Hoşgeldiniz!

dozer

Komatsu Bekoloder 08:29
Komatsu Bekoloder 28.824 izlenme - 14 yıl önce ilyas karagöl sunar şaşırmanıza gerek yok dozer degil komatsu beko loder bu keyifle izleyin...kamera kadir yılmaz
Kendini Kamyona Yükleyen Dozer 01:34
Kendini Kamyona Yükleyen Dozer 15.006 izlenme - 11 yıl önce Kendini Kamyona Yükleyen Dozer
vinç resimleri 08:19
vinç resimleri 9.607 izlenme - 17 yıl önce her türlü vinç resimleri
Dozer Cat 02:12
Dozer Cat 8.346 izlenme - 14 yıl önce cat1976 model
Yüzen Kepçe 01:14
Yüzen Kepçe 8.864 izlenme - 11 yıl önce Yüzen Kepçe :)
Ekskavatör Ve İş Makineleri! Kum Sahasında İş Makineleri! Dozer! Kepçe! Excavator Workout Game! 08:34
Ekskavatör Ve İş Makineleri! Kum Sahasında İş Makineleri! Dozer! Kepçe! Excavator Workout Game! 3.047 izlenme - 7 yıl önce ToysTV Kanalımda yeni YouTube videom – Ekskavatör ve İş Makineleri! Kum Sahasında İş Makineleri! Dozer! Kepçe! Excavator Workout Game! Bu videomda Kinetik Kumlar üzerinde İş Makineleri ile oynuyoruz! Ekskavatör, kepçe, dozer, silindir! Hepsi iş sahasında çalışıyor! Kinetik kum bir harika! Bu videom bebekler, minik bızdıklar, çocuklar, aileler ve koleksiyoncular için yayınlandı. Bir sürü şirin oyuncak görülmeyi bekliyor! Toys, hra?ky, juguetes, giocattoli, brinquedos, carrinhos, spielsachen, spielwaren, leker, speelgoed, ??, leksaker, juegos, ???????, ?? ch?i, oyuncaklar, zabawki, bréagáin, ?????????, jouets,???, ???, ?????? , ?ugarelli, spielzeug, ???????, ?????. Kanalımda yeni oyunları, ilginç oyuncakları ve muhteşem oyun setlerini keşfedebilirsiniz. ToysTV ile eğlenin, öğrenin ve mutlu olun! İzlediğiniz için teşekkür ederim! BEĞEN! YORUM YAZ! PAYLAŞ! Yeni videolarımı izlemek için kanalıma ABONE OLUN! Müzik: YouTube Ses Kitaplığı https://www.youtube.com/audiolibrary/...
Dozer Ve Kaya 00:56
Dozer Ve Kaya 3.514 izlenme - 14 yıl önce dozer kendisi kadar ağır kayayı kaldırmaya çalışıyor, tehlike büyük ama operatör kendine güveniyor.
500.000$ Değerinde Yüzlerce Gitarı Dozerle Ezmek 03:19
500.000$ Değerinde Yüzlerce Gitarı Dozerle Ezmek 1.323 izlenme - 4 yıl önce Efsanevi ABD'li gitar üreticisi Gibson, 2011 Yılında teknolojik özelliklerle donatarak tasarladığı ve satamadığı yüzlerce Firebird X model gitarı 2019 yılında eksavatörle ezerek yok etmiş. Bir Gibson çalışanı tarafından kaydedilip paylaşılan video infiale yol açmış.
Yüzlerce Gitarı Dozerle Ezmek 03:19
Yüzlerce Gitarı Dozerle Ezmek 792 izlenme - 4 yıl önce Efsanevi ABD'li gitar üreticisi Gibson, 2011 Yılında teknolojik özelliklerle donatarak tasarladığı ve satamadığı yüzlerce Firebird X model gitarı eksavatörle ezerek yok etmiş. Bir Gibson çalışanı tarafından kaydedilip paylaşılan video infiale yol açmış.
Hipnoz Eden İleri Teknoloji İş Makinesi 05:18
Hipnoz Eden İleri Teknoloji İş Makinesi 1.039 izlenme - 9 yıl önce elleri arkaya kenetleyip inşaat ve kazı çalışması izlemek geleneksel faaliyetlerimizden, kültürümüzün bir parçası. Eminim ki bu videoyu 5 dk boyunca hiç sıkılmadan izleyeceksiniz. İzlerken teknoloji nerelere gelmiş diyecek ve çıldıracaksınız. Biz sokaklarda 50 yıllık kepçeleri, buldozerleri izliyoruz. Batı nerelere geldi. Yeni Türkiye bu değil !!
Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule Yağmurda çalışıyor 02:51
Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule Yağmurda çalışıyor 2.885 izlenme - 8 yıl önce Çocuklar çizgi filmin sonunda bir soru olacak.Onun için çizgi filmi dikkatli izleyin belki ikinci kez izleyemezsiniz. Onun için sorunun cevabını hemen bulup yoruma yazın doğru bilen ilk beş kişi ile yorumda konuşma olacak. Belki süpriz hediye olabilir.
Cihan Çakmakçı - Dozer Geliyor Dozer 02:46
Cihan Çakmakçı - Dozer Geliyor Dozer 748 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Ereğli Oyun Havaları Çıkış Tarihi: 02.06.2003 Dance
İt İte Buyurur İtte Kuyruğuna Buyurur 05:51
İt İte Buyurur İtte Kuyruğuna Buyurur 283 izlenme - 9 yıl önce Rusya'da bir televizyon kanalı için araç tanıtımı yapan abilerimiz artis artis dolanırken bataklığa saplanırlar. Kendilerini kurtarmaları için çağırdıkları traktör ise daha fena saplanır. Bu seferde traktörü kurtarmak için çağırdıkları dozerse zaten bataklığa girer girmez saplanır. Yok lan dozer ikisini birden kurtarıyor merak etmeyin. ''davay davay'' diyerek alkışlayalım efendim.
Eli Yerine Dozer Kullanarak Karpuz Kesen Adam 01:20
Eli Yerine Dozer Kullanarak Karpuz Kesen Adam 193 izlenme - 8 yıl önce Eli Yerine Dozer Kullanarak Karpuz Kesen Adam Dozer ile birçok işi yerine getiren maharetli adamın kameraya yansıyan ilginç görüntüleri sizlerle...
Profesyonel Bira Açma Yöntemleri 02:41
Profesyonel Bira Açma Yöntemleri 159 izlenme - 9 yıl önce Daha önce sitede bir çok bira açış yöntemi gördük. Ama bu videoda meme ile bira açmaktan, helikopterle bira açmaya hatta dozere kadar en iyilerini sıraladık. İyi Seyirler.