Hoşgeldiniz!

dikizlemek

Hülya Avşar'ın Parmağı 01:13
Hülya Avşar'ın Parmağı 305.523 izlenme - 3 yıl önce Küçük yeğenim ergenliğe adım atınca bir abi olarak görevimi yerine getirmeye karar verdim. İlk olarak tecrübe kazanması için mutlaka incelenmesi gereken turk filmi kesitlerini içeren dvdden bir tane yaktım. Moralim bozuksa arada bende izlerim bu dvdyi izlemem dersem yalan söylemiş olurum. Bu fırsattan istifade siz değerli sitedaşlarımla neden paylaşmayayım diyerek size de bir kısmını izletiyorum. Hadi gene şanslısınız...
Etek Altı Sapığının Bakmakla Yetinmemesi 00:22
Etek Altı Sapığının Bakmakla Yetinmemesi 28.863 izlenme - 2 yıl önce Asansör bekleyen bir kadın sapığın tacizine uğradı. Sapık ilk önce eğilip dikizledi ama bu ona yetmedi.
Conan O'Brien ve Memeler 02:15
Conan O'Brien ve Memeler 23.877 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum'un vazgeçilmezi olan memeli, götlü videolara benden de bir katkı olsun istedim. Conan O'Brien ile Nicole Scherzinger arasında geçen göğüs muhabbetini izliyoruz.
Sekreter Dikizleme Sanatı - Hülya Avşar 03:14
Sekreter Dikizleme Sanatı - Hülya Avşar 32.295 izlenme - 3 yıl önce Cebi delik ergen gençlikle, duvarı delik iş adamının ortak noktası bir zamanlar Hülya Avşar'dı. Patronun delikten dikizleyecem diye harcadığı çabayı takdir etmeliyiz, ne de olsa dürüst ve namuslu bir işveren olmak kolay değildir, gerektiğinde duvar da delmek gerekir. Aynı film daha önce yayınlanan kesitler; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17232/mezhebi-genis-sekreter http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2694/hulya-avsar-sekreter Film Künyesi; Sekreter, 1985
Melih Gökçek: Dikizleme Diye Buna Derler 01:16
Melih Gökçek: Dikizleme Diye Buna Derler 9.530 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de Gündem Özel programına katışan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek canlı yayınla soruları yanıtladı. Chp genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili bir çok iddia ortaya attı.
Göğüslerin Arasına Gizli Kamera Yerleştirmek 01:23
Göğüslerin Arasına Gizli Kamera Yerleştirmek 11.443 izlenme - 4 yıl önce Bu seksi kadın kalçaya, popoya kamera yerleştiriliyor, da göğüslere neden yerleştirilmesin? Diye düşünmüş olacak ki, hemen küçük parmak kamera alıp yerleştirmiş göğüslerin arasına. Kaç kişinin göğüslerine bakacağını merak eden kadın atmış kendisini sokaklara.
Fake Penis Test - Sahte Penis ile Bayanların Tepkisini Ölçmek Çok komik 08:20
Fake Penis Test - Sahte Penis ile Bayanların Tepkisini Ölçmek Çok komik 2.203 izlenme - 4 yıl önce Fake Penis Test - Sahte Penis ile Bayanların Tepkisini Ölçmek Çok komik. Kadınlar da erkekler kadar sapıkmış meğersem.
Gavat Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 01:34
Gavat Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 1.614 izlenme - 3 yıl önce Rakı öyle bir merettir ki, her türlü gideri vardır. Mevki, kader, neşe, nefret hiç bir şey tanımaz. Her türlü tuzlu fıstık, bira kadar yoldaşımız olabilir. Gavatlık konusunda ihtisasını Yeşilçam'da yapan abimizden aklımızda kalacak yegane şey videonun sonunda kurduğu rakı masasıdır.
Aynı Hatunu Dikizlemek - Züğürt Ağa 00:54
Aynı Hatunu Dikizlemek - Züğürt Ağa 1.727 izlenme - 3 yıl önce Züğürt Ağa denince aklımıza ilk gelen şeylerden birisi muhakkak Şener Şen'in Babası rolünde oynayan Bahri Selin'in ''ben garı istirem'' repliğidir. Bu sahnede ise babanın ve oğulun talihsiz bir şekilde aynı garıyı istemesine şahit oluyoruz . izliyoruz efenim...
Bugün Ben Başka Topla Meşgulüm 00:38
Bugün Ben Başka Topla Meşgulüm 498 izlenme - 3 yıl önce Modern hayat toplum bireylerinin alışkanlıklarını değiştirmektedir. Türklerin at,avrat ve silah söylemi bile endüstriyel toplumla beraber değişikliğe uğramıştır. Bu başkalaşım sadece kadınlar konusunda rayından çıkmamıştır ve çıkmamalıdır. At, avrat, silahtan rakı, balık, kadına dönüşümün her yönden avantajlı olduğu su götürmez bir gerçektir.