Hoşgeldiniz!

dokuma

Feretiko Dokuma 02:16
Feretiko Dokuma 5.792 izlenme - 9 yıl önce Rize Bezi Feretiko Dokuması
Çulfalık Dokuma 01:50
Çulfalık Dokuma 4.267 izlenme - 10 yıl önce tekeli haber tv
dornier dokuma makinesi tekstil 01:29
dornier dokuma makinesi tekstil 4.385 izlenme - 11 yıl önce dornier dokuma makinesi
Köyden Çıkan Nişantaşı Markası 04:27
Köyden Çıkan Nişantaşı Markası 4.502 izlenme - 6 yıl önce İzlediği belgeselde köyde bir kadının dokuduğu çaput kilimleri gördü, yollara düştü, aklına gelen fikir yok olmaya yüz tutan kültürü bir markaya dönüştürdü. Boğaziçi Üniversiteli 22 yaşındaki Yasin Sert ve Balıkesir'in Sarıbeyler köyünden 71 yaşındaki Faize Yoldaş'la tanışın.
kilim dokuma 12:32
kilim dokuma 2.490 izlenme - 10 yıl önce kilim dokuma
Foto Halı Nedir? 04:48
Foto Halı Nedir? 4.861 izlenme - 13 yıl önce yeni bir ürün öğrenelim...
Jakarli Dokuma Makinasi 01:30
Jakarli Dokuma Makinasi 1.355 izlenme - 8 yıl önce Firmamız; merkezi Bursa'da faaliyet göstermekte olup, yaklaşık 6 yıldır Çin'den makine ve makine yedek parçaları ithal ederek, satış gerçekleştirmektedir. Firmamız, Çin'de bulunan makine üretici firmaların Türkiye satış mümessili olarak faaliyet göstermekte olup, satışını yapmış olduğu ürünlerde servis ve garanti hizmeti sunmaktadır. Firmamız bünyesinde satışı gerçekleştirilen makine ve makine yedek parçaları ; * Püskül (Saçak) Makinası (Uzakdoğu Menşei ve Fabotex) * Püskül (Saçak) Makinası Lastik-Silgi (Lafer, Fabotex ve Uzakdoğu Menşei) * Püskül (Saçak) Makinası İğne (Fabotex ve Uzakdoğu Menşei) * Two For One İp Büküm Makinası * Open End İplik Makinası * Jakar * M4 - M5 - M6 Modül * M4 - M5 - M6 Palanga * Dokuma Makinası (Smith tezgah muadili) * Dokuma Makinası Yedek Parça * Pik Pik Kutusu (Wamatex 404 - 1001) * Takin (Orta ve Kenar Örücü) - Somet (Alpha, Excel, Thema, Master) - Wamatex (401, 1001, Leonardo vd.) - Picanol - Pignone - Dornier * Yuvarlak Örgü Makinası * Laminasyon Makinası Firmamız, yurtiçi ve yurtdışı satış gerçekleştirmektedir. Firmamızın mümessilliğini yaparak satışını gerçekleştirmiş olduğu makine ve makine yedek parçalarının haricinde, müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı makine ve makine yedek parça tedariği de firmamız bünyesinde sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçiniz.
el dokuma sanatı 03:15
el dokuma sanatı 2.048 izlenme - 12 yıl önce el dokuma işleri eski tezgahlarda böyle yapılıyordu
mert dokuma olukbaşı köyü bozdoğan aydın 03:07
mert dokuma olukbaşı köyü bozdoğan aydın 1.605 izlenme - 12 yıl önce http//mertdokuma09.tr.gg
Niloya - Halı Dokuma Şarkısı 00:59
Niloya - Halı Dokuma Şarkısı 349 izlenme - 5 yıl önce Niloya - Halı Dokuma Şarkısı İşte ben de Halı dokuyorum Bu desenler Benim hayallerim Artık ben de Halı dokuyorum Bu desenler Benim sevdiklerim Annemin de bir halısı varmış Dileğini desenlerle yazmış Annemin de hayalleri varmış Düşlerini sırlarını yazmış İşte ben de Halı dokuyorum Bu desenler Benim hayallerim
Kıl Çadır - Yörük Çadırı - Kıl Çadır - Otağ Çadırı Yapılışı 14:27
Kıl Çadır - Yörük Çadırı - Kıl Çadır - Otağ Çadırı Yapılışı 585 izlenme - 8 yıl önce Kıl Çadır -Yörük Çadırı - Kıl Çadırlar - Otağ Çadırları Yapılışı. Çok eskilerde kıl çadırın nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. Hala bu yöntemler kullanılıyor onu da belir. Kıl çadır fiyatları, kıl çadırlar kıldan çadırlar, türkmen çadırı. daha fazlası için www.osmanliyorukcadiri.com
Barış Manço ile Dere Tepe Türkiye (Isparta - 1989) 11:19
Barış Manço ile Dere Tepe Türkiye (Isparta - 1989) 290 izlenme - 7 yıl önce Barış Manço'nun 7'den 77'ye programının ufak bir bölümü olan ''Dere Tepe Türkiye'' programının Isparta bölümünü izleyeceksiniz. Barış Abi, bu seferki durağı Isparta'da Eğirdir Gölünü, Isparta elmasını ve nice güzelliği bizlere tanıtıyor, Isparta halılarıyla ilgili işin ustasıyla ufak bir sohbet gerçekleştiriyor. 1989 yılının Ispartasını Barış Abinin muhteşem üslubu ile izliyoruz.