Hoşgeldiniz!

disko

Gülşen - Dan Dan 03:15
Gülşen - Dan Dan 5.014.743 izlenme - 8 yıl önce Gülşen'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Bangır Bangır" albümünde yer alan "Dan Dan" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (Feat. Aleyna Tilki) 03:34
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (Feat. Aleyna Tilki) 1.120.303 izlenme - 7 yıl önce Emrah Karaduman feat Aleyna Tilki – Cevapsız Çınlama Şarkı Sözler,: Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı Emrah Karaduman'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Cevapsız Çınlama" (feat. Aleyna Tilki) isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Emrah Karaduman ft. Murat Dalkılıç - Kırk Yılda Bir Gibisin 03:38
Emrah Karaduman ft. Murat Dalkılıç - Kırk Yılda Bir Gibisin 1.141.539 izlenme - 8 yıl önce Emrah Karaduman'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Toz Duman" albümünde yer alan ve Murat Dalkılıç'ın seslendirdiği "Kırk Yılda Bir Gibisin" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de
Dj Kantik Ft. Funda - Deli Et Beni 05:02
Dj Kantik Ft. Funda - Deli Et Beni 611.838 izlenme - 9 yıl önce Original Club Mix
Coşan Seyirciyi Trolleyen Dj 00:16
Coşan Seyirciyi Trolleyen Dj 339.174 izlenme - 8 yıl önce Böyle muzip adamları her zaman sevmişimdir. Güzel bir teknik. Gösterip de vermemek ile eşdeğer.
Fatih Boğalar Feat. Ebru Keskin - Tehlikeliyim (Remix) 03:47
Fatih Boğalar Feat. Ebru Keskin - Tehlikeliyim (Remix) 122.177 izlenme - 7 yıl önce Fatih Boğalar feat. Ebru Keskin'in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Tehlikeliyim (remix)" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Özgür Yedievli Düzenleme: Toylan Kaya Yönetmen: Erdi Sevinç
Sound of Legend - Blue (Da Ba Dee) 02:36
Sound of Legend - Blue (Da Ba Dee) 82.385 izlenme - 7 yıl önce Sound of Legend'ın, Yeni Dünya Müzik etiketiyle yayınlanan "Blue (Da Ba Dee)" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Salim Alo Çakma Klip:) 04:09
Salim Alo Çakma Klip:) 75.090 izlenme - 14 yıl önce disko kralı’nda kesin yayınlanması lazım.
Yeni Nesil Şanzelize, Cafe de More 02:47
Yeni Nesil Şanzelize, Cafe de More 31.744 izlenme - 7 yıl önce Nargile, yer sofrası, belden bağlamalı süsler... Ülkemizde artan Arap turist popülasyonunda pazar payı sahibi olmak isteyen kafe işletmecileri daha önceden denenen "Disko Cafe" sektörüne yeni eklemeler yaparak piyasaya sürüyor. Devam videolarının gelmesi temennilerimizle.
Kediciğinin Striptizli Disko Dansı 02:18
Kediciğinin Striptizli Disko Dansı 4.491 izlenme - 3 yıl önce Tesadüfen bulduğum bu video da kediciğimiz zaten hafif olan elbisesinden bir de mini ceketini çıkarıyor. Disko ışıkları ve Telli Turnanın Rumcası eşliğinde Hocacığını mest ediyor.
İzlerken İnsanı Sinir Harbine Sokan Discofoot 01:28
İzlerken İnsanı Sinir Harbine Sokan Discofoot 6.979 izlenme - 5 yıl önce Yeni bir şeymiş bu. discofoot yani disko futbolu gibin bi şey. Valla ben izlerken 'bi vurun gayrı amk' gibi triplere girdim. siz gerilmediniz mi lan?
Gaziosmanpaşa Şanzelize Kafe Tanıtım Filmi 01:06
Gaziosmanpaşa Şanzelize Kafe Tanıtım Filmi 13.691 izlenme - 9 yıl önce Açtığı kafenin Gaziosmanpaşa'nın en ünlü kafelerinden biri haline gelmesine seyirci kalamayan kafe sahibi bir tanıtım filmi çekmeye karar vermiş, çekmiş üzerine lacilerini ve böyle überseksüel bir tanıtım filmi ortaya çıkmış. Dans eden çılgın kızlar,su gibi akıp giden içkiler ve ateşli kalabalık bize miamiden efendime söyleyeyim bir copacabana beach ten enstantaneler sunsada ortamdaki kadın azlığı ve tüplü monitörden winapmta ekolayzırı kurcalayan dj apo detayları heves kırmaya yetiyor. Ayrıca cafenin -2. katta oluşu, merdivenle pimapen pencereden girilişi de hayal kırıklığı, tüm bu eksiklerine rağmen Şanzelize Kafe Gaziosmanpaşa'nın en ünlü kafelerinden biri olmayı becermiş gibi görünüyor ve bence önemli olanda budur.
