Hoşgeldiniz!

dozer

Yol Olmayan Yere Kepçe Nasıl İndirilir 01:13
Yol Olmayan Yere Kepçe Nasıl İndirilir 61.138 izlenme - 6 yıl önce Nasıl çıktığı hususunda aklımızda en ufak bir fikir gelmeyen kepçenin kameralara yansıyan korkunç iniş görüntülerini izliyoruz.
Komatsu Bekoloder 08:29
Komatsu Bekoloder 28.535 izlenme - 12 yıl önce ilyas karagöl sunar şaşırmanıza gerek yok dozer degil komatsu beko loder bu keyifle izleyin...kamera kadir yılmaz
Kendini Kamyona Yükleyen Dozer 01:34
Kendini Kamyona Yükleyen Dozer 14.941 izlenme - 9 yıl önce Kendini Kamyona Yükleyen Dozer
vinç resimleri 08:19
vinç resimleri 9.562 izlenme - 15 yıl önce her türlü vinç resimleri
Dozer Cat 02:12
Dozer Cat 8.303 izlenme - 12 yıl önce cat1976 model
Yüzen Kepçe 01:14
Yüzen Kepçe 8.516 izlenme - 9 yıl önce Yüzen Kepçe :)
Rampa Yukarı Kepçe Çıkarmak 01:00
Rampa Yukarı Kepçe Çıkarmak 4.124 izlenme - 6 yıl önce Bu videomuzda rampa yukarı iş makinası götüren tırcı abimiz karşıdan gelen araca yol vermek için duruyor ancak kötü yapıyor. Gelin birlikte izleyelim. Fizik önemlidir, hayat kurtarır.
Ekskavatör Ve İş Makineleri! Kum Sahasında İş Makineleri! Dozer! Kepçe! Excavator Workout Game! 08:34
Ekskavatör Ve İş Makineleri! Kum Sahasında İş Makineleri! Dozer! Kepçe! Excavator Workout Game! 2.931 izlenme - 6 yıl önce ToysTV Kanalımda yeni YouTube videom – Ekskavatör ve İş Makineleri! Kum Sahasında İş Makineleri! Dozer! Kepçe! Excavator Workout Game! Bu videomda Kinetik Kumlar üzerinde İş Makineleri ile oynuyoruz! Ekskavatör, kepçe, dozer, silindir! Hepsi iş sahasında çalışıyor! Kinetik kum bir harika! Bu videom bebekler, minik bızdıklar, çocuklar, aileler ve koleksiyoncular için yayınlandı. Bir sürü şirin oyuncak görülmeyi bekliyor! Toys, hra?ky, juguetes, giocattoli, brinquedos, carrinhos, spielsachen, spielwaren, leker, speelgoed, ??, leksaker, juegos, ???????, ?? ch?i, oyuncaklar, zabawki, bréagáin, ?????????, jouets,???, ???, ?????? , ?ugarelli, spielzeug, ???????, ?????. Kanalımda yeni oyunları, ilginç oyuncakları ve muhteşem oyun setlerini keşfedebilirsiniz. ToysTV ile eğlenin, öğrenin ve mutlu olun! İzlediğiniz için teşekkür ederim! BEĞEN! YORUM YAZ! PAYLAŞ! Yeni videolarımı izlemek için kanalıma ABONE OLUN! Müzik: YouTube Ses Kitaplığı https://www.youtube.com/audiolibrary/...
500.000$ Değerinde Yüzlerce Gitarı Dozerle Ezmek 03:19
500.000$ Değerinde Yüzlerce Gitarı Dozerle Ezmek 1.320 izlenme - 2 yıl önce Efsanevi ABD'li gitar üreticisi Gibson, 2011 Yılında teknolojik özelliklerle donatarak tasarladığı ve satamadığı yüzlerce Firebird X model gitarı 2019 yılında eksavatörle ezerek yok etmiş. Bir Gibson çalışanı tarafından kaydedilip paylaşılan video infiale yol açmış.
Aşırı Tuhaf Özelliklere Sahip İş Makinası 04:49
Aşırı Tuhaf Özelliklere Sahip İş Makinası 4.010 izlenme - 7 yıl önce Şu film ülkemizde beyaz perde'ye girse kapalı gişe oynar.
