Hoşgeldiniz!

dinozor

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı - Türkçe Fragman 02:32
Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı - Türkçe Fragman 82.015 izlenme - 13 yıl önce 1 Temmuz'da gösterime girecek filmin Haluk Bilginer ve Ali Poyrazoğlu'nun sesleriyle Türkçe dublajli fragmanı
Dinozor Taklidinin Hakkını Veren Kız 00:18
Dinozor Taklidinin Hakkını Veren Kız 10.507 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşları ile evde oturmakta olan genç kız ortam biraz neşelensin diye bir dinozor taklidi yapmış ve oldukça başarılı olmuş.
Hiç Dinozor Sesi Duydunuz mu? (Celal Şengör) 02:35
Hiç Dinozor Sesi Duydunuz mu? (Celal Şengör) 6.437 izlenme - 3 yıl önce Filmlerde hem görüntüleriyle hem de sesleriyle ürküten dinozorların gerçek seslerine yönelik yapılan araştırmaların sonuçları oldukça şaşırtıcı. Celal Şengör'de o araştırmalardan bir örnek vermiş.
Dinosaur 02:20
Dinosaur 26.941 izlenme - 11 yıl önce bundan 65 milyon yıl öncesinden ikinci zamanın son kısmı olarak adlandırılan dönemin dünyasından bir öykü anlatıyor dinozor.aladar adındaki ıguanodon türü bir dinozor daha kuluçkadayken kaçırılarak ailesinden ayırılmışve uzak bir adada lemur türü maymunlar tarafından büyütülmüştür. çok büyük bir meteor yağmurunun başlamasıyla birlikte adadaki yaşam tam anlamıyla kaosa dönüşür. bunun üzerine çareyi anakaraya göç etmekte bulan aladar ve lemur ailesinin birkaç üyesi orada göç halindeki bir dinoz
Fosilleşmiş Dinozor Yumurtası İçinde Embriyo Bulundu 01:13
Fosilleşmiş Dinozor Yumurtası İçinde Embriyo Bulundu 688 izlenme - 8 ay önce Çin’de bulunan 66 milyon yaşındaki dinozor yumurtası bilim insanlarını şaşırttı. Ancak heyecanlandıran gelişme yumurtanın yaşı değil. Yumurtasından çıkmaya hazırlanan bir dinozor embriyosunun mükemmel şekilde korunmuş halde bulunması.
Trex Kılığındaki Sahibinden Ödü Patlayan Köpek 00:22
Trex Kılığındaki Sahibinden Ödü Patlayan Köpek 2.915 izlenme - 3 yıl önce Kapının çalmasıyla kendisine yapılacak korkunç şakadan habersiz köpek hevesle kapıya gitmiş ancak pişman olmuş.
Bruce Lee Hüseyin'in Yeteneklerini Sergilemesi 00:23
Bruce Lee Hüseyin'in Yeteneklerini Sergilemesi 4.342 izlenme - 3 yıl önce Daha önce dinozor kesen adam olarak tanıdığımız Hüseyin Aktepe,yeni bir video yayınlayarak hünerlerini sergilemiş.
İnsanlara Korku Salan Dev Dinozor Robot 01:42
İnsanlara Korku Salan Dev Dinozor Robot 4.229 izlenme - 4 yıl önce Beyler bence yapılabilecek en gerçekçi dinozor robotu bu. Hem boyutu hem gerçekçiliği hemde hareketleri gayet başarılı. Sadece dişli, piston ve hidrolik sesleri sorun yaratıyor. Bi de tabi ki ayaklık olması...
T-Rex Gibi Gelen Kuş 01:42
T-Rex Gibi Gelen Kuş 2.811 izlenme - 3 yıl önce Avına koşan bir dinozor edası ile yaklaştı kameraya, bir çeşit deve kuşu imiş. Ablayı tırsıttı yalnız.
Meksika'da Bulunan Yeni  Dinozor Türü 01:29
Meksika'da Bulunan Yeni Dinozor Türü 1.430 izlenme - 2 yıl önce Meksika'nın doğusunda, Saltillo bölgesinde paleontologlar adını "Acantholipan ganzalezi" koydukları bölgeye has 85 küsür milyon yıllık otobur dinozor cinsi ve türü bulmuşlar
Ensesi Kemik Mızraklarla Kaplı Bajadasaurus Pronuspinax 02:36
Ensesi Kemik Mızraklarla Kaplı Bajadasaurus Pronuspinax 1.671 izlenme - 3 yıl önce 2010 yılında Arjantin'in Patagonya bölgesinde kalıntıları bulunup 2019'da tanıtımı yapılan 140 milyon yıl önce yaşamış olan Bajadasaurus pronuspinax'ın ense bölgesi boyları 1 metreye varan ve öne doğru bakan çift çift ok-mızrak tarzı kemik çıkıntıları ile kaplı imiş. Otobur olan Bajadasaurus'un çıkıntılarının günümüz hayvanların boynuzları gibi savunmaya yaradığı varsayılıyor.
