Hoşgeldiniz!

diyarbakır

Diyarbakır’da Yerin Beşik Gibi Sallandığı Anlar 01:13
Diyarbakır’da Yerin Beşik Gibi Sallandığı Anlar 183.994 izlenme - 7 ay önce Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremden etkilenen Diyarbakır’da beşik gibi sallanan yerin ürperten görüntüleri ortaya çıktı. Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen 11 ilden biri olan Diyarbakır’da 7 bina çöktü. Yıkıcı deprem sonrası cep telefonu mağazasında ve avize satış mağazasında, 60 saniye boyunca yerin beşik gibi sallandığı tüyler ürperten görüntüler ortaya çıktı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Öte yandan, Diyarbakır’da yıkılan 7 apartmandan 6’sında toplam 417 kişinin cansız bedenine ulaşılmıştı.
Apartmanın Çökme Anı Kameralara Yansıdı: Çöken Beton Blok Aracı Yuttu 01:26
Apartmanın Çökme Anı Kameralara Yansıdı: Çöken Beton Blok Aracı Yuttu 4.664 izlenme - 7 ay önce Diyarbakır’da iddiaya göre, imarı 5 kat olan ve sonrasında 5 katta kaçak yapılan 10 katlı Sözel Apartmanı’nın çökme anı kameralara yansıdı. Güvenlik görevlisi ise o anları anlattı. Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen 11 şehirden biri olan Diyarbakır’da da 7 apartman yerle bir oldu. Yıkılan apartmanlardan Yenişehir ilçesindeki Sözel Apartmanı’nın çökme anı güvenlik kameralarına yansıdı. İddiaya göre, ruhsatında 5 katlı olarak görülen ve 5 katta kaçak yapım sonrası 10 kata çıkartılan Sözel Apartmanı’nın müteahhidi de yıkılan apartmanında ailesiyle birlikte enkaz altında kalarak hayatını kaybetti. "Şimşek çakar gibi aydınlandı" Deprem sırasında şimşek çakar gibi göğün aydınlandığını söyleyen güvenlik görevlisi Mustafa Çetinkaya, her tarafın aniden toz altında kaldığını belirtti. Çetinkaya, "Depremden önce şimşek çakar gibi büyük bir aydınlanma oldu. Ardından sarsınca kulübeden koşup dışarı kaçmaya çalıştım. Sonra yanımızdaki 10 katlı bina olduğu gibi yıkıldı, burada bulunan araç vardı üzerine düştü. Toz duman kalktı, her taraf kıyamet oldu. Bildiğimiz kadarıyla buranın ruhsatı 5 katlıydı, sonradan müteahhidi 5 katta kaçak yapmış, 10 kata çıkartmış. Kolonlar kaldırmayınca çökmüş, zaten müteahhidi de burada 1. katta ailesiyle birlikte enkaz altında kalmış" dedi.
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 04:52
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 61.435 izlenme - 7 yıl önce Erkek kuaföründe yüz ve yanak ağdası yaptıran Diyarbakırlı gencin yaşadığı ızdırap dolu dakikaları izliyoruz.
Beyaz Show'a Diyarbakırdan Bağlanan Öğretmenin İsyanı 03:23
Beyaz Show'a Diyarbakırdan Bağlanan Öğretmenin İsyanı 26.026 izlenme - 8 yıl önce Diyarbakırda öğretmenlik yapan bayan arkadaşın Beyaz Show'a bağlanıp isyanını dile getirmesi.
diyarbakır olimpiyatları 00:19
diyarbakır olimpiyatları 74.299 izlenme - 17 yıl önce süper bi atlayış
Sur'da Köşeye Sıkışan Teröristlerin Teslim Olma Ânı 02:33
Sur'da Köşeye Sıkışan Teröristlerin Teslim Olma Ânı 37.771 izlenme - 8 yıl önce Bölücü terör örgütüne yönelik operasyonların devam ettiği Diyarbakır’ın Sur ilçesinde 3 terörist teslim oldu.