İş Makinasına Kafa Atan Koç 01:08
İş Makinasına Kafa Atan Koç 1.975 izlenme - 4 yıl önce "Biz mermiye kafa atmış adamız" sözünün vücut bulmuş hali... Hayvan haklı, doğal ortamını niye bozuyorsunuz...
İnce İnce Yasemince - Kakılmış  (1995) 06:23
İnce İnce Yasemince - Kakılmış (1995) 2.777 izlenme - 7 yıl önce İnce ince Yasemince'nin efsane bölümlerinden efsane bir skeç.Kakılmış itilmişten dayak yemekten bıktığı için krizleri fırsata çevirmeye çalışıyor özlemle izliyoruz efenim..
Dozerle Bankamatik Sökmek 01:29
Dozerle Bankamatik Sökmek 2.398 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'da meydana gelen hırsızlıkta bankamatikteki paraları almak için dozerle bankamatiği yıkan hırsızlar karşınızda....
Yüzlerce Gitarı Dozerle Ezmek 03:19
Yüzlerce Gitarı Dozerle Ezmek 676 izlenme - 2 yıl önce Efsanevi ABD'li gitar üreticisi Gibson, 2011 Yılında teknolojik özelliklerle donatarak tasarladığı ve satamadığı yüzlerce Firebird X model gitarı eksavatörle ezerek yok etmiş. Bir Gibson çalışanı tarafından kaydedilip paylaşılan video infiale yol açmış.
Adnan Şenses'e Yapılan Şaka 20:39
Adnan Şenses'e Yapılan Şaka 1.562 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Adnan Şenses'e yapılan yıkım şakasını izliyoruz.
Dozer Ve Kaya 00:56
Dozer Ve Kaya 3.511 izlenme - 13 yıl önce dozer kendisi kadar ağır kayayı kaldırmaya çalışıyor, tehlike büyük ama operatör kendine güveniyor.
Rc Araçlar Şantiyesi 03:41
Rc Araçlar Şantiyesi 1.934 izlenme - 5 yıl önce Almanya'da uzaktan kumandalı araçlar ile kurulan şantiyeden görüntüler izleyeceğiz.
Kepçe Kaldıran Taş 00:42
Kepçe Kaldıran Taş 1.354 izlenme - 8 yıl önce Taşın ağırlığından ve kepçeninde küçük olmasından dolayı kepçe taşı değil, taş kepçeyi kaldırıyor..Yabancı bir sitede dolaşırken buldugum ve içinde türkçe konuşma geçince şaşırdığım video sizinle paylaşmak istedim. İyi seyirler.
Hipnoz Eden İleri Teknoloji İş Makinesi 05:18
Hipnoz Eden İleri Teknoloji İş Makinesi 1.022 izlenme - 7 yıl önce elleri arkaya kenetleyip inşaat ve kazı çalışması izlemek geleneksel faaliyetlerimizden, kültürümüzün bir parçası. Eminim ki bu videoyu 5 dk boyunca hiç sıkılmadan izleyeceksiniz. İzlerken teknoloji nerelere gelmiş diyecek ve çıldıracaksınız. Biz sokaklarda 50 yıllık kepçeleri, buldozerleri izliyoruz. Batı nerelere geldi. Yeni Türkiye bu değil !!
Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule Yağmurda çalışıyor 02:51
Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule Yağmurda çalışıyor 2.622 izlenme - 7 yıl önce Çocuklar çizgi filmin sonunda bir soru olacak.Onun için çizgi filmi dikkatli izleyin belki ikinci kez izleyemezsiniz. Onun için sorunun cevabını hemen bulup yoruma yazın doğru bilen ilk beş kişi ile yorumda konuşma olacak. Belki süpriz hediye olabilir.
5 Yaşında İş Makinası Kullanmak 02:44
5 Yaşında İş Makinası Kullanmak 1.351 izlenme - 8 yıl önce Büyük bir özgüvenle bindiği iş makinasını aynı özgüven ile kullanan küçük bir arkadaşımızı izliyoruz. Hangimiz küçükken bu çocuğun yaptığını yapmak istemedik ki?