Yapay Dinozordan Korkan Kadın 00:43
Yapay Dinozordan Korkan Kadın 2.992 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin Florida eyaletinde bulunan Universal Studios Orlando Tema Parkı'ndaki yapay dinozorla fotoğraf çektirmek isteyen kadın, yaşadığı korku ile yere düşüp eğlenceli anların yaşanmasını sağlamış.
Dinozor Dünyası -  1. Bölüm Kayıp Dünya ( BBC) 28:16
Dinozor Dünyası - 1. Bölüm Kayıp Dünya ( BBC) 4.181 izlenme - 7 yıl önce Planet Dinosaur 2011 yılı BBC yapımı belgesel serisidir. Eldeki bilimsel veriler ve fosil kayıtlarıyla zenginleştirilmiş ve gerçekten kaliteli bir ürün ortaya konmuştur. Seri altı bölümden oluşur. Seslendirme john Hurt'a aittir. İyi seyirler.
Kurban Bayramında Dinozor Kesen Adam 02:56
Kurban Bayramında Dinozor Kesen Adam 2.384 izlenme - 5 yıl önce Hüseyin isimli kişi kurban bayramı dolayısıyla küçük kardeşinin veya yeğeninin dualar eşliğinde oyuncak dinozorunu kesiyor.
Dinozora Namaz Kıldıran Çocuk 00:38
Dinozora Namaz Kıldıran Çocuk 2.732 izlenme - 5 yıl önce Babasının yanında namaza duran küçük çocuk, yanından ayırmadığı oyuncak dinozoruna da namaz kıldırıyor. İşte o sevimli görüntüler... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Melih Gökçek - Kemal Kılıçdaroğlu Düellosu 09:50
Melih Gökçek - Kemal Kılıçdaroğlu Düellosu 5.189 izlenme - 6 yıl önce Yıl 2008. 2009 yerel seçimleri öncesi yine en merak edilen şey Ankara yerel seçim sonuçlarıdır. Kemal Kılıçdaroğlu Melih Gökçek'in Ankara'daki doğalgaz sayaçları üzerinden vurgun yaptığını iddia eder ve bunu belgelerle ispatlayacağını söyler. Melih Gökçek ise elbette her zamanki gibi masumdur. Karşılıklı olarak anlaşıp canlı yayında Uğur Dündar moderatörlüğünde düello yapmayı kabul ederler ve olaylar gelişir.
Denver The Last Dinosaur - (90'lar) 02:41
Denver The Last Dinosaur - (90'lar) 3.044 izlenme - 7 yıl önce Tek kanalın olmasından dolayı, unutulmayan çizgi filmler kategorisine girmiştir. Gençlerin bulduğu koca yumurtadan, göbekli, heybetli yemyeşil sevimli bir dinozor çıkar. günümüz kurgu dünyasının o korkunç canavarımsı dinozorlarının aksine sevimli sevimlidir. Bizim sevimli dinozorun insanlarla iç içe, sosyal etkinliklerle dolu bir yaşamı vardır. Maceralara sürüklenir badireler atlatır. Bunlar tamamda ya jenerikteki şarkı. Neredeyse düğünlerde istek yapılacak kadar sevilen o şarkıyı kim unutabilir?
Sa Wardega - Dinozor Şakası 03:29
Sa Wardega - Dinozor Şakası 2.146 izlenme - 7 yıl önce Yaptığı birbirinden ilginç enteresan şaka videolarıyla tanıdığımız Sa Wardega'nın yapmış olduğu dinozor şakası
Jurassic Park Üçlemesi - En İyi Saldırı Sahneleri 1993 - 2001 09:51
Jurassic Park Üçlemesi - En İyi Saldırı Sahneleri 1993 - 2001 1.897 izlenme - 4 yıl önce Jurassic Park'ı sinemada izlemiş olanlara gelsin. Jurassic World seriside (2.film fragmanı ile), görünen o ki çok kötü değil, ama dinozorları gerçeğe yakın ilk gördüğümüz filmdir Jurassic Park (1993). Daha önce hiç böyle bir şey görmemiştik sinemada... Not : Bu arada tüm serinin ana kahramanlarından olan Raptor türü dinozorlar, aslında hindi büyüklüğünde canlılardı.
3-Boyutlu Dinozor Odası 00:53
3-Boyutlu Dinozor Odası 568 izlenme - 2 yıl önce Adam bayağı Jurassic Park fani olmalı, odasına üç boyutlu Velociraptor sürüsünü duvar dekorasyonu olarak işletmiş
Nihat Hatipoğlu'na Çaktırmadan Dinozor Demek 01:49
Nihat Hatipoğlu'na Çaktırmadan Dinozor Demek 2.032 izlenme - 7 yıl önce 27.07.2013 tarihli İftar Programında korkularını yenmeye çalışan bir ufaklığın muhtemelen farkında olmadan hocaya dinozor demesini izliyoruz efenim.