Garip Bir Ortam: Sessiz Disko 08:01
Garip Bir Ortam: Sessiz Disko 3.015 izlenme - 5 yıl önce Bu ne lan? marjnal olacağım diye bokunu çıkarıyorlar iyice. ortamlarda 'sessiz diskoya gittik, süper' dersin.
Ne Yaptıkları Anlaşılamayan Kadınlar 00:50
Ne Yaptıkları Anlaşılamayan Kadınlar 6.407 izlenme - 5 yıl önce Bu ne lan? Bu nasıl dans, bu nasıl zevk? (ilk dans için konuşuyorum) ''Adamlar eğleniyor amk sana ne!!'' diyene kunduram girsin.
Mekana Yalnız Gelmediğini Unutmak 00:30
Mekana Yalnız Gelmediğini Unutmak 3.154 izlenme - 4 yıl önce Disko-Bar tarzı mekana takılan eleman, içkiyi fazla kaçırınca, mekana yalnız gelmis olmadığını unutarak bir kıza flörtte fazla asılmış. Unutunca da ona hatırlatan olmuş.
Banu Alkan & Yıldırım Gencer Dansı (1986) 01:34
Banu Alkan & Yıldırım Gencer Dansı (1986) 4.746 izlenme - 9 yıl önce Zamanın Paris Hilton u Banu Alkan iş adamı sevgilisi ile gece kulübünde. Banu hanım işin piri kaptırmış gidiyor. Sevgili ise kendisini alkışlamakla yetiniyor.
Rus Liselilerin Çılgın Okul Balosu 02:20
Rus Liselilerin Çılgın Okul Balosu 6.824 izlenme - 9 yıl önce Tam bizim liselilerden çektiğimiz nedir arkadaş diye evde kendi kendime söylenirken bunu buldum ve bir nebze de olsa bizim ergenlere şükrettim. Bu nedir arkadaş, ruslar iyice zıvanadan çıkıp dünyayı ele geçirmeden üçer beşer tane alıp evlenmek lazım. Kendi milletiyle üreyince böyle sonuçlar oluyor. iyi seyirler dikkat: çılgın dans figürleri ve kıyafetleri içerir.
Okan Bayülgen ve Yeşim Salkım : Serdar Ortaç Tartışması 13:05
Okan Bayülgen ve Yeşim Salkım : Serdar Ortaç Tartışması 3.880 izlenme - 5 yıl önce okan bayülgen in disko kralı programında yeşim salkım'ın serdar ortaç üzerinden başlattığı tartışma.
Osman Kılıç  Diskooo 01:00
Osman Kılıç Diskooo 1.717 izlenme - 9 yıl önce Osman Kılıç Diskooo
Aşagı Sögütlü Disko Barr... 02:29
Aşagı Sögütlü Disko Barr... 2.449 izlenme - 9 yıl önce Aşagı Sögütlü Disko Barr...
Müslüman İşi Helal Disko 02:48
Müslüman İşi Helal Disko 2.239 izlenme - 9 yıl önce İranlılar disco anlayışını baştan aşağı yeniden tasarladı ve işte karşınızda 'Helal Disco'!!! Alkol, uyuşturucu ve kadın olmadan da doyasıya eğlenmek artık mümkün. Nasıl da ritme kendilerini kaptırıp delicesine eğleniyorlar.
Kamyonet Kasasını Diskoya Çeviren Yurdum İnsanı 00:40
Kamyonet Kasasını Diskoya Çeviren Yurdum İnsanı 827 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da kamyonetin kasasını adeta diskoya çeviren bir grup genç, seyir halinde dans edip eğlendi. Gençlerin bu eğlencesi kimi vatandaşı gülümsetirken kimileri ise trafiği tehlikeye atan eyleme tepki gösterdi. Eğlenmeyi sürdüren gençler ise bir süre sonra gözden kayboldu.
Çılgın Dans İlacı - Müjde Ar ve Ferhan Şensoy 01:29
Çılgın Dans İlacı - Müjde Ar ve Ferhan Şensoy 3.943 izlenme - 8 yıl önce Şimdiye dek içkiye ilaç atanı da çok gördük ilacı da çok gördük lakin böyle bir ilacı ilk keşfimiz. Zira ilaç anında etkisini göstermekte ve de çılgın ata ata dans etmenin en hızlı formülüdür sanırım. Neyse Müjde Ar ve Ferhan Şensoy'u izliyoruz 1977 yapımı filmimizden.