Çarşı'nın Dozer Ele Geçirmesi - #direngeziparki 00:57
Çarşı'nın Dozer Ele Geçirmesi - #direngeziparki 995 izlenme - 8 yıl önce Çarşı'nın bir taraftar grubunun çok daha ötesi olduğunun en büyük kanıtıdır. Prensipleri, yönetim biçimleri, organizasyon becerileri başarılı örgütlenme örneği olarak model oluşturmalıdır.
Dozerin Önünde Bağdaş Kurmak (Orhan Gencebay) 02:44
Dozerin Önünde Bağdaş Kurmak (Orhan Gencebay) 1.042 izlenme - 7 yıl önce 1978 yapımı "Derdim Dünyadan Büyük" filminin final sahnesi. Fakir ama gururlu gecekondu mahallesine musallat olan kodomanlar bu sıcak insanların yuvalarını yıkıp yerine AVM'ler Rezidanslar yapmak istemektedirler. Ancak Orhan Baba'yı hesaba katmamışlardır. Dozerin önünde bağdaş kuran Orhan Baba mahallelinin direnişini başlatacaktır.
5 Yaşında İş Makinası Kullanmak (Yerli Malı) 01:07
5 Yaşında İş Makinası Kullanmak (Yerli Malı) 1.013 izlenme - 8 yıl önce Edirne’nin Keşan İlçesi’nde 5 yaşındaki H.S.’nin iş makinası kullanması, görenleri şaşkına çevirdi, deniyor. Ayrıca videoda Türk medyasının poh poh'lamasını da duyabilirsiniz. Şu videoya ithafen yüklenmiştir: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91375/5-yasinda-is-makinasi-kullanmak Haber metnide şurada: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91375/5-yasinda-is-makinasi-kullanmak
Cihan Çakmakçı - Dozer Geliyor Dozer 02:46
Cihan Çakmakçı - Dozer Geliyor Dozer 719 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Ereğli Oyun Havaları Çıkış Tarihi: 02.06.2003 Dance
Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti 00:51
Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti 479 izlenme - 7 yıl önce Günlük iş makinesi izleme dozunuzu tatmin eder mi bilmiyorum; ancak ben dozumu aldım. Sanıyorum aracın arka lastiği iptal edilmiş ve ucuna konik ve yivli bir parça eklenerek, hiç yorulmadan kütükleri parçalayacak bir alet meydana getirilmiş.
Dozerle Balık Avlamak 01:26
Dozerle Balık Avlamak 357 izlenme - 4 yıl önce Ağır işlerde kullanılan dozerin balık avlamak işin kullanmak kimin aklına gelir. Akan suya giren dozer köprüde bekleyen işçilere balık ziyafeti sunmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Belediye'nin Kamyonları Yormak İstememesi (Küfür İçerir) 03:58
Belediye'nin Kamyonları Yormak İstememesi (Küfür İçerir) 410 izlenme - 7 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki ülkemizin bir köşesinden ilginç bir olayla karşılaşmayalım. Gaziantep'in Şahinbey ilçesi kamyonları yormak istemese olsa gerek bir alana moloz döküp aynı molozu başka bir kamyona yükleyip yine başka bir yere götürüyor. Video çeken inşaatçı kardeşimiz de durumu yadırgayıp cep telefonuna davranmış. Konu ile ilgili olan yorumlardan anlaşıldığı üzere söz konusu alan belediyeninmiş buraya özel firmalar moloz döküyor, belediye de bunları satıyormuş ancak yine yorumlardan anlaşıldığı üzere söz konusu alanda bir rantın olduğu. Takdir siz değerli site ahalisinindir. (İnşaat işçisi kardeşimizin iş güvenliği konusundaki tespitlerini de es geçemeyeceğim.)
Araba Nasıl Yıkanmaz? 00:25
Araba Nasıl Yıkanmaz? 323 izlenme - 8 yıl önce Efendim adı her neyse işte o devasa kepçeli araç ile araç yıkamaya çalışan arkadaşları ve hazin sonu izliyoruz..
Büyüklerin Küçük Oyuncakları 14:03
Büyüklerin Küçük Oyuncakları 327 izlenme - 7 yıl önce Bu videoda izlemesi gayet keyifli uzaktan kumandalı araçların performanslarını sizlerle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.. Keyifli izlemeler...