Hesaplı Dinozor Kostümü 00:15
Hesaplı Dinozor Kostümü 872 izlenme - 3 yıl önce Uzakdoğu'da bir baba, ufaklığı için boşuna maliyeti yüksek sofistike dinozor kostümü almaktansa gayet ekonomik olarak kendim imal edebilirim demiş.
Godzilla Çizgi Film Jeneriği 01:11
Godzilla Çizgi Film Jeneriği 1.759 izlenme - 7 yıl önce Kimimizin aklında kalan kimimizin aklından tamamen silinen bir çizgi film aslında. Hatırlıyorum da sinir olsam da godzilla'ya o sinsi ve çirkin düşmanlarını yenmesini zevkle izlerdim.
Velociraptor'un Brezilyalı  Kuzeni Vespersaurus 02:58
Velociraptor'un Brezilyalı Kuzeni Vespersaurus 574 izlenme - 3 yıl önce Velociraptor gibi nispeten kısa boylu bir terapod dinozor olan Vespersaurus'un kalıntıları bu yılın ortalarında bugünkü Brezilya devletinin güneyinde, Paraná eyaletinde bulunmuş. Bulunan spesimene tür adı olarak da bulunduğu yere nispeten Vespersaurus paranaensis (yani "Batılı Paranálı kertenkele") denmiş. Velociraptor'ün aksine, orta tırnağını üzerine basip yürümek için, sağ ve sol yan tırnağını ise avına veya rakibine hasar vermek için kullanırdı.
Benim Annem Bir Dinozor Fragmanı 01:57
Benim Annem Bir Dinozor Fragmanı 3.197 izlenme - 9 yıl önce 2012 ABD ve Güney Kore ortak yapımı animasyon filmi Dino Time ( Benim Annem Bir Dinozor) 'ın fragmanı. Ernie evde annesinin baskısından çok sıkılmış bir çocuktur ve bir o kadar da yaramazdır; üstelik kız kardeşi onu sürekli şikayet etmektedir. Bir gün en yakın dostu Max ile beraber Dinozor Müzesi'ne giderler ve fosil sergi alanında başlarını belaya sokarlar. Güvenlik görevlilerine yakalanırlar ve Ernie oda hapsini boylar. Max'in evine kaçmayı başarır ama iki kafadar daha büyük bir belaya bulaşırlar, zira hiç çalışmayan yumurta şeklinde bir zaman makinesinin içine girerler ve makine birden çalışır.
sevimli dinozor tatilde 02:05
sevimli dinozor tatilde 4.341 izlenme - 14 yıl önce sevimli dinozor tatilde,urmel voll in fahrt / impy’s wonderland
Jurassic Park - Raptor Tasarımı 04:35
Jurassic Park - Raptor Tasarımı 1.582 izlenme - 7 yıl önce Bir JP hayranı olarak şu videoyu izlediğimde şok olmuştum. Sizlerle de paylaşmak istedim. Belki aramızda hala dinozorların efekt olduğunu sanan arkadaşlar vardır. Onların da benim gibi çok şaşırması istiyorum. İyi seyirler.
Norton Commander 5.51 - 1998 (Nc.exe) 05:37
Norton Commander 5.51 - 1998 (Nc.exe) 1.632 izlenme - 7 yıl önce Şimdiki çift tıklamacı bilgisayar kullanıcıları bu programı bilmez, eski dinozor pc kullananlar hatırlarlar, Her ne kadar Ms-Dos komutlarına hakim olsalar da bu dinozorlar nc.exe vazgeçilmezdir, Basit kopyalama, taşıma, silme işlemlerinde bile, Windows 3.1' e tercih edilebilen hayat kolaylaştırıcı uygulamaydı. Ayrıca birçok güzel özelliği de bünyesinde barındırırdı. Default olarak mavi açılırdı. Görünüm açısından ilkel bir Windows Explorer' ı andırırdı,
Dinozor - Dinosaur - Fragman (2000) 02:20
Dinozor - Dinosaur - Fragman (2000) 1.721 izlenme - 7 yıl önce Bundan 65 milyon yıl öncesinden, İkinci Zamanın Son Kısmı olarak adlandırılan dönemin dünyasından bir öykü anlatıyor Dinozor.Aladar adındaki Iguanodon türü bir dinozor, daha kuluçkadayken kaçırılarak ailesinden ayırılmışve uzak bir adada Lemur türü maymunlar tarafından büyütülmüştür. Çok büyük bir meteor yağmurunun başlamasıyla birlikte adadaki yaşam tam anlamıyla kaosa dönüşür. Bunun üzerine çareyi anakaraya göç etmekte bulan Aladar ve Lemur ailesinin birkaç üyesi, orada göç halindeki bir dinozor grubuna katılarak güvenli bir sığınak arayışına girerler...
King Kong T-Rex'le Dövüşüyor (2005) HD 03:26
King Kong T-Rex'le Dövüşüyor (2005) HD 1.210 izlenme - 8 yıl önce King Kong, başı dertte olan Ann'i (Naomi Watts) koruyabilmek bir dinozorla, bir T-Rex'le amansız bir mücadeleye girişiyor.