Hoşgeldiniz!

Domuz Avı

Domuz Avı 13:22
Domuz Avı 149.450 izlenme - 9 yıl önce Domuz Avı
domuz avı 01:18
domuz avı 66.583 izlenme - 11 yıl önce domuz avı...
belgesel aslanın domuz avı 01:24
belgesel aslanın domuz avı 69.127 izlenme - 11 yıl önce
doginnkennel’s dogo argentinos 01:54
doginnkennel’s dogo argentinos 110.478 izlenme - 14 yıl önce dogo argentino & giant schnauzer
Kangal Domuz Avında 05:19
Kangal Domuz Avında 16.467 izlenme - 7 yıl önce Domuz, avlanması en çok dikkat isteyen ve zor olan hayvanlar arasındadır. Keskin duyulara sahip olması, yeni başlayan avcılara zor anlar yaşatır. Ürkmemesine rağmen, avcıların işini zorlaştıracak derecede dikkatlidirler. Görüş alanındaki bütün hareketleri anında algılayan domuzlar, farklı renkleri algılayamazlar. Bu durum da domuz avcılarına büyük kolaylık sağlar. O nedenle domuz avına çıkan kişilerin giymiş olduğu kıyafetlerin kamuflajlı olmasına gerek yoktur. Giysilerinizin üzerinde ışığı yansıtan bir takı ya da aksesuar olmamasına dikkat edin. Domuz avı teknikleri hakkında bilgi sahibi olmanız, avınızı daha kolay sürede elde etmenizi sağlar. Domuz avı sırasında avcılar çok sessiz olmalıdırlar. Hareket etmeniz bile domuz tarafından 300-400 metre uzaktan algılanabilir. Çünkü domuzların ses algıları çok iyidir ve uzaklardaki sesleri bile rahatça algılayabilirler. Ses yapmayan giysiler giymeniz de sizin lehinize olacaktır. Av sırasında giysilerin parfüm ve benzeri kokuları barındırmaması gerekir. Ava çıkmadan önce av kıyafetlerinizi havalandırmanız ve av sırasında giymeniz avantajlı bir durumdur. Açık alanda, gece ve gündüz ürkmeden ormanda dolaşan domuzlar, gündüzleri genellikle gölgelerde gezinmeyi tercih ederler. Karşıdan rüzgar gelen bir yerde avınızı beklemeniz, domuzun kokunuzdan sizi fark etmemesini sağlar. Domuz avı esnasında tüfeğinizin yağlı kalmamasına dikkat edin. Domuzlar toz dumanına neden olacağından, tüfeğinizdeki yağ aşırı tozlanmaya neden olabilir. Domuz avına çıkmadan önce fişekleri de kontrol etmenizi öneririz. Fişeklerde yeşerme varsa, bunları kalın bir bezle silerek av hazırlığı yapmanızı öneririz.
domuz avi kastamonu 01:11
domuz avi kastamonu 31.039 izlenme - 14 yıl önce hüseyİn karanin köpegİ
Osmanlı Yayı İle Domuz Avı 00:47
Osmanlı Yayı İle Domuz Avı 18.193 izlenme - 7 yıl önce Yaban domuzu avı 3 şekilde yapılır. Bunlardan birincisi bek avı, ikincisi sürek avı, diğeri ise iz sürerek yapılan arama-tarama avıdır. Yaban domuzu avında 7x57mm üzeri yivli tüfekler ve 20numara ve üzeri yivsiz tüfekler kullanılabilir. Yivli tüfek katagorisinde yabandomuzu avı için en iyilerden birisi 9.3 x 62 mm mauser çaptır. Yivsiz tüfek kullanılacaksa 12 numara olması tercih edilmelidir. Bu tüfeklerde kullanılacak olan mühimmat, özellikle gece beklerinde ve sıklıklarda yapılan avlarda ikinci bir atışa imkan kalmayabileceği düşüncesiyle; a) Bek avında, ağır şarjlı tek kurşun doluları ve yivli tüfeklerde 170 grain ve üzeri, yabandomuzu gibi sağlam, dirençli bir hayvanı tesirsiz kılacak özelliklerde olan çekirdekler, b) Diğer avlanma yöntemlerinde ise yine tek kurşun tabir edilen çeşitli firmaların yivsiz tüfek mühimmatları ve yivlilerde minumum 150 grain yaban domuzu için yeterli biçimlerde çekirdekler.( Yivli tüf
Cs:go Tadında Domuz Avı 01:11
Cs:go Tadında Domuz Avı 14.887 izlenme - 5 yıl önce Adam domuz avında son noktaya gelmiş. Fps kamera ile domuzla karşı karşıya iken son anda paçayı yırtıyor. Bir an ikisi de levyeleri çıkartıp kapışacak diye düşündüm.
Kaplan'ın Nefes Kesen Domuz Avı 00:37
Kaplan'ın Nefes Kesen Domuz Avı 10.987 izlenme - 9 yıl önce Yaban domuzunu vahşice avlayan kaplan Avının bir anlık dalgınlığı hayatına mal oldu..
domuz avı 05/02/2012 (bolu) 09:41
domuz avı 05/02/2012 (bolu) 10.543 izlenme - 10 yıl önce kopay ve baraklar
Devrilen Traktörü Bırakıp Domuz Derdine Düşen Avcı 02:20
Devrilen Traktörü Bırakıp Domuz Derdine Düşen Avcı 3.311 izlenme - 3 yıl önce Traktörle domuz avına çıkan adam , domuzu kovalarken hızlanıp sert bir manevra yapınca traktörü devirmiş. Ancak avcının derdi traktör değil kaçan domuzmuş.