80'li Yıllara Ait Disko Görüntüleri 08:38
80'li Yıllara Ait Disko Görüntüleri 2.428 izlenme - 5 yıl önce 80'li yıllarda gece hayatında "dansa gitmek" veya "eğlenceye çıkmak" gibi kavramlar kullanılıyordu. Daha sonra bu kavram değişerek "disko" olarak yerini aldı. 80'li yıllara ait bir diskoda dans figürlerini gösteren gençleri izliyoruz.
Çorumlu Patlayan Genç (Martin Garrix) 03:21
Çorumlu Patlayan Genç (Martin Garrix) 2.498 izlenme - 9 yıl önce Herşey 1:00 dan sonra başlıyor arkadaşımız şarkının slow olduğu yerde oynayamıyormuş gibi yapsada bombayı 1:39 da kendini patlatıp imha ederek patlatıyor 2:58 deki patlamasında ise 400 volt sanayi elektriği içinden geçermişcesine dans ediyor
Mighty Beanz Disko Savaşı 02:30
Mighty Beanz Disko Savaşı 1.682 izlenme - 11 yıl önce mighty beanz disko savaşı
Disko Disko Pakistani - Çiftleşme Dansı 05:00
Disko Disko Pakistani - Çiftleşme Dansı 3.141 izlenme - 9 yıl önce Şanzelize Cafe'yi kıskandıran ortamıyla Pakistan gecelerinden bir kesit. Rakiplerini ekarte eden erkek bireyin dişiyle yaptığı çiftleşme dansını izliyoruz efem.
Çılgınca Zevk Veren Disko Müzikleri Seven Kadın 01:07
Çılgınca Zevk Veren Disko Müzikleri Seven Kadın 2.125 izlenme - 8 yıl önce Hakkı Bulut' un 'Seven Kıskanır' (1986) filminden süper bir kesit. Çılgınca zevk veren müzikleri seven kadın bir yana Hakkı abimizin ileri sürüş teknikleri diğer yana.
Akşama Kom Disko Cintonik Var (Uzun Versiyon) 04:23
Akşama Kom Disko Cintonik Var (Uzun Versiyon) 2.392 izlenme - 9 yıl önce İlkokul yıllarımdan beri ne zaman biri "smile please" dese "ismail değil bacım mevlüt" şeklindeki o iğrenç espriyi yapmama sebep olan filmdir.Başrollerini İbrahim Tatlıses ve Yaprak Özdemiroğlu 'nun oynadığı, 1982 yapımı Alişan isimli filmden İbo ve inşaat tayfasının ileri beceri gerektiren turist tavlama taktiklerine tanık olacağız. Filmin fragmanı için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/93698/alisan-ibrahim-tatlises-yaprak-ozdemiroglu-fragman-1982 Daha önce sitemizde yayınlanan kısa versiyonu için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/51957/aksama-kom-disko-cintonik-var
John Carpenter - The End (İlaçlı Gazoz Müziği) 06:43
John Carpenter - The End (İlaçlı Gazoz Müziği) 2.773 izlenme - 8 yıl önce Yeşilçam'da özellikle disko aleminde sıklıkla duyduğumuz birçok müziğin sahibi 1948 Newyork doğumlu John Carpenter'dır. Yönetmenlik, senaryo yazarlığı, editörlük, kompizatörlük gibi bir çok alanda başarıya imza atmış John Carpenter için aslında yönetmenlik her zaman ön planda olmuştur. Çevirdiği filmlerde başlarda bilim kurgu ağırlıklı olmasına rağmen sonradan müziklerinden de anlaşıldığı gibi favorisi olan korku filmleri alanına doğru bir yönelim olmuştur. Fakat müzik profesörü bir babanın genlerini taşıdığı için film soundtrack'lari günümüzde bazen filmlerinden daha çok hatırlanmaktadır (Birçok kişi bu adamın filmlerinde hangi dj yaptı bu şarkıları diye sorar durur, oysa ta kendisidir). Sizlere yolladığım Türkiye'de en çok sevilen parçası olduğunu düşündüğüm bu eserin orjinal hali ise 1976 yılında çevirdiği Assault on Precinct 13 ( The End ) filminde ilk kez kullanmıştır (Oldukça farklı versiyonları mevcuttur, hatta ilerleyen dönemlerde koto gibi bir çok dj'ye yeni coverlar yaparken bu tınılar üzerinden farklı parçalarda destek olmuştur). Şu anki dinleyeceğiniz ise kendisine ait "The End Disco Full Version" dur. Not: Filmlerine parça parça bakmış olsamda, yıllardır hemen her soundtrack'ini defalarca dinledim. İngilizcem 5 lik sistemde hoca kıyağıyla 2 olmasına rağmen farklı filmlerde olsa da aynı duyguları banada yaşattığı için burdan John abiye alkışlarımı yolluyorum. Ses hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/346/john-carpenter-the-end-ilacli-gazozlarin-muzigi