Depremden Kaçarken Kalça Kemiğini Kırdı...O Anlar Kameralara Yansıdı 00:24
Depremden Kaçarken Kalça Kemiğini Kırdı...O Anlar Kameralara Yansıdı 1.665 izlenme - 7 ay önce Diyarbakır bir kişi deprem sırasında korkup kaçtı, merdivenlerden yuvarlanarak kalça kemiğini kırdı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Fırat Mahallesinde bulunan bir sitede, Kahramanmaraş merkezli deprem sırasında panikleyerek merdivenlerden kaçan bir kişi ayağı kayarak yuvarlanıp yere düştü. Acılar içerisinde kıvranan şahıs çevredekilerin haber vermesiyle sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Kalça kemiğini kıran şahıs tedavi altına alındı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
HDP Diyarbakır Mitingi Patlama Anı 01:06
HDP Diyarbakır Mitingi Patlama Anı 21.110 izlenme - 8 yıl önce HDP'nin Diyarbakır mitinginde patlama oldu. Patlama yeri trafo galiba, orası patlamış olabilir. Neden tam olarak bilinmiyor. Yaralananlar var. Miting iptal edildi. Ambulanslar sevkediliyor.
Diyarbakır’da Yıldırım Anayola Düştü 00:26
Diyarbakır’da Yıldırım Anayola Düştü 1.339 izlenme - 6 ay önce Diyarbakır’da sağanakla birlikte Kayapanır ilçesinde yolun ortasına yıldırım düştü. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarısının ardından Diyarbakır’da sağanak öğle saatlerinde etkili oldu. Cadde ve sokaklar kısa sürede yağmur suyuyla kaplanırken, vatandaşlardan kimisi tedbirini alıp şemsiye ile dışarı çıktı, kimisi saçakların altına sığındı. Kentte öğlen saatlerinde başlayan sağanağa hazırlıksız yakalanan trafikteki sürücüler ise ilerlemekte güçlük çekti. Bazı araçlar alt geçitlerde ve ana yollarda mahsur kaldı. Merkez Kayapınar ilçesi 75 Metrelik Yol üzerindeki Mahabat Bulvarı’nda ise bir vatandaş, evinin balkonundan sağanağı çekerken yolun ortasına yıldırım düştü. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
Alparslan Türkeş - Mhp'nin 1995 Diyarbakır Mitingi 01:26
Alparslan Türkeş - Mhp'nin 1995 Diyarbakır Mitingi 24.194 izlenme - 10 yıl önce Türkeş, Dağkapı Meydanı'nda Bir Kamyon Kasası Üzerinde Halka Seslenirken, Yüzlerce Özel Harekat Timi Polis, Kalaşnikof Tüfekli Koruma Görevi Yapmıştı. Mhp'ni...
Diyarbakır Bağlar Halay 2 02:04
Diyarbakır Bağlar Halay 2 24.509 izlenme - 10 yıl önce Diyarbakır Bağlar Halay 2
taklacı güvercin ( mersin - yavuz baba ) ( cülük ) 00:24
taklacı güvercin ( mersin - yavuz baba ) ( cülük ) 48.960 izlenme - 15 yıl önce emin usta
Diyarbakır Şiiri Cıgaramın Dumanısın 02:49
Diyarbakır Şiiri Cıgaramın Dumanısın 17.764 izlenme - 11 yıl önce diyarbakır şiiri cıgaramın dumanısın
'Burası Kürdistan' Diyen Yaşlı Kadına Polisin Tepkisi 01:06
'Burası Kürdistan' Diyen Yaşlı Kadına Polisin Tepkisi 22.753 izlenme - 8 yıl önce Diyarbakır'da bir kadının "Burası Kürdistan ne istiyorsunuz?" sözlerine polis, "Ne Kürdistan'ı burası Türkiye" şeklinde cevap verdi.
Tahir Elçi Saldırısından Yeni Görüntüler 01:03
Tahir Elçi Saldırısından Yeni Görüntüler 17.265 izlenme - 8 yıl önce 2 Polisimizin şehit edilmesi ve Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürülmesi olayında yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntüler sizlerle...
Seçmelerde Elenen Sporcusuna Tokat Atan Antrenör 00:14
Seçmelerde Elenen Sporcusuna Tokat Atan Antrenör 1.688 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı'nda bir gence yapılanlar Türkiye'yi ayağa kaldırdı. . Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu genç kıza tokat attı
Diyarbakır,hani 09:31
Diyarbakır,hani 18.633 izlenme - 15 yıl önce diyarbakırın şirin İlçesi haninin tanıtım resimleri
Figen Yüksekdağ'ın Kafasına Kapsül İsabet Etmesi 02:38
Figen Yüksekdağ'ın Kafasına Kapsül İsabet Etmesi 15.512 izlenme - 8 yıl önce Diyarbakır Silvan'da izinsiz yapılan yürüyüşe müdahale eden polisin attığı biber gazı HDP'li Figen Yüksekdağ'a isabet etti.