Ayakta Uyuyan Avcılar 00:59
Ayakta Uyuyan Avcılar 8.054 izlenme - 6 yıl önce Av için ormanlık alana giden bir grup avcı. Avlanacakları alanı paylaşmış av için hepsi bir yer tutmuş anca yanlarından gelip geçen av hayvanlarının haddi hesabı yok. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bol Aksiyonlu  Domuz Avı 19:18
Bol Aksiyonlu Domuz Avı 4.373 izlenme - 4 yıl önce Konya'da sulama kanalına düşen domuzları kurtaran dayının, domuzları avlamak için kurtardığını görmüş olduk :)
Cide Çataloluk Köyü Domuz Avı 01:56
Cide Çataloluk Köyü Domuz Avı 12.576 izlenme - 13 yıl önce kastamonu domuz avı, cide domuz avı, çataloluk köyü yanarı domuz avı
Domuz Avı 01:39
Domuz Avı 10.483 izlenme - 13 yıl önce kopoy avımızdan kısa bir kesit
Vurduğu Domuz İle Konuşan Avcı Dayı 00:22
Vurduğu Domuz İle Konuşan Avcı Dayı 6.664 izlenme - 5 yıl önce Domuz tarlalara ağaçlara zarar verdiği için avcılar tarafından vurulan bir av hayvanıdır. Bu dayıda vurduğu domuzdan zarar verdiği ürünlerin hesabını soruyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Haram Hayvanı Kurtarıp Sevap İşlemek 13:12
Haram Hayvanı Kurtarıp Sevap İşlemek 5.395 izlenme - 4 yıl önce Konya'da sulama kanalına düşen Domuz Hayvanlarının kurtarılması ülkemiz halkını 2 ye böldü. 1-Domuz haram ve gebermesi gereken lanetli bir hayvandır elleme boğulup gebersin a.q mun pislikleri. 2-Allah yaratmıştır can taşır yazıktır, günahtır, ramazan ayındayız can kurtarmak sevaptır.
Avcıların Güldüren Domuz Avı 01:05
Avcıların Güldüren Domuz Avı 6.625 izlenme - 8 yıl önce Domuz avı için ormana giren avcılar çalılıkların arkasından gelen sesle önce ürktüler, ardından karşılaştıkları domuz karşısında ne yapacaklarını şaşırdılar.
fuat abi domuz avı 04:20
fuat abi domuz avı 9.204 izlenme - 13 yıl önce fuat abi domuz avı...macar - bico - çakal iş başında...
Helikopterle Domuz Avı 09:38
Helikopterle Domuz Avı 1.846 izlenme - 3 yıl önce Burasi Texas. Yakit ucuz, silah erisilebilir ve ucuz, domuz cok ee helikopter de var. Du bakalim aklima bir sey geldi.
Vurdukları Domuzlarla Gövde Gösterisi Yapan Avcılar 07:30
Vurdukları Domuzlarla Gövde Gösterisi Yapan Avcılar 2.671 izlenme - 4 yıl önce Avcı abilerimiz çıktıkları avda tarlalara zarar verdiğini iddia ettikleri domuzları teker teker vurmuş. Son vurulan domuz bayağı büyük gerçekten.
Domuz Avı İncelikleri 02:04
Domuz Avı İncelikleri 6.469 izlenme - 10 yıl önce Domuz Nerden Vurulur.
Domuz Avında Ölümden Dönen Avcı 02:53
Domuz Avında Ölümden Dönen Avcı 1.839 izlenme - 3 yıl önce Düzce’de domuz avına çıkan avcı tüfekle ateş açtığı domuzdan kaçarken yere düşüp silahını düşürmüş. Avcı domuz tam kendisine saldıracakken belinden çıkardığı tabanca ile ateş açarak kurtulmuş.
Pamukluk Domuz Avı 11:19
Pamukluk Domuz Avı 5.987 izlenme - 12 yıl önce pamukluk domuz avı
Helikopter İle Domuz Avı 02:42
Helikopter İle Domuz Avı 5.639 izlenme - 9 yıl önce Helikopter İle Domuz Avı
Curalide Domuz Avı 04:03
Curalide Domuz Avı 6.975 izlenme - 14 yıl önce
Avcıya Saldıran Yaban Domuzu 00:36
Avcıya Saldıran Yaban Domuzu 4.751 izlenme - 8 yıl önce Domuzu gözüne kestiren avsı beklemediği bir saldırıyla karşılaşıyor, domuz daha atak davranıyor, ya da avcı ağır kalıyor, her neyse işte siz yorumlayın
Harika Atışlarla Domuz Avları 01:30
Harika Atışlarla Domuz Avları 2.787 izlenme - 7 yıl önce DOMUZ AVI VE İNCELİKLERİ Domuz , keskin duyulara sahip bir av hayvanı ve kuşkusuz avı en zor olan türlerden biridir. Diğer memeli av hayvanları gibi ürkek olmamasına rağmen çok dikkatli hareket ederler. Ancak görüş keskinliği ile ilgili tek gerçek doğal ortamında bulunan 3 boyutlu değişiklikleri fark edebilmesi ve görüş alanındaki hareketi ve parlamaları çok net algılayabilmesidir. Renk farklarına tepki göstermezler. Kısacası av sırasında tepeden tırnağa kamuflaj yada palyaço kıyafeti giymiş olmanız hareketlerinize dikkat ettiğiniz , ses çıkarmadığınız ve üzerinde ışık yansıtan bir materyal olmadığı sürece sorun olmayacaktır. Ancak tercihen hareket ederken fazla hışırdamayan kıyafetlerin tercih edilmesi yerinde olacaktır. Zira domuzun kulağı kumaşın birbirine sürtmesi ile oluşacak sesi çok uzaktan dahi duyabilecek kadar keskindir. Örneğin ; sürek avında domuzu gördünüz ve üzerinize doğru geliyor ... Arka