "Play It Again Sam" filminden bir sahne. Kahramanımız kız düşürme amacıyla girdiği sanat galerisinde arkadaşının da cesaretlendirmesiyle seçtiği avına doğru yaklaşır...
His Name Was Jason: 30 Years Of Friday The 13th Fragman 00:30
His Name Was Jason: 30 Years Of Friday The 13th Fragman 435 izlenme - 4 yıl önce 1980 yılında sinemalarda gösterime girdiği zaman büyük bir gişe başarısına imza atarak 30 yıl boyunca seri haline gelen ve 12 adet filmi yapılan, bununla kalmayıp kendinden sonra gelecek "slasher" tarzı filmlerin temelini oluşturan "Friday the 13th" (Türkiye'de kendisine uygun görülen adıyla "13. Cuma") hakkındaki bu belgeselde filmin yapımcısı ve yönetmeni Sean Cunningham başta olmak üzere serinin diğer yönetmenleri, oyuncuları ve Jason karakterini oluşturan aktörlerle yapılan röportajları izlerken, bu filmlerdeki kan dondurucu ölüm sahnelerinin çekim teknikleri, hileleri, özel efektleri ve makyajları konusunda da bilgi sahibi oluyoruz.
Man of Steel TV Fragman 3 00:32
Man of Steel TV Fragman 3 603 izlenme - 5 yıl önce Henry Cavill'in başrolünde yer aldığı ve Amy Adams, Diane Lane, Kevin Costner, Michael Shannon, Russell Crowe, Antje Traue, Ayelet Zurer, Henry Lennix, Christopher Meloni, Laurence Fishburne gibi isimlerin yer aldığı Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
The Host Türkçe Fragman 02:17
The Host Türkçe Fragman 454 izlenme - 5 yıl önce Alacakaranlık Serisinin Yazarı Stehenie Meyer'dan Ve Truman Show'un Yaratıcısı Andrew Niccol'ün Yönetmenliğinden The Host 29 Mart'ta Sinemalarda.
2013 Yılının En İyi 10 Aşk Filmleri 04:20
2013 Yılının En İyi 10 Aşk Filmleri 317 izlenme - 4 yıl önce 2013 Yılının En İyi 10 Aşk Filmleri, aşk filmleri listesi, aşk filmleri izle, sevgili flimleri, En iyi 10 aşk filmi. Lütfen youtube kanalımıza abone olunuz. ...