Batman  Avare  Oyunu 04:35
Batman Avare Oyunu 13.719 izlenme - 14 yıl önce batman gençleri
Derdo Diyarbakır Çoçuğu 04:33
Derdo Diyarbakır Çoçuğu 15.936 izlenme - 14 yıl önce diyarbakırlıstayla_-_21hotmailcomhamza
Eylemcinin İsteğini Kırmayan TOMA 00:25
Eylemcinin İsteğini Kırmayan TOMA 4.445 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne kayyum atanmasını protesto eden eylemcilerden biri TOMA ya kafa tutmuş ve gereken cevabı almış.
diyarbakır halay ceken cocuk 02:29
diyarbakır halay ceken cocuk 13.388 izlenme - 12 yıl önce diyarbakır halay ceken cocuk
has diyarbakır seyahat 05:44
has diyarbakır seyahat 12.633 izlenme - 14 yıl önce diyarbakırın gurur firması
3.5 Liraya Cips mi Olur Deyip Kasiyere Saldıran Adam 00:59
3.5 Liraya Cips mi Olur Deyip Kasiyere Saldıran Adam 6.846 izlenme - 5 yıl önce Diyarbakır'da bulunan bir petrol istasyonuna gelen bir adam cips fiyatının yüksek olduğu iddiası ile kasiyere saldırdı. Kendisini avukat olarak tanıtıp adının M.A. olduğunu söyleyen kişi "Bir cips nasıl 3.5 lira olur" diyerek, fiyata tepki gösterdi. Tepkinin ardından kasiyerin "Ben burada çalışanım, fiyat bu" demesi üzerine ise tartışma başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine ise "Ben avukatım senin adın ne? Sana tebligat göndereceğim" diyen şahıs kasiyere saldırdı.
Diyarbakır'da Görüntülenen Leopar 00:51
Diyarbakır'da Görüntülenen Leopar 4.036 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır'ın Çınar ilçe kırsalında daha önce 3 yavrusu görülen leopar, köylüler tarafından ilk kez görüntülenmiş.
İngilizce Bilen Köy - Diyarbakır/Alçık 01:33
İngilizce Bilen Köy - Diyarbakır/Alçık 3.444 izlenme - 5 yıl önce Diyarbakır'ın Alçık köyünde petrol arama şirketlerinin faaliyet göstermesi ile köy halkının İngilizce öğrenmesi ve köy sakinleri ile konu hakkında gerçekleştirilen röportajlar.
Hırsızlıkta Level Atlayan Tırnakçılar 07:44
Hırsızlıkta Level Atlayan Tırnakçılar 7.322 izlenme - 6 yıl önce Diyarbakırda soygun yapan tırnakcı çingeneler kendi geliştirdikleri hırsızlık tekniğiyle kafa karıştırıp kasiyeri uyutuyolar
Diyarbakır’da Yaşanan Depremde Bir Binanın Yıkılma Anı 00:07
Diyarbakır’da Yaşanan Depremde Bir Binanın Yıkılma Anı 543 izlenme - 8 ay önce Diyarbakır’da yaşanan dprem’de bir binanın yıkılma anı kameraya böyle yansıdı. Bina saniyeler içinde yerle bir olmuş.
Diyarbekir'den Mükemmel Bir Atlayış! 00:19
Diyarbekir'den Mükemmel Bir Atlayış! 18.229 izlenme - 16 yıl önce ulusal dalgıçlık olimpiyatlarına, güzel şehrimiz diyarbekir'e hoşgeldiniz :)
Diyarbakır'daki Askeri Birlikte Pkk Marşları Söyleyen Askerler 11:52
Diyarbakır'daki Askeri Birlikte Pkk Marşları Söyleyen Askerler 10.088 izlenme - 9 yıl önce Biz bayrak askeri birlikten nasıl indirilir konusunu tartışırken gözden kaçan bir nokta... Bahçeli'ye ithafen; o birlikte bir helal süt emmiş, vatanını milletini seven adam bulunmuyormuş. Şimdi çıkıp diyebilirsiniz bunun neresi Pkk marşı sadece kürtçe türkü söylüyorlar. Ben kürtçe bilmiyorum ama o aralardaki "kürdistan" kelimesini çıkarabiliyorum. Onu da geçtim direkt sona sararsanız "her biji" seslerini duyabilirsiniz.